• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
شما یه نگاه بندازید به بازی های ما در نیم فصل بعد من که امیدم رو از دست دادم .

چاره چیه؟:rolleyes: باید آماده بشیم و نقاط ضعفمونو جبرا ن کنیم ..... البته چند تا بازی انتقامی هم داریم نیم فصل دوم که منتظزشونم:evil::evil::evil::evil:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
late night news:

داور جنجالی موقتا تعلیق شد/ محرومیت در انتظار محسن قهرمانی

50900.jpg

داور جنجالی دیدار
پرسپولیس و سپاهان باید منتظر محرومیت باشد.

به گزارش نامه، پس از اعتراض باشگاه
پرسپولیس به قضاوت محسن قهرمانی در بازی با سپاهان، هجمه سنگینی علیه محسن قهرمانی بوجود آمد و کار به کمیته انضباطی و کمیته تخلفات فوتبال کشید.

دایی تاکید کرده که اسناد محکمی مبنی بر متخلف بودن محسن قهرمانی در اختیار دارد و این داور نیز معتقد است که در تمام سالهای اخیر پاک قضاوت کرده است.

پس از جلسه مسئولان فدراسیون با سران پرسپولیس، محسن قهرمانی نیز چندین ساعت با مسئولان فدراسیون صحبت کرد و قرار است حکم نهایی یک هفته تا ده روز دیگر صادر شود.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رضا حقیقی:آنقدر حرف و حدیث ساختند که به خودم هم بدبین شدم/علی آقا بزرگتر از آن است که تحت تاثیر رسانه ها بازی ام ندهد

ظاهرا شایعات روزهای قبل از بازی با فجر بر علی دایی هم تاثیر گذاشته بود تا رضا برای اولین بار در این فصل نیمکت نشین شود.

حقیقی در خصوص بازی نکردنش می گوید:«واقعا نمی دانم چه بگویم.قبل از بازی با سپاهان یکسری صحبت ها شد که رضا حقیقی به حاطر شرکت در مراسم عروسی برادرش عمدا سه اخطاره شده تا به مشهد برود اما من مصاحبه کردم و قسم خوردم پرسپولیس تیمی نیست که من دوست داشته باشم یک دقیقه بازی در این تیم را از دست بدهم.در این باره خیلی شلوغ کاری شد و سایت های مختلف مطالب زیادی نوشتند اما من گفتم دوست دارم پولی که به خانه می برم طیب و طاهر باشد .»

وی می گوید:«من نمی گویم این حرف و حدیث ها روی علی آقا تاثیر گذاشته چون در هر حال سرمربی است که نظر آخر را می دهد اما من در آخرین مسابقه ای که مقابل گسترش فولاد به میدان رفتم خدا راشکر خوب بازی کردم اما بعد از آن با هجمه ای که همه علیه من آوردند حتی خودم هم به خودم بدبین شدم چه برسد به مردم و کادر فنی.»

حقیقی ادامه می دهد:«من در بازی با سپاهان در لیست 18 نفره نبودم .فردای بازی سر تمرین بودم و در بازی دوستانه هم شرکت کردم .فردای آن روز یعنی یکشنبه از علی آقا اجازه گرفتم و رفتم مشهد برای مراسم عروسی اما بعد از آن اینقدر صحبت پیش آمده که حد ندارد .از آن روز هر کسی من را در خیابان و فرودگاه می دید می گفت پیچوندی تا بروی عروسی؟»

هافبک خوش استیل پرسپولیس می گوید:«کسی که بخواهد حرف در بیاورد برایش کاری ندارد که چه حرفی را مطرح می کند حتی اگر پایه و اساسی نداشته باشد .من دشمن زیاد دارم اما در این فوتبال همیشه با دل و جان بازی کرده ام .حتی به خاطر مصدومیتی که از قبل داشتم در بازی با فولاد دکترها گفتند بازی نکن چون شرایطت صد در صد نیست اما من بازی کردم.حالا با این شرایط می گویند حقیقی خودش را عمدا سه کارته کرده . آنهایی که این شایعات بی اساس را ساختند به خدا واگذار می کنم.»

حقیقی درباره آمادگی اش برای بازی با فجر می گوید:«آنقدر بدنم فرش بود که دوست داشتم فقط بدوم اما با تشخیص علی آقا فقط 5 دقیقه بازی کردم .البته این تشخیص علی آقا بوده و من هم هیچ حرفی ندارم .مطمئنا خیلی زود به ارنج اصلی بر می گردم چون از لحاظ فنی به خودم اعتقاد دارم و می دانم خدا مزد زحماتم را می دهد .»

وی همچنین می گوید:«هر چند حرف و حدیث های اخیر در بازی نکردنم بی تاثیر نبوده اما علی آقا بزرگتر از این حرف هاست که تحت تاثیر رسانه ها قرار بگیرد.»

از حقیقی شاندیز درباره رودررویی با تیم پدیده شاندیز در جام حذفی می پرسیم که می گوید:«من متولد منطقه شاندیز هستم و اتفاقا در سفری که به مشهد داشتم به مجتمع پدیده هم رفتم.اول اینکه ناراحت شدم پدیده اولین بازی اش در لیگ یک را باخت اما تیم پدیده را دو جانبه دوست دارم؛ اول به این خاطر که تیم مشهدی است و دوم اینکه به اسم شاندیز است .امیدوارم این تیم به لیگ برتر صعود کند اما در جام حذفی همان دور اول حذف شود.باور کنید اگر با ما بازی نداشتند دعا می کردم در جام حذفی قهرمان شوند.»

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سید صالحی:علی دایی نان دلش را می خورد/من یکی از ضعیف ترین بازیکنان ایرانم/پیام بهترین پاسور ایران می شود/بهترین بازیکن زمین هواداران بودند/به علی آقا گفتم خداست که عزت می دهد

سایت گل-سبک فوتبالش و حتی استیل پا به توپ شدنش شبیه دایی است.یک مهاجم گلزن که بر خلاف خیلی از مهاجمان لیگ بغل پای ساده را به نحو احسن بلد است.سید با گل 3امتیازی اش توانست پرسپولیس را از یک تساوی نجات دهد.مصاحبه سایت گل را با مهاجم آماده پرسپولیس یک روز بعد از بازی با فجر بخوانید.

بر خلاف انتظار فجر در مقابلتان خوب بازی کرد؟

بله تیم فجر تیم دونده و. خوبی بود که توانست در آزادی هم خوب بازی کند و نشان داد جایگاهش در جدول این نیست.بازی خیلی خوبی بود.بعد از ببازی با سپاهان که آن اتفاقات افتاد با صحبت های علی آقا همگی آرام شده بودیم و اماده شکست فجر بودیم.خدا هم کمک کرد و من واقعاً نقشی نداشتم در واقع زحمات بچه های تیم وکادر فنی بود که به ثمر نشست.

از گلی که با یک بغل پای حرفه ای زدی بگو؟
این گل هم لطف خدا بود و من هم همیشه روی بغل پاهای خودم تمرین می کنم و سعی می کنم از فرصتی گه برایم به وجود می آید نهایت استفاده را بکنم.
تو امید اول گلزنی در پرسپولیس هستی و چند هفته ای بود که ناکام بودی؟

من در این هفته ها فکر و ذکرم این بوده که مفید باشم.من به فکر فقط گلزنی نبودم و می خواستم با تلاش و جنگندگی به تیمم کمک کنم تا به نتیجه برسیم.

موقعیت هم انصافاً کم گیرم می آمد،البته در این بازی پیام صادقیان خیلی من را خوب دید و و خیلی خوب پاس می دهد..او قطعاً به یکی از پاسور های خوب ایران تبدیل می شود.

بعد از گلت به سمت دایی رفتی چشم در چشم او چه چیزی را فریاد می زدی؟

علی دایی اولین کسی بود که من را به تیم ملی دعوت کرد و من همیشه دوست دارم برای او مفید باشم.من علی آقا را خیلی دوست دارم و این را از ته قلبم می گویم.با تمام وجودم برای او بازی می کنم و سرم را هم برای او می دهم.وقتی که گل را به ثمر رساندم به سمت علی آقا رفتم و فریاد زدم که علی آقا خدا به آدم عزت می دهد و خدا هم با ماست.

صدر جدول را پس می گیرید؟

الان جدول زیاد بالا و پایین می شود از خدا می خواهم سال خوب پرسپولیس باشد و مطمئناً با تلاش و طی کردن یک روند خوب به صدر جدول هم می رسیم.

با گلی که زدی دوباره نشان دادی که می خواهی به سمت آقای گلی بروی؟

اولاً که این گل عنایت خدا بود در ثانی من تمام فکر و ذکرم مفید بودن برای تیم است و اداعیی هم ندارم.من ضعیف ترین بازیکن ایران هستم ورسیدن به آقای گلی بخش کوچکی از کار من است.

داوری چطور بود؟

من کاری به داوری ندارم و فقط به فکر بازی کردن هستم.این در حیطه وظایف من نیست.

بعد از بازی با سپاهان روزهای پر فشاری را داشتید؟

بله واقعاً سخت با آن شرایط امتیاز مهمی را از دستمان در آوردند.روی علی آقا خیلی فشار بود و برای همین همه تلاش کردیم که ایشان را رو سفید کنیم.

نظرت در مورد اینکه بهترین بازیکن بازی شدی چیست؟

این هم لطف خداست اما به نظر من بهترین بازیکن زمین هوادران بودند که تا آخرین دقیقه تیمشان را حمایت کردند و به ما انرژی دادند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
باخت نداشتیم ؟ :lol:

شوخی

نظرت ؟

آره به نکته خوبی اشاره کردی اما من منظورم تیمها نبود. بازی ها بود. تیم ها یکی باخته یکی برده اما بازی ها همش برد بود. و کسی معمولا باخت رو نمی بینه

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
سید صالحی:علی دایی نان دلش را می خورد/من یکی از ضعیف ترین بازیکنان ایرانم/پیام بهترین پاسور ایران می شود/بهترین بازیکن زمین هواداران بودند/به علی آقا گفتم خداست که عزت می دهد

سایت گل-سبک فوتبالش و حتی استیل پا به توپ شدنش شبیه دایی است.یک مهاجم گلزن که بر خلاف خیلی از مهاجمان لیگ بغل پای ساده را به نحو احسن بلد است.سید با گل 3امتیازی اش توانست پرسپولیس را از یک تساوی نجات دهد.مصاحبه سایت گل را با مهاجم آماده پرسپولیس یک روز بعد از بازی با فجر بخوانید.

بر خلاف انتظار فجر در مقابلتان خوب بازی کرد؟

بله تیم فجر تیم دونده و. خوبی بود که توانست در آزادی هم خوب بازی کند و نشان داد جایگاهش در جدول این نیست.بازی خیلی خوبی بود.بعد از ببازی با سپاهان که آن اتفاقات افتاد با صحبت های علی آقا همگی آرام شده بودیم و اماده شکست فجر بودیم.خدا هم کمک کرد و من واقعاً نقشی نداشتم در واقع زحمات بچه های تیم وکادر فنی بود که به ثمر نشست.

از گلی که با یک بغل پای حرفه ای زدی بگو؟
این گل هم لطف خدا بود و من هم همیشه روی بغل پاهای خودم تمرین می کنم و سعی می کنم از فرصتی گه برایم به وجود می آید نهایت استفاده را بکنم.
تو امید اول گلزنی در پرسپولیس هستی و چند هفته ای بود که ناکام بودی؟

من در این هفته ها فکر و ذکرم این بوده که مفید باشم.من به فکر فقط گلزنی نبودم و می خواستم با تلاش و جنگندگی به تیمم کمک کنم تا به نتیجه برسیم.

موقعیت هم انصافاً کم گیرم می آمد،البته در این بازی پیام صادقیان خیلی من را خوب دید و و خیلی خوب پاس می دهد..او قطعاً به یکی از پاسور های خوب ایران تبدیل می شود.

بعد از گلت به سمت دایی رفتی چشم در چشم او چه چیزی را فریاد می زدی؟

علی دایی اولین کسی بود که من را به تیم ملی دعوت کرد و من همیشه دوست دارم برای او مفید باشم.من علی آقا را خیلی دوست دارم و این را از ته قلبم می گویم.با تمام وجودم برای او بازی می کنم و سرم را هم برای او می دهم.وقتی که گل را به ثمر رساندم به سمت علی آقا رفتم و فریاد زدم که علی آقا خدا به آدم عزت می دهد و خدا هم با ماست.

صدر جدول را پس می گیرید؟

الان جدول زیاد بالا و پایین می شود از خدا می خواهم سال خوب پرسپولیس باشد و مطمئناً با تلاش و طی کردن یک روند خوب به صدر جدول هم می رسیم.

با گلی که زدی دوباره نشان دادی که می خواهی به سمت آقای گلی بروی؟

اولاً که این گل عنایت خدا بود در ثانی من تمام فکر و ذکرم مفید بودن برای تیم است و اداعیی هم ندارم.من ضعیف ترین بازیکن ایران هستم ورسیدن به آقای گلی بخش کوچکی از کار من است.

داوری چطور بود؟

من کاری به داوری ندارم و فقط به فکر بازی کردن هستم.این در حیطه وظایف من نیست.

بعد از بازی با سپاهان روزهای پر فشاری را داشتید؟

بله واقعاً سخت با آن شرایط امتیاز مهمی را از دستمان در آوردند.روی علی آقا خیلی فشار بود و برای همین همه تلاش کردیم که ایشان را رو سفید کنیم.

نظرت در مورد اینکه بهترین بازیکن بازی شدی چیست؟

این هم لطف خداست اما به نظر من بهترین بازیکن زمین هوادران بودند که تا آخرین دقیقه تیمشان را حمایت کردند و به ما انرژی دادند.

راستی این عزت کیه هی به سید صالحی میدند؟؟؟:D

یه جا تو بازی سید صالحی داشت با یاوری حرف میزد نمیدونید چی شده بود و چی اصلا میگفت؟؟ :blink:

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
راستی این عزت کیه هی به سید صالحی میدند؟؟؟:D

یه جا تو بازی سید صالحی داشت با یاوری حرف میزد نمیدونید چی شده بود و چی اصلا میگفت؟؟ :blink:

گفت حاج محمود ببین بازیکن خودتون افتاده نزدید بیرون بعد به ما میگن ضدفوتبال

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خب شاید یه کم دیر باشه اما برد رو تبریک میگم

فقط بردیم دیگه وگرنه با بازی بسته حریف بازی ما هم چنگی به دل نمیزد

از دفاع که بگذریم میرسیم به خط هافبک و پست هافبک بازی ساز و جناب محمد خان نوری،ایشون اگه وظیفشون رو خوب انجام ندن موتور حمله ما هم بد کار میکنه،چون 2 تا هافبک تهاجمی خوب داریم که توپ بهشون نمیرسه،اینطوری میشه که توپ به تک مهاجممون هم نمیرسه و هیچی به هیچی

سید صالحی هم البته نشون داد که بازی با پاش خیلی بهتر از سرزنیش هست

در پایان امیدوارم هر چه زودتر پولادی برگرده

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
گفت حاج محمود ببین بازیکن خودتون افتاده نزدید بیرون بعد به ما میگن ضدفوتبال

البته حس کردم سید صالحی داره از واژه "محمود خان" استفاده میکنه نه "حاج محمود"

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
* نامه داوران بين‌المللي به كفاشيان؛ اگر دايي اثبات نكرد، محرومش كنيد

ادعاهاي دايي فقط محسن قهرماني را زير سؤال نبرد بلكه تمام جامعه داوري را تحت‌الشعاع قرار داده است، داوران از شرايط موجود راضي نيستند و از قرار معلوم محسن تركي به نمايندگي از داوران بين‌المللي نامه‌اي به كفاشيان نوشته و از او خواسته در صورت عدم اثبات اتهامات وارده به قهرماني توسط علي دايي، اين مربي ضمن عذرخواهي در صدا و سيما از قهرماني، بايد محروم شود. گويا داوران بين‌المللي هم اين نامه را امضا كرده‌اند.

ایران ورزشی

نگفتم اینا دست به یکی کردن تا حال پرسپولیس رو بگیرن سر دستشونم ترکی هست اولین اقدامشون هم قضیه کارت زرد حقیقی بود خدا عافبتمون رو تا اخر لیگ به خیر کنه چون بالا خره یکی از این داورا به پستمون می خوره و صد در صد سرمون رو می بره

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
* نامه داوران بين‌المللي به كفاشيان؛ اگر دايي اثبات نكرد، محرومش كنيد

ادعاهاي دايي فقط محسن قهرماني را زير سؤال نبرد بلكه تمام جامعه داوري را تحت‌الشعاع قرار داده است، داوران از شرايط موجود راضي نيستند و از قرار معلوم محسن تركي به نمايندگي از داوران بين‌المللي نامه‌اي به كفاشيان نوشته و از او خواسته در صورت عدم اثبات اتهامات وارده به قهرماني توسط علي دايي، اين مربي ضمن عذرخواهي در صدا و سيما از قهرماني، بايد محروم شود. گويا داوران بين‌المللي هم اين نامه را امضا كرده‌اند.

ایران ورزشی

نگفتم اینا دست به یکی کردن تا حال پرسپولیس رو بگیرن سر دستشونم ترکی هست اولین اقدامشون هم قضیه کارت زرد حقیقی بود خدا عافبتمون رو تا اخر لیگ به خیر کنه چون بالا خره یکی از این داورا به پستمون می خوره و صد در صد سرمون رو می بره

خوب شد به نظرم ! اینجوری حساب کار دست باقی هم میاد ! :D نگران دایی هم نباشید ، تو ایران یه چیزی هست به نام مصلحت **** !!! :D اخراج دایی هم به مصلحت **** نیست ! پس به سادگی این ماجرا هم ماست مالی میشه ! :p

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1][/h]
[h=2]محمد رويانيان گفت: من هم جاي قهرماني بودم از دست خبرنگاران فرار مي‌کردم.[/h]
00942733.gif

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با اشاره به پيگيري‌هاي اين باشگاه براي اعلام راي پرونده‌ محسن قهرماني، اظهار کرد: ستاد رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي در جلسه‌اي که داشتيم از سرمربي، کادر فني و بازيکنان پرسپوليس و همين طور هواداران اين تيم که در آن شرايط حساس بازي مقابل سپاهان مشکلي ايجاد نکردند و در برابر ناعدالتي‌ها سکوت کردند، تشکر کرد. مسئولان گفته اند که اين پرونده‌ را به طور جدي بررسي مي‌کنيم و ما هم اميدواريم که هر چه زودتر راي نهايي را در اين رابطه اعلام کنند.

به گزارش ايسنا،او درباره فرار محسن قهرماني از پاسخگويي به خبرنگاران گفت: به هر حال او هم تحت فشار است و فرار او يک مساله طبيعي است، چرا که چيزي براي گفتن ندارد. من هم اگر جاي او بودم از دست خبرنگاران فرار مي‌کردم.

رويانيان درباره امضاي قرارداد 10 ساله با بازيکن نونهال اردبيلي، گفت: قرار است در همين زمينه با چهار بازيکن نونهال ديگر هم قرارداد امضا کنيم . برنامه‌اي داريم تا استعدادهاي ايران را تحت پوشش دراز مدت خود قرار دهيم و اين کار يکي از بخش‌هاي برنامه باشگاه پرسپوليس در فوتبال پايه است. ما سه بازيکن جوان را به پرتغال فرستاديم که البته سومين بازيکن همين روزها مي‌رود. به زودي اطلاعات جديدي درباره کارهاي باشگاه در راس فوتبال پايه را در يک نشست خبري اعلام مي‌کنيم.

او ادامه داد: برنامه‌هاي خوبي براي اميرحسين حاجي‌زاده و امثال او داريم، با مربي‌اش هم صحبت ‌کرده‌ايم. متاسفانه دلال‌ها براي اين کار هجوم آورده‌اند، از تهران و جاهاي ديگر با اين بازيکن تماس گرفته شده و حتي اطلاع دارم که از داخل اردبيل اقداماتي کرده‌اند که اين مسائل درست نيست. ما برنامه‌هاي براي اين بازيکنان مي‌چينيم تا 10 سال ديگر اجرايي شود. البته بعيد است که من تا آن زمان در باشگاه باشم، اما مهم اين است که برنامه‌هاي باشگاه با اين اهداف گره مي‌خورد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس، درباره انتقادهاي برخي از پيشکسوتان اين باشگاه مبني بر اين که چرا به وضعيت آنها رسيدگي نمي‌شود و فقط به دنبال ساختن هواپيما و دانشگاه هستيد؟ گفت: دو سال است که من به پرسپوليس آمده‌ام، اما بعضي از افراد هميشه انتقاد دارند. مي‌خواهم اين را بپرسم که کدام باشگاه بود که شرکت پيشکسوتان را راه‌ا‌ندازي کرد و براي آنها حقوق و بيمه در نظر گرفت؟ همچنين براي خريد امتياز باشگاه سهمي را به پيشکسوتان اختصاص داد؟ همه استقلالي‌ها آرزو مي‌کنند که اي کاش رويانيان، مديرعامل باشگاه ما بود. مجيد سبزي آمده بود طلبش را از باشگاه بخواهد، اما رسيدگي نشد و بعد از مدتي فوت کرد. اما ما براي خانواده "سبزي" يک خانه در نظر گرفتيم. فقط اميدواريم که دوستاني که انتقاد مي‌کنند کارهاي باشگاه‌ را هم ببييند و بعد صحبت کنند.

hassan2202655

Registered User
لایک‌ها
12
غیرت پرسپولیـــــــــــــس
فجر ترکید بعدی بیا جلو نترس

قهرمانیــــم بیپ بیپ ... هورااااا

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پولادی:رباط صلیبی پاره نکردم اما 7 ماه بیرون ماندم / همه می خواهند جام جهانی بروند - Goal.com

مدافع چپ سابق تیم ملی که بالاخره معلوم نشد چرا مصدومیتش تا این حد طول کشیده بدون عجله خود را آماده بازگشت به میادین می‌‌کند. پولادی که مصاحبه‌هایش نشان می‌دهد حالش بهتر از گذشته شده به گل می‌گوید:« مدتی است که می‌دوم و همین برای من خوشحال‌کننده است. عجله‌ای برای بازگشت به زمین ندارم چون 7 ماه مصدومیت را پشت سر گذاشتم که دوره بسیار طولانی است یادتان باشد رباط صلیبی پاره نکرده بودم. مصدومیتم یک مصدومیت معمولی و عجیب بود که تا این حد طول کشید. 7 ماه زمان طولانی است ، خیلی طولانی به خصوص که مدام این فکر توی سرت باشد که چرا مصدوم شدی.»
برنامه پولادی این است که بعد از تمرینات بدنسازی به تمرینات گروهی تیم اضافه شود. او می‌گوید:« خوشبختانه شرایط تیم خوب است و همین به من آرامش خیال می‌دهد که کارم را روی برنامه پیش ببرم من باید بدنسازی خوبی داشته باشم، رعایت همه چیز را بکنم و با آمادگی به زمین برگردم. دلم برای فوتبال خیلی تنگ شده اما اصلا ریسک نمی‌کنم یادتان است که دفعه پیش یک مصدومیت کوچک و یک اتفاق پیش پا افتاده چه بلایی سر من آورد. امیدوارم هواداران پرسپولیس هم که همیشه به من لطف داشته‌اند چند وقتی بیشتر صبر کنند تا من به زمین برگردم.»
او درباره حضورش در تیم ملی هم می‌گوید:« هدف همه در این فصل حضور در جام جهانی است من هم از این قاعده مستثنی نیستم. یکی از دلایل عجله نکردم هم همین است، اینکه با نهایت آمادگی به فوتبال برگردم و انشاءاله به تیم ملی هم دعوت شوم.»

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
پولادی:رباط صلیبی پاره نکردم اما 7 ماه بیرون ماندم / همه می خواهند جام جهانی بروند - Goal.com

مدافع چپ سابق تیم ملی که بالاخره معلوم نشد چرا مصدومیتش تا این حد طول کشیده بدون عجله خود را آماده بازگشت به میادین می‌‌کند. پولادی که مصاحبه‌هایش نشان می‌دهد حالش بهتر از گذشته شده به گل می‌گوید:« مدتی است که می‌دوم و همین برای من خوشحال‌کننده است. عجله‌ای برای بازگشت به زمین ندارم چون 7 ماه مصدومیت را پشت سر گذاشتم که دوره بسیار طولانی است یادتان باشد رباط صلیبی پاره نکرده بودم. مصدومیتم یک مصدومیت معمولی و عجیب بود که تا این حد طول کشید. 7 ماه زمان طولانی است ، خیلی طولانی به خصوص که مدام این فکر توی سرت باشد که چرا مصدوم شدی.»
برنامه پولادی این است که بعد از تمرینات بدنسازی به تمرینات گروهی تیم اضافه شود. او می‌گوید:« خوشبختانه شرایط تیم خوب است و همین به من آرامش خیال می‌دهد که کارم را روی برنامه پیش ببرم من باید بدنسازی خوبی داشته باشم، رعایت همه چیز را بکنم و با آمادگی به زمین برگردم. دلم برای فوتبال خیلی تنگ شده اما اصلا ریسک نمی‌کنم یادتان است که دفعه پیش یک مصدومیت کوچک و یک اتفاق پیش پا افتاده چه بلایی سر من آورد. امیدوارم هواداران پرسپولیس هم که همیشه به من لطف داشته‌اند چند وقتی بیشتر صبر کنند تا من به زمین برگردم.»
او درباره حضورش در تیم ملی هم می‌گوید:« هدف همه در این فصل حضور در جام جهانی است من هم از این قاعده مستثنی نیستم. یکی از دلایل عجله نکردم هم همین است، اینکه با نهایت آمادگی به فوتبال برگردم و انشاءاله به تیم ملی هم دعوت شوم.»

در مورد مهرداد پولادی میخواستم بگم جدای از این که بهش توی دفاع چپ نیاز داریم. اما خیلی خوبه که تا آخر رفع مصدومیتش در کنارشیم و نمیزاریم ناامید بشه. بازیکن شاخی توی پست چپ نخریدیم که مبادا فکر کنه جایگزین واسش آوردیم. این حرکت باشگاه و هوادارا رو خیلی دوست داشتم. مثال جباری رو اگه میخواین بزنین مثال اشتباهیه. چون جباری خیلی پستش و بازیش با پولادی فرق میکرد. تقریبا جایگزین نداشت وگرنه زودتر جایگزین واسش میاوردند و واسه مصدومیت های طولانیش صبر نمیکردند. ای کاش این رفتار رو زود تر برای محسن خان خلیلی هم انجام میدادیم تا احیا میشد و الان جزء خوب های لیگ ایران میبود.
امیدوارم بیاد و برای جام جهانی هم دعوت بشه چون چپ تیم ملی وضعش خرابه

بالا