• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دايي و رويانيان براي عقد قرارداد به اردبيل مي روند - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران وسرمربي سرخپوشان براي عقد قرارداد با نونهال اردبيلي راهي اين شهرستان خواهند شد.

اميرحسين حاجي زاده نونهال ۹ساله اردبيلي است كه تكنيك بالاي وي در فوتبال باعث علاقه مندي بسياري از باشگاه ها براي حذب او شده است.
چندي پيش خبري در سايت باشگاه پرسپوليس مبني برعقد قرارداد ۱۰ ساله اين باشگاه تهراني با حاجي زاده منتشر شد .
درهمين راستا علي دايي و محمد رويانيان روز پنحشنبه هفته جاري راهي اردبيل خواهند شد تا قرارداد باشگاه پرسپوليس با اميرحسين حاجي زاده را قطعي كنند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]پرسپوليس-ذوب‌آهن ساعت16فردادر درفشي‌فر[/h]
[h=2]تيم‌هاي پرسپوليس و ذوب‌آهن اصفهان فردا در ديداري دوستانه به مصاف يکديگر خواهند رفت.[/h]
00943189.gif

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس و بنا بر اعلام مسئولان تيم فوتبال پرسپوليس اين ديدار دوستانه فردا چهارشنبه از ساعت 16 در محل مجموعه ورزشي درفشي‌فر برگزار خواهد شد.

پرسپوليس در حالي در اين بازي حضور پيدا مي‌کند که علاوه بر غيبت 9 بازيکن ملي‌پوش،چند بازيکن مصدوم دارد. فرشاد قاسمي و عباس‌زاده نفراتي هستند که منتظر تعيين وضعيت خود توسط کادرپزشکي هستند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]نيلسون: از پارسال خيلي بهتر هستيم[/h]
[h=2]دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در هفته سيزدهم نسبت به فصل قبل وضعيت خيلي بهتري داريم.[/h]
00945880.jpg

نيلسون کوريا در خصوص بازي با صبا اظهار داشت: به نظر من در طول بازي مقابل صبا بسيار خوب و باقدرت حريف را در زمين خود نگه داشتيم و فقط روي يک ضدحمله و يک ارسال دروازه ما باز شد.

به گزارش فارس ، وي افزود: گلي که خوردم باور کنيد اصلا نديدم که توپ از کجا و چطور وارد دروازه شد. بعدا فيلمي را ديدم و متوجه گل خوردن شدم.

نيلسون ادامه داد: به نظرم ما نسبت به فصل قبل در همين موقع يعني هفته سيزدهم در حال حاضر وضعيت خيلي بهتري داريم و من مطمئن هستم از دو جام يکي از آنها مال ماست البته بايد اين را بدانيم که در امتياز‌هاي خارج از خانه و به دست آوردن آن به صورت راحت بايد بيشتر دقت کنيم که من مطمئنم اين اتفاق مي‌افتد.

نيلسون در مورد درگيري مايلي‌کهن و دايي نيز گفت: به نظر من اين يک مسئله نرمال و طبيعي در فوتبال است. من نمي‌دانم بين اين دو نفر چه گذشته اما فشارهاي عصبي بازي زياد است و من از اينگونه موارد زياد ديده‌ام. مسئله خاصي به نظرم نيست و خيلي زود قابل حل است.

وي در پايان درباره حضور بازيکنان پرسپوليس در تيم ملي نيز گفت: ما بازيکنان خوب و شايسته‌اي داريم، من معتقدم حتي مي‌توانستيم سه بازيکن ديگر در تيم ملي داشته باشيم البته اين نظر سرمربي تيم ملي ايران است و من نمي‌توانم در آن دخالت کنم اما براي تيم ملي شما آرزوي موفقيت دارم.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دایی جریمه شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان را در هفته دهم لیگ برتر فوتبال اعلام کرد. بر این اساس علی دایی به خاطر اظهاراتش بعد از این مسابقه به مبلغ 70 میلیون ریال جریمه شد.

به گزارش سایت فدراسیون، دیدار بین تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و پرسپولیس که روز 29 شهریورماه در ورزشگاه فولاد شهر برگزار شد، از سوی تماشاگران هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی تیم سپاهان و پرسپولیس را به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

همچنین علی دایی سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی اقدام به مصاحبه و بیان اظهارات توهین آمیز و خلاف واقع کرد. بر همین اساس کمیته انضباطی پس از بررسی پرونده، به استناد بند 2 ماده 22 آیین نامه انضباطی، وی را به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

بعد از شکایت باشگاه سپاهان از محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس مبنی بر مصاحبه با سایت‌های خبری درباره این باشگاه و دیدار برگشت این دو تیم در تهران، کمیته انضباطی اظهارات بنگر را از مصادیق تشویش اذهان عمومی و تحریک تماشاگران تشخیص نداده لذا حکم به رد شکایت باشگاه سپاهان داده است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

در واکنش به جریمه 7 میلیونی کمیته انضباطی: دایی: مگر حرف دروغ زدم که جریمه شوم؟/ رای کمیته انضباطی را قبول ندارم

علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص جریمه 7 میلیونی کمیته انضباطی بابت بازی پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: من اصلا و ابدا این جریمه را قبول ندارم، مگر چه کار کردم؟ مگر حرف بی‌ربط و اشتباهی زدم؟

وی افزود: الان نتیجه حرف‌های مرا می‌بینید، چه چیزی ثابت شده و یا چه اتفاقی افتاده؟ من اصلا جریمه 7 میلیونی را قبول ندارم چون دلیلش را نمی‌دانم.

دایی یادآور شد: اگر حرفی زدم همه آن را می‌بینید که چطوری اتفاق افتاده است و خدای ناکرده به کسی هم بی‌احترامی نکردم، حالا 7 میلیون مرا جریمه کرده‌اند واقعا جالب است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دايي و رويانيان براي عقد قرارداد به اردبيل مي روند - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز : مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران وسرمربي سرخپوشان براي عقد قرارداد با نونهال اردبيلي راهي اين شهرستان خواهند شد.

گزارش روز: پدیده اردبیلی به اروپا می‌رود؟ - Goal.com

سایت گل- «چهار باشگاه بزرگ اروپایی. امیرحسین را به آکادمی یکی از این چهار باشگاه می‌فرستیم». علی دایی اسم باشگاه‌ها را نمی‌گوید اما تاکید می‌کند پیگیر کارهای همشهری‌ نابغه‌اش است و وکیلش در خارج از کشور شرایط این آکادمی‌ها را بررسی می‌کند.

برنامه ورزشی شبکه سبلان اردبیل که سال‌هاست با نام عجیب «ورزش، تلاش، نشاط» جمعه شب‌ها روی آنتن می‌رود این هفته میزبان امیرحسین حاجی‌زاده، پدیده 9 ساله اردبیلی و مهدی شیخلووند مربی او بود. صحبت‌های امیرحسین و مربی او درباره شرایط پرورش این پدیده گل انداخته بود که اتفاق ویژه برنامه افتاد؛ علی دایی روی خط آمد و با همشهری‌هایش به زبان ترکی احوالپرسی گرمی کرد و به همه قول داد برای به ثمر رساندن این استعداد هر کاری از دستش برمی‌آید انجام خواهد داد.

مجری برنامه در ابتدای گفتگو از دایی پرسید آیا حقیقت دارد که مدیریت برنامه‌های امیرحسین را به عهده گرفته؟ دایی از این سوال کمی جا خورد و گفت که البته وقتی برای مدیر برنامه بودن ندارد اما پیگیر کارهای اوست و با همه امکاناتی که در اختیار دارد تلاش می‌کند مسیر درستی برای پرورش این استعداد تعیین کند.

علی دایی در ادامه از تلاش‌های نماینده‌اش در خارج از کشور و صحبت‌های او با چهار باشگاه بزرگ اروپایی خبر داد و به نوعی داستان احتمال انتقال این استعداد نوظهور به رئال مادرید را که پیشتر مطرح شده بود، تائید کرد. سه آکادمی دیگر هم که دایی از آنها نام نبرد باشگاه‌هایی در سطح رئال هستند چرا که پیش از این نام روبین کازان روسیه به عنوان مقصد احتمالی امیرحسین به میان آمده بود اما وسوسه «پیشنهادهای بهتر از باشگاه‌های بزرگ‌تر» مانع انجام این انتقال شده بود. جالب اینکه باشگاه روبین کازان بدون دیدن فیلم این بازیکن و به صرف اعتبار علی دایی به پیشنهاد او پاسخ مثبت داده بود.

حالا تب و تاب پیش آمده بعد از هیاهوی خبری اولیه درباره مسی اردبیلی فروکش کرده و به نظر می‌رسد با دخالت دایی دارد مسیر درست را پیدا می‌کند. چه چیزی از این بهتر؟!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
زیره به کرمون میبرن یعنی چی ؟

اینجا ........... یعنی طرف میلیارده .........................فقط 7 ملیون .....................جریمش میکنن:p.................. اصلا حساب نمیشه:happy:

کسی زیره نمیبره کرمون وقتی کرمون پر زیره هست !!!!!!!!!!

مثلا میگفتن از سه بازی محروم ! ................ فقط مثاله ها!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رضایتنامه حقیقی را نمی‌دهیم/ برای رفتن به خارج باید تا آخر فصل صبر کند

پرسپولیسیها:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که به هیچ عنوان به رضا حقیقی بابت جدایی در نیم‌فصل و پیوستن به تیم‌های دیگر ایرانی رضایتنامه نخواهد داد.

پس از منتشر شدن خبر جدایی احتمالی رضا حقیقی از پرسپولیس در نیم‌فصل محمد رویانیان با این بازیکن به صورت تلفنی و با نماینده تام‌الاختیار او گفت‌وگو کرد و آب پاکی را روی دست حقیقی ریخت.
وی در این باره به خبرنگار گفت: به هیچ عنوان به رضا حقیقی در نیم‌فصل رضایتنامه برای پیوستن به تیم‌های دیگر و مخصوصا تیم‌های ایرانی نخواهیم داد.

وی افزود:‌ ایشان اگر پیشنهاد خارجی دارد دعوت‌نامه خودش را بیاورد تا ما در انتهای فصل درباره‌ او تصمیم لازم را بگیریم. حقیقی متعلق به پرسپولیس است و به هیچ عنوان او را به تیم‌های دیگر و مخصوصا تیم‌های ایرانی که واکنش‌هایی نشان دادند نخواهیم داد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
اروپا:
بازیکن ها در بازی خودشون رو 3کارته میکنن تا به بازی حساس دو هفته آینده برسن بدون محرومیت !

ایران:
بازیکن ها به داور میگن لطفا مارو 3کارته کنید تا به عروسی هفته آینده برسیم !

با تشکر از سطح بسیار بالای فهم فوتبالیست های این کشور !

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
این نودل رو من میخوام . خدا کنه از اینا نباشه که فقط برای خودشون اومدن خوردن و دیگه هیچ جایی نباشه . مثل نوشابشون . با این نوناشون /

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
عجب
خدا کنه اینا در چند سال اینده تاثیر داشته باشه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دوستان
مثل اینکه قراره کریم باقری کلاس های مربی گری بره و به زودی روی نیمکت پرسپولیس به عنوان دستیار بشینه
امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفته تا تیم بتونه از تجربه هاش استفاده کنه:)

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]دايي: مگر حرف اشتباهي زدم که جريمه شوم؟[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس جريمه 7 ميليون توماني کميته انضباطي را رد کرد.[/h]
00034578.jpg

علي دايي در خصوص جريمه 7 ميليوني کميته انضباطي بابت بازي پرسپوليس و سپاهان اظهار داشت: من اصلا و ابدا اين جريمه را قبول ندارم، مگر چه کار کردم؟ مگر حرف بي‌ربط و اشتباهي زدم؟

به گزارش فارس،وي افزود: الان نتيجه حرف‌هاي مرا مي‌بينيد، چه چيزي ثابت شده و يا چه اتفاقي افتاده؟ من اصلا جريمه 7 ميليوني را قبول ندارم چون دليلش را نمي‌دانم.

دايي يادآور شد: اگر حرفي زدم همه آن را مي‌بينيد که چطوري اتفاق افتاده است و خداي ناکرده به کسي هم بي‌احترامي نکردم، حالا 7 ميليون مرا جريمه کرده‌اند واقعا جالب است.

_________
پ.ن کلا از کل کل و درگیری خوشش میاد. 7 تومن که چیزی نیست بده بره. بزار تیم نفس بکشه. هرچند برای ادامه فصل خوراک واسش جور میشه که درگیری های تشنج زا ایجاد کنه آخره فصلم بگه نذاشتن موفق بشیم.

بالا