• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
این بار درس خوبی باید بگیره حاجی مایلی .شاید عبرت بگیره ...... ولی من نگران تیمم .... از اول فصل همش حاشیه داشتیم .......... تمرکز دایی فقط باید روی تیم باشه .......... اون از قهرمانی اینم از حاج اقا مایلی!!!!

کاش فراموش نکنیم چه کسانی در قالب دوست، چه لطماتی به پرسپولیس وارد کردن... هرگز فراموش نمیکنم ماجرای کریم انصاری فرد و توافقش با کاشانی و سنگ اندازی همین حاجی!!! درود بر شرف یحیی گل محمدی و مهدی مهدوی کیا...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

كريم باقري:مگر من روي نيمكت مي نشينم كه طرف مايلي كهن بروم؟

ارتش سرخ دات كام :
بعد از صحبت هاي محمد مايلي كهن درباره اينكه كريم باقري در ابتداي بازي صباي قم – پرسپوليس به طرف او نيامده برخي در اين باره شروع به گمانه زني كردند و اتفاقا سايت گل نيز در مطلبي ابهامات در اين خصوص را مطرح كرد اما ظاهرا اين مساله به مذاق كريم باقري خوش نيامده است.

كريم باقري كه همچنان از مصاحبه فراري است و دوست ندارد حرف بزند در خصوص اتفاق بازي با صبا و مطلبي كه در اين خصوص نوشته شده بود مي گويد:« مگر شما نمي دانيد كه من روي نيمكت نمي نشينم پس چطور آن مطلب را نوشتيد؟من اصلا روي نيمكت نيستم و اين چيزي كه درباره من نوشتيد اصلا جالب نبود .اتفاقا من خودم با حاجي مايلي تماس گرفتم و با ايشان صحبت كردم.»

از باقري درباره مدرك مربيگري اش مي پرسيم و اينكه بالاخره كي روي نيمكت پرسپوليس مي نشيند كه وي پاسخ مي دهد:«مدرك را هم مي گيريم.فرصت هست.به آن كار هم مي رسيم.»

وقتي از ستاره سابق سرخ ها درباره مصاحبه نكردنش مي پرسيم مي گويد:«فعلا دوست ندارم حرف بزنم و بموقع صحبت خواهم كرد اما فعلا وقتش نيست.»

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

كريم باقري:مگر من روي نيمكت مي نشينم كه طرف مايلي كهن بروم؟

ارتش سرخ دات كام :
بعد از صحبت هاي محمد مايلي كهن درباره اينكه كريم باقري در ابتداي بازي صباي قم – پرسپوليس به طرف او نيامده برخي در اين باره شروع به گمانه زني كردند و اتفاقا سايت گل نيز در مطلبي ابهامات در اين خصوص را مطرح كرد اما ظاهرا اين مساله به مذاق كريم باقري خوش نيامده است.

كريم باقري كه همچنان از مصاحبه فراري است و دوست ندارد حرف بزند در خصوص اتفاق بازي با صبا و مطلبي كه در اين خصوص نوشته شده بود مي گويد:« مگر شما نمي دانيد كه من روي نيمكت نمي نشينم پس چطور آن مطلب را نوشتيد؟من اصلا روي نيمكت نيستم و اين چيزي كه درباره من نوشتيد اصلا جالب نبود .اتفاقا من خودم با حاجي مايلي تماس گرفتم و با ايشان صحبت كردم.»

از باقري درباره مدرك مربيگري اش مي پرسيم و اينكه بالاخره كي روي نيمكت پرسپوليس مي نشيند كه وي پاسخ مي دهد:«مدرك را هم مي گيريم.فرصت هست.به آن كار هم مي رسيم.»

وقتي از ستاره سابق سرخ ها درباره مصاحبه نكردنش مي پرسيم مي گويد:«فعلا دوست ندارم حرف بزنم و بموقع صحبت خواهم كرد اما فعلا وقتش نيست.»

به معنای واقعی کلمه آقاست آقا کریم

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
این بار درس خوبی باید بگیره حاجی مایلی .شاید عبرت بگیره ...... ولی من نگران تیمم .... از اول فصل همش حاشیه داشتیم .......... تمرکز دایی فقط باید روی تیم باشه .......... اون از قهرمانی اینم از حاج اقا مایلی!!!!
این دایی این همه سال چکار میکرد. تو این زمان حساس که مربی تیم شده میخواد با همه تسویه حساب کنه.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مجتبی محرمی پیشکسوت پرسپولیس در بیمارستان . به گزارش خبر های رسیده این بازیکن با استعداد سال های نه چندان دور پرسپولیس چند روز دیگر مرخص میشود.

uzopl4p13kif2eyvxpvl.jpg

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این دایی این همه سال چکار میکرد. تو این زمان حساس که مربی تیم شده میخواد با همه تسویه حساب کنه.

رحمان گرامی منم با شما موافقم الان تیم ،دایی رو به شدت کنار خودش باید داشته باشه .............. ولی مگه حاشیه سازا میزارن ....اون ازقهرمانی با اون شاهکار بینظیرش!.... حمله مایلیکهن هم به دایی رو همه مستقیم دیدن .....................امیدوارم زودتر تموم بشه بره !

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182

این چی میگه این وسط
همه آدم شدن برا ما
اسمشو تاحالا من نشنیده بودم حالا نگاه چه حرفا اومده داره میزنه همه میخوان حاشیه درست کنن نگاه هیچکس دوست نداره قهرمان شه پرسپولیس همه با پرسپولیس لجن
کور شن همشون
این کی بود پرسپولیسی بود قبلا؟
بابا arambash اینوجور خبرا رو نزار من اعصاب ندارم
کاش بشه سر پرست پرسپلیس علهیش مصاحبه کنه خراب شیم روش
چون فعلا رویانیونو دایی زیاد حاشیه دارن نباید زیاد تر شه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این چی میگه این وسط
همه آدم شدن برا ما
اسمشو تاحالا من نشنیده بودم حالا نگاه چه حرفا اومده داره میزنه همه میخوان حاشیه درست کنن نگاه هیچکس دوست نداره قهرمان شه پرسپولیس همه با پرسپولیس لجن
کور شن همشون
این کی بود پرسپولیسی بود قبلا؟
بابا arambash اینوجور خبرا رو نزار من اعصاب ندارم
کاش بشه سر پرست پرسپلیس علهیش مصاحبه کنه خراب شیم روش
چون فعلا رویانیونو دایی زیاد حاشیه دارن نباید زیاد تر شه

محمد دایی سکوت کرد اینم باید سکوت میکرد ....این کارا تنظیم شده ........ نوبتی حمله میکنن .......... دایی رو درگیر حاشیه کنن ............. و گر نه مایلیکهن چه دلیلی داشت به مربی تیم حریف حمله کنه !

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
یه بار شنیدم یکی میگفت باشگاه های پرسپولیس و استقلال و به تازگی سپاهان و قدرتشون به نوعی نماد وضع اجتماعی ما هستند و تعداد هوادارانشون هم نشون دهنده نوع احساسات اقشار مردمه واقعاً حرف قشنگی زده به نظر من حالا شاید عیناً اینطور نباشه اما میتونم بگم تا حد زیادی به واقعیت نزدیکه ما متأسفانه مردمی احساساتی افراطی هستیم تو همه باشگاهامون از این مسائل هست ولی در پرسپولیس در حد اعلاش دیده میشه هوادارای تیم پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم کشور هم همیشه احساساتی و افراطی هستند (قشر قالبشونو عرض میکنم) یعنی یه رفتاره که متأسفانه هیچوقت حاضر نیستید کنار بگذارید و با اینکه تیمتونو دوست دارید اما واقعاً با این شکل رفتارتون بهش ضربه میزنید اینکه تا یکی مربیتون میشه تمام فحاشی های گذشتتونو بهش فراموش میکنید و بهش اعتماد میکنید و تا پای جون!!!! باهاشید ولی چه قبل از مربیگریش و چه بعد از مربیگریش با بدترین الفاظ حرمتشو خورد میکنید نشاندهنده هون افراطی گری و احساساتی بودن ذاتیتونه متأسفانه اکثریت ملت ایران اینطورین و پرطرفدارترین تیم کشور ما هم همینطور حمایت میشه ! برای همینه که به نظر من مربی که به تیمتون میاد با دل و جون برای تیم کار نمیکنه بلکه اولویت رو همیشه به منافع شخصیش میده چرا که میدونه همه حمایت ها مقطعی هست و اصلاً هم منطقی نیست آدم دلشو به این حمایت های ظاهری خوش کنه همینه که هر مربی اومد چه خارجی و چه ایرانی با دیدن اوضاع احوال شما هواداران احساسی حساب کار دستش اومد و ترجیح داد به مبلغ قراردادش و حاشیه های خودش فکر کنه نه به فکر طرح تاکتیکی جدید و حساب شده برای تیمش.
من پیشنهادم اینه که هیچوقت اصلاً کسی رو خراب نکنید و برای خودتون دشمن درست نکنید این دید منفی بافانس که خیلی از اسطوره هاتونو فراری داده مایلی کهن یه پرسپولیسیه دعوای اون با دایی همیشه بوده ولی این دعوارو به خاطر به هم ریختن پرسپولیس برنامه ریزی نکرده همین بالاهارو سر پروین و دایی هم آوردید همین انگ هارو به خیلیا زدید این کارا سودی جز بی ثباتی بیشتر در مربیگری تیمتون نداره دیگه این بی ثباتی رو میخواهید تا کجا به پیش ببرید یه نگاه یه تاریخ مربی ها تون بندازید ببینید کدوم مربی تو این ده سال بیش از دو سال در تیم موند و چندتاشون به نیم فصلم نکشید ؟! آیا واقعاً اینطوری میشه برنامه ای برای تیم داشت ؟؟؟ یه کار خوب که به نظرم انجام شده حمایت مداوم از رویانیان بوده اما این کافی نیست باید روحیه افراطی و تخریبگرتون رو کنار بگذارید حتی دشمن رو اگر محترم بشمارید (اگر به معیارهای اخلاقی هم چندان معتقد نیستید) یه سیاسته که بهش میگن با پنبه سر ببر و حداقل حسنش اینه که خودتون دچار بحران نمیشید و اگر اون مایلی کهن دشمنتونم بود! ناکام میشد اما دارم بهتون میگم شما دارید هم مربی های بزرگ و بابرنامه رو از امنیت در پرسپولیس ناامید میکنید و هم دارید به سرمایه ها و تاریخ باشگاهتون لطمه میزنید و حتی به بازیکنهای قدیمی خودتون هم رحم نمیکنید. باید قبول کنید شما روحیه تخریب گری دارید من واقعاً باید اینو میگفتم خیلی میخواستم از ناحیه تکریم باهاتون حرف بزنم اما اگر این روندو شما هوادارا ادامه بدین پرسپولیس حالا حالاها ره به جایی نمیبره
خوشبختانه دارید یه چیزایی رو متوجه میشید وفاداری به رویانیان شروعش بود که امیدوارم سیاست خود باشگاه هم در کنار تغییر رفتار هواداراش این باشه که با بدبینی و دشمن سازی برای خودش حاشیه بیشتر درست نکنه و متوجه بشه که همین کسانی که پرسپولیس به جونشون میفته یه روزی ممکنه محتاجشون باشه حالا به هر نحوی ...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
همین کسانی که پرسپولیس به جونشون میفته یه روزی ممکنه محتاجشون باشه حالا به هر نحوی ...

درود دوباره

فقط یک پرسش در چارچوب همین یک خط از فرمایش شما : سه فصل پیش پرسپولیس برای جذب کریم انصاری فرد با سایپا به توافق رسید. 500 میلیون هم رقم توافق بود که برای کسی مثل حبیب کاشانی رقم بسیار درشتیه... اونوقت برای قطعی شدن این انتقال محتاج کسی شد به نام محمد مایلی کهن... نتیجه؟ پس قطعیتی وجود نداره که اگر زمانی، به هر نحوی، محتاج اشخاصی از جنس مایلی کهن شدیم، بخاطر اینکه پرسپولیس هستیم و اون اشخاص هم عرق پرسپولیسی دارن!!! ما به اهدافمون برسیم... افراد دیگه چه باید بکنن تا بفهمیم منافع شخصی روح تصمیمات و اظهار نظرهاشونه و تعصب باشگاهی صرفا یک ویترین زیبا؟ دست تک تک کسانی که حتی نیم فصل در پرسپولیس بازی کردن رو میبوسم... اما به شعور خودم هم احترام میذارم...

پاینده باشید

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بیخود نیست میگن عشق پروینه
حتی نوع حرکت دهنش رو هم شبیه سلطان کرده یه حالت پف کرده!
جالب بود

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خیر دوم همچنان فراری از قرار مخالفت دایی با جدایی دو بازیکن پرسپولیس/ پول از وزارت رسید

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که روز گذشته خبر رسید خیری که قرار بود بخشی از پول رضایتنامه محمدرضا خلعتبری از عجمان را پرداخت کند پیدا شده همچنان سر قرار خود با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس حاضر نمی شود تا کم کم مسئولان پرسپولیس را به فکر چاره ای بیندازد.

*با توجه به اینکه پرسپولیس چهار دروازه‌بان دارد به احتمال فراوان در نیم فصل یکی از این دروازه بان ها به صورت قرضی از این تیم جدا می شوند. هدف دایی از این کار این است که دروازه‌بان‌هایش شرایط مسابقه را از دست ندهند. گفته می‌شود این دروازه‌بان رضا محمدی است.

خبر دیگر از سرخپوشان مربوط به رضا حقیقی و میلاد غریبی است. اما علی دایی در گفت‌وگویی به فارس گفت: فعلا هیچ بازیکنی از پرسپولیس جدا نخواهد شد و اگر در نیم‌فصل قرار بود اتفاقی بیفتد آن زمان اعلام خواهد کرد اما فعلا خبری در این باره و موافقات کادر فنی نیست.

خبر آخر از قرمز‌پوشان اینکه بالاخره پس از پیگیری‌های فراوان امروز مبلغی از سوی وزارت ورزش به حساب باشگاه پرسپولیس ریخته شد البته این پول کمتر از آنی است که به استقلالی‌ها داده شده و به همین دلیل پرسپولیسی‌ها قرار است در این باره با صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش گفت‌وگو کنند.

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
درود دوباره

فقط یک پرسش در چارچوب همین یک خط از فرمایش شما : سه فصل پیش پرسپولیس برای جذب کریم انصاری فرد با سایپا به توافق رسید. 500 میلیون هم رقم توافق بود که برای کسی مثل حبیب کاشانی رقم بسیار درشتیه... اونوقت برای قطعی شدن این انتقال محتاج کسی شد به نام محمد مایلی کهن... نتیجه؟ پس قطعیتی وجود نداره که اگر زمانی، به هر نحوی، محتاج اشخاصی از جنس مایلی کهن شدیم، بخاطر اینکه پرسپولیس هستیم و اون اشخاص هم عرق پرسپولیسی دارن!!! ما به اهدافمون برسیم... افراد دیگه چه باید بکنن تا بفهمیم منافع شخصی روح تصمیمات و اظهار نظرهاشونه و تعصب باشگاهی صرفا یک ویترین زیبا؟ دست تک تک کسانی که حتی نیم فصل در پرسپولیس بازی کردن رو میبوسم... اما به شعور خودم هم احترام میذارم...

پاینده باشید

دوست عزیز من خداحافظی کرده بودم :D
بیخیال بحث باشید میخواستم قبل از رفتن فقد حق متلبو گفته باشم همینو عیناً تو پی سی وردم گذاشتم برید ببینید تا فکر نکنید با شما عزیزان مشکلی دارم
اتفاقاً خیلی به جرأت میگم منی که واقعاً خیرخواه پرسپولیسم و موفقیتشو میخوام نه حواشی مسخره هرسالشو از خیلی از این هوچی های بی عقل یا عامد و مغرض دوروبرشم پرسپولیسی ترم پرسپولیسی واقعی هستم اتفاقاً هوادار استقلال هم هستم! و فولاد خوزستان و تراکتورسازی و همه تیمهای ستاره ساز و ریشه دار فوتبالمون رو هم دوست دارم نه مثل سپاهان که بی رگو ریشن و فقط استعدادهای باشگاه های دیگه رو میقاپن من مثل بعضیا نیستم که تعصب توخالی داشته باشم و رقیبای خوبمو نابود کنم مثل بعضیا نیستم که تمام اصول اخلاقی رو زیر پا بگذارم به اسم هواداری که اتفاقاً اون نوع هواداری اظهر من الشمسه که بدترین دشمنی با پرسپولیسه که براش حاشیه فقط میسازیو از اوج بحرانش لذت میبری هه جالبه واقعاً از صبح تا شب به اسم هوادار بشینو به حاشیه های تیم بچسبو براش دردسر درست کن و مثل خوره نابودش کن بعدم بگی روش تعصب داری هه جالبه واقعاً خدایا !! :D من به همه باشگاه های زحمتکش ایران احترام میگذارم و موفقیت کل تیمهامونو میخوام ولی از همه بیشتر و اول از همه میخوانم پرسپولیس موفق بشه ولی نه با زمین زدن اینو اون و اینه که داره نابودش میکنه اینه که باعث شده پرسپولیسیا از بس به نابود کردن اینو اون علاقه پیدا کردن حالا اول از همه به تیم خودشون با حاشیه سازی دارن لطمه میزنن همین و بس
و مثل همه میدونم این کارها داره لطمه میزنه و یه عده هم لذت میبرن این جنگو دعواها ادامه پیدا کنه و اخر فصل با ائوج بحران پرسپولیس دوباره دایی برکنار بشه بهش فحاشی بشه و دوباره یه بخت برگشته دیگه رو بیارنو ادامه ماجرا !!
این وسط ما هوادارا به درک اسفل ! اون بیت المالی که میلیارد میلیارد به باد میره رو کجای دل بگذارم که هیچوقتم خرج اون جوونای مردم نمیشه که از بیکاریو بی پولی به اعتیادو جرمو جنایتو خودکشی رو میارن ؟!

والسلام نامه تمام قربون شما
موفق باشید صمیمانه ;)

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عزیزی: به مایلی‌کهن هم ۵ میلیارد بدهند قبول می‌کند/ خانه دایی ۲۰۰۰ متر است، باید به کسی توضیح بدهد؟ - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : بازیکن پیشین تیم ملی که در زمان مربیگری محمد مایلی کهن، با دایی همبازی بود معتقد است که اگر مایلی‌کهن هم پیشنهاد ۵ میلیاردی داشت آن را می‌پذیرفت.

خداداد عزیزی در پاسخ به این سوال که چرا اختلاف‌های دایی و مایلی‌کهن پایانی ندارد گفت: اینکه چرا آنها در طول این چند سال با یکدیگر اختلاف داشته‌اند زیاد به من مربوط نمی‌شود و نمی‌توانم اظهارنظر خاصی داشته باشم ولی جرقه این آتش قبل از بازی پرسپولیس و صبا زده شد و خاموش کردن آن کار سختی به نظر می‌رسد. مایلی‌کهن حرف‌هایی زد که علی دایی جوابش را داد و مایلی‌کهن دوباره مصاحبه کرد و جواب دایی را داد. فکر می‌کنم این بحث‌ها به صلاح فوتبال نیست ولی از طرفی افراد باید از خودشان دفاع کنند.

وی خاطرنشان کرد: مایلی کهن در خصوص مسائل مالیاتی، زندگی دایی و برخی چیزهای دیگر حرف‌هایی زد که طبیعتا با واکنش سرمربی پرسپولیس همراه شد ولی من امیدوارم این بحث‌ها تمام شود. این بار شروع کننده دعوا مایلی‌کهن بود و این نظر شخصی من است. مایلی‌کهن از این موضوع ناراحت بود که چرا دایی به تصمیمات داور اعتراض می‌کند و به کنار خط آمد و واکنش نشان داد. این در حالی است که مایلی کهن اگر اعتراضی داشت باید آن را با داور چهارم در میان می‌گذاشت نه اینکه دایی را مورد خطاب قرار دهد.

عزیزی افزود: وقتی مایلی‌کهن این حرف‌ها را می‌زند و در مورد مسائل مالی و زندگی دایی صحبت می‌کند مطمئنا سرمربی پرسپولیس هم واکنش نشان می‌دهد. فکر می‌کنم ثابت کردن برخی مسائل آن هم در شرایطی که به زندگی افراد مربوط می‌شود سخت است و مربیانی که معلم هستند باید خیلی چیزها را رعایت کنند. پرداختن به زندگی شخصی دیگران منطقی و درست نیست و علی دایی هم اگر ثروتی دارد دزدی نکرده است.

مهاجم پیشین تیم ملی تاکید کرد: بعضی‌ها در مورد خانه دایی صحبت می‌کنند و نمی‌دانم چه معنایی دارد. اصلا دایی خانه 2000 متری دارد، مگر او باید به خاطر خانه‌اش به دیگران توضیح بدهد، او زحمت کشیده و هر چه داشته از راه فوتبال به دست آورده‌ است. شاید یک نفر میلیاردر باشد و بخواهد دوچرخه سوار شود و شاید هم یک نفر دوست داشته باشد بهترین ماشین را سوار شود و بهترین زندگی را داشته باشد. این مسائل خصوصی است و ربطی به فوتبال ندارد.

خداداد در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنی حرف‌های مایلی کهن در مورد دستمزد 5 میلیاردی علی دایی درست باشد گفت: شاید دایی 10 میلیارد پول بگیرد و این گناه نیست و اگر حرف فردی در مورد این موضوع بحثی دارد یا معترض است باید با رویانیان صحبت کند که مدیرعامل باشگاه است. به هر مربی‌ای پیشنهاد 5 میلیاردی بدهند قبول می‌کند و اگر این پول را به من هم بدهند آن را رد نمی‌کنم. شما فکر می‌کنید اگر به مایلی‌کهن پیشنهاد 5 میلیاردی بدهند قبول نمی‌کند؟ شک نکنید که او قبول خواهد کرد. فکر می کنم این دعواها فقط باعث می‌شود که یک عده آدم غیرفوتبالی از آن سوءاستفاده کنند. امیدوارم هر چه زودتر این اختلاف‌ها برطرف شود.

وی گفت: حق را به دایی می‌دهم، من هم اگر کسی در زندگی شخصی‌ام ورود کند با او برخورد می‌کنم اما این درگیری‌ها نه به نفع دایی است و نه مایلی کهن، فقط یک عده که بیرون گود نشستند و با این دو نفر مشکل دارند را خوشحال می‌کنند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
احتمال حضور ایمون زاید در پرسپولیس - Perspolisnews.Com

شايد ايمون زايد را به زودي در جمع‌ پرسپوليسي‌ها ببينيم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اين احتمال وجود دارد كه در آينده نزديك ايمون زايد را در جمع پرسپوليسي‌ها ببينيم. البته اين حضور براي بازي در تيم فوتبال پرسپوليس نيست. حداقل اينكه در مقطع فعلي، دليل حضور او اين نيست.

يكي از دوستان زايد در اين باره مي‌گويد: زايد خيلي دوست دارد به پرسپوليس برگردد ولي تا اين لحظه صحبتي نشده است از سوي ديگر او از آن بازيكناني نيست كه خودش را تمرين نشان بدهد و علي دايي از آن مربيان است كه تمرينات را خيلي جدي مي‌گيرد و شايد آينده‌اي براي چنين اتفاقي وجود نداشته باشد اما او قرار است در جشن پرسپوليس حضور پيدا كند. بالاخره در كل تاريخ فوتبال پرسپوليس دو نفر بودند كه در دربي هت‌‌تريك كردند.

بنا به اظهارات اين دوست، ايمون زايد قرار است يكي از ميهمانان پرسپوليس براي جشن پنجاهمين سال تاسيس اين باشگاه باشد البته هنوز قرارها از سوي باشگاه نهايي نشده است.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
... یه رفتاره که متأسفانه هیچوقت حاضر نیستید کنار بگذارید و با اینکه تیمتونو دوست دارید اما واقعاً با این شکل رفتارتون بهش ضربه میزنید اینکه تا یکی مربیتون میشه تمام فحاشی های گذشتتونو بهش فراموش میکنید و بهش اعتماد میکنید و تا پای جون!!!! باهاشید ولی چه قبل از مربیگریش و چه بعد از مربیگریش با بدترین الفاظ حرمتشو خورد میکنید نشاندهنده هون افراطی گری و احساساتی بودن ذاتیتونه متأسفانه اکثریت ملت ایران اینطورین و پرطرفدارترین تیم کشور ما هم همینطور حمایت میشه ! برای همینه که به نظر من مربی که به تیمتون میاد با دل و جون برای تیم کار نمیکنه بلکه اولویت رو همیشه به منافع شخصیش میده چرا که میدونه همه حمایت ها مقطعی هست و اصلاً هم منطقی نیست آدم دلشو به این حمایت های ظاهری خوش کنه همینه که هر مربی اومد چه خارجی و چه ایرانی با دیدن اوضاع احوال شما هواداران احساسی حساب کار دستش اومد و ترجیح داد به مبلغ قراردادش و حاشیه های خودش فکر کنه نه به فکر طرح تاکتیکی جدید و حساب شده برای تیمش.
من پیشنهادم اینه که هیچوقت اصلاً کسی رو خراب نکنید و برای خودتون دشمن درست نکنید این دید منفی بافانس که خیلی از اسطوره هاتونو فراری داده مایلی کهن یه پرسپولیسیه دعوای اون با دایی همیشه بوده ولی این دعوارو به خاطر به هم ریختن پرسپولیس برنامه ریزی نکرده همین بالاهارو سر پروین و دایی هم آوردید همین انگ هارو به خیلیا زدید این کارا سودی جز بی ثباتی بیشتر در مربیگری تیمتون نداره دیگه این بی ثباتی رو میخواهید تا کجا به پیش ببرید یه نگاه یه تاریخ مربی ها تون بندازید ببینید کدوم مربی تو این ده سال بیش از دو سال در تیم موند و چندتاشون به نیم فصلم نکشید ؟! آیا واقعاً اینطوری میشه برنامه ای برای تیم داشت ؟؟؟ یه کار خوب که به نظرم انجام شده حمایت مداوم از رویانیان بوده اما این کافی نیست باید روحیه افراطی و تخریبگرتون رو کنار بگذارید حتی دشمن رو اگر محترم بشمارید (اگر به معیارهای اخلاقی هم چندان معتقد نیستید) یه سیاسته که بهش میگن با پنبه سر ببر و حداقل حسنش اینه که خودتون دچار بحران نمیشید و اگر اون مایلی کهن دشمنتونم بود! ناکام میشد اما دارم بهتون میگم شما دارید هم مربی های بزرگ و بابرنامه رو از امنیت در پرسپولیس ناامید میکنید و هم دارید به سرمایه ها و تاریخ باشگاهتون لطمه میزنید و حتی به بازیکنهای قدیمی خودتون هم رحم نمیکنید. باید قبول کنید شما روحیه تخریب گری دارید ...

عزیز دل برادر، الان لحن نوشته شما کاملا خطابی است، اول معلوم بفرما موضعت دقیقا چیه بعد بیشتر در خدمتت هستیم!
winksmiley02.gif
(این رو به مزاح گفتم)

... در لابلای صحبت های شما حرف ها درستی است و بخشی از آسیب هایی که پرسپولیس در سال های اخیر متحمل شده را اشاره کرده اید.

اما اگر شما اخبار سال های اخیر رو به دقت و کامل دنبال کرده باشید، خواهید دید که پرسپولیس از خودی ها بیشتر آسیب دیده تا دیگران و گر چه بعضا هواداران هم اشتباهاتی داشته اند، ولی در این بین امثال همین مایلی کهن ها بیشتر از موفقیت پرسپولیس به فکر منافع شخصی خود و این که از این کلاه نمدی برای خود ببافند بوده اند!

بالا