• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران تراکتورسازی تبریز

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
لعنت به داوران . لعنت به ترسو .
داداشی (tehrannet ) دیروز رفتی استادیوم ؟؟؟؟

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
بابا دیروز این دوستان ما رو به زور کشیدن بردن استادیم!!! :D

کریمی هم اگه اونجا خوشحالی می کرد دلیل داشت خوب!! طرفدارهای تراکتور رو عصابش راه می رفتن!! (البته اصلا فحش بد نمی دادن) خیلی جری شده بود!!! :D به قول یکی از دوستان اگه گل نمی زد اون شب رو سکته میکرد!! :))

کلی هم عکس گرفتیم، فرصت شد میزارم!! :D

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
بچه ها من بازی رو ندیدم . تعداد تماشاگرایه کدوم تیم بیشتر بود ؟؟ کلآ چند نفر تو استادیوم بودن ؟؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
لعنت به داوران . لعنت به ترسو .
داداشی (tehrannet ) دیروز رفتی استادیوم ؟؟؟؟

سلام
بله رفتم

طبق اخبار امروز روزنامه خبر ورزشی تماشاگران استیل آذین 1500 نفر و تراکتورسازی 3500 نفر
اما چیزی که کاملاً مشهود بود این بود که طرفدارای تراکتور بیش از 2.5 برابر طرفدارای استیل آذین بودن

بابا دیروز این دوستان ما رو به زور کشیدن بردن استادیم!!! :D

کریمی هم اگه اونجا خوشحالی می کرد دلیل داشت خوب!! طرفدارهای تراکتور رو عصابش راه می رفتن!! (البته اصلا فحش بد نمی دادن) خیلی جری شده بود!!! :D به قول یکی از دوستان اگه گل نمی زد اون شب رو سکته میکرد!! :))

کلی هم عکس گرفتیم، فرصت شد میزارم!! :D

منتظر عکس ها هستم
حالا کدوم طرفی بودی ؟دی

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
ci2gx1l1k76u3v1y1i.jpg

qjpc7wlm5bskmbrjoi5z.jpg

اینا من نیستم ها!!! :D

4rk4hn7295g88mkrqik7.jpg

حالا فعلا اینا رو داشته باشین، ببینم عکس های وایدتر می تونم پیدا کنم تماشاگرا معلوم باشن!! :D

این طرفی دیگه!! :D

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
دوستان به این نکته توجه کنند که در کلوپهای هواداری نباید به بازیکنان و تیمهای دیگه توهین کنید. در قانون شماره 4 تالار فوتبال هم گفته شده این موضوع .
درباره متنی هم که یکی از دوستان درباره صحبت علی کریمی گذاشتن ، من درخواست کردم لینک خبرو بدن که هنوز لوگین نکردن. خودم اکثر خبرگزاریها رو دیدم هیچکدوم چنین چیزی رو از قول کریمی ننوشتن . فقط یک سایت منسوب به هواداران تراکتورسازی بدون هیچ منبعی این متن رو قرار دادن که احتمال زیاد این دوستمون هم از همونجا نقل قول کردن . بنابراین دوستان به اینجور صحبتها زیاد هم نمیشه اعتماد کرد پس لطف کنید دیگه در این خصوص ادامه ندین . یک صحبت خیلی جدی هم دارم برای کسانی که توهین می کنند در صورت تکرار دسترسیشون محدود خواهد شد. شاد باشید

climax

Registered User
لایک‌ها
3
شرمنده آقا مدیر!
منبع خبر روزنامه ابرار ورزشی بود که لینکش رو اضافه کردم !
البته امکان داره ابرار الکی بنویسه که من هم امیدوارم اینجوری باشه ؛چون من خودم هم کریمی رو دوست دارم . . .

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
شرمنده آقا مدیر!
منبع خبر روزنامه ابرار ورزشی بود که لینکش رو اضافه کردم !

دشمنت شرمنده دوست عزیز
ممنون . ولی کلا زیاد نمیشه روی این صحبتها مانور کرد . متاسفانه ما نه بازیکنانمون استانداردهای اخلاقی رو رعایت می کنن نه تماشاگرانمون.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
ایول عکسها
من قسمت بالا نشستم
زیر سقف

climax

Registered User
لایک‌ها
3
كمالوند: هرگز درباره كريمي آنطور حرف نزدم
كريمي داشت بازي خودش را مي كرد اما ما مي دانيم وقتي كه او عصباني مي شود چه اتفاقي مي افتد كه اتفاقا همين هم شد و او زهرش را در دقيقه آخر ريخت

سايت گل - فراز كمالوند سرمربي تراكتورسازي در مصاحبه اي، درباره علي كريمي گفته بود: «او كوچكتر از آن چيزيست كه من جوابش را بدهم.» به همين بهانه با سرمربي جوان تراكتورسازي به گفتگو نشستيم. مربي اي كه گرچه از نظر فني شرايط خوبي دارد اما حاشيه هاي امروزش بعد از تساوي جنجالي با استيل آذين دلچسب نبود. مصاحبه ما با همين بدبيني آغاز شد:
* آقاي كمالوند شما در جايي گفته ايد علي كريمي كوچكتر از آنيست كه جوابش را بدهم و اين اصلا لفظ خوبي نيست.
- من هرگز اين حرف را به زبان نياوردم. به من گفتند علي كريمي درباره تو حرف زده و من هم جواب دادم از نظر سلسله مراتب من فقط جواب مربيان را مي دهم و نبايد با يك بازيكن دهن به دهن بشوم. حالا كريمي باشد يا هر كس ديگر. اين جمله اي بود كه من به كار بردم. اما ظاهرا در انتقال آن دقت نشده.
* اما با وجود تكذيب شما، آنچه كه اتفاق افتاد خيلي جالب نبود. از توهين تماشاگران تا دعواهاي بعدي.
- بگذاريد من داستان را برايتان شرح بدهم. من در طول بازي تا شعار هواداران را شنيدم سمت آنها رفتم و از آنها خواستم كه علي كريمي را جري نكنند. كريمي داشت بازي خودش را مي كرد اما ما مي دانيم وقتي كه او عصباني مي شود چه اتفاقي مي افتد كه اتفاقا همين هم شد و او زهرش را در دقيقه آخر ريخت.اصل ماجرا اين بود كه هواداران تراكتور با اشاره به دعواي كريمي و دايي شعار خودشان را مي دادند.
* اما درگيري شما در انتهاي بازي خوب نبود.
- متاسفم كه اينجا هم ما تاوان چيز ديگري را پس داديم. يكي از خبرنگاران به اشتباه به كريمي گفته بود كمالوند گفته شما پول مي دهيد كه برايتان پنالتي مي گيرند. او هم خطاب به من جواب داده بود. من هم گفتم از كريمي شكايت مي كنم تا در كميته انضباطي بگويد من كجا عليه استيل آذين حرف زده ام.
*يك نكته ديگر هم اعتراض مكرر شما به داوري است كه سكوها را مشوش مي كند.
- به هر حال اين چيزي است كه اتفاق افتاده و من از حق تيم خودم دفاع مي كنم.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
مسعود ابراهیم زاده: علی کریمی در این دیدار حرفی برای گفتن نداشت

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برای حمایت بیش از پیش تماشاگران از این تیم باید تلاش بیشتری انجام داد.
"مسعود ابراهیم زاده" اظهار داشت: باید قدر این تماشاگران را که در هر حال از تیم مورد علاقه خود حمایت می کنند قدردان زحمات آنان را با گرفتن نتایج مطلوب جبران کرد.
وی خاطر نشان کرد: تماشاگر تبریزی تاکنون حمایت های همه جانبه خود را از تیم نشان داده و این را باید بدانیم که این حمایت تا جایی و زمانی ادامه خواهد داشت که تیم در نتیجه گرفتن و کسب نتیجه مطلوب مشکلی نداشته باشد.
ابراهیم زاده که از سال 1382 فوتبال را از تیم نوجوانان باشگاه تراکتورسازی تبریز آغاز کرده و همچنان در این باشگاه حضور دارد، گفت: موفقیت های من مدیون تماشاگران تراکتورسازی است.
وی اضافه کرد: البته در بازی هایی که در لیگ برتر به همراه این تیم انجام داده ام تاکنون نتوانسته ام آن طور که باید ، ظاهر شوم و سعی خواهم کرد تا از این بحران هر چه سریعتر خارج شوم.
وی وضعیت عمومی و مالی باشگاه را نسبت به دیگر تیم ها، خوب دانست و گفت: تمامی بازیکنان تیم 40 درصد مبلغ قراردادشان را گرفته اند و این در حالیست که بیشتر تیم های بزرگ، حتی 10 درصد نیز پرداخت نکرده اند.
ابراهیم زاده در خصوص سرمربی تیم خود افزود : کمالوند مربی جوان ، کارآمدی و توانایی است و کار با او انرژی زیادی می طلبد و به هر کس که شایسته باشد میدان می دهد.
وی در مورد دلیل بد بازی کردن تیم تراکتورسازی در نیمه دوم مسابقه، بیان داشت: پس از بازی با مقاومت سپاسی که نتیجه دو بر صفر را با تساوی دو بر دو عوض کردیم، استرسی در بین بازیکنان ایجاد شده و ترس از خوردن گل و عوض شدن نتیجه بازی، موجب افت کیفی فوتبال بازیکنان می شود.
وی در مورد بازی با اسیتل آذرین که با تساوی دو بر دو خاتمه یافت، گفت: اگر اشتباهات بازیکنان تیم و لطف داور نسبت به تیم حریف نبود، ما قطعا برنده میدان بودیم.
ابراهیم زاده افزود: ما در این دیدار بالاتر از تیم حریف بودیم و بازیکنان تیم به راحتی "علی کریمی" مهر اصلی استیل را مهار کردند.
وی گفت: به نظر من علی کریمی در این دیدار حرفی برای گفتن نداشت و فقط گرفتن یک ضربه پنالتی آن هم به کمک داور کار شاخص وی در این دیدار بود.
دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استیل آذین تهران از هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر که عصر دیروز در ورزشگاه تختی شهر تهران برگزار شد ، نتیجه تساوی دو بر دو خاتمه یافت.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم اکنون با 14 امتیاز از 12 بازی در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد.

محمدرضا مهدوی: کعبی به داور فحش داد/ تراکتور باید برنده بازی می شد

هافبک استیل آذین با بیان این که کعبی به خاطر فحاشی به داور اخراج شد، گفت: تراکتورسازی بهتر از ما بود و باید برنده بازی می شد.
محمدرضا مهدوی با بیان مطلب فوق گفت: به نظرم مهم ترین مشکل تیم ما دفاع تیمی است. ما ابتدا باید به فکر گل نخوردن باشیم و بعد به حریفان گل بزنیم.
وی افزود: البته این که تیم ما بازی باخته را مساوی می کند، نکته مثبت است اما وقتی که به این راحتی گل می زنیم نباید به راحتی گل بخوریم. اگر مشکلات دفاع ما حل شود، بهتر نتیجه می گیریم.
هافبک استیل آذین تصریح کرد: می دانستیم تراکتورسازی محکم، با انگیزه و دونده بازی می کند. خط دفاع و هافبک آنها خیلی منسجم بود و موقعیت های زیادی داشتند. اگر عادلانه بود باید پیروز میدان می شدند.
مهدوی در خصوص اخراج کعبی گفت: اگر کعبی اخراج نمی شد قطعا تیم ما بازی را می برد. ما خوب بازی کردیم اما حریف بهتر بود. داور می گفت که کعبی به خاطر فحاشی اخراج شده است چون خطای او آن قدر شدید نبود که قرمز بگیرد.

Last edited by a moderator:

climax

Registered User
لایک‌ها
3
سرپرست تيم تراكتورسازى:يك امتياز، هديه اشتباه داورى به استيل آذين بود

حسن آذرنيا سرپرست تيم فوتبال تراكتورسازى گفت: يك امتياز، هديه اشتباه داورى به تيم استيل آذين بود كه به ناحق يك ضربه پنالتى را به سود آنها اعلام كرد. وى افزود: متاسفانه داور اين ديدار با توجه به اينكه يك بازيكن تيم حريف را در نيمه اول از زمين اخراج كرد درصدد بود تا به نحوى اين مورد را جبران كند كه در نهايت با اعلام يك ضربه پنالتى به هدف خود رسيد. او اظهار داشت: دليل اصلى كه تراكتورسازى در مقابل استيل آذين ۳ امتياز را با يك امتياز عوض كرد، اشتباهات داورى بود و تراكتورسازى نه تنها در اين بازى، بلكه در ديگر بازى هاى خود نيز قربانى اشتباهات داورى شده است. آذرنيا خاطر نشان كرد: فيلمى از اشتباهات داورى كه منجر به تغيير نتيجه و تبديل برد تراكتورسازى به تساوى و يا باخت شده ، آماده كرده ايم و آنرا را براى بررسى به مراجع مختلف ارسال مى كنيم. وى، جو حاكم بر ورزشگاه تختى تهران و همچنين حركات نيمكت نشينان استيل آذين را در تصميات داور دخيل دانست و افزود : داور بازى براى جبران كارت قرمزى كه به حسين كعبى داده بود، يك ضربه پنالتى نادرست به نفع استيل آذين گرفت و اين تصميم وى ، تراكتورسازى را از كسب ۳ امتياز بازداشت. آذرنيا با اشاره به اينكه تيم تراكتورسازى از اول تا آخر بازى در حمله بود، افزود: اگر بازيكنان كمى تجربه داشتند و زمانى كه ۲ بر يك از استيل آذين جلو بوديم مى توانستيم بازى را كنترل و به پيروزى دست يابيم.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
كمالوند: داوران ديدارهاى تراكتورسازى بايد از تجربه كافى برخوردار باشند
كمالوند: داوران ديدارهاى تراكتورسازى بايد از تجربه كافى برخوردار باشند
فراز كمالوند سرمربى تيم فوتبال تراكتورسازى تبريز درباره حوادث پس از بازى با تيم استيل آذين و اظهارات على كريمى، گفت: بايد همه توجه كنند كه جايگاه يك سرمربى بسيار فراتر از بازيكن است و اين درست نيست كه در مقابل هر حرف و اظهار نظر يك بازيكن، سرمربى بخواهد جواب دهد. او اضافه كرد: على كريمى بازيكن برجسته اى است كه بايد اين جايگاهش را خودش حفظ و نگهدارى كند. كمالوند، درباره اظهارات عابديان سرپرست تيم استيل آذين نيز كه گفته بود اخراج كعبى به دليل اعتراضات كادر فنى تراكتور بود،تصريح كرد: هنگامى كه كعبى اخراج شد من در ۲ مترى و داور چهارم در يك مترى بود و آنچه از زبان اين بازيكن بيرون آمد قبل از من داور چهارم شنيد و باگزارش آن به داور، كعبى اخراج شد. وى با بيان اينكه كعبى ۲بار با الفاظ ركيك و فحش هاى زننده كادر فنى تيم تراكتور را مورد خطاب قرار داده بود، گفت: در بار دوم اين فحش هاى ركيك از سوى داور چهارم شنيده شد كه قطعاً اخراج و كارت قرمز پاسخ اين حركات و رفتارها بود. كمالوند درمورد اعلام خطاى پنالتى به نفع تيم استيل آذين نيز گفت: مدافع تراكتورسازى مرتكب خطا بر روى على كريمى نشد اما داور به اشتباه يك ضربه پنالتى حساس را به سود حريف گرفت تا بازى به تساوى كشيده شود. وى با تاكيد بر اينكه كميته داوران فدراسيون فوتبال بايد تكليف داوران اين تيم را مشخص كند، افزود: داوران ديدارهاى تراكتورسازى بايد از تجربه كافى برخوردار باشند، چرا كه با توجه به تماشاگران بى شمار تراكتورسازى، داوران ديدارهاى پرسپوليس و استقلال بايد قضاوت اين تيم را برعهده گيرند.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
نظرسنجی مجدد سایت گل

سایت گل در اقدامی مجدد به برگزاری نظرسنجی با عنوان شما طرفدار چه تیم ایرانی هستید مبادرت کرده و هواداران تراکتورسازی برای شرکت در این نظرسنجی ابتدا لازم است با مراجعه به صفحه ثبت نام سایت گل ثبت نام کرده و سپس به تیم تراکتورسازی رای دهند. قابل ذکر است تراکتورسازی در نظرسنجی قبلی با ۳۹ درصد آرا اول شده بود و در تا لحظه نگارش این نوشته در نظرسنجی جدید نیز پیشتاز است.
وضعیت فعلی تراکتورسازی

تراکتورسازی در هفته سیزدهم که پنج شنبه برگزار خواهد شد در تبریز میزبان ابومسلم بحران زده است. تراکتورسازی در این بازی محکوم به برد چرا که با برد در این دیدار اولا امتیازات خود را زیاد کرده و در جدول تکانی به خود خواهد داد و از سوی دیگر برای بازی بعدی مقابل پرسپولیس که بازی سختی در تهران خواهد بود از نظر روحی تقویت خواهد شد. اما اگر خدای نکرده در بازی با ابومسلم نتیجه لازم را نگیرد اولا روحیه تیم کمتر نیز خواهد شد و نیز با از دست دادن امتیاز وضعیتش در جدول نیز وخیم تر خواهد شد. از سوی دیگر کمالوند باید در تمرینات و تفکرات خود تجدید نظر کند زیرا که گذشت ۱۲ هفته از لیگ نشان داده تراکتور هنوز به مرز آمادگی نرسیده و بازیکنان تراکتور مخصوصا در نیمه دوم از نظر بدنی کم می اورند و با این اوصاف ممکن است حمایتهای هواداران تراکتور از کمالوند نیز رنگ ببازد

استیلی اخراج شده روی نیمکت!!!!!

حمید استیلی سرمربی استیل آذین در بازی مقابل سایپا در هفته یازدهم از زمین مسابقه اخراج شده بود اما در بازی با تراکتورسازی روی نیمکت استیل اذین نشسته بود و این مسئله سوالی در ذهن هواداران تراکتور ایجاد کرده که چرا کمیته انضباطی با استیل آذین اینطور مهربانانه برخورد میکند؟ علی کریمی هم که با درست کردن حاشیه و جنجال کل ورزشگاه را به هم ریخت و با تمارض یک پنالتی برای تیمش گرفت چه خواهد شد؟ آیا کمیته انضباطی در مورد داوران هم کاری میکند؟ چرا داوران بازیهای تراکتورسازی همیشه خطاهایی علیه تیم تراکتور انجام میدهند؟
این سوالهایی است که با درست کردن حاشیه توسط کریمی و جنجال او در مطبوعات در سایه قرار گرفته و تا حدی هم بایکوت شده است. امیدواریم کمیته انضباطی به هواداران ترکتور پاسخ دهند که چرا استیلی محروم روی نیمکت نشسته بود.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
اخبار كميته انضباطي/
كمالوند به كميته انضباطي احضار شد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز براي اداي پاره‌اي توضيحات به كميته انضباطي احضار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فراز كمالوند جهت اداي پاره اي از توضيحات در خصوص عدم رعايت مفاد ماده 47 آئين نامه انضباطي روز دوشنبه 4/8/88 بايد در كميته انضباطي حضور داشته باشد.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
تراكتورسازى قربانى داورى ها شده است
نصرتى: اگر كريمى زير گوشم هم بزند جوابش را نمى دهم

محمد نصرتى كاپيتان تراكتورسازى هم مثل اكثر بازيكنان و سرمربى اين تيم معتقد است كه اشتباهات داورى باعث شد تا آنها در هفته دوازدهم ليگ برتربازى برده مقابل استيل آذين را با تساوى عوض كنند. نصرتى كه تلاش زيادى كرد تا تيمش برنده از زمين خارج شود، در مورد اتفاقات حاشيه اى ديدار استيل آذين و تراكتور و مسائل مختلف ديگر به سئوالات مطرح شده پاسخ داد. با ما همراه باشيد:
• بازى با استيل آذين چطور بود؟
- همه ديدند كه ما ۱۰ موقعيت گل داشتيم اما استفاده نكرديم. در آخر هم روى اشتباه داور بازى را واگذار كرديم و فكر مى كنم كريمى در آن صحنه زرنگى كرد و يك پنالتى گرفت. اولا كه در آن صحنه خطايى اتفاق نيفتاد در ضمن برخورد كريمى و پولادى در بيرون از محوطه جريمه صورت گرفت.
• چرا بازى به حاشيه كشيده شد؟
- تماشاگران ما در اواخر بازى شعارهايى در مورد كريمى دادند كه همين موضوع باعث شد حاشيه هايى به وجود بيايد. به نظر من آنها نبايد عليه على كريمى شعار مى دادند چون من كريمى را خوب مى شناسم و هر وقت او را تحريك مى كنند بهترين بازى خود را به نمايش مى گذارد. البته اين را هم بايد بگويم كه تماشاگران استيل آذين هم فحش دادند كه اين موضوع باعث تحريك تماشاگران ما شد.
• مثل اينكه در يك صحنه و پس از خطاى بازيكن استيل آذين به زمين افتادى و كريمى هم به تو اعتراض كرد كه چرا بى جهت خودت را به زمين مى اندازى.
- بازيكن حريف واقعا مرا زد و كريمى هم به من گفت كه چرا از جا بلند نمى شوى. كريمى گفت روى من هم خطا شد ولى بلند شدم حالا تو هم بلند شو همين!
• اما مى گويند با يكديگر درگيرى لفظى داشتيد؟
- خير، اصلا اينطور نيست. كريمى بزرگتر است و حتى اگر زير گوشم هم بزند جوابش را نمى دهم.
• قضيه اخراج حسين كعبى چه بود؟
- من به طور دقيق نمى دانم اما مثل اينكه با داور جروبحث كرده بود.
• اما بعد از صحنه اخراج، تو با كعبى حرف زدى.
- من گفتم چرا اخراج شدى كه حسين گفت نمى دانم.
• تماشاگران تبريزى بابت چند بازى اخير كه نتايج خوبى نگرفتيد به شدت ناراحت هستند. در اين مورد چه حرفى دارى؟
- من به آنها حق مى دهم اما معتقدم تراكتورسازى فقط مقابل سايپا بد بازى كرد در آن بازى ۳ ، ۴ بازيكن تاثيرگذار تيم غايب بودند. در بازى با ملوان، سپاهان و استيل آذين هم قربانى داورى شديم. هواداران تراكتور مطمئن باشند كه در آينده وضعيت تيم بهتر مى شود.
• استيل آذين را چطور ديدى؟
- آنها تيم خوبى دارند اما فكر مى كنم در كارهاى دفاعى مشكل دارند.
• خيلى ها معتقدند اگر على كريمى در استيل آذين نباشد، اين تيم نتيجه نمى گيرد.
- كريمى بازيكن تاثيرگذار استيل آذين است و اگر او را مهار كنند يا اينكه غايب باشد، اين تيم با مشكلات زيادى مواجه مى شود.

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
اخرین نتایج نظر سنجی :thumbsup:Goal.com

شما طرفدار كدام تيم ايراني هستيد؟پرسپوليس 10.88%
استقلال 6.12%
تراكتورسازي 74.35%
سپاهان 4.29%
ملوان 2.71%
نفت آبادان 0.24%
استقلال اهواز 0.06%
سایر تیمها 0.12%
شاهين بوشهر 0.29%
نساجي 0.82%
ابومسلم 0.12%

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
اولروم: آرزوى ديدن كريمى را نداشتم و ندارم
A0725965.jpg

قصد جدايى از تراكتورسازى را ندارم
تيم تراكتورسازى تبريز در تهران مقابل استيل آذين به تساوى ۲بر۲ رسيد.
عرفان اولروم مهاجم نيجريه اى تراكتورسازى در اين ديدار نيمكت نشين بود و بعد از اين بازى حرف و حديث هايى در مورد جدايى اولروم از تراكتورسازى به گوش مى رسيد كه تصميم گرفتيم
چون و چراى ماجرا را از زبان خود وى بشنويم. گفت و گوى ابرارورزشى با اولروم را در ادامه مى خوانيد:
• از بازى با استيل آذين بگو.
- مى دانستيم بازى با استيل آذين سخت است اما براى بردن تلاش كرديم. بچه ها طورى بازى كردند كه پيروز شويم. حيف شد كه اين اتفاق نيفتاد.
داور در اين بازى خوب قضاوت نكرد و به ضرر ما شد.
• در اين ديدار نيمكت نشين بودى. چرا؟
- اين را بايد از مربى تيم بپرسيد. كمالوند ترجيح داد روى نيمكت بنشينم و مشكلى نبود.

• بعد از اين اتفاق صحبت هايى در مورد جدايى ات از تراكتورسازى مطرح شد. اين موضوع صحت دارد؟
- چه كسى اين حرف را زده؟ براى چه بايد از تراكتورسازى بروم؟ من از حضور در تبريز و در كنار اين همه هوادار خوشحالم و به اين راحتى ها اين شهر قشنگ را ترك نمى كنم.
• يعنى با كمالوند مشكلى ندارى؟
- اصلاً. فراز خيلى مرا دوست دارد و هميشه به من مى گويد تو در حال حاضر بهترين مهاجم در ايران هستى. من نيز به او علاقه مندم و دليلى براى جدايى از تراكتورسازى وجود ندارد. هر كس اين صحبت ها را بيان كرده فقط به دنبال تخريب من و ضربه زدن به تيم است. مطمئن باشيد حالا حالاهاازتراكتورسازى نمى روم.
• اعتراضى به نيمكت نشينى ندارى؟
- اعتراضى ندارم اما مايل نيستم روى نيمكت باشم. هميشه ياد گرفته ام به نظر مربى ام اعتراض نكنم و اين بار هم نمى كنم.
• در مورد اتفاقات پايان بازى صحبت كن.
- من دقيقاً نفهميدم چه شد. همه چيز در چند لحظه اتفاق افتاد. بعضى از طرفداران تيم ما على كريمى را تحريك كردند و او هم عصبى شد.
• على كريمى اعلام كرده بازيكنان تراكتورسازى آرزوى ديدن او را از نزديك داشته اند.
- من كريمى را قبلاً زياد ديده بودم و آرزوى ديدنش را هيچ وقت نداشتم و ندارم. فكر مى كنم كريمى از روى عصبانيت آن حرف ها را زده است و من دلخورى اى از او ندارم.

هزينه های یک افتخار

چندین سال است که دو تیم استقلال و پرسپولیس بعنوان تیم های پرطرفدار در صحنه فوتبال ایران شناخته میشدند. این دو تیم با استفاده از این عنوان امتیازهایی زیادی از فدراسیون و صداوسیما و مطبوعات و ... گرفته اند بخاطر همین عنوان است که داوارن بازیهای این تیمها، در برخی موارد جانب این تیمها را میگیرند اگر داوری برعلیه یکی از این تیمها به اشتباه سوت بزند دهها صفحه از مطبوعات و دهها تیتر یک مطبوعات دهها برنامه تلویزیونی به این مساله میپردازند و فدراسیون را زیر فشار قرار میدهند. بخاطرهمین عنوان است که وقتی داوران برای این تیمها پنالتی میگیرد خیلی از اهالی رسانه ها اعتراض نمی کنند و صدای معترضین تیم مقابل به گوش کسی نمیرسد. شاید بخاطر همین است که امثال کریمی یاد گرفته اند که الکی خودشان را در محوطه جریمه زمین بیاندارند. چون آنقدر با این کارها برای پرسپولیس پنالتی گرفته و یا آنقدر داوران به این تمارضها بی توجه شده اند که امثال کریمیها عادت کرده اند.
مافیای فوتبال هم در پشت این دو تیم کمین گرفته اند و دوست ندارند این عنوان را از این دو تیم گرفته شود.. مافیای فوتبال نمیخواهد فوتبال چند قطبی شود و در مقابل تحرکات با این هدف مقاومت خواهد کرد. اگر امروز تراکتورسازی را بعنوان پرطرفدار ترین تیم قبول کنند به غیرت طرفداران دیگر تیمهای شهرستانی برخواهد خورد و دیگر در شهرستانها کسی از استقلال و پرسپولیس طرفداری نخواهد کرد. در این صورت است که فوتبال چند قطبی ایجاد خواهد شد. اگر بغیر از این دوتیم، تیمهای دیگر هم به این مکان برسند آیا بازهم مافیای فوتبال میتواند در فدراسیون اعمال نفوذ کند؟؟
ترکتورسازی اگر میخواهد به این مقام برسد باید هزینه پرداخت کند. هزینه ای که میتواند در قالب ناداوری و یا تمسخر از طرف برخی بازیکنان بی جنبه باشد. باید بی عدالتیهای برنامه نود را به گوش جان بخریم و صبور باشیم و از هدفمان دور نشویم. شاید هدف اینها تحریک ماها باشد شاید هدف از ناداوریها، گرفتن نتایج ضعیف و در نتیجه دلسرد کردن طرفداران تراکتورسازی باشد. شاید هدف موضع گیری های جانبدارانه فردوسی پور جلوگیری از رسیدن صدای هواداران تراکتورسازی به گوش دیگران باشد. شاید دلیل عدم پخش بازیهای تراکتورسازی (بعنوان پرطرفدار ترین تیم) از شبکه سه القای این مطلب باشد که تراکتورسازی یک تیم منطقه ای است و در کل کشور طرفدار ندارد.

طرفداران و هواداران تراکتورسازی باید در بازی مقابل ابومسلم هوشیار باشند تا در این دامها نیافتند و قفط تیم خود را تشویق کنند و با روحیه دادن به بازیکنان برد را از آن تیم کنند

climax

Registered User
لایک‌ها
3
کمالوند در واکنش به اظهار نظر حجازی: بیکار نیستم جواب همه را بدهم

سرمربی تراکتورسازی تبریز درواکنش به اظهارت حجازی گفت: بیکار نیستم جواب همه را بدهم و به این حرف ها توجهی ندارم.

فراز کمالوند پیرامون وضعیت تیم تراکتورسازی گفت: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و امیدوارم بتوانیم سه امتیاز خانگی مقابل ابومسلم را کسب کنیم.
وی افزود: ما بعد از چند هفته در این بازی خوشبختانه تمامی نفرات را در اختیار داریم و می خواهیم با یک بازی تماشاگرپسند نتیجه بگیریم.
سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: ما گول ابومسلم را نمی خوریم. خبر دارم که آنها هم پول گرفته اند و هم تمرین می کنند. ممکن است عدم تمرینات آنها در دوسه هفته گذشته در درازمدت تاثیر منفی داشته باشد اما در یک بازی دچار مشکل نمی شوند.
کمالوند در مورد اتفاقات بازی با استیل آذین اظهار نظر نکرد و گفت: همه در از دوربین های تلویزیونی دیدند که چه اتفاقی رخ داد اما من آن حرف ها را در مورد کریمی نزده بودم.
وی خاطرنشان کرد: باشگاه برای اشتباهات داوری نامه نگاری کرده است. به نظرم موضع باشگاه در قبال این اشتباهات داوری درست است. فکر نمی کنم با این نامه نگاری ها و اعتراضات داوران لجبازی کنند. یعنی ما نباید در مقابل اشتباهات اعتراض کنیم؟

سرمربی تراکتورسازی در خصوص اظهارات حجازی که گفته بود این مربی با رابطه به لیگ برتر آمده افزود: بیکار نیستم که جواب همه را بدهم. سعی می کنم کار خودم را انجام دهم و به این حرف ها توجهی ندارم.

کمالوند در پایان گفت: به نظرم به جز بازی با سایپا تیم من بد نتیجه نگرفته است. باخت مقابل سپاهان که آن همه بازیکن دارد طبیعی است و مساوی در تهران مقابل استیل آذین هم نتیجه بدی نیست.

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
هر چی باشه کمال از خیلی از مربی هایه پر ادعای لیگ برتره !!
آقا وعده ی ما فردا ورزشگاه یادگار . ساعته 2:30 .

Yaşasın traxtur

بالا