• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
مثل اینکه باشگاه به فلچر گفته که میتونه بصورت بازیکن آزاد تو همین پنجره نقل و انتقالات به تیم دیگه ای منتقل بشه. یعنی عملا کاری کردن که فلچر پیشنهادهای بیشتر و بهتری دریافت کنه و توی انتخاب تیم آیندش دستش باز باشه. چون باشگاهها برای خرید فلچر باید یه مبلغی پرداخت میکردن هرچند اون مبلغ کم بود ولی حالا که هزینه انتقالش رایگانه پیشنهادهای بیشتری دریافت میکنه.
بنظر من تازه میتونن اندرسون رو هم بصورت اشانتیون بدن بره. تابستون رفتنیه ها ولی هرچی زودتر بهتر.
نانی گفته که باشگاه بهش اعلام کرده که فصل آینده بهش نیاز دارن و توی برنامه های فن خال هست پس تابستون برمیگرده به تیم.
زاها که زیر نظر پاردو به باری گرفته میشه و خوب پیشرفت کرده و تو چند بازی اخیر تیمش خیلی موثر بوده، گفته که از اینکه دوباره موثر بازی میکنه خیلی خوشحاله و انتقال مجدد به پالاس رو رد نکرده.
چند وقت پیش خوندم هنریکوئز رو دایمی دادن به زنیت که البته خبر رسمیش نیومد و فعلا هم خبری ازش نیست.
یجا خوندم که بند آزادسازی لاپورته تابستون فعال میشه و 20 میلیون پوند هستش. رئال هم افتاده تو فکر خریدش. واسه همین بیلبائو الان راضیه که بفروشدش ولی به قیمت 31 میلیون پوند.
دراگوویچ همچنان داره میاد!! قیمتش توی ترانسفر مارکت بد نیست. قد 186 و هیکل بدی هم نداره ولی اینکه باری چجوریه نمیدونم! راستی راست پا هم هستش البته بعضی جاها گفته شده بازیکن دوپایی هست.
من که نگران قرارداد پریرا هستم و بنظرم اگه از دستش بدیم بعدا مثل پوگبا حسرتش رو میخوریم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب ظاهرا برای اینکه به فلچر اجازه بدن که بهترین انتخاب رو داشته باشه، اجازه مجانی رفتن از تیم رو بهش دادن...
فن پرسی هم که داره کم کم به رفتن فکر میکنه...
هیچ خبری از خرید هم نیست...

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
در ژانویه سال ۲۰۱۵ ، شایعاتی بسیار پیرامون ملحق شدن پوگبا به یونایتد منتشر شده است . حال ، همبازی او در یوونتوس ، اعتقاد دارد که یونایتد شانسی برای خرید او ندارد .

پیرلو در این باره میگوید :

در یونایتد ، حالا به هر دلایلی ، به او شانسی داده نشد . آنها حالا باید تقاص این اشتباه را بدهند . من اعتقاد دارم که او به یونایتد بر نخواهد گشت . زمانی که پیرلو به یووه پیوست ، در تمرینات ، استعداد خود را به نمایش گذاشت . تنها پس از دو سال ، او به یکی از بهترین های جهان تبدیل شده است .

البته پیرلو در رابطه با پیشنهادات به پوگبا میگوید :

او گزینه های زیادی در دسترس دارد . ممکن نیست که اینقدر خوب بازی کنید و توجه تیمی به شما جلب نشود . او فعلا در یوونتوس بازی میکند و من به او گوشزد کرده ام که اگر تلاش کند ، محدودیتی برای موفقیت وجود ندارد

Micahel Certu

Registered User
لایک‌ها
5,375
عجب بازیکنیه این هازارد!
طبق معمول اول استعداد یاب های یونایتد کشفش کردن ولی سر از یه تیم دیگه درآورد!
حالا دقیقا چی شد نمیدونم. یا یونایتد اصلا پیشنهاد نداده بود یا چلسی خیلی بالاتر پیشنهاد داده که دومی محتمل تره!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یه منبع ایتالیایی ادعا کرده که دخیا قراردادشو تا سال 2020 با منچستر تمدید می کنه ایتالیایی ها از کجا خبر دارن باید از خودشون پرسید
احتمال جدا شدن فن پرسی هم در تابستان آینده وجود داره چون هنوز قرارداد جدیدی باهاش امضا نشده باشگاه هم دلش نمی خواد در پایان فصل بعد بازیکن آزاد بشه

23.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب پیرلو و بیل آب پاکی رو دست منچستر ریختن...
نه پوگبا و نه بیل به هیچ عنوان احتمال حضور در منچستر ندارن...(حالا باز بیل خوشحال کننده هستش...)
باشگاه هم سوت و کورترین باشگاه نقل و انتقالات بود...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شبکه 3 جمعه ساعت 1:30 دقیقه بامداد فیلم اتحاد (unity) رو نشون میده
حدس میزنید داستانش چیه ؟

الدترافورد - منچستر یونایتد و حادثه مونیخ و تاریخ تیم بزرگمون.
حتما فیلم رو ببینید دوستان

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
شایعات نقل و انتقالات منچستر یونایتد

به گزارش گاردین این وینگر ۲۲ ساله احتمالا با مبلغ اولیه ۳ میلیون پوند که در صورت درخشش زاها ۳ میلیون پوند دیگر به آن اضافه خواهد شد به این تیم بازگردد. زاها توسط سر الکس فرگوسن با مبلغ ۱۵ میلیون پوند خریداری شد و فروش او با این مبلغ می تواند ضرر مالی برای باشگاه به حساب بیاید

از ایتالیا گزارش می دهند که داوید دخیا قرارداد خود را با یونایتد تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرده است که در این قرار داد او ۱۴۰ هزار پوند در هفته دست مزد خواهد گرفت.

دارن فلچر به احتمال زیاد به عنوان بازیکن آزاد به وست هان خواهد پیوست و قراردادی ۳ و نیم ساله با این تیم به امضا خواهد رساند
گرث بیل یکی از اهداف یونایتد در نقل و انتقالات عنوان کرده است که هرگز نمی تواند خودش را در لباس یونایتد تصور کند

رسانه فرانسوی reports le10sport عنوان کرده است که انتقال مارکینیوش به یونایتد ممکن است ۵۰ میلیون یورو هزینه در بر داشته باشد

زین الدین زیدان در خصوص رافائل واران یکی دیگر از اهداف یونایتد در نقل و انتقالات گفته است که اینده این بازیکن در مادرید خواهد بود و او برای رسیدن به تیم اصلی عجله ای ندارد

مترو گزارش می دهد که یونایتد در استانه جذب الکساندر دراگوویچ با مبلغ ۱۵ میلیون پوند از دیناموزاگرب است

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
شبکه 3 جمعه ساعت 1:30 دقیقه بامداد فیلم اتحاد (unity) رو نشون میده
حدس میزنید داستانش چیه ؟

الدترافورد - منچستر یونایتد و حادثه مونیخ و تاریخ تیم بزرگمون.
حتما فیلم رو ببینید دوستان
ممنون آقا مهرداد بخاطر اطلاع رسانیتون. من هم ببن دو نیمه بارسا و اتلتیکو تبلیغش رو دیدم و خواستم بیام اینجا بگم که دیدم شما گفتین. دوستان با دوبله فارسی لذت دوباره ای داره دیدن این فیلم. من هم پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بعد از اونهمه شایعه در رابطه با بیل و مشخص شدن اینکه رئال هیچ پیشنهادی واسه بیل دریافت نکرده، مصاحبه بیل خوشحال کننده بود که خبری از انتقال با اون قیمت کذایی نیست. من هم مثل میلاد خیلی خوشحال شدم از این خبر :D
در رابطه با زاها بعضی سایتها اطلاعات اشتباه دادن، درستش اینه که ما زاها رو 10 میلیون پوند خریدیم که آپشن Add on تا 15 میلیون پوند داشت که بعد از خریدش نه یونایتد موفقیت خاصی داشت و نه زاها کار خاصی کرد و لذا تنها همون 10 میلیون پوند اولیه به پالاس پرداخت شده، الان هم صحبت از 3 میلیون پوند اولیه و همچنین Add on به میزان 3 میلیون پوند دیگه هست که باز بستگی به درخشش زاها و نتایج پالاس هستش. به هر حال 10 تا خریدیم و الان 3 تا میفروشیم که بنظر من اشتباهه. البته فعلا شایعه سایتها هستش و معلوم نیست جدی باشه.
امروز خیلی از سایتها همونجور که مهدی عزیز گفت خبر از توافق بادخیا برای قرارداد جدید تا 2020 با حقوق هفتگی 140 هزار پوند زده بودن که اابته هنوز رسمی نشده.
قضیه صحبتهای پیرلو در رابطه با پوگبا هم فعلا چیزی رو مشخص نمیکنه مگه اینکه پوگبا خودش بگه به یونایتد نمیرم که تاحالا همچین چیزی رو نگفته ولی هممون میدونیم اکثر تیمهای متمول واسه خرید پوگبا برنامه دارن لذا خریدش علاوه بر مبلغ بالاش، خیلی سخت هم هست.
دراگوویچ همچنان داره میاد!!
فلچر هم هنوز قطعی نشده تیم آیندش.
نانی هم که دیروز حرف از خواستنش بود، امروز حرف از فروشش بود!
جو رادول بصورت قرضی از تیم جدا شد.
راستی مهدی جان اون لیست حقوق پرداختی که گذاشتی معتبره؟ اگه معتبر باشه واقعا حقوق بدی هم نمیدیم ها. رونی رو که بذاریم کنار، بقیه همچین حقوق بالایی هم که میگفتن نمیگیرن! مثلا شاو که گفته میشد 100 تا 120 تا میگیره و اینجا نوشته 50 تا میگیره! فالکائو هم بتظر من اصلا ارزش خرید نداره.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بعد از اونهمه شایعه در رابطه با بیل و مشخص شدن اینکه رئال هیچ پیشنهادی واسه بیل دریافت نکرده، مصاحبه بیل خوشحال کننده بود که خبری از انتقال با اون قیمت کذایی نیست. من هم مثل میلاد خیلی خوشحال شدم از این خبر :D
در رابطه با زاها بعضی سایتها اطلاعات اشتباه دادن، درستش اینه که ما زاها رو 10 میلیون پوند خریدیم که آپشن Add on تا 15 میلیون پوند داشت که بعد از خریدش نه یونایتد موفقیت خاصی داشت و نه زاها کار خاصی کرد و لذا تنها همون 10 میلیون پوند اولیه به پالاس پرداخت شده، الان هم صحبت از 3 میلیون پوند اولیه و همچنین Add on به میزان 3 میلیون پوند دیگه هست که باز بستگی به درخشش زاها و نتایج پالاس هستش. به هر حال 10 تا خریدیم و الان 3 تا میفروشیم که بنظر من اشتباهه. البته فعلا شایعه سایتها هستش و معلوم نیست جدی باشه.
امروز خیلی از سایتها همونجور که مهدی عزیز گفت خبر از توافق بادخیا برای قرارداد جدید تا 2020 با حقوق هفتگی 140 هزار پوند زده بودن که اابته هنوز رسمی نشده.
قضیه صحبتهای پیرلو در رابطه با پوگبا هم فعلا چیزی رو مشخص نمیکنه مگه اینکه پوگبا خودش بگه به یونایتد نمیرم که تاحالا همچین چیزی رو نگفته ولی هممون میدونیم اکثر تیمهای متمول واسه خرید پوگبا برنامه دارن لذا خریدش علاوه بر مبلغ بالاش، خیلی سخت هم هست.
دراگوویچ همچنان داره میاد!!
فلچر هم هنوز قطعی نشده تیم آیندش.
نانی هم که دیروز حرف از خواستنش بود، امروز حرف از فروشش بود!
جو رادول بصورت قرضی از تیم جدا شد.
راستی مهدی جان اون لیست حقوق پرداختی که گذاشتی معتبره؟ اگه معتبر باشه واقعا حقوق بدی هم نمیدیم ها. رونی رو که بذاریم کنار، بقیه همچین حقوق بالایی هم که میگفتن نمیگیرن! مثلا شاو که گفته میشد 100 تا 120 تا میگیره و اینجا نوشته 50 تا میگیره! فالکائو هم بتظر من اصلا ارزش خرید نداره.
والا توی چندین منبع همین آمارو دادن
http://www.tsmplug.com/richlist/manchester-united-players-salaries-list/
http://www.newstylesports.com/manch...es-2014-2015-season-and-details-contract.html

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
استروتمن هم که دوباره باید عمل شه!
اان یه مقدار کمی از ناراحتیم کم شد واسه این که اون موقع نخریدیمش!
بکمم ناراحتم که یه خرید قطعی هم که واسه تابستون داشتیم ممکنه دیگه بازیکن نشه!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کوادرادو هم که اول فصل صحبت زیادی در همین فروم در موردش میکردیم و اینکه بیاد به منچستر به نظر میرسه انتقالش بزودی به چلسی نهایی میشه.
واقعا نیم فصل هیچ حرکت مثبتی برای ترمیم تیم انجام نشد و با این وضعیت در ادامه فصل کار دشواری در پیش روی تیم هست.

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
ظاهرا به نظر می رسد که سرانجام زمان خداحافظی اندرسون از شیاطین سرخ فرا رسیده است . به گزارش دیلی میل باشگاه اینترناسیونال در حال مذاکره با یونایتد برای به خدمت گرفتن اندرسون می باشد و احتمالا سرانجام تا پایان روز جمعه نتیجه این مذاکرات مشخص خواهد شد .
اندرسون در لیست تیم فن گال تبدیل به یک بازیکن مازاد شده است گفتنی است که در فصل پیش نیز شرایط مناسبی نداشت و دیوید مویس او را به فیورینتینا قرض داد .

این هافبک بیست و شش ساله به همراه نانی از پرتغال و با قراردادی به ارزش ۲۶ ملیون پوند به یونایتد آمد اما هیچ وقت نتوانست توقعات را برآورده کند و به ندرت بازی های خوبی را از خود نشان داد .

قرارداد اندرسون رو به اتمام است و یونایتد نگران است که شاید این توافق با باشگاه اینترناسیونال حاصل نشود . گفتنی است که باشگاه این باشگاه حاضر است که مبلغ اندکی را برای عقد قرارداد با اندرسون به یونایتد بپردازد .

ایجنت اندرسون هم برای ایجاد این توافق ملاقاتی را با رئیس باشگاه اینترناسیونال ترتیب داده است تا شانس انتقال او بیش از پیش شود .

بالا