• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دیماریا گل زد؟؟؟
تو ضد حمله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا چقدر فلاکت آخه که اسم این تیمه رو کسی حتی نمیتونه بگه، ولی داره حمله میکنه رو دروازه ما!!!!!!
ورزشگاهش هم که از تمام ورزشگاههای باشگاههای ایرانی بهتر هستش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
برد 2-0 هی بد نیست به هر حال صعود کردیم این تیمهای گمنام بمب انگیزه هستن سیتی تو زمین خودش تا دقیقه 65 باخته بود با گل دقیقه 91 تونست 2-1 ببره

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من که نیمه دوم رو ندیدم ولی واقعا بازیهای Fa cup اصلا قابل پیش بینی نیستن. تیمها هم با اینکه حریفشون ناشناخته است تقریبا با ترکیب اصلی بازی میکنن چون جای ریسک وجود نداره. البته خیلی دوست داشتم تو این بازی بن پیرسون جای فلچر بازی میکرد. فلچر تو نیمه اول که حرفی واسه گفتن نداشت لااقل به یه جوون میدون میداد. پریرا هم میتونست رو نیمکت باشه و تعویضی بیاد تو که کلا نبود.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
LvG : "We have injuries again. Both Shaw and Rafael are injured."

خوب شد این فرمانده جنگ نشد وگرنه تو همون مانورای نظامی سربازای بدبخت به ** میرفتن!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
LvG : "We have injuries again. Both Shaw and Rafael are injured."
خوب شد این فرمانده جنگ نشد وگرنه تو همون مانورای نظامی سربازای بدبخت به ** میرفتن!
دوباره؟؟؟
شاو مصدوم شد؟؟؟
رافائل هم دوباره مصدوم شد؟؟؟؟؟؟
آخه مگه میشه اینجوری یه فوتبالیست همیشه مصدوم باشه؟؟؟
آلن اسمیث هم پاش شکست همچین وضعیتی نداشت...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من یکی دیگه مطمئن شدم که ونگال این مصدومیتهارو داره بهونه میکنه و نتایج ضعیفش رو با مصدومیتها قایم میکنه...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
ظاهرا فن خال خیلی به این جام امید بسته , گفته کوتاه ترین راه برای موفقیت قهرمانی در جام حذفیه
با این برد تازه رفتیم جزو 32 تا امیدوارم آخرش چیز بیشتری جز یه مشت مصدوم دستمون بمونه
هر چند فن خال ثابت کرده میشه تو تمرینات هم تلفات داد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این یووه هم ول کن نیست، انگار فکر میکنن که اون دوتا خرید مفتی که داشتن رو میتونن تکرار کنن...
هر روز به یکی از بازیکنامون لینک میشه این یووه...
الان هم میگن فالکائو رو میخواد اگه منچستر نخوادش، حاضر که 48 میلیون پرداخت کنه واسش، بعید میدونم...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این یووه هم ول کن نیست، انگار فکر میکنن که اون دوتا خرید مفتی که داشتن رو میتونن تکرار کنن...
هر روز به یکی از بازیکنامون لینک میشه این یووه...
الان هم میگن فالکائو رو میخواد اگه منچستر نخوادش، حاضر که 48 میلیون پرداخت کنه واسش، بعید میدونم...
دزدین پوگبا رو اسمشو میذاری خرید!؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
استاد مویس بارسلونا رو شکست داد :D هی گفتیم یه فصل دیگه فرصت بدید بهش دوستان نذاشتن:D
مویس فوتبال رو دوست نداره اون دیوونه فوتباله دایم در حال سفره که بره و جاهای مختلف فوتبال ببینه ولی مویس لباس یونایتد به تنش بزرگ بود چون همه چیز فقط دانش فوتبال نیست اون توانایی کنترل تیم رو نداشت و کار از دستش در رفته بود توی مقاطعی از فصل کامل مشخص بود که رختکن بر علیه اش بلند شده و بعد فصل هم همین تا حدودی مشخص شد اما واقعا نمیدونم چه میشه کرد یعنی ونگال میتونه تیم و بسازه کسی چه میدونه تا اینجا که نه عالی بوده نه فاجعه حالا باید منتظر نشست و دید چی پیش میاد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من یکی دیگه مطمئن شدم که ونگال این مصدومیتهارو داره بهونه میکنه و نتایج ضعیفش رو با مصدومیتها قایم میکنه...
خوب نظرم رو عوض میکنم و میگم که ونگال از این مصدومیتها بعنوان بهونه ای برای بازی با ترکیب 2-5-3 داره استفاده میکنه، تیم وضعیت فلاکت باری داشت تا بازی با آرسنال رو بردیم(فقط بردیم) که بعد از بازی ونگال گفت که حالا من میخندم که ترکیب 2-5-3 جواب داده، بازی ییوویووویل هم فلچر و هررا رو گذاشته تو زمین و تیم رو ناقص فرستاده تو زمین که اصلا نتوستن مهاجمهارو تغذیه کنن، بعد با خوشحالی(مشکوکه) گفته که مصدومیتها باعث شد به ترکیب 2-5-3 برگردیم و نتیجه گرفتیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این بشر میخواد فقط بگه که خودش درست میگه و باید ترکیب 2-5-3 باشه...
بهههههه
تازه گل هررا رو دیدم!!!!!! عجب گلی زد این هررا...:general611::general611::general611::general611:

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب نظرم رو عوض میکنم و میگم که ونگال از این مصدومیتها بعنوان بهونه ای برای بازی با ترکیب 2-5-3 داره استفاده میکنه، تیم وضعیت فلاکت باری داشت تا بازی با آرسنال رو بردیم(فقط بردیم) که بعد از بازی ونگال گفت که حالا من میخندم که ترکیب 2-5-3 جواب داده، بازی ییوویووویل هم فلچر و هررا رو گذاشته تو زمین و تیم رو ناقص فرستاده تو زمین که اصلا نتوستن مهاجمهارو تغذیه کنن، بعد با خوشحالی(مشکوکه) گفته که مصدومیتها باعث شد به ترکیب 2-5-3 برگردیم و نتیجه گرفتیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این بشر میخواد فقط بگه که خودش درست میگه و باید ترکیب 2-5-3 باشه...
بهههههه
تازه گل هررا رو دیدم!!!!!! عجب گلی زد این هررا...:general611::general611::general611::general611:
یه لینک غیر یوتیوب بذار!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
استاد مویس بارسلونا رو شکست داد :D هی گفتیم یه فصل دیگه فرصت بدید بهش دوستان نذاشتن:D
این سوسیداد هم 4تا برد داشته که 3تا تیم بالای جدول جزوش بودن، حالا نمیدونم که کدوماشون رو مویس برده، ولی بازی دیشب که مشخصا بارسا بارسا نبود، ولی باز هم سوسیداد مثل تیمهای عربی داشت بازی میکرد، 11 نفر دفاع و ضد فوتبال...
البته دفاع کردن هم از نظر من هنر میخواد که تیم ما اصلا نداره...

بالا