• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

حضور والدز در موناکو را باید تقریبا قطعی دانست
سنگربان مصدوم آبی اناری ها، فصل بعد را در لوشامپیونه آغاز خواهد کرد.
به گزارش Football Espana و به نقل از Mundo Deportivo، ویکتور والدز دروازه بان بارسلونا، علی رغم مصدومیت به موناکو خواهد پیوست.

به نظر می رسید که مصدومیت پیش آمده برای والدز، این انتقال را تحت تاثیر قرار دهد، اما بنا به شنیده ها باید والدز را برای فصل بعد موناکویی دانست. بندی در قرارداد بین طرفین ذکر شده است که طی آن والدز می تواند از این قرارداد انصراف دهد اما به نطر می رسد که تصمیم وی برای حضور در فرانسه جدی است. با این انتقال دروازه بان کاتالانی سالی 12 میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت و به هم تیمی سابق خود یعنی اریک آبیدال خواهد پیوست.

ویکتور والدز چند هفته پیش در دیدار برابر سلتاویگو از ناحیه رباط صلیبی دچار مصدومیت شدید شد و هنوز زمان قطعی برگشت وی تعیین نشده است.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یک چیزی که شدیدا من رو این روزها به فکر واداشته جدای از کی بیاد کی بره و این حرفها اینه که واقعا تعداد ورودی های لاماسیا امسال در تیم اصلی کم خواهد شد.
سه تا دست کم دفاع
یک یا دو هافبک
یک مهاجم هدف
جالب نیست. الان باید مثلا مونیسا در چپ میبود. یا فونتاس واقعا بدتر از ماسکی بود؟
نمیدونم چه وضعی داره پیش میاد ولی امیدوارم بهتر بشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
این یووه عجب پیشنهاد مضحکی داده .20 میلیون یورو واسه الکسیس
اندازه توز گل زده 18 تا اونوقت 20 میلیون یورو .بیخیال باو
دوستان الکسیس رو چند از اودینیزه خریدیم
حیفه الکسیس بره

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این یووه عجب پیشنهاد مضحکی داده .20 میلیون یورو واسه الکسیس
اندازه توز گل زده 18 تا اونوقت 20 میلیون یورو .بیخیال باو
دوستان الکسیس رو چند از اودینیزه خریدیم
حیفه الکسیس بره
35 حدودا

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مدیریت و کادر فنی بارسا در هر دوره نشون دادن که توان گند زدن به تیم رو در نقل و انتقالات دارن به صورت بالقوه دارن فقط خدا کنه بالفعل نشه نمونه هاش تعویض اتوئو با زلاتان که من یکی هرچی از دهنم در اومد نثار پپ کردم و همینطور صد البته فروش یحیی عزیزم:D جدیدا هم فروش ویا با نون اضافی و مفت فروش ابیدال وجدانا در حالت شیمی درمانی هم از این دوستان خط دفاعی بهتر بود در گذشته هم اتفاق زیاد افتاده خرید های چشم بازار درار مثل خرید پیرمردهای میلان در دوره رایکارد خرید مکسی لوپز خرید هلب خرید رایزیگر و دوستان اعم از هرچی هلندی بیخاصیت در دوره جناب ونگال خرید فلیپ کریستانوال سوراخ دفاعی و ........و......
اما کار خوب بدون شک فروختن احمقی مثل تیو هست الاغ اگر اعتماد به نفس این بازیکن رو داشت الان سلطان جنگل بود دیدین در بهترین حالت ها پاس نمیده دقیقا به همین دلیل بعضی اوقا ت بهش پاس نمیدن این بازیکن فقط یک حرکت بلده مدافعین مسخرش میکنن دیگه الان همه بلدن چکار میکنه دوبار پا عوض میکنه روی توپ اما بدون شک توپ رو میندازه سمت چپ و یا علی کلا همینه من معتقدم بعضی بازیکن ها رو اگه 2000 بار بازی بدی در ترکیب اصلی بازم پیشرفتی نمیکنن اینا کودن هستن دقیقا مثل وزبراون منچستر یا حالا اسمالینگ همیشه یه سطح متوسط دارن همین
در مورد هوملز من اصلا خوشبین نیستم خیلی کنده و زیاد مصدوم میشه نشه یچیزی تو مایه های اون مدافع المانی رئال فکر کنم متزلدر بود اره که همیشه مصدوم بود اخرش هم به جایی نرسید یا جانتان وودگیت
کاش یه مدافع تو مایه های لوسیو پیدا میشد میخریدن این بن عطیه بدک نیستها امثال ویدیچ هم که دیگه نایاب شدن

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بله. متاسفانه فیس بوک باشگاه هم اعلام کرد. تیتو در چهل و پنج سالگی به رحمت خدا رفت.
روحت شاد تیتوی عزیز

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تف به این زندگی لعنتی
هیچ جمله ای برای بیان ناراحتی نمیشه به زبون اورد

مرد 100 امتیازی پرید!!!!!!!!!

Celebracion-de-la-consecucion-_54377938623_51356729138_352_256.jpg

فقط در این بین ناخودآگاه یاد انگشت مورینیو افتادم، دوست دارم بدونم اون الان با شنیدن این خبر چه حسی داره

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
تف به این زندگی لعنتی

فقط در این بین ناخودآگاه یاد انگشت مورینیو افتادم، دوست دارم بدونم اون الان با شنیدن این خبر چه حسی داره
واقعا من هم دقیقا یاد انگشت اون ملعون افتادم.
تیتو واقعا دوست داشتنی بود. همیشه ای که در کنار پپ بود و بعدتر که سرمربی شد. شخصیت دوست داشتنی ای داشت.
خدا رحمتش کنه

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
واقعا من هم دقیقا یاد انگشت اون ملعون افتادم.
تیتو واقعا دوست داشتنی بود. همیشه ای که در کنار پپ بود و بعدتر که سرمربی شد. شخصیت دوست داشتنی ای داشت.
خدا رحمتش کنه

ظاهر و رفتار بسیار آرامی داشت. خدایا این طلسم سیاه رو از باشگاه دور کن. امسال چه خبر شده. بدبیاری پشت بدبیاری
شدیدا از شنیدن این خبر متاثرم. واقعا فوتبال اروپا یک مربی خیلی خوب رو از دست داد.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
تف به این زندگی لعنتی

آقا محمد منم مثل شما ناخودآگاه یاد انگشت مورینیو افتادم. وقتی خبر مرگ تیتو رو شنیدم واقعا دلم گرفت :( روحش شاد

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
واقعا خبر مرگ یک فوتبالی حالا هرکی و مال هر جایی که باشه تلخ و ناراحت کننده است .
هنوز کلی راه داشت توی دنیای مربی گری .

روحش شاد و یادش گرامی

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
خدایش قرین رحمت و مرحمت و ملاطفت قرار دهد.
خیلی با اخلاق بود، اینو نه از رفتارش کنار زمین که حتی از مصاحبه‌های قبل و بعد بازیش هم میشد فهمید.
حالا خیلی هم لازم نیست اون قضیه ش با مورینیو رو وسط بکشید، مطمئنا الان خود مورینیو هم ناراحته.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
فصل تیتو رو یادم نمیره ، تیم حتی از دوران پپ هم قشنگ تر بازی میکرد ،
جالبه با یکی از رفقای منچستریم هم داشتم صحبت میکردم از تیتو تعریف میکرد .

روزی نوبت همه ی ما میرسه ....

Tito-Vilanova-celebrando-el-ti_54406322221_54115221154_600_396.jpg

395334_herol_0.jpg

tito.JPG

tito mm.JPG

.

بالا