• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
میگم چقدر خوب میبریم ما از وقتی دیماریا نیست
همون بدنش بره ‍‍پولشو بدن سالار دخیا(سیوخیا)
درکل اصلا چقدر حال میده لک لک خوری لووول
او اقای فیل نویل ک ی ضری زده بود الان دیدن داره قیافش
تبرییییییییییک به امید قهرمانی

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
جیمی کرگر راجع به دخیا:
"ما اکنون در مورد کسی صحبت می کنیم که بهترین دروازه بان دنیاست. فکر می کنم همه ما موافق هستیم که شاید مانوئل نویر و کورتوا بسیار نزدیک هستند. من شرط می بندم که اگر از آن دو دروزاه بان بپرسید، احتمالاً هرگز چنین عملکردی نداشته اند.
این یکی از بهترین عملکرد هایی بود که دیده ام. او درخشان بود، همیشه اوضاع را تحت کنترل داشت و هرگز دست پاچه نشد. او تفاوت دو تیم بود."

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
صحبت های سولشیر راجع به عملکرد دخیا:
"من در کنار دروزاه بان هایی چون اشمایکل و فن در سار بازی کرده ام و عملکرد های برجسته ای را شاهد بوده ام، اما عملکرد امروز دخیا احتمالاً بهترین عملکردی بود که در الدترافورد از یک دروزاه بان منچستر یونایتد می دیدم.
او آنها را حفظ کرد. 6 موقیعت مسلم گلزنی وجود داشت که می توانست وارد دروازه شود. او ایستاد، دیوید سیمن هم به همین ترتیب بود. او کار را برای گلزنی طرف مقابلش بسیار سخت می کرد."

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
راجرز: فکر می کنم داوید دخیا بهترین بازیکن زمین بود. این انتخاب من ‏را متعجب نمی کند. او در 5-4 دیداری که از او دیدم، همین طور کار کرد.

انصافا در هفته ی اخیر بصورت پیاپی فوق العاده عالی بازی می کنه با اینکه دفاعها خیلی سوتی میدن و طبق عادت تا پایان هر بازی ازشون حرص می خوریم ولی دخیا به تنهایی جبران می کنه
تعریف از دخیا یکی از کلیشه ای و تکراری ترین کاریه که در این چندین هفته گذشته انجام دادیم!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان از صبح برنامه گذاشتم تمام پستهایی که حین بازی دادین رو بخونم و نمیخواستم جواب بدم واسه هیچکدوم، ولی این یکی رو نتونستم جواب ندم:
واقعا قیافه هارو مقایسه کنید، 3تای بالایی با 3تای پایینی، استرس رو تو قیافه 3تای بالایی کاملا میبینید...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان دارم نگاه میکنم به آمار بازیکنای جدیدمون تو این فصل، تقریبا تو هیچ بازی ما بیشتر از 2 نفر از بازیکنای جدیدمون رو در اختیار نداشتیم تو یک بازی!!!!!!
تو اکثر بازی ها فقط یکیشون بازی کرده ولی در کل بیشتر از 2 نفر ندیدم بازی بکنه واسمون!!!!
نتیجه؟
ونگال داره با همون تیم پارسال نتیجه میگیره؟؟؟؟ با این تفاوت که خط دفاعی نابود شده و یک سری جوون رو به تیم اضافه کرده مثل بلکت و مک نر و ویلسون!!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
تبریک میگم بازی خوبی بود تیم به یک مرحله ای رسیده که هم به نسبت خوب بازی میکنه هم نتیجه میگیره حالا شرایط بهتر شده ولی ایده آل نیست اما امیدوارم روند خوبمون ادامه داشته باشه......

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
تمجید فن خال از عملکرد دخیا و کریک:

“ما راحت به حریف موقعیت می دهیم و این موضوع باید حل شود تا دخیا در هر بازی واکنش های زیادی نداشته باشد.
تاثیر گذار ترین بازیکن ما را می توان دخیا دانست و کلین شیت گرفتن در چنین بازی غرور آمیز است و ما این کلین شیت را مدیون واکنش های داوید هستیم.”
همچنین در مورد نمایش کریک در خط دفاع گفت:
“به نظرم او امروز عالی بود و در انسجام خط دفاع ما نقش مهمی داشت چرا که او تسلط خوبی بر روی توپ دارد و همچنین به خوبی زمین را می بیند.مایکل نقش برجسته ای در تیم داشت اما به نظرم همه ی بازیکنان منسجم بودند.”

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
Louis van Gaal felt United were worthy winners against Liverpool on Sunday. Read more from the boss: http://bit.ly/1Gn4uF5

اين در ادامه اون بحثمون!
مث اينكه حق با من بود :D
لاين خود تيمم ميكه رييس!!
Sent from my Q5

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
سلام،با تاخیر تبریک میگم این برد شیرین رو

بازی رو نرسیدم ببینم اما هایلایت رو دیدم،من هنوز اندر کف اون لایی هستم که والنسیا به آلن انداخت :general106::general106::general304::general304: ،خداییش کی توقع داشت والنسیا از این حرکات بکنه آخه؟!

در مورد دخیا که دیگه همه چیز رو گفتین دیگه،امیدوارم با همین مبلغی که صحبتش بود(چقدر بود 36 میلیون پوند؟) تمدید کنه قال قضیه رو بکنه بره پی کارش

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
b40o51vcuaaucov-jpg.723872

آمار جالبه. تو حمله فوق العاده مختصر و مفید بودیم.

فایل های ضمیمه

• B40o51VCUAAucOV.jpg
    B40o51VCUAAucOV.jpg
    56.2 KB · نمایش ها: 51

بابای آیدین

Registered User
لایک‌ها
1,348
پدر بزرگ ایدین شما برو بچسب به تاپیکای پاتوق
فک کنم اصلا بازیو ندیدی:D

بازی رو دیدم کوبانی جان . نمیخوام کل کل بشه اینجا ولی موقعیت گلهای لیورپول حداقل 2 برابر منچوستر بود .
لیورپول به بی لیاقتی بالوتلی باخت

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
بالا