• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خلعتبری: قول می‌دهم در بازی‌های آینده همان خلعتبری همیشگی شوم/ می‌توانیم قهرمان شویم - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که با رسیدن به مرز آمادگی از بازی‌های آینده به همان بازیکن همیشگی تبدیل می‌شود.

محمدرضا خلعتبری در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل فجرسپاسی شیراز، گفت: پرسپولیس شایستگی پیروزی در این مسابقه را داشت و خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد تا 3 امتیاز را کسب کنیم. بازی بسته فجر باعث شد کار ما سخت‌تر شود.

وی درباره ادامه بردهای پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: با حرکت خوب صادقیان و ضربه دقیق سیدصالحی 3 امتیاز را کسب کردیم، به نظر من در حال حاضر کسب امتیازات کامل بازی‌ها از انجام بازی زیبا واجب‌تر است.

مهاجم پرسپولیس ضمن تمجید از عملکرد خط دفاعی این تیم درباره شرایط خودش تاکید کرد: هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ام و مانده تا صددرصد آماده شوم اما قول می‌دهم در بازی‌های آینده همان خلعتبری همیشگی شوم؛ هر چند موفقیت پرسپولیس از موفقیت خودم واجب‌تر است.

خلعتبری در پاسخ به این سوال که با این شرایط آیا پرسپولیس توانایی کسب عنوان قهرمانی را دارد یا خیر، عنوان کرد: تمام تلاش مجموعه پرسپولیس همین است و شایستگی کسب قهرمانی را داریم. مطمئن باشید می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

وی در خصوص اینکه بعد از گل پرسپولیس به صادقیان چه گفت، تصریح کرد: به پیام گفتم شیر مادرت حلالت باشد، چون حرکتش خیلی زیبا بود!

مهاجم پرسپولیس در واکنش به حضور احتمالی‌اش در اردوی پیش‌روی تیم ملی برای بازی با تایلند، به تسنیم گفت: این نظر سرمربی تیم ملی است که چه بازیکنی را به اردو دعوت کند، اما فعلا به موفقیت پرسپولیس فکر می‌کنم و بعد از آن اگر به تیم ملی دعوت شدم تلاشم را برای موفقیت تیم ملی انجام می‌دهم.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام به پرسپولیسی های گل
برد رو با یه کم تاخیر تبریک میگم، چه حرکتی کرد صادقیان :heart: و چه پاسی داد
سید :heart: هم خیلی خوشگل گل رو زد

600xNx17.jpg.pagespeed.ic.fgJiaJNaV0.jpg

به به سلام داداش:)
تاپیک کل کل بسته شده دیگه اینجا هم سر نمیزنی!

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
به به سلام داداش:)
تاپیک کل کل بسته شده دیگه اینجا هم سر نمیزنی!

سلام داداش گلم، چطوری؟
آره چرا بسته شد؟ حال میداد الان بریم کل کل کنیم (مثلا بگیم 1 2 3 4 :دی)
وقت نمیکنم خیلی، حالا سعی میکنم بیشتر بیام سر بزنم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شانس ما فولاد با خوش شانسی بازیشو برد
دقیقه 93 بازیکن فولاد تو محوطه جریمه خطای هند کرد ولی داور پنالتی نگرفت حتی مساوی هم میشدن برای ما خوب بود
تراکتور داره میبره و خداکنه سپاهان هم مساوی کنه که جایگاهمون رو از دست ندیم:)

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
به کوری چشم دشمنان ! بعد از چندین فصل بلخره ماهم میتونیم نتایج تیم های بالای جدول رو دنبال کنیم و برامون مهم باشن ! :D

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
عشق من گسترش فولاددددددددددد ! عجب تیمی ساخته خطیبی

دمش گرم انصافا .

از اون طرف هم خاک بر سر مربی های مثل یاوری که فقط ادعا دارن !!! :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پيام صادقيان: تا ابد روبروي ياوري انگيزه دارم/ به من مي گويند نيمار آسيا - Goal.com

سایت گل- پيام صادقيان با آن حركت انفجاري خود ، يك پاس گل زيبا به سيدصالحي داد تا پرسپوليس به گل برتري مقابل فجر برسد. صادقيان دراره اين بازي مي گويد:« فجر با دفاع چندلايه وارد بازي شده بود و آمده بود تا فقط يك مساوي بگيرد. همين دفاعي بازي كردن فجر كار ما را سخت كرد. خودم فكر نمي كردم آنها فقط دفاع كنند اما با اين روش وارد زمين شدند. اسم شيوه آنها را نمي شود گذاشت ضد فوتبال اما واقعا دفاعي بازي مي كردند و كار را براي ما سخت كرده بودند.خدا را شكر توانستيم نيمه دوم بهتر بازي كنيم و گل برتري را دردقايق پاياني به ثمر برسانيم»

صادقيان درباره پاس هاي گلش به سيدصالحي مي گويد:« اين بازي يك پاس دادم كه غلامرضا رضايي ضربه زد اما گلر حريف مهارش كرد. جالب اينكه هر 3 گلي كه سيدصالحي زده با پاس هاي من بوده. يعني اينكه من و او به درك متقابلي رسيده ايم. او 3 گل زده و هر 3 پاس گل را من داده ام. »

مي گويند حركت صادقيان روي صحنه گل پرسپوليس، شبيه حركات نيمار بود. او توپ را از نزديك 18 قدم خودي برداشت و نزديك 18 قدم حريف به سيدصالحي سپرد تا او دروازه فجر را باز كند. صادقيان در اين باره مي گويد:« از اول كه صاحب توپ شدم قصدم اين بود كه تا آخر بروم. خودم را آماده كرده بودم. بدنم هم آماده بود كه در دقيقه 83 آن استارت را زدم. به خلعت و ساير بازيكنان پرسپوليس گفتم در يك لحظه كار خودم را مي كنم. به خلعت گفتم بنشين و تا دقيقه 90 بازي را ببين. من يا گل مي زنم يا پاس گل مي دهم. ِكه آن كار خودم را كردم و خدا را شكر توانستيم به 3 امتياز برسيم»

صادقيان درباره برخورد با ياوري مي گويد:« من كاري با ياوري نداشتم كه سمت نيمكت فجر بروم.داستان هايي از قبل پيش آمده بود و البته علاقه اي همخ ندارم آنها را ادامه دهم. فقط اين را بگويم كه هميشه جلوي ياوري انگيزه دارم، تا ابد و تا وقتي كه فوتبال بازي كنم»
هواداران پرسپوليس براي صادقيان لقبي در نظر گرفته اند. او در اين باره مي گويد:« هواداران پرسپوليس لطف دارند و به من مي گويند نيمار آسيا. اميدوارم از بازي من راضي باشند و من هم بتوانم جواب محبتهاي آنها را با بازيهايي كه انجام مي دهم بدهم»

پ ن : کاش کمتر مصاحبه کنه...

چیزی که در مورد پیام خیلی مهمه اعتماد به خودشه به خودش میگه باید گل بزنم یا پاس گل بدم خودش رو تو فشار قرار میده

میدونه که میتونه این خیلی مهمه که با تمام وجود بخوای

از هوادار ها میخوام به غیرت بازیکن ها شک نکنند همه این ها حاشیه هست و اصلا گوش نکنید

behnam_amd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یه زمانی پرسپولیسی بودم که واقعا بهش افتخار میکردم ولی حالا کلا شرمم میاد درباره تیم های ایرانی حرف بزنم
عشق است کریم باقری . خداداد عزیزی . علی دایی و مهدی مهدویکیای نازنین البته عابدزاده که جای خود دارد و سالاریست

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
صادقیان: خیلی مانده به کریمی، نویدکیا و جباری برسم/ خلعتبری گفت شیر مادر حلالت1

220x145xsadeghian2.jpg.pagespeed.ic.E4kKWSvEAa.jpg

پرسپولیس نیوز : هافبک پرسپولیس گفت: خیلی مانده به سطح بازیکنانی مثل کریمی، نویدکیا و جباری برسم.
پیام صادقیان روز پنجشنبه گره کور دیدار پرسپولیس و فجرسپاسی را باز کرد. او در حالی که زمان زیادی تا پایان مسابقه نمانده بود توانست با یک حرکت دیدنی که دایی از آن به عنوان «حرکت بی‌نظیر» یاد کرد، به قلب دفاع حریف بزند و سیدصالحی را در موقعیت گل قرار دهد.

او که در زمین مسابقه معمولا با اعتماد به نفس بالایی بازی می‌کند امیدوار است در آینده‌ای نزدیک در اروپا بازی کند. رویای صادقیان بازی در دورتموند است. صادقیان در مورد دیدار پرسپولیس و فجرسپاسی به سوالات خبرنگار پاسخ داد.

* از پاس گلی که دادی شروع کنیم...

من واقعا خیلی عجله داشتم تا کاری برای پرسپولیس انجام دهم. وقتی دیدم تماشاگران بی‌صبری می‌کنند به یکباره «قاطی» کردم و توپ را از زمین خودمان برداشتم و به سمت جلو رفتم. خوشحالم که پاس گل دادم و البته خوشحالم که سیدصالحی توانست گل بزند.

* بعد از گل هم بلافاصله سمت دایی رفتی.

وقتی پاس دادم و توپ تبدیل به گل شد برگشتم و دیدم خلعتبری به سمت من می‌آید. او مرا بغل کرد و گفت شیر مادر حلالت. دایی هم مرا در آغوش گرفت ولی در آن شلوغی چیزی نمی‌شنیدم.

* لحظه‌ای که پاس دادی فقط در چند صدم ثانیه سیدصالحی را دیدی، درست است؟

بله، در یک لحظه او را دیدم و در نهایت تصمیم گرفتم که پاس بدهم. من واقعا پاس گل را بیشتر از گل دوست دارم. در فوتبال ایران معمولا بازیکنان کمی بودند که پاس خوب می‌دادند. الان هم باید به جباری، نویدکیا یا علی کریمی اشاره کنم. من در سن 21 سالگی می‌‌توانم خوب پاس بدهم و این را ثابت کرده‌ام. این پاس گل را به مادرم تقدیم می‌کنم.

* فکر می‌کنی در پاس گل دادن از بازیکنانی که نام بردی بهتر هستی؟

نه بابا. من اصلا عددی در این فوتبال نیستم. خیلی مانده که به بازیکنانی مثل کریمی، نویدکیا و جباری برسم. آنها برای خودشان سلطان هستند.

* فکر نمی‌کنی باید کمی باتجربه‌تر و پخت‌تر بازی کنی؟

فکر می‌کنم در این مسابقه خیلی پخته بازی کردم و خدا را شکر که پاس گل دادم. درست است که بازیکن جوانی هستم ولی به اندازه کافی تجربه دارم.

* در فوتبال اروپا از لحاظ پاس گل دادن کدام بازیکن را الگو قرار دادی؟

باور کنید من زیاد به بازی هافبک‌های اروپایی دقت نمی‌کنم.

* مثلا تو پاس گل‌های ژاوی را نمی‌بینی؟

نمی‌گویم فوتبال‌های اروپایی را نمی‌بینم ولی اینطور نیست که بخواهم بگویم مثلا فلان بازیکن الگوی من است یا فیلم فلان بازیکن اروپایی را می‌بینم. من زیاد به بازی آنها دقت نمی‌کنم؛ در ضمن فوتبال را برای خودم پیچیده نمی‌کنم. من فقط به زمین می‌آیم تا از فوتبال لذت ببرم و اگر استعدادی هم دارم مطمئنا ذاتی است. فکر می‌کنم این استعداد را از پدرم به ارث بردم ولی با قدیمی‌ها که صحبت می‌کنم خیلی‌ها به من می‌گویند که انگشت کوچک پدرم هم نمی‌شوم.

* اصلا استرس نداری؟

گفتم که من فقط به زمین می‌آیم تا لذت ببرم. در همین بازی به یکباره توپ را گرفتم و جلو رفتم و حتی در بین راه نزدیک بود تعادلم به هم بخورد. سعی می‌کنم خیلی ساده بازی کنم. فجرسپاسی در زمین خود جمع شده بود و این کار ما را سخت می‌کرد. با این حال این هم یک تاکتیک است و نمی‌توان ایراد گرفت.

* فکر می‌کنی به زودی در اروپا فوتبال بازی کنی؟

اگر سالم باشم به اروپا هم می‌روم. اگر زنده ماندم به امید خدا این اتفاق خواهد افتاد و من در یکی، دو سال آینده به اروپا خواهم رفت.

* دوست داری در کدام لیگ اروپایی بازی کنی؟

من لیگ آلمان را خیلی دوست و علاقه خاصی به تیم فوتبال دورتموند دارم. آرزویم این است که یک روز در این تیم بازی کنم.

* فکر می‌کنی پرسپولیس امسال قهرمان شود؟

در مدعی بودن ما تردیدی وجود ندارد ولی کارمان سخت است و باید بیش از حد تلاش کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پنجعلی: کرانچار مهمان است و باید احترامش را نگه داریم/ نمی خواهیم داور به نفع ما سوت بزند

220x142xpanjali.jpg.pagespeed.ic.A3YdXWwnGW.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی خواهیم در بازیهای لیگ برتر سوتی به نفع تیم ما زده شود بلکه خواهان اجرای عدالت هستیم.

محمد پنجعلی درخصوص پیروزی پرسپولیس مقابل فجر اظهارداشت: بازی خوبی بود. ما به 3 امتیاز این دیدار نیاز داشتیم و بعد از اتفاقات بازی با سپاهان که سر ما را بدون خونریزی بریدند باید در این بازی پیروز می شدیم. ما نمی خواهیم در لیگ برتر حتی یک سوت به نفع پرسپولیس زده شود بلکه می خواهیم عدالت رعایت شود.

وی ادامه داد: پرسپولیس هفته گذشته در اصفهان لطمه بزرگی خورده بود. بازیکنان به ریکاوری روحی نیاز داشتند که خوشبختانه کادر فنی در این مورد موفق عمل کرد و دیدید که در بازی دیروز چقدر بازیکنان پرسپولیس با انگیزه و انرژی بالا بازی کردند و به آنچه که حقشان بود رسیدند.

پنجعلی افزود: تیم یاوری در بازی دیروز موقعیت خاصی نداشت اما اگر ما تمرکزمان را از دست می دادیم آنها هم صاحب موقعیت می شدند. همه بازیهای لیگ سخت شده خصوصا برای تیمهایی مثل استقلال و پرسپولیس که تیمها با انگیزه بالا مقابل این دو تیم قرار می گیرند.

وی درباره صحبتهایی که بین کرانچار و دایی مطرح شده؛ گفت: کرانچار به ایران آمده و مهمان ما است. ما باید احترام او را نگه داریم اما فکر می کنم باید مواردی هم به او گوشزد شود تا بداند درباره فردی مثل علی دایی که اسطوره ایران است چطور صحبت کند.

مدیر تیم پرسپولیس در پایان راجع به خوشحالی برخی هواداران پرسپولیس از شکست استقلال مقابل تیم کره ای، خاطرنشان کرد: من فکر نمی کنم هیچ پرسپولیسی واقعی از این باخت خوشحال شده باشد. استقلال نماینده ایران است و من برای این تیم در بازی برگشت آرزوی موفقیت می کنم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رئیس کانون هواداران پرسپولیس: سپاهانی ها از صبوری پرسپولیس سو استفاده نکنند / کمیته انضباطی از حق هواداران پرسپولیس دفاع کند

fereydooni.jpg

پرسپولیس نیوز : رئیس کانون هواداران پرسپولیس گفت کمیته انضباطی باید در جهت احقاق حق هواداران پرسپولیس وارد عمل شود نه برخورد با آن پس از بازی با سپاهان.

حسین فریدونی رئیس کانون هواداران پرسپولیس در گفتگوی اختصاصی با پرسپولیس نیوز با بیان این مطلب افزود: متاسفانه حواشی بازی با سپاهان و درگیری پرسپولیسی ها با مباحث داوری باعث شده باشگاه سپاهان از فضا استفاده کرده و به دنبال رسیدن به چیزهای دیگر هستند.

وی با اشاره به بیانیه باشگاه سپاهان در خصوص هواداران پرسپولیس تاکید کرد: صبوری مدیرعامل پرسپولیس در خصوص حواشی ورزشگاه و سعه صدر او باعث شده تا برخی از آن سواستفاده کرده و فکر کرده اند ما در پی توجیه نتیجه بازی هستیم. این در حالی است که همه مردم بازی را دیدند و هواداران ما علی رغم نتیجه به دست آمده خودشان را برنده بازی می دانند ، همان طور که دیدیم دیروز هم پرسپولیس در بازی فجر نتیجه گرفت.

مسئول کانون هواداران پرسپولیس با بیان اینکه ما به اتفاقات اصفهان معترض هستیم گفت: بدترین برخوردها قبل ، حین و بعد از بازی با هواداران پرسپولیس در ورزشگاه صورت گرفته . چه از نوع بلیط ها که برای خودشان یک مدل و برای ما یک مدل چاپ کردند و چه جایگاهی که برای هواداران ما در نظر گرفتند. هواداران ما در همان جایگاهی مستقر شدند که در بازی ذوب آهن حضور داشتند اما به جای دو جایگاه یک جایگاه به آنها دادند که آن هم پشت فنس ها بود و متاسفم برای این برخورد چرا که این جایگاه شایسته یک انسان هم نیست چه برسد به هوادار هموطن.

وی با اشاره به ضرب و شتم هواداران پرسپولیس گفت: افرادی که در ورزشگاه لباس قرمز داشتند مورد اهانت قرار می گرفتند ، حتی اصفهانی هایی که بر حسب اتفاق لباس قرمز بر تن کرده بودند. بعد از بازی هواداران ما را در یکی دو نقطه از ورزشگاه کتک می زنند ، دیگر چه کاری می خواستند بکنند که نکردند و الان مدعی شده اند و توپ را در زمین ما می اندازند و نمی دانم قصد دارند چه چیزی را تحت تاثیر قرار دهند. همه مردم بازی را دیدند و با این حرکات نمی توانند اذهان را منحرف کنند.

فریدونی در پایان گفت: اگر قرار باشد وارد این قضایا شویم این ما هستیم که شاکی هستیم و من مصرانه از کمیته انضباطی می خواهم که در جهت احقاق حقوق تضییع شده پرسپولیسی ها حتما در خصوص میزبانی تیم سپاهان تجدید نظر کند. البته این درخواست هیچ ربطی به مردم خوب اصفهان که به حق نه تنها مرکز فرهنگی ایران بلکه مرکز فرهنگی جهان اسلام شناخته می شود ندارد و ما از اصفهانی هایی که از ما پذیرایی خوبی داشتند تشکر می کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
منافی: کرانچار افتخارات خودش را با دایی مقایسه نکند

220x154xmanafi2.jpg.pagespeed.ic.xI_l8vN2ln.jpg

پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به برد مقابل فجر نیاز شدیدی داشتیم.

جواد منافی درخصوص پیروزی پرسپولیس مقابل فجر اظهارداشت/م هفته سختی به پرسپولیس گذشته بود. فشار زیادی روی کادر فنی و هواداران بود و فقط یک برد می توانست ما را از شر این همه فشار نجات دهد. ما هم به خاطر شرایط جدول و هم به دلیل وضعیت روحی و روانی بازیکنان به این برد نیاز داشتیم.

وی ادامه داد: بازیکنان بعد از اتفاقات بازی با سپاهان انگیزه زیادی داشتند. آنها می خواستند ثابت کنند شکست مقابل سپاهان فقط به دلیل اشتباهات داوری بوده و هیچ دلیل دیگری نداشته است.

منافی درباره صحبتهای کرانچار درباره دایی افزود: همه می گویند کرانچار مربی بزرگی است پس چطور صحنه ای را که همه از کره ماه دیدند که پنالتی نبوده را می گوید پنالتی بود؟ این حرفهای او باعث ناراحتی دایی شد و جوابش را داد اما حرفهای کرانچار اصلا منطقی نبود. درست است که او در اروپا بازی کرده اما نمی تواند افتخارات خودش را با دایی مقایسه کند. کرانچار باید حرمت دایی را نگه دارد که متاسفانه باشگاه سپاهان هم خودش را کنار کشیده و حتی تذکر هم به وی نمی دهد. به نظر من باشگاه سپاهان باید کرانچار را توجیه کند که علی دایی چه آدم بزرگی در این فوتبال است.

مربی پرسپولیس با اشاره به بازی سخت استقلال مقابل اف سی سئول کره، گفت: الان استقلال مثل تیم ملی است و همه ما برای این تیم آرزوی موفقیت می کنیم. استقلال کار سختی دارد اما در فوتبال همه چیز ممکن است. استقلال باید جوری تهاجمی بازی کند که گل نخورد چون سئول در فاز حمله واقعا قوی بود. کار هنوز تمام نشده و این تیم می تواند با حمایت تماشاگرانش نتیجه خوبی بگیرد. از هواداران پرسپولیس هم خواهش می کنم چهارشنبه به ورزشگاه بروند و از استقلال حمایت کنند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رکورد جالب پرسپولیس/ 100 درصد پیروزی در خانه

220x137xseyedsalehi2.jpg.pagespeed.ic.woIt3P6F6a.jpg

پرسپولیس نیوز : تیم پرسپولیس تهران هر 6 بازی خانگی خود در این فصل را با پیروزی پشت سر گذاشته است.
سرخپوشان پایتخت با پیروزی 1- صفر مقابل فجرسپاسی به روند بردهای خود در خانه تداوم بخشیدند و همچنان در صدر جدول بازی های خانگی قرار دارند.پرسپولیس در این فصل مقابل تراکتورسازی، مس، ملوان، فولاد، گسترش فولاد و فجرسپاسی پیروز شد و از 6 بازی خانگی هر 18 امتیاز را کسب کرده است.این تیم در خانه 9 گل زده و فقط یک گل دریافت کرده است. پرسپولیس اما در خارج از خانه فقط 2 امتیاز از 5 بازی بدست آورده است که عملکرد ضعیف این تیم در بازی های خارج از خانه باعث عقب ماندن سرخپوشان از صدر جدول شده است. لازم به ذکر است که بازی با استقلال طبق جدول یک بازی خارج زا خانه برای پرسپولیس محسوب می شود.

بالا