• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
من از هردوشون بدم میاد . هم علی دایی و هم مایلی کهن . منتها چون الان علی دایی سرمربی تیم ماست باید سکوت کرد دیگه ...

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
شما همین طور که نسبت به این تاپیک حساسیت دارین،نسبت به تاپیک تیم رقیب هم حساس باشین،میخواین بگین که تو مدیریت طرفدار هیچ رنگی نیستین اما متاسفانه از اونور بوم افتادین

همین الان برین و ببینین که تو تاپیک تیم رقیب چه خبره

بنده و دوستانم هر مورد خاصی که ببینیم رو برخورد می کنیم، اگر موردی را ندیده باشیم شما باید اطلاع بدهید و این اطلاع دادن از طریق دکمه بد ریپورت برای شما فراهم شده. فقط خود شما نباید در این تاپیک مستقیما پاسخ بدهید چون منجر به بر هم خوردن نظم تاپیک خواهد شد.

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
اتفاقا جای درستی مطرح کردید... داستان کج خلقی های دایی همونطور که در پست قبلیتون هم بهش اشاره کردید ریشه در برخوردهای سلبی داره که در سالهای پایانی بازیگریش از سمت رسانه ها و افکار عمومی بهش وارد شد. همون داستان خداحافظی نکردنش و اینکه جلو پیشرفت بازیکنهای جوان رو گرفته. جالب اینه که از رفتن دایی سالها میگذره و حالا بسیاری از همون مخالفها در اظهار نظرهاشون در به در دنبال کسی در قواره علی دایی برای فوتبال ملی میگردن. اما اعتراف نمیکنن که همون علی دایی 37 ساله هم به مراتب بسیار بهتر از همقطارهای جوانترش بود... این کج خلقی ها علاوه بر ذات و روحیات دایی، ریشه در همون برخوردها داره...
اما بد اخلاقیها رو بطور مطلق نمیتونم بپذیرم. شما مصاحبه امروز مایلی کهن رو با خبر ورزشی بخونید تا غلظت بداخلاقی ها و نسبتشون با افراد هم روشن بشه. چه کسی و چندبار از علی دایی تشکر کردیم برای اینکه با سر شکسته برای تیم ملی بازی کرد؟ این روزها یک استخوان موبرداشته هم نماد غیرت تلقی میشه (که هست). اینقدر که علی دایی رو کوبیدن بخاطر تنگ کردن جای دیگران و لابی با خدا و قلدری و ... چقدر سپاسگزارش بودیم برای همه کارهایی که برای تیم ملی ایران کرد؟
شما از مایلی کهن گفتید و شکوفا کردن علی دایی... من بازهم شما رو اصلاح میکنم. این مرحوم ناصر حجازی بود که در بانک تجارت به علی دایی میدان داد. این علی پروین بود که در حضور بزرگانی مثل صمد مرفاوی و فرشاد پیوس به تیم ملی دعوتش کرد. دایی زمانی که توسط مایلی کهن به تیم ملی فراخونده شد بازیکن پرسپولیس بود و سابقه ملی داشت. اونوقت شما میفرمایید مایلی کهن بهش میدون داد؟ مایلی کهن زمانی دایی رو به تیم ملی آورد که پیوس محروم بود و مرفاوی افت کرده بود و تنها فورواردهای قابل اعتنا اصغر مدیرروستا و علی دایی بودن. به اینها خداداد رو هم اضافه کنید. مایلی کهن چی به دایی اضافه کرد؟ نسل طلایی فوتبال ایران با مایلی کهن در آستانه حذف از فرانسه 98 بود. ما درحالی ناچار از معجزه ملبورن شدیم که بسیار زودتر باید صعود میکردیم. کارنامه فنی مایلی کهن بسیار تیره و تاره. پروین سیاستمدار بود که مایلی کهن رو در پرسپولیس و تیم ملی دستیار خودش کرد... پس نفرمایید دایی کل افتخاراتش رو به مایلی کهن مدیونه...
علی دایی اگر دینی داره به مرحوم حجازی داره که از تاکسیرانی به بانک تجارت آوردش... اگر دینی داره به علی پروین داره که اولین بار ملی پوشش کرد... به پرسپولیس داره که در بالاترین سطح ایران و آسیا مطرحش کرد و به سیدمحمد خاتمی داره که واسطه شد تا امیر قط پرونده شکایت باشگاه السد رو ببنده... این وسط مایلی کهن کمترین نقش رو بازی میکنه و بس...
درباره اخلاق و اخلاق گرایی در فوتبال فشل ایران هم بسیار میشه گفت که جاش اینجا نیست. فقط اینکه اگر قراره کسی رو قبول داشته باشیم بر مبنایی قبولش کنیم که زیاد تغییر نکنه. اینکه یه نفر درقبال حرکتی، واکنشی نشون بده که من ازش متنفر بشم! به نظرم حکم درستی نیست...
دوست عزیز من همه حرفهاتون درباره غیرت و تعصب دایی رو قبول دارم منتها در حیطه مربیگری تا حالا نمیگم بد کار کرده ولی کوچکترین موفقیتی در مهار حاشیه که نداشته هیچ مرتب هم خودشو قاطی بحثها و دعواها کرده اینو منو شما هم میدونیم که دایی اگر بعد از بازی نظری هم درباره مایلی کهن نمیداد کلی برد کرده بود هم اخلاق رو برده بود و هم احترام پیشکسوتشو نگه داشته بود و الان چیزی جز ضرر و حاشیه به مرتبه اعلا نصیب خودش تیمش و ما هوادارا که اینطور وارد بحث و کل کل شدیم نداره اینکه میگم کل کل به خاطر اینکه شما یا دقت نکرده به من جواب میدید و یا واقعاً قصد محکوم کردن من که در کمال احترام اومدمو ایشونو در این مورد نقد کردم دارید به این خاطر که من به هیچ وجه نگفتم مایلی کهن در بزرگ کردن دایی همه جوره موثر بوده علی دایی خودش اصل کاری بود و تعصب و اراده دوران بازیگریش و حرفه ای گریش و اسطوره بودنش در این زمینه که هیچکس شکی نداره و خود من همه جا و همیشه به دوستان گفتم که باید قدر دایی رو بدونیم و مطمئن باشید مثل دایی تو این شرایط خاص دیگه نه دنیا داشته و نه متولد خواهد شد که یه مهاجم تو ایران با این شرایط فوتبالی بتونه خودشو به اوج دنیا بکشونه و رو دست پله بزنه منتها مربی های انسان تو هر مقطعی و به هر مقداری که براش زحمت کشیدن شایسته احترام هستن و باید دستشونو بوسید حتی مربی اگر تو گوش شاگردشم بزنه باز هم شاگرد باید به خاطر اینکه مربیشه گذشت کنه و سرشو پایین بندازه و تاریخ ورزشمون تاریخ آموزش پهلوانی بوده و ما ایرانیها شرایط اخلاقی فعلی در ورزشمون مایه ننگه که اصول اخلاقی بینظیر ایرانی در ورزش رو دارید به فراموشی میسپاریم و هویتمونو تو ورزش کاملاً مغایر با هویت تاریخیمون تو این زمینه به دنیا نشون میدیم من عمده صحبتم همین بوده و چون شما میفرمایید جاش همینجاست بیشتر توضیح دادم و در این مورد دایی شک نکنید دچار بحران اخلاقی شده که مایلی کهنی رو به این شکل مورد خطاب قرار داده که با احترام به روح بزرگ ناصرخان حجازی و علی خان پروین که خداحفظشون کنه و علاوه بر دایی نقش واقعاً بزرگی در فوتبال ما داشتند و دارند مایلی کهن هم نباید در موردش اجحاف واقع بشه و تو یه مقطع با مربیگریش افتخارات بزرگی به دست آوردیم اون برد 6 2 رو ما در زمان مربیگری مایلی کهن به دست آوردیم تاریخ رو نمیشه انکار کرد دایی هم همه کاره نبود بلکه دایی بعد از پیشی گرفتن ایران بود که تعداد گلهارو افزایش داد و بقیه تیم هم خیلی خوب کار کردن و ستاره های بزرگ تاریخمون مثل باقری عزیزی و خیلی ستاره ها رو همین مایلی کهن دعوت کرده بود مگر دعوت مجدد خودش کار کمیه اگر بقیشونم مثل دایی از قبل وارد تیم ایران شده بودن همین که مایلی کهن تونست ازشون بهره ببره و اون افتخارات رو کسب کنه شایسته تحسینه و من یادمه شیوه مربیگری مایلی کهن که همون موقعم کم منتقد نداشت و خود ما تو مدرسه مسخرش میکردیم ! سرمون نمیشد ولی مایلی کهن در تیم ملی سبقه خوب و قابل تقدیری داره اون صعود تاریخیمونم به جام جهانی با اینکه ممکنه خیلیا بگن کار ویرا بود اما من مخالفم و تلاشهای مایلی کهن بخش عمده این راه رو شکل داد و یه مربی برزیلی با دو هفته کار خاصتی نکرد و فقط با بازیکنهامون آشنا شده بود پس نباید اینقدر راحت مربی ها رو کم ارزش جلوه بدیم بدون شک اگر از نزدیک بخواهیم با آقای مایلی کهن گفتگو داشته باشیم برای همین حرفاشونم استدلال های خواهند داشت و متأسفانه رسانه های به میل خودشون با حرف افراد بازی میکنن و یه نفر رو بدنام میکنن و یکی رو به اوج میبرن آقای مایلی کهن قابل احترامه حتی با این کارش و با این حرفایی که زده نباید ما هم دچار اشتباه بشیم و به بی اخلاقی ها دامن بزنیم .

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
اتفاقا جای درستی مطرح کردید... داستان کج خلقی های دایی همونطور که در پست قبلیتون هم بهش اشاره کردید ریشه در برخوردهای سلبی داره که در سالهای پایانی بازیگریش از سمت رسانه ها و افکار عمومی بهش وارد شد. همون داستان خداحافظی نکردنش و اینکه جلو پیشرفت بازیکنهای جوان رو گرفته. جالب اینه که از رفتن دایی سالها میگذره و حالا بسیاری از همون مخالفها در اظهار نظرهاشون در به در دنبال کسی در قواره علی دایی برای فوتبال ملی میگردن. اما اعتراف نمیکنن که همون علی دایی 37 ساله هم به مراتب بسیار بهتر از همقطارهای جوانترش بود... این کج خلقی ها علاوه بر ذات و روحیات دایی، ریشه در همون برخوردها داره...
اما بد اخلاقیها رو بطور مطلق نمیتونم بپذیرم. شما مصاحبه امروز مایلی کهن رو با خبر ورزشی بخونید تا غلظت بداخلاقی ها و نسبتشون با افراد هم روشن بشه. چه کسی و چندبار از علی دایی تشکر کردیم برای اینکه با سر شکسته برای تیم ملی بازی کرد؟ این روزها یک استخوان موبرداشته هم نماد غیرت تلقی میشه (که هست). اینقدر که علی دایی رو کوبیدن بخاطر تنگ کردن جای دیگران و لابی با خدا و قلدری و ... چقدر سپاسگزارش بودیم برای همه کارهایی که برای تیم ملی ایران کرد؟
شما از مایلی کهن گفتید و شکوفا کردن علی دایی... من بازهم شما رو اصلاح میکنم. این مرحوم ناصر حجازی بود که در بانک تجارت به علی دایی میدان داد. این علی پروین بود که در حضور بزرگانی مثل صمد مرفاوی و فرشاد پیوس به تیم ملی دعوتش کرد. دایی زمانی که توسط مایلی کهن به تیم ملی فراخونده شد بازیکن پرسپولیس بود و سابقه ملی داشت. اونوقت شما میفرمایید مایلی کهن بهش میدون داد؟ مایلی کهن زمانی دایی رو به تیم ملی آورد که پیوس محروم بود و مرفاوی افت کرده بود و تنها فورواردهای قابل اعتنا اصغر مدیرروستا و علی دایی بودن. به اینها خداداد رو هم اضافه کنید. مایلی کهن چی به دایی اضافه کرد؟ نسل طلایی فوتبال ایران با مایلی کهن در آستانه حذف از فرانسه 98 بود. ما درحالی ناچار از معجزه ملبورن شدیم که بسیار زودتر باید صعود میکردیم. کارنامه فنی مایلی کهن بسیار تیره و تاره. پروین سیاستمدار بود که مایلی کهن رو در پرسپولیس و تیم ملی دستیار خودش کرد... پس نفرمایید دایی کل افتخاراتش رو به مایلی کهن مدیونه...
علی دایی اگر دینی داره به مرحوم حجازی داره که از تاکسیرانی به بانک تجارت آوردش... اگر دینی داره به علی پروین داره که اولین بار ملی پوشش کرد... به پرسپولیس داره که در بالاترین سطح ایران و آسیا مطرحش کرد و به سیدمحمد خاتمی داره که واسطه شد تا امیر قط پرونده شکایت باشگاه السد رو ببنده... این وسط مایلی کهن کمترین نقش رو بازی میکنه و بس...
درباره اخلاق و اخلاق گرایی در فوتبال فشل ایران هم بسیار میشه گفت که جاش اینجا نیست. فقط اینکه اگر قراره کسی رو قبول داشته باشیم بر مبنایی قبولش کنیم که زیاد تغییر نکنه. اینکه یه نفر درقبال حرکتی، واکنشی نشون بده که من ازش متنفر بشم! به نظرم حکم درستی نیست...

تا جایی که من خاطرم هست علی دایی در حدود سن 23 - 24 سالگی به تیم ملی دعوت شد و بعد از آقای گلی او با باشگاه بانک تجارت با 17 گل بود که در کنار بزرگانی مثل پیوس و مرفاوی قرار گرفت و خیلی هم زود خودش رو نشان داد؛ در واقع در بازی های مقدماتی جام جهانی 1994 که متاسفانه در عین شایستگی خذف شدیم و بار زیادی از این خذف به ضعف مفرط دروازه بان آن زمان ما بهزاد غلامپور بر می گشت همین علی دایی اولین بازی های مهمی که انجام داد 4 گل بسیار مهم زد و از آن وقت روی جلد مجلات ورزشی را تسخیر کرد.

مایلی کهن دو سال بعد برای جام ملت های 96 او را در راس خط حمله قرار داد که همه به یاد داریم گلزنی های مکرر او را در آن مسابقات؛ جالب اینجاست که همین مایلی کهن مدتی بعد در مسابقات مقدماتی جام جهانی بنا به دلایلی علی دایی را از فهرست تیم ملی کنار گذاشت و اگر فشارهای قدیمی های مثل همین علی پروین و مطبوعات نبود دوباره او را به تیم ملی دعوت نمی کرد، اما او برگشت و با گل های دیگری که زد و نهایتا پاس گلی که به خداد داد عزیزی داد از عوامل اصلی صعود به جام جهانی 98 لقب گرفت.

اما اینها به کنار؛ من هم معتقدم علی دایی می توانست با کمی خویشتن داری و تواضع به محبوبیت بیشتری دست پیدا کند، الان در نوع ارتباطات او با مردم و رسانه ها بعضا تکبر و غرور قابل مشاهده است که ناخوداگاه شما را به مقابله و عدم پذیرش وادار می کند.

به هر حال فعلا از دید من مهمترین خصلت علی دایی تلاش زابد الوصف او برای کسب موفقیت است که بدون شک از رموز اصلی موفقیت های اوست؛ او چه در زمانی که بازیکن بود چه حالا که مربی شده هرگز پا پس نمی کشد و این گمشده بسیاری از ما ایرانی هاست.

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
دوستان من دوستتون دارم چون کسایی هستید که سالهاست از صدرنشینی تیمهای درپیت و بحران ظالمانه مداوم در پرسپولیس دل شما خونه
من این بحثم به خاطر این نبود که دایی رو دوست ندارم و یا مخوام تو کارش موفق نباشه خیلیا منو اینجا میشناسن آدم ساده و صادق و احساساتی هستم با همه احساساتم میگم و از خدا میخوام امسال اولاً ای کاش پرسپولیس قهرمان بشه دوماً اگر نشد هر تیمی شد این سپاهان نباشه/// من دلم میخواد حق به حقدار برسه تو ایران هیچ تیمی بیشتر از پرسپولیس قهرمانیش دلچسب نیست براتون آرزوی موفقیت میکنم
و اگرم به دایی چیزی گفتم بدونید اصلاً ذره ای نمیخوام به تیمش لطمه ای بخوره و برای موفقیت تیم بوده
فقط باز هم یاداور میشم نفس ورزش اخلاقه و اینو ما ایرانیها که مدتها نماد ورزش پهلوانی بودیم باید بدونیم که برد موفقیت و هر برتری اگر توأم با اخلاق نباشه شکست و پوچی بیش نیست
بهتره همینجا هم بحثمو تموم کنم با تشکر موفق باشید

Last edited by a moderator:

sunflower2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
- دایی وامدار کسی نیست! اگر هم به کسی مدیون باشه ناصر خانه و لاغیر کما اینکه بارها و بارهاهم قدرشناسی خودش رو ثابت کرده/ این از احترام به پیشکسوت

- ایران بعد از انقلاب سالها زنگ تفریح تیمهای عربی بود با اومدن استانکو وحضورمدیر شایسته ای مثل عابدینی رنسانس فوتبال ایران رقم خورد
مهدوی کیا - میناوند - باقری ودایی همگی تو دوران مربیگری استانکو شکوفا شدن و اون بنزین سبز معروف به تیم ملی تزریق شد ولی متاسفانه سومی در جام ملتهای آسیا96 (اگه بشه اسمش رو موفقیت گذاشت!) به نام مایلی کهن نوشته شد/کارنامه مربگیری مایلی بعد از اون دوران گواه صحبتهای منه

- زمان مربیگری پروین ترکیب تیم ملی همیشه متشکل از 5 پرسپولیسی و 6 استقلالی بود ...
امثال قایقران و دایی با تمرین و ممارست فراوان خودشون رو به تیم ملی تحمیل کردن... دایی از همون اولین بازیهای ملی خودش رو ثابت کرد
( بازی با عمان و همون دو ضربه سر متوالی که به تیرک دروازه حریف زد-اگه اشتباه نکنم سال 92-93 / هر مربی دیگه ای هم به جای پروین بود مجبور بود از این گلزن بالفطره استفاده کنه!

- دایی تو استقلال اردبیل - بانک تجارت - پرسپولیس - السعد و تقریبادر هر جامی که حضور داشته آقای گل شده...
سال 94 مقدماتی جام جهانی آمریکا (زمان مربیگری پروین) ایران زنگ تفریح عربستان و کره و عراق بود ولی دایی بالاتر از میورای ژاپنی آقای گل اون جام شد ( دو سال قبل از زمان مربیگری مایلی کهن در تیم ملی )

- حتی اگه ابرام چرخی هم به جای علی پروین یا مایلی کهن و امثالهم سرمربی تیم ملی میشد بالخره دایی یه راهی واسه گلزنی پیدا میکرد کما اینکه به همه تیمهای ( چه معتبر چه ضعیف) آسیا گل زده

-این قضیه اخلاقیات و پهلوانی واحترام به بزرگترو... تو فوتبال ایران همیشه دستاویز عده ای از مربیان فسیل و تاریخ مصرف گذشته وطنی هست و گرنه تو فوتبال امروز دنیا محلی از اعراب نداره
یاوری , مایلی کهن , ابراهیمی و...اینا دانش مربیگیری ندارن آپتودیت نیستند انتظار دارن عالم و آدم بهشون احترام بذارن!

چرا ؟ چون پیشکسوت فوتبال عقب افتاده ایران هستند!

جام نیوز :: JamNews - ديالوگ جنجالي دايي و مايلي كهن در كنار زمين
مايلي‌كهن به ادعاي شاهدان عيني در ورزشگاه قم رو به دايي گفت: «برو گمشو بشين، دايي هم جواب داد: «به تو چه!»

حرمت امام زاده دست متولیشه! احترام باید متقابل باشه...

Last edited by a moderator:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به بهانه رفتار زننده و پرخاشگرانه حاجی پر حاشیه ......... مایلیکهن................

mayliKohan-saba.jpg

چه کسي محروميت مادام العمر مايلي کهن را بخشيد ؟

پرسپولیس نیوز : در فوتبال داخلي هم نام او لرزه بر اندام بازيکنان مي اندازد. سبک ديکتاتوري در نوع برخورد با بازيکنان و همچنين عدم توانائي فني باعث شده، کمتر بازيکني هوس کند "شاگرد" او شود.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
دوست عزیز من همه حرفهاتون درباره غیرت و تعصب دایی رو قبول دارم منتها در حیطه مربیگری تا حالا نمیگم بد کار کرده ولی کوچکترین موفقیتی در مهار حاشیه که نداشته هیچ مرتب هم خودشو قاطی بحثها و دعواها کرده اینو منو شما هم میدونیم که دایی اگر بعد از بازی نظری هم درباره مایلی کهن نمیداد کلی برد کرده بود هم اخلاق رو برده بود و هم احترام پیشکسوتشو نگه داشته بود و الان چیزی جز ضرر و حاشیه به مرتبه اعلا نصیب خودش تیمش و ما هوادارا که اینطور وارد بحث و کل کل شدیم نداره اینکه میگم کل کل به خاطر اینکه شما یا دقت نکرده به من جواب میدید و یا واقعاً قصد محکوم کردن من که در کمال احترام اومدمو ایشونو در این مورد نقد کردم دارید به این خاطر که من به هیچ وجه نگفتم مایلی کهن در بزرگ کردن دایی همه جوره موثر بوده علی دایی خودش اصل کاری بود و تعصب و اراده دوران بازیگریش و حرفه ای گریش و اسطوره بودنش در این زمینه که هیچکس شکی نداره و خود من همه جا و همیشه به دوستان گفتم که باید قدر دایی رو بدونیم و مطمئن باشید مثل دایی تو این شرایط خاص دیگه نه دنیا داشته و نه متولد خواهد شد که یه مهاجم تو ایران با این شرایط فوتبالی بتونه خودشو به اوج دنیا بکشونه و رو دست پله بزنه منتها مربی های انسان تو هر مقطعی و به هر مقداری که براش زحمت کشیدن شایسته احترام هستن و باید دستشونو بوسید حتی مربی اگر تو گوش شاگردشم بزنه باز هم شاگرد باید به خاطر اینکه مربیشه گذشت کنه و سرشو پایین بندازه و تاریخ ورزشمون تاریخ آموزش پهلوانی بوده و ما ایرانیها شرایط اخلاقی فعلی در ورزشمون مایه ننگه که اصول اخلاقی بینظیر ایرانی در ورزش رو دارید به فراموشی میسپاریم و هویتمونو تو ورزش کاملاً مغایر با هویت تاریخیمون تو این زمینه به دنیا نشون میدیم من عمده صحبتم همین بوده و چون شما میفرمایید جاش همینجاست بیشتر توضیح دادم و در این مورد دایی شک نکنید دچار بحران اخلاقی شده که مایلی کهنی رو به این شکل مورد خطاب قرار داده که با احترام به روح بزرگ ناصرخان حجازی و علی خان پروین که خداحفظشون کنه و علاوه بر دایی نقش واقعاً بزرگی در فوتبال ما داشتند و دارند مایلی کهن هم نباید در موردش اجحاف واقع بشه و تو یه مقطع با مربیگریش افتخارات بزرگی به دست آوردیم اون برد 6 2 رو ما در زمان مربیگری مایلی کهن به دست آوردیم تاریخ رو نمیشه انکار کرد دایی هم همه کاره نبود بلکه دایی بعد از پیشی گرفتن ایران بود که تعداد گلهارو افزایش داد و بقیه تیم هم خیلی خوب کار کردن و ستاره های بزرگ تاریخمون مثل باقری عزیزی و خیلی ستاره ها رو همین مایلی کهن دعوت کرده بود مگر دعوت مجدد خودش کار کمیه اگر بقیشونم مثل دایی از قبل وارد تیم ایران شده بودن همین که مایلی کهن تونست ازشون بهره ببره و اون افتخارات رو کسب کنه شایسته تحسینه و من یادمه شیوه مربیگری مایلی کهن که همون موقعم کم منتقد نداشت و خود ما تو مدرسه مسخرش میکردیم ! سرمون نمیشد ولی مایلی کهن در تیم ملی سبقه خوب و قابل تقدیری داره اون صعود تاریخیمونم به جام جهانی با اینکه ممکنه خیلیا بگن کار ویرا بود اما من مخالفم و تلاشهای مایلی کهن بخش عمده این راه رو شکل داد و یه مربی برزیلی با دو هفته کار خاصتی نکرد و فقط با بازیکنهامون آشنا شده بود پس نباید اینقدر راحت مربی ها رو کم ارزش جلوه بدیم بدون شک اگر از نزدیک بخواهیم با آقای مایلی کهن گفتگو داشته باشیم برای همین حرفاشونم استدلال های خواهند داشت و متأسفانه رسانه های به میل خودشون با حرف افراد بازی میکنن و یه نفر رو بدنام میکنن و یکی رو به اوج میبرن آقای مایلی کهن قابل احترامه حتی با این کارش و با این حرفایی که زده نباید ما هم دچار اشتباه بشیم و به بی اخلاقی ها دامن بزنیم .

حب، من نوشته شما رو دیر دیدم؛ اگر چه مخاطب شما بنده نبودم ولی من هم با کلیت حرف شما (رعایت اصول اخلاقی) موافقم، کما این که در پستی که پیش از این ارسال کردم به همین موضوع اشاره کردم.

اما یک نکته رو هم در نظر بگیرید و اون هم نوع رفتار محمد مایلی کهن بعد از همان مسابقات جام جهانی 98 تا کنون است؛ او در خلال این سالها دائما در حال بحث و جدل هایی است که واقعا خیلی هایش به او ربطی نداشته یا ادبیاتی را بکار برده که در نهایت او نیز با چنین رفتارهایی شان و منزلت خود را پایین آورده. لابد یادتان هست چه قلمفرسایی هایی برای قلعه نویی داشت؟! او از این دست بیانات گهربار! کم نداشته و این قبیل رفتارها هم از یک مربی کار کرده و مجرب قابل پذیرش نیست.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کی به آقای مایلی اجازه داده پشت میکروفن درباره قرارداد برادر دایی و متراژ منزل مسکونی دایی سخن برونه!!!!!!!!

این آقا از اول از روی عناد . خودپسندی. و حسادت سعی میکرد دایی رو وارد حاشیه کنه ............ وقتی بزرگتر دائما کوچکتر رو مورد تاخت وتاز قرار میده ...........کوچکتر باید بهش احترام بزاره؟

با حاج اقا مایلی کهن باید مثل خودش رفتار کرد ..........

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اینقدر که از مایلی بدم میاد از هیچکس تو ورزش بدم نمیاد
اخه به چیت مینازی تو به کدوم موفقیتت

Sent from my Awesome LG P713

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
من چند نکته رو تیتر وار میگم برای اینکه مساله رو کش ندیم :

1- من به هیچ وجه قصد محکوم کردن نظرات و شخص شما رو ندارم. داریم محترمانه باهم تبادل عقیده میکنیم
2- قبلا هم گفتم بی اخلاقی رو بطور مطلق نمیپذیرم یعنی نسبتا با شما موافقم که علی دایی سالهاست که از بالا به همه چیز نگاه میکنه. نمیگم بده یا خوب، اما هر واکنشی رو معتقدم در کنار کنشی که باعث ایجادش شد باید تحلیل کرد
3- کارنامه فنی مایلی کهن بسیار مبهم و تیره است. بعد از انتخاب شدن پروین به سرمربیگری تیم ملی، صرفا به دلیل کاپیتان بودن، ادعای جانشینی پروین در پرسپولیس رو داشت که پروین با دستیار کردنش در تیم ملی ساکتش کرد. بعد هم بدون هیچ سابقه مربیگری در سطح سرمربی، نفر اول تیم ملی شد. سومی آسیا هم تنها افتخار قابل ذکر در فوتبال هست که با ایشون بدست اومد... به شرطها و شروطها...
4- "نسل طلایی" فوتبال ایران در دهه 70 رو فراموش نکنید عزیز. ما باید همون مرحله اول به جام جهانی میرفتیم. ضمن اینکه هیچکس معتقد نیست که ویرا نقشی در صعود ما به جام 98 داشت
5- عرض کردم احترام هرکس در وهله اول دست خودشه... کل جریان رو مایلی کهن شروع کرد. معمولا شروع کننده مایلی کهن هست. خب... چقدر میشه ساکت بود؟
6- مرام و منش پهلوانی درست... احترام بزرگتر و پیشکسوت هم واجب... اما با کسی که سطح خودش رو تا بحث های خاله زنکی و سرچرخوندن در زندگی دیگران و ایرادهای بنی اسراییلی پایین میاره چه باید کرد؟
7- دایی نشون داده که در جواب های، حتما هوی داره... پس کسی که بی دلیل (تاکید میکنم بی دلیل) تحریکش میکنه، نباید زیاد منتظر سکوت بمونه. این رو همه میدونن. حالا جناب مایلی کهن چه منظوری داره از این تحریکها؟ حتی پیش از بازی
8- مطالب نادر فریاد شیران رو هم خوندم... ملقمه ای از تحریک... از تحریک دوستداران مجیدی و کریمی و مهدوی کیا بگیر تا تحریک فدراسیون و ژست مظلوم پناهی و حمایت از محسن قهرمانی (که اگر صحت ادعاها علیه اش ثابت نشه نیازی به این نوع حمایتها نداره). تا دستاویز قرار دادن احترام به پیشکسوت و ... که نظر شخصیم رو بالاتر گفتم. کلا چیزی نداشت جز دفاع چشم بسته از رفیقی که اگر نباشه، فریادشیران هم نیست و نخواهد بود. فقط یه نکته : ایشون مدعی هستن که دایی توهین کرد، انکار کرد و محکوم نشد، اما مایلی کهن مرد بود و سر حرفش ایستاد و محکوم شد... آیا اگر مایلی کهن توان اثبات توهینهای دایی رو داشت (به فرض توهین کردن) از این امکان چشم پوشی میکرد؟ یا حالا که نتونسته اثبات کنه از زبان سخنگوش ادعا میکنه؟

در انتها : مخرج مشترک همه این جریانات پرسپولیسه... دودش به چشم پرسپولیس میره و من بر این باورم، کسانی که بی دلیل و برای اغراض شخصی پای پرسپولیس رو به چنین جریاناتی باز میکنن و آغازگر این اتفاقات هستن، بهتره زیاد داعیه عشق یه پرسپولیس رو نداشته باشن. ایمان داشته باشید تا زمانی که سکان هدایت پرسپولیس رو به دست مایلی کهن ندن، ایشون از این دست حاشیه سازیها کوتاه نمیاد... حتی شک دارم اگر هم دورانش تمام بشه باز هم کوتاه بیاد. با ذات آدمها کاری نمیشه کرد... فقط امیدوارم کسانی که داعیه دار احترام به پیشکسوت هستن و خیلی به اخلاقیات تظاهر میکنن، عملا برای این هدف قدم بردارن و از خودشون شروع کنن...

پ ن : این بحث رو دیگه ادامه نمیدم...

پاینده باشید

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
مرور اخبار پرسپولیس ...................

آخرین وضعیت پزشکی سرخپوشان/ آسیب‌دیدگی دست نوروزی به خیر گذشت

پرسپولیس نیوز : هادی نوروزی در جریان بازی دوستانه دیروز، شنبه با تکل بازیکن حریف از ناحیه دست آسیب دید که مشکل جدی نبود و این موضوع به خیر گذشت.

xthumb-fp-3-f57137f5c844bed118c1cab761cfd52a.jpg.pagespeed.ic.gZnvGZWMSN.jpg

تمرینات پرسپولیس فردا از سر گرفته می‌شود

پرسپولیس نیوز : تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از فردا از سر گرفته می‌شود و با وجود وقفه در لیگ، تمرینات سرخپوشان بدون وقفه دنبال خواهد شد.

xthumb-fp-khanzadeh-fd42e9f0ee77d6e0cae8d497c2e1884d.jpg.pagespeed.ic.aHzwehAmap.jpg

خانزاده: بر ترسمان غلبه می‌کنیم و به پیروزی‌های پی در پی می‌رسیم

پرسپولیس نیوز : مدافع ملی‌پوش پرسپولیس گفت: بر ترسمان غلبه کنیم، هر جایی می‌توانیم ببریم بیرون خانه و داخل خانه هم ندارد و این اتفاق در حال روی دادن است.

xthumb-fp-foroozani-2d1ba21eaf1ecf41e394f8edfc05d501.jpg.pagespeed.ic.iNHUx0kg-e.jpg

فروزانی: باید تیم را به جایی برسانیم که بچه‌ها از تساوی هم متنفر باشند

پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید بازیکنان پرسپولیس را به جایی برسانیم که به جای فراری بودن از شکست، از تساوی هم متنفر باشند چون تساوی هم برای ما که می‌خواهیم به قهرمانی برسیم، مثل شکست است.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پنجعلی: کار مایلی کهن غیر قانونی بود/ این رفتارها برای جوانها بدآموزی دارد

201x129xpanjali.jpg.pagespeed.ic.Z6xFP-18tD.jpg

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به راحتی 3 امتیاز بازی با صبا را از دست دادیم.

محمد پنجعلی درخصوص وضعیت تیم پرسپولیس اظهارداشت: شرایط تیم خوب است و در حال آماده شدن برای بازیهای بعدی هستیم.

وی درخصوص بازی با صبا افزود: می توانستیم در این بازی پیروز شویم اما به راحتی 3 امتیاز را از دست دادیم. ما موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم اما به نظر می رسد گاهی بازیکنان استرس گل زدن دارند و همین موضوع روی آنها تاثیر می گذارد. ما در ادامه لیگ تمرینات خوبی خواهیم داشت تا بتوانیم این مشکل را هم برطرف کنیم.

پنجعلی درخصوص رفتار محمد مایلی کهن هنگام اعتراض دایی به داوری، ادامه داد: هر مربی حق دارد نکته ای را که می بیند به داور گوشزد کند. در آن صحنه هم توپ به بیرون رفته بود و دایی اعتراض کرد. کار مایلی کهن در صحبت با دایی کاملا غیر قانونی بود چون قانون اجازه نمی دهد یک مربی در جریان بازی با مربی دیگر صحبت کند.

وی درباره صحبتهای دایی و مایلی کهن علیه یکدیگر گفت: به نظر من این صحبتها برای فوتبال ایران خوب نیست و برای جوانها هم بدآموزی دارد. ما در آن بازی میهمان تیم صبا بودیم اما آنها حتی رسم میهمان نوازی را هم به جا نیاوردند و سمت نیمکت پرسپولیس نیامدند که این کار اصلا درست نبود.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اگر دنبال پُست بودم، الان رئیس وزارت ورزش بودم پاسخ دایی به اظهارات فریادشیران: در زمان دکتر شما سرمربی پرسپولیس شدم نه رئیس‌جمهور کنونی

علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به صحبت‌های نادر فریادشیران دستیار مایلی‌کهن عنوان کرد: آقای محترم باغ دو میلیاردی را برای خودت نگه دار، انشالله موفق باشید. اگر دنبال خدا هم می‌گردید او در قلب انسان‌هاست لازم نیست من به شما آدرس بدهم.

وی ادامه داد: این را هم بدان من در زمان دکتر شما سرمربی پرسپولیس شدم نه در زمان ریاست‌جمهوری کنونی. اگر صحبت می‌کنم می‌دانم که چه حرفی می‌زنم مثل برخی‌ها نیستم که چشمم را ببندم و هرچه از دهانم بیرون می‌آید بگویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: اگر می‌خواستم پست‌هایی را قبول کنم تا کنون رئیس وزارت ورزش را قبول می‌کردم، پست‌های بزرگ‌تری به من پیشنهاد شده بود اما فوتبالی هستم و سعی کردم در چمن سبز خدمت کنم. به خیلی از پست‌ها نه گفتم. همه چیز را می‌دانم بین من و خدای خودم است. شما هم همه چیز را می‌دانید.

دایی تأکید کرد: من نباید جواب شما را می‌دادم اما زمانی که می‌بینم می‌خواهید خود را شیرین کنید این حرف‌ها را به شما زدم انشالله خیلی زود شما را با دوست عزیزتان خواهیم دید.

پ ن : کاش به حرف رویانیان گوش بده و بس کنه ...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رویانیان:احساس خطر می‌کنم؛پیشکسوتان پرسپولیس،استقلالی شده‌اند/دایی 3 فصل هم بماند 5 میلیارد نمی‌گیرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امروز مراسم گلریزانی در هتل المپیک برگزار شد که علی دایی و محمد رویانیان هم به این مراسم دعوت شده بودند. رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه این مراسم گفت: «شرکت کردن در کارهای خیر، وظیفه ماست. الان هم اینجا مراسم گلریزان است و ما آمده‌ایم در این کار شرکت کنیم. البته اطلاعی ندارم که در این مراسم چه اتفاقی می‌افتد چون من فقط دعوت شده‌ام. از وقتی مدیرعامل پرسپولیس شدم فاصله من با مردم کم شده. البته قبلش هم شغلم طوری بود که با مردم زندگی می‌کردم اما این بار از یک زاویه دیگر با مردم زندگی می‌کنم. این کارهای زیبا اگر در ورزش نبود، ورزش وجهه خوبی پیدا نمی‌کرد.» او در پاسخ به این سوال که پرسپولیس چقدر در این مراسم کمک می‌کند گفت: «مادر خرج ما علی دایی است.»
رویانیان در مورد حرف‌های محمد مایلی‌کهن که در رادیو گفته بود پرسپولیس امسال با 50 میلیارد تومان بسته شده گفت: «فکر کنم پرسپولیس و بارسلونا را اشتباه گرفته‌اند. اگر ما قدرت این هزینه را داشته باشیم به زیرساخت‌ها و زمین می‌رسیم نه بازیکن. این حرف‌ها معقول نیست و این عدد کذایی و دروغ است. من بعید می‌دانم یک آدم مسلمان که خودش را پرسپولیسی و پیشکسوت پرسپولیس می‌داند این حرف را بزند. واقعا چنین حرف‌هایی از یک مسلمان بعید است. نمی‌دانم چه شده اخیرا پیشکسوتان پرسپولیس رفته‌اند طرف مقابل و سر از استقلال درمی‌آورند. احساس خطر می‌کنم. نمی‌دانم موضوع چیست. برادری که می‌آید می‌گوید 50 میلیارد خرج کردیم پیشکسوت پرسپولیس است. یک پیشکسوت دیگر در مصاحبه‌های اخیرش از استقلال تمجید کرده. یک پرسپولیسی دیگر رفته اردوی استقلال و از این تیم حمایت کرده. این‌ها کارهای خوبی است ولی باید هر کدام در جایگاه خودش باشد. مثلا من در بازی آخر استقلال رفتم استادیوم و حمایت کردم. اما بحث من فرق می‌کند. من مدیرعامل باشگاه هستم نه پیشکسوت پرسپولیس. من به خاطر این حمایت کردم که این فرهنگ در فوتبال ما رواج پیدا کند. شما که خودت را پرسپولیسی می‌دانی، چرا این حرف‌های ناشایست و غیر حقیقی را به پرسپولیس نسبت می‌دهی و تهمت می‌زنی؟»
او در مورد این موضوع که علی دایی در سه سال 5 میلیارد تومان گرفته هم گفت: «علی آقا برای سه فصل هم از ما 5 میلیارد نگرفته. او سه سال هم بماند 5 میلیارد نمی‌گیرد. ما چنین پولی نداریم ولی اگر بخواهیم می‌توانیم از آقای فتح‌الله‌زاده بگیریم.» رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا اختلافات مایلی‌کهن و دایی حل شدنی است؟ گفت: «این مشکل باید ریشه ای حل شود. خودشان باید بنشینند حل کنند و کسی نباید کمک کند.»

رویانیان در گفت‌وگو با فارس: نمی‌دانم برخی پیشکسوتان پرسپولیسی هستند یا نه/پیگیر شکایت‌مان از مایلی‌کهن هستیم

پ ن : ماهیت چنین افرادی (پیشکسوتها) در زمانی که پای منافع وسط میاد روشن میشه...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دایی: این‌بار آنقدر اساسی موضوع را پیگیری می‌کنم که همه لذت ببرند

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از حضور در مراسم موسسه خیریه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من به عنوان یک ایرانی برای کمک در این مراسم شرکت کردم ان‌شاءالله همه مردم ما دست به کار خیر بزنند ما اگر همه با هم بخواهیم خیلی کارهای بزرگ می‌توانیم انجام دهیم اگر همه با هم دست به دست هم بدهیم مشکلات جامعه را می‌توانیم بیش از اندازه حل کنیم و کارهای خیلی بزرگ را برای ایران بزرگ انجام دهیم.

وی افزود: کمک به خانواده‌های بی‌سرپرست یک وظیفه است که هر مسلمانی باید آن را انجام دهد، این رسالت باید توسط مسلمانان به عنوان یک کار پسندیده انجام شود تا خدای بزرگ جزای آن را در آن دنیا انجام دهد.

دایی درباره اتفاقات اخیر و صحبت‌هایی که در فوتبال ما مطرح می‌شود اما پس از گذشت مدتی تکذیب می‌گردد، گفت: متاسفانه اگر دقت کنید خیلی‌ها در رسانه‌ها نیستند و دوست دارند به هر طریقی که شده خود را در رسانه‌ها نشان دهند و حرفی بزنند تا بگویند ما هم هستیم.

وی افزود: این افراد نمی‌توانند صحبت‌های فنی کنند اما برای مطرح کردن خودشان با برخی مسائل تلاش می‌کنند که خود را نشان دهند. شما به بازی اخیر به دقت نگاه کنید همه روزنامه‌ها و تلویزیون به خوبی به آن پرداختند اما این وسط بعضی‌ها مسائلی را مطرح می‌کنند که معلوم نیست در این ماجرا هستند یا نه. من گفتم شاید خیلی‌ها هستند که چشم خود را می‌بندند و دهانشان را باز می‌کنند. مطمئن باشید من این دفعه آنقدر اساسی این موضوع را پیگیری می‌کنم که خودشان و همه لذت ببرند. مطمئن باشید اگر آقایان یکی از حرف‌هایشان را ثابت کنند دیگر در این فوتبال نمی‌مانم، امیدوارم که آقایان نیز این طور باشند.

وی در پاسخ به سؤال دیگری که مایلی‌کهن گفته پرسپولیس امسال با 50 میلیارد تومان بسته شده، گفت: رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است و می‌تواند درباره همه چیز توضیح دهد. این هم جزو صحبت‌هایی است که آقایان بدون اطلاعات حرف می‌زنند وقتی می‌گویند دایی 5 میلیارد و 100 میلیون تومان قراردادش است و یا برادر او 300 میلیون گرفته، درباره بقیه آن خودتان قضاوت کنید.

در همین هنگام بود که رویانیان گفت: به نظرم این ارقام را ضربدر 10 کردند.

دایی افزود: من کاری ندارم که رقم‌ها ضربدر 10 شده یا 20 من می‌گویم 50 میلیارد است یا حتی مبلغ بیشتری باید مطرح شود، اینها فقط می‌خواهند اذهان عمومی را منحرف کنند و یکسری اتهامات به مسائل شخصی و خود افراد وارد کنند اما مردم باهوشند و همه چیز را می‌دانند، آقایان می‌خواهند با افکار عمومی بازی کنند.

دایی ادامه داد: ‌در قشری که توقع دارد همه به او احترام بگذارند این جور مسائل قابل قبول نیست مطمئن باشید تمام این مسائل را ریز به ریز پیگیری می‌کنم این دفعه یک‌بار گفتم باز هم می‌گویم حتما در خدمت مقامات قضایی خواهم بود تا صحبت‌های دروغ آقایان را که حرف زدند و یکسری مسائل را به قوه قضائیه ربط می‌دهند و اداره مالیات و حتی بی‌احترامی می‌کنند پیگیری خواهم کرد. آقایان که به دایی تهمت می‌زنند، به هر جا که دوست دارند تهمت می‌زنند، مگر بی‌حساب و کتاب است؟‌ آقایان به خانواده و برادرم اتهام زدند مثل اینکه آقایان یادشان رفته مربی سایپا بودند مشاور حقوقی باشگاه بودند، در تیم ملی چه کسی زمانی که من بازی می‌کردم دکتر تیم ملی زمان آقایان بود؟ مثل اینکه یادشان رفته من به آقایان می‌گویم نه تنها من و برادرم، هر کسی دیگر که باشد اگر توانایی فنی‌اش خوب باشد از آن استفاده می‌کنم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد:‌ هر کس با من کار می‌کند مطمئن باشید بر اساس استعداد و لیاقتش در فوتبال است. اگر بخواهیم همه فوتبالیست‌های معروف، سرمربی یا مدیر بشوند این طور باشد باید فاتحه مورینیو را خواند که اصلا فوتبال بازی نکرده است برادر من همیشه در فوتبال من نقش داشته و با همدیگر کارمان را شروع کردیم اما به خاطر یک‌سری اتفاقات ایشان نتوانست پیشرفت کند اما من به تهران آمدم و کارم را کردم البته برادرم به دنبال درس خواندن رفت و در بابل کار خود را دنبال کرد. به نظرم آقایان خیلی اشتباه می‌کنند.

وی افزود: آقایان کاغذ مالیاتی خود را نشان می‌دهند، من در سال 87 و 88 یک فرد نمونه مالیاتی شدم و حتی تلویزیون هم لطف کرد آن رانشان داد ایشان دق و دلی آن سال را دارد، شما نگاه کنید مگر مدرک مالیاتی چیزی است که آقایان در نشست مطبوعاتی آن را در جیب خود داشته باشند. آقایان حرکت خنده‌داری را انجام می‌دهند که واقعا حرف زدن در موردش سخت است.

وی یادآور شد: سوال من اینجاست اصلا آقای داور چرا ایشان را اخراج نکرد این آقا در صحبت‌هایش از برخی داوران حمایت می‌کند، چرا می‌گوید مشکل ما با این آقای داور مربوط به سه سال پیش است. پس حتما با این داور در تماس است. مثل اینکه ما همه باید برویم دوش بگیریم و از همه لحاظ تمیز شویم اگه به قول شما مشکل این آقای داور با ما مربوط به سه سال پیش است در همان موقع هم این آقا تخلف کرده شما باید بدانی، کاری که در زمین می‌کنی نشان‌دهنده شخصیت شماست. من هم بلدم روی نیمکت بنشینم و خودم را به مظلوم نمایی بزنم و تکان نخورم و دستیارم را کنار زمین بفرستم در آن صحنه‌ای که این آقا به طرف من آمد من مانده‌ام چرا تیم داوری ایشان را اخراج نکرد من در محوطه فنی خودم کارم را انجام می‌دادم در یک صحنه مشکوک من الان هم می‌گویم توپ اوت شده بود داور کنار نگرفت و در حالت طبیعی همان توپ مانده بود به گل تبدیل شود. من هم اعتراض کردم.

دایی یادآور شد: نمی‌دانم چه شد یک‌هو این آقا به سمت من آمد البته برخی آقایان گفته‌اند به عنوان وکیل آقایان که باغ دو میلیاردی خود را اگر حرف‌هایم را ثابت کنم به من می‌دهند من می‌گویم این باغ مبارک خودتان. ان‌شاءالله خدا به شما بیشتر بدهد. آقایان باغ دو میلیاردی که هیچ علی دایی خودش را به باغ 20 میلیاردی هم نفروخته است. پولی که به دست آوردم پول حلال است، علی دایی اگر بهترین را سوار نشود و نداشته باشد چه کسی داشته باشد؟ من کسی هستم که خودم زحمت کشیدم از صفر شروع کردم یک ریال پول حرام به گواه خدای بزرگ به زندگی‌ام از موقعی که خودم را شناختم یعنی 13 سالگی کار کردم، نیاوردم الان هم عشق من فوتبال است و کار می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: شاید کار اصلی من فوتبال نباشد اما در کنار فوتبال کارهای دیگر هم می‌کنم اما هر کدام در چارچوب خودش. امروز سخنگوی ایشان صحبت‌هایی کرده و گفته من زمان روحانی سرمربی پرسپولیس شدم این در حالی است که من چند جلسه با روحانی داشتم و اصلا پیشنهادهای ایشان را علیرغم احترامی که برایشان قائل بودم قبول نکردم. من زمانی سرمربی پرسپولیس شدم که آقای وکیل، دکتر شما رأس کار بود زمانی کارم را شروع کردم که دکتر آقایان رئیس‌جمهور بود. من هیچ وقت یادم نمی‌رود بر سر تمرین انتخابات را توسط یک تلویزیون دنبال می‌کردم و می‌خواستیم بدانیم که کدام فرد چقدر رای آورده؟ این کار ما در هنگام انتخابات بود.

دایی در پایان تاکید کرد: آقایان شما که اطلاعی ندارید حرف نزنید. مگر می‌شود 5 میلیارد به علی دایی داد؟ اگر بر اساس توانایی فنی باشد آقایان اگر یک بگیرند دایی باید صد بگیرد. البته این آقا در مصاحبه‌اش گفته که من در آمریکا بودم ولی با من قرارداد نوشتند پسر خوب عزیز من، پاسپورت من زنده و ظاهر است، می‌توانم به همه رسانه‌ها آن را نشان دهم که من کجا بودم و جه می‌کردم. سوالم اینجاست که شما که اطلاعات ندارید چرا حرف می‌زنید؟ دوست دارم کسی علیه من صحبت کند که اطلاعات لازم را داشته باشد. کسی دوست دارم درباره‌ام صحبت کند که اطلاعات لازم را در این باره داشته باشد و بداند حرفش چیست. آقایان فقط دهان‌شان را باز کردند چشمان را بستند و حرف می‌زنند، مطمئن باشید همه را پیگیر می‌کنم و آقایان بیایند و حرف‌هایشان را ثابت کنند. علی دایی به راحتی از این فوتبال می‌رود البته باید این را بگویم من کاری ندارم که آقایان نظرشان این است که پرسپولیسی هستند اما من نیستم حالا هر چه می‌خواهد باشد، من کاری به این حرف‌ها ندارم پرسپولیسی بودن احتیاج به جار زدن ندارد ایشان مشکلش از جا و مسائل دیگری است که کم کم بروز می‌دهد، من کاری به این حرف‌ها ندارم هر چی دوست دارد بگوید و این آخرین حرف‌هایم است که درباره این آقا قبل از دستگاه قضایی می‌زنم. ما در دستگاه قضایی ان‌شاءالله پاسخگوی حرف‌های خودمان خواهیم بود. من آخرین حرفم این است که در هر تیمی که مربیگیری کنم به آن تیم غیرت و تعصب دارم. خودم را به مظلوم نمایی نمی‌زنم و دنبال این نیستم که به جای خوشحالی فیلم بازی کنم. با تمام وجودم برای تیمم خوشحالی می‌کنم اما مثل آقایان نمی‌گویم من پرسپولیسی‌ام اما به دنبال مسائل دیگر بروم. آقا اگر شما پرسپولیسی هستید این را بدانید که من الان سرمربی پرسپولیس هستم به نظرم آن گل دقایق آخر باعث شد صحبت‌های آتشی و آتش آقایان بیشتر شود.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این بار درس خوبی باید بگیره حاجی مایلی .شاید عبرت بگیره ...... ولی من نگران تیمم .... از اول فصل همش حاشیه داشتیم .......... تمرکز دایی فقط باید روی تیم باشه .......... اون از قهرمانی اینم از حاج اقا مایلی!!!!

بالا