• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بایرن مونیخ

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
بایرن مونیخ 1:3 منچستر

robben.man.jpg

FCBayern.ir- تیم بایرن مونیخ با پیروزی برابر منچستر یونایتد به مرحله ی نیمه نهایی صعود کرد.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ سرخ پوشان مونیخی که این دیدار را در ورزشگاه خانگی خود برابر یونایتد برگزار کردند ، موفق شدند تا در پایان بازی با نتیجه ی 3 بر 1 و در مجموع 4 بر 2 به مرحله ی نیمه نهایی صعود کنند و حریف انگلیسی خود را در شبی حساس شکست دهند.

پس از اینکه اورا ، بازیکن منچستر یونایتد گل اول این تیم را در دقیقه 57 به ثمر رساند ، یونایتدی ها با نتیجه ی 1 بر 0 پیش افتادند اما این شادی دوامی نداشت و ماریو ماندزوکیچ مهاجم مونیخی ها موفق شد تا در دقیقه 59 دروازه ی یونایتد را باز کند تا حساب کار 1 بر 1 شود . پس از ماریو ماندزوکیچ ، توماس مولر و آرین روبن دو ستاره ی باشگاه بایرن مونیخ با به ثمر رساندن دو گل ، بایرن را پیش انداختند با این حساب باشگاه بایرن مونیخ موفق شد تا در انتهای بازی با نتیجه ی 3 بر 1 بر حریف خود فایق آید.

ترکیب بایرن مونیخ: نویر – لام – بوآتنگ – دانته – آلابا – کروس – روبن – مولر(پیزارو 84) – گوتزه (رافینیا 65)– ریبری – ماندزوکیچ

گلها: ماندزوکیچ (59) – مولر (68) – روبن (76)
مربی: پپ گواردیولا

ترکیب منچستر یونایتد: د خی آ – جونز – اسمالینگ – ویدیچ – اورا – فلچر(هرناندز 75 ) – کریک – والنسیا – کاگاوا – ولبک(یانوزای 81) – رونی

گلها: اورا (57)
مربی: دیوید مویس

داور: جوناس اریکسن
ورزشگاه آلیانتس آرنا

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
توماس مولر: آماده پیروزی بودیم

fcb3_manu1.jpg

FCBayern.ir- هافبک بایرن‌مونیخ از پیروزی بر منچستر‌یونایتد و صعود تیمش به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان بسیار خوشحال است
به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ پس از تساوی یک بر یک در اولترافورد و گل دقیقه 57 پاتریک اورا شرایط به نفع منچستر در خانه بایرن‌مونیخ تغییر کرد اما گلهای مانزوکیج، مولی و روبن کار منچستر را تمام کرد و بایرن مونیخ توانست در مجموع با نتیجه 4 بر 2 در دیدارهای رفت و برگشت تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی باشد، در این میان توماس هافبک تاثیر گذار و زننده گل پیروزی بایرن از احساس و شرایط بازی می‌گوید
مولر می‌گوید:احساس خوبی نبود شوت پاتریک اورا محکم و غیر قابل مهار بود ولی روحیه تیمی بسیار بالا کمک کرد و توانستیم به خوبی واکنش نشان دهیم، پس از تساوی دست از حمله برنداشتیم و 2 گل مهم دیگر بدست آوردیم و بعد از آن بازی را آرام کردیم
مولر افزود: پس از بازی رفت کمی احساس نگرانی می‌کردیم شانس ما از حریفمان بیشتر بود ولی حاشیه امنیت زیادی نداشتیم. در ادامه پپ گواردیولا سرمربی بایرن از رضایت و احساس افتخار به شاگردانش می‌گوید و باور خود که تیمش بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشته ولی آنها توانستنه ‌اند به خوبی بازی رو کنترل کنند و از پس دفاع سخت و چند لایه منچستر‌یونایتد برآیند.

• Like
Reactions: al2

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
کان :رئال بهترین حریف برای مونیخی هاست

oliver_kahn_fcb.jpg

FCBayern.ir - الیور کان سنگربان اسبق بایرن مونیخ و یکی از اسطوره های باشگاه مونیخی اعتقاد دارد رئال مادرید ایده ال ترین حریف برای باشگاه مونیخی خواهد بود.کان همچنین معتقد است چلسی و اتلتیکو به خاطر سبک بازی که دارند میتوانند برای بایرن مونیخ مشکل زیادتری درست نمایند.

به گزارش وبسایت کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران ؛الیور کان در این رابطه می گوید چلسی یک تیم جنگنده با مورینیوست اتلتیکو هم خیلی سرسخت است . خوشحال می شوم اگر به رئال بخوریم . خاطرات خوشی از آن ها داریم و گزینه بهتری هستند .من فکر می کنم اتلتیکو و چلسی به خاطر سبک دفاعی که دارند بیشتر از رئال مادرید میتوانند برای بایرن مشکلاتی را به وجود بیاورند.

• Like

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
روبن:شب به یادماندنی را به جا گذاشتیم

arjen_robben_fcb.jpg

FCBayern.ir- آرین روبن چپ پا از تمرین با پای راست خود می‌گوید.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ تساوی یک بر یک در خانه نتیجه لازم برای صعود به دور بعد برای بایرن نبود اما پاس پای راست روبن و و شوت مولر گل پیروزی را به همراه داشت و آرین روبن توانست گل سوم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند تا بایرن با آرامش پا در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان بگذارد.

آرین روبن می‌گوید:امروز صبح پس از آخرین تمرین تیمی من با پای راست کار کردم که خیلی به من کمک کرد، پیروزی بزرگی به دست آوردیم و شب به یادماندنی را به جای گذاشتیم که نتیجه کار سختمان بود .آرین نقش تاثیر گذار و سازنده‌ای در پیروزی تیمش داشت ولی او معترف است در نیمه ‌نهایی بازی‌های مشکل تری در پیش رو دارند.
به جز بایرن مونیخ تیم‌های آتلتیکو مادرید، چلسی و رئال‌مادرید توانستند جواز حضور در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را به دست آورند.

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
گواردیولا :شایسته حضور در مرحله نیمه نهایی بودیم

pep_fcb.jpg

FCBayern.ir-سرمربی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است در یک بازی سخت به پیروزی رسیده اند ولی تیمش شایسته حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بوده است.او همچنین از یکایک بازیکنان خود به خاطر زیبای بازی مقابل حریف انگلیسی تشکر نمود.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت یوفا، پپ گواردیولا سرمربی بایرن در کنفرانس خبری بعد از پایان بازی گفت: "بازی های 1/4 لیگ قهرمانان همیشه دشوار بوده و امشب این موضوع بار دیگر اثبات شد. بازی خیلی شبیه بازی رفت در منچستر بود. روبن و ریبری در نیمه دوم بازی فوق العاده بودند ما سعی کردیم از توماس مولر در بین خط هافبک و خط دفاع آن ها استفاده کنیم و او بطور مداوم در آن منطقه در حرکت و تکاپو باشد.بازی مقابل تیم های انگلیسی هرگز آسان نیست. آن ها خیلی راکد و کند بازی می کردند، فضای خیلی کمی به ما می دادند و ضد حملات سریعی می زدند."

پپ ادامه میدهد :"اورا گل فوق العاده ای به ثمر رساند، اما ما بلافاصله جبران کردیم. من به تیمم بسیار افتخار می کنم. همه می گفتند قهرمانی در بوندس لیگا آسان است و پس از آن می توان در بالاترین سطح به بازی ها ادامه داد، اما دیدیم که چنین نیست. بازیکنان امشب با تمام وجود بازی کردند، و خیلی خوب تلاش کردند. آن ها مستحق رسیدن به نیمه نهایی بودند.من بسیار زیاد به این تیم و این بازیکنان افتخار می کنم آنان شایسته بهترینها هستند."

سرمربی اسپانیایی باشگاه بایرن مونیخ در پایان صحبتهای خود درمورد تیمهای راه یافته به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان می گوید :"چلسی و رئال دو بازی کلاسیک اروپایی را تشکیل می دهد و یک غریبه مثل اتلتیکو وجود دارد که فراتر از حد انتظارات ظاهر شده و بی نظیر است بازی مقابل هریک از انها سخت خواهد بود."

Last edited:
  • Like

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
تبریک به هواداری بایرن و دوستداران فوتبال آلمان
امیدوارم برای سومین مرتبه پیاپی هم بایرن به فینال برسه

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
قابل توجه طرفدارای لیگ به حساب برتر انگلیس!
من سیتی - آرسنال - و حالا هم منچستر
چلسی هم که به لطف داوری صعود کرد بگید بیاد ببینیم حریف بایرن میشه!؟:cool:

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
تبریک میگم صعود رو
خوشحالی منچستریها 22 ثانیه بیشتر طول نکشید :general404: فکر کنم این جبران گل در 22 ثانیه هم خودش یه رکورد باشه در لیگ قهرمانان
دور بعد هم به نظرم بهترین گزینه رئال هست چون تداقعی بازی نمی کنه

Last edited:

Iman.Khan

Registered User
لایک‌ها
201
تبریک میگم صعود رو
خوشحالی منچستریها 22 ثانیه بیشتر طول نکشید :general404: فکر کنم این جبران گل در 22 ثانیه هم خودش یه رکورد باشه در لیگ قهرمانان
دور بعد هم به نظرم بهترین گزینه رئال هست چون تداقعی بازی نمی کنه
رئال اسمش خوشیوم نیست
به نظرم چلسی باشه بهتره البته چلسی هم انگلیسی هست تنفر انگیزه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
آمار پیکارهای بایرن با تیمهای حاضر در نیمه نهایی

96880963623560921351.png

19054628491104342617.png

31148262758668522729.png

22697185885471449324.png

52363986795383694781.png

89803951719476338012.png

22375437380842557192.png

95980620957589420423.png

22595666190604032638.png

آمار رویارویی با تیمهای نماینده کشور مربوطه

79125021366988190074.png

Abbr Meaning
W% Winning percentage versus this opponent
D% Win or draw percentage versus this opponent
M Matches played versus this opponent
P Points versus this opponent: 3 for a win, 1 for a draw
W ‑ D ‑ L Wins - Draws - Losses versus this opponent
GF Goals scored versus this opponent
GA Goals against versus this opponent
GD Goal difference versus this opponent

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
عاقا مادرید خورد ب تیم شما
خوشحالیم که یه حریف خوی مث بایرن داریمم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
از یه جهاتی هم حیف شد دلم میخاست میخورد به چلسی و حذفش میکرد که دیگه هیچ ادعایی این تیمهای روباه پیر نداشته باشن

Super Bayern

Registered User
لایک‌ها
2,632
رئال مادرید حریف بایرن در نیمه نهایی

fcb_real_ucl.jpg

FCBayern.ir- مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا قرعه کشی شد و چهار تیم حاضر در این مرحله از رقابتها رقیب خود را شناختند.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران؛ بایرن مونیخ ، رئال مادرید، اتلتیکو مادرید و چلسی، چهار تیم حاضر در این مرحله از رقابت ها بودند.

براساس این قرعه کشی بایرن مونیخ در این مرحله از رقابتها به مصاف رئال مادرید از اسپانیا. خواهد رفت و دو تیم چلسی و اتلتیکو مادرید دیگر دیدار این مرحله را برگزار می کنند.

براساس این قرعه کشی بایرن در دیدار رفت میهمان حریف خود خواهد بود.

دور رفت این مسابقات روزهای سه شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ و چهارشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ برگزار می شود.

Iman.Khan

Registered User
لایک‌ها
201
شالکه دورتمند بایرن
اگر بایرن ببازه خیلی زشت میشه چون دو تای قبلی حذف شدن
تو همون مادرید باید کارو یه سره کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

al2

Registered User
لایک‌ها