• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
آقای هدایتی با ماهی‌ ۵۰۰ هزار تومن کارمندی و حقوق مهندسیش پول جمع کرده که هی‌ می‌گید پول خودش پول خودش؟!

یکم تحقیق کن پولش رو از کجا آورد بعد اینجوری حرصشو بزن

فعلا که همچی‌ به کام فوتبالیستاس که ۲میلیارد میگیره خلعتبری خودشم گفت دست هدایتی‌ رو میبوسه!حالا چرا معلوم نیست!(احتمالا بخاطر اینکه فدراسیون خفتش کرده که اگه شده مفتی باس برگردی اما آقای هدایتی!! ۲ میلیارد بهش لطف کرده دستش که هیچی‌ پاشم باید بوس کنه توی این اوضاع اقتصادی خراب!)

ببخشید ولی از 19 سالگی با فوت پدرش رییس کارخانجات استیل شده. و با توسعه کارش پرورش میگو, ساخت برج در حاشیه خلیج فارس و زمین... هم داره

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
دوستان حالا چرا حرص ميخورين ؟ باز دم هدايتي گرم كه اين پولي رو كه به قول بعضي ها از راه هاي نادرست آورده باز داره توي ورزش خرج ميكنه ، اين آقا با كمك مالي كه كرد در واقع شرف و اسم خليج فارس رو زنده نگه داشت و نزاشت ٤ تا عرب سوسمارخور بتونن با دلارهاشون پيشينه مارو صاحب بشن
و محض اطلاع دوستان هم بگم كه يكي از آشنايان آقاي هدايتي رو دورادور ميشناسه ، نزديك ١٥ سال ، اين آقا يه شبه پولدار نشده الان ساليان سال هست كه پولداره

Sent from my iPod touch using Tapatalk

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
شنيدم رويانيان گفته نيم فصل کريمي رو بر ميگردونه

کسي چيزي شنيده در اين باره؟

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
شنيدم رويانيان گفته نيم فصل کريمي رو بر ميگردونه

کسي چيزي شنيده در اين باره؟

امروز کلی به روزنامه 90 خندیدم بابت تیترش.
سردار یعقوب کریمیو گفته

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
قرمز آبی جفتشون یه ....!

فرقی نمی‌کنه

من دارم سر این بحث میکنم که اگر آبی بود اینطوری نمکردن
نه داداش ناموسن فک میکنی من خوشم میاد گرونی باشه یا مثلا یه خرج یه شام بشه 100 هزار؟ یا پولمو بخورن؟یا هزار چیز دیگه

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
آقای هدایتی با ماهی‌ ۵۰۰ هزار تومن کارمندی و حقوق مهندسیش پول جمع کرده که هی‌ می‌گید پول خودش پول خودش؟!

فعلا که همچی‌ به کام فوتبالیستاس که ۲میلیارد میگیره خلعتبری خودشم گفت دست هدایتی‌ رو میبوسه!حالا چرا معلوم نیست!(احتمالا بخاطر اینکه فدراسیون خفتش کرده که اگه شده مفتی باس برگردی اما آقای هدایتی!! ۲ میلیارد بهش لطف کرده دستش که هیچی‌ پاشم باید بوس کنه توی این اوضاع اقتصادی خراب!)

سعید عزیز ، تو کشور ما اتفاقات مشابه انقدر زیاد میفته که ما به سادگی از کنار دزدی 3000 میلیاردی میگذریم و با خنده ازش یاد میکنیم . باید با واقعیت های کشورمون کنار بیایم ، این بحثی که شما مطرح کردید تا یه جایش درسته ، اما اصلا نمیشه موضوع درآمد زایی آقای هدایتی رو به خرید بازیکن و مشکلات مملکت و .. ربط داد ، ایشون به سادگی میتونه وام میلیاردی بگیره ، خوب پس به سادگی هم میتونه پولشو خرج کنه ، اینکه چرا ایشون درآمدش انقدره و ... ! شاید به همون دلیل که طرف 3000 میلیارد برد و 2 تا بچه رو دادگاهی کردن بجاش و آب از آبم تکون نخورد !

اینکه میبیند هوادارهای پرسپولیس خوشحالن از اینکه به هر قیمتی خلعتبری رو خریدیم ، با خاطر همینه که پیش خودشون میگن ، پول این بازیکن اگه بره ، دیگه بر نمیگرده و شاید به همون 3000 تا اضافه بشه ! پس چه بهتر با این پول تیم محبوبمون رو قوی تر کنیم ...

در یک کلام اینجا ایرانه و بد بختانه هیچ چیز سرجای خودش نیست . ( مدیران عزیز توهین و حرف سیاسی نداشت انصافا حذفش نکنید ! ) :) ممنون

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
امروز کلی به روزنامه 90 خندیدم بابت تیترش.
سردار یعقوب کریمیو گفته

اگر بدون جنجال و از راه توافق با سپاهان اینکار رو انجام بده واقعا عالی خواهد شد ...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

صادقيان: من شبيه خلعتبري هستم!

هافبک هجومي تيم فوتبال پرسپوليس که پس از غيبت مقابل نفت تهران حالا آماده بازي است، تاکيد کرد شکست دادن فولاد در آستانه دربي اهميت زيادي براي سرخپوشان دارد.
00945332.jpg

پيام صادقيان در خصوص بازي پرسپوليس برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: بازي بسيار سختي است و فولاد تصادفي صدرنشين نشده است. فولادي‌ها تيم خوب و هماهنگي دارند و مي‌توانند براي ما دردسرساز شوند اما ما در ورزشگاه آزادي قرار نيست امتياز از دست بدهيم و به همين خاطر با تمام وجود به ميدان خواهيم رفت.

به گزارش تسنيم ، هافبک هجومي تيم فوتبال
پرسپوليس خاطر نشان کرد: قبول داريم که هواداران هم نگران هستند اما آنها بايد به بازيکنان و کادر فني اعتماد داشته باشند. مطمئن باشيد پرسپوليس با دايي نتيجه مي‌گيرد. در اين مورد شک نداشته باشيد.

وي در خصوص 2 بازي حساس تيمش مقابل فولاد و استقلال که نقش زيادي در بهبود وضعيت
پرسپوليس دارد، افزود: در حال حاضر اصلاً به استقلال فکر نمي‌کنيم، چون بازي با فولاد سختي‌هاي خاص خودش را دارد و شکست دادن اين تيم کمتر از بُردن دربي نيست. اگر فولاد را ببريم خودمان را به صدر جدول نزديک مي‌کنيم و مهم اين است که صدرنشين را مي‌بريم و به 2 امتيازي آنها مي‌رسيم.در ضمن براي بازي با استقلال هم روحيه خواهيم گرفت.

صادقيان در خصوص پيوستن خلعتبري به
پرسپوليس افزود: با محمدرضا در ذوب‌آهن همبازي بودم و شناخت کاملي از بازي هم داريم. خلعتبري با تجربه‌اش خيلي مي‌تواند به پرسپوليس کمک کند. او بازيکن خوبي است و از آمدنش به پرسپوليس خيلي خوشحالم. من از چند سال پيش سبک بازي خلعتبري را دوست داشته‌ام و خيلي‌ها مي‌گويند که شبيه او هستم.

وي در پايان در خصوص نگراني هواداران
پرسپوليس تاکيد کرد: به هواداران حق مي‌‎دهيم که ناراحت باشند و پيروزي بخواهند اما بايد به بازيکنان هم حق داد. آنها تمام تلاش خودشان را مي‌کنند و هواداران اصلاً شک نداشته باشند که شرايط تيم خيلي بهتر خواهد شد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]

عاليشاه: بازي با فولاد را فداي دربي نمي‌کنم
[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مثل همه بازيکنان دوست دارم در دربي باشم اما هرگز بازي با فولاد را فداي دربي نمي‌کنم.[/h]
00945588.jpg

اميد عاليشاه در خصوص وضعيت پرسپوليس اظهار داشت: پس از باخت تلخي که مقابل نفت تهران به دست آورديم با روحيه و انگيزه مضاعفي خود را براي بازي حساس مقابل تيم پرمهره فولاد آماده مي‌کنيم و مطمئن باشيد انشاءالله فقط به سه امتياز فکر مي‌کنيم.

به گزارش فارس ، وي افزود: با توجه به شرايط مان در جدول و بازي با فولاد فردا محکوم به برد هستيم و به چيز ديگر نمي‌توانيم فکر کنيم، انشاءالله اين اتفاق خواهد افتاد.

مهاجم قرمزپوشان يادآور شد: با توجه به شرايط
پرسپوليس ما بايد با يک نتيجه خوب گذشته را جبران کنيم چون واقعا اين پتانسيل را در تيم خود داريم و مطمئنا با انگيزه مضاعف مي‌توانيم به هدفمان برسيم.

عاليشاه درباره دو اخطاره بودنش و احتمال بازي با احتياط خود مقابل فولاد نيز گفت: مطمئن باشيد من کارم را مي‌کنم و به اين مسائل هيچ توجهي ندارم. الان براي من فولاد مهمتر از دربي است. ما بايد خيلي قوي اتفاقات گذشته را فراموش کنيم.

وي افزود: من اگر بخواهم محتاط بازي کنم همان بازي نکنم بهتر است. پس مطمئن باشيد اگر دايي به من اطمينان کند محتاط که هيچ، مطمئن باشيد جسور‌تر بازي مي‌کنم تا جواب اعتماد سرمربي تيم را بدهم. مطمئنا همه بازيکنان دوست دارند در دربي باشند اما الان شرايط ايجاب مي‌کند که به قبل از دربي بيشتر و با تمرکز‌تر فکر کنيم. من تمام سعي خود را مثل بازي‌هاي ديگر انجام مي‌دهم و ديگر همه چيز با خداست. انشاءالله بتوانم در بازي با فولاد که حريف سرسختي است موثر باشم.

وي در پاسخ به سوالي که شما در جلسه اي به دايي قول داديد که همه چيز درست مي‌شود گفت: بله، ما به دايي قول داديم که همه چيز درست مي‌شود. البته يک سري حرف هاي خودماني بود که انشاءالله با تلاشي که انجام مي‌دهيم حرف‌هايمان تبديل به عمل مي شود و دوباره دل مردم و کادر فني را شاد مي‌کنيم.

مهاجم قرمز‌پوشان يادآور شد: البته شما فراموش نکنيد فولاد تيم خوب و مربي خوش‌ قلبي دارد. من يک سال با حسين فرکي کار کردم. ايشان انساني شريف و بسيار با دانش است اما ما مجبوريم به خاطر باخت هفته گذشته فقط به برد فکر کنيم که انشاءالله اين اتفاق مي‌افتد. ما دوست داريم با تمرکز و روحيه بالا در دو بازي بعدي موفق باشيم تا ذره‌اي از حمايت هواداران را جواب دهيم که انشاءالله اين اتفاق مي‌افتد. حالا با اين شرايط برايم مهم نيست دو کارته باشم يا يک کارته؛ فعلا مي‌خواهم مقابل فولاد خوب باشم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]

پولادي از 4 هفته ديگر مي‌دود
[/h]
[h=2]مهرداد پولادي پس از بررسي آخرين وضعيت مصدوميتش مشخص شد از 4 هفته ديگر مي‌تواند بدود.[/h]
00945444.jpg

مهرداد پولادي به دليل مصدوميتي که داشت تحت عمل جراحي قرار گرفت. برخي‌ها معتقد بودند اين عمل پولادي کمکي به او نخواهد کرد و وي بايد به خارج از کشور برود اما پولادي پس از عمل جراحي در شرايط ايده‌الي قرار گرفته است.

به گزارش فارس، پولادي در حال حاضر زير نظر پزشکان فقط راه مي‌رود البته ورمي در چند روز گذشته روي پاي او ايجاد شد که کمي پزشکان را نگران کرده بود اما اين ورم با تلاش پزشکان برطرف شد تا پزشکان از آخرين وضعيت پولادي ابراز رضايت داشته باشند. با توجه به معاينات انجام شده نيز قرار است پولادي از 4 هفته ديگر دويدن‌هاي خود را براي حضور در ميادين فوتبال آغاز کند.

پولادي ضمن تاييد خبر فوق به فارس گفت: خدا را شکر وضعيتم خيلي بهتر است و مشکل خاصي در پايم حس نمي‌کنم. منتظر مجوز دکتر براي دويدن هستم که به احتمال فراوان تا 4 هفته ديگر اين اتفاق مي‌افتد. خدا را شکر فعلا همه چيز خوب و عالي است و من اميدوارم که شرايط پرسپوليس هم با يک برد شيرين مقابل تيم فولاد با انگيزه خوب شود که مطمئنا اين اتفاق مي افتد. اين امتياز مي‌تواند براي
پرسپوليس حياتي و براي اين تيم به خاطر پايان دادن به بدشانسي‌ها بسيار مهم باشد. البته فولاد نيز تيم کوچکي نيست و حتما فاکتورهايي داشته که الان در صدر جدول است.

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
[h=1]

پولادي از 4 هفته ديگر مي‌دود
[/h]
[h=2]مهرداد پولادي پس از بررسي آخرين وضعيت مصدوميتش مشخص شد از 4 هفته ديگر مي‌تواند بدود.[/h]
00945444.jpg

مهرداد پولادي به دليل مصدوميتي که داشت تحت عمل جراحي قرار گرفت. برخي‌ها معتقد بودند اين عمل پولادي کمکي به او نخواهد کرد و وي بايد به خارج از کشور برود اما پولادي پس از عمل جراحي در شرايط ايده‌الي قرار گرفته است.

به گزارش فارس، پولادي در حال حاضر زير نظر پزشکان فقط راه مي‌رود البته ورمي در چند روز گذشته روي پاي او ايجاد شد که کمي پزشکان را نگران کرده بود اما اين ورم با تلاش پزشکان برطرف شد تا پزشکان از آخرين وضعيت پولادي ابراز رضايت داشته باشند. با توجه به معاينات انجام شده نيز قرار است پولادي از 4 هفته ديگر دويدن‌هاي خود را براي حضور در ميادين فوتبال آغاز کند.

پولادي ضمن تاييد خبر فوق به فارس گفت: خدا را شکر وضعيتم خيلي بهتر است و مشکل خاصي در پايم حس نمي‌کنم. منتظر مجوز دکتر براي دويدن هستم که به احتمال فراوان تا 4 هفته ديگر اين اتفاق مي‌افتد. خدا را شکر فعلا همه چيز خوب و عالي است و من اميدوارم که شرايط پرسپوليس هم با يک برد شيرين مقابل تيم فولاد با انگيزه خوب شود که مطمئنا اين اتفاق مي افتد. اين امتياز مي‌تواند براي
پرسپوليس حياتي و براي اين تيم به خاطر پايان دادن به بدشانسي‌ها بسيار مهم باشد. البته فولاد نيز تيم کوچکي نيست و حتما فاکتورهايي داشته که الان در صدر جدول است.

یه محسن خلیلی دیگه...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ایراداتی که به خلعت و مبلغ هزینه شده گرفته میشه ........ هیچ محلی از اعراب نداره ........... این مسئله به یه مورد ملی و حتی امنیتی بدل شده که ما بازیکن تو لیگی که اسمش جعلی هست نداشته باشیم تازه اقایون معترض برن خدا رو شکر کنن که 10 تا بازیکن تو امارات نداشتیم !!!!!

نصیرزاده: فدراسیون به خلعتبری نگاه ویژه‌ای دارد/ او مشكلی برای بازی در پرسپوليس ندارد

200x126xkhalat.jpg.pagespeed.ic.JNpkw94GQl.jpg

پرسپولیس
نیوز : کارشناس حقوقی فدراسیون فوتبال می‌گوید خلعتبری مشکلی برای بازی کردن برای پرسپولیس ندارد.

هوشنگ نصیرزاده درباره ی حضور خلعتبری در پرسپولیس و اینکه آیا این بازیکن می‌تواند برای این تیم برابر استقلال به میدان برود یا خیر، گفت: نگاه فدراسیون فوتبال به ماجرای خلعتبری ویژه است. مسئله این بازیکن با منافع ملی ایران گره خورده و به همین دلیل خارج از رویه معمول با آن برخورد می‌شود. در حالت معمول، ممکن است گفته شود که چون فرصت نقل و انتقالات به پایان رسیده است، این بازیکن باید تا پایان نیم فصل خارج از میدان باشد اما ما اعتقاد داریم که موضوع خلعتبری ویژه است و باید منحصر به فرد با آن برخورد شود. قانون گزاران به این نتیجه رسیده‌اند که باید از حضور خلعتبری در امارات به هر نحوی که ممکن است جلوگیری شود.

او در ادامه افزود: حضور خلعتبری در لیگ ایران، دفاع از تمامیت ارضی کشور هم تلقی می‌شود. این همان چیزی است که هیات رئیسه به آن اشاره دارد و به همین دلیل، در صورت حضور خلعتبری در ایران و پرسپولیس، این بازیکن مشکلی برای بازی کردن نخواهد داشت.

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717

اتفاقا حرف جالبي زدي!
ما بايد به نحوه پول در آوردن افراد گير بديم نه نحوه پول خرج كردنشون!
شما اگه تونستي برو تو پول در آوردنش ان قلت بيار و مچشو بگير. اما وقتي ديگه پول دستش بود به من و تو ربطي نداره چطوري خرجش ميكنه. دوست داره كبريت بگيره زيرش آتيشش بزنه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

کفشگری: واقعاً مشکل پرسپولیس فامیلی من یا چهره دهنوی است؟!/ چاره‌ای جز شکست فولاد نداریم

218x146x36.jpg.pagespeed.ic.3_qU8iZ0hg.jpg

پرسپولیس
نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس فولاد خوزستان را یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی می‌داند اما معتقد است سرخپوشان باید از سد این تیم بگذرند.

مهرداد کفشگری در مورد بازی روز جمعه پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان، گفت: فولاد در 6 بازی اول خود بسیار خوب نتیجه گرفته و نشان داده که جزو مدعیان قهرمانی است اما با تمام این اوصاف ما چاره‌ای جز شکست فولاد نداریم تا با اعتمادبه‌نفس بالا به استقبال دربی برویم.

وی ضمن اشاره به این مسئله که به احتمال زیاد مقابل فولاد بازی خواهد کرد، اظهار داشت: در هفته گذشته تمام فکر و ذکر ما شکست دادن فولاد بوده تا بعد از آن بتوانیم استقلال را هم در دربی شکست دهیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا این تیم می‌تواند فاصله ایجاد شده با صدر جدول را جبران کند، عنوان کرد: فاصله ما تا صدر جدول زیاد نیست و می‌توانیم با یکی، 2 برد این فاصله را جبران کنیم، فقط باید در بازی‌های خارج از خانه هم امتیازات را به صورت کامل جمع‌آوری کنیم.

کفشگری ادامه داد: متاسفانه نتوانستیم در بازی مقابل سایپا و نفت خوب ظاهر شویم و 6 امتیاز را از دست دادیم. برای تیمی چون پرسپولیس 2 باخت در 6 مسابقه اصلاً خوب نیست و واقعاً سخت است.

وی درباره مصاحبه‌‌ای که بهروز *****‌فرد علیه او و قاسم دهنوی انجام داده است، گفت: واقعاً مشکل
پرسپولیس فامیلی من یا چهره قاسم دهنوی است؟ آقای *****‌فرد که می‌گوید این فصل فقط یک نیمه از بازی‌های پرسپولیس را دیده چطور متوجه شده که اوضاع تیم چطور است؟ من خدایی نکرده نمی‌خواهم جواب کسی را بدهم اما هستند پیشکسوتان بزرگواری که بعد از برد از ما انتقاد می‌کنند اما وقتی شکست می‌خوریم حرفی نمی‌زنند.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: من به فامیلی خودم افتخار می‌کنم و دوست ندارم به حاشیه بروم. وقتی بحث فنی باشد جواب کسی را نمی‌دهم اما زمانی که درباره فامیلی من صحبت می‌شود نمی‌دانم باید چه بگویم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رکورد جالب خلعتبری مقابل استقلال

mohammadreza-khalatbari1.jpg

سایت هواداران پرسپولیس: این طور که به نظر می رسد، مراحل انتقال محمدرضا خلعتبری به پرسپولیس قطعی شده و قرار است این بازیکن ملی پوش در ادامه رقابت های لیگ سیزدهم پیراهن قرمز بر تن کند.

یکی از بحث هایی که با نهایی شدن این انتقال مطرح شده، بحث حضور این بازیکن در داربی پیش رو است. همین مساله بهانه ای شد تا نگاهی به کارنامه این بازیکن در مصاف های رو در رویش با استقلال داشته باشیم. خلعتبری از لیگ سوم تا به امروز بارها و بارها رو در روی استقلال قرار گرفته و با پیراهن تیم های شموشک، ابومسلم، ذوب آهن و سپاهان مقابل این تیم فوتبال بازی کرده است.

خلعتبری در رقابت های لیگ تنها 3 بار موفق شده دروازه استقلال را باز کند. او اولین بار در لیگ هفتم موفق دروازه استقلال را با پیراهن ذوب آهن باز کند و در ورزشگاه تختی تهران زمینه ساز شکست دو بر یک تیم فیروز کریمی شود. بعد از آن خلعتبری در لیگ نهم یک بار دیگر به استقلال گل زد اما این بار در اصفهان زمینه ساز پیروزی ذوب آهن یک بر صفر تیمش شد. او در لیگ دهم هم به این روند ادامه داد و این بار در تهران و ورزشگاه آزادی دروازه استقلال را باز کرد تا ذوب آهن برنده از زمین خارج شود.

به آمار گل های زده خلعتبری به استقلال، یک گل دیگر را هم باید اضافه کنیم و آن گل سال گذشته او در جام حذفی بود. خلعتبری سال گذشته در نیمه نهایی جام حذفی به رحمتی گل زد تا این بار هم نقشی در شکست استقلال داشته باشد.

نکته جالب در این میان، شکست استقلال در بازی هایی است که خلعتبری موفق شده دروازه این تیم را باز کند و حالا باید دید در دربی پیش رو چه اتفاقی برای او و آبی ها خواهد افتاد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
چه خبر هست تو سايتها و راديو و تي وي و ... از پولي كه برا خلعت دادن ! از چه جهتي دارن ميسوزن اينكه خلعت جذب شد يا اينكه طرف انقدر پولدار هست كه اين رقما براش پول خورد هست يا مسائلي كه خودشون مطرح ميكنند ( تيم ملي و ...

خوب به شما چه ربطي داره طرف پول خودش هست دوست داره هر جوري مي خواد خرج كنه پول دولت و ... كه نيستش كه شما براش دل ميسوزنيد عجب مملكتي شده ها برا طرف تصميم ميگيرند كه پولش رو كجا خرج كنه ...
پول باباي تو كه نبوده پول خودش هست هر كاري دوستداره باش انجام ميده به شما چه ربطي داره ... تمام مشكلات مملكت رو سيبل كردن كه چرا اين پول براي اين كار صرف شده خوب يك دفعه بگيد اقاي هدايتي غلط ميكنه مثلا شب چلوكباب بخوره چرا وقتي فقير هست ايشون بايد پول پاي چلوكباب بدن

دقیقا همینه پول خودش بوده دلش خواسته اینطور خرج کنه

چه قدر میخوان به پرسپولیس فشار بیارن ..... واقعا که

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
میشه یکی به من بگه این tattoo صادقیان چیه :دی

این که تو فکر فوتبال بوده .....چی فک کرده اونجا رو برداشته تتو کرده !!!! یه جایی رو میزد که همیشه زیر لباس باشه:happy:

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
کاش سردار نخواد به فدراسیون کمک کنه !!!!!
میدونم خودخواهی هست و الان مسئله ایران در میونه اما دست سردار نمک نداره :( این جماعت اینقدر وقیه هستن که چشمشون دنبال پول مردمه و جای اینکه کار کنن دست میکنن توی جیب کس دیگه
هنوز یادم نرفته که سر مشکل مالی استقلال واسه جام باشگاه ها سردار واسه خاطر نام ایران به *&%$ کمک کرد و بعد هم 1 هفته نشد که مدیرعامل فرهیخته و بازیکن هاشون علیه سردار توی روزنامه ها مصاحبه کردن

بالا