برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران آرژانتین

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
ایول !
فرض کن مارادونا کنار زمین داره داد و بیداد می کنه / اعتراض می کنه / شادی می کنه ....http://************/files/0yq134db2vr9m1qpxd2z.gif

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
براي حضور در تيم ملي آرژانتين

مارادونا: هيگواين شايد اما مسي نه

خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم ملي آرژانتين گفت: برخلاف مسي، هيگوايين بازيكني است كه من لازم دارم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ديه گو آرماندو مارادونا گفت: من بازي مسي در تركيب بارسلونا را ديدم. همينطور بازي هيگواين را در تركيب رئال مادريد.
وي ادامه داد: درست است كه مسي 90 دقيقه بازي كرد و گل زد و هيگواين مدت زمان كمي در زمين بود و تيمش باخت؛ اما بايد بگويم كه هيگواين همان بازيكني است كه من لازم دارم.
مارادونا تاكيد كرد: هافبك رئال بايد بداند كه براي حضور در تيم ملي آرژانتين بايد خيلي تلاش كند. شايد او را بخواهم اما مسي نه.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
با تاكيد بر قهرماني در جام جاني

مارادونا: رنگ آسمان را عوض خواهيم كرد

خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم ملي فوتبال آرژانتين گفت: من و شاگردان متعصبم، رنگ آسمان را عوض مي كنيم.

A0534708.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از لارازون آرژانتين، ديه گو آرماندو مارادونا عنوان كرد: مدتي است آسمان به خاطر ما آبي نيست. بايد دوباره يادش بيايد كه فوتبال آرژانتين چه روزهايي را داشته و آفتاب دوخته شده بر آن، براي چيست.
وي افزود: با آرژانتين قهرمان جام جهاني مي شويم و ثابت مي كنيم صاحب فوتبال هستيم.
مارادونا رسما سرمربي تيم ملي آرژانتين شد و پس از دو هفته شايعه پراكني، با دريافت حكم فدراسيون، راهي كمپ تمرين هم شد.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
چی شد پس ؟

اول که گفت با مسی مشکلی نداره !

این هم داره علی دایی بازی در میاره ها !!!
179.gif

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
یعنی مسی رو که به عقیده ی خیلیا بزرگترین استعداد فعلی فوتبال جهانه و بازیکنی که از ۱۹ سالگی فیکس بارسا بوده رو دعوت نکنه؟ بازی کنی که الان تو سن ۲۱ سالگی توی هر تیمی بره میتونه بزرگترین و شاخص ترین مهره ی اون تیم باشه. کسی که هر تیمی آرزوی داشتنش رو داره.
اگه اینجوری باشه خیلی حالش خرابه.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
مسی اینقدر بازیکن تاثیرگذار و محبوبی هست که سرش بین تیم ملی و بارسا اختلاف بود تا توافق کردن سر بازی های دوستانه مسی نره تیم ملی بقیه بازیها بی مشکل بره
حالا که بازی مهمی در پیش نیست و قرار نیست فعلا بره تیم ملی انگار روزنامه های اونا هم مثل مال ما هستن و کارخونه تولید خبر بیخود!

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
به نظر من هم از مسی نمی گذره به همین راحتی ...

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
با اصرار مارادونا ،"ماسكرانو" كاپيتان جديد آرژانتين مي‌شود

"خاوير ماسكرانو" به عنوان كاپيتان جديد تيم ملي فوتبال آرژانتين معرفي مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ديگو مارادونا سرمربي تيم ملي آرژانيتن از توافق خود با هافبك 24 سا له ليورپول خبر داده و گفت: «ماسكرانو را متقاعد كردم. من به او توضيح دادم كه چه فكري درمورد او مي‌كنم و اينكه او تا چه حد مي‌تواند به تيم ملي كمك كند.»

كاپيتان پيشين تيم ملي فوتبال آرژانتين خاوير زانتي با تجربه بود كه اكنون جايي در تيم ملي ندارد.

منبع

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
در آ‌ستانه‌ي ديدار تداركاتي با اسكالتند
مارادونا: تيم ملي آرژانتين ديدار دوستانه ندارد

ديگو مارادونا ديدار روز چهارشنبه تيمش برابر اسكاتلند را چيزي فراتر از يك ديدار دوستانه توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم ملي فوتبال آرژانتين روز چهارشنبه براي نخستين بار تحت هدايت ديگو مارادونا و در يك ديدار دوستانه در همپدن پارك ميهمان اسكاتلند است. در آستانه‌ي اين بازي، سرمربي 48 ساله تيم ملي آرژانتين اعلام كرد كه شاگردانش تلاش خواهند كرد تا در اين بازي برتري خود برابر شاگردان جورج برلي را نشان دهند.

مارادونا به روزنامه Daily mail گفت: تيمي هم‌چون آرژانتين بازي دوستانه انجام نمي‌دهند. ما در بين رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني قرار داريم و بازي چهارشنبه شب نيز بايد به همين اندازه اهميت داشته باشد. بازيكنان من بايد از همان ابتدا براي پيروزي برابر اسكاتلند بجنگند.

تيم ملي آرژانتين تا اين لحظه در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 عملكرد چندان خوبي از خود نشان نداده و همواره در حال دست و پا زدن بوده است.

آرژانتيني‌ها اكنون با 7 امتياز كمتر نسبت به پاراگوئه صدرنشين در رده سوم جدول منطقه آمريكاي جنوبي قرار دارد.

مارادونا پيرامون ديدار بعدي تيمش در اين بازي‌ها گفت: اميدوارم نمايش بهتري از بازيكنان تيم نسبت به ديدار قبلي برابر شيلي ببينم

منبع

خداکنه این بازی پخش شه .. خیلی دوست دارم ببینمش :)

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
آرژانتین اولین بازیش با هدایت مارادونا رو توی زمین اسکاتلند 1-0 برد:cool:
گل مکسی رودریگز دقیقه 8

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
دیشب وقتی 10 دقیقه از بازی رو نشون داد من واقعا خوشم اومد. انصافا زیبا بازی میکردن. میشه خیلی به این تیم امیدوار بود.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
یه نکته ی خیلی عجیب کاپیتان بودن ماسچرانو در حضور زانتی بود :blink: . آخه هر جور بخوای حساب کنی زانتی باید کاپیتان باشه . هم از لحاظ سن هم از لحاظ تعداد بازی ملی . من وقتی دیدم باور نکردم ولی وقتی توی دو سه تا سایت دیدم که کاپیتان آرژانتین رو ماسچرانو ثبت کرده دقیقا اینجوری ---> :blink: شدم .

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خود مارادونا گفته بود که کاپیتان ماسچرانو هست. خبرش رو هم بچه ها تو همین تاپیک گزاشتن.

البته واقعا من هم وقتی خبر رو دیدم فکر کردم حتما نمیخواد زانتی رو دعوت کنه ! کلا من هم همونجوری شدم (
blinksmiley.gif
)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خود مارادونا گفته بود که کاپیتان ماسچرانو هست. خبرش رو هم بچه ها تو همین تاپیک گزاشتن.

البته واقعا من هم وقتی خبر رو دیدم فکر کردم حتما نمیخواد زانتی رو دعوت کنه ! کلا من هم همونجوری شدم (
blinksmiley.gif
)

اون خبر که فرزاد عزیز گذاشت رو من سه چهار ساعت بعد از پست خودم دیدم . اصلا شک کرده بودم که زانتی توی زمین بوده یا نه . چون دیشب یه لحظه کنار زمین در حال پرتاب اوت دیده بودمش . الان هم سرچ کردم زانتی توی ترکیب بوده دیشب. به هر حال خیلی عجیبه . بازیکنی با 127 بازی ملی و اختلاف 11 ساله ی سن با ماسچرانو کاپیتان نباشه و ماسچرانو کاپیتان باشه :blink:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
این مارادونا همیشه دوست داره کارهای عجیب غریب بکنه!

آخه توهینه اصلا زانتی تو زمین باشه ولی بازوبند رو بازوش نباشه. به عنوان یک هوادار میلانی میگم این رو!

ماسکرانو باید vice captain میشد فعلا.

کلا بعید میدونم مارادونا به عنوان مربی تیم ملی آرژانتین موفق بشه...

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
آخه مساله اینجاست که توضیح درست و حسابی هم برای این حرکت نداده !

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اگرو هم دعوت شده نه ؟
هر چی باشه داماد مارادوناست دیگه!:D

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
wh120-59.jpg

سوء قصد به جان "ديگو مارادونا"
مرد انگليسي دستگير شد

ديگو مارادونا از خطر قتل جان سالم به در برد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، رسانه هاي آرژانتين گزارش دادند که يک مرد انگليسي در جريان ديدار آرژانتين برابر اسکاتلند، قصد به قتل رساندن مارادونا را داشته است.

اين مرد 43 ساله که يان ولوورت نام دارد، در حالي كه بيرون از ورزشگاه همپدون پارک چاقو به دست بود، دستگير شد.

گفته شده است که ولوورت قصد داشته اين كار را براي انتقام از گل مارادونا كه با دست در جام جهاني 1986 به انگليس زده شد، انجام دهد. ولوورت که در شهر ميدلزبورو سکونت دارد در آن زمان بر روي بازي دو تيم شرط بندي کرده بود و براي اين کار مقداري پول قرض گرفته بود اما درپي نتيجه بازي همه چيز از جمله همسر خود را از دست داده بود.

مبلغ مذکور 600 يورو بوده است اما اگر انگليس قهرمان جام جهاني مي شد، ولوورت مي توانست 5 برابر اين مبلغ را به جيب بزند. وي دراين باره گفت: «من 500 پوند برسر قهرماني انگليس در جام جهاني مکزيک شرط بندي کرده بودم و اگر اين اتفاق رخ مي داد مي توانستم 5 برابر اين مبلغ را به جيب بزنم.»

وي افزود: «من اين مقدار پول را قرض کرده بودم و در نهايت بايد 125 هزار پوند (148 هزار يورو) پس مي دادم.»

ولوورت همچنين گفت که قصد داشته سر کوچک مارادونا را از تن جدا کرده و او را مجبور به پرداخت اين مبلغ کند. وي همچنين مارادونا را يک فريب کار آرژانتيني توصيف کرد.

به گزارش هاي رسيده فرد دستگير شده درحال حاضر بيکار است و از مشکل هاي رواني رنج مي برد. در حالي که رسانه هاي بريتانيا هنوز خبري دراين باره منتشر نکرده اند، گفته مي شود که ولوورت به 5 سال زندان محکوم خواهد شد.

بالا