• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
برتری مدعیان و سقوط نفت در ادامه هفته یازدهم / راه آهن بالاخره برد

xleague.jpg.pagespeed.ic.KFPRYpm7HD.jpg

پرسپولیس نیوز : هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر با برتری فولاد ، سپاهان و تراکتورسازی و شکست نفت تهران دنبال شد.
در ادامه مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر باشگاه های کشور امروز شش بازی برگزار شد. در این بازی ها راه آهن بالاخره رنگ برد را دید ، ملوان به روند ناکامی های خانگی و فولاد به صدرنشینی ادامه داد ، تراکتورسازی با برد نفت از حاشیه ها خارج شد و مس با مربی جدید پرویز مظلومی هم شکست خورد. در این بازی ها نتایج زیر در آنها به دست آمد:

راه آهن 1-0 داماش
گل: بهنام برزای (38)

ملوان 1-2 فولاد
گل‌ها: مهدی نوری (55) و لوسیانو پریرا (77) برای فولاد - اسماعیل صمدی (90+2) برای ملوان

تراکتورسازی 1-0 نفت تهران
گل: کریم انصاری فرد (8)

مس 1-2 گسترش فولاد
گل ها : ایمان موسوی (33) و رسول علیزاده(46) برای گسترش و مصطفی شجاعی (3+90) برای مسادینهو در دقیقه 21 یک پنالتی را برای مس از دست داد. مهاجم برزیلی ضربه‌اش را به بیرون زد.

ذوب آهن 0-1 سپاهان
گل : امید ابراهیمی(35)

استقلال خوزستان 1-0 صبای قم
گل : سهراب بختیاری زاده(90)
در این بازی ایمان مبعلی در دقیقه 93 اخراج شد

جدول لیگ در پایان بازی های امروز:

ليگ برتر جام خليج فارس
تيمبازيهابردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتياز
1فولاد118121912725
2سپاهان11632147721
3پرسپوليس1162395420
4تراکتورسازي11542138519
5نفت تهران115331310318
6گسترش فولاد114431412216
7استقلال95131311215(1-)
8داماش گيلان113531212014
9صباي قم1141613141-13
10سايپا10343792-13
11استقلال خوزستان1133513152-12
12ذوب آهن113359134-12
13راه‌آهن سورينت112458102-10
14ملوان112459134-9(1-)
15فجر سپاسي112368168-9
16مس100555127-5

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خانزاده: هرجا دایی بخواهد بازی می کنم/ چهارچشمی حواسمان به فولاد است

204x136xkhanzadeh.jpg.pagespeed.ic.q5jEzKQgfc.jpg

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من بازیکن هستم و باید با تلاش و کوشش به ترکیب اصلی راه پیدا کنم.
محمدرضا خانزاده درباره بازی تیمش مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: بازی خوبی مقابل فجر سپاسی انجام دادیم و خوشبختانه توانستیم 3 امتیاز را مال خود کنیم. فجر سپاسی بازی بسته ای را انجام داد اما با این حال چند موقعیت خوب گلزنی به دست آوردیم و توانستیم به گل برسیم می توانستیم گل های بیشتری نیز بزنیم اما به هر حال این اتفاق نیفتاد.

وی درباره نیمکت نشینی اش عنوان کرد: به هر حال نظر دایی این است من بازیکن هستم و باید با تلاش و کوشش به ترکیب اصلی راه پیدا کنم. امیدوارم در بازی های آینده این فرصت را پیدا کنم که در ترکیب قرار گیرم. تلاشم را می کنم و بقیه اش را به کادر فنی می سپارم.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا نگران نیست با تداوم نیمکت نشینی هایش تیم ملی را از دست بدهد، تصریح کرد: من سعی خودم را انجام می دهم و انشاءالله هر چه خیر است همان می شود.

خانزاده درباره اینکه در پست دفاع وسط راحت تر است یا دفاع راست، گفت: پست تخصصی من دفاع وسط است اما برایم فرقی نمی کند که در چه پستی قرار بگیرم. هر جا دایی بخواهد به میدان می روم و با جان و دل برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنم.

مدافع سرخپوشان درباره اینکه چه زمانی به صدر جدول می رسند تأکید کرد: ما تلاشمان را می کنیم به صدرجدول برسیم اما واقعیت این است صدرنشین در پایان فصل هم است. ما باید حواسلمان را جمع کنیم تا در پایان فصل افسوس نخوریم.

خانزاده در پایان اضافه کرد: در شرایطی که خیلی ها حواسشان به فولاد خوزستان نیست اما ما چهار چشمی مراقب هستیم که اختلافمان با فولاد زیاد نشود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
عالیشاه: مشکل سربازی ندارم، به تراکتورسازی هم نمی روم/ مقابل تیمهایی که فوتبال بازی کنند، نتیجه می گیریم2

207x125xalishah1.jpg.pagespeed.ic.9toHroV1k2.jpg

پرسپولیس نیوز :هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فجری ها برای مساوی به تهران آمده بودند و در هر دو نیمه از لاک دفاعی بیرون نیامدند.
امید عالیشاه درباره بازی تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود اما متأسفانه تیم فجر سپاسی بسیار بسته بازی کرد. همه دیدند که تیم فجر بسیار فشرده بازی کرد و بازی تدافعی حریف مانع این شد تا گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: تیم فجر سپاسی برای مساوی به تهران آمده بودند آنها در هر دو نیمه از لاک دفاعی بیرون نیامدند و از محوطه جریمه شان تکان نخوردند. با بازی بسته حریف کار خاصی نتوانستیم انجام دهیم. با این شرایط خدا را شکر می کنم که توانستیم 3 امتیاز را بگیریم و از کورس عقب نمانیم.

هافبک پرسپولیس همچنین گفت: امیدوارم طلسم نتیجه نگرفتم تیم در بیرون از خانه هم شکسته شود و بیرون از خانه هم بتوانیم پیروز شویم. این بسیار بد است که در بازی های بیرون از خانه نمی توانیم نتایج خوبی کسب کنیم. ما می خواهیم روند نتیجه گیری خوب خود را ادامه دهیم و انشاءالله به زودی به صدر جدول می رسیم.

عالیشاه با اشاره به شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر تأکید کرد: دایی از ابتدای فصل تیم را برای قهرمانی بسته است و ما نیز تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا به این هم برسیم. قهرمانی با وجود تیم های بزرگی که در لیگ هستند بسیار و سخت است اما ما باید حداقل یک جام کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا آمار گلزنی خط حمله پرسپولیس پایین است، افزود: من قبول دارم کم گل زده ایم اما مهم نتیجه گرفتن تیم است که خوشبختانه تاکنون نتایج خوبی کسب کرده ایم از طرفی تیم هایی که مقابل پرسپولیس قرار می گیرند بازی بسته ای را انجام می دهند. در گذشته ثابت نکرده ایم هر تیمی مقابل پرسپولیس فوتبال بازی کرده نتیجه خوبی کسب کردیم.

هافبک پرسپولیس درباره برخورد هواداران با خودش عنوان کرد: هواداران در این مدت به من لطف داشته اند من نیز سعی می کنم در زمین با انجام بازی های خوب جواب محبت هواداران را بدهم. هواداران پرسپولیس امسال به حق انتظار قهرمانی دارند و ما هم آنها را درک می کنیم. امیدوارم شرمنده شان نشویم.

عالیشاه درباره این شایعه که به خاطر خدمت سربازی قصد دارد به تراکتور سازی برود، خاطر نشان کرد: من مشکل سربازی ندارم و این شایعات صحت ندارد.

وی در پایان درباره دیدار با صبای قم گفت: صبا از جمله تیم هایی است که فوتبال بازی می کند و ما هم باید بهترین عملکرد را داشته باشیم. با هدف برد بازی می کنیم و انشاءالله به هدفمان می رسیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
صادقیان: ساده و شیک بازی می کنم / هر روز بهتر از دیروز می شوم

201x133xsadeghian2.jpg.pagespeed.ic.-ZuyVP8m57.jpg

پرسپولیس نیوز :بازیکن تیم پرسپولیس گفت: به هواداران تیمم قول می دهم هر روز بهتر از دیروز شوم.
پیام صادقیان درباره اینکه چرا پرسپولیس نمی تواند در اکثر دقایق بازی، تماشاگر پسند بازی کند، اظهار کرد: هیچ تیمی در دنیا نمی تواند 90 دقیقه زیبا بازی کند. حتی بارسلونا هم در کل بازی، بازی تماشاگر پسندی ارائه نمی دهد. با این حال تمام تلاشمان را می کنیم که در بازیهای آینده جذابتر بازی کنیم.

صادقیان درباره عملکرد خودش و بالا رفتن انتظارات تصریح کرد: کار من سخت شده اما من به پرسپولیس آمده ام که پیشرفت کنم و به تیم ملی برسم. قول می دهم هر روز بهتر از دیروز باشم. تماشاگران از من انتظار دارند که در کل بازی دریبل بزنم و تماشاگر پسند بازی کنم اما من ساده و شیک بازی می کنم و کارم را انجام می دهم. خوشبختانه کادر فنی تیم هم از عملکردم راضی هستند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پولادی : روزهای سختی را پشت سر گذاشتم/ دوست دارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم

212x128xM-pooladi.jpg.pagespeed.ic.7w_u-_zfqu.jpg

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عجله ای برای بازگشت به میادین ندارم.
مهرداد پولادی درخصوص زمان بازگشتش به میادین اظهارداشت: 7 ماه مصدومیت را پشت سر گذاشتم که اصلا دوره کوتاهی نیست. واقعا برای هر فوتبالیستی سپری کردن چنین دوران طولانی سخت است و من هم روزهای دشواری را پشت سر گذاشتم. خوشبختانه توانستم نرم دویدن را آغاز کنم و فعلا عجله ای برای بازگشت به میادین ندارم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دوران طولانی مصدومیت را پشت سر گذاشته ام باید بدنسازی خوبی داشته باشم تا آماده شوم. درست است که دلم برای فوتبال بازی کردن تنگ شده اما نمی خواهم ریسک کنم. دفعه قیب به خاطر یک اشتباه کوچک مصدومیت ساده ام به یک چیز پیچیده تبدیل شد به همین دلیل نمی خواهم الان عجله کنم. حدود یک ماه بدنسازی می کنم و بعد در تمرینات گروهی شرکت می کنم.

پولادی افزود: خیلی دوست دارم باانجام بازیهای خوب دوباره به تیم ملی هم دعوت شوم. امسال سال جام جهانی است و برای هر بازیکنی آرزو است که بتواند در این جام شرکت کند. البته متاسفانه تا الان که تدارک مناسبی برای جام جهانی ندیده ایم و امیدوارم شرایط بهتر از این شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حضور مهدوی‌کیا در تمرینات دورتموند+عکس

218x139xmahdavikia.jpg.pagespeed.ic.Grsy0s2qIK.jpg

پرسپولیس نیوز : سرمربی و کادر تیم ملی نوجوانان زیر ۱۷ سال ایران با مهدوی‌کیا، در تمرینات تیم بورسیادورتموند حاضر شدند.
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این دیدار چند دقیقه ای که کوتاه هم بود دوستی مهر دقایقی از نزدیک تمرینات تیم بورسیا دورتموند را دید و مهدی مهدوی کیا با برخی از بازیکنانی که آنها را قبلا می شناخته خوش و بش کرد.

پس از این بازدید، دوستی مهر و همراهانش از قسمتهای مختلف باشگاه بورسیا دورتموند آلمان، سالن بدنسازی، زمین ها و دیگر امکات این باشگاه دیدن کرد. این باشگاه بزرگ به خوبی میزبان تیم ملی نوجوانان ایران بود و پس از پایان بازی دوستانه، فیلم بازی رادر اختیار مدیر رسانه ای قرار داد تا برای بررسی کردن بازی در اختیار کادر فنی و سرپرستی تیم ملی قرار گیرد.

تمرینات تیم دورتموند تحت تدابیرخاصی انجام می شود و البته به این راحتی ها اجازه ورود هر شخصی به تمرینات نایب قهرمان لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته و قهرمان آلمان داده نمی شود. پس از انجام هماهنگی ها مدیر رسانه ای تیم ملی اقدام به عکس گرفتن از تمرینات تیم بزرگسالان دورتموند کرد.
13920706000237_PhotoL.jpg

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سیدصالحی: امیدوارم صادقیان یک روز در دورتموند بازی کند/ گردنم را برای دایی می‌دهم

207x125xseyedsalehi.jpg.pagespeed.ic.eCoY8cOmwH.jpg

پرسپولیس نیوز : مهدی سیدصالحی می‌گوید توجهی به انتقادها ندارد.
سیدمهدی سیدصالحی مهاجم بلندقامت پرسپولیس سومین گل خودش در این فصل را در بازی با فجرسپاسی به‌ثمر رساند. او که قبل از این گل تحت فشار قرار داشت، توانست با یک ضربه دیدنی و روی پاس صادقیان تک‌گل 3 امتیازی سرخپوشان را به‌ثمر برساند و نکته مهم این است که هر سه گل مهاجم بلندقامت پرسپولیس در این فصل با پاس‌های صادقیان بوده است. سیدصالحی در مورد دیدار مقابل فجرسپاسی، گلزنی‌اش در این مسابقه و مسائل مختلف دیگر به سؤالات خبر‌ورزشی پاسخ می‌دهد.

*بازی با فجر‌سپاسی چطور بود؟
بازی خوبی بود. ما باید بازی با سپاهان را فراموش می‌کردیم و 3 امتیاز را می‌گرفتیم. فجر تیم جوان و جنگنده‌ای بود ولی با این حال شروع خوبی داشتیم ولی متأسفانه به گل نرسیدیم. فجر خوب دفاع می‌کرد ولی ما در نیمه دوم پس از توصیه‌های فنی دایی سرانجام به گل رسیدیم.

*جالب اینجاست که دوباره با پاس پیام صادقیان گل زدی؟
پیام همیشه مرا خوب می‌بیند. من در این گل هیچ نقشی نداشتم و زحمات پیام و دیگر بازیکنان را تبدیل به گل کردم.

*در مورد برخی انتقادها که از تو وجود داشت، چه صحبتی داری؟
وقتی در هر تیمی بازی می‌کنم با دل و جان تلاش می‌کنم. من به پرسپولیس آمدم تا به این تیم کمک کنم نه اینکه بار اضافی باشم. از اول هم گفتم که می‌خواهم علی دایی و هواداران پرسپولیس را روسفید کنم و در این بازی هم خوشبختانه گل زدم. در تمام این 11 مسابقه جنگیدم و هیچ‌وقت کم نگذاشتم ولی به‌هر‌حال موقعیت گل کم داشتم. به‌هر‌حال این قسمت من بود ولی خیلی دوست داشتم گل بزنم و خوشبختانه این اتفاق افتاد. من توجهی به انتقادها ندارم و سعی می‌کنم کار خودم را انجام دهم. از خدا خواستم که دشمن‌شاد نشوم و به من عزت بدهد. باز هم می‌گویم که در این فوتبال عددی نیستم و اصلاً فوتبال بلد نیستم.

*قبول داری پیام صادقیان برای تو یک هدیه است؟
من معتقدم بازیکنانی که دایی به پرسپولیس آورده است در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت. مطمئن باشید تیم‌ملی در سال‌های آینده روی کاکل جوان‌هایی مثل صادقیان می‌چرخد. بازیکنان دیگری مثل عالیشاه، میلاد غریبی، فرشاد قاسمی، عباس‌زاده و چند بازیکن دیگر هستند که مطمئناً در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

*هر 3 گل را با پاس صادقیان زدی، درست است؟
بله همین‌طور است و باید از او تشکر کنم. او اگر قدر خودش را بداند، مطمئناً بیشتر از این پیشرفت خواهد کرد. پیام یک بچه دوست‌داشتنی است و هوش بالایی دارد. علی دایی زمانی که مربی تیم‌ملی شد، جوان‌های خوبی را معرفی کرد و بازیکنان فعلی پرسپولیس هم می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند. بازیکنی مثل صادقیان با اینکه جوان است ولی خیلی باتجربه بازی می‌کند. او در ذوب‌آهن بازیکن تأثیرگذاری بود و حالا در پرسپولیس هم بازی تأثیرگذاری را انجام می‌دهد. صادقیان مطمئناً به درد تیم‌ملی هم می‌خورد.

*او گفته که آرزو دارد یک روز در دورتموند بازی کند. به نظر تو می‌تواند در آینده نزدیک به اروپا برود؟
در سال‌های گذشته چند بازیکن ایرانی توانستند در تیم‌های بزرگ اروپایی بازی کنند و همه چیز دست خود انسان است. پیام نباید به این موفقیت‌ها دل خوش کند و خیلی جا برای پیشرفت دارد. من فکر می‌کنم جام‌جهانی‌ یک سکوی پرتاب برای بازیکنان است و پیام هم می‌تواند در صورت رفتن به تیم‌ملی از این فرصت استفاده کند. امیدوارم او به آرزویش برسد و در دورتموند بازی کند.

*از تیم‌ملی حرف زدی، فکر نمی‌کنی بعد از انصرافی که چند ماه پیش از اردوی تیم‌ملی دادی به نوعی در لیست سیاه باشی؟
زمانی که مشکل برایم به وجود آمد، همه چیز را به طور کامل توضیح دادم و گفتم که به دلیل مشکلات شخصی نمی‌توانم در خدمت تیم‌ملی باشم. شما دیدید که حتی به خاطر این مشکل از تراکتور جدا شدم و این موضوع دست خودم نبود. من به نظر سرمربی تیم‌ملی احترام می‌گذارم و اگر لیاقت داشته باشم به تیم‌ملی دعوت می‌شوم.

*وقتی گل زدی به سمت دایی رفتی و خیلی محکم صورت او را گرفتی. در آن لحظه به او چه گفتی؟
من ارادت خاصی به دایی دارم و حتی در زمین مسابقه گردنم را برای او می‌دهم. من در زمین مسابقه تمام جانم را برای موفقیت پرسپولیس می‌گذارم و باز هم می‌گویم که ارادت خاصی به دایی دارم و امیدوارم او را همیشه راضی کنم. من به سمت دایی رفتم و به او گفتم که عزت دست خداست.

*فکر می‌کنی پرسپولیس امسال قهرمان شود؟
در فوتبال بالا و پایین خیلی وجود دارد و تا پایان فصل اتفاقات زیادی رخ خواهد داد. با این حال ما نهایت تلاش خود را برای موفقیت پرسپولیس انجام خواهیم داد و امیدوارم در نهایت به قهرمانی برسیم. من از حمایت هواداران پرسپولیس تشکر می‌کنم و امیدوارم در بازی‌های آینده نیز دوباره از پرسپولیس حمایت کنند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پرسپولیسی‌ها امروز استراحت می‌کنند، یکشنبه دو جلسه تمرین

217x145x22.jpg.pagespeed.ic.HPAOJZgWXU.jpg

پرسپولیس نیوز : سرخپوشان امروز (شنبه) تمرین ندارند و پس از استراحت یک روزه، فردا در دو جلسه تمرین خواهند کرد.
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس و طبق اعلام مسوولان تیم، مطابق برنامه کادر فنی و با توجه به فاصله موجود تا بازی بعد، سرخپوشان امروز تمرین ندارند و استراحت می‌کنند.

بازیکنان تیم، فردا در نوبت صبح و عصر تمرین خواهند داشت که تمرین صبح طبق اعلام محمدرضا مولایی مربی بدنسازی تیم، در سالن بدنسازی انجام خواهد شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دایی: قهرمانی چند پرونده در فدراسیون دارد/ منظور درودگر و مدیرعامل نفتون همین آقا و دار و دسته‌اش بودند

215x129xdaei.jpg.pagespeed.ic.qtCZHhcB1y.jpg

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که محسن قهرمانی چند پرونده در فدراسیون دارد و منظور درودگر و مدیرعامل باشگاه نفتون همین داور بوده است.
علی دایی در مورد شرایط حال حاضر پرسپولیس، عملکرد بازیکنان تازه جذب شده، اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان، تقابل با محمد مایلی کهن در هفته دوازدهم لیگ، دورنمای تیم ملی با کارلوس کی‌روش و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:

ابتدا در مورد شرایط پرسپولیس صحبت کنید؟
فکر می‌کنم شرایط خوبی داریم و به خوبی برنامه‌هایمان را دنبال می‌کنیم تمرینات منظمی را انجام می‌دهیم. فعلا به فکر رتبه در جدول نیستیم هر چند دوست داریم بالای جدول باشیم، اما مهم این است که تا آخر فصل نتایج خوبی بگیریم وخودمان را به آن بالا بچسبانیم.

پرسپولیس این فصل نتایج خوبی کسب کرده و نسبت به فصول گذشته شرایط بهتری دارد. این تیم چقدر با تیم ایده آل شما فاصله دارد؟
امسال نیاز به زمان داریم مطمئناً با توجه به تغییرات زیادی که در تیم ایجاد شده به زمان نیاز داریم و باید بازی‌های بیشتری انجام دهیم تا به هماهنگی لازم برسیم. خوشبختانه امسال زود شروع کردیم و به موقع تیم را بستیم. مسئله دیگر این است که نسبت به نقاط ضعفی که داشتیم بازیکن جذب کردیم و در این راه مدیریت پرسپولیس هم کمک خوبی به ما انجام داد. فکر می‌کنم تقریباً 80 درصد آن تیمی را که می‌خواستیم بستیم.
مطمئناً نسبت به سال های قبل بودجه کمتری برای جذب بازیکن در نظر گرفته شده است. نتایج هم نشان می دهد پرسپولیس پیشرفت خوبی داشته اما این تیم با تیمی که ایده آل من است و دوست دارم، هنوز تفاوت دارد و برای رسیدن به هدف باید بیشتر کار کنیم.

بازیکنان جذب شده در این فصل عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند. اعتماد علی دایی به بازیکنانش در این قضیه چقدر تأثیرگذار بوده است؟
نه تنها اعتماد من به بازیکنان مؤثر بوده بلکه کمک بزرگترهای تیم برای اینکه بازیکنان تازه به تیم آمده توسط قدیمی ها قبول شوند بسیار تأثیرگذار بود. ما کار تیمی انجام می دهیم و همین مسئله باعث شده تا اینجای کار نتیجه بگیریم. پتانسیل پرسپولیس بالاتر از این است و بهتر از این هم می توانیم نتیجه بگیریم.

اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان باعث شد تا کار محسن قهرمانی به فدراسیون فوتبال بکشد، آن اشتباهات چقدر در کار تیمی شما اثر گذار بود؟
متاسفانه تاثیرگذار بود اما سعی کردیم که تمام مسائل به ما برگردد تا بازیکنان راحت‌تر بازی کنند.

در این چند وقت صحبت‌های زیادی درباره قضات‌های محسن قهرمانی مطرح شده است...
در برنامه 90 طرف صحبت آقای درودگر این آقا بود و منظور مدیرعامل آن تیم دسته سومی (نفتون) هم این آقا و دار و دسته‌اش بودند، جالب اینجاست که در فدراسیون فوتبال هم چند پرونده مربوط به این آقا وجود دارد. متاسفانه خیلی از مسائل است که داوری ما را تحت الشعاع قرار داده و باید قبول کنیم این مسائل در فوتبال ما وجود دارد و به آن ضربه می‌زند.

پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ باید جمعه به مصاف صبای قم برود، تقابل علی دایی و محمد مایلی‌کهن چقدر این مسابقه را جذاب می‌کند؟
من با کسی تقابل ندارم و همه همکار ما هستند. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و به فکر کسب اولین برد خارج از خانه هستیم. انشاالله در این راه حضرت معصومه (س) هم به ما کمک می‌کنند.

اما پرسپولیس تا به حال در قم برنده نبوده است.
خوشبختانه شرایط خوبی داریم و اگر خودمان باشیم می‌توانیم برنده بازی شویم. از روز یکشنبه تمرینات اصلی خود را برای این بازی شروع می‌کنیم و برای 3 امتیاز به قم می‌رویم.

بعد از بازی با صبا لیگ به خاطر اردوی تیم ملی تعطیل می‌شود، با اتفاقاتی که برای این تیم و کی‌روش رخ داده و با توجه به عدم حمایت‌، دورنمای تیم ملی را با کی‌روش چطور می‌بینید؟
به عنوان یک ایرانی همیشه آرزو می‌کنم که تیم ملی کشورم موفق باشد و از مسئولان هم می‌خواهم که تیم ملی را حمایت کنند. مسلما کی‌روش که سهل است، بهترین مربیان دنیا هم نمی‌توانند دست خالی کار کنند. ما باید تمام مقدماتی که تیم ملی احتیاج دارد را فراهم کنیم.

چقدر از خواسته‌های کی‌روش منطقی و حرفه‌ای است؟
من از جزئیات خواسته‌های کی‌روش اطلاعی ندارم اما با توجه به اینکه کی‌روش یک مربی حرفه‌ای است و طرز تفکر حرفه‌ای دارد مطمئناً خواسته‌هایش هم حرفه‌ای است.

شما از کمیته فوتبال فیفا انصراف دادید، آیا امسال در رای گیری بهترین بازیکن جهان حق رای دارید؟
فعلاً آن مسائل را فراموش کردم و تمام تمرکزم روی پرسپولیس است، و به خاطر این نمی‌توانستم در جلسات فیفا به صورت منظم شرکت کنم. هر موقع از من بخواهند در رای گیری شرکت کنم این کار را انجام می‌دهم اما فعلا تمرکزم روی پرسپولیس است.

پرسپولیس در اولین گام جام حذفی به مصاف پدیده شاندیز می‌رود، امسال با توجه به این مسئله که 2 جام حذفی را با پرسپولیس به دست آوردید، تمرکزتان روی لیگ است یا جام حذفی؟
قطعاً روی هر 2 جام تمرکز و دوست داریم در لیگ و جام حذفی موفق باشیم. من دوست دارم هر 2 جام را بگیریم و تا روز آخر تلاشمان را انجام می‌دهیم؛ دیگر هرچه خدا بخواهد.

استقلال در اولین بازی از نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مغلوب اف‌سی سئول کره‌جنوبی شد، شاگردان قلعه‌نویی می‌توانند در تهران به فینال برسند؟
با توجه نتیجه‌ای که در دیدار رفت حاصل شد، کار استقلال برای صعود به فینال سخت شد اما نشدنی نیست، نمی‌خواهم حرف الکی بزنم اما واقعاً کار استقلال دشوار است. اف‌سی سئول تیم بسیار خوبی است و فوتبال حرفه‌ای بازی می‌کند. من آرزو می‌کنم استقلال به عنوان نماینده ایران به فینال آسیا برسد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2]نظر فیفا درباره تبدیل کارت قرمز میثم حسینی به کارت زرد[/h][h=2][/h]
211x140xm.hoseyni.jpg.pagespeed.ic.EnwGitEaYx.jpg
پرسپولیس نیوز : آیین‌نامه انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) عملکرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران را در تغییر کارت قرمز بازیکن پرسپولیس به کارت زرد، تایید می‌کند.
تصمیم هفته گذشته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر تبدیل کارت قرمز میثم حسینی به کارت زرد که در دیدار پرسپولیس و سپاهان رقم خورد، باعث بروز اختلاف‌نظرهای متعدد بین اهالی جامعه داوری و حاشیه‌های متفاوتی شد که بررسی دقیق‌تر این موضوع را الزامی کرد. بر این اساس، با بررسی کدهای انضباطی آیین‌نامه فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، مشخص می‌شود که تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران بر طبق قانون فیفا بوده و ایرادی بر آن وارد نیست.

در بند 84 آیین‌نامه انضباطی فیفا آمده است که کمیته انضباطی مسئولیت اعمال محرومیت‌های انضباطی در مواردی را داراست که در جریان بازی از چشم داور دور مانده باشد.همچنین در قسمت دوم این بند آورده شده که کمیته انضباطی مسئولیت اصلاح اشتباه‌های انضباطی صورت گرفته در بازی از سوی داور را بر عهده دارد.

آیین نامه انضباطی فیفا اما برای این کار پیش‌شرط هایی را منظور کرده که عباتند از:1 – تصمیم، گرفته شده باشد.2 – تصمیم، به وضوح اشتباه باشد.3 – اشتباه، بسیار فاحش باشد.

نگارندگان آیین‌نامه انضباطی فیفا در ادامه‌ی پیش‌شرطها موارد استثنا را هم ذکر کرده‌اند. این آیین‌نامه می‌گوید که کمیته انضباطی حق ندارد تصمیم‌های خلق‌الساعه داور را که در جریان بازی و بنا بر شرایط مسابقه اخذ می‌کند، تغییر دهد.به گزارش ایسنا، تصمیم خلق الساعه (من‌درآوردی) به تصمیم‌هایی گفته می‌شود که داور برای مدیریت جریان بازی اتخاذ می‌کند.علی الطریفی، ناظر ویژه فیفا اما معتقد است که کمیته انضباطی باید کارت قرمز میثم حسینی را نگاه‌ می‌داشت ولی محرومیت او را لغو می‌کرد. درست مانند همان کاری که فصل گذشته درباره محرومیت یحیی گل‌محمدی – سرمربی وقت پرسپولیس – رخ داد و در حالی که در یک بازی از داور کارت قرمز گرفته بود، با حکم کمیته اضباطی در بازی بعدی تیمش روی نیمکت نشست.از نظر الطریفی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران نمی‌توانست کارت قرمز بازیکن پرسپولیس را با کارت زرد عوض کند.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]پيشنهاد کتبي ميلان به مدير عامل پرسپوليس[/h]
[h=2]تيم فوتبال ستارگان تاريخ آ.ث.ميلان شرايط مد نظر براي ديدار دوستانه با ستارگان تاريخ پرسپوليس را طي نامه‌اي به محمد رويانيان اعلام کرد.[/h]
00944748.jpg

حسين قدوسي مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در اين باره به سايت رسمي باشگاه پرسپوليس گفت: پس از مذاکراتي که مدير عامل باشگاه پرسپوليس در ميلان با آقاي گالياني قائم مقام باشگاه آ.ث.ميلان داشت، موارد همکاري مورد بررسي قرار گرفت که يکي از پيشنهادات باشگاه پرسپوليس، برگزاري ديدار دوستانه بين تيم‌هاي ستارگان تاريخ پرسپوليس و ستارگان تاريخ آ.ث.ميلان بود. اين پيشنهاد از ابتدا با استقبال و موافقت مديران باشگاه ايتاليايي همراه شد.

در پي سفر فرانکو باره سي مدير تيم آ.ث.ميلان به تهران که به منظور تماشاي دربي پايتخت انجام شد، اين موضوع مورد بررسي قرار گرفت و شرايط و ضوابط مد نظر از سوي طرفين به طور شفاهي مطرح شد. در جريان آن گفتگوها مقرر گرديد؛ پيگيري‌هاي لازم از سوي طرفين انجام شود.

پس از آن، در سفري که دکتر قاضي، نماينده مشترک باشگاه‌هاي آ.ث.ميلان و پرسپوليس و همچنين کارلو نماينده فرانکو باره‌سي به تهران داشتند، اين موضوع در نشستي دو ساعته بررسي شد و در نهايت مقرر گرديد تيم ستارگان تاريخ فوتبال آ.ث. ميلان که بازي‌هاي خيريه بسياري را در اقصي نقاط جهان برگزار مي‌کند، شرايط مدنظر براي انجام اين ديدار جهت امور خيريه را کتبا به باشگاه پرسپوليس اعلام نمايد.

در پي نشست دکتر قاضي نماينده مشترک دو باشگاه با مائورو تاوه‌لا مدير روابط بين‌الملل باشگاه آ.ث.ميلان و همچنين فرانکو باره‌سي، جزئيات برگزاري اين ديدار بررسي شد و تصميم نهايي از سوي ميلاني‌ها اتخاذ گرديد.

مدير روابط عمومي پرسپوليس تصريح کرد: مسوولان باشگاه آ.ث.ميلان شب گذشته شرايط مد نظر خود براي انجام اين ديدار را در نامه‌اي دو صفحه‌اي به محمد رويانيان، مدير عامل باشگاه پرسپوليس اعلام داشتند. در نامه ارسالي از سوي تيم ستارگان آ.ث.ميلان، زمان پيشنهادي براي برگزاري بازي دوستانه، هزينه‌هاي سفر تيم ستارگان تاريخ آ.ث. ميلان به تهران، اسامي نفرات اعزامي، نحوه رفت و برگشت و اسکان اعضاي تيم و بسياري موارد جزئي ديگر از جمله نکاتي است که در اين نامه قيد شده تا باشگاه پرسپوليس پس از بررسي همه جانبه موارد اعلام شده پاسخ خود را اعلام نمايد.

قدوسي خاطرنشان کرد: اين موارد مورد بررسي اوليه قرار گرفته است و قرار است آقاي رويانيان مدير عامل باشگاه پرسپوليس تا پايان هفته جاري پس از بررسي همه جوانب، پاسخ نهايي خود را اعلام نمايند.

وي افزود: آقاي رويانيان موافقت اوليه خود با پيشنهاد ميلاني‌ها را اعلام داشته‌اند و قصد دارند با توجه به پيشنهادهاي مطرح شده از سوي تيم ستارگان تاريخ آ.ث.ميلان تا پايان هفته پاسخ نهايي خود را درباره موارد متعددي که در نامه قيد شده اعلام نمايند. تيم ستارگان تاريخ ميلان بازي‌هاي زيادي را در اقصي نقاط دنيا برگزار مي‌کند و درآمدهاي حاصله را به بنياد خيريه ميلان اعطا مي‌نمايد. باشگاه پرسپوليس نيز موسسه خيريه‌اي را با تلاش‌هاي آقاي رويانيان و در پي توافق با سازمان بهزيستي راه اندازي کرده است و مقرر شده است پس از پرداخت مبالغ مورد نظر به ميلاني‌ها، عوايد حاصله از انجام اين ديدار از طريق موسسه خيريه پرسپوليس (موسسه خيريه نيکوکاران سرخپوش) صرف امور خيريه شود. اين ديدار در صورت اخذ توافق نهايي بين ستارگان تاريخ پرسپوليس و ستارگان تاريخ آ.ث.ميلان برگزار خواهد شد و باشگاه پرسپوليس علاوه بر پرداختن به امور خيريه از طريق اين بازي، از برخي ستارگان باشگاه به طور ويژه تجليل خواهد کرد.

مدير روابط عمومي پرسپوليس در پايان گفت: زمان پيشنهادي ميلاني‌ها در اين نامه قيد شده و ما در حال بررسي اين موضوع هستيم تا با توجه به تاريخ‌هاي پيشنهادي ميلاني‌ها، بهترين زمان را با در نظر گرفتن برنامه مسابقات ليگ برتر، جام حذفي و همچنين لحاظ کردن روزهاي تعطيل انتخاب نموده و به طرف مقابل اعلام نمائيم. در مجموع پيشنهاد ميلاني‌ها، پيشنهاد مطلوب و معقولي بوده است و در نامه‌اي که براي آقاي رويانيان ارسال شده است، بازيکنان سرشناسي از تاريخ باشگاه ميلان، آمادگي خود را براي حضور در اين بازي اعلام داشته‌اند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
درودگر: به نظرم حرف‌های دایی در مورد داوری واقعیت دارد/حالا به حرف‌های او ایمان آوردم

220x137xghahremani-heydari.jpg.pagespeed.ic.-uLshgxW-n.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه ملوان انزلی گفت: مطمئنم حرف‌های علی دایی در مورد داوری واقعیت دارد.

صادق درودگر در مورد اینکه علی دایی گفته بود منظور درودگر هم محسن قهرمانی است، گفت:‌ ابتدا باید در مورد ملوان بگویم اینکه روز گذشته و در بازی با فولاد خوزستان یک پنالتی مسلم را برای تیم ما نگرفتند آن هم در حالی که داور نزدیک صحنه بود. گل دوم فولاد هم در موقعیت آفساید به ثمر رسید من عکس این صحنه را هم برای عادل فردوسی‌پور هم می‌فرستم.
مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی بعد از شکست تیمش مقابل فولاد گفت: تا پیش از این خیلی به مسائل داوری مثبت نگاه می‌کردم اما الان به همه چیز و همه‌کس مشکوک هستم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم حرف‌هایی که علی دایی در مورد داوری زده است با مُسما است. من هم به شک افتاده‌ام ما هم باید به جای جذب مربی و به جای سازندگی در فوتبال به دنبال ضوابط حاکم در فوتبال باشیم، برای من هم برخی مسائل کاملاً مسجل شده است، بارها می‌گفتم که شاید واقعیت نداشته باشد و انشالله برده است اما اکنون وقتی فیلم‌های اشتباهات داوری در مورد ملوان را می‌بینم به یقین می‌رسم. من همیشه از حیثیت داوران و اعتبار آنها دفاع کرده‌ام اما به نظر می‌رسد حرف‌های دایی در مورد داوران واقعیت داشته باشد.

پورغلامی تصریح کرد: مگر می‌شود در پنج بازی پنج اشتباه مهلک داوری به ضرر ما تمام شود و ما حتی یک بار هم از اشتباه داوری سود نبرده نباشیم؟ و داوری دائم بر علیه ما باشد. هواداران ملوان هم از این مسئله ناراحت هستند و من هم نمی‌توانم پاسخگوی عصبانیت آنها باشم.

وی در مورد دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملوان گفت: این هفته جلسه فوق‌العاده با هیئت مدیره خواهیم داشت تا در مورد این مربی تصمیم‌گیری کنیم با توجه به اینکه بازی ما با استقلال هم در هفته دوازدهم برگزار نمی‌شود ما برای تغییرات در کادر فنی و تصمیم‌گیری در این مورد زمان داریم. من هم با دراگان صحبت می‌کنم می‌دانم که او چیزی برای تیم کم نگذاشته‌ است، گاهی اوقات در فوتبال پیش می‌آید که یک مربی با دانش نمی‌تواند با توجه به شرایطی که به وجود آمده به آن تیم کمک کند. در نهایت اگر قرار بر جدایی باشد با رعایت اصول حرفه‌ای این کار را می‌کنیم.

وی در مورد اینکه جانشین اسکوچیچ در ملوان چه کسی خواهد بود، گفت: به عقیده من فرهاد پورغلامی بهترین گزینه برای هدایت ملوان است. او مربی متعهد است که ملوان را هم بیشتر از خودش دوست دارد و این خیلی مهم است البته من نمی‌خواهم شرایطی را به تراکتورسازی تحمیل کنم ولی باید ببینیم وضعیت پورغلامی با تراکتورسازی چگونه می‌شود. البته اگر قرار باشد پورغلامی از تراکتورسازی جدا شود این اتفاق قطعا با رضایت مسئولان این باشگاه اتفاق خواهد افتاد و من با مسئولان تراکتورسازی در این زمینه صحبت می‌کنم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا رده چهاردهمی ملوان در جدول لیگ برتر شما را اذیت نمی‌کند گفت: اگر اذیت نمی‌کرد تقاضای جلسه فوق‌العاده به هیئت مدیره را نمی‌دادم اما خارج از این مسائل باید بگویم حالا به حرف‌های علی دایی ایمان آوردم. تا پیش از این خیلی به مسائل داوری مثبت نگاه می‌کردم اما الان به همه چیز و همه‌کس مشکوک هستم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خانزاده: زندگی ورزشی ام را مدیون دایی هستم، او مرا به لیگ برتر آورد تا به تیم ملی برسم

220x146xkhanzadeh.jpg.pagespeed.ic.PKfoUsdcAx.jpg

پرسپولیس نیوز : مدافع ملی‌پوش پرسپولیس گفت: زندگی ورزشی خودم را مدیون علی دایی هستم و با چند بازی نیمکت نشینی ناامید نخواهم شد و اطمینان دارم که او در زمان مناسب و موقع لزوم به من فرصت خواهد داد.

محمدرضا خانزاده در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: من باید تلاش خودم را بکنم و این کار را انجام می‌دهم، بقیه‌اش دست خدا است. من کار خودم را می‌کنم و خدا برای من بد نخواسته است. سال قبل هم خوب شروع نشد اما در ادامه و در حساس‌ترین بازی‌ها، به تیم ملی راه پیدا کردم. آینده را هیچکس ندیده است و من امیدوارانه تمریناتم را دنبال می‌کنم.

وی ادامه داد: من زندگی ورزشی و موفقیت‌های خودم را مدیون آقای دایی هستم. این را فراموش نمی‌کنم. او در حساس‌ترین زمان به من اعتماد کرد. قبل از اینکه او در راه آهن به من شانس بازی بدهد، حتی آماده‌تر بودم اما به من میدان ندادند. علی آقا من را به لیگ برتر آورد و از آنجا به پرسپولیس آمدم و بعد به تیم ملی راه پیدا کردم. شاگردی من برای دایی، افتخار است.

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس خاطرنشان کرد: طبیعی است که وقتی بازی نکنی، نگران باشی ولی امید زیادی به آینده دارم. یکی از ناراحتی‌های من این است که شاید هواداران فکر کنند ضعیف عمل می‌کنم و افت کرده‌ام ولی می‌خواهم بدانند که با تمام قوایم کار می‌کنم وگرنه علی آقا برای بازی مهم دربی به من فرصت نمی‌دادند. به هر حال سرمربی هم براساس تفکرات و برنامه‌های تیم تصمیم‌گیری می‌کند. از سوی دیگر حسین ماهینی هم از بهترین‌های لیگ است. خیلی هم با هم رفیق و خوب هستیم. حسین، بازیکن کوچکی نیست، چند سال هم تیم ملی بوده و تجارب بین‌المللی دارد. هواداران فقط بدانند که من تحت هیچ شرایطی برای تیم کم نمی‌گذارم. به هر حال قانون فوتبال همین است و در این مواقع باید صبور بود.

خانزاده درباره شرایط پرسپولیس و اینکه آیا سرخپوشان می‌توانند در قم به دومین پیروزی پیاپی برسند، گفت: صبا تیم خوبی است و در قم هم حریف خطرناکی است ولی ما پتانسیل پیروزی برابر این تیم را داریم. خیلی امیدوار هستیم که بتوانیم به دومین پیروزی پیاپی برسیم. بازی با سپاهان را نمی‌باختیم و چه بسا می‌بردیم اگر آن شرایط پیش نمی‌آمد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مسعود حقیقی: مگر می شود علیرضا از برد پرسپولیس ناراحت باشد؟/ اینها حرفهای افراد مریض است

200x133xhaghighi.jpg.pagespeed.ic.5B6OTTvDm3.jpg

پرسپولیس نیوز : پدر علیرضا حقیقی گفت: فرزند من عاشق پرسپولیس است و برای خدمت به این تیم آمده است.
مسعود حقیقی درخصوص اینکه گفته می شود فرزندش از پیروزی پرسپولیس مقابل فجر ناراحت بوده و می خواسته سریع تر از ورزشگاه خارج شود، اظهارداشت: اصلا اینطور نیست. آن شب بعد از بازی پرسپولیس ما می خواستیم جایی برویم که من به علیرضا گفتم پسرم عجله کن و زودتر بیا که او هم گفت بگذار ساکم را بردارم و بیایم. دست پسرم ساک بود و اتفاقا من برای خروج از ورزشگاه عجله داشتم نه علیرضا.

وی درباره اینکه گفته می شود، حقیقی بعد از بازی از برد پرسپولیس ناراحت بوده افزود: مگر چنین چیزی ممکن است؟ علیرضا عاشق پرسپولیس است و برای خدمت به این تیم آمده است، آن وقت از برد پرسپولیس ناراحت باشد؟ این حرفها دیگر مال آدمهای مریض است نه حتی افرادی که غرض ورزی می کنند.

پدر علیرضا حقیقی در پایان گفت: اگر قسمت علیرضا باشد بازی هم می کند. شاید او الان دارد امتحان پس می دهد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سید صالحی: نمی‌خواهم شرمنده دایی و هواداران بشوم/ تمام تلاشمان را می‌کنیم، برکت و عزتش با خدا است

220x137xseyedsalehi2.jpg.pagespeed.ic.woIt3P6F6a.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی تیم را به نشان دادن و گلزنی خودم ترجیح می‌دهم، فقط از خدا می‌خواهم شرمنده علی دایی و هواداران نباشم و دشمن شاد نشویم.

سید مهدی سید صالحی درباره گلزنی در بازی با فجر در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: هر چه بوده از لطف خدا و عنایت مرتضی علی (ع) بوده است. هیچ وقت در فوتبالم ادعایی نداشته‌ام و تمام فکر و ذکرم این است که به عشق پیراهن تنم، با تمام وجود بازی کنم و بتوانم مثمرثمر باشم و باری از روی دوش تیم بردارم، نه اینکه باری اضافه کنم.

وی ادامه داد: از روزی که به پرسپولیس آمدم از خدای بزرگ خواستم به آبروی قرآن به من آبرو بدهد تا جلوی هواداران، آقای دایی و آقای رویانیان شرمنده نشوم و دشمن شاد نشویم. حالا هم فکر نمی‌کنم کاری کرده‌ام ولی برای همین هم خدا را شکر می‌کنم تا تقدیری که برای ما تعیین کرده است، چه باشد.

مهاجم پرسپولیس خاطرنشان کرد: بین من و آن هواداری که برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه می‌آید، هیچ فرقی نیست. فقط من فوتبالیست شدم و او کار دیگری انجام می‌دهد اما فوتبال و پرسپولیس همه ما را با هم یکی می‌کند. همه ما در پرسپولیس هستیم تا به هدف مشترکی برسیم. آقای دایی تیمی از باتجربه‌ها و بچه‌های آینده‌دار را جمع کرده است که حالا هماهنگ شده‌اند تا با درایت دایی حریفان را از سر راه برداریم.

سید صالحی درباره اعتماد ویژه‌ای که علی دایی نسبت به او دارد و شرایطش برای ادامه گلزنی‌ها تصریح کرد: من روز اول که از تراکتورسازی جدا شدم و به پرسپولیس آمدم در کنار بزرگی پرسپولیس و هواداران پرشمار باشگاه به خاطر وجود خود علی دایی آمدم. او را خیلی دوست دارم. دایی، آدم بسیار متشخص و با معرفتی است و هوای بازیکنانش را دارد. جدای از اینها خودم را مدیون او می‌دانم. او اولین نفری بود که مرا به تیم ملی دعوت کرد. قبل از آن در سپاهان آقای گل جام قهرمانان آسیا شدم ولی در تیم ملی جایی نداشتم اما او من را از پیکان دعوت کرد. الان بعد از اینکه 10 تا 12 سال در بالاترین سطح بازی کرده‌ام، فقط می‌خواهم جلوی آقای دایی و هوادارانی که داریم رو سفید باشیم. البته گلزنی در پرسپولیس سخت است، چون حریفانی که جلوی پرسپولیس بازی می کنند، میل زیادی به کارهای دفاعی دارند.

وی درباره اینکه شاید مشارکت او با بازیکنان سایر پست‌ها باعث می‌شود کمتر گل بزند تصریح کرد: من می‌خواهم هواداران را خوشحال کنم و آنها با گلزنی من خوشحال می‌شوند ولی بین اینکه پیروزی تیم را به خودم ترجیح بدهم یا نشان دادن خود را به پیروزی تیم، فرق است. من اولی را انتخاب می‌کنم. برای من پیروزی تیم مهم است. در زمین همه باید به هم کمک کنیم. البته طبیعی است که فکر و ذکرم به عنوان یک مهاجم، گل زدن است تا زحمت بچه‌ها به ثمر برسد. هواداران بدانند نه فقط من، بلکه همه بچه‌ها با تمام قلبمان و وجودمان بازی می‌کنیم. آقای دایی تیم متحد، بی‌حاشیه و پرانگیزه‌ای درست کرده است و از خدا می‌خواهیم، آخر فصل خوبی داشته باشیم.

مهاجم سرخپوشان درباره اینکه هر سه گل خود را روی پاس‌های صادقیان به ثمر رسانده است، گفت: از زحمات سایر بچه‌ها غافل نیستم. بازیکنان خوبی مثل میلاد غریبی، امید عالیشاه، محمد عباس‌زاده، فرشاد قاسمی و دیگران را داریم. پیام صادقیان هم از آن بازیکن‌های باهوش و آینده‌دار است. او به گونه‌ای پیش می‌رود که از ارکان اصلی تیم ملی ایران خواهد شد. من پیام را خیلی دوست دارم و فکر می‌کنم به بهترین موفقیت‌ها می‌رسد. آنچه در تیم ما مشخص است، دوستی و رفاقت بین بچه‌ها است. همه به فکر نتیجه گرفتن تیم هستند. خیلی خوشحال هستم در چنین تیمی حضور دارم.

سید صالحی درباره اینکه روند گلزنی خود در ادامه بازی‌ها را چگونه پیش بینی می‌کند، تشریح کرد: من ادعایی ندارم. اگر هم گل می‌زنم حاصل زحمات تک تک بچه‌ها است. به هر آنچه خدا مقدر کرده باشد، راضی هستم اما فکر می‌کنم روند نتیجه‌گیری پرسپولیس روز به روز بهتر می‌شود. به هر حال همراه آقای دایی و یکسری بازیکنان تازه آمده بودیم و زمان لازم بود تیم هماهنگ شود. حالا این هماهنگی بوجود آمده است. تا اینجا نسبت به سال‌های اخیر بد نتیجه نگرفتیم که این هم هر چه بود از کرم خدا بوده است. آنچه از نزدیک با تمام وجود درک کرده‌ام، این است که آقای دایی و اعضای کادر فنی تمام تلاش خود را می‌کنند تا تیمی در خور نام پرسپولیس بسازند. بچه‌ها هم تمام توانشان را گذاشته‌اند، حالا برکت و عزتش دیگر با خدا است.

وی در پایان درباره بازی پیش رو مقابل صبا افزود: بازی با فجر تمام شد. حالا روی صبا تمرکز می‌کنیم که جوانی و تجربه را با هم دارد. در این بازی دو هدف داریم. یکی اینکه طلسم بازی‌های خارج از خانه را بشکنیم و دیگری اینکه به لطف خدا بتوانیم دومین پیروزی پیاپی را به دست بیاوریم که هر دو برای ما طلسم شده‌اند. از هواداران به خاطر اینکه در هر شرایط پشتیبان ما بودند تشکر می‌کنیم و می‌خواهیم برای ما دعا کنند تا به این هدف‌ها و هدف اصلی که نشان دادن یک پرسپولیس واقعی در کورس قهرمانی است، برسیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رویانیان: اول ما پدیده اردبیلی را کشف کردیم نه فردوسی پور/ دایی گفت بفرستیمش روبین کازان

220x154xrooyanian2.jpg.pagespeed.ic.pn_A9rVj2U.jpg

پرسپولیس نیوز : محمد رویانیان می گوید امین حاجی زاده قبل از اینکه از طریق برنامه 90 معرفی شود ، از سوی باشگاه پرسپولیس شناسایی شده بود.

رویانیان درباره ستاره 9 ساله جدید تیمش می گوید:« این بچه را چند ماه قبل و پیش از سفرمان به روسیه برای بازدید از باشگاه کازان در برنامه های رشد و توسعه باشگاه داشتیم. علی آقای دایی ما از طریق مربی این بازیکن روند پیشرفتش را زیر نظر داشت و با خانواده او آشنا شده بود. در کازان که بودیم آقای دایی شرایط کمپ این تیم را که دید با توجه به شباهت های فرهنگی که کازان با استان های آذری نشین خودمان و درصد بالای مسلمانی که دارد ، محیط این تیم را برای پیشرفت این بچه مناسب دیدیم. بنای مان هم این بود که با او قرارداد بلند مدتی ببندیم و بعد به این تیم اعزامش کنیم. »

او ادامه می دهد:« حتما می دانید که در بحبوحه آن سفر چه اتفاقاتی برای من افتاد و این قدر درگیر اتفاقات حاشیه ای شدیم که این قراردادمان به تاخیر افتاد. با این وجود ما شرایط اعزام او به تیم روسی را با دوردیف مطرح کرده بودیم که سرمربی تیم کازان است. بعد هم گذشت و فیلم بازی او از برنامه 90 پخش شد. با پخش این تصاویر تازه همه به فکر او افتادند و ما هم به دنبال قراردادش رفتیم. این بازیکن را به عنوان یک سرمایه بلند مدت برای فوتبال ایران حمایت می کنیم. او فعلا در اردبیل می ماند تا دوره ابتدایی اش را با مربی خود تمام کند. بعد از آن برای دوره راهنمایی به همراه خانواده اش به تهران می آید. ما امکان اعزام او به تیم هایی در لیگ پرتغال ، ایتالیا ، اسپانیا و سوئد را داریم اما باید به جایی برای بازی برود که در تربیت فرهنگی اش هم کوتاهی نکرده باشیم. این بچه و بچه های دیگری که خانواده های شان آنها را به ما می سپارند در دست مان امانت هستند. باید به فکر تربیت تحصیلی و اخلاقی شان هم باشیم. »

مدیرعامل پرسپولیس می گوید قرار است پرسپولیس سالی 5 استعداد ناب فوتبال ایران را زیر چتر حمایتی خود بگیرد:« همین امسال با تیمی پرتغالی قرارداد بستیم . 3 بازیکن ما امسال به این لیگ رفتند تا خودی نشان بدهند . آنها اگر در بیرامار درخشیدند که ما از حق ترانسفر شان بهره مند می شویم در غیر این صورت دوباره به کشورمان بر می گردند. ما اما با این بچه ها مدام در ارتباطیم و در این دوره یکساله آنها را زیر نظر داریم. با خودشان و مربیان شان هر روز در تماسیم. رفتارهای شان را کنترل می کنیم تا خدای ناکرده دچار مشکل دوری از خانواده نشوند. این وظیفه ماست و نمی توانیم آنها را به امان خدا رها کنیم.»

درود یر سردار اینطوری عالی میشه بهترین بازیکن ها با غیرت سرخ رشد میکنند :X

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
تمجيد ناصر محمدخاني از پيام صادقيان:پيام مرا ياد دربي سال 65 انداخت /پيام خميرش را دارد كه بهترين بازيكن ايران شود - Goal.com

تنها نكته اين بود كه مخحمدخاني از كناره هاي زمين استارت زد اما صادقيان از وسط زمين و جلوي 18 قدم خودي. ناصر محمدخاني درباره آمادگي اين روزهاي پيام صادقيان مي گويد:« پيام ، بازيكن جوان و فوق العاده اي است. در ذوب آهن هم كه بود او را زير نظر داشتم. آنجا هم عالي كار مي كرد و هميشه از ديدن بازي اش لذت مي بردم. او دنبال اين است كه به تيم ملي برسد و به همين دليل هم آمادگي اش روز به روز بيشتر مي شود. پيام جوياي نام است و خميرش را دارد كه بهترين بازيكن فوتبال ايران شود. ديديد روبروي فجر چه استارتي زد و چه پاس قشنگي داد. پاس تو در با سري بالا. به اين پاس ها مي گويند پاس هاي طلايي. يعني يك بغل پا مي خواهد تا به گل تبديل شود»

ناصر محمدخاني در تمجيد از صادقيان، صحبتهايش را اينگونه ادامه مي دهد:« حركت انفجاري صادقيان را كمتر بازيكني در ايران مي تواند تكرار كند. او چند نفر را از پيش رو برداشت و در آخر پاس در داد در فضا. اينها بازيكنان باهوشي هستند كه در يك لحظه مي توانند نتيجه بازي را عوض كنند. پيام براي پرسپوليس يك نعمت بزرگ محسوب مي شود. او جوان است و جاي رشد دارد»

حركت صادقيان، محمدخاني را ياد دربي سال 65 انداخت. مهاجم تكنيكي سالهاي دور پرسپوليس مي گويد:« حركت صادقيان را كه ديدم ياد دربي سال 65 افتادم. من از وسط زمين اما كناره هاي آن نفوذ كردم و در آخر پاس دادم به شاهرخ تا او دروازه استقلال را باز كند. آن بازي را 3- صفر برديم. من يك گل زدم و شاهرخ دو گل»

ناصر محمدخاني در پايان مي گويد:« اين پيام صادقيان شايد از من هم بهتر شود. او از جمله بازيكناني است كه پا به توپ با سرعت بالا حركت مي كند. او پا به توپ سرعتش بالا است و اين يكي از حسن هايش است. براي صادقيان آرزوي موفقيت مي كنم و اميدوارم كه روزهاي روشني در انتظارش باشد»

پ ن : ناصر... ناصر... دریغ

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تمجيد ناصر محمدخاني از پيام صادقيان:پيام مرا ياد دربي سال 65 انداخت /پيام خميرش را دارد كه بهترين بازيكن ايران شود - Goal.com

تنها نكته اين بود كه مخحمدخاني از كناره هاي زمين استارت زد اما صادقيان از وسط زمين و جلوي 18 قدم خودي. ناصر محمدخاني درباره آمادگي اين روزهاي پيام صادقيان مي گويد:« پيام ، بازيكن جوان و فوق العاده اي است. در ذوب آهن هم كه بود او را زير نظر داشتم. آنجا هم عالي كار مي كرد و هميشه از ديدن بازي اش لذت مي بردم. او دنبال اين است كه به تيم ملي برسد و به همين دليل هم آمادگي اش روز به روز بيشتر مي شود. پيام جوياي نام است و خميرش را دارد كه بهترين بازيكن فوتبال ايران شود. ديديد روبروي فجر چه استارتي زد و چه پاس قشنگي داد. پاس تو در با سري بالا. به اين پاس ها مي گويند پاس هاي طلايي. يعني يك بغل پا مي خواهد تا به گل تبديل شود»

ناصر محمدخاني در تمجيد از صادقيان، صحبتهايش را اينگونه ادامه مي دهد:« حركت انفجاري صادقيان را كمتر بازيكني در ايران مي تواند تكرار كند. او چند نفر را از پيش رو برداشت و در آخر پاس در داد در فضا. اينها بازيكنان باهوشي هستند كه در يك لحظه مي توانند نتيجه بازي را عوض كنند. پيام براي پرسپوليس يك نعمت بزرگ محسوب مي شود. او جوان است و جاي رشد دارد»

حركت صادقيان، محمدخاني را ياد دربي سال 65 انداخت. مهاجم تكنيكي سالهاي دور پرسپوليس مي گويد:« حركت صادقيان را كه ديدم ياد دربي سال 65 افتادم. من از وسط زمين اما كناره هاي آن نفوذ كردم و در آخر پاس دادم به شاهرخ تا او دروازه استقلال را باز كند. آن بازي را 3- صفر برديم. من يك گل زدم و شاهرخ دو گل»

ناصر محمدخاني در پايان مي گويد:« اين پيام صادقيان شايد از من هم بهتر شود. او از جمله بازيكناني است كه پا به توپ با سرعت بالا حركت مي كند. او پا به توپ سرعتش بالا است و اين يكي از حسن هايش است. براي صادقيان آرزوي موفقيت مي كنم و اميدوارم كه روزهاي روشني در انتظارش باشد»

پ ن : ناصر... ناصر... دریغ
چرا دریغ داداش حالا که پیام رو داریم کلی استعداد های سرخ تو راه هستند البته اونا طول میکشه تا برسند :D

خداییش خرید بازیکن جوون در کنار ستاره بهترین ترکیب رو برای پرسپولیس ایجاد کرد

مخصوصا که سرمربیمون علی دایی هست که پرسپولیس رو میشناسه و خداییش خیلیی خوب کار کرده تا حالا

بالا