• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مهاجم سابق پرسپولیس به اردوی لیبی دعوت شد/ زاید جلوی کامرون بازی می کند

212x141xzayed-tamrin.jpg.pagespeed.ic.RRmVTyhv_R.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم سابق پرسپولیس به اردوی تیم ملی لیبی دعوت شد. به نقل از سایت هرالد ایرلند، ایمون زاید برای بازی حساس تیم ملی کشورش مقابل کامرون به اردو دعوت شد.

این بازی 8 سپتامبر برگزار می شود و زاید بازی شامروک مقابل کارک سیتی در لیگ ایرلند را از دست خواهد داد.[/QUOT

خدا باعث وبانی این کار که تورو دیگه نبینیم تو تیم محبوبت رو خیرنده نامردا چی از جون تو میخواستن
ایمون عزیز هرجا هستی موفق وپیروز باشی
حماسه ای که ساختی رو هیچ موقع تاریخ نمیتونه از بین ببره حتی اگه یکی بره تو ارشیو صدا وسیما وفیلمشو برداره

اگه یکی بره تو صدا و سیما و فیلمش رو برداره ما که فیلم کامل بازی رو داریم :D :D

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فراری دادن بخش خصوصی هنر نیست پروین: آقای فردوسی‌پور! نادانسته قضاوت نکنید

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: من یک‌بار حرف‌های خودم را زدم و دیگر دوست نداشتم درباره ماجرای خلعتبری، پرسپولیس و عجمان حرف بزنم، اما دیدم در حق این بنده خدا، هدایتی ظلم می‌شود.

وی افزود: آقایان؛ این وسط به من چیزی نمی‌رسد، اما حمایت نکردن از حق نامردی است. من این را می‌گویم همه این را بدانند، حسین هدایتی به درخواست پیشکسوتان، مو سفیدان و اهالی فن فوتبال باشگاه پرسپولیس نه نگفت و مردانگی کرد و با هزار زور پول خلعتبری را داده اما حالا جالب است پول داده، کتک هم باید بخورد؟

وی افزود: بخش‌های کارشناسی را دوست دارم اما خواهش می‌کنم نادانسته در مورد هرکاری قضاوت نکنید چون این کار دور از انصاف است. بنده خدا به خاطر صدها مسئله که یکی از آنها خلیج همیشه فارس است به در و دیوار زد و این چک را جور کرده اما از آن موقعی که چک را داده، آقایان فقط هدایتی را می‌زنند. من به دنبال حمایت کورکورانه نیستم ولی چون با چشمان خودم دیدم که چطور زحمت کشیده، می‌گویم حداقل انصاف را رعایت کنید.

پروین خاطرنشان کرد: آقای فردوسی‌پور عزیز که ما هم خودت و هم برنامه‌ات را دوست داریم، تو از کجا می‌دانی هدایتی کار خیر نکرده و مدرسه و مسجد نساخته؟ تو از کجا می‌دانی هدایتی دست بدبخت و بیچاره‌ها را نگرفته است؟ اما من می‌دانم. این کار را کرده و شاید این وسط یکی دو نفر جا مانده که شما هم هر چه دوست داری به این بدبخت می‌گویی، پس حمایت از بخش خصوصی کجا رفته؟ چه کسی در این فوتبال یک ریال به دیگری می‌دهد؟ کم یاد بیاوری. هدایتی در استیل‌آذین، ملوان، همین پرسپولیس و خیلی جاهای دیگر که من می‌دانم اما شما نمی‌دانید، کمک کرده ولی متاسفانه می‌خواهید یک‌طرفه او را از بین ببرید. هدایتی از فوتبال کنار کشیده بود.

وی ادامه داد: یکی از نفراتی که به عشق پرسپولیس و هوادارانش به او رو انداخت که به این تیم کمک کند، من، آقای دایی و رویانیان بودیم. اما او نه نگفت. به خدا شرمنده‌اش شده بودیم. حالا در یک رسانه می‌خواهند او را مجازات کنند. ما باید از بخش خصوصی حمایت کنیم و حرف آخر آقایان عزیز هیچکس در این مملکت یک ریال به دیگری مفت و مجانی نمی‌دهد اما هدایتی این کار را کرده آن هم به عشق پرسپولیس، خلیج همیشه فارس و ایرانی و ایرانی و پرسپولیسی، نه چیز دیگر. من امیدوارم که قدر این افراد را بدانیم چون فراری دادن و زدن آنها هنر نیست.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

توصیه پزشکان به رضا حقیقی: اگر درد داری مقابل فولاد بازی نکن!

213x149xrezahaghighi.jpg.pagespeed.ic.q_J3vi80YC.jpg

پرسپولیس
نیوز : پزشکان به رضا حقیقی توصیه کرده‌اند اگر درد دارد بهتر است در بازی مقابل فولاد به میدان نرود.

رضا حقیقی هافبک پرسپولیس به تمرین‌های گروهی این تیم بازگشته اما پزشکان معالج این بازیکن تاکید کرده‌اند در صورت درد یا صلاحدید بهتر است یک بازی دیگر هم به پای آسیب دیده خود استراحت بدهد تا بدون شک و تردید و با بهبودی کامل به ترکیب پرسپولیس بازگردد.

اکنون این نظر علی دایی و حقیقی است که در بازی با فولاد تردیدها را کنار بگذارند و او در بازی با فولاد خوزستان برای پرسپولیس بازی کند یا اینکه یک بازی دیگر استراحت کرده و با بهبودی کامل به دیدار با استقلال برسد.

پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر جمعه در تهران میزبان فولاد است و 15 شهریور در داربی به مصاف استقلال می‌رود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=2]پنجشنبه؛ کنفرانس خبری سرمربیان پرسپولیس - فولاد خوزستان[/h]

219x147xleague.jpg.pagespeed.ic.KFPRYpm7HD.jpg
پرسپولیس نیوز : نشست خبری سرمربیان تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان پنجشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، علی دایی و حسین فرکی از ساعت 13 روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در سالن اجتماعات سازمان لیگ در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته هفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه پاسخ خواهند داد.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
نصیرزاده:خلعتبری نمی توانسته به پیش نویس قراردادش با عجمان بی توجه باشد/نود تهیه کننده دارد و خودش صلاحش را بهتر می داند - Perspolisnews.Com

کارشناس حقوقی فوتبال گفت:خلعتبری نمی توانست به پیش نویس قراردادش با عجمان بی توجه باشد.

هوشنگ نصیرزاده درباره زمان عقد قرارداد محمد رضا خلعتبری با باشگاه عجمان و اختلاف نظری که در این باره وجود دارد عنوان کرد:مساله این است که خلعتبری روز 23 اردیبهشت یک قرارداد داخلی با باشگاه عجمان امضا کرده است اما از آنجاییکه آن زمان موعد نقل و انتقالات لیگ امارات آغاز نشده بود،نمی توانست این قرارداد را به صورت رسمی ثبت کند.

وی افزود:قرارداد خلعتبری با عجمان پس از سه بازی تیم ملی در مقدمانی جام جهانی و در روز 24 خرداد که زمان آغاز رسمی نقل و انتقالات باشگاههای اماراتی بوده است در سیستم ثبت شد.در این فاصله تغییر نام لیگ امارات انجام شده اما خلعتبری نمی توانسته به پیش نویس قراردادش با عجمان بی توجه باشد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

توافق نامه پرسپولیس و عجمان امروز امضا می شود/ 500 هزار دلار در حساب باشگاه اماراتی

ارتش سرخ دات كام :
دو باشگاه پرسپولیس و عجمان برای انتقال خلعتبری امروز با یکدیگر تفاهمنامه امضا می کنند.​
مسئولان باشگاه پرسپولیس بالاخره توانستند مبلغ مورد درخواست باشگاه اماراتی برای صدور رضایت نامه خلتعبری را فراهم کنند و قرار است بعدازظهر امروز (سه شنبه) در نشستی با مدیران عجمان توافق نامه ای امضا کنند.​

پرسپولیسی ها با کمک هدایتی توانسته اند بخش نخست پول خلعتبری را فراهم کنند و امروز 500 هزار دلار به حساب باشگاه اماراتی واریز می شود.​

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

قسمتی از مصاحبه محمد رضا:

[h=1]خلعتبری: پنج دقیقه هم بازی کنم به رحمتی گل می زنم/ گوش شیطان کر، کارم با پرسپولیس تمام است[/h]

*پس به دربی نمی رسی؟
(خنده) من پنج دقیقه هم بازی کنم برای سیدمهدی کافی است!

*سیدمهدی، سیدصالحی یا رحمتی؟
دوست عزیزم سیدمهدی رحمتی. نمی دانم قضیه چیست، سید از بهترین های قاره آسیاست و توپ های خیلی سختی را می گیرد اما از من گل های قشنگی می خورد. از قدیم هم رفیق بوده ایم و هم این داد و ستد را داشته ایم و از حالا هم یک گل سفارشی برایش کنار گذاشته ام و اگر آقای دایی صلاح بداند و به میدان بروم، سعی می کنم گل سید را تقدیمش کنم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
واقعا هم همینطور بود
شاید بهترین بازیکن خارجی بود که همچین هتریکی رو انجام داد

بهترین کلمه ای که میشه براش به کار برد فرشته نجات است

هر جایی هست براش بهترین هارو آرزو میکنم و امیدوارم یه روز برگرده :(

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
ایمون زاید در سطح فوتبال ما بازیکن خوبی بود. بیش از متوسط فورواردهای فوتبال ما چهارچوب رو میشناخت. مشکل بزرگش این بود که به عنوان ذخیره طلایی آمد و هیچوقت خودش رو به تیم تحمیل نکرد... به عبارتی جاه طلبی کافی برای نفر اول شدن نداشت. اهل جنجال نبود... این برای کسی که به چم و خم فوتبال ایران آشنا نیست آفت بزرگیه... این در حاشیه بودن با آمدن قاضی و انصاری فر تکمیل شد. با تفکری که اشاره کردم، هیچ مربی زاید رو ترجیح نمیداد... درنظر بگیرید که خاطره هت تریکهاش محدود به ذهن هوادارهاست. مربی نمیاد بخاطر سه تا هت تریک چیدمان ذهنیش رو تغییر بده... پس ایمون بیش از پیش به حاشیه رفت. دیدیم که در بندرعباس هم چیزی نشون نداد... بذارید یه خاطره خوش در تاریخ پرسپولیس بمونه... فکر نمیکنم در این شرایط بتونه کمک بزرگی بکنه...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حق‌وردی دیدار پرسپولیس - فولاد را قضاوت می‌کند/ اکبریان داور بازی استقلالی‌ها

208x138xdavari.jpg.pagespeed.ic.20jIT22CEI.jpg

پرسپولیس نیوز : کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت دیدار پرسپولیس - فولاد خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر را به تورج حق‌وردی سپرد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

پنجشنبه - 7 شهریور 92
* استقلال صنعتی خوزستان - استقلال تهران، ساعت 19، ورزشگاه تختی اهواز

داور: محمدرضا اکبریان، کمک‌ها: بابک داوری و سعید علی‌نژادیان، داورچهارم: محمد ملکی
ناظرداوری: خداداد افشاریان

جمعه - 8 شهریورماه 92
* داماش گیلان - سپاهان اصفهان، ساعت 19:30، ورزشگاه شهیدعضدی رشت

داور: جمشید دانش‌مهر، کمک‌ها: محمدرضا امینی و بهروز برون، داورچهارم: فرشید افشار
ناظرداوری: محمد پیروزرام

* صبای قم - فجرسپاسی شیراز، ساعت 19:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
داور: پیروز سیف‌الله‌پور، کمک‌ها: حسن کامرانی‌فر و محمد راهی، داورچهارم: محمدرضا فغانی
ناظرداوری: محمدرضا فلاح

* مس کرمان - ملوان بندرانزلی، ساعت 19:30، ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
داور: حسن اکرمی، کمک‌ها: رضا سخندان و مهدی شفیعی، داورچهارم: وحید کاظمی
ناظرداوری: ابوطالب طاهریان

* راه‌آهن سورینت - گسترش فولاد تبریز، ساعت 19:30، ورزشگاه تختی تهران
داور: یدالله جهانبازی، کمک‌ها: مجید ویشگاهی و محمدرضا مدیرروستا، داورچهارم: جواد شرفی
ناظرداوری: محمود رفیعی

* ذوب‌آهن اصفهان - نفت تهران، ساعت 19:30، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
داور: رسول رهبرفام، کمک‌ها: محمدرضا کناری و محمد عطایی، داورچهارم: علی صفایی
ناظرداوری: نادر جعفری

* تراکتورسازی تبریز - سایپای البرز، ساعت 19:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
داور: موعود بنیادی‌فر، کمک‌ها: امیر بهرام حسینی نقوی و فرید امیدوار، داورچهارم: حمید حاج ملک
ناظرداوری: فریدون اصفهانیان

* پرسپولیس - فولاد خوزستان، ساعت 19، ورزشگاه آزادی تهران
داور: تورج حق‌وردی، کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و مصطفی فراهانی، داورچهارم: سیدحسین زرگر
ناظرداوری: مسعود عنایت

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بچه ها ایمون الان تو این تیمه

[h=3]Shamrock Rovers[/h] On 3 July 2013, Zayed made a return to the League of Ireland when he signed an 18-month contract with Shamrock Rovers.[SUP][26][/SUP] He made his debut in a friendly against Birmingham City F.C.[SUP][27][/SUP]
He scored his first league goal for Rovers on the 16th [SUP][28][/SUP]
In the Dublin Derby on 16 August Zayed was subjected to racial abuse by Bohemian’s fans.[SUP][29][/SUP]

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تورج حق وری کدومه این فکنم تو بازیهایه گذشته امسال هم برامون سوت زده؟؟؟!!!

[h=2]تورج حق وردی Toraj-Haghverdi.JPG[/h]
تاريخ تولد : 1351/10/18
تعداد بازیهای قضاوت کرده : 36
دفعات استفاده از کارت زرد : 161
دفعات استفاده از کارت قرمز : 14
تعداد بازیهای قضاوت کرده این فصل: 3 جزئیات
دفعات استفاده از کارت زرد در این فصل: 16
دفعات استفاده از کارت قرمز در این فصل: 0
تعداد قضاوت بین المللی : 0
سوابق:
تورج حق وردی از سال 1385 در حال قضاوت در ليگ برتر بوده و آخرين درجه داوری اش ملی (1384) است. حق وردی از سال 1377 که مدرک درجه 3 خود را اخذ کرد فعاليت حرفه ايش را آغاز کرده است.​
وی دارای مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی است و در حال حاضر به عنوان دبیر ورزش فعاليت می کند.​

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خدا بهمون رحم کنه خیلی زیاد این داوره کارت میده

امید عالیشاه 2 کارته هست 3 کارته بشه دربی رو از دست میده :|

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رویانیان:ان شالله خلعتبری در دربی به میدان می رود/کار او درست شد - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم زیر 22 سال برای ما ارزش زیادی دارند.

محمد رویانیان در حاشیه حضور روز سه شنبه اش در تمرین تیم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا حضور خلعتبری در پرسپولیس نهایی شده است یا نه اظهار داشت:خدا را شکر،همه چیز درست شد.او پرسپولیسی شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خلعتبری می تواند در دربی به میدان برود یا نه گفت:ان شالله خلعتبری در این مسابقه به میدان خواهد رفت.

رویانیان درباره اینکه آیا 4 بازیکن تیم پرسپولیس که به اردوی زیر 22 سال ایران دعوت شده اند این تیم را همراهی می کنند یا نه گفت:این بازیکنان از چهره های جوان پرسپولیس هستند که برای ما ارزش زیادی دارند و ما هم بازی های حساسی در پیش داریم.ضمن اینکه می خواهیم به تیم ملی کمک کنیم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2]هواداران تيم پرسپوليس به مهاجم تازه وارد تيمشان پيشنهاد دادند شماره 118 را برتن کند.[/h]
00945557.jpg

تيم پرسپوليس از ساعت 17:35 روز سه شنبه در حضور حدود 150 تماشاگر در مجموعه ورزشي درفشي فر تمرينات خود را پيگيري کرد.

به گزارش اوج، قبل از آغاز تمرين،علي دايي بازيکنان را فراخواند و به مدت 10 دقيقه با آنها صحبت کرد.

*يکي از بانوان هوادار
پرسپوليس که از شيراز به تهران آمده بود پيش از آغاز تمرين به علي دايي گفت:از شيراز آمده ام و کار مهمي دارم و مي خواهم اين نامه را به شما بدهم.

سرمربي
پرسپوليس با لبخند خطاب به اين هوادار گفت:خانم هاي تهراني اينجا را بلد نيستند.شما چطور اينجا را پيدا کرديد؟

*روبروي مجموعه درفشي فر،از اتومبيل يکي از همسايگان مجموعه سرقت شده بودهواداران درباره اين مساله صحبت مي کردند.

*تعدادي از هواداران مازندراني
پرسپوليس با حمل پلاکاردي به محمد رضا خلعتبري خوش آمد گفتند.

*محمد نوري و هادي نوروزي به صورت جداگانه دور زمين دويدند.پسر کوچک نوروزي هم در تمرين حضور داشت.

*از دروازه بان ها،نيلسون به صورت اختصاصي با غلامپور کار کرد و حقيقي به همراه عابدزاده و محمدي در بازي درون تيمي حضور داشتند.

*برخي هواداران
پرسپوليس درباره شماره پيراهن محمد رضا خلعتبري شوخي مي کردند.آنها با اشاره به اينکه مارکو پيراهن شماره 8 را برتن دارد و 88 هم به عليرضا حقيقي رسيده ،بهتر است 118 را به خلعتبري بدهند.

*تمرين اختصاصي با مهاجمان زير نظر علي دايي يکي از بخش هاي اصلي تمرين روز سه شنبه
پرسپوليس بود.در اين قسمت دايي چند بار به اميد عاليشاه و پيام صادقيان تذکر داد.

*محمد پنجعلي،سعيد شيريني،مهرداد پولادي،کريم باقري،حسين کنعاني غايبان تمرين بودند.

*برخي هواداران حاضر در محل،درباره آسيب ديدگي فرهاد مجيدي صحبت مي کردند.آنها از يکديگر سوال مي کردند که آيا مجيدي به دربي مي رسد يا نه.

*سرمربي تيم
پرسپوليس دفترچه اي را در جريان تمرين باز کرد و به بازيکنان نکاتي را تذکر مي داد.

بالا