• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران تراکتورسازی تبریز

climax

Registered User
لایک‌ها
3
من که از بازی تراکتور-شیرین فراز از این کمالوند متنفرم !
با اون ادا بازیهاش ما رو 2 سال از صعود به لیگ برتر عقب انداخت !

حالا هم همه طرفداران 17 تا تیم دیگه ازش متنفرن !

من می گم فقط باید دنیزلی بشه مربی تراکتور :)

climax

Registered User
لایک‌ها
3
تشويق دايي جلوي چشم كريمي كار اردبيلي‌ها بود

تراكتور‌سازي تيمي پر‌طرفدار است كه به دليل گستره و پراكندگي آذري زبان‌ها در تمام ايران، نه تنها در تبريز بلكه در شهرهاي ديگر هم هواداران زيادي از بازي‌هاي اين تيم استقبال مي‌كنند. نمونه عيني اين موضوع هم به بازي هفته گذشته تراكتور‌سازي مقابل استيل‌آذين بازمي‌گردد. در اين بازي حدود شش هزار نفر به استاديوم تختي تهران رفته بودند تا مشوق تراكتور‌سازي باشند. جالب اينكه به گفته يكي از نزديكان باشگاه تراكتور‌سازي تمام اين افراد از تبريز نيامده بودند و شايد حدود نيمي از آنها به صورت متفرقه از تهران و ديگر شهرهاي كشور خود را به استاديوم تختي رسانده بودند. اين بازي حاشيه‌هاي زيادي داشت كه يكي از مهمترين آنها به شعارهاي هواداران عليه علي كريمي مربوط مي‌شد. پس از آن مصاحبه علي كريمي عليه هواداران تراكتور‌سازي كه گفته بود «آنها جنبه ندارند» باعث شد ديروز هواداران تيم تبريزي در پايگاه‌هاي اينترنتي خود براي كريمي در بازي برگشت خط و نشان بكشند.
شعار عليه كريمي كار تبريزي‌ها نبود!
«كريمي يادت باشه، دايي سرورته» اصلي‌ترين شعاري بود كه عصبانيت كاپيتان استيل‌آذين و واكنش او پس از پايان بازي دو تيم را به همراه داشت اما جالب اينجاست كه يكي از نزديكان باشگاه تراكتور‌سازي كه دوست ندارد نامش فاش شود با اشاره به اتفاقات اخير و شعار عليه كريمي مي‌گويد: «من همراه هواداران تبريزي به تهران سفر كردم. اصلا قرار نبود آنها عليه كريمي شعار دهند و براي اين كار سه دليل داشتيم. اول اينكه نمي‌خواستيم او تحريك به بازي محكم مقابل تراكتور سازي شود. دوم اينكه چندي پيش يكسري نشريات خبر داده بودند كه با ناكامي فراز كمالوند، علي دايي جايگزين او خواهد شد در حالي كه كمالوند در اينجا محبوب هواداران است و سوم اينكه افشين قطبي در استاديوم حاضر بود و اصلا نمي‌خواستيم با تشويق دايي اين مساله حساسيت‌هايي ايجاد كند.»
اين فرد نزديك به باشگاه و هواداران تراكتور‌سازي مدعي است كه شعار عليه كريمي و تشويق دايي كار تبريزي‌ها نبوده است: «همانگونه كه گفتم تعدادي از مشوقان تراكتور‌سازي از شهرهاي ديگر آمده بودند كه در حين بازي شعار عليه كريمي و تشويق دايي توسط اردبيلي‌ها سرداده شد. همان موقع تبريزي‌ها مي‌خواستند با كساني كه اين شعارها را مي‌دهند برخورد كنند اما براي اينكه جو به هم نريزد و بعدها به ضرر خودمان نشود از اين كار پرهيز كردند. در هر حال در شرايطي كه تبريزي‌ها مخالف اين شعار بودند اما اردبيلي‌ها به حمايت از دايي اين شعار را تكرار كردند. سياست ما پيروي از نظريه فيفا يعني احترام به حريف است و قطعا هواداران اصيل تراكتور‌سازي در ادامه ليگ هم اين موضوع را رعايت خواهند كرد.»

منبع : روزنامه گل

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
تراکتورسازی ۱ - ابومسلم ۰

اختصاصی هواداران تراکتورسازی Tractorfans.com - دیدار هفته سیزدهم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام مقابل ابومسلم با برتری یک بر صفر تراکتور به پایان رسید. تراکتورسازی تبریز که در پی نتایج ضعیف هفته های قبل و داوریهای ناعادلانه زیر فشار هواداران بود توانست در حضور ۵۰هزار هوادار خود ابومسلم خراسان را با گل دقیقه ۸۴ نصرتی شکست دهد و با ۱۷ امتیاز در رده ۱۰ جای گیرد. تراکتورسازی در این دیدار با انجام یک بازی هجومی بارها دروازه ابومسلم را تهدید کرده بود اما مثل همیشه بی دقتی مهاجمان این تیم باعث شد تنها با یک گل بازی را ببرد و در حضور هواداران خود در تبریز نشان دهد هفته های قبلی این داوری بود که مانع از پیروزی تراکتور میشد.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
منم الان رسیدم خونه !
اونقدر داد زدم ، صدام بریده ! ( صدام عراق نه ها ، صدایم هست منظورم:) )
خیلی باحال بود . . .

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
من هم رفته بودم ولیی خداییش درسته 3 امتیاز گرفتیم ولی بایستی 2-3تا میزدیم

ALMANPARAST

Registered User
لایک‌ها
2
چه استرسی داشتم اینا گل نمی زدن.حالم بد شده بود:wacko:نصرتی اون اشتباه بدش جلوی فجر هم با این گل جبران کرد.از اون بازی باهاش قهر کرده بودم تا امروز:D.گفته بودم باید این بازی رو می بردیم.چاره ای نداشتیم تا تیم به حاشیه و بحران نره.این جاسم کرار هم عجب رفته بود رو اعصاب ابومسلمی ها.رونالدینیو شده بود:lol:

climax

Registered User
لایک‌ها
3
من نمی دونم چرا این کمالوند به الروم بازی می ده ! تو 15 دقیقه ای که تو بازی بود پاش 2 بار هم به توپ نخورد . . .
ولی در عوض جاسم کرار خیلی خوب بازی کرد ، واقعا" تیم رو به جلو نگه داشت . . .

این عکس رو هم از بازی امروز داشته باشید !

mq1uu2lljiw8h8o6u9ew.jpg

Last edited by a moderator:

climax

Registered User
لایک‌ها
3
سرمربي ابومسلم: تماشاگران تراكتورسازي حركت جديدي در فوتبال ايران آغاز كرده اند

سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: تماشاگران تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز حركت جديدي در فوتبال كشور آغاز كرده اند.
به گزارش ايرنا، اصغر جهانداري روز پنجشنبه پس از باخت يك بر صفر تيمش مقابل تراكتورسازي در حضور بيش از ‪۶۰‬هزار تماشاگر، افزود: تماشاگران تبريزي بدون هيچ توهيني به تيم ميهمان، تنها تيم خود را تشويق مي‌كنند و اميدوارم اين حركت آنها به ديگر ورزشگاه‌ها نيز كشيده شود.وي اظهار داشت: در فوتبال حرفه‌اي هر كس وظيفه‌اي دارد و تماشاگران نيز از اين امر مستثني نيستند و در تبريز اين وظيفه به نحو احسن از سوي تماشاگران انجام مي‌شود.

alireza_edison

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,136

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
اینا رو هم ببینید ولی سیاسیش نکنید .:d

فیلم از همین صحنه ها دارم با صدا ! خیلی خفنه :دی

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
شایدم توهین میکنن کسی متوجه نمیشه ! :)

شما موردی دیدی ؟ شنیدی ؟ چرا تهمت میزنی ؟ اصلا" تا حالا رفتی استادیوم ؟ هر جا که رفتی اگه بیای یادگار متوجه میشی اونا توهین به چی میگن . و فرق جو ورزشگاههای دیگه رو با یادگار متوجه میشی

climax

Registered User
لایک‌ها
3
کمالوند: 90 دقيقه تيم برتر ميدان بوديم

به گزارش ايرنا، "فراز کمالوند" که تيمش با نتيجه يک بر صفر ابومسلم را شکست داد، در مصاحبه مطبوعاتي پس از بازي، افزود: بازي خوبي از سوي بازيکنانم ارايه شد، اما همانند هميشه در زدن ضربات نهايي مشکل داشتيم.
وي اظهار داشت: تيمي که از هشت موقعيت صد در صد گل تنها يکي را وارد دروازه کند، حتما مشکل دارد، اما اين برد تيم ما را از شرايط حساسي که در آن قرار داشتيم، خارج کرد.
کمالوند با قدرداني از هواداران تيم، گفت: هر تيمي که اين همه هوادار باشد مستحق قهرماني در ليگ برتر است، ولي هواداران نبايد اين توقع را از تراکتورسازي فعلي داشته باشند.
وي در خصوص داوري بازي اظهار داشت: اعتراض هاي ما به داوري نتيجه داد و کميته داوران ، "مسعود مرادي" را به عنوان داور اين بازي انتخاب و معرفي کرد و اين انتخاب نشان داد که تراکتورسازي تيم بزرگي است.
کمالوند افزود: هيچ کس منکر ضايع شدن حق تراکتورسازي در بازي ها توسط داوران نيستند و ما انتظار داريم تا در بازي هاي آتي اين تيم نيز همانند بازي هاي پيروزي و استقلال از داوران بزرگ و با تجربه استفاده شود.
تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در هفته سيزدهم رقابت هاي ليگ برتر، با گل دقيقه 83 محمد نصرتي تيم ابومسلم خراسان را ورزشگاه يادگار امام ره تبريز شکست داد و صاحب 17 امتياز شد.

شایدم توهین میکنن کسی متوجه نمیشه ! :)

خوبه هنوز کسی متوجه نمیشه که اینهمه جنجال می کنند . . .

Last edited by a moderator:

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
جاتون خالی شهر بعد از بازی غوغایی بود ماشینها موتورها ، مردم تو پیاده رو همه داشتن بوق و شیپور میزدن نیروی انتظامی هم مثل ماست وایستاده بود نگاه میکرد یعنی کار دیگه ای نمیتونست بکنه ... فراموش نشدنی بود ...
من دلم نمیخواست ببریم واسه سه امتیاز دلم میخواست ببریم تا واسه بازی با پیروزی روحیه خوبی داشته باشیم
یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختور

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
چرا سیا*سی ؟

من چیزی تو عکس نمی بینم ! نکنه دست انداختی ما رو !؟

نه اقا دست انداختن چیه . دست های مردم یه علامت نشون میده . شاید شما با علامته آشنا نیستی .

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
براش توضیح بدی قضیه چیه اما سعی کن قضیه سیاسی نشه :D خدایی کار سختیه :lol:
اما باید قبول کرد با این حرکات و با این استقبال و نوع شعارها مردم نشون میدن که تراکتورسازی براشون چیزی فراتر از یه تیم فوتباله نمیدونم چطوری توضیح بدم شبیه فریاد یا مشتی که خیلی وقته نتونستن بیرون بریزنش ... بیخودی نیست که تیم از وقتی اومده لیگ برتر شده تراکتورسازی آذربایجان

climax

Registered User
لایک‌ها
3
کمالوند:با شکست پرسپولیس شگفتی ساز می شویم
تاوان جوانی‌مان را می‌دهیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز گفت: هفته آینده برای شكست پرسپولیس به میدان می‌رویم تا شگفتی‌ساز شویم.

به گزارش خبرگزاری فارس، فراز كمالوند بعد از پیروزی یك بر صفر مقابل ابومسلم مشهد اظهار داشت: موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده كنیم.
وی درباره داوری گفت: از مسعود عنایت تشكر می‌كنم كه به اعتراض‌های تیم تراكتورسازی در مورد قضاوت‌ داوران جواب مثبت داد و مسعود مرادی را برای این دیدار انتخاب كرد.

كمالوند درباره دیدار دوشنبه آینده تیمش در هفته چهاردهم برابر پرسپولیس خاطرنشان كرد: تراكتورسازی تیم دست و پا بسته‌ای نیست. بدون شك برای شكست این تیم به ورزشگاه آزادی خواهیم رفت تا با پیروزی شگفتی ساز شویم.

سرمربی تراكتورسازی تبریز گفت: هواداران ما تابوی 2 قطبی بودن فوتبال ایران را شكسته‌اند و من از حمایت خوبشان تشكر می‌كنم. از آنها می‌خواهم كه كوچك‌ترین اهانتی به تیم‌های دیگر نكنند چون تراكتورسازی متعلق به تبریز و تبریز متعلق به ایران است.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
براش توضیح بدی قضیه چیه اما سعی کن قضیه سیاسی نشه :D خدایی کار سختیه :lol:
اما باید قبول کرد با این حرکات و با این استقبال و نوع شعارها مردم نشون میدن که تراکتورسازی براشون چیزی فراتر از یه تیم فوتباله نمیدونم چطوری توضیح بدم شبیه فریاد یا مشتی که خیلی وقته نتونستن بیرون بریزنش ... بیخودی نیست که تیم از وقتی اومده لیگ برتر شده تراکتورسازی آذربایجان
اگه اینجوری ادامه پیدا کنه وضع و هی اون کمالوند بخواد موضوع رو ناموسی اش کنه برای آذربایجانی ها ممکنه کار بیخ پیدا کنه و اولین کسی که این وسط ضرر میکنه تماشاگر های تراکتور هستند !! مسلما کله کردن این تیم برای دولت به راحتی آب خوردنه !!

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
اینم عکس من . البته به خوبیه عکسایه شماها نیست .
http://img2.************/files/ailh1sdgv4tuuzj565zs.jpg

بالا