• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میلاد جان تو که خودت استادی و میدونی شایعات روزنامه ها درباره یونایتد بیشتر از هر تیم دیگه ای هستش. همین واران تا چند روز پیش فقط به یونایتد و چلسی لینک میشد اونهم با مبلغ 20 میلیون پوند و حالا لینکش کردن به بایرن!
تا دیروز همه تیتر زدن یونایتد با 150 میلیون یورو میخواد بیل رو بخره ولی وقتی پرز اعلام کرد هیچ پیشنهادی نداشته واسه بیل، بیخیال شدن و الان گیر دادن به پوگبا با 77 میلیون پوند.
در کل تا الان مایکل کین رو دادیم به بارنلی که یجا گفته بود یونایتد 3 میلیون پوند میخواد و سران بارنلی 1/7 میلیون پوند مدنظرشونه و هزینه این انتقال هنوز مشخص نشده.
والدز رو خریدیم اونهم بصورت بازیکن آزاد که خیلی از تیمها دنبالش بودن.
بن پیرسون بصورت قرضی و یکماهه رفت به بارنزلی اگه اشتباه نکنم.
سم جاستون یک ماه دیگه قرارداد قرضیش رو تمدید کرد.
فن خال گفته لیندگارد و بن آموس فروشین.
کلورلی رفتنیه ولی الان صحبت از اورتون هم شنیده میشه.
فن خال بعد از خرید والدز گفته این آخرین خریدمون تو نقل و انتقالات ژانویه نیست.
اوایل راجع به هوملس صحبت از 43 میلیون پوند بود ولی الان اکثر سایتها صحبت از پیشنهاد 30 میلیون پوندی یونایتد کردن.
گوندوغان با 15/6 میلیون پوند بهمون لینک شده.
ناتالین کلین دفاع راست سوتون امروز بهمون لینک شده.
امروز اکثر خبرگزاریها این صحبت از فن خال رو منعکس کردن که از تمدید قرارداد دخیا مطمیئنه و گفته به زودی تمدید میکنه. حقوق
هفتگی 140 هزار پوند هم ذکر شده.
یانوزای هم بصورت قرضی رفتنیه احتمالا ولی کجا معلوم نیست.
همین امروز خودم تو یه سایت دیدم که نوشته بود یونایتد واسه دفاع وسط دنبال گودین و واران هستش.

تمام بازیکنایی که اسم بردی رو تابستون راحت تر میشد خرید تا الان اما بخاطر بی مسئولیتی وود وارد و یا سرمربی یه سری خرید اشتباه داشتیم و یه نیم فصل از دفاعمون ضربه خوردیم

الانم بخوان کسیو بخرن کلی باید باج بدن! یه مدافع با تجربه مثل گودین میتونه خیلی بهمون کمک کنه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان تو که خودت استادی و میدونی شایعات روزنامه ها درباره یونایتد بیشتر از هر تیم دیگه ای هستش. همین واران تا چند روز پیش فقط به یونایتد و چلسی لینک میشد اونهم با مبلغ 20 میلیون پوند و حالا لینکش کردن به بایرن!
تا دیروز همه تیتر زدن یونایتد با 150 میلیون یورو میخواد بیل رو بخره ولی وقتی پرز اعلام کرد هیچ پیشنهادی نداشته واسه بیل، بیخیال شدن و الان گیر دادن به پوگبا با 77 میلیون پوند.
در کل تا الان مایکل کین رو دادیم به بارنلی که یجا گفته بود یونایتد 3 میلیون پوند میخواد و سران بارنلی 1/7 میلیون پوند مدنظرشونه و هزینه این انتقال هنوز مشخص نشده.
والدز رو خریدیم اونهم بصورت بازیکن آزاد که خیلی از تیمها دنبالش بودن.
بن پیرسون بصورت قرضی و یکماهه رفت به بارنزلی اگه اشتباه نکنم.
سم جاستون یک ماه دیگه قرارداد قرضیش رو تمدید کرد.
فن خال گفته لیندگارد و بن آموس فروشین.
کلورلی رفتنیه ولی الان صحبت از اورتون هم شنیده میشه.
فن خال بعد از خرید والدز گفته این آخرین خریدمون تو نقل و انتقالات ژانویه نیست.
اوایل راجع به هوملس صحبت از 43 میلیون پوند بود ولی الان اکثر سایتها صحبت از پیشنهاد 30 میلیون پوندی یونایتد کردن.
گوندوغان با 15/6 میلیون پوند بهمون لینک شده.
ناتالین کلین دفاع راست سوتون امروز بهمون لینک شده.
امروز اکثر خبرگزاریها این صحبت از فن خال رو منعکس کردن که از تمدید قرارداد دخیا مطمیئنه و گفته به زودی تمدید میکنه. حقوق
هفتگی 140 هزار پوند هم ذکر شده.
یانوزای هم بصورت قرضی رفتنیه احتمالا ولی کجا معلوم نیست.
همین امروز خودم تو یه سایت دیدم که نوشته بود یونایتد واسه دفاع وسط دنبال گودین و واران هستش.
کاملا درسته، حاشیه تیم خیلی زیاد میشه تو نقل و انتقالات ولی چی بگم والله، بن عطیه که یادت هست اول فصل؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فن خال هم اعلام کرده که اصلا مشکل پول نداره منچستر و هر قدر که دلش میخواد میتونه خرج کنه...!!!!!!!
خوب پس میخواد کیو بخره؟؟؟؟o_O
مشکل اینجاست که اگه واقعا یه خصلت خوب داشته فن خال همین بوده که وقتی ازش میپرسن کی رو میخواد بخره، میگه که در این مورد با مدیران باشگاه صحبت میکنم و نه با خبرنگارها!!!!o_Oo_Oo_O
ولی فکر میکنم همین کارش باعث شده که این همه حاشیه واسه تیم درست بشه و این همه شایعات رو خبرنگارها درست بکنن، بخاطر اینکه خبری دقیقی در کار نیست...:general208::general208::general208:
شاید فکر میکنه خرید بیشتر انتظارات رو از تیم بالا میبره و نمیخواد فشار رو روی خودش بالا ببره...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سیتی و چلسی هم که اخبار خریدهاشون خیلی زیاد شده، بونی و ایووریان و حتی کوادرادو و رویس!!!!!
خیلی جدی هم به نظر میرسه...
این کوادرادو خیلی میتونه سمت راست مارو راه بندازه...
من یکی که فکر میکنم اگه چلسی این خریدهارو بکنه، همین الان که تیمش کامل هستش، فصل دیگه هیچ نقصی نخواهد داشت این چلسی...
حداقل اگه میتونیم باید یه استراتژی هم مثل بایرن داشته باشیم و نزاریم که تیمهای رقیب تمام بازیکنان تاپ رو قاپ بزنن...البته بایرن سیاستش ناقص کردن تیمهای حریف هستش...
ظاهرا میخواد شورله رو بفرسته بره...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فالکائو کوش پس؟؟؟
باید بگم که از این ترکیب خوشم میاد، ولی هافبک هامون جنگنده نیستن و خطرناک هستش...
چیزی که مشخصه فقط برای برد میایم تو زمین ولی تو ضد حمله خیلی شکستنی هستیم...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
فالکائو کوش پس؟؟؟
باید بگم که از این ترکیب خوشم میاد، ولی هافبک هامون جنگنده نیستن و خطرناک هستش...
چیزی که مشخصه فقط برای برد میایم تو زمین ولی تو ضد حمله خیلی شکستنی هستیم...
احتمالا رفته اشلی یانگ رو از تنهایی در بیاره:دی l:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا من فردا صبح یه پایان ترم وحشتناک دارم، مارو از کامنت دادن معاف کنید، همین که بازی رو میبینم و یه جورایی کتاب هم تو دستام هستش باز هم خیلی هستش...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میگم این کلین هستش یا کلاین؟؟؟؟؟
داریم 2-4-4 کلاسیک بازی میکنیم؟؟؟
فکر کنم کلاین باشه
اول بازی که 3-5-2 نشون داد !
شانس اوردیم الدرویلد مدافع خوبشون مصدوم شد!
رابین چرا اینکارا رو میکنه!؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اسما داریم 2-4-4 بازی میکنیم ولی رسما همون 2-5-3 هستش، جونز که حرکت نمیکنه و همون عقب میمونه، یعنی 3 دفاع عقب هستن، بلیند هم خیلی عقب بازی میکنه...
2تا مهاجم هم که نداریم، در حقیقت داریم 1-6-3 بازی میکنیم...
در کل بازی افتضاح بوده تا الان...

بالا