• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
انشاالله که نتیجه میگیریم

تیم خوبی داریم فقط علی دایی باید یه کاری کنه به رگ غیرت اینا بر بخوره با دل و جون بازی کنند

بازیکنی که اینهمه پول میگیره باید از جون مایه بذاره

نمیدونم چی شد که اینجوری شد؟ از وقتی تیمهای دیگه شروع به اوج گرفتن کردن ......... ما پس رفتیم ..... حاشیه و باند بازی دورمون زیاده!

البته در سه سال گذشته ..اگه درس بگم ...تو فینال جام حذفی بودیم و 2 تا شو قهرمان شدیم !

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نمیدونم چی شد که اینجوری شد؟ از وقتی تیمهای دیگه شروع به اوج گرفتن کردن ......... ما پس رفتیم ..... حاشیه و باند بازی دورمون زیاده!

البته در سه سال ..اگه درس بگم ...تو فینال جام حذفی بودیم و 2 تا شو قهرمان شدیم !
برای من هم واقعا سواله از اون پرسپولیس افسانه ای چی مونده ؟ تیمی که وقتی به میدون میرفت حریف فقط به این فکر میکرد چطوری تا میتونه کم گل بخوره اصلا به خوشون جرات فکر کردن در مورد مساوی رو هم نمیدادند !!! اون تیمی که از بهترین تیم جهان برد !!! اون تیمی که یک فصل شکست نخورد !!! اون تیمی که با منچستر و چلسی بازی میکرد !!!!! اون تیمی که ............................ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درسته داداش

2 تاش هم با علی دایی بوده

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دایی: برخی‌ فقط وقتی سردشان است دست به جیب می‌شوند/می‌دانم چه کسانی دنبال شایعه‌سازی هستند

علی دایی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بدون شک ما با یک تیم بزرگ و بسیار باهوشی باید روز جمع رقابت کنیم. فولاد امسال با پنج پیروزی پشت سر هم شرایط بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. آنها با هماهنگی که داشته‌اند نتایج بسیار خوبی را کسب کردند.

وی افزود: ما هم در زمین خودمان یعنی در ورزشگاه آزادی مقابل فولاد بازی می‌کنیم و شناخت بسیار خوبی را از فولاد خوزستان داریم. در این هفته تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و فقط متأسفانه کمی مصدومان‌مان شرایط را متفاوت کردند.

دایی ادامه داد: من باز هم می‌گویم شناخت‌مان از فولاد بسیار خوب است و ان‌شاءلله سعی می‌کنیم در این بازی به سه امتیاز کامل برسیم. ما می‌خواهیم ان‌شاءلله با کمک خدا جبران شکست قبلی را داشته باشیم تا در جدول شرایط‌مان به مراتب بهتر شود. امیدوارم که به هدف‌مان برسیم.

دایی درباره اظهاراتی که بر ضد حسین هدایتی پس از پرداخت پول عجمان مطرح می‌شود، گفت: متأسفانه در این فوتبال ما هرکسی کار خیری را در این فوتبال انجام می‌دهد بعضی‌ها چون خودشان دست‌شان از این مورد کوتاه است به دنبال کوچک کردن کارهای بزرگ هستند. من معتقدم در این شرایط هدایتی کار بسیار بزرگی را برای پرسپولیس انجام داد. ایشان یک کار ملی را به خاطر پرسپولیس و هوادارانش به نمایش گذاشت و کسانی که صحبت و حرف‌های متفاوت می‌زنند یا از روی ندانستن است و یا اینکه دلایل دیگری دارد که خودشان بهتر می‌دانند.

وی افزود: خلعتبری بدون شک جزو سرمایه‌های ملی فوتبال ما است پس دلیلی ندارد که فردی را بزنیم که او را حمایت کرده است. هدایتی با کمکی که به پرسپولیس کرد باعث شد تا دل میلیون‌ها هوادار شاد شود.

دایی ادامه داد:‌ من معتقدم شاید برخی‌ها باشند که ده‌ها برابر هدایتی پول داشته باشند اما هرگز جرأت ندارند که دست‌شان به جیبشان برود. کسی که به خاطر نام ایران و هواداران پرسپولیس چنین کاری را انجام می‌دهد ما همه باید از ایشان تشکر کنیم نه اینکه با صحبت‌های بی‌ارتباط و بی‌خود بخواهیم این فرد را بزنیم. کاری که هدایتی انجام داد خیلی‌ها شاید داشته باشند اما آن را انجام نمی‌دهند.

وی تأکید کرد: شما نگاه کنید موقعی که در مملکت ما اراده‌ای نبود که این موضوع توسط مراجع دیگر و مقامات دولتی حداقل به خاطر خلیج فارس حل شود و فقط همه صحبت کردند تا خودشان را نشان دهند یک نفر آمد و پا گذاشت تا این مسئله را حل کند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: به نظر من این موضوع جای خیلی تشکر دارد، شما نگاه کنید تمام صحبت‌هایی که انجام شد از وزارت امور خارجه گرفته تا فدراسیون فوتبال همه حرف زدند و هیچکس عمل نکرد. وزارت ورزش و جوانان نیز فقط حرف زدند، من متأسفم برای کسانی که می‌آیند و فقط حرف می‌زنند که ما می‌توانستیم این مشکلات را حل کنیم، هیچکس نمی‌تواند به طور یقین بگوید در پرونده قضایی قبول یا برنده می‌شود چون اصلاً درباره این موضوع تضمینی وجود ندارد اما برخی‌ها که این حرف‌ها را می‌زنند بیایند و تضمین بدهند که این کارها را انجام می‌دهند. سپس درباره این موضوعات حرف بزنند. در فوتبال ملی ما کم مشکل نیست و همه از خدایشان است که بدون هزینه این مسائل حل شود اما هیچکس نمی‌تواند تضمینی دهد، تازه شما اگر بخواهید این مسائل را در فیفا پیگیری کنید مطمئن باشید تا می‌توانند جوابی به شما نمی‌دهند، شما پرونده وینگادا را نگاه کنید بعد از پنج سال تازه رأی پرونده ایشان داده شد.

وی افزود: وینگادا در ایران مربیگری می‌کرده و اگر بخواهیم حساب کنیم که چقدر طول کشید که از طریق فیفا به پولش رسید خودتان قضاوت کنید. برخی‌ها معتقدند ما سرمایه خودمان در فوتبال را بسوزانیم و پس از شش ماه یا یک سال پرونده را به فیفا بفرستیم که تازه آن را ورق بزنند، مطمئن باشید تا موقعی که فیفا بخواهد این پرونده را بررسی کند و رأی بدهد نوه‌های خلعتبری نیز به فوتبال می‌آیند و پا به توپ می‌شوند. متأسفانه همه برای خودمان فقط کار می‌کنیم و به دنبال کمک کردن به یکدیگر در فوتبال نیستیم حتی کسانی را که به دنبال کمک ملی به فوتبال هستند به جای تقدیر و دلگرمی با چنین صحبت‌هایی آنها را می‌زنیم. به نظرم این افراد با حرف‌های بی‌ارزش‌شان فقط خودشان را خراب می‌کنند. من یکبار این حرف را می‌زنم اگر کسی در این مملکت آمد و یکبار برای این کارها فقط دست به جیبش کرد درباره این مسائل حرف بزند اما متأسفانه برخی‌ها فقط وقتی که سردشان می‌شود دست به جیب خود می‌کنند و این حرف‌ها را می‌زنند. پس بهتر است راجع به این حرف‌ها زیاد بحث و صحبت نکنیم چون فایده‌ای ندارد.

سرمربی پرسپولیس با انتقاد از افرادی که پس از بازی با نفت اعلام کرده بودند که حال او بد شده بود و برخی‌ها که نوشته بودند او سکته کرده، گفت:‌ ببخشید این حرف‌های بی‌ارزش جواب دادن ندارد. مادر من همیشه به من می‌گوید دشمنان آدم از این مریضی‌ها می‌گیرند، نه خود آدم. خدا را شکر من بعد از بازی با نفت از فردا سر تمرین بودم و همیشه هم همه من را می‌بینند. من می‌دانم این شایعات از کجا نشأت می‌گیرد و چه آدم‌های بی‌ارزشی به دنبال این شایعات هستند و یا می‌خواهند برای من شایعه‌سازی کنند. خدا را صد هزار مرتبه شکر در سلامت کامل هستم و مطمئن باشید کسانی که این شایعه را درست می‌کنند، گریبانگیر خود و خانواده‌هایشان خواهد شد نه من!

دایی در پایان درباره حمایت هواداران نیز گفت: من از هواداران می‌خواهم فقط برای تشویق تیم خود بیایند و پرسپولیس را در این شرایط حمایت کنند، مطمئنا همیشه گفته‌ام اگر آنها پشت ما باشند ما می‌توانیم راحت‌تر به نتایج دلخواه برسیم که ان‌شاءالله هواداران همیشگی ما روز جمعه با حمایت از پرسپولیس عاشقانه 90 دقیقه تیم خود را تشویق می‌کنند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

سایت «فوتبال تیکت» مخصوص تهیه بلیت اینترنتی مسابقه دربی پایتخت است. تماشاگران می‌توانند از این شرایط خرید استفاده کنند و بلیت الکترونیکی مسابقه را تهیه نمایند.

برای خرید بلیت باید به سایت . footballeticket.ir رفته و با کارت های متصل به شبکه شتاب بلیت مورد نظر را از امروز تهیه کنید تا در یکی از بلوک‌های ۷گانه مکان استقرار را انتخاب کنید. ذکر تیمی که هوادار آن هستید هم الزامی است.

بعد از تهیه بلیت با همراه داشتن کارت و رسید خرید اینترنتی بلیت خود به در ورودی غربی و شرقی مراجعه کرده و کارت خود را به دستگاه کارت‌خوان موجود در ورودی‌ها نزدیک کنید.

دستگاه کارتخوان راهنمای محل استقرار را در اختیار شما می‌گذارد.

با ورود به گیت موردنظر و نزدیک کردن کارت خود به قسمت شیشه‌ای تعبیه شده روی آن، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار، باز شده و شما می‌توانید وارد استادیوم شوید.

بازرسان مستقر در استادیوم هم به دستگاه کارت‌خوان مجهز خواهند بود که در صورت بروز هر مشکلی تماشاگران را راهنمایی کنند.

کاش بازی ساده تری داشتیم قبل دربی!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دایی: برخی‌ فقط وقتی سردشان است دست به جیب می‌شوند/می‌دانم چه کسانی دنبال شایعه‌سازی هستند

علی دایی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بدون شک ما با یک تیم بزرگ و بسیار باهوشی باید روز جمع رقابت کنیم. فولاد امسال با پنج پیروزی پشت سر هم شرایط بسیار خوبی را پشت سر می‌گذارد. آنها با هماهنگی که داشته‌اند نتایج بسیار خوبی را کسب کردند.

امیدوارم یا مرگ یا زندگی رو به بازیکنا تفهیم کرده باشین!

وی افزود: ما هم در زمین خودمان یعنی در ورزشگاه آزادی مقابل فولاد بازی می‌کنیم و شناخت بسیار خوبی را از فولاد خوزستان داریم. در این هفته تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و فقط متأسفانه کمی مصدومان‌مان شرایط را متفاوت کردند.

اینکه تمرینات خوبی داشتید و شناخت از حریف دارید میتونه کمک کنه ............

دایی ادامه داد: من باز هم می‌گویم شناخت‌مان از فولاد بسیار خوب است و ان‌شاءلله سعی می‌کنیم در این بازی به سه امتیاز کامل برسیم. ما می‌خواهیم ان‌شاءلله با کمک خدا جبران شکست قبلی را داشته باشیم تا در جدول شرایط‌مان به مراتب بهتر شود. امیدوارم که به هدف‌مان برسیم.

ان‌شاءلله با کمک خدا ..............تو کت من که نمیره ......... اگه خودت فک میکنه کمک میکنه امیدوارم بکنه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رفقا امروز چند تا مصاحبه از بازیکنای تازه و جووون پرسپولیس گداشته شد تو تاپیک ........ اینم مصاحبه دهنوی که عنوانش جالب انتخاب شده!!........................

دهنوي: مگر ***** فرد مي خواهد با من ازدواج کند؟

ارتش سرخ دات كام :
قاسم دهنوي تصميم گرفته بود مصاحبه نکند و به قول معروف خودش را ممنوع المصاحبه کرده بود. اما انتقادات رهبري فرد پس از باخت به نفت تهران باعث شد او سکوتش را بشکند و جواب حرف هاي مدافع قديمي پرسپوليس را بدهد. در واقع دهنوي و رهبري فرد با صحبت عليه همديگردوئل راه انداختند. هافبک پرسپوليس در واکنش به صحبت هاي رهبري فرد گفته بود، او را نمي شناسم! همين حرف شماره 6 پرسپوليس خشم رهبري فرد را بيشتر کرد و او از کوره در رفت. او دهنوي را قهرمان ليگ بي ريخت ها خطاب کرد! بهتر است باقي ماجرا را در گفت وگويي که با دهنوي داشتيم بخوانيد:

چرا در اين مدت مصاحبه نمي کردي؟
از اول فصل حرف هاي زيادي در مورد من زدند که واقعا خسته شده بودم. به همين دليل ترجيح دادم سکوت کنم.

با مصاحبه اي که عليه رهبري فرد کردي، حسابي سکوتت را شکستي؟
من عليه کسي مصاحبه نکردم.

گفته بودي رهبري فرد را نمي شناسي؟
مگر بايد بشناسم؟!

او بازيکن پرسپوليس بود مگر مي شود نشناسي؟
واقعا نمي شناسمش! مهم اين است که الان پرسپوليس مي خواهد چه کار کند؟ در حال حاضر چه شرايطي دارد نه اينکه گذشته ها چه اتفاقي افتاده!

پرسپوليس با رهبري فرد قهرمان شده و اتفاق کوچکي نبوده ...
همان قهرماني 10 سال پيش؟! بابا الان را بچسبيد و گذشته ها گذشته است! من که سنم قد نمي دهد و بازي هاي او را يادم نمي آيد!

اما متولدين 64 و 65 هم رهبري فرد را يادشان است؟
من که يادم نيست! من بي احترامي نکردم. پيشکسوتان براي من ارزش دارند. فقط گفتم نمي شناسمش! من استيلي ها، کريمي ها، عابدزاده ها يا مهدوي کيا ها را يادم است و خاک پايشان هم هستم.

خبرداري در مورد چهره تو رهبري فرد چه نظري داد؟
دمش گرم قشنگ گفته و خوشم آمد! نظر لطف ايشان است. در ضمن مگر اين آقا مي خواهد با من ازدواج کند که در مورد قيافه من نظر مي دهد؟! اما اگر مي خواهد افتخارات ديگرم را هم بگويم.

بگو ...
من 7 بازي ملي دارم با 5 گل. با تراکتور نايب قهرمان ليگ هم شدم. با مس هم به ليگ برتر آمدم و به اميد خدا با پرسپوليس هم قهرمان مي شوم.

او حتي گفته تا تو در مورد کريمي صحبت کردي و از جايي که آمدي آب و برق ندارد.
واقعا خنده دار است. چه حرف هايي زدند. درست نيست جواب بدهم چون نمي خواهم خدايي ناکرده پيشکسوتان ناراحت شوند.

مگر چه جوابي مي خواهي بدهي؟
پيشکسوت واقعي مثل عزيزان ديگر خير و صلاح پرسپوليس را مي خواهند نه اينکه هزار تا وصله به بازيکن بچسباند. فعلا که لباس پرسپوليس تن ماست. تعصب به اين نيست که 10 سال پيراهن يک تيم را بپوشي.

پس از اين حرف هم که گفته اگر تعصب داشتي هر سال پيراهن يک تيم را نمي پوشيدي، ناراحت شدي؟
ناراحت شدم و اصلا حرف هايشان برايم مهم نيست. فقط بخاطر هواداران مي خواهم حرفم را بزنم. مهم اين است که با تمام وجود براي لباسي که تن مي کني، بازي کني. چه فايده دارد 10 سال در يک تيم باشي و فايده اي نداشته باشي. پيراهن هر تيمي که مي پوشم برايم مقدس است و در همان يک سال با جان و دل بازي مي کنم. مگر خوب بازي کردن به قيافه و اين حرف هاست!

چرا پرسپوليس خوب بازي نمي کند که اين انتقادها هم نشود؟
ما تا حالا بد کار نکرديم و 11 امتياز هم گرفتيم. ما به بالاي جدول مي رسيم و خودمان را به کورس مدعيان مي رسانيم. ليگ 30 هفته است و بهتر است صبور باشيم.

اما پرسپوليس در 6 بازي، 2 باخت آورده؟
ما بهتر مي شويم و قبول داريم بايد پيروز شويم. اما روز ما نبود و نبايد بخاطر يک برد بيرون از خانه دنيا را برسر پرسپوليسي ها خراب کنند. واقعا متاسفم و فقط مي گويم ما تلاشمان را مي کنيم. در بازي هاي آينده امتيازات را مي گيريم.

قبول کن، هواداران طاقت باخت ندارند.
قبول دارم ما هم براي خوشحالي همين هواداران بازي مي کنيم. اما تيم هاي ديگر جلوي ما بسته بازي مي کنند و واقعا تمام روزنه ها را مي بندند. توپ هاي ما گل نمي شود که با تمرينات بيشتر اين مشکل هم حل مي شود. ما نه کوتاهي کرديم و نه کم کاري! در بازي با نفت هم دقيقه 92 گل خورديم و فرصت جبران نداشتيم.

يعني پرسپوليس خوب بازي کرد و فقط گل نزد؟
نفتي ها بد بازي کردند و شانسي گل زدند. ما بازي خودمان را انجام داديم.

اين بازي دلچسب نبود و حتي پرسپوليسي ها هم قبول دارند ...
چطور توقع داشتيد تماشايي بازي کنيم؟ هرکدام از ما بازيکن يارگير داشتيم. يعني شناخت کامل گل محمدي از تک تک بازيکنان ما را در نظر نمي گيريد؟! روي يک حادثه گل خورديم و دنيا که به آخر نرسيده!

با اين اوصاف مقابلفولاد مي توانيدتيم برنده باشيد؟
بله، ما در بازي هاي خانگي مشکلي نداشتيم و در اين بازي هم با تمام وجود بازي مي کنيم تا ديگر اين بحث هاي حاشيه اي به وجود نيايد. اگر خدا بخواهد و اجازه دهند گوش شيطان کر فولاد را مي بريم!

در بازي با نفت روي اشتباه خودتان گل خورديد، اين اتفاق که تکرار نمي شود؟
من هم اين مسئله را قبول دارم اما همه چيز درست مي شود و تازه 6 هفته گذشته. اگر بعد از30 بازي پرسپوليس قهرمان نشد يا سهميه نگرفت، آن وقت انتقاد کنند. خدا آبروي پرسپوليس را حفظ مي کند.

اگر امتياز از دست بدهيد که قهرمان نمي شويد؟
کساني که لباس پرسپوليس را پوشيدند و امسال به اين تيم آمدند، مي دانند اين پيراهن چقدر ارزش دارد و به کمتر از قهرماني قانع نمي شوند، فکر مي کنيد به همين راحتي کوتاه مي آييم و بي خيال جام جهاني مي شويم؟!

پس پرسپوليس مي تواند ضعف هايش را برطرف کند؟
بله، چرا نتوانيم و هفته سي ام خيلي چيزها را ثابت مي کنيم. از هواداران هم مي خواهيم از ما حمايت کنند.

همين هواداران بعد از باخت به نفت اعتراض کردند و کريمي را تشويق کردند؟
هواداران حق دارند کريمي را تشويق کنند. مگر علي کريمي کم براي پرسپوليس زحمت کشيده و موفقيت هايي که براي پرسپوليس آورده شوخي نبوده. هواداران هم حق دارند و ما هم مي خواهيم آنها را خوشحال کنيم. انتقادات را هم قبول مي کنيم اما اين حرف ها انتقاد نيست. خصومت شخصي زمين تا آسمان با انتقاد فرق دارد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

دردسر جدید دایی و پرسپولیس !!!!!

درگیری لفظی قدیمیهای پرسپولیس با جدیدیهای پرسپولیس!!!!!!!!

Morteza-FononiZadeh-2-96089.jpg
فنونی زاده: وقتی دهنوی در مشهد گردو بازی می کرد بهروز کاپیتان پرسپولیس بود / دایی باید او را از پرسپولیس اخراج کند

تو این شرایط حساس که همه دارن تلاش میکنن برا بازی با فولاد آماده شن و تمرکز کنن ..... دو تا از پیش کسوتای عزیز !!!! افتادن به جون دهنوی حاشیه درس کنن و هی کشش میدن!!

یکی نیس بگه شما هم که از روز ورود به پرسپولیس پیشکسوت نبودید که!!!!! شاید دهنوی هم چند سال برا تیم زحمت کشید و چه میدونم ، پیشکسوت شد ............ این حمله های بی معنی یعنی چی؟ اینکه دهنوی گردو

بازی میکرده یا اینکه تو مسابقه زشتا اول شده! زیبنده اینه که از دهان پیشکسوتا خارج بشه !!!

امیدوارم پرسپولیس از دست شیاطین نجات پیدا کنه!!!!!!!!!!!! آمین

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
کوچیک تر از اونم که بخوام این درخواست رو بکنم از شما بزرگواران ، اما اگه میشه دیگه متن کل کل و دعوای پرسپولیسی های قدیم و جدید رو نزارید تو تاپیک ، ما یک خانواده هستیم و اختلاف خانوادگی باید درون خودش حل بشه ، کلا این عزیزان که اشتباه میکنن رسانه ای میکنن این موضوع رو ، ما هم با انتشار این اخبار باعث میشیم بازدید کننده بره به سمت حاشیه و ...

به نظرم این کارها هیچ وقت برای ما نون و آب نمیشه و بهتره مسائل فنی رو اینجا مرور کنیم تا اینکه بخوایم حواشی رو برجسته کنیم .

بازم از دوستان عزیزم معذرت میخوام که جسارت کردم و این خواهش رو ازتون داشتم . :)

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
:).......

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کوچیک تر از اونم که بخوام این درخواست رو بکنم از شما بزرگواران ، اما اگه میشه دیگه متن کل کل و دعوای پرسپولیسی های قدیم و جدید رو نزارید تو تاپیک ، ما یک خانواده هستیم و اختلاف خانوادگی باید درون خودش حل بشه ، کلا این عزیزان که اشتباه میکنن رسانه ای میکنن این موضوع رو ، ما هم با انتشار این اخبار باعث میشیم بازدید کننده بره به سمت حاشیه و ...

به نظرم این کارها هیچ وقت برای ما نون و آب نمیشه و بهتره مسائل فنی رو اینجا مرور کنیم تا اینکه بخوایم حواشی رو برجسته کنیم .

بازم از دوستان عزیزم معذرت میخوام که جسارت کردم و این خواهش رو ازتون داشتم . :)

گرامی چه بخوایم چه نخوایم ....یکی از مشکلاتی که الان داره تیم ما رو مثل خوره از بین میبره همین حاشیه ها هست حالا به انواع مختلف ......... این یکی دیگه در نوع خودش جالبه که کسانی که اسم پیشکسوت رو با خودشون یدک میکشن به بازیکنای جدید تیم

حمله میکنن ...اونم نه از دید فنی ! مثلا از قیافه طرف خوشون نمیاد ........... حالا ما میایم اینجا راه به راه ایشاا... و ماشاا... راه میندازیم ............که تیم این هفته میبره یا هفته دیگه میبره!

مگه میشه به موضوع به این مهمی نپرداخت وقتی تیم داره ازش ضربه میخوره ..... باید بدونیم چه کسایی از داخل و خارج تیم دارن برا تیم میزنن و آرزوشون نابود شدن دایی با این تیمه! فقط برا خصومت شخصی!

چطور ما یه خانواده هستیم ولی به خاطر پول و فقط برا سمت داریم دل 35 ملیون هوادارو میشکونیم .... و دنبال نفع شخصیمون هستیم ..... ضمنا این عزیزان مخصوصا این موضوع رو رسانه ای میکنن که زهرشون رو تو ابعاد وسیع بپاشن و خیلیها ضربه بخورن .....

این فصل مشخص شد خیلی ها که ظاهرا اسطوره هستن ....پیشکسوت هستن .... و چه و چه و چه !!!! هیچ اهمیتی برای خود پرسپولیس قائل نیستن .... حالا نتیجه دو بازی آینده میتونه خیلی ها رو بسوزونه و خاکستر کنه و یکی از دلایلشم همین انتقادات بدون

مفهوم ِداخل خانوادگیه ! یعنی میشه به موضوع به این حساسی نپرداخت ..........؟

البته من راضی نیستم موردی رو مطرح کنم کسی رو ناراحت کنه ..... نخواید نمیزارم!.......:rolleyes:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]
آخرين خبر از حضور خلعتبري در جمع سرخپوشان
[/h]
[h=2]با وجود اينکه قرار بود پول رضايتنامه خلعتبري به باشگاه عجمان امروز به امارات ارسال شود اما اين اتفاق نيفتاد.[/h]
00031843.jpg

طبق هماهنگي‌هاي انجام شده و توافق نماينده پرسپوليسي‌ها با مسئولان باشگاه عجمان قرار بود 500 هزار دلار امروز به حساب مسئولان عجمان پرداخت شود تا رضايتنامه محمدرضا خلعتبري را براي همراهي پرسپوليس صادر کنند اما با توجه به برخي قول‌هايي که به مسئولان عجمان از طرق مختلف داده شده بود اين اتفاق نيفتاد و مسئولان عجمان ناراحتي خود را از اين بابت به خلعتبري و مدير برنامه‌هايش اعلام کردند.

به گزارش فارس، اين در شرايطي است که عجماني‌ها دوست دارند زودتر تکليف خلعتبري روشن شود تا مهاجم مورد نظر خود را جذب کنند به همين دليل مسئولان عجمان از اين بابت بسيار ناراحت شده‌اند و به بدقولي
پرسپوليسي‌ها اعتراض‌هايي را داشته‌اند اما از اين طرف هم مسئولان باشگاه پرسپوليس همچنان با مشکلات دست و پنجه نرم مي‌کنند تا ارز مورد نياز را تهيه و به امارات ارسال کنند.

اين در شرايطي است که يکي از مسئولان باشگاه
پرسپوليس هم بايد به امارات برود تا توافقنامه خود را با عجماني‌ها امضا کند. درست است که فعلاً‌ عجماني‌ها مدت خاصي را براي پرداخت پول اعلام نکرده‌اند اما گفته مي‌شود آنها در صورتي که پرسپوليسي‌ها به وعده خود عمل نکنند اعلام کرده‌اند که شايد تصميم‌هاي ديگري يعني دادن خلعتبري به تيم‌هاي ديگر و يا منصرف شدن فروخته شدن اين بازيکن را بگيرند. اين در شرايطي است که مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام کرده‌اند که خلعتبري را پرسپوليسي بدانيد و شايد او در دربي بازي کند.

farhad007

Registered User
لایک‌ها
72
█████████████████████████ ████████████████████████

آخرين خبر از حضور خلعتبري در جمع سرخپوشان

با وجود اينکه قرار بود پول رضايتنامه خلعتبري به باشگاه عجمان امروز به امارات ارسال شود اما اين اتفاق نيفتاد.
00031843.jpg

طبق هماهنگي‌هاي انجام شده و توافق نماينده پرسپوليسي‌ها با مسئولان باشگاه عجمان قرار بود 500 هزار دلار امروز به حساب مسئولان عجمان پرداخت شود تا رضايتنامه محمدرضا خلعتبري را براي همراهي پرسپوليس صادر کنند اما با توجه به برخي قول‌هايي که به مسئولان عجمان از طرق مختلف داده شده بود اين اتفاق نيفتاد و مسئولان عجمان ناراحتي خود را از اين بابت به خلعتبري و مدير برنامه‌هايش اعلام کردند.

به گزارش فارس، اين در شرايطي است که عجماني‌ها دوست دارند زودتر تکليف خلعتبري روشن شود تا مهاجم مورد نظر خود را جذب کنند به همين دليل مسئولان عجمان از اين بابت بسيار ناراحت شده‌اند و به بدقولي
پرسپوليسي‌ها اعتراض‌هايي را داشته‌اند اما از اين طرف هم مسئولان باشگاه پرسپوليس همچنان با مشکلات دست و پنجه نرم مي‌کنند تا ارز مورد نياز را تهيه و به امارات ارسال کنند.

اين در شرايطي است که يکي از مسئولان باشگاه
پرسپوليس هم بايد به امارات برود تا توافقنامه خود را با عجماني‌ها امضا کند. درست است که فعلاً‌ عجماني‌ها مدت خاصي را براي پرداخت پول اعلام نکرده‌اند اما گفته مي‌شود آنها در صورتي که پرسپوليسي‌ها به وعده خود عمل نکنند اعلام کرده‌اند که شايد تصميم‌هاي ديگري يعني دادن خلعتبري به تيم‌هاي ديگر و يا منصرف شدن فروخته شدن اين بازيکن را بگيرند. اين در شرايطي است که مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام کرده‌اند که خلعتبري را پرسپوليسي بدانيد و شايد او در دربي بازي کند.

باز رفت تو حاشیه...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دعوت كانون هواداران پرسپوليس / با حضور قدرتمند برابر فولاد به استقبال دربی می رويم

220x145xfan.jpg.pagespeed.ic.zsZ9vdV-IT.jpg

پرسپوليس نيوز :‌ كانون هواداران باشگاه پرسپوليس با دعوت از هواداران براي حضور در بازي حساس برابر فولاد خوزستان از حمايت هاي آنان در بازي هاي اين فصل تشكر كرد.
به گزارش پرسپوليس نيوز ،‌ حسين فريدوني رييس كانون هواداران باشگاه پرسپوليس با اعلام اين مطلب افزود: مسابقه برابر فولاد براي ما بسيار مهم است و اين بازي سكوي پرتاب ما براي دربي است.

وي با تشكر از حمايت هاي هواداران تا اين جاي فصل ادامه داد: تماشاگران ما ثابت كرده اند كه از هر نظر بهترين هستند و طبق اعلام سازمان ليگ در فصل جاري چه از نظر كمي و ثبت آمار استثنايي و چه از نظر كيفي و رعايت موازين اخلاقي بي نظير بوده اند.

فريدوني در ادامه گفتگوي خود با پرسپوليس نيوز افزود: در شرايط فعلي مسابقه پرسپوليس برابر فولاد به نوعي يك بزنگاه تاريخي به حساب مي آيد و برد در اين بازي مي تواند سكوي پرتاب تيم براي حضور هرچه قدرتمندتر در مسابقه هفته آينده برابر استقلال باشد. ‌پرسپوليس اگر در اين بازي نتيجه بگيرد با روحيه اي مضاعف به استقبال دربي خواهد رفت و شانس موفقيت تيم در اين مسابقه حساس فصل به شكل قابل توجهي افزايش مي يابد.

همان گونه كه كادرفني و بازيكنان همدل شده اند تا يك بازي جوانمردانه و در خور شأن پرسپوليس در اين بازي ها به نمايش بگذارند هواداران هميشه همراه و با تعصب پرسپوليس هم تيم را تنها نگذارند تا با حضور پرشورشان و حمايت از اعضاي تيم در طول 90 دقيقه ‌، سرخپوشان را در دستيابي به اين موفقيت ياري رسانند.

رييس كانون هواداران باشگاه پرسپوليس همچنين از برنامه هاي ويژه باشگاه پرسپوليس براي هواداران در دربي پايتخت و شب ميلاد حضرت معصومه(س) خبر داد كه جزييات آن در طول هفته پيش رو اعلام خواهد شد.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
برای من هم واقعا سواله از اون پرسپولیس افسانه ای چی مونده ؟ تیمی که وقتی به میدون میرفت حریف فقط به این فکر میکرد چطوری تا میتونه کم گل بخوره اصلا به خوشون جرات فکر کردن در مورد مساوی رو هم نمیدادند !!! اون تیمی که از بهترین تیم جهان برد !!! اون تیمی که یک فصل شکست نخورد !!! اون تیمی که با منچستر و چلسی بازی میکرد !!!!! اون تیمی که ............................ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درسته داداش

2 تاش هم با علی دایی بوده

کدوم فصل بود که شکست نخورد؟ همون فصلی که انصاریان رو داشتیم؟

جالب اینه به بعضی از استقلالی ها میگم باورشون نمیشه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
من برگشتم . و از این موضوع خوشحالم و فقط به خاطر دوستان و پرسپولیس برگشتم .
مگه رفته بودی:D جان خودش یه خط درمیون پستهات رو دیدم یعنی توهم زدم این پرسپولیس اعصاب که نمیزاره اخرشم مالیخولیایی شدیم رفت:specool:

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سرخ میمانم تا وقتی که بدنم را به خاک باز گردانند و آرزو دارم از ذرات وجودم گل سرخی وجود آید که به همه نشان دهد سرخ پابرجاست

زنده باد پرسپولیس

بالا