• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
ون پرسی گفته ضربه سرش رو گل دوم باید به عنوان یه پاس گل براش ثبت بشه :D:D:D
البته باحال تر از این گفته :D
خبرنگاره در مورد گل ماتا که تو آفساید بوده ازش پرسیده تو توپ رو لمس کردی؟
فن پرسی هم گفته آره , صادقانه بگم لمسش کردم پس شما می تونید اونو یه پاس گل برام ثبت کنید:D
"I got a touch yeah, I have to be honest,” Van Persie said. “I got a touch so you can put that down as an assist!”

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شرمندت اصلان جان:oops: داشتم هایلایتهای بازی رو میدیدم که متوجه شدم اگه اوانز بدترین بازیکنمون بوده، بدون شک جونز هم بهتر از اون نبوده، فقط پاس گل نداده جونز تو این بازی...
رحیم استرلینگ هر موقع خواست از جونز رد شد، حداقل 4تا از موقعیت های تک به تک که گیر لیورپول اومد مقصرش جونز بود، الان متوجه شدم که واسه چی تعویضش کرد، چون به شدت کم اورده بود...
نمیدونم که چرا روخو و اسمالینگ تو بازی نبودن، ولی نه اوانز و نه جونز در حد منچستر که هیچ در حد لیگ برتر ما هم نیستن...:general709:
بازی بعدیمون هم با استون هستش تو خونه استون ویلا، با اینکه نتیچه خوبی همیشه جلو این تیم گرفتیم ولی این بازی هم خیلی مهم و سخت هستش...
گل یه مطلب زده از بدترین خریدهای منچستر که خیلی جالب هستش:
http://www.goal.com/en/news/7180/ga...-worst-signings-of-last-20-years?ICID=TP_HN_2
تعجبم از اینه که برباتوف و آلن اسمیث رو هم تو این لیست گذاشته...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شرمندت اصلان جان:oops: داشتم هایلایتهای بازی رو میدیدم که متوجه شدم اگه اوانز بدترین بازیکنمون بوده، بدون شک جونز هم بهتر از اون نبوده، فقط پاس گل نداده جونز تو این بازی...
رحیم استرلینگ هر موقع خواست از جونز رد شد، حداقل 4تا از موقعیت های تک به تک که گیر لیورپول اومد مقصرش جونز بود، الان متوجه شدم که واسه چی تعویضش کرد، چون به شدت کم اورده بود...
نمیدونم که چرا روخو و اسمالینگ تو بازی نبودن، ولی نه اوانز و نه جونز در حد منچستر که هیچ در حد لیگ برتر ما هم نیستن...:general709:
بازی بعدیمون هم با استون هستش تو خونه استون ویلا، با اینکه نتیچه خوبی همیشه جلو این تیم گرفتیم ولی این بازی هم خیلی مهم و سخت هستش...
http://www.goal.com/en/news/7180/ga...-worst-signings-of-last-20-years?ICID=TP_HN_2
من هنوزم پشت جونز وایسادم!
یکی دو تا صحنه قبول دارم بد سوتی داد، ولی خیلی جاهایی که با قلدری جمع کرد توپارو باعث شد اتفاقی پیش نیاد که تو هایلایتا ببینی ;)
علت تعویض دو چیز بود، تو دقیقه 88 وقتی 3-0 جلوئیم!
یکی این که جونز اولین بازیش بود بعد اون مصدومیت بلند مدت.
یکی هم اعتماد به نفس مک نر که وقتی تو بازی قبل اونجوری تعویضش کرد کامل از دست رفته بود! اونو اورد تا کم کم دوباره اعتماد به نفس پیدا کنه.
و البته روخو اصلاً جالب نبوده تو دفاع وسط، باطی های قبلی یادت رفته چقدر سوتی میداد؟! پاسای اشتباهش به کنار یک دهم جنگندگی جونز رو نداره!
اسمالینگ هم مصدوم شد بازی قبل، نمیتونست بازی کنه.
---------------------------------------------------------------------
لیست گل رو دیدم،
برباتوف لااقل به نسبت پولی که واسش دادیم خوب نبود واسمون! نمیگم بد ب.د، ولی خود من به شخصه خییلی انتظارم بیشتر بود موقع خریدش

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یکی دو تا صحنه قبول دارم بد سوتی داد، ولی خیلی جاهایی که با قلدری جمع کرد توپارو باعث شد اتفاقی پیش نیاد که تو هایلایتا ببینی ;)
یکی هم اعتماد به نفس مک نر که وقتی تو بازی قبل اونجوری تعویضش کرد کامل از دست رفته بود! اونو اورد تا کم کم دوباره اعتماد به نفس پیدا کنه.
و البته روخو اصلاً جالب نبوده تو دفاع وسط، باطی های قبلی یادت رفته چقدر سوتی میداد؟! پاسای اشتباهش به کنار یک دهم جنگندگی جونز رو نداره!
لیست گل رو دیدم،
برباتوف لااقل به نسبت پولی که واسش دادیم خوب نبود واسمون! نمیگم بد ب.د، ولی خود من به شخصه خییلی انظترام بیشتر بود موقع خریدش
در مورد جونز منم باهات موافقم ولی بخاطر هیکل بزرگی که داره یکم مقابل بازیکنان ریز نقشی مثل استرلینگ کند عمل می کنه و مشکل داره
نه مثل اینکه قضیه واقعا جدیه فکرتو مشغل می کنه و حواس نمیزاره واسه آدم درکت می کنم داداش:D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
در مورد جونز منم باهات موافقم ولی بخاطر هیکل بزرگی که داره یکم مقابل بازیکنان ریز نقشی مثل استرلینگ کند عمل می کنه و مشکل داره
نه مثل اینکه قضیه واقعا جدیه فکرتو مشغل می کنه و حواس نمیزاره واسه آدم درکت می کنم داداش:D
خخ! آره من که میگم از دست رفتم :p

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
روخو مصدوم شده بود و به اجبار جونز بازی کرد. معلوم بود بازیکن 90 دقیقه نیست و تعویض هم شد.
واقعا جالبه تا اوانز برگشت، اسمالینگ مصدوم شد و تا جونز برگشت روخو مصدوم شد!!!

Red_Devils

Registered User
لایک‌ها
436
از دوستان کسی میتونه لینک هایلات بازی رو که جامع و کامل باشه بزاره؟؟
ممنون.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لیست گل رو دیدم،
برباتوف لااقل به نسبت پولی که واسش دادیم خوب نبود واسمون! نمیگم بد ب.د، ولی خود من به شخصه خییلی انتظارم بیشتر بود موقع خریدش
:eek:o_Oo_Oo_O برباتوف بد بود؟؟؟؟
یک فصل که با گلهای برباتوف فهرمان شدیم(آقای گل هم که شد) و مهمتر از همه هت تریکش روبروی لیورپول رو یادتون رفته؟؟؟:D:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304::general304: البته قیمتش بالا بود یکمی ولی خوب نمیشه انتظار داشت از سبک بازی که برباتوف داشت...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
برباتوف خیلی خوب بود. واقعا از سبک باوقار بازیش خوشم میومد. یک جور توپ رو کنترل و حمل می‌کرد که انگار اشرافیت تو پاهاش موج میزد! من که خیلی باهاش حال میکردم. هتریکش هم که به جای خود.

یادمه اون موقع خیلی از بچه‌های اینجا باهاش بدجور لج بودن. من جزو معدود مدافعینش بودم. من معمولا نگاه حمایتی دارم البته :)

در مورد جونز هم فکر میکنم باید اینجوری دید که تازه برگشته و حتما به فرصت نیاز داره. مدت زیادی نمیگذره از زمانی که چنان ستونی بود که با بولدوزر هم نمیشد ازش رد شد. مطمئنا به زودی برمیگرده به همون روزهای خوب. در این مورد با مهدی موافقم (و البته اصلان جان). راستی این جملات مرموزی که واسه هم مینویسین، بدجور طبع فضولی بنده رو تحریک کرد! :general508:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
برباتوف خیلی خوب بود. واقعا از سبک باوقار بازیش خوشم میومد. یک جور توپ رو کنترل و حمل می‌کرد که انگار اشرافیت تو پاهاش موج میزد! من که خیلی باهاش حال میکردم. هتریکش هم که به جای خود.

یادمه اون موقع خیلی از بچه‌های اینجا باهاش بدجور لج بودن. من جزو معدود مدافعینش بودم. من معمولا نگاه حمایتی دارم البته :)

در مورد جونز هم فکر میکنم باید اینجوری دید که تازه برگشته و حتما به فرصت نیاز داره. مدت زیادی نمیگذره از زمانی که چنان ستونی بود که با بولدوزر هم نمیشد ازش رد شد. مطمئنا به زودی برمیگرده به همون روزهای خوب. در این مورد با مهدی موافقم (و البته اصلان جان). راستی این جملات مرموزی که واسه هم مینویسین، بدجور طبع فضولی بنده رو تحریک کرد! :general508:
برباتوف رو من هم دسوش داشتم، فقط ظاهرشو البته :p
پ.ن: مرموز نیست علی جان! All Shook Up شدم رفت :D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
:eek:o_Oo_Oo_O برباتوف بد بود؟؟؟؟
یک فصل که با گلهای برباتوف فهرمان شدیم(آقای گل هم که شد) و مهمتر از همه هت تریکش روبروی لیورپول رو یادتون رفته؟؟؟:D:D:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304::general304: البته قیمتش بالا بود یکمی ولی خوب نمیشه انتظار داشت از سبک بازی که برباتوف داشت...

بربا خوب بود؟ پدر تیمو در اورده بود! من یکی که خیلی خوشحال شدم رفت! فرض کن اون می موند و رابین رو رئیس نمیگرفت!

چند سال پیش نیمه نهایی اف ای کاپ با همکاری پروفسور کریک با هم سیتی رو فرستادن فینال !

مردک جلو بلکبرن و شرکا 5 تا میزد جلو تیمای بزرگ اشک ما رو در میاورد و توپو از رو خط دروازه میزد بیرون!

ببخشید انصافا گشاد ترین بازیکن تاریخ تیم هم بود ! :D

اون تووز ملعون هم بعد اینکه رئیس الکی به این ریلکس خان بازی می داد اتیشی شد!

pooyan_S

Registered User
لایک‌ها
1,361
صفحهء قبل دیدم که زیر نوشته‌ای، یک تشکر زده شده و نام اسم دوستی قدیمی مجددا دیده میشه. جدا ذوق کردم. گفتم نوشته‌ها رو بخونم و در پایان به پویان نازنین خوشامد بگم !

حالا می‌بینم که خودش هم چند کلمه‌ای نوشته. چقدر از دیدن مجددت خوشحال و شادمانم. میدونم که گاهی برای آدم، فرصت، دل و دماغ و یا انگیزه، تغییر میکنه. من خودم مرتبا به اینجا سر میزنم اما فقط گاهی فرصت می کنم چیزی بنویسم. برای همین کاملا می‌تونم درک کنم که کسی کمتر در خونهء خودش فعال باشه. پیش میاد.
پویان جان خوش آمدی و سرت سبز و دلت خوش باد :)
آقا ما مخلصیم ,
من خیلی درگیر درس و تموم کردنش شدم و تقریبا هر تفریحی که به مراجعه ی مستمر احتیاج داشته باشه رو تعطیل کردم :دی
شبکه های اجتماعی اینچنینی هم یه همچین وضعیتی دارند ولی بعضی موقع ها نمیشه خودم و کنترل کنم و میایم یه یاد و خاطره ای زنده میکنیم .
پارسال اینقدر اینجا با بچه ها حرص خوردیم که فکر کنم الان داره قشننگ به همه کیف میده این بردامون

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
یه آمار جالب از کریک :
B4W5byWIIAA5OXk.jpg

جالب تر اینه که از وقتی مصدومیتش تموم شده و بازی کرده تمام بازی هامون رو بردیم(به حز بازی با سیتی که 10 نفره شده بودیم).
فکر کنم که ترکیب جونز - اسمالینگ - روخو به عنوان 3 مدافع تو سیستم 2-5-3 وقتی کریک به عنوان هافبک دفاعی جلوشون باشه خیلی میتونه موثر تر باشه تا زمانی که فلینی! به عنوان هافبک دفاعی بازی کنه(مثل بازی لیورپول)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه آمار جالب از کریک :
مشاهده پیوست 724687
جالب تر اینه که از وقتی مصدومیتش تموم شده و بازی کرده تمام بازی هامون رو بردیم(به حز بازی با سیتی که 10 نفره شده بودیم).
فکر کنم که ترکیب جونز - اسمالینگ - روخو به عنوان 3 مدافع تو سیستم 2-5-3 وقتی کریک به عنوان هافبک دفاعی جلوشون باشه خیلی میتونه موثر تر باشه تا زمانی که فلینی! به عنوان هافبک دفاعی بازی کنه(مثل بازی لیورپول)
تو هر بازی 535 تا پاس داده!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
راستش غیر واقعی به نظر میرسه...
آمارش رو دیده بودم بهمراه هررا چندین بازی درصد پاسهای صحیحشون بالای 95 درصد بود ولی تعداد پاسهاشون رو ندید بودم!!!! این آمار شاید مربوط به کل بازیهاش باشه؟؟؟؟

Last edited:
بالا