• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
همدانشگاهی های علی دایی هم نقل قول کردند که همیشه تو زمین فوتبال دانشگاهمون پای ثابت بازی ها و تمرینات علی دایی بود
به طوری که خیلی مواقع هم وقتی کسی برای تمرین و بازی تو زمین نبود خودش تک و تنها تمرین میکرد از دویدن گرفته تا شوت به دروازه ...
انصافا هم تموم کننده ی رویایی تاریخ فوتبال ایران هم هست
هر چی هم به دست اورده از روی زحمت و دست رنج خودش بوده و حلالش باشه...که ماشاالله داره

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
مرور اخبار ...........

محمد دایی درباره مایلی‌کهن سکوت کرد/ ۴ بازیکن صبا شاگرد من بودند

پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چهار بازیکن صبا در نساجی مازندران شاگرد من بودند.

علی دایی: دوران گدایی مربیگری در مصلی تمام شد/خیلی پایت را از گلیمت بیشتر دراز کرده‌ای

پرسپولیس نیوز : سرمربی پرسپولیس قصد دارد شکایت علیه مایلی‌کهن را این بار جدی‌تر از گذشته پیگیری کند.

xthumb-fp-sadeghian2-ea0fd46a98a88fdd56759166f4d1a650.jpg.pagespeed.ic.rKoAQQlb-2.jpg

صادقیان: نمی‌دانم چه بگویم، به تصمیم کی‌روش احترام می‌گذارم/ پشت خط کسی نمانده‌ام

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به عدم دعوتش به تیم ملی فوتبال ایران گفت: در تیم ملی پشت خط کسی نمانده‌ام.

xthumb-fp-pooladi-8f58325031655af84c13a904dedd9aff.jpg.pagespeed.ic.mV4dw_ngVo.jpg

پولادی: کی‌روش نه فامیلم است نه دوستم، او برای دعوتم برنامه دارد

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کی‌روش برای اولین بار نیست که این کار را انجام می‌دهد و فقط می‌توانم از وی تشکر کنم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

علیپور: حکم داوری بازی پرسپولیس و سپاهان دوشنبه صادر می شود

علیپور در گفتگویی اظهار داشت: جلسه بررسی پرونده دیدار
پرسپولیس و سپاهان با حضور محسن قهرمانی انجام شد و طبق مدارک رویانیان پرونده را بررسی کردیم البته ما یک مدت 14 روزه خواسته بودیم تا به بررسی دقیق این پرونده بپردازیم اما متأسفانه با یک روز تأخیر این جلسه برگزار شد و قرار شد که حکم قطعی داوری دیدار پرسپولیس و سپاهان روز دوشنبه 15 مهر اعلام شود.

دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال تصریح کرد: با توجه به اینکه علی دایی در دیدار با صبای قم اعتراضاتی را نسبت به داوری داشت باید اشاره کنم که سرمربیان تیم ها با شکیبایی بیشتری تیم خود را در زمین هدایت کنند و نسبت به داوری اعتراضات بیش از حد نداشته باشند.

شایان ذکر است، تمامی شاهدانی که قرار بود برای بررسی دقیق این پرونده در جلسه حاضر باشند طبق پیش بینی ها این مهم صورت گرفت.

لازم به ذکراست، محسن قهرمانی پس از اتمام جلسه به پارکینگ فدراسیون فوتبال هدایت شد و همراهان وی قهرمانی را سوار بر ماشین کرده و وی را از دسترس اصحاب رسانه دور کردند.

همچنين حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در این جلسه حضور نداشت.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپولیس در ارزیابی منصفانه؛بهترین نمایش تهاجمی فصل در قم

ارتش سرخ دات كام :
پرسپوليس همواره در بازي هاي گذشته اش نيمه اول را از دست مي داد و حتي مقابل فجر و گسترش فولاد در نيمه دوم هم خوب كار نكرد يا حداقل اينكه شروع خوبي نداشت.سرخ ها در مصاف با استقلال هم خوب نبودند كه البته آن مسابقه شرايط خاص خودش را داشت و بهتر نشدن روند حركتي اين تيم در نيمه دوم را با فشار و جو مسابقه مي توان توجيه كرد.

با اين حال سرخ ها در قم به نوعي تابوشكني كردند و براي اولين بار در نيمه نخست حداقل براي دقايقي بهتر از حريف خود ظاهر شدند.
پرسپوليس در همان ابتداي مسابقه تيم برتر بود و همان طور كه علي دايي گفته در 12 دقيقه ابتدايي سه بار مي توانست به گل برسد كه البته اين اتفاق نيفتاد.

پرسپوليس در 30 دقيقه ابتدايي بازي تيم برتر ميدان بود و سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله در حد نرمال و قابل قبولي به چشم مي آمد اما تيم دايي كم كم افت كرد و در دقايق پاياني نيمه اول بازي را به حريف داد تا اينكه از روي يك ضربه ايستگاهي دروازه اش را باز شده ديد.

پرسپوليس در نيمه دوم هم چندان خوب نبود و حتي با اعمال تغييرات در فاز حمله در دقايق پاياني نتوانست آنطور كه بايد روي دروازه تيم مدافع فشار وارد كند.هر چند تغييرات در تركيب سرخ ها منجر به تنگ تر شدن حلقه محاصره صبا و مالكيت توپ توسط پرسپوليسي ها شد اما اين تيم براي چند دقيقه نمي توانست در يك سوم انتهايي زمين خط دفاع ميزبان را تحت فشار بگذارد و موقعيت هاي ايجاد شده در اين نيمه هم از روي تك حمله ها به دست مي آمد كه البته در مقابل حملات حريف بازي را متعادل مي كرد.گواه اين مساله تعداد موقيت هاي نيمه دوم در مقايسه يا نيمه اول با وجود تغييراتي است كه در فاز حمله داده شد چرا كه سرخ ها در نيمه نخست 4 موقعيت و در نيمه دوم سه موقعيت خلق كردند و در نهايت با خلق موقعيت سوم به گل رسيدند.

به هر حال تعداد موقعيت هاي پرسپوليس در مقايسه با بازي هاي گذشته نشانه هايي از اميدواري را در نزد هواداران اين تيم به وجود آورد چرا كه سابقه نداشته تيم دايي در طول 90 دقيقه 7 يا 8 موقعيت گل ايجاد كند.البته در اين خصوص اغراق هايي هم شد ؛مثلا خبرنگاري كه در قم به دايي اطلاعات غلط داده و گفته تيمش 12 موقعيت گل داشته يا محمد نوري كه در مصاحبه اش اعلام كرده 10 موقعيت گلزني داشته اند.

در هر حال در شرايطي كه
پرسپوليس 7 موقعيت گل مقابل صبا به دست آورد صبا نيز 9 بار دروازه نيلسون را تهديد كرد تا مساوي عادلانه به نظر برسد و البته پرسپوليسي ها با بيشتر شدن دقايقي كه تيم شان خوب بازي مي كند به آينده اميدوار شوند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
قهرمانی: بله، از دایی پول خواستم
...................................

محسن قهرمانی امروز در گفت‌وگو با مجله تماشاگر سفره دلش را پهن کرد و از کودکی همه خاطراتش را گفت از جمله اینکه از مادرش کتک می‌خورده و الان دو هفته است که خواهرانش برایش سفره نذر می‌کنند و نحوه لاغر شدنش و...
او هنوز هم چهره خبرسازی است. قهرمانی در این مصاحبه داستان پول خواستن از دایی را تعریف کرده است:
آقای قهرمانی ، شما با علی دایی برای دریافت یک مبلغ مالی تماس گرفته بودید و دایی جواب رد داده بود؟ اگر دوست دارید به این سئوال جواب بدهید اما حتما صادقانه.
بله . من تماس گرفته بودم. دروغ نمی گویم.
توضیح می‌دهید؟

من نه هفته پیش و دو هفته پیش ، قبل از شروع رقابت های فصل لیگ برتر با دایی تماس گرفتم و خواهش کردم به یک نفر که نیازمند است کمک کند. در مشهد این آدم آبرودار است و نیاز به کمک داشت تا یکی از مشکلاتش را حل کند. دایی هم قبول نکرد و تمام. اتفاقا بازی اول لیگ پرسپولیس و تراکتورسازی را من قضاوت کردم. خوب آقای دایی آمده می‌گوید چون به قهرمانی جواب رد دادم دارد این کارها را انجام می‌دهد. اگر قرار بود اذیت کنم چرا بازی اول این کار را نکردم؟ چرا باید صبر کنم الان انتقام بگیرم؟ بازی اول یک پنالتی برای پرسپولیس گرفتم و با همین پنالتی تراکتور را شکست داد. خیلی از کارشناسان هم می‌گفتند که به ضرر تراکتور سوت زدم. چرا آن جا من رفیق بودم بعد این جا رفیق نبودم؟ این حرف ها به نظرم اشتباه بزرگی است که در حق یک انسان مرتکب می‌شوند. من نمی خواستم بحث را باز کنم اما واقعا انسانیت ، فدا شد این وسط.

فکر می‌کنید آخر و عاقبت این موضوع چیست؟
من هفته پیش در جمعی بودم که آقایان مسئول هم حضور داشتند. یکی از عزیزانی که سابقا مدیرعامل یک باشگاه هم بوده و الان هم ارتبطا خوبی با فدراسیون دارد روی تخته با انگشت برای من سه حرف X Y Z را کشید و گفت ببین از سه طرف برای تو برنامه دارند. یک سناریو برای تو درست کرده‌اند که حذف بشوی. من همین جا می‌گویم. اگر از این سناریو بتوانم سربلند خارج شوم ، حتما به کارم در این حوزه ادامه می‌دهم و سعی می‌کنم البته در زمین مسابقه کمی خوش اخلاق‌تر باشم تا شاید همین یک‌دندگی من ، بهانه‌ای نشود برای دعواهای بعدی...

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام رفقا :)

من چند روزی گرفتار شدم و فی الواقع غیبت داشتم!

بازی دیروز رو نصفه و نیمه دیدم، ولی به هر حال باید از این که نباختیم خوشحال باشیم!

تا جایی که من دیدم وضعیت فنی تیم مناسب نیست و به ویژه در بازی سازی مشکل داریم. خط حمله هنوز زهر کافی نداره.

در فرصت تعطیلات باید روی کارهای تاکتیکی و تهاجمی و گل زدن بیشتر کار کنند تا در معدود فرصت هایی که در مسابقات پیش می آید سردرگم نباشند، این اصلا جالب نیست که بعد از بازی ها سرمربی بگوید باید 3 تا یا 4 تا می زدیم ... مهم متن بازی است و گلی که در بازی به ثبت می رسد.

پ.ن: تذکری خدمت رفقا دارم:

من تمام صفخات قبل رو مطالعه کردم. برخی از دوستان - معلوم نیست به چه دلیلی - خیلی علاقه دارند که راجع به سایر تیم ها حرف بزنند آن هم حرف های تحریک آمیز! تا الان چندین بار این موضوع تذکر داده شده که این تاپیک مختص باشگاه پرسپولیس و اتفاقات پیرامون آن هست، در نتیجه پست های بی ربط به آن پاک می شوند. به عنوان مثال برای موضوع پرونده داوری محسن قهرمانی تاپیک بهتری غیر از این تاپیک وجود دارد و یا در صورت لزوم به بحث فوتبالی تاپیک هایی وجود دارد که می شود در آن گفتگو کرد. موضوع فریدون زندی هیچ ارتباطی به این تاپیک ندارد، و به همین ترتیب والیبال قهرمانی آسیا! یک مقدار بیشتر توجه کنید دوستان!

وقتی دوستان تقاضای چندین باره مدیریت بخش - مبنی بر ارایه پست هایی کاملا مرتبط و مختص باشگاه پرسپولیس - توجه نمی کنند، نباید از پاک شدن پست هایشان ناراحت شوند یا منتظر باشند که حتما در ازای هر پاک کردن پستی توضیح داده شود.

SABZSEFIDSORKH

Registered User
لایک‌ها
135
قهرمانی: بله، از دایی پول خواستم
...................................

محسن قهرمانی امروز در گفت‌وگو با مجله تماشاگر سفره دلش را پهن کرد و از کودکی همه خاطراتش را گفت از جمله اینکه از مادرش کتک می‌خورده و الان دو هفته است که خواهرانش برایش سفره نذر می‌کنند و نحوه لاغر شدنش و...
او هنوز هم چهره خبرسازی است. قهرمانی در این مصاحبه داستان پول خواستن از دایی را تعریف کرده است:
آقای قهرمانی ، شما با علی دایی برای دریافت یک مبلغ مالی تماس گرفته بودید و دایی جواب رد داده بود؟ اگر دوست دارید به این سئوال جواب بدهید اما حتما صادقانه.
بله . من تماس گرفته بودم. دروغ نمی گویم.
توضیح می‌دهید؟

من نه هفته پیش و دو هفته پیش ، قبل از شروع رقابت های فصل لیگ برتر با دایی تماس گرفتم و خواهش کردم به یک نفر که نیازمند است کمک کند. در مشهد این آدم آبرودار است و نیاز به کمک داشت تا یکی از مشکلاتش را حل کند. دایی هم قبول نکرد و تمام. اتفاقا بازی اول لیگ پرسپولیس و تراکتورسازی را من قضاوت کردم. خوب آقای دایی آمده می‌گوید چون به قهرمانی جواب رد دادم دارد این کارها را انجام می‌دهد. اگر قرار بود اذیت کنم چرا بازی اول این کار را نکردم؟ چرا باید صبر کنم الان انتقام بگیرم؟ بازی اول یک پنالتی برای پرسپولیس گرفتم و با همین پنالتی تراکتور را شکست داد. خیلی از کارشناسان هم می‌گفتند که به ضرر تراکتور سوت زدم. چرا آن جا من رفیق بودم بعد این جا رفیق نبودم؟ این حرف ها به نظرم اشتباه بزرگی است که در حق یک انسان مرتکب می‌شوند. من نمی خواستم بحث را باز کنم اما واقعا انسانیت ، فدا شد این وسط.

فکر می‌کنید آخر و عاقبت این موضوع چیست؟
من هفته پیش در جمعی بودم که آقایان مسئول هم حضور داشتند. یکی از عزیزانی که سابقا مدیرعامل یک باشگاه هم بوده و الان هم ارتبطا خوبی با فدراسیون دارد روی تخته با انگشت برای من سه حرف X Y Z را کشید و گفت ببین از سه طرف برای تو برنامه دارند. یک سناریو برای تو درست کرده‌اند که حذف بشوی. من همین جا می‌گویم. اگر از این سناریو بتوانم سربلند خارج شوم ، حتما به کارم در این حوزه ادامه می‌دهم و سعی می‌کنم البته در زمین مسابقه کمی خوش اخلاق‌تر باشم تا شاید همین یک‌دندگی من ، بهانه‌ای نشود برای دعواهای بعدی...

با سلام

همش دروغ و مظلوم نمایی .اون پنالتی اصلا گل نشد.این دفعه چهارم آقای قهرمانی که ماجراجویی میکنی در بازی پرسپولیس سپاهان. حذفی سال 86 و لیگ سال 89 یادتان هست.

SABZSEFIDSORKH

Registered User
لایک‌ها
135
این مسائل دعوای دو سرمربی 10 سالی هست که رسم شده فقط برای مطرح شدنه.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
سلام رفقا :)

من چند روزی گرفتار شدم و فی الواقع غیبت داشتم!

بازی دیروز رو نصفه و نیمه دیدم، ولی به هر حال باید از این که نباختیم خوشحال باشیم!

تا جایی که من دیدم وضعیت فنی تیم مناسب نیست و به ویژه در بازی سازی مشکل داریم. خط حمله هنوز زهر کافی نداره.

در فرصت تعطیلات باید روی کارهای تاکتیکی و تهاجمی و گل زدن بیشتر کار کنند تا در معدود فرصت هایی که در مسابقات پیش می آید سردرگم نباشند، این اصلا جالب نیست که بعد از بازی ها سرمربی بگوید باید 3 تا یا 4 تا می زدیم ... مهم متن بازی است و گلی که در بازی به ثبت می رسد.

پ.ن: تذکری خدمت رفقا دارم:

من تمام صفخات قبل رو مطالعه کردم. برخی از دوستان - معلوم نیست به چه دلیلی - خیلی علاقه دارند که راجع به سایر تیم ها حرف بزنند آن هم حرف های تحریک آمیز! تا الان چندین بار این موضوع تذکر داده شده که این تاپیک مختص باشگاه پرسپولیس و اتفاقات پیرامون آن هست، در نتیجه پست های بی ربط به آن پاک می شوند. به عنوان مثال برای موضوع پرونده داوری محسن قهرمانی تاپیک بهتری غیر از این تاپیک وجود دارد و یا در صورت لزوم به بحث فوتبالی تاپیک هایی وجود دارد که می شود در آن گفتگو کرد. موضوع فریدون زندی هیچ ارتباطی به این تاپیک ندارد، و به همین ترتیب والیبال قهرمانی آسیا! یک مقدار بیشتر توجه کنید دوستان!

وقتی دوستان تقاضای چندین باره مدیریت بخش - مبنی بر ارایه پست هایی کاملا مرتبط و مختص باشگاه پرسپولیس - توجه نمی کنند، نباید از پاک شدن پست هایشان ناراحت شوند یا منتظر باشند که حتما در ازای هر پاک کردن پستی توضیح داده شود.

شما همین طور که نسبت به این تاپیک حساسیت دارین،نسبت به تاپیک تیم رقیب هم حساس باشین،میخواین بگین که تو مدیریت طرفدار هیچ رنگی نیستین اما متاسفانه از اونور بوم افتادین

همین الان برین و ببینین که تو تاپیک تیم رقیب چه خبره

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
سلام به همه

چه خبر از قهرمانی؟

ماجراش به کجا رسید؟

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
علی دایی تو دوران بازیگریش خیلی خوب بود اخلاقشم کسی خبر نداشت چجوریه تا همین چندسال هم بیشتر تقصیرا گردن رسانه ها بود که براش حاشیه میساختن اما الان چند وقته که خودش بی ادب شده و مدام به اینو اون با لحن خیلی زشتی پرخاش میکنه اون الان نمیتونه هر ادبیاتی دلش بخواد به کار ببره چون مربیه این فوتباله باید الگویی برای بازیکنای تیمش لااقل باشه باید الگویی برای جامعه ورزشی باشه که از همین مصاحبه ها و حاشیه ها با حالو هوای فرهنگی جامعه ورزش آشنا میشن و رشد میکنن و باید بیشتر مواظب رفتارش باشه اینجور بی ادبی ها بی اخلاقی ها گستاخی ها آخه تا کی ؟ این آقا داره هی تو طبل میزنه که از بازوش نون درآورده خیلی خوب ولی باید به همین نسبت فعالیت های انساندوستانشو بیشتر تبلیغ کنه این کاریه که همه ثروتمندها انجام میدن ما که داعیه مسلمون بودن داریم باید این چیزا رو بدون گوشزد دیگران رعایت کنیم ولی میبینید دایی تو چه سراشیبی اخلاقی قرار گرفته که همه از بی توجهیش به فقر دیگران میگن و خودشم مدام میگه اگر من پول نداشته باشم کی داشته باشه !! فرهنگ پول پرستی رو داره با این حرفاش ترویج میده این روزها به هرکی بگن پولداری سرشو میندازه پایین چون مردم مملکت ما با این تورم کمر خییلیاشون خورد شده نمیدونم دایی واقعاً برای خودش تو این جایگاه مسئولیتی قائل نیست ؟! برای اونا متأسفم که همچین آدمی رو حتی کاندید ریاست وزارت ورزش معرفی میکردن ! این آقا این ادبیاتشه این اخلاقشه یه پول پرست به تمام معناس خیلی زشته این تکبر و این پول پرستی ها آقای دایی تو اسطوره ای و چه بخوای چه نخوای باید رفتارتو اصلاح کنی تا بیش از این الگوی زشتی تو جامعه ما نشی

اگر انصاف رو زیر پا نگذاریم واقعاً شما هم بعد از خوندن این مصاحبه سخیف دایی مثل من بعد از عمری علاقه و تعصب بینظیر که روی دایی داشتم و حالا ازش متنفر شدم میشید ! ولی میدونم دارید صبر میکنیدو بنا به مصلحت پرسپولیس حمایتو از دایی ادامه میدین تا تیم بیش از این اسیر بحران دایی نشه پس با این حال بازم باریکلا به شما !

حمله شديد دايي به مايلي‌کهن | ورزش 3

اگر ادب اینه پس بریم سراغ بی ادبی !

هر دو حکم محکوميت اين آقا را مي‌آورم تا شما خبرگزاري‌ها آن را رسانه‌اي کنيد.

اگر علي دايي نداشته باشد که بخرد و بهترين ماشين را سوار شود چه کسي بايد اين کار را کند؟

ديگر آن زمان گذشته است که به مصلي بروي و مربيگري گدايي کني!

آدم‌هايي مانند تو پيدا مي‌شوند که به نمايشگاه کتاب رفته و دنبال تيم مي‌گردند.

خيلي پايت را از گليمت درازتر کردي

تو که خيلي چيزها را نديده‌اي چرا داد و بي‌داد مي‌کني؟

بهمن «رفيق جون‌جوني» من است.

اگر تو مرد بودي اسم او را مي‌آوردي.

امثال تو هستند که دست چپ و راست خود را بلد نيستند. مي‌دانم خيلي به تو فشار آمده است.

اگر در صحبت‌هاي اين آقا يک حرف درست و منطقي پيدا کرديد حق با شماست.

من به احترام جامعه فوتبال مثل خودش واکنش نشان ندادم وگرنه پاسخ خوبي برايش داشتم.

علی دایی برای خودم متأسفم که یه عمر چقدر ازت حمایت کردم هوادار سینه چاکت بودم ! تو این حرفهارو به کسی زدی که تو 26 سالگی یه ناشناس بیش نبودی و آوردت و بهترین بازیکن آسیات کرد تو حتی احترام پیشکسوتی و سن و سالشم نگه نداشتی .

حالا امیدوارم آخر فصل همین هوادارا سرت خراب نشن چون حاشیه سازیاتو شروع کردی یه هفته با قهرمانی یه هفته با مایلی کهن و ... تیم هم خیلی زود روند خوبش متوقف شد ... :hmm:

امیدوارم که پرسپولیس موفق بشه و جواب صبر و حوصله هواداری خوبشو بگیره وگرنه دایی این بار واقعاً لیاقت هر اعتراضی رو داره و جواب بی اخلاقیاشو هم دیر یا زود خواهد گرفت.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
علی دایی برای خودم متأسفم که یه عمر چقدر ازت حمایت کردم هوادار سینه چاکت بودم ! تو این حرفهارو به کسی زدی که تو 26 سالگی یه ناشناس بیش نبودی و آوردت و بهترین بازیکن آسیات کرد تو حتی احترام پیشکسوتی و سن و سالشم نگه نداشتی .

درود

فقط محض یادآوری عرض میکنم که علی دایی برای اولین بار توسط علی پروین به تیم ملی دعوت شد نه محمد مایلی کهن. در مسابقات جام ملتهای آسیا 1996 هم مایلی کهن بر مبنای اصول اعتقادی شخصیش بنا نبود علی دایی رو ببره. اما در نهایت ناچار به این کار شد. لازم به توضیح نیست که اگر دایی با اون تیم نمیرفت ، نه معجزه 6-2 شکل میگرفت و نه کسی بود که برای زدن گل سومی به کویت تا مرز شکسته شدن گردنش پیش بره... مایلی کهن هم طبیعتا چیزی برای نازیدن در کارنامه مربیگریش نداشت...

مواضع من درباره مایلی کهن روشنه. اما روی این نکته تاکید میکنم، احترام هرکس در وهله اول دست خودشه. اینکه شما به عنوان کلانتر خودخوانده محل به خودت اجازه بدی در خصوصی ترین امور دیگران دخالت کنی و بر این شیوه اصرار داشته باشی، در نهایت منجر به این میشه که افراد به این تجاوز به حریمشون اعتراض کنن. خود شما اگر همسایه تون هی از رو دیوار توی خونه شما سرک بکشه و هرچی میبینه رو تو سوپری سر کوچه جار بزنه محض خاطر اینکه احترامش رو حفظ کنید تا ابد ساکت میمونید؟

یه نکته هم در پایان اضافه کنم... حرکت علی دایی بعد از گلزنی راه آهن به پرسپولیس رو همه به خاطر داریم. نمونه این حرکات هم بسیار دیده شده. من مایلم شما وجدانا یه مقایسه بکنید بین اون شادی بعد از گل راه آهن با هجومی که مایلی کهن به سمت دایی آورد همین دو روز پیش... مگه در هر دو وضعیت، یک سر قضیه پرسپولیس نبود؟ مایلی کهن که بخاطر اون حرکت (تلاش برای منافع تیم خودی) دایی رو پرسپولیسی نمیدونه، درباره حرکت خودش چه توضیحی داره؟ آیا جز اینکه میخواسته منافع تیم خودش رو حفظ کنه؟ خب چطور دایی به این اتهام، پرسپولیسی نیست اما مایلی کهن با همین اتهام پرسپولیسیه؟

برای مایلی کهن، بسیار بسیار بیشتر از دایی متاسفم... در این قضیه دایی-مایلی حق بیشتر به جانب دایی هست...

پاینده باشید

Last edited:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
آقای مایلی کهن ! یادت باشه که این پرسپولیسه که شمارو مایلی کهن کرده ! نه برعکس ! پس حد و حدود خودت رو بدون و آگاه باش که ما هوادارا تا آخرش پشت سر تیم و کادر فنی هستیم ....

در رابطه با قهرمانی ، امیدوارم این آدم 2 رو و دروغگو هرچه زودتر از این فوتبال بره گم بشه ! حالم ازش به هم میخوره . خجالت هم نمیکشه ! هر روز یه دروغ سوار میکنه ! :hmm:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
صادقیان رابط تلفنی برای یک انتقال به پرسپولیس - Perspolisnews.Com

ستاره جوان پرسپولیس طی تماس تلفنی از کاپیتان ذوب آهن و دوست قدیمی خود خواسته تا در نیم فصل به جمع سرخپوشان ملحق شود.

جام ورزشی؛ یکی از انتقال‌های نیم فصل که از حالا حرف و حدیث آن بر سرزبان‌ها افتاده بحث انتقال قاسم حدادی‌فر از ذوب‌آهن به پرسپولیس است. او که در ابتدای فصل هم با پرسپولیسی‌ها به توافق رسیده بود، ناگهان از رفتن پشیمان شد و تصمیم گرفت یک فصل دیگر هم در ذوب‌آهن بماند. شاید همین موضوع هم باعث شده که با فرارسیدن نیم فصل خیلی ها انتظار پرسپولیسی شدن حدادی‌فر را داشته باشند.

این موضوع آنقدر جدی شده که گفته می‌شود، پیام صادقیان ستاره جوان پرسپولیس طی تماس تلفنی از قاسم حدادی فر، کاپیتان ذوب آهن و دوست قدیمی خود خواسته تا در نیم فصل به جمع سرخپوشان ملحق شود. در واقع صادقیان به نوعی می خواسته او را به تیم دعوت کند و به تردیدهای حدادی فر برای پرسپولیسی شدن پایان دهد.

این اتفاق البته در دنیای فوتبال، اتفاق عجیبی به حساب نمی‌آید و یکی از متداول‌ترین شیوه های دعوت از بازیکنان هم هست! هنوز یادمان نرفته که در پایان جام جهانی ۲۰۱۰ کارلوس پویول و ژاوی هرناندز دو بازیکن بارسلونا به زور پیراهن بارسا را برتن “سسک فابرگاس″ کرده و از او خواستند به جمع آنها ملحق شود و یا خود “نیمار” برزیلی بارها اعتراف کرده که یکی از دلایل پیوستن اش به بارسلونا تماس های حضوری و تلفنی “دنی آلوس″ مدافع راست این تیم و دوست صمیمی نیمار بوده است.

به همین خاطر نمی‌توان این تماس صادقیان با حدادی‌فر را هم اتفاق دور از ذهنی بدانیم و بعید نیست حدادی‌فر هم مثل خیلی از ستاره‌های فوتبال دنیا با وجود تمایل قلبی‌ به ماندن در ذوب‌آهن، به دنبال همین تماس ها تصمیم نهایی اش را برای پیوستن به پرسپولیس بگیرد. به خصوص در شرایط فعلی که اخلاق لوکا بوناچیچ هم با بازیکنان تغییر کرده و احتمال دارد این موضوع در سال جام جهانی به سود حدادی‌فر نباشد!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
قهرمانی روی شاخ پرسپولیس است/می‌خواهم بازی کنم غریبی: رویانیان در حقم پدری کند، رضایت‌نامه‌ام را بدهد/آرزویم کار با دایی بود

میلاد غریبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه در سیزده هفته گذشته به جز بازی‌های خارج از خانه که با بدشانسی توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود در شرایط خوبی هستیم و اگر صبا را می‌بردیم با خیال راحت‌تر لیگ را سپری می‌کردیم.

وی افزود: با این شرایط پیش برویم قهرمانی روی شاخ پرسپولیس است. فقط باید قدر امتیازهای خارج از خانه را بهتر بدانیم. ما خیلی خوب کار می‌کنیم شما همین بازی با صبا را نگاه کنید چند فرصت در 20 دقیقه اول داشتیم اما همه چیز دست به دست هم داد تا به گل نرسیم. من مطمئنم با تدابیر دایی این مسئله هم در هفته‌های آینده حل می‌شود. ما مربی ای داریم که خودش آقای گل جهان است و قطعا تدابیر ویژه‌ای برای تیم‌هایی دارد که مقابل ما لایه‌ای دفاع می‌کند.

غریبی در مورد وضعیت خودش نیز گفت: در پرسپولیس همه زحمت می‌کشند و خوشبختانه این تیم نتایج خوبی گرفته اما من هم می‌خواهم بازی کنم. به هیچ عنوان دلم از دایی و پرسپولیس نگرفته بازی کردن در این تیم برای من و هر بازیکنی یک افتخار است اما من جوان هستم و سن و سالم کم است. از همین جا با رخصت از علی دایی بزرگ از رویانیان می‌خواهم که در حق من پدری کند و رضایت‌نامه‌ام را در نیم‌فصل بدهد.

وی افزود: می‌خواهم با این سن و سال در لیگ برتر مانند وقتی در سایپا بودم بازی کنم. اکنون هم همه در پرسپولیس خوب هستند و زحمتم می‌کشند و به همین دلیل شاید حضور من در ترکیب اصلی سخت باشد.مطمئنم دایی هم نمی‌خواهد که من خراب شوم به همین دلیل از پرسپولیسی‌ها می‌خواهم که رضایت‌نامه من را صادر کنند.

غریبی ادامه داد: امسال سال جام جهانی است و شاید من هم دوست داشته باشم که مسافر جام جهانی باشم سن و سالم کم است اما این آرزو را داشتم و شاید اگر در نیم‌فصل دوم به تیم دیگری بروم بتوانم به این هدفم برسم. من با فوتبال زنده‌ام و فوتبال زندگی من است فکر نمی‌کردم که وضعیتم در پرسپولیس اینطور شود. با توجه به شرایط خوبی که اکنون پرسپولیس دارد، مجبورم که این درخواست را از رویانیان داشته باشم.

مهاجم قرمزپوشان در پاسخ به این سوال که اگر اول فصل می‌دانستی چنین وضعیتی داری، باز هم به پرسپولیس می‌آمدی یا خیر، گفت: من با این حرف‌هایم هرگز دوست ندارم خدای ناکرده به پرسپولیس بی‌احترامی کرده یا پشت کنم. من می‌گویم می‌خواهم جایی بروم که در نیم‌فصل دوم بازی کنم و آن اعتبار کوچکی که در لیگ به دست آوردم از بین نرود. باور کنید دنبال بازارگرمی نیستم اما در ابتدای فصل 10 پیشنهاد خوب داشتم اما به خاطر دایی و رویانیان به پرسپولیس نه گفتم. این موضوع طبیعی است من هم دوست دارم بازی کنم که با این وضعیت به من فرصت داده نمی‌شود.

وی در پایان درباره حضورش در تیم ملی زیر 22 سال نیز، گفت: افتخار می‌کنم پیراهن تیم ملی را می‌پوشم و دوست داشتم در جام جهانی هم با بزرگسالان باشم. تیم خوبی داریم و مطمئن باشید سعی می‌کنم بهترین بازی‌هایم را با توجه به اعتماد کادر فنی برای تیم ملی انجام دهم. البته ابتدا به دنبال این هستم تا به شرایط بازی ایده‌آل برسم.

پ ن : این بچه خیلی خیلی حیفه... امیدوارم اگر بهش بازی نمیرسه با یه قرارداد قرضی بفرستنش یه باشگاه نزدیک... مثل نفت یا راه آهن. که هم از دست نره هم کیفیتش رو حفظ کنه... اینا آینده تیمن... نباید مثل کریم انصاری فرد (با همه اشتباهاتش) مفت و مسلم از دستشون بدیم... ایکاش عقل کنن و اگر نمیتونن بازیش بدن قرض بدنش نه اینکه رضایتنامه قطعی براش بزنن...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درباره غریبی و حقیقی دایی نظر می‌دهد/ ما بازیکنان را برای یک سال استخدام کردیم رویانیان: از دایی می‌خواهم خویشتن‌دار باشد/ پولادی بهترین

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص درخواست برخی بازیکنان مثل میلاد غریبی و رضا حقیقی برای جدایی از پرسپولیس در نیم‌فصل گفت: درباره این موضوعات باید علی دایی نفر اول کادر فنی مان نظر بدهد و تصمیم ایشان برای ما بسیار مهم است.

وی افزود: اما ما با این بازیکنان یک یا دو ساله قرارداد بسته‌ایم و آنها را استخدام کردیم تا به پرسپولیس کمک کنند. حالا نیمکت‌نشینی و یا بازی نکردن هم با نظر کادر فنی است اما اینها بچه‌های خوبی هستند و هر تصمیمی که دایی بگیرد ما تابع او هستیم.

وی درباره مشکلات به وجود آمده بین محمد مایلی‌کهن و علی دایی نیز گفت: از همین رسانه از آقای دایی می‌خواهم اگر سخت هم باشد مقابل اتفاقات اخیر سکوت کند و وارد دعوا نشود.

وی افزود: به زودی با دایی در این باره حرف خواهم زد و می‌خواهم از او که بیشتر خویشتن‌دار باشد. دایی سرمربی پرسپولیس 35 میلیون هواداری است و هواداران دوست دارند که علی دایی با آرامش کار خود را دنبال کند.

وی افزود: ما دایی را احتیاج داریم و هرگز دوست ندارم حتی یک دقیقه تمرکز ایشان به هم بخورد به همین دلیل من باز هم از دایی می‌خواهم که خویشتن‌دار باشد و در برابر اتفاقات اخیر دیگر عکس‌العملی نشان ندهد. بالاخره ما تصمیم گرفته‌ایم و کادر فنی بسیار خوبی آورده‌ایم و خدایی ناکرده دوست ندارم حتی یک ثانیه تمرکز دایی به هم بخورد چون ما می‌خواهیم ان‌شاء‌الله امسال سال خوب و موفقی را برای هواداران‌مان داشته باشیم. البته شاید این درخواست من از دایی کمی سخت باشد اما از ایشان می‌خواهم که خویشتن‌دار باشد.

رویانیان با حمایت از دعوت مهرداد پولادی به تیم ملی گفت: لطف خدا، تلاش همگانی و غیرت و تعصب پولادی این بازیکن با ارزش و با کیفیت به فوتبال برگشت. مطمئنا مهرداد پولادی توانمندی‌هایی دارد که کی‌روش او را به تیم ملی دعوت کرده است مثل همه بازیکنان دیگر پرسپولیس.

وی افزود: پولادی را چند ماه صبورانه مداوا کردیم، از لحاظ روحی و روانی مراقب بودیم خدشه‌ای به او وارد نشود و به نظرم کی‌روش هم بهترین کار ممکنه را کرد و حالا می‌توانم بگویم مثل همه ستاره‌های ایران و بازیکنان خوبمان پولادی یکی از بهترین‌های تیم ملی در جام جهانی خواهد بود.

رویانیان ادامه داد: پولادی زحمت زیادی کشیده است و جا دارد از همه پزشکانی که او را مهیا کرده‌اند تشکر کنم. به نظرم تیم ملی باید از ما تشکر کند که این بازیکن خوب را این طور آماده کردیم و دوباره تحویل تیم ملی دادیم، من مطمئنم پولادی با آمدنش به جمع سایر بازیکنان دایی و حضورش در تیم ملی ارزش‌های خود را نشان می‌دهد و همه به جای انتقاد کی‌روش را تشویق می‌کنند. ما بازیکن ارزشی، با غیرت و با تعصب مثل پولادی کم داریم البته نمی‌خواهم خدایی ناکرده به هیچ بازیکنی بخواهم بی‌احترامی کنم چون همه بازیکنان ایران باغیرت و تعصب هستند و یکی از بهترین‌هایشان پولادی است.

رویانیان در پایان خاطر نشان کرد: من امیدوارم که پولادی به روزهای اوج خودش برگردد و با برنامه‌هایی که برای او در نظر دارم بتواند مثل همیشه برای پرسپولیس و تیم ملی مؤثر باشد تا این جوان خوب کشورمان با بازگشتش مجددا شادی را به دل هواداران پرسپولیس و تیم ملی ایران هدیه دهد. پولادی پسر پرسپولیس و ایران است و خیلی خوشحال شدم که او را در تیم ملی دیدم. البته شاید بازیکنان دیگری داشتیم که شایستگی حضور در تیم ملی را داشتند.

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
دلیل نمیشه یکی یه کار اشتباهی کرده ما دو برابرشو انجام بدیم
پروین یه بار انتخابش کرد اما مایلی کهن بود که بهش اجازه خودنمایی مداوم داد تو زمان مایلی کهن بود که نگاه اروپایی ها به دایی و باقری افتاد این تفکر مایلی کهن بود که همچین ستاره هایی رو به فوتبال ما اضافه کرد و ما مدیونش هستیم هرچند در حال حاضر از لحاظ اخلاقی اونو تأیید نمیکنم
نقل قول نکردم که حرفام مزاحمت تلقی نشه
من باز هم اشاره میکنم شما به عنوان هوادار کار درستی میکنید از دایی در کل حمایت میکنید اما به خاطر شرافت اخلاقی حرفای غیراخلاقیش رو تأیید نکنید و آزاده وار حمایتش کنید شما کارهای بدش رو نه تأیید کنید و نه دفاع کنید بلکه به همون نکات مثبت که تو طول چند هفته قبل باعث نتایج نسبتاً خوب پرسپولیس شد بپردازید اینم یه کمکی در جهت حرفه ایشدن هواداراش اگر برنامه های حاشیه ساز مثل نود چیزی جز وخیم تر شدن وضع و حال فوتبال و پرسپولیس نشده و همچنان هم دارند به جای بحثای فنی و رشد فنی فقط مثل گرگ گرسنه دنبال حاشیه هر تیمی که خوب کار میکنه هستند بیایید ما هوادارا و دلسوزا دنبال حاشیه نریم بحث فنی رو در جریان بگذاریم شاید من هم بهتر بود اینو تو تاپیک پرسپولیس نمیگفتم و حاشیه دادن بود اما وجدانم گفت به این حرفای غیراخلاقی دایی اشاره کنم به اندازه کافی جامعه ما دچار بی اخلاقی شده کسی هم مایلی کهن رو تأیید نکرد اون هم اصل قضیه بود و از اول خودشو آماده حاشیه سازی کرده بود تا به تیم سابق خودش ضربه بزنه واقعاً بعضی مربی ها نمیخوان هچوقت عوض بشن اما امثال دایی هنوز جا برای تغییر دارن و باید به این ادبیات دایی به شدت پرداخته بشه و بهش هشدار داده بشه که به بحثای درون زمین بپردازه و تیمش تشنه موفقیته نه اینکه 80 درصد صحبتاش رو این نوع ادبیات پر کنه که فقط ضربه به تیم میزنه و تیمو از شرایط آمادگی به دور میکنه و علاوه بر اون باعث افسوس میشه برای اسطوره دیروز و انسان بداخلاق و متکبر امروز
ما فکر میکردیم بعد از اون تصادف دایی تغییر کرده و اینطور که خودش میگفت دیدش به زندگی عوض شده اما میبینیم این فرصت الهی رو به باد داده و همچنان به زندگی در اوج تکبر و عشق به پول و شهرت و مقام علاقه وافری داره و به خیلی معیارهای اخلاقی ترجیحش میده !

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
مایلی کهن یه اخلاق داره اونم اینه که وقتی تیمش نتیجه نمی گیره بعد بازی تو کنفرانس خبری شروع می کنه به کلی بازی در اوردن تا افکار عمومی رو از بد بازی کردن تیمش به سمت حرف هایی که می زنه بکشونه و جالبه برا اینکار حتی از اختلافاتی دو نفر دیگه تو یه بازی دیگه هم داشتن هم استفاده می کنه شلوغ بازی در میاره حالا هم جلو پرسپولیس دقیقه اخر نتیجه برگشت شروع کرد به زدن این جور حرف ها من سال 96 که این اقا مربی تیم ملی بود چیز زیادی به خاطر ندارم چون کوچیک بودم ولی بعد اون که این اقا رو تو هیچ تیمی موفق ندیدم باز علی دایی حداقل چنتا قهرمانی لیگ و جام حذفی حتی از رو شانس و اقبال یا هرچی اسمشو می زارید داره و با اینکه اصلا دایی رو یه مربی درجه یک نمی دونم ولی بازم 100 برابر بهتر از امثال مایلی کهنه
خداییش مربی خوب به یکی مثل فرکی می گن نه حاشیه نه هارت و پوت و بسیار منطقی تا الان فعلا به نظرم با اینکه جامی نگرفته موفق ترین مربی لیگ تو چند سال اخیر بوده

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اتفاقا جای درستی مطرح کردید... داستان کج خلقی های دایی همونطور که در پست قبلیتون هم بهش اشاره کردید ریشه در برخوردهای سلبی داره که در سالهای پایانی بازیگریش از سمت رسانه ها و افکار عمومی بهش وارد شد. همون داستان خداحافظی نکردنش و اینکه جلو پیشرفت بازیکنهای جوان رو گرفته. جالب اینه که از رفتن دایی سالها میگذره و حالا بسیاری از همون مخالفها در اظهار نظرهاشون در به در دنبال کسی در قواره علی دایی برای فوتبال ملی میگردن. اما اعتراف نمیکنن که همون علی دایی 37 ساله هم به مراتب بسیار بهتر از همقطارهای جوانترش بود... این کج خلقی ها علاوه بر ذات و روحیات دایی، ریشه در همون برخوردها داره...
اما بد اخلاقیها رو بطور مطلق نمیتونم بپذیرم. شما مصاحبه امروز مایلی کهن رو با خبر ورزشی بخونید تا غلظت بداخلاقی ها و نسبتشون با افراد هم روشن بشه. چه کسی و چندبار از علی دایی تشکر کردیم برای اینکه با سر شکسته برای تیم ملی بازی کرد؟ این روزها یک استخوان موبرداشته هم نماد غیرت تلقی میشه (که هست). اینقدر که علی دایی رو کوبیدن بخاطر تنگ کردن جای دیگران و لابی با خدا و قلدری و ... چقدر سپاسگزارش بودیم برای همه کارهایی که برای تیم ملی ایران کرد؟
شما از مایلی کهن گفتید و شکوفا کردن علی دایی... من بازهم شما رو اصلاح میکنم. این مرحوم ناصر حجازی بود که در بانک تجارت به علی دایی میدان داد. این علی پروین بود که در حضور بزرگانی مثل صمد مرفاوی و فرشاد پیوس به تیم ملی دعوتش کرد. دایی زمانی که توسط مایلی کهن به تیم ملی فراخونده شد بازیکن پرسپولیس بود و سابقه ملی داشت. اونوقت شما میفرمایید مایلی کهن بهش میدون داد؟ مایلی کهن زمانی دایی رو به تیم ملی آورد که پیوس محروم بود و مرفاوی افت کرده بود و تنها فورواردهای قابل اعتنا اصغر مدیرروستا و علی دایی بودن. به اینها خداداد رو هم اضافه کنید. مایلی کهن چی به دایی اضافه کرد؟ نسل طلایی فوتبال ایران با مایلی کهن در آستانه حذف از فرانسه 98 بود. ما درحالی ناچار از معجزه ملبورن شدیم که بسیار زودتر باید صعود میکردیم. کارنامه فنی مایلی کهن بسیار تیره و تاره. پروین سیاستمدار بود که مایلی کهن رو در پرسپولیس و تیم ملی دستیار خودش کرد... پس نفرمایید دایی کل افتخاراتش رو به مایلی کهن مدیونه...
علی دایی اگر دینی داره به مرحوم حجازی داره که از تاکسیرانی به بانک تجارت آوردش... اگر دینی داره به علی پروین داره که اولین بار ملی پوشش کرد... به پرسپولیس داره که در بالاترین سطح ایران و آسیا مطرحش کرد و به سیدمحمد خاتمی داره که واسطه شد تا امیر قط پرونده شکایت باشگاه السد رو ببنده... این وسط مایلی کهن کمترین نقش رو بازی میکنه و بس...
درباره اخلاق و اخلاق گرایی در فوتبال فشل ایران هم بسیار میشه گفت که جاش اینجا نیست. فقط اینکه اگر قراره کسی رو قبول داشته باشیم بر مبنایی قبولش کنیم که زیاد تغییر نکنه. اینکه یه نفر درقبال حرکتی، واکنشی نشون بده که من ازش متنفر بشم! به نظرم حکم درستی نیست...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سرپرست پرسپولیس به وزارت ورزش رفت/ دایی به دنبال جمع کردن مستندات شکری: تیاگو به جای دریافت 67 هزار دلار باید 4 هزار دلار به ما پس بدهد/ لایحه

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید شیرینی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس برای پیگیری برخی از نامه‌های قرمزپوشان صبح امروز به وزارت ورزش وجوانان رفت و با برخی مسئولان دیدار و گفت‌وگو کرد.

همچنین علی دایی نیز که قرار است به زودی شکایت خود از مایلی کهن انجام دهد به دنبال مستندات صحبت‌های مایلی‌کهن و برخی مدارک دیگر در مورد او است تا شکایت خود را به فدراسیون فوتبال و مراجع قضایی اعلام کند.

*مصطفی شکری، مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره پرونده تیاگو به خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: پس از جمع‌بندی‌های انجام شده و صحبت‌هایی که با مسئولان فیفا داشتیم متوجه شدیم که تیاگو اعلام کرده 67 هزار دلار از ما طلبکار است. البته ایشان قبلا به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران رفته، اما شکایت وی پس فرستاده شده است. وی پس از این اقدام کمیته انضباطی به فیفا شکایت کرده است.

وی افزود: ما هم مستندات را به همراه مسائل مالی او طی یکی دو روز گذشته بررسی کردیم. ایشان 10 درصد از موقعی که در پرسپولیس توپ می زده جریمه شده و مبلغی هم بابت عملکرد ضعیف تیمی طبق قرارداد جریمه شده است. به همین دلیل ما نه تنها باید 67 هزار دلار به ایشان ندهیم بلکه باید 4 هزار دلار نیز تیاگو به ما پرداخت کند. ما لایحه خود را برای فیفا آماده کرده‌ایم و تا انتهای هفته آن را ارسال خواهیم کرد تا زودتر طلب خود را از تیاگوی برزیلی بگیریم.

بالا