• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران تراکتورسازی تبریز

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
طبق اخرین برنامه اعلام شده زمان بازی تیمهای استیل اذین و تراکتور سازی : 14:45 ورزشگاه تختی تهران میباشد.

نظر یک هوادار در مورد نحوه اعلام برنامه مسابقه

در حالی که معمولا زمان و مکان برگزاری بازی ها چند هفته قبل مشخص می شود، زمان و مکان بازی استیل آذین - تراختورسازی به معمایی برای هواداران این تیم در تهران تبدیل شده است. در حالی که طبق اعلام قبلی فدراسیون فوتبال قرار بود بازی در ساعت 14:45 دقیقه در دورزشگاه تختی انجام شود، روز سه شنبه سایت فدراسیون فوتبال بی هیچ توضیحی ساعت برگزاری بازی را 16:50 و مکان آن را ورزشگاه دستگردی اعلام کرد. روز چهارشنبه نیز مدیرعامل باشگاه استیل آذین در مصاحبه ای اعلام کرد که تمام باز یهای این تیم در ورزشگاه تختی انجام می شود! درکنار این اظهارات ضد و نقیض روز پنجشنبه نیز smsی بین هواداران (بخصوص دانشگاه های تهران) پخش شد که بازی روز جمعه برگزار خواهد شد! امروز (جمعه) نیز خبرهایی به گوش می رسد که گویا بازی با همان برنامه ای که ابتدا اعلام شده بود (ساعت 14:45 و ورزشگاه تختی) برگزار خواهد شد!

هواردان تراختور در تهران این همه ضد و نقیض گویی و تغییر برنامه ها را عادی نداسته و آن را تلاش عده ای برای سردرگم کردن هواداران و کاستن از تعداد طرفداران تراختور در ورزشگاه می دانند. اما این عده باید بدانند که با این روش ها نمی توانند خیل عظیم هواداران ترختور را گمراه کرده و آنها را از تشویق تیم محبوب خود محروم نمایند.

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
لعنت بر ترسو .

یاشاسین تراختور

Last edited:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
داداشی منظورتو نفهمیدم !! چیزه خاصی ننوشته بودم .

در ضمن ممنون واسه لینکه سایت گل . حالشون حسابی جا اومد !!

هیچی دیدم ادیت کردی گفتم حتماً چیزی نوشتی کسی ناراحت شده ادیت کردی

خواهش میکنم

الان دارم میرم استادیوم ببینم وضعیت چطوره

بار دیگر اثبات پرتماشاگرترین بودن تراکتور

استقبال عجيب و غريب كاربران از نظرخواهي سايت گل

سايت گل - در حاليكه تنها 48 ساعت از شروع نظرحواهي سايت گل با اين مضمون«كه شما طرفدار كدام تيم ايراني هستيد؟»گذشته نزديك به 7 هزار نفر در اين راي گيري شركت كرده اند كه اين استقبال يك ركورد جديد براي سايت گل محسوب مي شود.
در حال حاضر طبق شمارش اوليه طرفداران تراكتورسازي نزديك به 39درصد آرا را به خود اختصاص داده و بالاتر از پرسپوليسي ها قرار دارند كه 30 در صد راي دارند. استقلالي ها با 12 درصد ، سپاهاني ها با 6 درصد ، ملواني ها با 5 درصد ،آباداني هاي نفت و داماشي ها با 3 و شاهين و ابومسلم وبقيه در حد يك درصد راي دارند.

Last edited by a moderator:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
من الان تو سایت گل بودم هر چقدر گشتم قسمت نظرات پیدا نکردم . فکر میکنم بستنش

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
آره بسته شده
الان هم یه سر رفتم تا تختی اومدم
فعلاً خلوت بود
پرچم بزرگ"آذربیجان دیاریمیز ، تراختور افتخاریمیز" هم داشتند میبرند داخل ورزشگاه

climax

Registered User
لایک‌ها
3
نیمه اول تموم شد !
یک گل زدیم ، بازی هم خوب بود . . .
کعبی هم اخراج شده !
تو نیمه ی دوم هم ان شاا... برنده می شویم . . .

climax

Registered User
لایک‌ها
3
خدا بگم این عنایت و داورهایش رو چیکار کنه !
خیلی نامردن !

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
واقعاً ناداوری در حق تراکتور داره بیداد میکنه

در کل مخالف آذربایجان و تبریز هستند
اون از صدا و سیما که 1 ساعت مونده به بازی اعلام میکنه ورزشگاه دستگردی ساعت 16:50
این هم از داور

ALMANPARAST

Registered User
لایک‌ها
2
من تا حالا از استیل آذین بازی ندیده بودم.فقط گلهای بازیهاشو دیده بودم.بیخود نیست درست حسابی نتیجه نمی گیره.کل تیمش یک علی کریمی بازی میکنه.بازم دقیقه 90 پنالتی اهدایی داور به استیل آذین و بازی برده رو مساوی کردن.اونا حتی 2-3 تا موقعیت گل رو به زور داشتن.اما ما پس از گل دوم 2-3 تا دیگه هم میتونستیم بزنیم که نزدیم نتیجه اش شد این.چهارمین بازی هست برد نمیاریم.خدا کنه تیم مثل این بازی که بعد 2باخت با روحیه بود همینطور روحیه اش رو حفظ کنه چون بازیهایی خیلی سخت تری داریم تا نیم فصل.

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
لعنت به این ناداوری ها ، مهم اینه علی کریمی تومیدون خودشون وقتی با پنالتی اهدایی مساوی کرد کم مونده بود از خوشحالی گریه کنه!!
واقعا از بازی تیم لذت بردم ، خیلی خوب بازی کردن
در ضمن کار طرفداران واقعا دست مریزاد داره ، از پخش تلویزیونی جز صدای تشویق های طرفداران تراختور چیز دیگه ای نشنیدم

Last edited:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
بازیه تیمی رو حال کردین ، چقدر قشنگ پاسکاری میکردن ، آقا نیم فصل دوم این تیم شاهکار میکنه ، میگی نه این خط این هم نشون
علی کریمی 2 --- تراکتورسازی 2

climax

Registered User
لایک‌ها
3
درستش اینجوریه :
علی کریمی + داورها 2 --- تراختور 2

majid_12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لعنت به اون کسی که پنالتی مفت داد هیچ کار ی نمیتونست بکنه سه تا دفاع جلوش بودن

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
لعنت به این ناداوری ها ، مهم اینه علی کریمی تومیدون خودشون وقتی با پنالتی اهدایی مساوی کرد کم مونده بود از خوشحالی گریه کنه!!
واقعا از بازی تیم لذت بردم ، خیلی خوب بازی کردن
در ضمن کار طرفداران واقعا دست مریزاد داره ، از پخش تلویزیونی جز صدای تشویق های طرفداران تراختور چیز دیگه ای نشنیدم
آره منم یه لحظه قیافه کریمی رو از تی وی دیدم کوپ کردم! خیلی از خودش خوشحالی در میکرد که بی سابقه بود

ALMANPARAST

Registered User
لایک‌ها
2
داشتم برنامه بازیهای بعدی تیم تا آخر نیم فصل رو میدیدم.بازی بعدی در تبریز با ابومسلم هست.باید تا ابومسلم تو بحرانه 3امتیاز رو بگیریم.تیمی که بهترین نتیجه این فصلش تا اینجا1-1 بوده.بیشترشم تو زمین خودش بوده.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
كريمى:بازيكنان تراكتور آرزو داشتند روزى مرا از نزديك ببينند!
على كريمى كاپيتان استيل آذين پس از تساوى خانگى تيمش مقابل تراكتور سازى گفت: بازى خوبى بود و ۲ تيم تلاش زيادى براى رسيدن به پيروزى كردند. ما و حريف موقعيت هاى خوبى براى گلزنى داشتيم اما در نهايت سهم هر تيم ۲ گل بود تا بازى مساوى تمام شود. او در اظهارنظرى عجيب و پس از برخى درگيرى ها ميان دست اندركاران ۲ تيم در مورد بازيكنان تراكتورسازى گفت: بازيكنان تراكتورسازى آرزو داشتند روزى مرا از نزديك ببينند و هميشه در روياهاى خود مرا مى ديدند!

منبع خبر :
http://www.abrarnews.com/sport/1388/880726/html/page11.htm#s514914

کریمی داره خیلی تند می ره !
دارم کم کم احساس تنفر بهش پیدا می کنم . . .
البته اگر خبر درست باشد . . .

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
كريمى:بازيكنان تراكتور آرزو داشتند روزى مرا از نزديك ببينند!
على كريمى كاپيتان استيل آذين پس از تساوى خانگى تيمش مقابل تراكتور سازى گفت: بازى خوبى بود و ۲ تيم تلاش زيادى براى رسيدن به پيروزى كردند. ما و حريف موقعيت هاى خوبى براى گلزنى داشتيم اما در نهايت سهم هر تيم ۲ گل بود تا بازى مساوى تمام شود. او در اظهارنظرى عجيب و پس از برخى درگيرى ها ميان دست اندركاران ۲ تيم در مورد بازيكنان تراكتورسازى گفت: بازيكنان تراكتورسازى آرزو داشتند روزى مرا از نزديك ببينند و هميشه در روياهاى خود مرا مى ديدند!

کریمی داره خیلی تند می ره !
دارم کم کم احساس تنفر بهش پیدا می کنم . . .

دوست عزیز لطف کنید منبع خبر رو هم لینک بدین . با تشکر

بالا