• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رویانیان به داد تیم ملی رسید!! / اعلام آمادگی رویانیان برای برپایی اردوی تیم ملی در پرتغال

18.jpg

سایت هواداران پرسپولیس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای کمک به برپایی اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در پرتغال اعلام آمادگی کرد.

محمد رویانیان در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: به من اجازه بدهند، شرایطی را فراهم می‌کنم که تیم ملی برای برپایی اردو راهی پرتغال شود.

وی در ادامه افزود: اگر این فرصت را به من بدهند، هزینه پرواز مربیان و بازیکنان ملی‌پوش به پرتغال را تقبل کرده و برای زمین تمرین و اقامت تیم در پرتغال نیز 50 درصد تخفیف خواهم گرفت تا تیم ملی بدون مشکل اردوی خود را برپا کند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

سرخ پوشان، پول گرفتند

perspolis11.jpg

برخی بازیکنان پرسپولیس بخشی از قراردادهای خود را دریافت کردند.

محمد رویانیان که عصر روز سه شنبه در درفشی فر حضور یافته بود،پس از پایان تمرین،به برخی بازیکنان که قبلا پول نگرفته بودند،چک روز چهارشنبه را داد.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین بازدیدی از قسمت های مختلف درفشی فر داشت.

منبع: اوج نیوز

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
باور کنید چشم دیدن خلعتبری تو پرسپولیس رو ندارند که اینجور دارند جو سازی میکنند من نمیدونم اینا چه مشکلی باپرسپولیس دارند اینجور میکنند

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
باور کنید چشم دیدن خلعتبری تو پرسپولیس رو ندارند که اینجور دارند جو سازی میکنند من نمیدونم اینا چه مشکلی باپرسپولیس دارند اینجور میکنند

عزیز دارن می سوزن بد حالا تیم رقیب بحث میکنن کاش این یارو خلعت میگرفت از این حرفا

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خلتی موفق باشه یا نباشه همین که سوزاند و میسوزاند برای من کافیه
با توام هم هستم
بسوز جانم

Sent from my LT30p using Tapatalk 2

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تورج حق وردی یه زمان معلم ورزش مابود همون موقع هم اکثرا زنگ ورزش نمیومد خیلی درگیره کارهای داوریش بود ادم باحالیه حق رو انشالله زیره پا نزاره

خداییش :D

شمارش رو داری زنگ بزنیم تهدیدش کنیم به نفعمون قضاوت کنه :D

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
دوستان عزيز پرسپوليسي صبحتون بخير :)
به كوري چشم حسودها و بد خواهان پرسپوليس فولاد رو ميبريم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

صبح شما هم به خیر. ما که از خدامونه تیم دو بازی آینده که هر کدوم به نظر من 6 امتیاز داره و تو خونه برگزار میشه رو ببره

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خداییش :D

شمارش رو داری زنگ بزنیم تهدیدش کنیم به نفعمون قضاوت کنه :D
دادا اگه شماره یا ادرسشو داشتم خودم مجبورش میکردم به کمک داورا بسپره افسایدهامونو نگیره و خودشم چند تا پنالتی برامون بگیره:lol:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
نیازی به سفارش نیست کار خودشو انجام بده کافیه
مشکل داوری های پرسپولیس اینه که میخان شق القمر کنن ولی میزنن تیمو داغون میکنن
نمونش هند آخر بازی قبلی جالبه این آقای قادر خان هم صحنشو نشون نمیده. به همین راحتی ماسمالی میشه میره . . .
ولی کافیه یه حرکت مشکوک به نفع پرسپولیس باشه حتی تو لحظات پخش زنده شاهد 90 سرخود میشیم شونصد بار نشون میدن صحنرو !

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
مجتبی محرمی . سمبل غیرت رو نمیشناسی؟؟؟

:D
این چرا این جوری افتاده! من با سیبیل هاش می شناختمش :دی

مجتبی اگه قدر خودشو می دونست حتی از علی دایی هم بهتر می شد!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
همه دست به دست هم دادن تا پرسپولیس رو خراب کنند ولی تا اون بالایی نخواد هیچ اتفاقی نمیفته
برنامه 90 این هفته نمونش جوش علیه پرسپولیس بود فقط

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
همه دست به دست هم دادن تا پرسپولیس رو خراب کنند ولی تا اون بالایی نخواد هیچ اتفاقی نمیفته
برنامه 90 این هفته نمونش جوش علیه پرسپولیس بود فقط

انشاالله که پرسپولیس به اوج بر میگرده

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رویانیان:ما با آل اشپورت فسخ نمی کنیم/حاضرم اردوی تیم ملی در پرتغال را مدیریت کنم

207x132xrooyanian-tamrin.jpg.pagespeed.ic.ssUWLu4ySd.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:تیم ملی باید برنامه اش به گونه ای باشد که باشگاهها را وادار به فعالیت کند. محمد رویانیان در حاشیه تمرین روز سه شنبه پرسپولیس درباره جلسه میان مسولان فدراسیون و کی روش عنوان کرد:امیدوارم آقایان طوری برنامه ریزی کنند که باشگاهها ضرر نکنند.این کار غلطی است که نتیجه اش این باشد که باشگاهها متضرر شوند.اگر باشگاه نباشند تیم ملی وجود ندارد.همین طور اگر تیم ملی هم نباشد،فعالیتی در باشگاه وجود ندارد.هر دوی اینها یک هدف دارند و نباید مقابل هم قرار بگیرند.

وی درباره لغو اردوی تیم ملی در پرتغال به دلیل بی پولی اظهار داشت:ما هم بی پول هستیم.با این حال اگر بحث مسولیت اردوی پرتغال را به من بدهند،کار را مدیریت می کنم.هواپیمایشان با من.پول هتل را هم 50 درصد تخفیف می گیرم.حالا که تیم ملی با شماست،درست برنامه ریزی کنید.این ها باید در کنار هم توسعه پیدا کنند.تیم ملی باید برنامه اش به گونه ای باشد که باشگاهها را وادار به فعالیت کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره فسخ قرارداد استقلال با آل اشپورت گفت:ما با آل اشپورت قرارداد داریم و نمی خواهیم قراردادمان را فسخ کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رویانیان:ان شالله خلعتبری در دربی به میدان می رود/کار او درست شد

208x125xRooyanian4.jpg.pagespeed.ic.aIsutHMSaU.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم زیر 22 سال برای ما ارزش زیادی دارند.

محمد رویانیان در حاشیه حضور روز سه شنبه اش در تمرین تیم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا حضور خلعتبری در پرسپولیس نهایی شده است یا نه اظهار داشت:خدا را شکر،همه چیز درست شد.او پرسپولیسی شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خلعتبری می تواند در دربی به میدان برود یا نه گفت:ان شالله خلعتبری در این مسابقه به میدان خواهد رفت.

رویانیان درباره اینکه آیا 4 بازیکن تیم پرسپولیس که به اردوی زیر 22 سال ایران دعوت شده اند این تیم را همراهی می کنند یا نه گفت:این بازیکنان از چهره های جوان پرسپولیس هستند که برای ما ارزش زیادی دارند و ما هم بازی های حساسی در پیش داریم.ضمن اینکه می خواهیم به تیم ملی کمک کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
باقری به آمریکا رفت

209x126xk.bagheri.jpg.pagespeed.ic.k4RYK4CxMF.jpg

پرسپولیس نیوز : کریم باقری برای رفع برخی از مشکلات شخصی خود به مرخصی رفت.

غیبت کریم باقری در تمرین دو روز گذشته پرسپولیس صحبت‌هایی را بر زبان‌ها انداخت که این مربی قهر کرده است. از همین رو پس از پیگیری‌های انجام شده مشخص شد که کریم باقری برای رفع برخی از مشکلات شخصی خود راهی آمریکا شده و قرار است قبل از دربی به تهران بازگردد.

باقری با هماهنگی کامل دایی به این سفر رفته و با وجودیکه قصد داشت دو هفته‌ای این سفر را به تعویق بیندازد اما حساسیت موضوع اجازه این کار را نداد.

بالا