• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مایکل کین هستش...
البته اینکه میخوان لینگارد رو بفروشن که والدز رو بزارن ذخیره، یکمی مسخره هستش، چون فقط یه چیزی مثل تلنگر به دخیا هستش...
دارم فکر میکنم که این فن خال احمق 1 ماه پیش وقتی ازش پرسیدن که والدز رو میخوان بگیرن، با چه لحنی به خبرنگار پرید و چقدر زارت و زورت کرد که این شایعات رو درست نکنن و فقط به والدز اجازه داده که بتونه به شرایط گذشتش برگرده با تمرین کردن در کنار تیم، اما الان وقتی این قرارداد رو میبینم، میفهمم که این فن خال هم آدم بی شیله پیله نیست و روده سالم نداره...
دارم کم کم به همون بحثهایی که قبل از اومدنش گفتم، میرسم...:(:(:(:general507::general507::general507::general602::general602::general602:
لجباز و با ستاره های تیم نمیسازه و کسی هستش که فقط به فکر خودشه نه تیم و باشگاه...

اون مصاحبش راجب به نقش رونی هم جالب نیست!

این کیه اوردن اخه؟

اتلتیکو به سیمئونه فرصت داد نتیجشو گرفت. دورتمند به کلوپ فرصت داد نتیجشو گرفت. بارسا به گواردیولا فرصت داد اونم نتیجشو گرفت!

اسمون به زمین میرسید یکی از خود باشگاه جایگزین مویس بشه؟

گیگزی رو می کردن سرمربی بعد رنه و نیکی بات هم دستیاراش باور کنید نتیجه میگرفتیم!

حالا گیگزی هم نه یه مربی جوون با تفکرات جدید و جاه طلبانه ! نه یه پیرمرد که دو روز دیگه میره گلف بازی!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اون مصاحبش راجب به نقش رونی هم جالب نیست!
این کیه اوردن اخه؟
اتلتیکو به سیمئونه فرصت داد نتیجشو گرفت. دورتمند به کلوپ فرصت داد نتیجشو گرفت. بارسا به گواردیولا فرصت داد اونم نتیجشو گرفت!
اسمون به زمین میرسید یکی از خود باشگاه جایگزین مویس بشه؟
گیگزی رو می کردن سرمربی بعد رنه و نیکی بات هم دستیاراش باور کنید نتیجه میگرفتیم!
حالا گیگزی هم نه یه مربی جوون با تفکرات جدید و جاه طلبانه ! نه یه پیرمرد که دو روز دیگه میره گلف بازی!
البته این کسانی که گفتی همه یه تجربه ای داشتن قبل از مربی شدن تو تیمهاییکه گفتی ولی خود من به سولسشیایر و گری نویل رای میدادم...
نیکی بات رو هم دوست دارم بخاطر انگیزه ای که به تیم میتونست بده و اسکولز رو میتونستن دستیار کنن...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
البته این کسانی که گفتی همه یه تجربه ای داشتن قبل از مربی شدن تو تیمهاییکه گفتی ولی خود من به سولسشیایر و گری نویل رای میدادم...
نیکی بات رو هم دوست دارم بخاطر انگیزه ای که به تیم میتونست بده و اسکولز رو میتونستن دستیار کنن...
برای همین گفتم رنه به عنوان دستیار ! چون پشت صحنه میتونست تیمو بدون فشار جمع کنه!

اوله هم که عالیه!

البته فقط روی کین و کینگ اریک:دی فرض کن اوانز یه دونه از اون سوتیا رو می داد نیمه دوم رنگ پوستش تغییر می کرد:دی

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
برای همین گفتم رنه به عنوان دستیار ! چون پشت صحنه میتونست تیمو بدون فشار جمع کنه!

اوله هم که عالیه!

البته فقط روی کین و کینگ اریک:دی فرض کن اوانز یه دونه از اون سوتیا رو می داد نیمه دوم رنگ پوستش تغییر می کرد:دی
اخ نگو نگو که خیلی چیزاش تغییر می کرد [emoji2]

بازی بعدی کی با کیه؟
این والدز نخودی ترین بازیکن تاریخه.
هیچوقت نتونستم خودم قانع کنم که دروازه بانه!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

بازی بعدی کی با کیه؟

با ساوتهمپتون الدترافورد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی بعدی کی با کیه؟
البته راستش رو بخوای بعنوان یه ورزشکار خیلی قبولش دارم، به گفته یکی از دوستان با آمادگی بدنیش رکورد میزد...
ولی خوب بعنوان دروازه بان!...
ولی رفلکسهایی ازش تو بارسا یادم میاد که به تنهایی بارسا رو نجات داده بود ولی بخاطر بازیکنهای دیگه بارسا، والدز تو دید نبود...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من با اومدن والدز ونگال رفتن دخیا رو کلید زد اون رابطه خیلی خوبی با والدز داره بعیده که اگر توی این شرایط که همه دنبال دخیا هستن ونگال بهش فشار بیاره و والدز و چرخشی بازی بده اون بمونه حتی اگر اینجوری هم نشه والدز به عنوان رفتن احتمالی دخیا گذینه بهتری از لیندگارد از سمت ونگال شاید مشکلی با رفتن دخیا نباشه منطق ونگال موفقیت برای خودش و رفقاشه و براش تیم هیچ اهمیتی نداره البته تا جایی موفقیت تیم با مربی هم راستاست ولی مثلا فروختن دخیا توی بلند مدت یعنی خریت کاری که اون شاید راحت انجام بده توی این شرایط که ما اولویتمون دفاع تیمه خرید والدز اصلا قابل هضم نیست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
والدز خودش هم میدونه که دروازه بان دومه
هم سنش رفته بالا و هم بعد اون مصدومیت دیگه اون والدز سابق نیست
از دست دادن دخه آ که خریت محضه
من به سر رایان گیگز امیدوارم
انشالله ۲ سال بعد سکان هدایت تیمو میدن دستش

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینم خبرش

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، لوییس فن خال پس از پیوستن ویکتور والدز به منچستریونایتد در صحبت هایی کوتاه با وب سایت یونایتد گفت: "من بسیار خوشحالم که ویکتور به جمع ما پیوسته است. ویکتور دروازه بان بسیار باتجربه ای است و رکوردهای او خود گویای همه چیز هستند. من همیشه گفته ام که منچستریونایتد همیشه به دنبال بهترین ها خواهد بود.

"ویکتور نیز همچنان بازیکن فوق العاده ای است و تمرینات او با تیم اصلی باعث شده است تا دوران توانبخشی او و مصدومیت او به خوبی طی شود. البته باید اضافه کنم که او به عنوان دروازه بان شماره دو به تیم پیوسته است."

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه نکته مثبت داره اومدن والدز اونم اینه که دست مسئولین تیمو برای مذاکره به دخیا باز میذاره!
اگه والدز بتونه نشون بده خودشو تو بازی های حذفی و ....
دخیا هم نمیتونه زیاد اذیت کنه تو تمدید قرارداد (منظورم شبیه کاراییه که رونی تو این دو بار تمدید آخرش کرده ;))
من هم مثل همه امیدوارم دخیا زودتر امضا کننده تمدید قراردادشو!
ولی اومدن والدز رو اصلاً دلیلی بر افزایش احتمال رفتن داوید نمیبینم!

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه نکته مثبت داره اومدن والدز اونم اینه که دست مسئولین تیمو برای مذاکره به دخیا باز میذاره!
اگه والدز بتونه نشون بده خودشو تو بازی های حذفی و ....
دخیا هم نمیتونه زیاد اذیت کنه تو تمدید قرارداد (منظورم شبیه کاراییه که رونی تو این دو بار تمدید آخرش کرده ;))
من هم مثل همه امیدوارم دخیا زودتر امضا کننده تمدید قراردادشو!
ولی اومدن والدز رو اصلاً دلیلی بر افزایش احتمال رفتن داوید نمیبینم!
از تو بعید بود برادر ! فکر میکنی دخیا بدون تیم می مونه که بخواد التماس کنه تا قرار دادش تمدید بشه؟
برعکس من همچین چیزیو میبینم!
والدز چندین سال تو یکی از بهترین تیم ها و لیگ های دنیا دروازه بان اول بوده.کلی افتخار کسب کرده
به نظرت کسی که همچین شرایطی رو داشته میاد بشینه رو نیمکت تا نهایتا 10 تا بازی تو یه فصل بهش برسه!؟ هر دو هم اسپانیایی هستن ! الان همه دخیا رو جانشین کاسیاس تو تیم ملی اسپانیا میدونن موردی که والدز هیچوقت نتونست بهش برسه.
سه چهار هفته بگذره زیراب زدناش شروع میشه!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
از تو بعید بود برادر ! فکر میکنی دخیا بدون تیم می مونه که بخواد التماس کنه تا قرار دادش تمدید بشه؟
برعکس من همچین چیزیو میبینم!
والدز چندین سال تو یکی از بهترین تیم ها و لیگ های دنیا دروازه بان اول بوده.کلی افتخار کسب کرده
به نظرت کسی که همچین شرایطی رو داشته میاد بشینه رو نیمکت تا نهایتا 10 تا بازی تو یه فصل بهش برسه!؟ هر دو هم اسپانیایی هستن ! الان همه دخیا رو جانشین کاسیاس تو تیم ملی اسپانیا میدونن موردی که والدز هیچوقت نتونست بهش برسه.
سه چهار هفته بگذره زیراب زدناش شروع میشه!
بحث بدون تیم موندن نیست!
رونی هم پیشنهاد خوب زیاد داشت، ولی چون جانشین نداشتیم براش حسابی سرکیسه کرد تیمو!
حرف من رو بد فهمیدی، مطمئن باش اولویت باشگاه نگه داشتن داویده، ولی اینجوری حداقل باشگاه هم یه کارت داره واسه بازی کردن، این که دخیا فکر کنه باشگاه شدیداً Desperate شده واسه نگه داشتنش باعث میشه هم خودشو لوس کنه، هم اینکه قاعدتاً رئال واسش بهتره!
نمیدونم تا چه حد منظورمو رسوندم!
درباره والدز هم افشین همچین مصدومیتی خیلی وقتا کلاً کریِر یه بازیکنو تموم میکنه، والدز هم احتمالش هست که هیچ وقت نتونه به لول قبلش برسه، واسه همین، همچین بازیکنی، بعد همچین مصدومیتی هیچ وقت نمیتونه به عنوان انتخاب اصلی روش حساب کرد، اونم تو پست مهمی مثل دروازه بان!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
به نقل از دیلی استار:
یونایتد قراره حقوق دخیا رو دو برابر کنه، به طوریکه حقوقش به 175000 یورو (140 هزار پوند) در هفته میرسه!
به نظر من که اصلاً اشکال نداره!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این والدزم فدا شد '''
اما چرا من یو باید سراغ این دروازه بان میرفت ?
Sent from my XT1068 using Tapatalk
بخاطر اینکه لینگارد از بازی نکردنش ناراحت بود و میخواست بره، واسه همین والدز رو گرفتن که خیال دخیا رو راحت کنن...
بحث بدون تیم موندن نیست!
رونی هم پیشنهاد خوب زیاد داشت، ولی چون جانشین نداشتیم براش حسابی سرکیسه کرد تیمو!
حرف من رو بد فهمیدی، مطمئن باش اولویت باشگاه نگه داشتن داویده، ولی اینجوری حداقل باشگاه هم یه کارت داره واسه بازی کردن، این که دخیا فکر کنه باشگاه شدیداً Desperate شده واسه نگه داشتنش باعث میشه هم خودشو لوس کنه، هم اینکه قاعدتاً رئال واسش بهتره!
نمیدونم تا چه حد منظورمو رسوندم!
درباره والدز هم افشین همچین مصدومیتی خیلی وقتا کلاً کریِر یه بازیکنو تموم میکنه، والدز هم احتمالش هست که هیچ وقت نتونه به لول قبلش برسه، واسه همین، همچین بازیکنی، بعد همچین مصدومیتی هیچ وقت نمیتونه به عنوان انتخاب اصلی روش حساب کرد، اونم تو پست مهمی مثل دروازه بان!
البته اصلان جان همه حتی خود والدز و دخیا میدونن که والدز در حدی نیست که بخواد با دخیا مقایسه بشه، پس این بحث اینکه دخیا فکر کنه که منچستر Desprate نمیشه برای تمدید قراردادش کاملا منتفی هستش و همه میدونن که منچستر کاملا Desprate هستش برای تمدید قرارداد دخیا و از نظر من اگه بخوان بهش 200 هزار پوند که هیچ 300 هزار پوند در هفته بدن هم حقشه...
از دست دادن بازیکنی به این مهمی برای یک تیم از خریت و احمقیت گذشته...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راستی دوستان این همه نوشتیم لینگارد، در صورتیکه لیندگارد منظورمون بود!!!!!!!!!!!
استروتمن هم گفته در مورد نقل و انتقال با هیچ تیمی صحبت نمیکنه و میخواد برای رم بازی کنه! البته تا آخر فصل که مشخص میکنه حداقل تو ژانویه هیچ جایی نمیره...
هیچ خبری جز هوملز هم نیست که همه اینها هم شایعه روزنامه های انگلیسی هستش که 99 درصدشون فقط چرت و پرت هستش...
خرید نداشته باشیم باید با این تیم مفتضح بسازیم(مخصوصا خط دفاع) و خرید هم بخوایم بکنیم گزینه های روبرومون یه کسی مثل هوملز هستش که راستشو بگم، اوانز رو به هوملز ترجیح میدم!!!!!!!!!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
رافائل ، روخو، شاو، بلیند، فلینی و والنسیا همگی توی تمرینات حاضر بودن.
حالا کدوما آمادگی بازی دارن تو کنفرانس مطبوعاتی فنخال معلوم میشه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
رافائل ، روخو، شاو، بلیند، فلینی و والنسیا همگی توی تمرینات حاضر بودن.
حالا کدوما آمادگی بازی دارن تو کنفرانس مطبوعاتی فنخال معلوم میشه.
این جمله صحیح تره:
حالا کدوما آمادگی بازی تو بازی مطبوعاتی فنخال رو دارن، خدا میدونه...

Last edited:
بالا