• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پرسپولیس 3 - فولاد 1 / خوشه‌های سرخ خشم/ پرسپولیس زبان باز کرد!

311339_heroa.jpg

پرسپولیس بر خلاف بازی‌های قبلی که به سختی گل می‌زد سه بار دروازه صدرنشین لیگ را باز کرد. قرمزها با این برد 13 امتیازی شدند و به رتبه‌ی سوم جدول صعود کردند.

ورزشگاه آزادی

هفته هفتم

تماشاگر: حدود 30 هزار نفر

داور:تورج حق وردی

پرسپولیس: نیلسون، سید جلال حسینی ، میثم حسینی ، محسن بنگر، امید عالیشاه، خانزاده ، کفشگری، سید صالحی( یونس شاکری دقیقه 87)، قاسم دهنوی، رضا حقیقی، پیام صادقیان( غلام رضا رضایی دقیقه 90)

سرمربی: علی دایی

فولاد: ارشاد یوسفی، عبدالله کرمی، وفا هخامنش، مهرداد جماعتی، امید خالدی، نوری، شهاب کرمی، بختیار رحمانی، ایوب کلانتری، لوسیانو پریرا، فرزاد حاتمی( سروش رفیعی دقیقه 58)

سرمربی: حسین فرکی

شرح بازی:

پرسپولیس دایی بر خلاف بازی های گذشته این بار بازی را طوفانی آغاز کرد و در دقیقه 5 با سانتر زیبای حقیقی و اشتباه عجیب ارشاد یوسفی با ضربه ی سر فرزاد حاتمی ( گل به خودی ) به گل برتری رسید.
علی دایی برنامه ی اصلی تیمش را از جناح راست، جایی که امید عالیشاه قرار داده شده پی ریزی کرده است. عالیشاه در این دیدار از جناح چپ به راست رفته تا شاید این تاکتیک منجر به پیروزی این تیم شود
در دقیقه یازده سید جلال حسینی از سانتر ارسالی کفشگری از روی نقطه ی کرنر، با ضربه ی سر گل دوم سرخ پوشان را به ثمر رساند

در نیمه ی دوم نیز بازی متعادلی از هر دو تیم شاهد بودیم ولی همچنان حملات سرخپوشان از سمت چپ تیمی جایی که صادقیان و عالیشاه حضور داشتند پی ریزی شده بود ولی در دقیقه ی 67 از جناح راست بازیکنان پرسپولیس با چندین پاس تک ضرب توپ را به سید صالحی رساندند تا این بازیکن در از درون محوطه ی جریمه با شوتی دقیق گل سوم تیمش را به ثمر برساند. در ادامه عالیشاه با دریافت کارت زرد دوم اخراج و پرسپولیس را ده نفره کرد . حسن ختام این دیدار شوت دیدنی اسماعیل شریفات در دقیقه 94 بود که به کنج دروازه ی نیلسون رفت تا گل اول فولاد در این دیدار به ثمر برسد
پرسپولیس با پیروزی در این دیدار 13 امتیازی شد و بالاتر از سپاهان در رتبه ی سوم ایستاد و فولاد با یک بازی بیشتر همچنان صدرنشین لیگ است

دقایق حساس:

دقیقه 2: ایوب کلانتری با اشتباه مدافعین پرسپولیس در محوطه ی جریمه صاحب توپ شد ولی با بی دقتی توپ را به آسمان کوبید

دقیقه 5: فرزاد حاتمی با سانتر زیبای حقیقی و اشتباه ارشاد یوسفی با ضربه ی سر دروازه ی تیم خودی را باز کرد

دقیقه 11: سید جلال جسینی سانتر زیبای کفشگری از روی نقطه ی کرنر را با ضربه ی سر بی پاسخ نگذاشت تا گل دوم سرخ پوشان در دقیقه 11 به ثمر برسد

دقیقه 68: بازیکنان پرسپولیس با چندین پاس تک ضرب از جناح راست، توپ را به سید صالحی رساندند تا این بازیکن از پاس زیبای صادقیان نهایت بهره را ببرد و گل سوم تیمش را به ثمر برساند

دقیقه 87: سید صالحی دقیقه ی 87 با ارشاد یوسفی تک به تک شد ولی با بی دقتی هرچه تمام تر این موقعیت را از دست داد

اتفاق ویژه:

یک/ امید عالیشاه دومین کارت زرد خود را هم به دلیل تمارض دریافت کرد. هفته ی ششم هم در بازی با نفت تهران به همین دلیل کارت زرد دریافت کرده بود که در مجموع
این بازیکن سه اخطاره شد و دربی پایتخت را از دست داد

دو. محمد نوری در آستانه ی دربی نیمکت نشین شد!

سه- عالیشاه شاهکار امروزش را تکمیل کرد و در دقیقه 76 بازهم به دلیل تمارض کارت زرد گرفت تا با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شود. البته عالیشاه مورد تشویق هواداران نیز قرار گرفت

چهار- برای اولین بار طی 7 هفته گذشته، پرسپولیس نیمه اول قابل قبولی را به نمایش گذاشت و توانست دو گل به ثمر برساند و کار را تمام کند!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
چه "یا زهرا" یی گفت علی دایی بعد گل دوم مو به تنمون سیخ شد والا.

انشاالله دربی رو هم میبریم یا زهرا های بلند تری هم میشنویم

دوستان ما داریم از کاشون برنامه میریزیم برای دربی بریم تهرون

همه باید راه بیفتیم

آزادی رو جهنم میکنیم

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خوشم اومد پرسپولیس خوب جلویه فولاد بازی کرد و برد و به فولاد فهموند که همه تیم ها مثل هم نیستند که بتونی راحت ببری
دوستان انصافا دیدید توازادی چه فوتبالی بازی کردن کاش بازی سایپا و نفت تو ازادی بود شک نداشتم میبردیم

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]رويانيان: عاليشاه را براي دربي از ما گرفتند[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: داور بازي پرسپوليس و فولاد فقط 80 دقيقه بازيکن ما را زير نظر داشت.[/h]
00944671.jpg

محمد رويانيان در خصوص بازي پرسپوليس و فولاد اظهار داشت:‌به نظر من ما قبل از دربي به اين پيروزي مقابل فولاد نياز داشتيم که خوشبختانه بچه‌ها با تلاش، کوشش و يک همدلي به هدف خودشان رسيدند.

به نقل از فارس، وي افزود: از همين جا به تمام بچه‌ها و کادر فني که سنگ تمام گذاشتند خسته نباشيد مي‌گويم و اميدوارم همين روند را در ادامه راه دنبال کنند.

رويانيان در خصوص داوري بازي نيز گفت: من هميشه به داوران احترام مي‌گذارم اما در طول بازي با فولاد داور بيش از 80 دقيقه فقط بازيکن ما را زير نظر داشت. هيچ خطايي را در زمين نمي‌ديد اما بازيکن ما را به دقت بررسي مي‌کرد.

رويانيان ادامه داد:‌نمي‌دانم دليلش چه بود اما عاليشاه را از ما گرفتند حتي در بازي بارها فولاد خطاهايي را انجام مي‌داد اما باز هم داور فقط عاليشاه را زير نظر داشت. به خدا دليلش را نمي‌دانم اما باز هم مي‌گويم او را براي دربي از ما گرفتند. چون مشخص بود که داور مي‌خواست يک طوري او را سه اخطاره و يا اخراجش کند و به بازيکنان ديگر اصلا کاري نداشت.

وي در پايان با تشکر از هوادارن گفت: دار و ندار ما هواداران پرسپوليس هستند آنها براي تيم خودشان سنگ تمام گذاشتند. خيلي‌ها فکر مي‌کردند چون بازي با نفت را باختيم هوادار ما نمي‌آيد اما همه مي‌بينند که خدا را شکر از تيم‌هايي که کمي بالاتر از ما در بالاي جدول هستند بيشتر هوادار داريم و اين قطعا انگيزه بچه‌هاي ما را چند برابر مي‌کند ما هم هواداراني داريم که 90 دقيقه عاشقانه تيم خود را تشويق مي‌کنند و همه از آنها سپاسگذاريم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]حسيني: مشکلي با هواداران استقلال ندارم[/h]
[h=2]مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: هيچ مشکلي با هواداران استقلال ندارم.[/h]
00944863.jpg

ميثم حسيني پس از پيروزي 3 بر يک برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: بازي سختي بود، فولاد پنج هفته متوالي به برد رسيده بود اما توانستيم با نظم و با کيفيت بازي کنيم و سه امتياز خوبي را بگيريم. اين برد را به هواداران پرسپوليس تقديم مي‌‌کنم.

به گزارش فارس، وي در مورد فراز و نشيب پرسپوليس گفت: ما هفته گذشته مقابل نفت هم خوب کار کرديم اما فقط در ايجاد موقعيت ضعف داشتيم. با انگيزه‌هايي که دايي به ما مي‌دهد و راهنمايي‌هاي فني او توانستيم مقابل فولاد هم خوب و منطقي بازي کنيم و به پيروزي برسيم.

حسيني ادامه داد: پرسپوليس در دو فصل گذشته جايگاه خوبي نداشته اما ما مي‌خواهيم در اين فصل به موفقيت برسيم. اين برد نبايد ما را مغرور کند، زيرا دربي سختي را پيش‌رو داريم. ما صد درصد براي برد به ديدار استقلال مي‌رويم.

وي در مورد تجربه حضور در دربي با پيراهن استقلال گفت: من اين مسئله را به فال نيک مي‌گيرم.من شرايط دربي را به خوبي مي‌دانم و استقلال هم هميشه استقلال است و به اين تيم احترام مي‌گذارم. من با استقلال معرفي شدم و براي هواداران اين تيم هم احترام زيادي قائل هستم مطمئن باشيد که هيچ مشکلي بين من و هواداران استقلال پيش نمي‌آيد من هميشه آنها را دوست دارم و آنها هم من را دوست دارند و براي آنها احترام قائلم قبل از بازي هم به سمت نيمکت استقلال مي‌روم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]عاليشاه: تشنه بازي مقابل استقلال بودم[/h]
[h=2]مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تشنه بازي مقابل مدافعان استقلال بودم اما قسمت نبود در دربي باشم.[/h]
00945588.jpg

اميد عاليشاه در خصوص از دست دادن دربي، اظهار داشت: من هم مثل هر بازيکني دوست داشتم خيلي زود در دربي باشم اما مثل اينکه قسمت اين بود که من با پرسپوليس نباشم.

به نقل از فارس، وي افزود: سخت است اما براي من دنيا به آخر نرسيده، فکر کنم پيروزي قبل از دربي براي ما بسيار مهم و حياتي بود که آن را به دست آورديم.

وي ادامه داد: در صحنه اول داور بازي خيلي سختگيرانه با من عمل کرد. با سرعت بسيار زيادي در کنار مدافع حريف حرکت مي‌کردم و ناگهان تعادلم به هم خورد حالا انتظار نداشتم که خطا بگيرد، اما کارت زرد ديگر براي چه بود؟

اين بازيکن خاطر نشان کرد: در صحنه دوم هم شما شک نکنيد بازيکن حريف با من برخورد کرد و پنالتي انجام شد. در اين گونه صحنه‌ها و با توجه به سرعت زيادي که داشتم قطعا يک مهاجم با کوچکترين برخورد نقش بر زمين مي‌شود. من تمام تلاشم را در کل انجام دادم تا به نتيجه دلخواه قبل از دربي برسيم حالا بقيه‌اش با بچه‌ها.

وي در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اين که با چه تفکري خودت را در توپ اول به صورت شيرجه به زمين زدي، گفت: تعادل نداشتم، مگه من نمي‌دانستم دو کارته هستم؟ هر کاري کردم نتوانستم راهم را ادامه بدهم و به نظر شما وقتي يک بازيکن تعادل ندارد، چطور بايد خودش را نگه دارد، من که بلد نيستم. من تمارضي در کارم نبود اما در صحنه دوم داور خيلي سختگيري کرد و بهتر است زياد درباره آن صحبت نکنيم.

عاليشاه در پايان درباره نتيجه دربي نيز گفت: استقلال تيم خوب و قابل احترامي است اما ما هم مي‌خواهيم به بالاي جدول برسيم و قطعا بچه‌ها به باخت فکر نمي‌کنند، کار خيلي سخت است اما انشاالله با يک بازي خوب و منطقي مي‌توانيم استقلال راشکست دهيم، با توجه به شناختي که از مدافعان استقلال داشتم، تشنه بازي مقابل آنها بودم اما حالا به بازي‌هاي بعد از دربي و اعتماد مجدد دايي به خودم فکر مي‌کنم.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
عاليشاه: تشنه بازي مقابل استقلال بودم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تشنه بازي مقابل مدافعان استقلال بودم اما قسمت نبود در دربي باشم.
00945588.jpg

اميد عاليشاه در خصوص از دست دادن دربي، اظهار داشت: من هم مثل هر بازيکني دوست داشتم خيلي زود در دربي باشم اما مثل اينکه قسمت اين بود که من با پرسپوليس نباشم.

به نقل از فارس، وي افزود: سخت است اما براي من دنيا به آخر نرسيده، فکر کنم پيروزي قبل از دربي براي ما بسيار مهم و حياتي بود که آن را به دست آورديم.

وي ادامه داد: در صحنه اول داور بازي خيلي سختگيرانه با من عمل کرد. با سرعت بسيار زيادي در کنار مدافع حريف حرکت مي‌کردم و ناگهان تعادلم به هم خورد حالا انتظار نداشتم که خطا بگيرد، اما کارت زرد ديگر براي چه بود؟

اين بازيکن خاطر نشان کرد: در صحنه دوم هم شما شک نکنيد بازيکن حريف با من برخورد کرد و پنالتي انجام شد. در اين گونه صحنه‌ها و با توجه به سرعت زيادي که داشتم قطعا يک مهاجم با کوچکترين برخورد نقش بر زمين مي‌شود. من تمام تلاشم را در کل انجام دادم تا به نتيجه دلخواه قبل از دربي برسيم حالا بقيه‌اش با بچه‌ها.

وي در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اين که با چه تفکري خودت را در توپ اول به صورت شيرجه به زمين زدي، گفت: تعادل نداشتم، مگه من نمي‌دانستم دو کارته هستم؟ هر کاري کردم نتوانستم راهم را ادامه بدهم و به نظر شما وقتي يک بازيکن تعادل ندارد، چطور بايد خودش را نگه دارد، من که بلد نيستم. من تمارضي در کارم نبود اما در صحنه دوم داور خيلي سختگيري کرد و بهتر است زياد درباره آن صحبت نکنيم.

عاليشاه در پايان درباره نتيجه دربي نيز گفت: استقلال تيم خوب و قابل احترامي است اما ما هم مي‌خواهيم به بالاي جدول برسيم و قطعا بچه‌ها به باخت فکر نمي‌کنند، کار خيلي سخت است اما انشاالله با يک بازي خوب و منطقي مي‌توانيم استقلال راشکست دهيم، با توجه به شناختي که از مدافعان استقلال داشتم، تشنه بازي مقابل آنها بودم اما حالا به بازي‌هاي بعد از دربي و اعتماد مجدد دايي به خودم فکر مي‌کنم.

عالیشاه حیف شد....

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
عاليشاه: تشنه بازي مقابل استقلال بودم

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تشنه بازي مقابل مدافعان استقلال بودم اما قسمت نبود در دربي باشم.
00945588.jpg

اقا من از دیشب خوابم نبرد روی حرف دوستمون که گفت این عالیشاه به عمد کارت گرفت که جلو استقلال نباشه وساله دیگه بره استقلال من ترسم از اینه ساله دیگه تراکتور یا سپاهان نره این بشر :(
ولی اگه بخواد دلشبا تیم نباشه همون بهتر که بره ما علی کریمی ومهدویکیا میخوایم نه مهدی هاشمی نسب

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
صادقیقان و عالیشاه منو یاد هازارد و اوسکار تو چلسی میندازن :)

خوب و جنگنده بازی میکنند . به نظرم تیم 11 تا بازیکن جوون با این انگیزه داشته باشه همه ی لیگ رو بدون باخت و با +100 گل زده تموم میکنه :)

راستی چه میکنه این سید جلالللللللللللللللللللل فوق العاده هست . واقعا بهترین دفاع ایرانههههههههههههه

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
سه بازیکن پرسپولیس با باشگاه بیرامار پرتغال قرارداد بستند
اینجور حرکت ها از قهرمانی تو این فصل هم مهم تر هست می دونید چرا؟ چون امسال قهرمان هم بشیم با یه سری بازیکن میلیاردی قهرمان شدیم که سال بعد امکان رفتنشون با پیشنهاد بالاتر هست و دوباره باید تا 5-6 سال سماق بمکیم عذاب بکشیم اما وقتی چنین بازیکنانی رو پرورش بدیم ثمره باشگاه خدمونن هرجا برن بازم قلبشون برا پرسپولیس می تپه و از بین اینا یکی مثل کریمی و مهدوی کیا بیرون میاد که با تمام وجود عاشق پرسپولیسن به نظرم رویانیان تو فصل های اینده هم اگه حضور داشت بهتره به جای خرج کردن برا بازیکنای میلیاردی این پول ها رو صرف هزینه برا تیم پایه و فرستادن بازیکنا به مدارس فوتبال اروپایی و برزیل و همچین دادنشون به تیم های دسته پایین تر لیگ های معروف به صورت قرضی کنه باور کنین اگه بازیکنا رو تو سنین 14-19 سال اگه بفرستن به تیم های دسته 3 یا حتی 4 انگلیس و المان بازی کنن فوتبال رو اصولی تر و حرفه ای تر یاد می گیرن و ثمرشو بعدها در تیم باشگاهی و حتی ملی مون می بینیم

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
با سلام به همه.
ديشب خيلي خوب و اميدواركننده ظاهر شديم. مثل هميشه دفاعمون با وجود سيد جلال و بنگر خيلي خوب بود. ميثم هم بازيكن كم اشتباهي نشون داده. دوستان توجه كنيد كه تيم اول جدول هم فقط يكي دو موقعيت اونم از طريق شوت از راه دور تونست رو دروازه ما خلق كنه.
فقط نكته منفي اينجاست كه مثل بازي قبل تو دقايق آخر غافلگير شديم و گل خورديم. اگه اون گلو نمي خورديم اين برد خيلي خيلي بيشتر مي چسپيد. بچه ها بايد تو دقايق آخر بيشتر دقت كنند.
نكته مثبت ديگه تو اين بازي پاسكاري بچه ها بود، تو چند صحنه از بازي خيلي خوب با هم پاسكاري مي كردن و خلق موقعيت.
صادقيان و عاليشاه خوب بودن و دفاع فولادو حسابي كلافه كردن. حيف عاليشاه با يك اشتباه بچه گانه از بازي حساس بعدمون محروم شد. ولي به نظرم اخراج سختگيرانه بود، يك كارت زرد كفايت مي كرد.
سيد صالحي هم يكي زد يكي نزد. دهنوي و حقيقي هم خوب بودن. كلا بچه ها روز خوبي داشتن.
به اميد برد تو داربي.

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
اقا من از دیشب خوابم نبرد روی حرف دوستمون که گفت این عالیشاه به عمد کارت گرفت که جلو استقلال نباشه وساله دیگه بره استقلال من ترسم از اینه ساله دیگه تراکتور یا سپاهان نره این بشر :(

دوستان اينقدر بدبين نباشيد خواهشا. جووني و كم تجربگي كرده عاليشاه.فقط همين.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سید صالحی: شادی گلم را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم/ در دربی گل بزنم حرکت خاصی انجام نمی‌دهم

214x133xseyedsalehi2.jpg.pagespeed.ic.hc5osHiffT.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در زدن گلهای پرسپولیس من هیچ نقشی ندارم و فقط آن بالاسری است کمکم می‌کند.

سید مهدی سید صالحی در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: من از روز اول هم گفته بودم که پرسپولیس و علی دایی نیاز به زمان دارند و قطعا ما از این به بعد به مراتب بازی‌های بهتری را به نمایش خواهیم گذاشت.

وی افزود: در همه بازی ها باید به دنبال سه امتیاز باشیم و مسابقه در آزادی یا ورزشگاه دیگر فرقی برای ما نداشته باشد.

صالحی ادامه داد: در بازی مقابل فولاد بسیار خوب، منطقی و با انگیز بازی کردیم و چه بسا باخت مقابل نفت به ما انگیزه چند برابری را داده بود به همین دلیل با گل زود هنگام حریف را غافلگیر کردیم و توانستیم جشن پیروزی را در انتهای بازی بگیریم.

مهاجم قرمزپوشان تاکید کرد: خیلی زود به دلیل بازی حساس مقابل استقلال باید فولاد را فراموش کنیم، من هم معتقدم می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، اما نشد. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم از فرصت‌هایمان بهتر استفاده کنیم. خیلی خوشحالم برای تیمم دوباره موثر بودم اما انشاالله در بازی‌های بعدی قسمت می‌شود در فرصت هایم بیشتر از یکی استفاده ‌کنم.

سید صالحی درباره دربی نیز گفت: استقلال تیم قابل احترام و بسیار خوبی است و ما کار سختی را مقابل این تیم داریم اما با انگیزه برای سه امتیاز می‌رویم.

وی در پاسخ به این سوال که پس از گلزنی به استقلال شادی هم خواهی کرد یا خیر،گفت: همه چیز دست خداست، من برای تیمی که بازی می‌کنم تا آخرین نفس می‌جنگم، عادت به این کار دارم، این را هم بدانیم شادی پس از گل را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم و این شادی مخصوص خود من است.

وی افزود: هیچ خوشحالی جدیدی ندارم که در بازی با استقلال آن را روکنم. استقلال قابل احترام است اما این را هم بدانیم در گلهایی که برای پرسپولیس می‌زنم من هیچ نقشی ندارم و همه خواست آن بالا سری است. حالا هم امیدوارم برای سه امتیاز دربی باخواست خدای بزرگ موثر باشم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
صادقیان: می خواهم خاطره خوبی در دربی به جا بگذارم/ هواداران تحمل بیشتری داشته باشند

215x144xsadeghian.jpg.pagespeed.ic.YCJ9Fqw6Du.jpg

پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم توانستیم صدرنشین لیگ را شکست دهیم. پیام صادقیان درباره برتری پرسپولس مقابل فولاد اظهارداشت: بازی خیلی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم. این بازی یک دیدار حساس برای ما بود که می توانستیم قبل از دربی شایستگی خودمان را نشان دهیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در هفته اخیر و بعد از شکست مقابل نفت خیلی ها از پرسپولیس انتقاد کردند. برخی از این انتقادات هم اصلا منصفانه نبود و فقط باعث تخریب روحیه بازیکنان می شد. بعد از بازی با نفت همه فکر کردند کار پرسپولیس تمام شده اما آقای دایی به خوبی تیم را جمع کرد و نشان داد واقعا مربی بزرگی است.

صادقیان افزود: موقعیت های زیادی مقابل فولاد داشتیم و می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم. از هواداران می خواهم صبر و تحمل بیشتری داشته باشند و تیم را حمایت کنند. پرسپولیس تغییرات زیادی داشته و ما به زمان نیاز داریم. به نظر من بازیکنان پرسپولس کار بزرگی در بازی دیروز انجام دادند و توانستند صدرنشین لیگ را شکست دهند که خیلی بابت این موضوع خوشحال هستم.

وی درخصوص دربی گفت: برای اولین بار است که می خواهم در دربی بازی کنم البته اگر دایی صلاح بداند. می دانم که در این بازی باید آرامش داشته باشم و استرس را از خودم دور کنم. دوست دارم خاطره خوبی از خودم در دربی به جای بگذارم و هواداران هر وقت از این دربی یاد می کنند از بازی خوب من هم یاد کنند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نقد داوری دیدار پرسپولیس و فولاد؛ باز هم پنالتی پرسپولیس گم شد

پرسپولیس نیوز : یکی از کارشناسان داوری فوتبال معتقد است که داور دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد به اشتباه بازیکن سرخ‌پوشان را اخراج کرد و پنالتی این تیم را نگرفت.
محمد ریاحی درباره عملکرد تورج حق‌وردی، داور دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد اظهار کرد: داور در تمام دقایق بازی نسبتا خوب قضاوت کرد اما در یک صحنه مرتکب اشتباه بزرگی شد و بازیکن پرسپولیس را به ناحق اخراج کرد.

* گل اول پرسپولیس صحیح بود

ریاحی ابتدا به اولین گل بازی اشاره کرد و گفت: در دقیقه چهار بازی که گل اول پرسپولیس به ثمر رسید، کاملا صحیح بود و بر خلاف آن چه برخی می گویند، این گل آفساید نبود. بازیکن اول که صاحب توپ شد در آفساید نبود و هر دو مهاجمی هم که روی توپ اثر گذاشتند از بازیکن پاس‌دهنده عقب‌تر بودند پس این گل صحیح بود و کمک داور اول این بازی در این صحنه شاهکار کرد.

* تعلل کمک داور

وی در ادامه به اتفاقی در دقیقه هشت بازی اشاره کرد و گفت: در این دقیقه در یک متری کمک داور بازیکن پرسپولیس را با خطا متوقف کردند اما کمک داور آن قدر در اعلام خطا تعلل کرد که خود داور در سوتش دمید. فیفا در سال 1990، برای حل بسیاری از مشکلات داوری اختیارات زیادی به کمک داوران داد اما این جا کمک داور دوم بازی خوب عمل نکرد.

* بازیکن فولاد باید اخطار می‌گرفت

این کارشناس داوری در ادامه از اشتباه داور در ندادن کارت زرد به بازیکن فولاد سخن گفت: در دقیقه 16 بازیکن فولاد تکل خطرناک و وحشتناکی روی پای بازیکن پرسپولیس زد اما داور به اشتباه به او کارت زرد نداد.

* عالیشاه بزرگنمایی کرد

ریاحی همچنین به صحنه‌ای اشاره کرد که امید عالیشاه با دریافت کارت زرد از داور مسابقه، حضور در داربی پایتخت را از دست داد. او گفت: در دقیقه 29 بازی، عالیشاه استارت سریعی انجام داد و با دروازه‌بان فولاد برخورد کرد. در این صحنه برخوردی بین دو بازیکن صورت گرفت اما عالیشاه بزرگنمایی کرد و کارتی که گرفت صحیح بود.

* پنالتی پرسپولیس گم شد

کارشناس داوری در ادامه گفت: در دقیقه 76 بازی اتفاقی افتاد که بیشترین بحث‌ها درباره داوری بازی در مورد آن مطرح می‌شود. در این صحنه بار دیگر عالیشاه استارت زد و از دروازه‌بان فولاد عبور کرد اما دروازه‌بان، او را با خطا متوقف کرد. به نظر می‌رسد که دروازه‌بان فولاد عادت کرده که مهاجمان حریف را در محوطه جریمه بزند! در این صحنه داور باید برای سرخ‌پوشان پنالتی می‌گرفت و به دروازه‌بان فولاد اخطار می‌داد اما درست برعکس عمل کرد و به عالیشاه کارت داد. در نتیجه اخراج بازیکن پرسپولیس هم اشتباه بود.

اشتباه داور در این بازی درست برعکس اشتباهی بود که در دیدار استقلال و راه‌آهن رخ داد. در آن بازی، داور صحنه‌ای را که پنالتی نبود، به اشتباه پنالتی گرفت.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] حقیقی: کری نمی‌خوانم اما بازی کنم به استقلال گل می‌زنم/ نتیجه‌گیری‌مان سینوسی نخواهد بود[/h]

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای استقلالی‌ها کری نمی‌خوانم اما تلاشم را می‌کنم یک گل به این تیم بزنم.
رضا حقیقی با اشاره به اینکه روز گذشته بعد از پایان مسابقه تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان تست دوپینگ داده است، گفت: من تاکنون در جریان مسابقات لیگ برتر زیاد تست دوپینگ داده‌ام و این بار فکر کنم بار پنجم یا ششم بود که از من تست دوپینگ گرفته می‌شد و مشکلی با این قضیه ندارم.

وی با اشاره به پیروزی 3 بر یک تیم پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: تیم ما خیلی بهتر از حریف بازی کرد و سرتر از فولاد بودیم. تمام نقاط مثبت حریف را بستیم و فکر می‌کنم اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم.

این هافبک تیم پرسپولیس در خصوص اینکه کسب پیروزی مقابل فولاد خوزستان در آستانه دربی در روحیه بازیکنان تأثیر مثبت گذاشته است، گفت: بله صد در صد برد مقابل فولاد روحیه‌ساز بود و احساس می‌‌کنم تیم دایی روز به روز بهتر می‌شود، امیدوارم که اوج خوب بودنمان را هم روز جمعه در بازی مقابل استقلال باشد.

حقیقی در پاسخ به این سؤال که آیا نتایج پرسپولیس در ادامه لیگ برتر باز هم به صورت سینوسی یعنی یک بازی با شکست و یک بازی با پیروزی همراه خواهد بود،گفت: نه این طوری نیست، مطمئن باشید پرسپولیس نباید این طور باشد و فکر می‌کنم یکسری مسائل حاشیه‌ای باعث شد در دو بازی قبل نتیجه نگیریم ولی مطمئن باشید روز به روز بهتر می‌شویم.

حقیقی در خصوص اینکه آیا از عملکردش در دیدار مقابل فولاد خوزستان راضی بود یا نه، گفت: من اصلا قرار نبود در این مسابقه بازی کنم، نباید هم بازی می‌کردم، ولی به عشق پرسپولیس و علی آقای دایی که از من خواست بازی کنم من هم اطاعت امر کردم و بازی کردم ولی با چند دکتر که صحبت کردم همگی آنها به ضرس قاطع گفتند که بازی نکنم ولی من به خاطر عشقی که به پرسپولیس داشتم خواستم که به این تیم کمک کنم.

این هافبک تیم پرسپولیس در خصوص مسابقه روز جمعه مقابل استقلال و حساسیتی که هواداران برای این مسابقه دارند،؛ اظهار داشت: نمی‌شود که این حساسیت را نادیده گرفت، شرایط طوری است که اگر 20 بازی را هم ببریم و خدای نکرده دربی را ببازیم انگار کاری نکرده‌ایم. فکر می‌کنم تیم ما آنقدر تجربه دارد که در دربی خوب بازی کند و ان‌شاء‌الله بازی را ببرد.

هافبک تیم پرسپولیس در خصوص رویارویی‌اش در میانه میدان با هافبک‌های ملی‌پوش تیم استقلال از جمله جواد نکونام ، آندرانیک تیموریان و همچنین ساموئل گفت: فکر می‌کنم دو تیم بازیکنان میانه میدانشان جزو نقاط قوتشان باشد و در روز دربی هم کار آنها سخت است و هم کار ما ضمن اینکه در روز دربی هر تیمی که نترس باشد برنده خواهد بود.

حقیقی در خصوص اینکه آیا در روز دربی او هم نترس خواهد بود، گفت: بله حالا شاید بازیکنان استقلال از لحاظ تجربی بالاتر از ما باشند ولی ما هم قدرت جوانی داریم و سعی می‌کنیم با دوندگی بیشتر آن کم‌ تجربگی را جبران کنیم.

این هافبک تیم پرسپولیس در پایان با اشاره به کری‌خوانی‌های بازیکنان استقلال خاطر نشان کرد: من کری نمی‌خوانم اما اگر بازی کنم تلاش می‌کنم یک گل به استقلال بزنم.

بالا