• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

MNDE

Registered User
لایک‌ها
325
به نظر من بازیکنان همه خسته بودن
مسی که نای بازی کردن نداشت
همون بهتر که حذف شد واونم با یک گل
حالا میرفت بالا انموقع اگه به بایرن میخورد معلوم نبود با این سوتی هایی که میدن چند تا گل میخوردن

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تنها شانسمون برا شکستن خط دفاع اینیستا بود و بدترین بازیکنمون فابرگاس.
من تو شوک کاملم واقعا. نه از نتیجه یا سبک بازی که از شیوه واکنش تیم. از تعویض بد مربی.
مارتینو تکراری ترین تعویض های ممکن رو داره. کمترین تغییر شیوه بازی در حین بازی رو داره و برای همین تیمش نه در طول یک بازی و نه در کل بازیها ریتم نداره. اضافه براین به نظرم مهمترین عنصر در مدیریت تیم های بزرگ مدیریت خرید و فروش هاست.
این تیم اگر الان هربازی از دفاع داره ضربه میخوره مارتینو صد در صد مقصره چون فرصت داشت و اصلاح نکرد.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
خب میخواستی کی بیاره تو بازی؟تعویضی کی داشت؟که تو نیمکت بود که نیاورد .ا
ریال و سیتی رو میبره میگید به به عجب مربی یه باخت میده این مربی نیست:general710:
انصاف هم خوب چیزیه
خب مومن وقتی که مدیر باشگاه و مسئول خرید میگن نمیخریم چیکار کنه؟
یه مربی دست بالش بستس چیکار میخواد بکنه از اسمون بازیکن بیاره؟
زمان پپ هم همین بود تیمی که اتوبوسی دفاع میکنه(من نمیگم که نامردیه این سیستم نه اینطور نیست دارن دفاع میکنند و میخوان جلو بارسا رو بگیرند)همین طوری بود نکنه یادتون رفته ؟همین فرم و نواخت بود
تیم به یک بازیکن محاجم قد بلند و فیزیکی لازم داره واسه همین بازیها که بهترینشون ایبرا بود که اقای پپ مسخره زدن فروختنش
هر وقت دیدی که تو نیمکت مهره لازم رو داره و مربی کاری نکرد باید بیای بگی این مربی بدرد نمیخوره نه اینکه تو نیمکت هیچکی نداره بگی اقا هیچی بارش نیست
الان بازی دیشب پاریسن ژرمن مربیش در حد کلنگ بود هر دو پیستونش رو تعویز کرد رسما رید به تیم (لوکاس و لاوتزی)
++++++++++++++
در هر صورت فدای سرشون زیاد ناراحت نشدم
2جام مونده که6بازی تو لالیگا مونده
چند روز دیگه هم فینال جام حذفی هست

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
هنوزم بر این باورم که اگه این تیم با وضع موجود بتونه فقط قهرمان لیگ بشه کار عجیبی کرده.

M.KH.64

Registered User
لایک‌ها
145
اصلا خوب نبود
به هیچ وجه قابل قبول نبود بازی بارسا
ای کاش نیم فصل یه مدافع میانی خوب گرفته بودیم
شانس آوردیم تیرکها گل نشد

ali_alavijeh

Registered User
لایک‌ها
295
تیم بدون دفاع و دروازه بان یک گل خورد.
واقعا برام عجیبه مدافع ها از هد زدن میترسیدن. جدی به صحنه ها زقت کنید، از ضربه سر زدن فرار میکردن.
به نظرم با این وضع دفاع و دروازه بان، نتیجه خوب بود، باید درس عبرتی بشه برا فصل بعد. چهارتا بازیکن که واقعا نیاز دارن بیارن.
به قول دوستمون، فدای سرشون.

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
خیلی غیر قابل پیشبینی نبود سبک بازی دو تیم و نتیجه در این بازی
چیزی که بیشتر از همه اذیت کننده هست اینه که مسئولان بارسا دارن افول تیم رو میبینن و هیچ کاری هم نکردن
بارسا از فصل قبل شروع به تنزل کرد و تا الان هم خیلی خوب تونسته خودشو نگه داره
به نظرم این تیم یه تحول کلی میخواد

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

messi2011

Registered User
لایک‌ها
844
کسی از این داستان محرومیت بارسا از خرید بازیکن اطلاع داره تا چه حد جدی هست؟
یعنی ممکنه فصل بعد هم با همین ترکیب باری کنه؟بدون دفاع

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
چیزی که بیشتر از همه اذیت کننده هست اینه که مسئولان بارسا دارن افول تیم رو میبینن و هیچ کاری هم نکردن
بارسا از فصل قبل شروع به تنزل کرد و تا الان هم خیلی خوب تونسته خودشو نگه داره

به نظرم حداقل ضعف خط دفاعی در سال آخر مربیگری گواردیولا هم مشهود بود و شاید ترک به موقع بارسلونا از زیرکیش بود.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

کنفرانس مطبوعاتی تاتا مارتینو: بارسلونا 10 سال است که با این روش به موفقیت می رسد؛ بر خلاف آن ها نتوانستیم که از شانس های مان استفاده کنیم
- تاتا مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه برابر اتلتیکو مادرید پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.
به گزارش وب سایت UEFA، تاتا مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلونا بپس از شکست 1-0 و حذف از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکو مادرید در صحبت هایی اذعان کرد که شاگردانش می توانستند با استفاده از موقعیت ها و زدن تنها یک گل شرایط مسابقه را تغییر دهند.
"هر نتیجه ای دلیلی دارد. اتلتیکو در زمانی از مسابقه که بهتر بازی می کرد، به گل رسید اما ما نتوانستیم در هنگام برتری نسبی خود به گل دست یاببیم و از این بابت متاسفیم. زیرا ما می توانستیم با زدن تنها یک گل به مسابقه برگردیم و شرایط را تغییر دهیم."
"در مجموع در لحظات کلیدی مسابقه شرایط مطابق میل ما پیش نرفت و آن به خاطر شیوه بازی حریف مان بود. آنها بازیکنان زیادی را در نزدیکی محوطه جریمه خودشان قرار می دادند و با دفاع فوق العاده شان هیچ گونه فضایی را در اختیار ما قرار ندادند."
"فضای استادیوم و تشویق هواداران در این جا را به ندرت در بقیه نقاط اروپا دیده ام. بیشتر شبیه استادیوم های آرژانتین بود تا اروپا."
"بارسلونا ایده و شیوه بازی خاص خودش را دارد که الان نزدیک 10 سال است با آن روش فوتبال بازی می کند. باشگاه با این شیوه بازی به موفقیت های زیادی رسیده است و امشب نیز سوای 20 دقیقه ابتدایی که تفاوت زیادی بین دو تیم بود. ما باز هم توانسنیم که شانس های خود را برای گلزنی به وجود بیاوریم."
"شروع مسابقه دقیقا همان طور بود که آن ها می خواستند: پاس های بلند برای در اختیار گرفتن توپ های برگشتی. ما از کمبود تلاش و یا انگیزه در ابتدای بازی برخوردار نبودیم اما نتوانستیم که حتی چهار یا پنج پاس پیاپی را ارسال کنیم. من انتظار کنترل بیشتری را در دقایق ابتدایی داشتم که متاسفانه در انجام آن ناتوان ماندیم."
"من از حذف مان بسیار ناراحتم زیرا انتظارات بالای هواداران از خودم را می دانم. کاری که من از الان باید انجام دهم این است که با صحبت با بازیکنان آن ها را برای دو تورنمنتدیگری که در آن ها شانس قهرمانی داریم، لالیگا و رقابت ها جام حذفی آماده کنم."
+++++++++++++

آندرس اینیستا: اتلتیکو شایسته صعود بود؛ از این پس باید به فکر لالیگا باشیم
- آندرس اینیستا ستاره خط میانی تیم فوتبال بارسلونا در صحبت هایی تیم فوتبال اتلتیکو مادرد را شایسته صود به مرحله بعدی رقابت ها دانست.
به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، پس از شکست 1-0 تیم فوتبال بارسلونا برابر اتلتیکو مادرید و ناکامی بلوگراناها از رسیدن به هفتمین نیمه نهایی متوا لی شان در این رقابت ها آندرس اینیستا در صحبتی کوتاه با خبرنگاران شاگردان دیگو سیمئونه را شایسته صعود به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا دانست.
"به اتلتیکو تبریک می گویم زیرا آن ها از شایستگی صعود به مرحله بعد برخوردار بودند. آن ها به خصوص در 20 دقیقه ابتدایی به خوبی از موقعیت های شان استفاده کردند و ما نیز باید دوباره عملکرد خود را در این مسابقه تحلیل کنیم و مرد بررسی قرار دهیم."
"از تعویض خودم کمی شگفت زده شدم اما به هر حال این تصمیم سرمربی بود. ما شنبه پیش رو یک فینال دیگر برابر گرانادا داریم و باید سریعا این بازی را فراموش و تمرکز خود را بر روی رقابت های لالیگا قرار دهیم."
++++++++++++++++

ژاوی هرناندز: به آن ها تبریک می گویم اما ما نیز شایستگی رسیدن به گل را داشتیم
- ژاوی هرناندزکاپیتان تیم فوتبال بارسلونا در بازی امشب تیمش برابر اتلتیکو مادرید اذعان کرد که یارانش در مجموع دو بازی رفت و برگشت نمایش قابل قبولی را ارائه دادند.
به گزارش AS، پس از شکست 1-0 بارسلونا برابر اتلتیکو مادرید و حذف این تیم از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، ژاوی هرناندز در صحبتی کوتاه با خبرنگاران تیمش را شایسته گلزنی در مسابقه امشب دانست.
"آن ها در ابتدای بازی به خوبی کنترل را در اختیار گرفتند و موقعیت ایحاد کردند اما پس از آن دقایق ابتدایی ما نیز چهار یا پنج موقعیت جدی گلزنی داشتیم که نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. ما تا آخرین لحظه به مبارزه ادامه دادم و گمان می کنم که شایسته حداقل رسیدن به یک گل و کسب تساوی را داشتیم."
"ما در هر دو بازی برابر آن ها موقعیت های گلزنی زیادی خلق کردیم و اما به هر حال این فوتبال است و من می خواهم که به آن ها تبریک بگویم."

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
کلا مشخص بود که نمیتونیم به این تیم به این سادگی گل بزنیم تنها راه بردن این تیم بازی کردن مثل خودشون هست اونم وقتی که عقب باشن به گل نیاز داشته باشن اتفاق میافته این تیم وقتی که برای زدن گل جلو میاد تو ضد حمله کاملا اسیب پذیره دقیقا مثل دو بازی جام حذفیشون با رئال دیدین که تو خونه راحت تر باخت به رئال چون نیاز به گل داشتن و راه دیگه شوت از راه دور هست وقتی این دفاع هست نمیشه عمقی حرکت کرد امیدوارم تو اخرین بازی اونا نیاز به برد داشته باشن نه ما چون اگه ما برد بخوایم بازم همین اش و همین کاسه هست

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خب میخواستی کی بیاره تو بازی؟تعویضی کی داشت؟که تو نیمکت بود که نیاورد .ا
ریال و سیتی رو میبره میگید به به عجب مربی یه باخت میده این مربی نیست:general710:
انصاف هم خوب چیزیه
خب مومن وقتی که مدیر باشگاه و مسئول خرید میگن نمیخریم چیکار کنه؟
یه مربی دست بالش بستس چیکار میخواد بکنه از اسمون بازیکن بیاره؟
زمان پپ هم همین بود تیمی که اتوبوسی دفاع میکنه(من نمیگم که نامردیه این سیستم نه اینطور نیست دارن دفاع میکنند و میخوان جلو بارسا رو بگیرند)همین طوری بود نکنه یادتون رفته ؟همین فرم و نواخت بود
تیم به یک بازیکن محاجم قد بلند و فیزیکی لازم داره واسه همین بازیها که بهترینشون ایبرا بود که اقای پپ مسخره زدن فروختنش
هر وقت دیدی که تو نیمکت مهره لازم رو داره و مربی کاری نکرد باید بیای بگی این مربی بدرد نمیخوره نه اینکه تو نیمکت هیچکی نداره بگی اقا هیچی بارش نیست
الان بازی دیشب پاریسن ژرمن مربیش در حد کلنگ بود هر دو پیستونش رو تعویز کرد رسما رید به تیم (لوکاس و لاوتزی)
++++++++++++++
در هر صورت فدای سرشون زیاد ناراحت نشدم
2جام مونده که6بازی تو لالیگا مونده
چند روز دیگه هم فینال جام حذفی هست
دست کم بنده همون شب برد رئال هم همین حرفها رو زدم. تفاوت کار فقط این بود که رئال دفاعش از مال ما هم بدتر بود و تیمش بازتر بازی میکرد. مربی در نخریدن بازیکن مقصره. دست کم یک مصاحبه از مارتینو باید داشته باشیم که فشار بیاره رو مدیریت. البته معلومه چرا نیاورده. مربی تازه با اعتبار شدیدا پایین تر از باشگاه اون اتوریته رو نداره که فصل اول خرید داشته باشه. وگرنه اگر به پول بود می شد دو سه تا بازیکن ارزون گرفت. دوتا قرضی گرفت. مارتینو هنوز کار داره تا فضای اروپا رو درک کنه.
در مورد دیشب هم دست کمش این بود که اینیستا رو بیرون نمیاورد. تیم بدون یه فوروارد یا حتی هافبک نیمه سرزن نیم ساعت فقط سانتر می کرد.
اگر خاطرتون باشه اول فصل هم که دوستان میگفتن مارتینو شیوه های حمله رو داره عوض میکنه من گفتم این تغییر ریتم شدید در کنترل بازی مربوط به عدم کنترل و شیوه نامناسبه و ربطی به جیزهای دیگه نداره. ما زمان گواردیولا هیچ بازی نباختیم که بیایم بگیم حق بود. یا به داور بود یا به بد شانسی مطلق. دیشب چی؟ خوش شانس بودیم داور هم یه حال اساسی داد پنالتی نگرفت. بازی رفت ده درصد بهتر بودیم.
از اول فصل یک یازی خوب جلو اتلتیکو نداشتیم و هنوز مربی نگرفته باید چه بکنه.
اون جلو مهاجم پریدن بارترا که منجر به گل اول شد سه بار دیگه در بازی تکرار شد و چند بار دیگه در طول فصل. مربی نمی بینه این ها رو؟ تذکر نمیده؟
در هر صورت پذیرفتنی نیست اینکه نخریدن. مربی باید بتونه مدیریت رو مجاب کنه.
نود میلیون نیمار رو نمیخریدید هر چند عالیه و تیم رو ترمیم می کردید.
به دو تا تورنمنت دیگه کماکان امیدوارم. در لیگ اگر همه رو ببریم و با آتلتیکو مساوی کنیم احتمالا با توجه به بازیها شانس هست. در حذفی هم امیدوارم این یه قلم کاری که خوب انجام داده رو بتونه دوباره انجام بده

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
ببینین بارسا با تیم قوی روبرو شده بود
بازی های رئال و مونیخ آسون بودن

بارسا هم دروازبان نداست این خودش خیلی عامل تاثیر گذاری بود
تیم های دیگرو نکا کنین همشون بهترین دروازبانارو دارن

کمبود بارسا دروازبان ه

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
کسی از این داستان محرومیت بارسا از خرید بازیکن اطلاع داره تا چه حد جدی هست؟
یعنی ممکنه فصل بعد هم با همین ترکیب باری کنه؟بدون دفاع

گفتن تا 2سال
ولی احتمال داره کمتر شه
از تیم A B اش میتونه بازیکن بیاره

MNDE

Registered User
لایک‌ها
325
بارسا باید چند سال پیش که پویول زیاد مسدوم میشد دفاع میخرید
نه پیکه بود نه پویول
به نظر من دیشب باید به جای فابرگاس ادریانو رو بازی میداد
و بجای خرید نیمار یه دفاع و یه دروازبان خوب میخریدن
نمیگم نیمار خرید بدی بود ولی خوب تا زمانی که مسی هستش نیمار نمیتونه خیلی جای بازی پیدا کنه

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
مسی هم اون مسی سابق نیست انگار که اشباع شده

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
بارسا باید چند سال پیش که پویول زیاد مسدوم میشد دفاع میخرید
نه پیکه بود نه پویول
به نظر من دیشب باید به جای فابرگاس ادریانو رو بازی میداد
و بجای خرید نیمار یه دفاع و یه دروازبان خوب میخریدن
نمیگم نیمار خرید بدی بود ولی خوب تا زمانی که مسی هستش نیمار نمیتونه خیلی جای بازی پیدا کنه
درسته
مایی که 1 2 روز واسه اینا بحش میکنیم

بالاخره اونا کارشون اینه میدونن چیکار کنن

مثلا زمانی کا بارسا رونالدینیو رو فروخت به میلان به شخصه خوده من تعجب کردم از اینکار
خیلیا گفتن کار بارسا تمومه حتی زمانی که ETEO و ZELATAN فروخته شد

ولی الان الانه میبسنم کار بلدن منو امثال من که چن روز به این فک میکنیم که اینا چرا فلان بازیکن رو نمیخرن یا نمیفروشن اینا چن ماه حتی چن سال این فکرارو میکنن

ولی هنوز موندم چرا این والدز رو امسال میخوان بفروشن:general208:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اگر مصدومای تیم رو در نظر نگیریم واقعا دیشب حق اتلتیکو بود ببره
متاسفانه توی بد زمانی بازیکنامون مصدوم شدن:(

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
متنفرم از بازیکنی که بازی رو ول میکنه و دستشو برای آفساید یا هر زهرمار دیگه ای بالا میبره و با چشماش به داورا التماس میکنه ،
بوسکت گل اول بجای جای گیری تو محوطه مثل عاشقا تو محوطه ول میگشت و یکبار دیگه هم اصرارش به دریبل زدن جلوی محوطه باعث صحنه ای شد که تیر دروازه نجاتمون داد .
ترکیب اولیه فوق العاده بد بود ، افتضاح کامل .
زوج آلوز _ژاوی کاملا اسیر مدافعان بود ، حتی 1 حرکت از اون سمت دیده نشد ، در صورتیکه اگه پدرو یا مسی به دنی آلوز نزدیکتر میبودن تجربه های قبلی میگه نتیجه بهتر بود .
بازی دادن فابرگاس اونم بعنوان مهاجم نوک اونم جلوی این تیم یه اشتباه وحشتناک بود : فابرگاس تقریبا هیچ مورد موفق یا صحنه خطرناکی نداشت .
اگه نیمار اون وسط بازی میکرد بازم بهتر بود .
بیرون گذاشتن پدرو و الکسیس که دو بازیکن سرعتی ما هستن هیچ توجیهی نداره ، همین باعث شد تا دقیقه آخر اتلتیکو ضد حمله بزنه اونم با خیال آسوده .
بجای بارترا اگه آدریانو یا سانگ رو میگذاشت نتیجه بهتری میگرفتیم ، بارترا نه مطمئنه ، نه سر زنه و نه به بازیکن صاحب توپ فشار میاره ، فقط همراهیش میکنه !
واقعا آدریانو با اون خشونتش و سرعت خوبش گزینه مناسبی برای این روزهای خط دفاع هست .
نیمار چند بازی ای هست که افت کرده ولی از برکت فیکس بودن اینه که شما تلاش نمیکنی .
قبل الکلاسیکو تاتا گفته بود من ترکیبم توی ذهنم هست و تغییری نمیکنه ! این یعنی همین که نیمار یا بارترا خوب نباشن و تعویض هم نشن ، تعویض ها هم که کاملا دیر و تکراری انجام میشه .
مربی با طرز فکر بسته بدرد ما نمیخوره ، تاتا باید بدونه که مربی باید منعطف باشه و از ابزارش خوب استفاده کنه مثل مورینیو که یکبار جلوی ما پپه رو گذاشته بود هافبک دفاعی و چقدر هم خوب براشون نتیجه داد ...
با ادامه ی تکرار این ترکیب ما دو تا جام پیش رو را از دست خواهیم داد ...

.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
بارسا دیشب بد بود
خدا کنه درس عبرتی بشه برن دفاع و دروازه بان بخرن

بالا