• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
بچه ها جمعه من و دوستام میریم ورزشگاه ، کیا میان قم بازی رو ببینن ؟ هماهنگ کنیم یه جا بشینیم و همدیگرو ببینیم . اگه بعد از بازی هم برای استراحت منزل ما تشریف بیارید خوشحالمون میکنید :)

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بچه ها جمعه من و دوستام میریم ورزشگاه ، کیا میان قم بازی رو ببینن ؟ هماهنگ کنیم یه جا بشینیم و همدیگرو ببینیم . اگه بعد از بازی هم برای استراحت منزل ما تشریف بیارید خوشحالمون میکنید :)
من میترسم بیام جا گیرم نیاد من کاشانم نزدیکم 1 ساعت بیشتر راه نیست

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
چرا دریغ داداش حالا که پیام رو داریم کلی استعداد های سرخ تو راه هستند البته اونا طول میکشه تا برسند :D

خداییش خرید بازیکن جوون در کنار ستاره بهترین ترکیب رو برای پرسپولیس ایجاد کرد

مخصوصا که سرمربیمون علی دایی هست که پرسپولیس رو میشناسه و خداییش خیلیی خوب کار کرده تا حالا

دریغ رو برای سرنوشتش گفتم... حقش نبود. در فوتبال کنار دست علی پروین در سالهای طلایی آخر دهه70 روی عملکرد تهاجمی تیم تاثیر فراوانی داشت. سرمربی خوبی میشد...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دریغ رو برای سرنوشتش گفتم... حقش نبود. در فوتبال کنار دست علی پروین در سالهای طلایی آخر دهه70 روی عملکرد تهاجمی تیم تاثیر فراوانی داشت. سرمربی خوبی میشد...

خود پروین چه سرمربی بود خیلییییییی خوب بود قبل تا همین پارسال هم پرافتخارترین سرمربی ایران بود انگار حالا قلعه نویی شده :|

کلا فوتبال ایران لیاقت توش تاثیر کمی داره مگه اینکه لیاقتت رو آدم های درست مثل سردار ببینند

کم نبودند آدم هایی که سرمربی های خوبی میشدند اما تیمی قبولشون نمیکنه و به جاشون کسایه دیگه تا ثانیه آخر عمرشون فوتبال رو ول نمیکنند البته اسم نمییییییییییییبرم ها :|

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
من میترسم بیام جا گیرم نیاد من کاشانم نزدیکم 1 ساعت بیشتر راه نیست

جا که همیشه هست ، اما جا هم نبود یه روز رو بد بگذرون و بیا بریم با برو بچ بشینیم بازی رو از تی وی ببینیم :)

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
جا که همیشه هست ، اما جا هم نبود یه روز رو بد بگذرون و بیا بریم با برو بچ بشینیم بازی رو از تی وی ببینیم :)
پس من هم به فکر اومدن شدم

همه بیاید بریم به امید برد :D

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
پس من هم به فکر اومدن شدم

همه بیاید بریم به امید برد :D

بیاید حال میده ، قم که چمن درست و حسابی نداره ! اما چمن ورزشگاه این روزها کیفیتش بدک نیست و میشه امیدوار بود تیم رو زمین خوب بازی کنه .

صبا هم تو بدترین شرایطش هست و ایشالا 3 امتیاز مهم این بازی رو بگیریم .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بیاید حال میده ، قم که چمن درست و حسابی نداره ! اما چمن ورزشگاه این روزها کیفیتش بدک نیست و میشه امیدوار بود تیم رو زمین خوب بازی کنه .

صبا هم تو بدترین شرایطش هست و ایشالا 3 امتیاز مهم این بازی رو بگیریم .

شما که قمی هستین عزیز چهطور؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
شما که قمی هستین عزیز چهطور؟

نه بابا قمی کجا بود ! من قم زندگی میکنم اما متولد اینجا نیستم و در خانواده ی کاملا پرسپولیسی بزرگ شدم و به این موضوع افتخار میکنم :)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]پرسپولیس، قربانی یک انتقام گیری سیاسی[/h]

ارتش سرخ دات كام :
بدون تردید، پرسپولیس، به لحاظ تزلزل در ارکان مدیریتی، از رکوردداران سالهای اخیر باشگاهداری در کشورمان محسوب می شود. به طوری که هر شخصی که سکان هدایت این تیم را به دست می گیرد، به یک سال نرسیده صندلی اش را به فرد دیگری تحویل می دهد. هدف این نوشتار، مناقشه در کوتاه بودن عمر مدیریتی این باشگاه نیست، بلکه نگاهی انتقادی به تصمیماتی است که اصولا ورزشی نیستند. البته این همه ماجرا نیست و ای کاش فقط تغییرات مکرر دراین باشگاه اتفاق می افتاد. گاهی پشت پرده سیاسی این تصمیمات چنان باورنکردنی و حیرت انگیز است که مخاطب را کاملا شوکه می کند.

حتما یادتان هست که در دوران اول مدیریت حبیب کاشانی در پرسپولیس، این باشگاه با یک قهرمانی به یادماندنی در مسیر بازگشت به روزهای خوب گذشته اش قرار گرفت، اما جدایی عجیب حاج حبیب از این تیم در پایان فصل و آغاز حضور چهره های امتحان پس داده در مدیریت این باشگاه، بخشی از کابوس وارترین ایام تاریخ سرخپوشان را رقم زد. شاید برای تان باورنکردنی باشد که همه آن مشکلات و بی پولی ها، جنبه سیاسی و انتقامجویانه داشته است.

مستند این موضوع هم کتاب «نفحات نفت» نوشته رضا امیرخانی است. این نقل به مضمون شرحی است که نویسنده کتاب از تحولات آن روز قرمزها ارایه می دهد: بعد از قهرمانی دراماتیک پرسپولیس در سال 1387 در زمان مدیریت کاشانی و ریاست محمد علی آبادی بر سازمان تربیت بدنی که ریاست مجمع باشگاه پرسپولیس را نیز بر عهده داشت، حاج حبیب نماینده مردم تهران در شورای شهر بود و انتخاب شهردار تهران نیز به دستان پرکفایت(!) ایشان و نمایندگان دیگر شورا باید صورت می گرفت. کاشانی با وجود توصیه رئیس دولت نهم برای رای دادن به علی آبادی، به نامزد مورد علاقه ایشان رای نمی دهد و فرد دیگری شهردار تهران می شود...

رئیس فعلی کمیته ملی المپیک نیز به تلافی این اقدام مدیر وقت باشگاه پرسپولیس، از پرداخت بودجه و کمکهای مالی به این باشگاه خودداری می نماید. در نتیجه حاج حبیب هم از سمتش استعفا می دهد و صندلی اش را به داریوش مصطفوی واگذار می کند؛ مدیری که بلافاصله افشین قطبی را به ایران آورده و یک قراداد ترکمانچای در تاریخ ورزش ایران با ایشان امضاء می کند و به همین راحتی به دلیل یک رای نامربوط سیاسی به شهردار، پرسپولیس اسیر یک سری بحران عجیب می شود و دست کم سی میلیون هوادار هم محلی از اعراب ندارند! از این تصمیمات مطمئنا، کم در پرسپولیس اتفاق نیفتاده و بدون شک، آخرینش هم نخواهد بود.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با فارس: درگیری لفظی دایی در دادگستری البرز کذب محض است

حسن قدوسی درباره خبر درگیری لفظی علی دایی با حاضران در دادگستری البرز درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ گفت: حضور آقای دایی در دادگستری البرز صحت دارد، ایشان به منظور گرفتن تأییده حقوقی که مربوط به کارهای شخصی و بازرگانی خودشان بوده به اتفاق وکیل خود به دادگستری البرز رفته بودند اما این خبر که ایشان در این محل درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان با قضاوت بحث‌برانگیز محسن قهرمانی با حاضران درگیری لفظی داشته، کذب محض است.

وی افزود: با توجه به تماس‌های مکرر رسانه‌ها در این‌باره با دایی صحبت کردم که ایشان حضور در محل دادگستری برای پیگیری یکی از پرونده‌های مربوط به امور بازرگانی خود را تأیید کرد اما به شدت از شایعه درگیری لفظی با حاضران در دادگستری ناراحت بود و تأکید کرد در دادگستری البرز و بیرون از ساختمان آن مواجهه‌ای با مردم نداشته است که بخواهد بحث و درگیری لفظی به وجود بیاید.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]دروازه بان سپاهان عزادار شد[/h]
[h=2]دروازه بان سپاهان به سوگ نشست.[/h]
00034727.jpg

شهاب گردان امروز در غم فقدان عمويش عزادار شد.

به گزارش اوج، وي به همين دليل پس از دربي اصفهان راهي جويبار شد تا در مراسم درگذشت عموي خود شرکت کند.

شهاب جون تسلیت ما رو هم بپذیر .
شهاب پسر خوبی بود تو پرسپولیس. اصلا اهل حاشیه درست کردن نبود. امیدوارم غم آخرش باشه و به روزهای خوبش برگرده

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
چه قدر خوبه که خاطرات قدیم و روزهای خوشش رو هیچ موقع فراموش نکنیم
شهاب گردان هم از بهترین دروازه بانان لیگ هستش
و هر جایی که بازی کرده فقط حواسش به تیم و هدفی که داشته بوده و هست
از بازیکنان مورد علاقه ی من و خیلی افراد دیگر هم هستش
که این غم رو منم به نوبه ی خودم به خود و خانواده ی محترمش و همچنین خانواده ی داغدار عمویش تسلیت میگم
از دوست عزیزمون هم بابت پست خوبشون تشکر میکنم

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
یک منبع مطلع داوری فوتبال ايران خبر داد كه پای م.ر و ر.ک از داوران و ح.ش از دلالان داوري هم در میان است.

رادنیوز؛ پس از اعتراض شدیداللحن علیه داوری نسبت به نحوه قضاوت محسن قهرمانی در بازی سپاهان و پرسپولیس، مسئولان سازمان لیگ و هیات رسیدگی به تخلفات حرفه ای دست به کار شدند تا پرده از برخی مسائل بردارند.

در همین راستا یک منبع مطلع داوری گفت: «ما هم مثل شما زیاد از این مسائل سر در نمی آوریم اما ظاهراً همه چیز به فصل گذشته باز می گردد و اگر می خواهید سرنخی پیدا کنید بهتر است به محرومیت م.ر و ر.ک (ببخشید که ازآوردن نام کامل این افراد معذوریم) داوران شناخته شده فوتبال ایران نگاهی بیاندازید.»

وي تاکید داشت: «فصل قبل این داوران و چند تن دیگر را محروم کردند اما با توصیه برخی ها (!) دوباره بازگشتند و در لیگ برتر سوت زدند.»

همچنین خالی از لطف نیست بدانید اتفاقاً یکی از این داوران در یکی از بازی های پرسپولیس علیه سرخپوشان سوت های معنی داری زد و جنجال آفرین شد!

* دلال داوری با رفاقت مسئولین؟!
از سوي ديگر آقای ح.ش با تنی چند از مسئولان فدراسیون و فوتبال کشورمان روابطی دوستانه دارد و بر همین اساس نیز مرتب بین فدراسیون و سازمان لیگ در تردد و رفت و آمد است. این شخص اغلب در راهروهای فدراسیون دیده می شد در حالی که کسی نمی دانست دلیل آن چیست؟

خب به نظر می رسد بالاخره معلوم شد این آقا در این دو نهاد فوتبالی چه می کند. ظاهراً شغل اصلی آقا دلالی داوری، آن هم بدون آن که روح داوران هم از ماجرا باخبر باشد (!) است و ...

جالب اينكه ح.ش هم اکنون نیز به توصیه همان دوستان مسئول و با نفوذ در فدراسیون از دسترس خارج شده است!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين صبح پرسپوليس[/h]
[h=2] بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس در تمرين نوبت صبح امروز به وزنه زدن در سالن بدنسازي مشغول شدند.[/h]
00945557.jpg

به گزارش تسنيم، تمرين نوبت صبح امروز پرسپوليس از ساعت 10:30 به مدت يک ساعت در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار شد. بازيکنان پرسپوليس در اين تمرين ابتدا 30 دقيقه زير نظر مولايي و باقري به دويدن پرداختند و سپس 20 دقيقه به سالن بدنسازي رفتند و وزنه زدند. سرخپوشان بعد از اين آيتم بدن‌هاي خود را سرد کردند و به تمرين خاتمه دادند.

* علي دايي و سعيد شيرين با تاخير در تمرين حضور پيدا کردند که همين مسئله باعث شد تمرين با صحبت‌هاي محمد دايي آغاز شود.

* حدود 20 هوادار در سکوت کامل و از پشت‌ درهاي بسته نظاره‌گر تمرين بودند.

* بازيکنان پرسپوليس به محض ديدن شيريني با سرپرست پرسپوليس خوش‌وبش و شوخي کردند.

* تمرين امروز بدون غايب برگزار شد.

* تمرين نوبت بعدازظهر ساعت 16، در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار مي‌شود.

بالا