• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
من از مدیرا تا هوادار همه و همه رو خودی و موثر میدونم کی گفته هوادار کل تیمه ؟! نه اینطور برداشت نکنید دوست من اما هوادارا هم دارن همون سیاست غلط باقی خودی ها رو دنبال میکنن و همه یکصدا شدین متأسفانه در مسیر تباه کردن خودتون این وسط فقط هوادارا سرگرم حاشیه ها میشنو مسئولا هم پولشونو به جیب میزنن و همونطور که عرض کردم تو پستهای قبل خودم اونها منافع شخصیشون خیلی براشون مهمتر باشگاهیه که صاحبین اصلیش یعنی همین هوادارا ثبات ندارن و حمایتشون کاملاً سسته
این وسط پول بیت المال هست که نمیشه ازش به سادگی گذشت و حیفه واقعاً این روندتونو اصلاح نکنید یعنی همین شما و امثال شما برید تو ورزشگاه مثلاً مایلی کهن رو هو کنید حاشیه درست کردید و با این توضیحاتی که دادم شما هم مقصر در هدر رفتن بیت المال هستید که تیم رو به حاشیه میکشیدو همه خرجی که بابت نتیجه گرفتنش شده با درست کردن حاشیه و دور کردن تیم از شرایط آمادگی و تمرکز فنیش به باد میدین پس خودتونو آزاد در دامن زدن به این مسائل ندونید به خصوص اگر قراره به ورزشگاه برید یا خیلیا میان تو سایت و با خوندن این مطالب حاشیه ای تون خط مشی بد میگیرنو اونا فردا میرن ورزشگاه و به جای تشویق تیم شعارهای حاشیه ساز و انحرافی سر میدن !

از این که بنده رو ارشاد فرمودین ممنونم دوست من! :)

فقط من هنوز سر حرفم هستم که عده ای از پیشکسوت ها در جهت دادن به هواداراها و همینطور ایجاد همون حواشی که ازش نام می برید، نقش داشته اند و دارند و اتفاقا وزن نقش شان بالاست. مایلی کهن هم در اتفاق اخیر جز ایجاد تنش و حاشیه کار دیگری نکرده.

موفق باشید

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
نمی‌دانستم گفتن حرف راست جرم است/ دایی گفت تخلفات گذشتگان به من ربطی ندارد مولایی: هیچ جای دنیا مطلع و متهم را در یک ردیف قرار نمی‌دهند/ کج

محمدرضا مولایی پس از تعلیق توسط ستاد رسیدگی به تخلفات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: همانطور که می‌دانید من به عنوان شاهد برای پاسخگویی به برخی مسائل به ستاد رسیدگی به تخلفات رفتم اما برای من حکم دادند مانند کسی که تخلف کرده، کجای این عدالت است؟ کجای این درست است؟

وی افزود: هیچ کجای دنیا مطلع و متهم را در یک ردیف قرار نمی‌دهند و برای آنها حکم صادر کنند. من از شما سؤال می‌کنم اشتباه کردم شهادت درست دادم تا برای فوتبال پاک کمک شود.

مولایی ادامه داد: به عنوان مطلع درباره پرونده‌ای به این کمیته رفتم، اتفاق در زمانی افتاده که اصلاً من در راه‌آهن نبودم و آن‌وقت مربی تیم استقلال بودم. آقایان به من زنگ زدند و گفتند ما برای این آقایان یک بازی را درآورده‌ایم، کاری کنید که پول ما را بدهند.

مولایی خاطرنشان کرد: من هم به علی دایی گفتم و دایی گفت قبلی‌ها هر غلطی که کردند به من ربطی ندارد. من همین حرف‌ها را به ستاد تخلفات زدم این آیا محرومیت دارد؟ آیا باید حکم من با کسانی دیگر که متهم هستند یکی باشد؟ کجای این عدالت است؟ اصلاً باید برای من حکمی می‌دادند؟ آقایان نمی‌آیند شفاف و رو در رو حرف بزنند. من دوست دارم آقایان بیایند همه حرف‌هایمان را جلوی همه بزنیم و هیچ ترسی ندارم.

وی در پایان یادآور شد: من دوست دارم اگر حرفم بد است به من بگویند کجای دنیا مطلع و متهم را در یک ردیف مساوی قرار می‌دهند؟ اتفاقی شش ماه قبل از اینکه من به راه‌آهن بیایم افتاده و من آن‌وقت مربی استقلال بودم. به من زنگ زدند تا در موضوعی پادر میانی کنم و پول‌شان را بگیرند من هم این پیغام را دادم که دایی به من گفت به این آقا بگو سوتش را بزند و اگر قبلی‌ها کاری کرده‌اند به من هیچ ربطی ندارد. ایشان حتی گفت به آقایان بگویم که اگر تخلفی در بازی‌ها ببیند موضوع را پیگیری خواهد کرد که ماجرا به بازی پرسپولیس و سپاهان کشید. من فقط همین‌ها را انتقال دادم نه زیاد و نه کم. آیا به نظر شما این جرم است؟ زدن حرف راست جرم است؟ یکی به من بگوید.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
گرامی دایی تیمو برد تو حاشیه؟؟؟؟ افتضاح قهرمانی رو که همه دیدیم ........... کهن هم به جای صحبت با داور چهارم به دایی حمله کرد ........تو مصاحبش هم وارد مسائل خصوصی دایی شد!!! خدایی شما بودی ساکت میشستی؟

از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست. چون مایلی قبلا پرسپولیسی بوده دلیل نمیشه که بد تیم رو نخواد این آقا تعادل روحی نداره با یک همچین آدمی نباید دهن به دهن شد . بیا بعد از افتضاح قهرمانی شما نگاه کن چه نتایجی گرفتیم ! یه برد خفیف و یه تساوی اونم دقیقه ۹۰

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
از این که بنده رو ارشاد فرمودین ممنونم دوست من! :)

فقط من هنوز سر حرفم هستم که عده ای از پیشکسوت ها در جهت دادن به هواداراها و همینطور ایجاد همون حواشی که ازش نام می برید، نقش داشته اند و دارند و اتفاقا وزن نقش شان بالاست. مایلی کهن هم در اتفاق اخیر جز ایجاد تنش و حاشیه کار دیگری نکرده.

موفق باشید
اگر کلمه "شما" رو به خودتون گرفتید و واقعاً لحنم یه همچین چیزیو رسونده که منظورم خود شما بودید! من معذرت میخوام و اصلاً چنین هدفی نداشتم من به کلیت هوادارا نگاه میکنم که جو رو بیشتر بهش دامن زدن وگرنه حرفای شما منطقیه و مشکلی با خود شما ندارم همیشه هم از حضورتون تو سایت و پست های خوبتون استقبال کردم.

Last edited:

arambash

Registered User
لایک‌ها
563
...

موفق باشید
این بخش پستتون هم کاملاً قبول دارم پرسپولیس دشمن کم نداره حالا چه خودی چه غیرخودی منتها نباید وقتمونو صرف جوابگویی به هر دشمنی بکنیم وگرنه تا آخر فصل فکر مربی و مدیرعامل میره سمت همین مسائل و تیم به امان خدا رها میشه
دیگه با اجازه من برم اقا مرتضی باز هم معذرت میخوام اگر جملاتمو دقت نکرده نوشتم شما گلی ;)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]مولايي: کجاي اين رأي عدالت است؟[/h]
[h=2]مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اشتباه کردم شهادت درست دادم تا به فوتبال پاک کمک شود؟[/h]
00945485.jpg

محمدرضا مولايي پس از تعليق توسط ستاد رسيدگي به تخلفات اظهار داشت: همانطور که مي‌دانيد من به عنوان شاهد براي پاسخگويي به برخي مسائل به ستاد رسيدگي به تخلفات رفتم اما براي من حکم دادند مانند کسي که تخلف کرده، کجاي اين عدالت است؟ کجاي اين درست است؟

به نقل از فارس، وي افزود: هيچ کجاي دنيا مطلع و متهم را در يک رديف قرار نمي‌دهند و براي آنها حکم صادر کنند. من از شما سؤال مي‌کنم اشتباه کردم شهادت درست دادم تا براي فوتبال پاک کمک شود.

مولايي ادامه داد: به عنوان مطلع درباره پرونده‌اي به اين کميته رفتم، اتفاق در زماني افتاده که اصلاً من در راه‌آهن نبودم و آن‌وقت مربي تيم استقلال بودم. آقايان به من زنگ زدند و گفتند ما براي اين آقايان يک بازي را درآورده‌ايم، کاري کنيد که پول ما را بدهند.

مولايي خاطرنشان کرد: من هم به علي دايي گفتم و دايي گفت قبلي‌ها هر غلطي که کردند به من ربطي ندارد. من همين حرف‌ها را به ستاد تخلفات زدم اين آيا محروميت دارد؟ آيا بايد حکم من با کساني ديگر که متهم هستند يکي باشد؟ کجاي اين عدالت است؟ اصلاً بايد براي من حکمي مي‌دادند؟ آقايان نمي‌آيند شفاف و رو در رو حرف بزنند. من دوست دارم آقايان بيايند همه حرف‌هايمان را جلوي همه بزنيم و هيچ ترسي ندارم.

وي در پايان يادآور شد: من دوست دارم اگر حرفم بد است به من بگويند کجاي دنيا مطلع و متهم را در يک رديف مساوي قرار مي‌دهند؟ اتفاقي شش ماه قبل از اينکه من به راه‌آهن بيايم افتاده و من آن‌وقت مربي استقلال بودم. به من زنگ زدند تا در موضوعي پادر مياني کنم و پول‌شان را بگيرند من هم اين پيغام را دادم که دايي به من گفت به اين آقا بگو سوتش را بزند و اگر قبلي‌ها کاري کرده‌اند به من هيچ ربطي ندارد. ايشان حتي گفت به آقايان بگويم که اگر تخلفي در بازي‌ها ببيند موضوع را پيگيري خواهد کرد که ماجرا به بازي پرسپوليس و سپاهان کشيد. من فقط همين‌ها را انتقال دادم نه زياد و نه کم. آيا به نظر شما اين جرم است؟ زدن حرف راست جرم است؟ يکي به من بگويد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
جیگرم حال اومد محرومیت مادام العمر برای قهرمانی

حالا آقای قهرمانی بشین گل کوچیک محلتتون رو قضاوت کن :-D

Sent from my qual core 1100 Using Tapatalk Super Full HD

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
جیگرم حال اومد محرومیت مادام العمر برای قهرمانی

حالا آقای قهرمانی بشین گل کوچیک محلتتون رو قضاوت کن :-D

Sent from my qual core 1100 Using Tapatalk Super Full HD

بنده هم بسیار شاد و مسرور شدم
البته فک کنم نه پرسپولیسی ها بلکه خیلی ها ازین تصمیم خوشحال شدن:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]باشگاه پرسپوليس به رأي صادره اعتراض کرد[/h]
[h=2] مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: ما بايد فضايي ايجاد کنيم که همه حرف‌هايشان را در مورد اتفاقات فوتبال به زبان بياورند، آقاي عليپور! چرا نمي‌گذاريد اين اتفاق بيفتد؟[/h]
00945232.jpg

محمد رويانيان ابتدا ضمن اعتراض به رأي صادره درباره مولايي و حاتم که آنها نيز به همراه داوران بازي پرسپوليس و سپاهان تعليق شده‌اند، اظهار داشت: آقاي عليپور ما بايد فضايي ايجاد کنيم که هر فردي هرچه مي‌داند با راستگويي و شفاف‌سازي براي فوتبال پاک آن را به زبان بياورد.

به نقل از فارس، وي افزود: سؤال ما اينجاست، شما مي‌گوييد رأي در خصوص حاتم و عليپور ربطي به پرسپوليس ندارد و متعلق به فصل گذشته است پس چرا اين رأي را امسال و مصادف با پرونده پرسپوليس و سپاهان اعلام کرديد. ما به شدت به تعليق اين دو نفر که شفاف حرف‌هايشان را زدند اعتراض داريم.

رويانيان ادامه داد: شما به دنبال اين هستيد که همه هيچ حرفي نزنند و فقط سکوت کنند واقعاً براي من سؤال اينجاست چرا خبر تعليق مولايي و حاتم در پرونده قهرماني مطرح شده؟ چه ربطي اين موضوع به پرسپوليس دارد؟ آقايان تخلف کردند مربي و دست‌اندرکاران تيم ما را تعليق مي‌کنيد. اين موضوع هيچ ربطي به پرسپوليس ندارد و شما نبايد حاتم و مولايي را کنار قهرماني برايشان رأي صادر کنيد چون اينها فقط راست گفتند و بس.

وي خاطرنشان کرد: حالا که شما اسم اين افراد را کنار قهرماني آورده‌ايد همه مي‌گويند اين موضوع ربط به پرونده بازي سپاهان و پرسپوليس دارد. اين رأي براي ما قابل قبول نيست و قطعاً پيگيري مي‌کنيم. من از اين رأي شما درباره اين دو نفر به جد انتقاد دارم و از شما خواهش مي‌کنم موضوع را بسيار شفاف توضيح دهيد و حق مولايي و حاتم را که راست گفته‌اند به آنها برگردانيد. من با جديت اين موضوع را پيگيري خواهم کرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پايان يادآور شد: من بايد بدانم تخلف مولايي و حاتم چه بوده است، دوماً چرا اين موضوع را به پرونده قهرماني ربط داده‌ايد. شما مي‌گوييد موضوع اين دو نفر ربطي به اين پرونده ندارد اما همزمان همه چيز را اعلام کرده‌ايد که جاي سؤال دارد. شما مي‌گوييد همه چيز به گذشته برمي‌گردد پس چرا امروز اين موضوع را اعلام کرده‌ايد؟ موضوع قهرماني با اين ماجراها فرق دارد و ما از قهرماني شکايت کرده‌ايم و شاهدان نيز نظر خود را گفته‌اند اما به اشتباه شما کساني را تعليق کرده‌ايد که فقط راست گفته‌اند. من دليلش را نمي‌دانم و قطعاً به اين رأي اعتراض داريم.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
کلا ما ها به محافظه کاری عادت کردیم .یعنی اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب شده مرامنامه ایرانی عصر جدید!

داور رشوه گرفته یا مرض داشته یا خل و چل بوده که در مورد قهرمانی همش صدق میکنه خب محروم شده موقت یا دائم انگار عقد و عروسیه این به کنار دیگه شاهد قضیه رو چیکار دارید ؟
اینطوری که دهن همه بسته میشه.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اگر ایشون پیشکسوت پرسپولیس هستن پس یک سری از عزیزان رو باید چی بدونیم ؟ تازه همون عزیزان به عنوان کاسه داغتر از آش، از همین بزرگمرد و اتفاقاتی که براش افتاد سوءاستفاده ابزاری میکنن :

مهدوی‌کیا: امیدوارم روند خوب پرسپولیس به قهرمانی ختم شود/ در جام‌جهانی اتفاق خوبی برای تیم نوجوانان می‌افتد - Perspolisnews.Com

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عابدینی: چه اشکالی دارد دایی زمین داشته باشد؟/پول نداشتیم به او آپارتمان بدهیم اما با جان و دل برای پرسپولیس بازی کرد - Perspolisnews.Com

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با بیان اینکه گفت: هم مایلی‌کهن و هم دایی سوابق درخشانی در فوتبال ما دارند و حیف است به مسائلی که به فوتبال ربطی ندارد، بپردازند.

امیر عابدینی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره جلسه روز گذشته با کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمیسیون 90 یکی از کمیسیون‌های ارزشمند مجلس و جایی است که به شکایت‌های مردم و دستگاه‌ها رسیدگی می‌کند. این کمیسیون کاملا مستقل درباره تنش‌های موجود راهکار می‌دهد و آن را به مراجع ذی‌ربط ابلاغ می‌کند.

وی تصریح کرد: مفهوم جلسه روز گذشته بدین معنا نیست که فوتبال ما ناپاک است و نباید نگران بود. این جلسه خیلی خوب بود و می‌تواند برای فوتبال ما نقطه عطفی باشد. اگر قرار است به فوتبال به عنوان هنجار نگاه کنیم معنا و مفهوم الگوسازی در آن شکل می‌گیرد. جلسه روز گذشته هم به این سمت سوق پیدا کرد نه اینکه بیایند بپرسند چرا مثلا این کار را در فوتبال انجام دادید.

عابدینی درباره مسئله تبانی داوران و صحبت‌هایی که در این باره در این جلسه مطرح شده است، خاطرنشان کرد: حیف است که فوتبال‌مان را به خاطر اشتباه داوران زیر سوال ببریم. روز گذشته بحث‌های ریز و درشتی صورت گرفت و عنوان کردیم زیر 3 درصد مشکلات و گرفتاری در فوتبال‌مان وجود دارد. در داوری هم 99 درصد هم به اشتباهات داوری برمی‌گردد.

وی ادامه داد: در این جلسه برخی نمی‌پذیرفتند که زیر 3 درصد مشکل داریم و معتقد بودند بالای 30 درصد در فوتبال ما اشکالاتی وجود دارد. من و امیر قلعه‌نویی این مسئله را رد کردیم و ادعای آنها را قبول نداشتیم.

مدیرعامل باشگاه داماش با اشاره به اشتباهات داوری گفت: هر هفته در لیگ برتر چند بازی انجام و در یک بازی تصمیمات داور تنش‌ساز می‌شود ولی اتهاماتی زده می‌شود که هنوز به آن رسیدگی کامل و اتهامات مسجل نشده است. از این مسائل سوء برداشت‌های متفاوتی می‌شود و ممکن است در این سوء برداشت‌ها اشتباهاتی به وجود بیاید.

عابدینی تاکید کرد: در جلسه روز گذشته با کمیسیون اصل 90 به این موضوع نظر داشتیم که جامعه فوتبال نباید اجازه ورود پلشتی‌ها را دهد. ضمن اینکه این جلسات ادامه باید تداوم داشته باشد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود، در این جسله صحبت‌هایی درباره عدم شفافیت در قراردادهای مربیان و بازیکنان، حقوق و دستمزدها مطرح شده، عنوان کرد: چنین چیزی مطرح نشد چون این مسئله جزو قوانین داخلی است و کسی به آن ورود نمی‌کند.

مدیرعامل داماش اظهار داشت: قبول داریم مشکلاتی در فوتبال ما از جمله تطبیق دادن هزینه‌ها وجود دارد. به عنوان مثال فلان باشگاه از برند خاصی استفاده کند ولی باشگاهی که در یک استان حضور دارد نمی‌تواند از آن بهره ببرد. باشگاهی بازیکن میلیاردی می‌گیرد که هم آن باشگاه حق دارد پول میلیاردی بدهد و هم بازیکن حق دارد پول میلیاردی بگیرد ولی باشگاه داماش باید دو بازیکن خود را ترانسفر کند تا بتواند به حیات خود ادامه دهد.

عابدینی درباره محرومیت محسن قهرمانی، علی مولایی مربی بدنساز پرسپولیس و علی حاتم از نزدیکان علی دایی به تسنیم گفت: نمی‌توانیم بر اساس آن چیزی که نقل می‌کنیم حکم صادر کنیم. اعتقاد دارم نه محسن قهرمانی و نه آن شخص نزدیک دایی محروم نشده‌‌اند، بلکه تا اطلاع ثانوی نمی‌توانند فعالیت کنند.

وی افزود: اگر ثابت می‌شد که قهرمانی پولی دریافت کرده‌ باید محکوم می‌شد. کسانی که می‌گویند قهرمانی پول گرفته باید تاریخ دریافت این پول، پرینت واریز پول و یا هر چیزی دیگری را نشان می‌دادند.

مدیرعامل داماش در مورد اینکه قهرمانی گفته پیش از آغاز فصل برای شخصی که در مشهد از علی دایی تقاضای پول کرده بود ولی سرمربی پرسپولیس نپذیرفته است، خاطرنشان کرد: این اظهار نظرها ربطی به فوتبال ندارد. ما انسان هستیم و عواطف داریم. وقتی فرزند کسی از دوستان‌مان سرطان می‌گیرد همه گلریزان می‌گیرند و پول جمع می‌کنند تا به او کمک کنند. محسن قهرمانی هم شاید به این دلیل درخواست پول کرده است.

عابدینی در خصوص اظهارات محمد مایلی‌کهن و علی دایی عنوان کرد: مایلی‌کهن بازیکن بزرگی در پرسپولیس بود. او مربیگری را در تیم صنایع دفاع آغاز کرد و زمان هاشمی‌طبا سرمربی تیم ملی شد. خود من همراه پرسپولیس در جام باشگاه‌های آسیا از مایلی‌کهن دعوت کردم به پرسپولیس کمک کند که او خداداد عزیزی را معرفی کرد تا همراه پرسپولیس در جام باشگاه‌های آسیا حضور داشته باشد. بنابراین اگر به عقب برگردیم می‌بینیم او در فوتبال ما نقش داشته است.

وی اضافه کرد: از طرفی درباره علی دایی هم نباید وارد مسائلی شویم که به فوتبال ربطی ندارد. آیا ایرادی دارد که دایی هکتار هکتار زمین داشته باشد؟ دایی یکی از پول‌ساز ترین آدم‌های داخل کشور است. در این فوتبال به بزرگان آن می‌رسند ولی چرا نباید به دایی برسند؟

عابدینی یادآور شد: زمانی که دایی در حال رفتن به لیگ قطر بود 40 هزار دلار به باشگاه پرسپولیس داد یا در دوران حضورش در پرسپولیس باید به او آپارتمان می‌دادیم که نتوانستیم بدهیم ولی با جان و دل برای تیمش بازی کرد.

مدیرعامل داماش گفت: هم مایلی‌کهن و هم دایی سوابق درخشانی در فوتبال ما دارند و حیف است به این مسائل بپردازند.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
آقا من اصلا طرفدار علی دایی نیستم و به خیلی از کارهاشم ایراد میگیرم ولی میخوام بدونم واقعا اگر حق علی دایی نباشه حقه منه که هکتار هکتار زمین داشته باشم ؟
اون موقعی که خیلی از آقایون پی جنگولک بازی بودن علی دایی شب و روز تمرین میکرد ، علی دایی از خیلی چیزهاش زده تا شده علی دایی . علی دایی شب نخوابیده صبح بیدار شه به این چیزهایی که داره برسه .
منم ایراد میگیرم که الان برادر دایی دستیارش هست فوتبال خاله بازی نیست اما دمش گرم که اگه کمکی از دستش بربیاد برای کمک انجام میده .
خجالت هم خوب چیزیه به خدا ، چرا مردم ما اینجورین ؟! چرا چشم دیدن خوشبختی و رفاه دیگران رو ندارن ؟!

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
من احترام زیادی برای دایی قائلم ولی زمانی که با پروین درگیر شده بودن پروین میگفت تو اگه پرسپولیس دو اتیشه هستی چرا جلوی اتوبوس پرسپولیس تو عوارضی رو گرفتی گفتی تا چک من نقد نشه نمیام برای بازی اینو بدونین مادیات هم خیلی دخیل بوده برای علی دایی روزهایی هم بوده چقدر علیه پرسپولیس صحبت کرده
اینم درست نیست برادرشو اورده تو تیم
در کل ما دوسش داریم اما پرسپولیسی متعصب هست دایی ولی نه دو اتیشه که فکرشو میکنین

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ای بابا
چرا این حاشیه سازی ها الان باید بوجود بیاد؟ الان که تیم میتونه قهرمان نیم فصل بشه
تمام تمرکز و حواس دایی و رویانیان رفته سمت قهرمانی و رای کمیته داوران
این تو نتیجه گیری های تیم تاثیر بدی داره و جلوی پیشرفت تیم رو میگیره:(

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
کلا یه سری ادما هستن موفقیت مجموعه ای که توش هستن براشون ارزش داره و یه سری موفقیت خودشون تو مجموعه ای که هستن دایی هم از این دست ادم هاست . دایی ادمی هست که برا ذره ذره دارای هاش چه مالی و چه اعتباری زحمت کشیده و چیزی رو مفت بدست نیاورده ولی کلا فقط موفقیت خودش براش مهمه و نه چیز دیگه ای من شخصا با اینکه دایی تو پرسپولیس بازی کرده اونو یه پرسپولیسی متعصب نمی دونم(بخوام حرف دلمو بزنم اصلا پرسپولیسی نمی دونمش) و اصلا پرسپولیس و نه هیچ تیم دیگه ای برا دایی اهمیت نداره و اون چیزی که براش اهمیت داره موفق شدن خودش حالا با هر تیمی باشه و اینو تو این چند سال مربی گری و مواضعی که علیه پرسپولیس گرفته و حتی شکایت هایی که از پرسپولیس به خاطر مسایل مالی کرده البته اینو ایراد نمی دونم حقش بوده و خواسته بگیره ولی داشتیم بازیکنایی که وضعیت مالی چندان خوبی نداشتن (هرچند وضعیت بد مالی اینا از وضعیت خوب مالی ما صد برابر بهتره:D) ولی از پرسپولیس شکایت نکردن سعی کردن تا اونجا که امکان داره بدون دادگاه و شکایت پولشونو بگیرن نه اینکه یه روز مونده تیمش با پرسپولیس بازی کنه بره دادگاه شکایت کنه تا جو تیم بهم بریزه حالا همه این قضایا به کنار فعلا که سرمربی تیم ماست و منم کلا دیگه برام فرقی نداره کی سرمربی تیم باشه تیمو قهرمان کنه حالا می خواد استقلالی دو اتیشه باشه مهم تو این برحه زمانی موفقیت پرسپولیسه که اگه حاشیه ها از تیم دور بشه دور از دسترس نیست

بالا