• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بحث بدون تیم موندن نیست!
رونی هم پیشنهاد خوب زیاد داشت، ولی چون جانشین نداشتیم براش حسابی سرکیسه کرد تیمو!
حرف من رو بد فهمیدی، مطمئن باش اولویت باشگاه نگه داشتن داویده، ولی اینجوری حداقل باشگاه هم یه کارت داره واسه بازی کردن، این که دخیا فکر کنه باشگاه شدیداً Desperate شده واسه نگه داشتنش باعث میشه هم خودشو لوس کنه، هم اینکه قاعدتاً رئال واسش بهتره!
نمیدونم تا چه حد منظورمو رسوندم!
درباره والدز هم افشین همچین مصدومیتی خیلی وقتا کلاً کریِر یه بازیکنو تموم میکنه، والدز هم احتمالش هست که هیچ وقت نتونه به لول قبلش برسه، واسه همین، همچین بازیکنی، بعد همچین مصدومیتی هیچ وقت نمیتونه به عنوان انتخاب اصلی روش حساب کرد، اونم تو پست مهمی مثل دروازه بان!
چه والدز میومد یا نه یونایتد بخاطر بی کفایتی وودوارد و شرکا مجبوره به دخیا باج بده.اینکه هموطن یه بازیکن رو با اون سابقه بیاری فقط نشون میدی که فضا رو داری براش تنگ میکنی! دخیا الان تو اوجشه به تلنگر نیازی نداشت! قبول کن جوونه و با اومدن والدز ممکنه از لحاظ ذهنی بهم بریزه.
گرفتم چی میگی ولی اینطور نیست!
والدز شاید از لحاظ فیزیکی اماده نباشه ولی مطمئن باش یه ادم هیچوقت خودشو از لحاظ ذهنی با اون سابقه دست کم نمیگیره! مخصوصا حالا که برگشته به فوتبال و یکی از بهترین تیمای دنیا باهاش قرار داد امضا کرده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فن خال اعلام کرده که فقط یه مصدوم داره تیم!!!!!!!!!!
از خود بیخود شده ظاهرا و گفته در بازی مقابل سوتون فقط از یانگ بخاطر مصدومیت همسترینگ و شاید رافائل نمیتونه استفاده کنه بخاطر شکستگی گونه، از خود بیخود شدنش هم برای این بوده که برای اولین بار بعداز حضورش در منچستر هستش که میتونه بازیکنان رو انتخاب کنه واسه بازی...
بلیند و فلینی با تیم این هفته تمرین کردن و روخو هم همینطور به تیم برگشته...
البته این حرفا تا وقتی میتونه درست باشه که این مصدوم ها به ترکیب برگشته باشن و نه 10 دقیقه بیان تو زمین و دوباره مصدوم بشن...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من دیگه مطمئن شدم این مردک سادیسم داره!
Louis van Gaal admits he signed Victor Valdes knowing the former Barcelona keeper won't be happy being back-up to David de Gea.
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/30752034

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
دلم تنگ شده بود.اومدم سلامی عرض کنم. خوشحالم تنور تاپیک گرمه. سعی می کنم تا جایی که زندگی و مشغله اجازه بده بحث دوستان رو دنبال کنم. منچستر برای من بخشی از زندگی هست. ایشالا این فصل مدعی قهرمانی باشیم و کابوس مویس رو فراموش کنیم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
ویکتور والدز و خودرویی که پس از عقد قرارداد با یونایتد از شرکت شورلت رایگان دریافت کرد
اینو تا اسمشو می شنوم با پیراهن بارسلونا تصورش می کنم دلم می خواد برای کنجکاوی هم شده اولین بار تو زمین با لباس منچستر ببینمش چه جوریه بهش میاد یا باز بهش میاد!

3.jpg

Benedict The 3rd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
336
ویکتور والدز و خودرویی که پس از عقد قرارداد با یونایتد از شرکت شورلت رایگان دریافت کرد
اینو تا اسمشو می شنوم با پیراهن بارسلونا تصورش می کنم دلم می خواد برای کنجکاوی هم شده اولین بار تو زمین با لباس منچستر ببینمش چه جوریه بهش میاد یا باز بهش میاد!

مشاهده پیوست 738186
مو بزاره میشی کپی انریکه :p

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
کامنت دوستان رو میخوندم دیدم که خیلی دل پری از فنخال دارید

دیگه این مویس نیست بشه به راحتی کوبیدش و اخراجش کرد پس باید کم کم ۲ فصل به قهرمانی فکر نکنیم

این دخیا هم هروز دار یه داستان در میاره تمدید نمیکنه نرخ رو ببره بالا

10353547_1613202028901560_3948434524625382816_n.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کامنت دوستان رو میخوندم دیدم که خیلی دل پری از فنخال دارید
دیگه این مویس نیست بشه به راحتی کوبیدش و اخراجش کرد پس باید کم کم ۲ فصل به قهرمانی فکر نکنیم
این دخیا هم هروز دار یه داستان در میاره تمدید نمیکنه نرخ رو ببره بالا
مشاهده پیوست 738268
مشکل دخیا نیست کامران جان، مشکل یه مربی ابله و لجباز و مدیرای احمق تر هستن...
ظاهرا مادرید هم پیشنهاد 38 میلیونی واسه دخیا داده...
به سلامتی یه احمق داره تیم رو به فنا میده، شروع ناسازگاری های فن خال با ستاره های تیم...
رفیق بازی تو گرفتن بازیکنها(بازیکنهای هم ملیتی) و هیچوقت یادم نمیره که چه کار کرد با ریوالدو...
قبل از اومدنش هم داشت با رونی چپ میوفتاد و بحث کاپیتانی فن پرسی بود، الان داره کم کم کار خودش رو میکنه...
اخراجش از بارسارو یادم میاد که به چه شکلی بود، آیا طرفدارهای منچستر همچین کارایی میکنن برای اخراج فن خال؟؟؟؟
بعید میدونم با همچین وضعیتی که منچستر داره و احترامی که به مربی ها میزارن همچین اتفاقی بیوفته، تازه این ابله هم تجربش زیاد شده تو اخراج که بهمین راحتی کم نمیاره...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بریم سراغ این هفته

بازی خودمون که خیلی سخته! بازی رفت رو شانسی بردیم ولی خب الان برتریمون رو برگشتن بازیکنا و البته جو الدترافورد میتونه تضمین کنه
در مورد رقبا هم چلسی تو لندن با نیوکاسلی بازی داره که الن پاردو ازش رفته + هفته قبل بدجور جلو تاتنهام تحقیر شدن پس 99% نیوکاسل رو شکست میدن
سیتی هم با اورتون تو گودیسون پارک بازی داره
میشه امیدوار بود که امتیاز از دست بدن ولی از طرفی اگوئرو و ژکو برگشتن !

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بریم سراغ این هفته
بازی خودمون که خیلی سخته! بازی رفت رو شانسی بردیم ولی خب الان برتریمون رو برگشتن بازیکنا و البته جو الدترافورد میتونه تضمین کنه
در مورد رقبا هم چلسی تو لندن با نیوکاسلی بازی داره که الن پاردو ازش رفته + هفته قبل بدجور جلو تاتنهام تحقیر شدن پس 99% نیوکاسل رو شکست میدن
سیتی هم با اورتون تو گودیسون پارک بازی داره
میشه امیدوار بود که امتیاز از دست بدن ولی از طرفی اگوئرو و ژکو برگشتن !
اگه تیم مثل بردهای قبلیش تو فکر شانس اوردن یا دخیا باشه که سر کار هستیم...
دخیا هم بره، نمیدونم دیگه کی میخواد بازی هارو واسه تیم ببره...
ببینیم این ابله چه کار میکنه با ترکیب کامل تیم حالا!!!!!
باز هم 2-5-3 میزاره تو زمین؟؟؟ یا 2-4-4 ناقص میفرسته تو زمین و نیمه دوم به بهونه مصدومیت یه بازیکنی دوباره ترکیب رو میکنه 2-5-3؟؟؟؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان،
خواهش میکنم ادب رو رعایت کنید.
انتقاد هیچ اشکالی نداره، ولی این که به مربی تیممون الفاظی مثل احمق و ابله و ... نسبت بدیم بسیار زشت و دور از شأن هواداریه.
به هر حال تیم مشکلاتی داره و ما هوادارا هم نگرانی هایی، ولی خیلی زشته اینکه میبینم دوستان قدیمی و با سابقه اینجا خیلی راحت به سرمربی تیممون توهین میکنن.
رعایت کنید لطفاً.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان،
خواهش میکنم ادب رو رعایت کنید.
انتقاد هیچ اشکالی نداره، ولی این که به مربی تیممون الفاظی مثل احمق و ابله و ... نسبت بدیم بسیار زشت و دور از شأن هواداریه.
به هر حال تیم مشکلاتی داره و ما هوادارا هم نگرانی هایی، ولی خیلی زشته اینکه میبینم دوستان قدیمی و با سابقه اینجا خیلی راحت به سرمربی تیممون توهین میکنن.
رعایت کنید لطفاً.
اصلان جون اگه مربی و مدیرای تیم رو ما قبول داشتیم، اون وقت میشد گفت که باید بهشون احترام بزاریم، قبل از اینکه بیاد همین وضعیت و حس رو داشتیم نسبت بهشون، مدیرای تیم رو کمتر از احمق هم خطاب نمیکردیم...
تو ورزشگاه هم چند سالی هست که تمام طرفدارای تیم شالهایی به رنگ لباس قدیمی منچستر رو میندازن گردنشون و هر جوری که میتونن به گلیزرها و وودوارد شکایت میکنن(که فحش دادن تو ورزشگاه که عادی هستش) و اگه تیم همچین وضعیتی داره الان 90 درصد برمیگرده به مدیران باشگاه که 7-6 سال هیچ خریدی واسه تیم یا حداقل یک خرید درست حسابی نداشتن و الان انتظار دارن با خرج تو یه فصل مشکلات تیم رو حل کنن که اون هم بخاطر طرفدارها نبوده، بخاطر ضرری که دیدن دارن میکنن...
حالا اینکه میگی نباید مربی رو اینجوری در موردش صحبت کرد، برای من قابل قبول نیست!!!!!!! چون تا حالا با 80-70 درصد کارهایی که انجام داده مخالف بودم و هستم!!!!!!! ترکیب 2-5-3 و خرید دیماریا و والدز و الان هم داره دخیا دست به سر میکنه و نگرفتن یک مدافع و هافبک درست حسابی که همه اینها به عرضه مربی برمیگرده...حالا بگذریم از ترکیبهای فوق العاده مسخره ای که میفرسته تو زمین که بازی دادنش به اوانز زجرم میده...
عملکرد فنخال یا ون گال هم تو تیم جای تعریف نداره، هیچ اتفاق خاصی واسش نیوفتاده که بخوام بخاطرش حتی یک ذره ازش طرفداری کنیم، نمیخواد بگیم که تو جدول سوم هستیم که حقیقت رو بگیم که لیورپول اونقدر ضعیف شده نسبت به فصل پیش و همینطور اورتون و آرسنال که باعث شده با این همه خرج فقط بالاتر از این تیمها بایستیم تو جدول...
مویس هم مطمئنم که خیلی بهتر از ونگال کار میکرده اگه تا الان تو تیم بود...

سوزه جدید هم یوونتوس به یانوزای پیله کرده این دفعه...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میدونید که من از آینده تیم میترسم، شاید هنوز برای بعضی از دوستان قابل درک نشده، ولی منچستر بعنوان تیم بزرگ شناخته نمیشه دیگه، وجهه باشگاه داره از بین میره، استعدادهای جوان هم دلشون نمیخواد دیگه به این تیم بیان، فکر میکنید گلیزرها حاضر هستن حتی یک یا حداکثر دو فصل بدون جام و افتخار رو تحمل کنن؟؟؟
به نظرتون آیا اسپانسر قراردادش رو فسخ نمیکنه؟؟؟ چیزی تو 8-7 سال گذشته برای منچستر 2 بار اتفاق افتاده!!!!
آیا به نظرتون گلیزرها ضرر بیشتر رو تحمل میکنن؟؟؟
نه!!!!!!
این گلیزرها خودشون رو به اندازه کافی نشون دادن که پول پرست هستن و هیچ چیز جز سود براشون مهم نیست و خیلی راحت باشگاه رو میفروشن و یا مثل تاسیسات ورزشی باشگاه، میان منچستر رو کرایه میدن تا فقط پولی در بیارن از وجود این باشگاه، کاری که اول فصل انجام دادن و چندین سال هستش که دارن انجام میدن...
فکر میکنید چی از این باشگاه میمونه؟؟؟ تا الان اگه این باشگاه اینقدر عظمت داشته بخاطر این بوده که اطرافیانش فقط منچستری ها بودن که فقط برای منچستر وجود داشتن...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان جون اگه مربی و مدیرای تیم رو ما قبول داشتیم، اون وقت میشد گفت که باید بهشون احترام بزاریم، قبل از اینکه بیاد همین وضعیت و حس رو داشتیم نسبت بهشون، مدیرای تیم رو کمتر از احمق هم خطاب نمیکردیم...
تو ورزشگاه هم چند سالی هست که تمام طرفدارای تیم شالهایی به رنگ لباس قدیمی منچستر رو میندازن گردنشون و هر جوری که میتونن به گلیزرها و وودوارد شکایت میکنن(که فحش دادن تو ورزشگاه که عادی هستش) و اگه تیم همچین وضعیتی داره الان 90 درصد برمیگرده به مدیران باشگاه که 7-6 سال هیچ خریدی واسه تیم یا حداقل یک خرید درست حسابی نداشتن و الان انتظار دارن با خرج تو یه فصل مشکلات تیم رو حل کنن که اون هم بخاطر طرفدارها نبوده، بخاطر ضرری که دیدن دارن میکنن...
حالا اینکه میگی نباید مربی رو اینجوری در موردش صحبت کرد، برای من قابل قبول نیست!!!!!!! چون تا حالا با 80-70 درصد کارهایی که انجام داده مخالف بودم و هستم!!!!!!! ترکیب 2-5-3 و خرید دیماریا و والدز و الان هم داره دخیا دست به سر میکنه و نگرفتن یک مدافع و هافبک درست حسابی که همه اینها به عرضه مربی برمیگرده...حالا بگذریم از ترکیبهای فوق العاده مسخره ای که میفرسته تو زمین که بازی دادنش به اوانز زجرم میده...
عملکرد فنخال یا ون گال هم تو تیم جای تعریف نداره، هیچ اتفاق خاصی واسش نیوفتاده که بخوام بخاطرش حتی یک ذره ازش طرفداری کنیم، نمیخواد بگیم که تو جدول سوم هستیم که حقیقت رو بگیم که لیورپول اونقدر ضعیف شده نسبت به فصل پیش و همینطور اورتون و آرسنال که باعث شده با این همه خرج فقط بالاتر از این تیمها بایستیم تو جدول...
مویس هم مطمئنم که خیلی بهتر از ونگال کار میکرده اگه تا الان تو تیم بود...

سوزه جدید هم یوونتوس به یانوزای پیله کرده این دفعه...
میلاد جان اول از همه درباره جو ورزشگاه؛
این بحثی که میگی بوده و هست، ولی باید قبول کنی شامل یه درصد کمی از هوادارا میشهف اکثریت الدترافرد هنوز پشت مربی و تیمشون وایسادن، چه تو دوران مویس و چه تو دوران ون حال تیمو، بازیکناشونو، مربیشونو حمایت کردن.
درباره خریدها، بد بازی کردن تیم، ترکیم مسخره 352 و .... من هم باهات موافقم، ولی دلیل نمیشه توهین کنیم اینجا، مشکلی که هوادارای یونایتد با گلیزرها داشتن ربطی به ون حال نداره، من هنوزم معتقدم تو این برهه زمانی بهترین گزینه واسه نیمکت یونایتده،
درباره سوم بودنمون،
آخرین فصلی که رئیس بود همه میدونن تیم واقعاً بد بود! با این حال با کلی اختلاف اول شدیم، چرا؟! چون نه سیتی نه چلسی تیمی نبودن که بخوان واسه قهرمانی بجنگن، مطمئن باش اگه چلسی این تیمو داشت ما اون سال هم قهرمان نمیشدیم.
درباره مویس: برگرد پست های دوران مویس رو بخون، تنها کسی که حمایت کرد تا آخرش از مویس امیر بود، حتی من که شدیداً خونسرد بودم و تا جایی که میشد پشتش وایسادم اون اواخر موافق رفتنش بودم! اون مویس به هیچ وجه، تأکید میکنم، به هیچ وجه نمیتونست وضع بهتری از الان برامون بسازه، 80 تا سانتر تو یه بازی که یادت نرفته؟!
با همه این حرف ها، پای حرفم هستم من، هرچقدر تیم بد باشه، هرچقدر با افکار مربی مدیرا مخالف باشیم،
به عنوان هوادار حق داریم نقد کنیم، تحلیل کنیم، نارضایتی و نگرانییمونو بیان کنیم، ولی هرگز موافق توهین کردن نیستم، این جور حرف زدنا مناسب شخصیت باشگاهی مثل یونایتد و فن هاش که بیشترین هستن تو دنیا نیست.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
میلاد آروم تر داداش یکم داری تند میری!
بدون کلماتی زننده و اهانت آمیز هم میشه تاکتیک و تفکرات فن خال رو زیر سوال برد یا ازش انتقاد کرد
منم زیاد فن خال رو قبولش ندارم ولی یه حقیقتی هست که خارج از خواست و سلیقه ی ماست اونم اینکه چه قبول کنیم چه قبول نکنیم فن خال فعلا سرمربی منچستر هست اهانت به فن خال اهانت به مقام و درجه ی سرمربیگری باشگاه منچستر هست
هنوز تازه در اواسط فصل هستیم بزار حداقل یه فصلی بگذره بعد در موردش حکم صادر کنیم! کسی آینده رو نه دیده و نه ازش خبر داره
فعلا باید بزاریم گیگزی یکم بغل دست فن خال تجربه کسب کنه تا بعد از فن خال به فکر جایگزینیش باشیم
یه حقیقتی رو هم بپذیرید که رئیس رفته و دیگه دوران عظمت و شکوه اون منچستر به پایان رسیده گزینه ی عالی و بدون ریسک هم برای جایگزینیش در دم و دست وجود نداره
اون کلوپ رو بخاطر چند فصل نتیجه گیری پیش خودمون بزرگش کرده بودیم و می گفتیم یکی از گزینه های خوب برای منچستره ببینید تیمش به چه روزی افتاده یا مویس رو زمانی که تو منچستر نتیجه نمی گرفت به فحش می بستیم ولی بعد از رفتنش می گیم اگه تو منچستر می موند بهتر بود!
اکثر حرفهایی که می زنیم لحظه ای و بر پایه ی احساساته ممکنه فصل بعد بخاطر حرفهایی که الان در مورد فن خال می زنیم پشیمون بشیم
فعلا و به نظر من هیچ گزینه ی مناسبی که بتونه خلاء وجود فرگوسن رو تو منچستر پر کنه وجود نداره حالا هر چقدر هزینه کنیم و بازیکن جدید بخریم نهایتش میشیم یه تیمی در حد رئال و سیتی که حداقلش من هیچ گونه جذبه ای توی این جنس تیمها نمی بینم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان اول از همه درباره جو ورزشگاه؛
این بحثی که میگی بوده و هست، ولی باید قبول کنی شامل یه درصد کمی از هوادارا میشهف اکثریت الدترافرد هنوز پشت مربی و تیمشون وایسادن، چه تو دوران مویس و چه تو دوران ون حال تیمو، بازیکناشونو، مربیشونو حمایت کردن.
درباره خریدها، بد بازی کردن تیم، ترکیم مسخره 352 و .... من هم باهات موافقم، ولی دلیل نمیشه توهین کنیم اینجا، مشکلی که هوادارای یونایتد با گلیزرها داشتن ربطی به ون حال نداره، من هنوزم معتقدم تو این برهه زمانی بهترین گزینه واسه نیمکت یونایتده،
درباره سوم بودنمون،
آخرین فصلی که رئیس بود همه میدونن تیم واقعاً بد بود! با این حال با کلی اختلاف اول شدیم، چرا؟! چون نه سیتی نه چلسی تیمی نبودن که بخوان واسه قهرمانی بجنگن، مطمئن باش اگه چلسی این تیمو داشت ما اون سال هم قهرمان نمیشدیم.
درباره مویس: برگرد پست های دوران مویس رو بخون، تنها کسی که حمایت کرد تا آخرش از مویس امیر بود، حتی من که شدیداً خونسرد بودم و تا جایی که میشد پشتش وایسادم اون اواخر موافق رفتنش بودم! اون مویس به هیچ وجه، تأکید میکنم، به هیچ وجه نمیتونست وضع بهتری از الان برامون بسازه، 80 تا سانتر تو یه بازی که یادت نرفته؟!
با همه این حرف ها، پای حرفم هستم من، هرچقدر تیم بد باشه، هرچقدر با افکار مربی مدیرا مخالف باشیم،
به عنوان هوادار حق داریم نقد کنیم، تحلیل کنیم، نارضایتی و نگرانییمونو بیان کنیم، ولی هرگز موافق توهین کردن نیستم، این جور حرف زدنا مناسب شخصیت باشگاهی مثل یونایتد و فن هاش که بیشترین هستن تو دنیا نیست.
با تمام حرفات موافق جز دو تا بحث که گفتی اکثریت هوادارها پشت مویس و مربی فعلی هستن و همچنین نباید اعتراضمون رو به هر نحوه ای اعلام کنیم...
ببین تو اسپانیا تماشاچیا اعتراضشون رو چطوری اعلام میکنن، تو مادرید دستمال سفید تو جاهای دیگه شکل های مختلف داره، سکه میریزن رو سر اون کسی که بهش اعتراض میکنن، حتی تو نیوکمپ هم میان لباس قدیمی بارسا رو میپوشن برای اعتراض به مدیرعامل و یا بنر میزنن...
خوب این قضایا تو اولترافورد کم اتفاق نیوفتاده، پس آنچنان هم که فکر میکنی طرفدارها بیخیال نیستن...
تو تیمی مثل تیم ما چرا همچین چیزایی خیلی بد به نظر میرسه؟؟؟
بخاطر اینکه تو تاریخ باشگاه کسی رو نداشتیم که از باشگاه نباشه و برای باشگاه زحمت نکشیده باشه، یا حداقل اونقدر کم و مدت موندنشون کم بوده که حتی بهشون فکر هم نکردیم(مثل مویس) اما الان جریان فرق کرده و تیم همچین کسانی رو نداره در کنارش، از مالکان تا سرمربی فقط تو فکر خودشون هستن نه باشگاه و فنها!!!!
شاید این نحوه اعتراض تازه باشه برای ما ولی باید اتفاق بیوفته تا بشه باشگاه رو نجات داد...

اگه میخوای بگی که سال پیش درصد کمی از مویس ناراضی بودن تو ورزشگاه، اصلا حرفت رو قبول ندارم، حتی یادم میاد که وسط یکی از بازیها یه سری از تماشاچیا اومدن کنار نیمکت و شروع کردن داد و هوار کردن سر مویس(فکر نمیکنم که بهش گفتن دوستت داریم) شاید درصد کمی تا لحظات آخر از مویس دفاع کردن ولی خود تو هم گفتی که اگه میموند وضعیت ما بهتر از این نمیشد، تمام حرف من هم همین هستش، وقتی اونقدر وضعیتمون افتضاح بوده و هنوز هم هست، پس فن خال هیچ کاری نکرده واسه تیم...
ما به خودمون افتخار میکنیم که طرفدار بهترین باشگاه دنیا هستیم، ولی طرفداری رو با بحث در مورد نحوه بازی تیم نشون نمیدن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد آروم تر داداش یکم داری تند میری!
بدون کلماتی زننده و اهانت آمیز هم میشه تاکتیک و تفکرات فن خال رو زیر سوال برد یا ازش انتقاد کرد
منم زیاد فن خال رو قبولش ندارم ولی یه حقیقتی هست که خارج از خواست و سلیقه ی ماست اونم اینکه چه قبول کنیم چه قبول نکنیم فن خال فعلا سرمربی منچستر هست اهانت به فن خال اهانت به مقام و درجه ی سرمربیگری باشگاه منچستر هست
هنوز تازه در اواسط فصل هستیم بزار حداقل یه فصلی بگذره بعد در موردش حکم صادر کنیم! کسی آینده رو نه دیده و نه ازش خبر داره
فعلا باید بزاریم گیگزی یکم بغل دست فن خال تجربه کسب کنه تا بعد از فن خال به فکر جایگزینیش باشیم
یه حقیقتی رو هم بپذیرید که رئیس رفته و دیگه دوران عظمت و شکوه اون منچستر به پایان رسیده گزینه ی عالی و بدون ریسک هم برای جایگزینیش در دم و دست وجود نداره
اون کلوپ رو بخاطر چند فصل نتیجه گیری پیش خودمون بزرگش کرده بودیم و می گفتیم یکی از گزینه های خوب برای منچستره ببینید تیمش به چه روزی افتاده یا مویس رو زمانی که تو منچستر نتیجه نمی گرفت به فحش می بستیم ولی بعد از رفتنش می گیم اگه تو منچستر می موند بهتر بود!
اکثر حرفهایی که می زنیم لحظه ای و بر پایه ی احساساته ممکنه فصل بعد بخاطر حرفهایی که الان در مورد فن خال می زنیم پشیمون بشیم
فعلا و به نظر من هیچ گزینه ی مناسبی که بتونه خلاء وجود فرگوسن رو تو منچستر پر کنه وجود نداره حالا هر چقدر هزینه کنیم و بازیکن جدید بخریم نهایتش میشیم یه تیمی در حد رئال و سیتی که حداقلش من هیچ گونه جذبه ای توی این جنس تیمها نمی بینم
درسته...کاملا درسته حرفات...
دوستان از دست من دلخور نشید، این حرف ها فقط بخاطر علاقه به باشگاه و تیم هستش...

خود من هم تا همین الان میگم که به فن خال باید تا آخر فصل فرصت بدیم، چون هیچ گزینه بهتری نداریم و هیچ کار خاصی هم نمیتونیم انجام بدیم...
ولی من دارم از الان از عملکرد این فن خال میگم که بعداز 6-5 ماه هنوز ...
هدف ما این فصل رسیدن به CL هستش که با وضعیتی که لیورپول و آرسنال و اورتون و حتی سوتون دارن، خیلی ساده باید باشه، در غیر اینصورت باید بگیم که فن خال ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان هم خبر زدن که بایرن میخواد واران رو با قیمت 40 میلیون یورو بخرن!!!!!!!
به نظرتون واران 40 میلیون نمیارزه؟؟؟ ولی هوملز 60 میلیون میارزه؟؟؟؟ به نظر من واسه واران 50 تا هم بدی سود کردی...خدا اون موقع که رئیس بود داشتیم با 14 یا 12 میلیون میخریدیمش این زیدان پدرسوخته ازمون دزدیدش، مثل رونالدینیو که ازمون بارسا دزدید...
ولی این تیم با اینکه مشکلاتش مشخص هستش، بخاطر علاقه فن خال به ترکیب مسخرش، نمیره سراغ بازیکنهایی که به درد تیم میخورن...
الان هم اخبار و شایعات اینکه دخیا داره از تیم میره به شدت زیاد شده و حتی گل مطلب زده که منچستر درب خروج رو برای دخیا باز گذاشته...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد جان تو که خودت استادی و میدونی شایعات روزنامه ها درباره یونایتد بیشتر از هر تیم دیگه ای هستش. همین واران تا چند روز پیش فقط به یونایتد و چلسی لینک میشد اونهم با مبلغ 20 میلیون پوند و حالا لینکش کردن به بایرن!
تا دیروز همه تیتر زدن یونایتد با 150 میلیون یورو میخواد بیل رو بخره ولی وقتی پرز اعلام کرد هیچ پیشنهادی نداشته واسه بیل، بیخیال شدن و الان گیر دادن به پوگبا با 77 میلیون پوند.
در کل تا الان مایکل کین رو دادیم به بارنلی که یجا گفته بود یونایتد 3 میلیون پوند میخواد و سران بارنلی 1/7 میلیون پوند مدنظرشونه و هزینه این انتقال هنوز مشخص نشده.
والدز رو خریدیم اونهم بصورت بازیکن آزاد که خیلی از تیمها دنبالش بودن.
بن پیرسون بصورت قرضی و یکماهه رفت به بارنزلی اگه اشتباه نکنم.
سم جاستون یک ماه دیگه قرارداد قرضیش رو تمدید کرد.
فن خال گفته لیندگارد و بن آموس فروشین.
کلورلی رفتنیه ولی الان صحبت از اورتون هم شنیده میشه.
فن خال بعد از خرید والدز گفته این آخرین خریدمون تو نقل و انتقالات ژانویه نیست.
اوایل راجع به هوملس صحبت از 43 میلیون پوند بود ولی الان اکثر سایتها صحبت از پیشنهاد 30 میلیون پوندی یونایتد کردن.
گوندوغان با 15/6 میلیون پوند بهمون لینک شده.
ناتالین کلین دفاع راست سوتون امروز بهمون لینک شده.
امروز اکثر خبرگزاریها این صحبت از فن خال رو منعکس کردن که از تمدید قرارداد دخیا مطمیئنه و گفته به زودی تمدید میکنه. حقوق
هفتگی 140 هزار پوند هم ذکر شده.
یانوزای هم بصورت قرضی رفتنیه احتمالا ولی کجا معلوم نیست.
همین امروز خودم تو یه سایت دیدم که نوشته بود یونایتد واسه دفاع وسط دنبال گودین و واران هستش.

بالا