• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
اینم از کشته مرده های رویانیان که پرسپولیس رو تهدید هم میکنن ولی هوادارای خوش غیرت ... ! هیچی نگم بهتره
خودتون اگه بخواین بفهمین میفهمین دیگه !

درباره کارت عمدی رضا حقیقی در برابر گسترش فولاد که او را از سفر به اصفهان و بازی دربرابر سپاهان معاف کرد تا به عروسی برادرش برسد، اخبار زیادی منتشر شده، اما جدیدترین اطلاعات درباره این ماجرا حکایت از تایید یکی از داوران لیگ برتری دارد. یکی از داوران لیگ برتری تعریف می‌کند که با محسن ترکی، داور آن مسابقه تلفنی حرف می‌زده و ترکی به او گفته: «حقیقی مدام از من می‌خواست تا به او کارت بدهم. حتی گفت ما همشهری هستیم و بیا و این لطف را در حق من بکن!»

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
محسن جان این pes چرا نسخه 2014 اینقد بد شده شکل بازیکنا درست نیست بعد کارتنی هم شده :(

انشالله امروز ذوب آهن سپاهانو ببره تا گوشه ای از امتیازهایه بی موردی که حق این تیم نبوده کمشه انصافا امسال داورا خیلی با این تیم بودن

بنده 2012 دارم ، اگه 2014 اینقدر بده که نصب نکنیم :goatee:

اینم از کشته مرده های رویانیان که پرسپولیس رو تهدید هم میکنن ولی هوادارای خوش غیرت ... ! هیچی نگم بهتره
خودتون اگه بخواین بفهمین میفهمین دیگه !

درباره کارت عمدی رضا حقیقی در برابر گسترش فولاد که او را از سفر به اصفهان و بازی دربرابر سپاهان معاف کرد تا به عروسی برادرش برسد، اخبار زیادی منتشر شده، اما جدیدترین اطلاعات درباره این ماجرا حکایت از تایید یکی از داوران لیگ برتری دارد. یکی از داوران لیگ برتری تعریف می‌کند که با محسن ترکی، داور آن مسابقه تلفنی حرف می‌زده و ترکی به او گفته: «حقیقی مدام از من می‌خواست تا به او کارت بدهم. حتی گفت ما همشهری هستیم و بیا و این لطف را در حق من بکن!»

این جریان کارت عمدی گرفتن متاسفانه تو اروپا هم هست ، اسم نمیارم بازیکنهای یه تیمی پارسال به وضوح اینکار رو کردن ، اینجا که ایرانه دیگه انتظاری نیست ...

.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دیشب خلاصه بازی رو دانلود کردم انصافا عجب گلی زدیم هم حرکت پیام قشنگ بود هم پاسش و هم ضربه سید صالحی
البته به غیر از اون چند تا موقعیت خیلی خوب هم داشتیم میتونستیم گل های بیشتری هم بزنیم
حیف شد بازی دیروز رو ندیدم:(

chargahi

Registered User
لایک‌ها
841
دیشب خلاصه بازی رو دانلود کردم انصافا عجب گلی زدیم هم حرکت پیام قشنگ بود هم پاسش و هم ضربه سید صالحی
البته به غیر از اون چند تا موقعیت خیلی خوب هم داشتیم میتونستیم گل های بیشتری هم بزنیم
حیف شد بازی دیروز رو ندیدم:(

دادا میشه لینکشو بذاری؟

متاسفانه منم ندیدم :(

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
اونایی اومدن درباره کارت زرد حقیقی صحبت میکنن که اصلا نتیجه بازی براشون مهم نبوده و یک پست هم بعد بازی ندادن! خوب عزیزم تو که نتایج برات مهم نیست دیگه چیکار به کارت زرد و قرمز گرفتن داری!

حتی گفت ما همشهری هستیم و بیا و این لطف را در حق من بکن/
تصور کن شرایط رو. رضا وسط زمین داره با ترکی صحبت میکنه ، همشهری یه کارت به ما بده ، چیزی که ازت کم نمیشه . :lol:

chargahi

Registered User
لایک‌ها
841

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
رضا حقیقی اومدنش به پرسپولیس همه میدونن چه جوری بود ...
بعد از فینال پرسپولیس و سپاهان هم به جای عذرخواهی بابت گندی که زد همه دیدن چی گفت ... ( به آرشیو مراجعه کنید هوادارای واقعی ! )
موقعی که میخواستن رویانیان رو برکنار کنن هم
که شروع کرد به تهدید باشگاه و من یه لحظه تو این تیم نمیمونم و این حرفا !

خودشون رو زدن به کوچه علی چپ !

هر جا ببینیم حرفی زد و عملی انجام داد که خلاف بود میان اعلام میکنم ... هیچ کسی هم نمیتونه به من بگه بیام بگم یا نگم !
چون ملک بابای کسی نیست اینجا !

خدا رو شکر ما فقط اومدیم از حقیقی این مطلب رو اینجا گزاشتیم --- اگه میخواستیم از علی کریمی و فلان و بهمان بگیم
اینا خودشون رو ... میدادن دیگه !

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
سلام به پرسپولیسی های گل
برد رو با یه کم تاخیر تبریک میگم، چه حرکتی کرد صادقیان :heart: و چه پاسی داد
سید :heart: هم خیلی خوشگل گل رو زد

600xNx17.jpg.pagespeed.ic.fgJiaJNaV0.jpg

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
رضا حقیقی اومدنش به پرسپولیس همه میدونن چه جوری بود ...
بعد از فینال پرسپولیس و سپاهان هم به جای عذرخواهی بابت گندی که زد همه دیدن چی گفت ... ( به آرشیو مراجعه کنید هوادارای واقعی ! )
موقعی که میخواستن رویانیان رو برکنار کنن هم
که شروع کرد به تهدید باشگاه و من یه لحظه تو این تیم نمیمونم و این حرفا !

خودشون رو زدن به کوچه علی چپ !

هر جا ببینیم حرفی زد و عملی انجام داد که خلاف بود میان اعلام میکنم ... هیچ کسی هم نمیتونه به من بگه بیام بگم یا نگم !
چون ملک بابای کسی نیست اینجا !

خدا رو شکر ما فقط اومدیم از حقیقی این مطلب رو اینجا گزاشتیم --- اگه میخواستیم از علی کریمی و فلان و بهمان بگیم
اینا خودشون رو ... میدادن دیگه !

کاملا تایید میشه

اینجا پرسپولیسه و جای بازیکن سالاری نیست ، هرکی عشقش رو داشت بسم الله

نداشت به سلامت ! برای بازی تو این تیم ، با این همه هوادار باید سرو دست بشکونن امسال حقیقی ! نه اینکه ناز کنن و کلاس بزارن !

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پيام صادقيان: تا ابد روبروي ياوري انگيزه دارم/ به من مي گويند نيمار آسيا - Goal.com

سایت گل- پيام صادقيان با آن حركت انفجاري خود ، يك پاس گل زيبا به سيدصالحي داد تا پرسپوليس به گل برتري مقابل فجر برسد. صادقيان دراره اين بازي مي گويد:« فجر با دفاع چندلايه وارد بازي شده بود و آمده بود تا فقط يك مساوي بگيرد. همين دفاعي بازي كردن فجر كار ما را سخت كرد. خودم فكر نمي كردم آنها فقط دفاع كنند اما با اين روش وارد زمين شدند. اسم شيوه آنها را نمي شود گذاشت ضد فوتبال اما واقعا دفاعي بازي مي كردند و كار را براي ما سخت كرده بودند.خدا را شكر توانستيم نيمه دوم بهتر بازي كنيم و گل برتري را دردقايق پاياني به ثمر برسانيم»

صادقيان درباره پاس هاي گلش به سيدصالحي مي گويد:« اين بازي يك پاس دادم كه غلامرضا رضايي ضربه زد اما گلر حريف مهارش كرد. جالب اينكه هر 3 گلي كه سيدصالحي زده با پاس هاي من بوده. يعني اينكه من و او به درك متقابلي رسيده ايم. او 3 گل زده و هر 3 پاس گل را من داده ام. »

مي گويند حركت صادقيان روي صحنه گل پرسپوليس، شبيه حركات نيمار بود. او توپ را از نزديك 18 قدم خودي برداشت و نزديك 18 قدم حريف به سيدصالحي سپرد تا او دروازه فجر را باز كند. صادقيان در اين باره مي گويد:« از اول كه صاحب توپ شدم قصدم اين بود كه تا آخر بروم. خودم را آماده كرده بودم. بدنم هم آماده بود كه در دقيقه 83 آن استارت را زدم. به خلعت و ساير بازيكنان پرسپوليس گفتم در يك لحظه كار خودم را مي كنم. به خلعت گفتم بنشين و تا دقيقه 90 بازي را ببين. من يا گل مي زنم يا پاس گل مي دهم. ِكه آن كار خودم را كردم و خدا را شكر توانستيم به 3 امتياز برسيم»

صادقيان درباره برخورد با ياوري مي گويد:« من كاري با ياوري نداشتم كه سمت نيمكت فجر بروم.داستان هايي از قبل پيش آمده بود و البته علاقه اي همخ ندارم آنها را ادامه دهم. فقط اين را بگويم كه هميشه جلوي ياوري انگيزه دارم، تا ابد و تا وقتي كه فوتبال بازي كنم»
هواداران پرسپوليس براي صادقيان لقبي در نظر گرفته اند. او در اين باره مي گويد:« هواداران پرسپوليس لطف دارند و به من مي گويند نيمار آسيا. اميدوارم از بازي من راضي باشند و من هم بتوانم جواب محبتهاي آنها را با بازيهايي كه انجام مي دهم بدهم»

پ ن : کاش کمتر مصاحبه کنه...

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دوستان گل پرسپولیسی از قدیم تا الان وآینده همتون بهترین بودینو هستین بجای بحث و جدل باهم خوب باشیم واسه بهتر شدن به امید روزهایه بهتر وبهتر در تیم وهمچنین در این فروم پرچمهایه سرخ رو بالابگیریم وبه تیممون افتخار کنیم
دوستان خواهشا سریع قضاوت نکید از کجا میفهمی دوستی که چندوقتیو نبوده ونظر یا کامنت نزاشته ترفدار نیست خوب ادمی و هزار جور گرفتاری تو این مملکتی که وقتی میخواد ارزونی بیاد عجنبیهاش کوتاه میان یکی این وسطسبز میشه ومیگه به صلاح نیست دلار از اینی که هست ارزونتر بشه خوب بگذریم نه به کسی بی احترامی کنیم نه کسیو مقصر بدونیم اینجا جایه که البته با احترام به دیگر دوستان ما باید نظر بدیمو از نظرات دوستان دیگه استفاده کنیم تا در شادی و غم تیممون شریک باشیم حالا کم یا زیادش بسته به شرایطمون داره

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عیادت رویانیان از باوی/ تماس تلفنی دایی با پیشکسوت پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری فارس، کریم باوی پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی عمل جراحی را پشت سر گذاشته و در حال حاضر در بیمارستان عرفان بستری است.

در همین راستا محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای عیادت از این پیشکسوت پرسپولیس به بیمارستان رفت و با پزشکان و مسئولان این بیمارستان و خود باوی به صحبت پرداخت. رویانیان در این ارتباط گفت: خدا را شکر وضعیت کریم باوی خوب است. از دکتر افشین، پزشک جراح باوی و بیمارستان عرفان تشکر می‌کنم. همچنین جا دارد از حمید استیلی مدیر کمیته پیشکسوتان پرسپولیس به خاطر پیگیری وضعیت کریم باوی تشکر کنم. وظیفه من بود به این پیشکسوت سر بزنم. او سال‌ها برای تیم ملی و پرسپولیس زحمت کشیده و امیدوارم هرچه زودتر سلامتی کامل خود را بازیابد.

همچنین علی دایی به صورت تلفنی حال کریم باوی را پرسید و اعلام کرد به زودی به او سر خواهد زد.

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
رقم قرارداد این پسر کوچولو چهقدره؟
فعلا که خبری نیست دادا ولی میگم حیف شد اگرم قرار بود فوتبالیست حرفه ای بشه با این پیگری که انجام دادی دیگه مگه تو ش م ر ببینمش :)

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

متاسفم واسه فدراسیونی که تحلیل وبرسیش افتاده دسته ادمی مثله عادل فردوسی که اون شبی که این عزیز اومده بود تو برنامش هرچی باصداقتو عشق حرف میزد این مردک مسخرش میکرد دلم واسش سوخت از فوتبالی حرف میزد که خودمم شرایطشو کامل درک کردمو داشتم از بازی که بدون کفش رو سنگلاخ انجام میداد تا بازی که واسه تیم ملی بدون داشتن حتی یه جفت کفش انجام داد فوتبال ما جایه این افراده نه کسی مثله ... که هیچ نگم بهتره آدم یچیزاییو میبینه ومیشنوه که میخواد بمیره از نازکردن عاقایونی که 7میلیارد پوله مفت میخورن و1234 میشن وبرایه تیم ملی نازمیکنن امثال عقیلی و... تا وجود چنین ستارهایی که باجونو دلشون بازی میکردن ولی کجاست عدالتی که برقرارشه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فعلا که خبری نیست دادا ولی میگم حیف شد اگرم قرار بود فوتبالیست حرفه ای بشه با این پیگری که انجام دادی دیگه مگه تو ش م ر ببینمش :)

قرارداد بسته شده. معاون حقوقی باشگاه در اردبیل هست تا ثبتش کنه. یه نفر هم نیستن 4 نفرن که قرارداد میبنده. جزئیاتش هم هفته آینده وقتی استیلی و رویانیان رفتن اردبیل برای تبادل قرارداد همکاری اعلام میشه... رئیس هیات فوتبال اردبیل هم تایید کرده موضوع رو...

بالا