• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران تراکتورسازی تبریز

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
صبر کنید فقط صبر کنید
ممکنه هر تغییری نه تنها به منفعت بلکه به ضرر تیم باشه ، در هر بازی هماهنگی از بازی قبلی بیشتر میشه ، کار تیمی هر بازی بهتر و بهتر میشه ، تغییر مربی نه ، اما نیاز به یه مهاجم خوب تایید میکنم .نامش امضا میکنم برید از تدارک بگیرین :cool::lol:

منم لااقل تا آخر فصل و تا زمانی که تیم همینجوری بازی میکنه با تغییر کادر فنی موافق نیستم, بهترین کار گرفتن یکی دو بازیکن متوسط و خوب برای خط حمله و هافبک دفاعییه به نظرم.
در مورد بچه های اینجا هم زیاد مطمئن نباشید دو روزه تو تاپیک کل کل دست تنها جلوشون وایسادم :دی البته به خیر و خوشی تمام شد:f34r:

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
منم لااقل تا آخر فصل و تا زمانی که تیم همینجوری بازی میکنه با تغییر کادر فنی موافق نیستم, بهترین کار گرفتن یکی دو بازیکن متوسط و خوب برای خط حمله و هافبک دفاعییه به نظرم.
در مورد بچه های اینجا هم زیاد مطمئن نباشید دو روزه تو تاپیک کل کل دست تنها جلوشون وایسادم :دی البته به خیر و خوشی تمام شد:f34r:
خوب رفیق خودت می گی تاپیک کل کل :D اونجا نقل و نبات پخش نمی کنن
من نتونستم بازی رو کامل ببینم ولی تو همون چند دقیقه که دیدم متوجه شدم تیراختور خیلی خوب بازی کرده. انصافاً میشه گفت از یه تیم شهرستانی بعید بود اینقدر خوب بازی کنه!

به کل تیراختور 30 میلیون یا کمتر، خیلی طرفدار داره و من با اون حال که پرسپولیسیم اینو دوست دارم که فوتبال ایران محصور به استقلال و پرسپولیس نباشه

climax

Registered User
لایک‌ها
3
اعتراض به راه ندادن تماشاگران تراختور
به گزارش خبرگزاري فارس، درحالي كه روز گذشته حدود 20 هزار هوادار تيم تراكتورسازي در ورزشگاه آزادي حاضر شده بودند اما اين باشگاه از اينكه به ساير هواداران اين تيم اجازه داده نشده بود در ورزشگاه حضور پيدا كنند، معترض است.
مهدي فاطمي، مدير روابط عمومي اين باشگاه در اين زمينه به خبرگزاري فارس اظهار داشت: متاسفانه جايگاهي كه به هواداران تيم ما داده بودند كم بود و اگر ظرفيت بيشتري را در اختيار هواداران تراكتورسازي مي گذاشتند تعداد هواداران اين تيم در ورزشگاه آزادي به 30 هزار نفر مي رسيد.
وي با انتقاد از جمع آوري پرچم هاي هواداران اين تيم گفت: سئوال من اين است كه آيا در دست داشتن پرچم موردي دارد كه روز گذشته پرچم هاي هواداران تراكتورسازي كه همگي مضمون هايشان حمايت از تيم بود را جمع آوري كردند؟
روز گذشته تيم تراكتورسازي با نتيجه 2 بر يك از تيم پرسپوليس شكست خورد.

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
دانلود نهمین مجله الکترونیکی تراکتور

hyfscv6wtp3s4oaj7sz0.jpg

دانلود

climax

Registered User
لایک‌ها
3
این تصاویر از تهران رو هم داشته باشید :

DSC04432.JPG

DSC04420.JPG

DSC04414.JPG

DSC04403.JPG

DSC04396.JPG

DSC04423.JPG

اینم که یکی از قدیمیترین هواداران تراختوره ، معروف به عبدالله :)

منبع:
http://traxturshekilleri.blogspot.com

nedi

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام

من هميشه كيف مي كنم تيمهاي غير تهراني موفق باشن ( فقط فجرسپاسي.دي) اما آفتش ميشه غرور كه دامن مربيتونو گرفته كه بي ادبي هم متاسفانه بعضا چاشني كارش شده. ميخواد اداي كي رو در بياره؟ فيروز كريمي؟ مايلي كهن يا ابر مربي اي مث مورينيو؟؟
موقعي كه مربي شيرين فراز بود جدا خوشم ميمومد ازش اما الان انگار داره ميزنه تو خاكي حيفه
با سر وصدا نميشه جبران كاستي هاي فني رو كرد يا ارزش كسي رو ناديده گرفت.

تبريزيها اينقد قوي هستن( تو همه عرصه ها) ميتونن مربي اي بيارن كه فقط با جودهي كار نكنه. اين جودهي و دادن روحيه تا كي ميتونه براي نتيجه گرفتن ثمر بخش باشه؟

هم براي كمالوند و هم براي تيمتتون آرزوي موفقيت مي كنم. طرفداري شما از تيم شهرتون قابل تحسينه

climax

Registered User
لایک‌ها
3
ممنونم دوست عزیز
من ولی از زمانی که تو شیرین فراز بود ازش خوشم نمی آمد . . .
هوادارها ولی دوستش دارند هر چند 3 4 تا باخت پشت سرهم بیاره کارش تمومه ! این یه رسمه تو دنیا که 3 4 تا بازی پشت سرهم ببازی ، پرونده ات رو می بندند !

من می گم فقط دنیزلی !

ان شاا... سال بعد می آد به تیم :rolleyes:

nedi

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
5
دنيزلي؟؟؟
خب اينقد تبريز شهر پولداري هست كه بشه اوردش . ما شيرازيها هم كه همش بايد با چنگ و ندون فوتبال شهرمونو حفظ كنيم

O_o O_O o_O

Registered User
لایک‌ها
555
انصافا با ورود تراکتور به لیگ برتر معلوم شد که کدوم تیم ها تماشاگر دارن ، بابا این تبریزی ها دمشون گرم ، انصافا ثابت کردن که تیم فقط تیم شهر خودشون ، مثلا استقلال میره همدان بیشتر از اینکه پاس تماشاگر داشته باشه استقلال تماشاگر داره یا مثلا پرسپولیس میره فلان شهر و ...
این تیم فقط یه مدیریت حساب شده و کاربلدی میخواد تا بشه یکی از تیم ها بالای جدول

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
دنيزلي؟؟؟
خب اينقد تبريز شهر پولداري هست كه بشه اوردش . ما شيرازيها هم كه همش بايد با چنگ و ندون فوتبال شهرمونو حفظ كنيم

کار نشد نداره :دی مخصوصآ که دنیزلی ترک هست و احتمالآ دنبال پول زیاد نیست ,خودشم که اعلام کرده دوست داره تو لیگ ایران مربیگری کنه.
اگه بشه که چی میییییشه :D واقعآ مربی خوبی هست.

انصافا با ورود تراکتور به لیگ برتر معلوم شد که کدوم تیم ها تماشاگر دارن ، بابا این تبریزی ها دمشون گرم ، انصافا ثابت کردن که تیم فقط تیم شهر خودشون ، مثلا استقلال میره همدان بیشتر از اینکه پاس تماشاگر داشته باشه استقلال تماشاگر داره یا مثلا پرسپولیس میره فلان شهر و ...
این تیم فقط یه مدیریت حساب شده و کاربلدی میخواد تا بشه یکی از تیم ها بالای جدول

هر کسی که هوادار تیم شهر خودش یا لااقل تیمی که یه جورایی به خودش ربط داشته باشه لایق تحسینه حالا چه تعدادشون زیاد باشه چه کم, تراکتور هم که این فصل ترکونده :دی
انشاالله روزی رو میبینیم که هرکسی طرفدار تیم شهر خودش باشه.
درسته که باید تراکتور با این همه حمایت و طرفدار تو جدول بیاد بالاتر ولی ما هم باید سطح توقعات خودمون رو با وضعیت تیم هماهنگ کنیم, هرچی باشه تراکتور سازی از لحاظ فنی 70 درصد یک تیم دسته یکیه تا لیگ برتری ولی با این همه "خوب" بازی میکنه, فصل های آینده با تغییرات و تجربه ای که تیم کسب میکنه حتمآ وضعیت بهتری خواهد داشت.

Last edited:

climax

Registered User
لایک‌ها
3
دنيزلي؟؟؟

نه بابا! تراختور باید پول داشته باشه که اونم ماشاا... زیان ده شده ! حالا اگه تیم فوتبال شهرداری یا فولادگستر بودند باز یه چیزی ! مخصوصا" این فولادگستر بدجوری پولداره :wacko:

کار نشد نداره :دی مخصوصآ که دنیزلی ترک هست و احتمالآ دنبال پول زیاد نیست ,خودشم که اعلام کرده دوست داره تو لیگ ایران مربیگری کنه.
اگه بشه که چی میییییشه :D واقعآ مربی خوبی هست.
.
.
.

آخر فصل دو تا شعار "یاشاسین دنیزلی" رو می گیم و فیلمش رو می گیریم و می فرستیم واسش :D
اون وقت دیگه کار تمومه :happy:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
آخه من نمیدونم شما با اخلاق مربی چیکار دارین ، مهم کار تاکتیکی هست که اونم بلده ، دنیزلی اگه کار بلد بود که پرسپولیس آباد میکرد ... جان من با مربی کاری نداشته باشین ، یه مهاجم کافیه ...

climax

Registered User
لایک‌ها
3
نگفتیم که مربی رو عوش کنن ! مربی فعلا" خوبه و خوب هم بازی می کنه !
من وقتی فوتبال ایران رو میدیدم فقط حرص می خوردم ولی با بازی تراختور لذت می برم !
ولی واسه فصل بعد دنیزلی :)

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
وایسد سربازی برگشت استقلال با تراکتور سازی دیدن داره باورکنید استادیوم پر میشه از طرف دارهای تراکتور سازی چون اکثرا طرف دارهای پرپولیس طرف دار تراکتور سازی هم هستن

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
وایسد سربازی برگشت استقلال با تراکتور سازی دیدن داره باورکنید استادیوم پر میشه از طرف دارهای تراکتور سازی چون اکثرا طرف دارهای پرپولیس طرف دار تراکتور سازی هم هستن

عکس این مطلب هم تا حدودی صادقه ;)

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
ببینم تو این3 تا بازی که تا نیم فصل مونده چیکار میکنین.دههء 70 خودمون تراکتورسازی رو به اندازهء بایرن دوست داشتم.با واسیلی گوجا و کریم باقری و برادران دین محمدی و خطیبی.اما الان چندسالی هست دیگه بیخیال فوتبال باشگاهی ایران شدم.با این حال امیدوارم تراکتور بشه مثل تراکتور دهه 70.راستی یکی از فواردهای خوب ایران که متاسفانه داره نابود میشه یعنی"هادی اصغری" تا جایی که میدونم تبریزی هست(آذر بایجانی بودنش رو که مطمئنم) نمیدونم کجا بازی می کنه.اما فکرکنم اگر بشه بیاد تیمتون مشکل گلزنی تون رو حل کنه.کمالوند هم فکر کنم در حد لیگ یک مربی خوبی باشه اما نه در حد لیگ برتر.فکر نکنم بیشتر از یک فصل بتونه دوام بیاره.اگر تراکتور امسال بتونه خودشو در لیگ نگه داره باید فصل بعد حتما" مربی بهتری بیاره.

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
دستکاری در نظر سنجی سایت گل! فرار از واقعیت​

قابل توجه مسولان باشگاه : تراکتور جای بازیکنان بی تعصب نیست

فرهاد خيرخواه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: براي من بازي مقابل پرسپوليس سخت بود.براي همين بعد از گلزني خوشحالي نكردم. چون نمي‌توانستم در چشم هواداران و بازيكنان نگاه كنم. اميدوارم پرسپوليس قهرمان شود و موفق باشد.

پی نوشت : بهتر است باشگاه هر چه سریعتر نسبت به تسویه حساب و اخراج این بازیکن بی تعصب و بی تفاوت تیم اقدام کرده و به سایر بازیکنان نیز نشان دهد که تراکتور سازی با این تعداد هوادار جایگاه بازیکن بی انگیزه و بی تعصب و بی تفاوت نخواهد بود.

نظرسنجي سايت گل شبهات زيادي دارد

1-نظر سنجي ابتدا به صورت متني انجام شد كه در آنجا تراكتور راي اول بود اما در آنجا دشواري در شمردن آرا را بهانه كردند و نظرسنجي مجدد گذاشتند. در حالي كه هرچند ساعت يكبار هواداران تراكتور نطرات را ميشمردند و آرا را منتشر ميكردند.
2- زماني كه تراكتور با 74% پيش بود بدون هيچ توضيحي نظر سنجي براي چند روز از سايت حذف شد.
3- بعد از برقراري مجدد شاهد آن بوديم كه آمار پرسپوليس به طرز مشكوكي در حال افزايش و آمار تراكتور در حال كاهش است كه در طي چند هفته اين صعود ناگهاني آرا سابقه نداشت تا جايي كه پرسپوليس در عرض 4 روز از 12% به نزديك 40% رسيده است!
4- تعداد ارا در نظرسنجي محفوظ نيست و فقط به بيان درصد اكتفا شده است
5-براي نظرسنجي نياز به ثبت نام در سايت هست پس اين يك نظر سنجي عمومي نميتواند باشد و صرفا مختص كاربران سايت گل هست.
6-كاملا واضح است كه يكي از اهداف اين نظرسنجي افزايش تعداد كاربران ثبت نام كرده در سايت گل است كه اين يك سو استفاده از راي دهندگان ميتواند باشد.
7-مسولان سايت در ابتدا مدت نظرسنجي را يك هفته اعلام كرده بودند اما نمي دانيم چرا الان چند هفته اي هست در وقت اضافه هستيم!
8- آمار سايت با واقعيات هيچ منطبق نيست. به عنوان مثال تيمي مثل نساجي كه خيلي ها اسمشو هم نشنيده اند در اين نظرسنجي 5 برابر استقلال راي آورده!!
9- با توجه به اينكه سايت پارس فوتبال حدود يك ماه قبل نظر سنجي برگزار كرده و ثبات در شيوه نظرسنجي و انطباق با واقعيت در نتايج آن مشهود است و با توجه به شبهات و ايرادات بيشمار نظر سنجي سايت گل و تفاوت نتايج آن با واقعيات و ساير نظرسنجي ها، به شيوه و نتايج اين نظر سنجي اشكالات فراواني وارد بوده واعتبار لازم را ندارد.
در پايان لازم ميدانيم تاكيد كنيم تيم تراكتورسازي در خانه تيمي كه مدعي پر هوادار ترين تيم آسيا است، هم از نظر تعداد و هم از نظر شور و شوق هواداران برتر بلامنازعه بوده و از نظر ما آنچه بايد ثابت ميشد ثابت شده است و ما هواداران بيشمار تراختور از اين پس بايد انرژي خود را صرف ارتقاي فني تيم كنيم و بحث هاي بيمورد با كساني كه پنبه هاي چند لايه در گوش دارند و خود را به خواب خرگوشي زده اند در شان هواداران عاشق و بيشمار ما نيست.

منبع: تراکتور فنز

Last edited:

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
نمى شود. ديگر نمى شود ستايش نكرد اين تراكتورسازى پرشور و نشاط را. نه. ديگر نمى شود قلم را روى كاغذ به ستايش از فوتبال ايرانى تراكتور حركت نداد. وقت نوشتن از تراكتورسازى همين حالاست. حالا كه تراكتور ۲ فاكتور را يكسان به تماشاگران شگفت زده هديه كرده. اول فوتبال روان و تهاجمى و دومى شكست. در ستايش از تيم بازنده نوشتن سبب مى شود كه كسى اين مطلب را پاى رفاقت يا مد روز نگذارد. مدى كه مى گويد: تبريز و تراكتور تيراژ دارند و اگر تو از آنها بنويسى محبوب مى شوى. من محبوبيت نمى خواهم. دارم كارم را مى كنم.
حالا اما در ستايش از تراكتور فراز بايد قلم را روى كاغذ بياورم. براى يك منتقد ورزشى هيچ چيز دشوارتر و چالش برانگيزتر از اين نيست كه مطلبى بنويسد كه او را در «موقعيتى ويژه» قرار دهد. امروز من با افتخار خود را در اين موقعيت ويژه قرار مى دهم. به خاطر ستايش از فوتبالى كه تراكتورسازى به نمايش گذاشت. فوتبال دهه شصت. فوتبالى كه خيلى وقت است كمتر از آن خبرى مى شنويم.
يك فوتبال دهه شصتى. يك فوتبال تهاجمى از ۲تيم. يك فوتبال باروح. يك فوتبال - به تعبير كرانچار - شجاعانه. يك فوتبال ناب كه به تو همان چيزهايى را مى دهد كه از يك فوتبال ناب بايد انتظارش را داشت. كمى تخمه، اندكى چاى، يك تلويزيون رنگى و فضايى براى داد و بيداد كردن. براى آنكه وقتى فلان توپ لعنتى گل نشد يا به تير خورد بتوانى و بلند شوى و فرياد بزنى و با دست هوا را بشكافى و باكت نباشد كه چند طبقه بالاتر يا پايين تر آدم هاى جدى و مقرراتى نشسته اند يا نه. مى خواهم بگويم و دارم مى گويم كه در اين ليگ ما ديگر شاهد فوتبال تماشاگرپسند نيستيم.
شاهد فوتبال «اداره پسند» هستيم. ليگ ما آنقدر كم هيجان شده كه وقتى فوتبال در جريان است ديگر نيازى نيست به اينكه كسى بيايد و به بچه هاى روزنامه هشدار بدهد كه در اين ساختمان روزنامه هاى ديگرى هم درمى آيند و محيط ادارى است و صداى كسى از در بيرون نرود. در فوتبال اداره پسند ما تراكتور و فوتبالى كه مقابل پرسپوليس به نمايش گذاشت، بازگشت به عصر هيجان است. به عصر فرياد زدن مقابل تلويزيون به عصر تخمه شكستن هاى حرفه اى و عصبى و از سر بى دقتى چون ذهن و مغز جاى آنكه درگير شكافتن پوست نمك سود شده تخمه و درآوردن مغز آن با زبان باشند، در حال تحليل فوتبال ستايش شده اى هستند كه تلويزيون دارد بعد از قرنى نمايش مى دهد.
نه برادر... نمى توان پاى بازى هاى رؤيايى - اروپايى منچستر، بارسا و اينتر بقيه گنده لات هاى فوتبال اروپا، اين حسن را تجربه نكرد. فاز نمى دهند براى تخمه شكستن. تنها وقتى مى توانى بنشينى پاى بازى هاى اروپا و عربده بزنى كه پاى يك بازى كرى در ميان باشد. غير از اين اما فوتبال اروپايى گرچه رويه كمال است اما به تو اجازه عربده زدن نمى دهد و فوتبال بدون عربده، فوتبالى كه تماشاگر لعنتى را وادار نكند تا براى ۲ ساعت كل زندگى را با تمام مشكلات لعنتى اش فراموش نكند و پاى تلويزيون به شيوه عصبى - احساسى درگير نباشد و آنچنان روح خود را با روح بازى عجين نكند كه با گل نشدن يك توپ صداى عربده افسوسش ، هيچ شيشه اى را خش نيندازد، «حال» نمى دهد برادر! مى بخشى اگر اندكى يادم رفت«اتو كشيده» و «پروانه اى» و«ادارى» بنويسم، برادر!
آخرين ستايشى كه نوشتم شايد در وصف على كريمى بود. آخرين بار كه قلم اينگونه به وجد آمد تا با كاغذ عشق بازى كند، وقتى بود كه على كريمى در پرسپوليس شده بود روح و هنر و سبك و هنرمند و از همه اينها فراتر. امروز دوباره دارم در وصف يك ابر سوژه مى نويسم يك ابر سوژه به نام «تراكتور» كه آنقدر زيبا، آنقدر جاندار و آنقدر با روح فوتبال بازى كرد كه قلم هنوز ننوشته، سرمست شد از شوق وصال كاغذ.
رفيق! نوشته ام را به پاى هر اسمى كه خواستى بگذار. باكى ندارم كه در ستايش از تراكتور قلم زده ام. تراكتورى كه با خودش لذت ناب فوتبال را آورد.شايد چه خوب كه تراكتور باخت. بعضى باخت ها هست كه از بردن ارزش بيشترى دارد. اين يكى از آنها بود .يكى از دسته ابرسوژه ها و ابرباخت ها و فراتر از تعريف. لذت برديم. ممنونيم تراكتور. سيرابمان كردى از سرمستى يك بازى ناب. ممنون.

ابرار ورزشي

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
راستی یکی از فواردهای خوب ایران که متاسفانه داره نابود میشه یعنی"هادی اصغری" تا جایی که میدونم تبریزی هست(آذر بایجانی بودنش رو که مطمئنم) نمیدونم کجا بازی می کنه.اما فکرکنم اگر بشه بیاد تیمتون مشکل گلزنی تون رو حل کنه

الان تو پاس بازی می کنه.

بالا