• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران تراکتورسازی تبریز

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
اینم عکسایه دیگه .
http://img2.************/files/nukdraqeb6v3s31ay5ti_thumb.jpg

climax

Registered User
لایک‌ها
3
عکس های جالبی بودند ولی طرف ما اینجوری نبود !
دفعی بعد باید اینور بشینیم :)

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
عکس های جالبی بودند ولی طرف ما اینجوری نبود !
دفعی بعد باید اینور بشینیم :)

فدات شم . البته من از ساعته 11:45 تو استادیوم بودم . واسه همین رفتم زیره جایگاه که سایه بود .
درضمن خواستم ازهمه ی شماها که هواداره واقعی هستین تشکر کنم . چون بر خلافه طرفدارای استقلال و پیروزی که فقط تو فروم از تیمشون حرف می زنن شماها (و خودم) طرفدارانه واقعی هستیم نه مجازی !! :blush:

یل یاتار , طوفان یاتار , یاتماز تراختور پرچمی !! :D

climax

Registered User
لایک‌ها
3
فدات شم . البته من از ساعته 11:45 تو استادیوم بودم . واسه همین رفتم زیره جایگاه که سایه بود .
درضمن خواستم ازهمه ی شماها که هواداره واقعی هستین تشکر کنم . چون بر خلافه طرفدارای استقلال و پیروزی که فقط تو فروم از تیمشون حرف می زنن شماها (و خودم) طرفدارانه واقعی هستیم نه مجازی !! :blush:

یل یاتار , طوفان یاتار , یاتماز تراختور پرچمی !! :D

:wub::blush:

این عکس رو هم خودم گرفتم موقع خروج از ورزشگاه .
عظمت رو حال کنین . . . پشت و سمت راست رو هم ببینید . . .

http://img2.************/files/qum9ja91gmqd1vqgaele.jpg

climax

Registered User
لایک‌ها
3
نصرتی : احترام کریمی باید حفظ شود

من از اول بازی دنبال گلزنی بودم و در تمام ضربات ایستگاهی روی دروازه ابومسلم می رفتم . اما شاید اینکه در دقایق آخر گل بزنم
گل - محمد نصرتی ، ستاره تراکتور درمسابقه منجر به برد روز گذشته مقابل ابومسلم بود. نصرتی که تک گل این بازی را با یک ضربه سر به ثمر رساند ، در انتهای بازی خوش اخلاق تر از همیشه آماده مصاحبه بود. او کاپیتان تراکتور و بازیکنی محبوب در تبریز است که اتفاقا علاقه و تعصب خاصی به تیمش دارد.مصاحبه ما با نصرتی از اتفاقات بازی قبلی آغاز شد:

*آقای نصرتی ، بازی شما با استیل آذین خیلی جنجالی شد و امروز هم آثار آن را در تبریز دیدیم . نظر شما در این باره چیست؟

- راستش اگر منظور شما به علی کریمی است ، باید بگویم که علی ، تا آنجایی که من این همه سال با او بوده ام آدم با اخلاقی است و من از او بدی ندیده ام . در جریان بازی هم البته او به من اعتراض کرد اما یکی از بازیکنان استیل آذین به او گفته بود که من تمارض کرده ام .وقتی علی به من گفت مگر بچه ای که خودت را می اندازی؟من جای ضربه را به او نشان دادم و اوهم عذرخواهی کرد. به نظر من احترام کریمی بایت اینکه یکی از بزرگان تاریخ فوتبال ماست حتما باید حفظ شود.این اتفاقات در زمین فوتبال طبیعی است...

* امروز گل خوبی زدی و هواداران را خوشحال کردی.

من از اول بازی دنبال گلزنی بودم و در تمام ضربات ایستگاهی روی دروازه ابومسلم می رفتم . اما شاید اینکه در دقایق آخر گل بزنم و این همه طرفدار را راضی به خانه بفرستم ، کار خدا بود . من واقعا از این گل به طور ویژه ای خوشحال شدم.

*هفته بعد با پرسپولیس بازی دارید...تیم سابقت.

- من از پرسپولیس خاطرات بسیار خوبی دارم و طرفداران این تیم همیشه به من لطف داشته اند. برای من بازی در آزادی تجدید خاطره با همه آن روزهای خوب است و امیدوارم این قشنگی از کار دربیاید و ما هم با امتیاز به خانه برگردیم .

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
عشق است تراکتور

یاشاسین تراکتور

بیزده تراکتور چوخ سوریک

کمالوند:با شکست پرسپولیس شگفتی ساز می شویم

كمالوند درباره دیدار دوشنبه آینده تیمش در هفته چهاردهم برابر پرسپولیس خاطرنشان كرد: تراكتورسازی تیم دست و پا بسته‌ای نیست. بدون شك برای شكست این تیم به ورزشگاه آزادی خواهیم رفت تا با پیروزی شگفتی ساز شویم.

البته قلباً تیم تراکتور رو دوست دارم و دومین تیم محبوب من توی ایران هستش ولی یه چیزی هم هست که میگن برا بقیه لاتی برا ما شکلاتی :D

هفته بعد توی ازادی با باخت ورزشگاه رو ترک میکنید :happy:

Last edited by a moderator:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
اگه اینجوری ادامه پیدا کنه وضع و هی اون کمالوند بخواد موضوع رو ناموسی اش کنه برای آذربایجانی ها ممکنه کار بیخ پیدا کنه و اولین کسی که این وسط ضرر میکنه تماشاگر های تراکتور هستند !! مسلما کله کردن این تیم برای دولت به راحتی آب خوردنه !!
.
دولت هیچ وقت همچین اشتباهی نمیکنه ، این بهت قول میدم اگه همچین اتفاقی بیفته اولین کسی که ضرر میکنه خود دولت . وضعیت شمالغرب کشور همینطوری نیست که دولت بخواد از این کارهای بچه گانه بکنه ، اگه توی یکی از این شهرها اتفاقی بیفته به ساعت نکشیده شهرهای دیگه هم میریزه به هم ... همونطور که گفتم مردم به تراکتور فقط به عنوان یه تیم نگاه نمیکنن .

climax

Registered User
لایک‌ها
3
اینا از کارهای بچه گانه زیاد می کنند ، خیلی مطمئن نباش !

به هر حال دوشنبه هم که با پرسپولیس بازی داریم ، اگه یه 20 هزار نفری بشیم خیلی خوب می شود !
هر چند امکان داره از این هم بیشتر بشوند . . . :)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
وضعیت هوادارن این تیم یه جورایی شبیه ایالت باسک اسپانیاست...

منظورم نوع نگاه مردم و هواداریشون هست. تراکتور براشون فقط تیم نیست. سمبلشونه

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
اینا از کارهای بچه گانه زیاد می کنند ، خیلی مطمئن نباش !

به هر حال دوشنبه هم که با پرسپولیس بازی داریم ، اگه یه 20 هزار نفری بشیم خیلی خوب می شود !
هر چند امکان داره از این هم بیشتر بشوند . . . :)

من فکر می کنم فقط 10 % از ورزشگاه رو به تیمه مهمان اختصاص بدن ! ولی اگه خبری بدستتون اومد بگین !

منظورم نوع نگاه مردم و هواداریشون هست. تراکتور براشون فقط تیم نیست. سمبلشونه

به نظر من برایه ترکها , ترختور فراتر از سمبله !

climax

Registered User
لایک‌ها
3
1. 10% ماله زمانی که ورزشگاه پر باشد و 10 درصد بدهند به تیم حریف ولی وقته ورزشگاه خالیه مطمئنا" ما پرش می کنیم :)
2. سمبل ترک ها زبان و فرهنگشونه ، تراکتور هم یک فرصته برای نشان دادن این سمبل !
مثلا" همین روز پنج شنبه تو شهناز یک جمع 60 70 نفری در حمیات از " آنا دیلی " شعار می دانند ، خب معلومه که اینجور شعار ها اگه یه روز معمولی تو شهناز بدی ، می گیرن می اندازانت تو !

/هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال از نگاه آمار/
تراكتورسازي پرتماشاگرترين و پيكان كم‌تماشاگر‌ترين تيم‌ها

خبرگزاري فارس: تيم‌ تراكتور‌سازي تبريز عنوان پرتماشاگرترين و پيكان كم‌تماشاگرترين تيم هفته لقب گرفتند.

در هفته سيزدهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ديدار تيم‌هاي تراكتور‌سازي تبريز و ابومسلم با حضور 65 هزار هوادار مشتاق تبريزي پرتماشاگرترين ديدار هفته لقب گرفت.
ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و صباي قم با 40 هزار تماشاگر دومين ديدار پرتماشاگر هفته بود و پرسپوليس و سايپا نيز با 30 هزار تماشاگر عنوان ديگر ديدار پربيننده اين هفته از نظر حضور در ورزشگاه را از آن خود كرد.
ديدار تيم‌هاي پيكان قزوين و ذوب‌آهن كه در ورزشگاه شهيد رجايي قزوين برگزار شد با 1500 نفر كم‌تماشاگرترين بازي هفته لقب گرفت.
ديدار تيم‌هاي راه‌آهن و شاهين بوشهر با 2 هزار نفر در رده بعدي كم‌تماشاگر‌ترين بازي هفته جاي گرفت.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
تراكتورسازي بدون مصدوم و محروم به مصاف پرسپوليس مي‌رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز براي بازي فردا مقابل پرسپوليس بازيكن مصدوم و محروم ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعضاي تيم تراكتورسازي براي بازي مقابل پرسپوليس ظهر امروز راهي تهران مي شوند و در هتل المپيك مستقر خواهند شد.
بازيكنان اين تيم به دليل ساعت پرواز فرصتي براي تمرين در تهران نخواهند داشت.
اين تيم براي رويارويي با پرسپوليس بازيكن مصدوم و محروم ندارد.
ديدار تيم هاي پرسپوليس و تراكتورسازي فردا ساعت 16:40 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
کمالوند : براي شكست پرسپوليس به ميدان مي‌رويم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: هفته آينده براي شكست پرسپوليس به ميدان مي‌رويم تا شگفتي‌ساز شويم.
فراز كمالوند بعد از پيروزي يك بر صفر مقابل ابومسلم مشهد اظهار داشت: موقعيت‌هاي زيادي داشتيم ولي نتوانستيم از آنها به خوبي استفاده كنيم.
وي درباره داوري گفت: از مسعود عنايت تشكر مي‌كنم كه به اعتراض‌هاي تيم تراكتورسازي در مورد قضاوت‌ داوران جواب مثبت داد و مسعود مرادي را براي اين ديدار انتخاب كرد.
كمالوند درباره ديدار دوشنبه آينده تيمش در هفته چهاردهم برابر پرسپوليس خاطرنشان كرد: تراكتورسازي تيم دست و پا بسته‌اي نيست. بدون شك براي شكست اين تيم به ورزشگاه آزادي خواهيم رفت تا با پيروزي شگفتي ساز شويم.
سرمربي تراكتورسازي تبريز گفت: هواداران ما تابوي 2 قطبي بودن فوتبال ايران را شكسته‌اند و من از حمايت خوبشان تشكر مي‌كنم. از آنها مي‌خواهم كه كوچك‌ترين اهانتي به تيم‌هاي ديگر نكنند چون تراكتورسازي متعلق به تبريز و تبريز متعلق به ايران است.

حرف دل هوادار / وضعيت اسفناك اسكوربورد ورزشگاه يادگار امام تبريز
کریم باقری غایب برزگ پیروزی در بازی برابر تراکتور سازی

همانطور که انتظار داشتیم اسطوره فوتبال تراکتور سازی یعنی کریم باقری به مانند سالهای جوانی و به خاطر غیرت و تعصب مثال زدنی در برابر تراکتور سازی به میدان نخواهد رفت.

وضعیت اسفناک اسکوربورد

اين مطلب مربوط به وضعيت اسفناك اسكوربورد ورزشگاه يادگار امام تبريز مي باشد بعد از گذشت هفته ها هنوز نتوانسته تصاوير مطلوبي را به تماشاگران ارائه دهد به گفته مسئولان تربيت بدني مبلغ 135 ميليون تومان هزينه شده است آيا فقط بايد به نوشتن اسم تيمها و نتيجه بازي نمايش داده شود يا بايد صحنه هاي حساس وپخش گلهاي هفته هاي قبل و دادن روحيه به بازيكنان و تماشاگران بپردازداميد است مسئولان تربيت بدني از بازيهاي آينده نحوه صحيح استفاده از اسكوربورد را از مسئولان ورزشگاه آزادي يا ساير شهر هاي ياد بگيرند و بيش از اين با احساسات مردم خوب و نجيب تبريز و آذربايجان بازي نكنند.

ارسالي از غلامرضا

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
كريم باقري اسطوره بي چون و چراي آذربايجان است
اختصاصی هواداران تراکتورسازی Tractorfans.com - به دنبال انتشار خبر غيبت كريم باقري در ديدار مقابل تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز كانون هواداران باشگاه تراكتور سازي با صدور بيانيه اي مراتب تشكر و قدرداني خود را از اسطوره فوتبال آذربايجان اظهار داشت.
در قسمتي از اين بيانيه آمده است: اين كانون با توجه به غيرت و مردانگي اين بازيكن، بر شرف وي درود مي فرستد و اعلام مي دارد كه انتظاري جز اين نمي شد از اين بزرگمرد تاريخ فوتبال آذربايجان داشت.
در ادامه بيانيه تصريح شده است: كانون هواداران باشگاه تراكتورسازي تبريز بر خود وظيفه مي داند از طرف هواداران ميليوني تراكتور سازي بر زحمات چندين ساله اين بازيكن ارزشمند ارج نهاده وخاطرنشان شود: خاطرات خوش بازيهاي اين جوان رعناي تبريزي راهيچ وقت از ياد نخواهد برد و تا تيم تراكتورسازي هست كريم باقري نيز در صفحات زرين اين باشگاه بزرگ همچنان خواهد درخشيد.
اين بيانيه در بخشي ديگر از مطالب خود افزوده است: فوتبال ايران تا سالها چنين اسطوره اي را به خود نخواهد ديد و نمي توان امثال كريمها را در فوتبال دنيا به بيش از انگشتان دست شناسايي كرد هواداران پر شور آذربايجان سالهاست كه با شادي و موفقيت باقري خوشحال شده اند و با هر مصدوميتش زانوي غم به بغل كشيده اند چرا كه تمامي دلخوشي هواداران تراكتورسازي در سالهاي قبل به حضور اين دليرمرد آذربايجان در سطح اول فوتبال دنيا و كشور بود كه اگر وي هم همچون ستاره اي فروزان بر فراز فوتبال كشور نمي درخشيد آذربايجان در هشت سال دوري از سطح اول فوتبال كشور به چه چيزي بايد دل خوش مي كرد؟
اين بيانيه در قسمت پاياني خود آورده است: خيل تشكر و قدرداني مردم فهيم و قدر شناس آذربايجان را مي شود در سايتهاي منتسب به هواداران تراكتورسازي مشاهده نمود و اميدواريم يكبار ديگر پس از سالها شاهد قدرتنمايي فوتبال آذربايجان در سطح اول كشور باشيم كه هر وقت فوتبال آذربايجان درخشيده فوتبال ملي نيز به طبع آن روزهاي خوشي را در پشت سر گذاشته است.

تقابل مکتب فوتبال تهران و تبریز در بازی سرخهای تهران و آذربایجان
پیروزی تراکتورسازی در مقابل ابومسلم در بهترین زمان ممکن بدست آمد بعد از دو باخت متوالی مقابل سایپا و سپاهان و تساوی پر حرف و حدیث و جنجالی مقابل استیل آذین، تیم به این پیروزی نیاز مبرمی داشت تا خود را از زیر فشار رهانده و با ترمیم موقعیت خود در جدول رده بندی به استقبال بازی فوق العاده حساس با پرسپولیس برود. به رغم قابل قبول بودن نتایج تیم تراکتورسازی در فصل کنونی، تیم تا اوج گرفتن فاصله زیادی داشته و معضلاتی مانند اشتباهات مکرر داوری نیز در ممانعت از این اوج گیری نقشی انکارناپذیر داشته است. ورود تیم بعد از 8 سال رکود، رخوت و التهاب به لیگ برتر و مسائل و مشکلات مالی، مدیریتی و محیطی که همواره گریبان گیر تیم بوده است سبب شده است که هواداران هنوز نتوانند تراکتورسازی دلخواه خود را ببینند ولی به رغم نوسانی که در نتایج تیم مشاهده گردیده است در مقایسه با خیلی از تیمها که با سرمایه گذاری های هنگفت در لیگ برتر حضور یافته اند موقعیت کنونی اش پذیرفتنی بوده و با قدری کار بیشتر و اتخاذ تدابیر و تمهیدات مناسب تر قطعاً خواهد توانست با ارائه فوتبالی زیبا و کسب نتایج بهتر به جایگاهی درخور نام آذربایجان دست یابد.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
تراكتور سازان در آستانه حضور در تهران
بازيكنان تيم تراكتور سازى تبريز پس از پيروزى مقابل ابو مسلم خراسان روز جمعه به ريكاورى پرداختند. اين تمرين در ورزشگاه اختصاصى تراكتور سازى انجام شد. بعد از ريكاورى كادر فنى تيم تراكتور سازى به بازيكنانى كه مقابل ابو مسلم فيكس بازى كردند استراحت كامل داد اما بازيكنان ذخيره زير نظر پيمان صاحب جمعى دستيار كمالوند ۶۰ دقيقه تمرين كردند.آخرين تمرين تراكتور سازى قبل از بازى با پرسپوليس امروز قبل از ظهر در ورزشگاه اختصاصى تراكتور سازى انجام مى شود و بعد از ظهر كاروان تراكتورسازى عازم تهران مى شود.
شوق هواداران تراكتور سازى براى حضور در تهران
روز گذشته گروهى از هواداران تيم تراكتور سازى تبريز طى مذاكره با مسئولان باشگاه در خواست كردند تا باشگاه تعداد زيادى اتوبوس در اختيار هواداران بگذارد تا آنها در تهران از تيمشان حمايت كنند.البته تعداد اتوبوس در خواستى حدود ۶۰ دستگاه بود كه مورد موافقت مسئولان باشگاه قرار نگرفت و دليل آن هم مشكلاتى از جمله مشكل مالى عنوان شد. به هر جهت تراكتور سازان اميدوارند در تهران هم همچون ميزبان خود در ورزشگاه آزادى غريبه نباشند.
پاداش پيروزى
تيم تراكتور سازى تبريز پس از ۳ بازى موفق به كسب هر ۳ امتياز ديدار خود شد.مسئولان باشگاه تراكتور سازى براى اين پيروزى پاداشى را براى بازيكنان تيم در نظر گرفته اند. گفته مى شود اين پاداش قبل از بازى تراكتور سازى با پرسپوليس پرداخت خواهد شد.

برنامه سفر به تهران

هواداراني كه مايل به همراهي تيم تراكتور در تهران هستند ميتوانند براي رزرو بليط و هماهنگي جهت اعزام به آدرس زير مراجعه كرده و يا با شماره تلفن ذكر شده تماس حاصل نمايند

آدرس رزرو: تبريز - شهرك باغميشه - شيك 4 - بازارچه رفاه - آقاي عليزاده

تلفن: 09364878657

هزينه رفت و برگشت: 16000 تومان

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
ما هم فردا میریم!! یه پارچه بزرگ هم نوشتیم از طرف دانشجویان دانشگاه....!! فکر کنم تماشاگر زیاد بیاد!!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
احتمال زیاد من هم بیام
کدوم دانشگاه ؟ شریف یا امیرکبیر؟

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
نه علم و صنعت! تازه نوشتیم! هفته قبل اونا نوشته بودن... ما هم این هفته نوشتیم! :D

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
فردا پس همدیگه رو میبینیم
از دوستان دیگه کسی نمیاد؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
sasan s: لطفا قبل از گذاشتن اخبار یک نگاهی به محتواشون بندازید . همین خبر اول که فقط تیترش رو گذاشتم به تنهایی میتونه کلی تنش ایجاد بکنه .
برای بار چندم میگم لطف کنید فقط در خصوص تیم مورد علاقه خودتون صحبت کنید و ضمنا توجه داشته باشید هر متنی با هر لحنی گذاشتنش در این تالار مجاز نیست.

لزوم هوشياري هواداران تراكتورسازي

تقدیر باشگاه تراکتورسازی از کریم باقری در بازی فردا

باشگاه تراكتورسازي در بيانيه اي اعلام كرد قصد دارد از بزرگترين بازيكن تاريخ باشگاه تراكتورسازي فردا تقدير به عمل آورد.
اين بيانيه به شرح زير است:
" كريم باقري در كنار اخلاق و منش ورزشي خود نمونه اي از يك ورزشكار شايسته و لايق جهت الگو شدن براي نسل جوان است كه باشگاه تراكتورسازي به وجود اين بازيكن افتخار مي كند و فوتبال آذربايجان همواره به داشتن چنين سرمايه ارزشمندي به خود مي بالد. "

Last edited by a moderator:
بالا