• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان دنبال نمره بازیکنان در بازی دیشب میگشتم که این دوتا سایت رو دیدم.
http://m.sportskeeda.com/football/newcastle-united-0-1-manchester-united-player-ratings

http://www.goal.com/en-gb/match/newcastle-united-vs-manchester-united/1704049/ratings
اون سایته که ریتینگ رو توی شکل مینویسه نمیدونم اسمش چیه و مهدی گاها از اون سایته ریتینگ بازیکنها رو میذاره. به هر حال این دوتا سایتی که گذاشتم و یکیش هم سایت گل هست، هر دو نوشتن که بدترین بازیکن یونایتد، دی ماریا بوده.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان دنبال نمره بازیکنان در بازی دیشب میگشتم که این دوتا سایت رو دیدم.
http://m.sportskeeda.com/football/newcastle-united-0-1-manchester-united-player-ratings

http://www.goal.com/en-gb/match/newcastle-united-vs-manchester-united/1704049/ratings
اون سایته که ریتینگ رو توی شکل مینویسه نمیدونم اسمش چیه و مهدی گاها از اون سایته ریتینگ بازیکنها رو میذاره. به هر حال این دوتا سایتی که گذاشتم و یکیش هم سایت گل هست، هر دو نوشتن که بدترین بازیکن یونایتد، دی ماریا بوده.
بله معین جان، دیشب هم من هم خندم گرفت وقتی این نمره هارو دیدم، نمیدونم کسانیکه این نمره هارو میدن چه چیزی رو دنبال میکنن...
چون تنها بازیساز دیشب منچستر که چندتا پاس عالی تو عمق داد، پاس تک به تک رونی و پاس تک به تک فلینی، کار دیماریا بود، تقریبا تمام حرکات تیمی رو دیماریا پایه گذاری کرد ولی هیچ کدوم به نتیجه نرسیدن...
در عوض یانگ رو بهترین بازیکن تیم در نظر گرفتن، کسی که تو کل بازی شاید فقط یه سانتر نصفه و نیمه انجام داد رو سر رونی که اون هم کرول رد کرد و در کل بازی در مقابل یانمات حرفی نداشت برای گفتن و یک موقعیت 100 درصد گل رو هم خراب کرد...زدن گل ملاک باشه که خنده دار میشه این نمره ها!!!!
حتی اگه دخیا بهترین بازیکن زمین میشد هم مشکلی نداشتم، ولی یانگ؟؟؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
در مورد قضیه کرگر فقط یک لوزر میتونه اینجوری اظهار نظر کنه واقعا بالوتلی و سوارز و خود کرگر و اینها خیلی فیت تیمشون هستن واقعا در و تخته خوب همو پیدا میکنند... مرتیکه به تو چه ربطی داره در مورد بازیکن ما اظهار نظر میکنی برو دهنتو آب بکش...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
در مورد قضیه کرگر فقط یک لوزر میتونه اینجوری اظهار نظر کنه واقعا بالوتلی و سوارز و خود کرگر و اینها خیلی فیت تیمشون هستن واقعا در و تخته خوب همو پیدا میکنند... مرتیکه به تو چه ربطی داره در مورد بازیکن ما اظهار نظر میکنی برو دهنتو آب بکش...

این کرگر خوراکش نویل هست که هی تو برنامه زنده تلویزیونی حالشو بگیره
یه بار نویل گفته بود سیتی بالاتر از لیورپول تو جدوله کرگر گفته بود اره من سیتی بالاتره بعد نویل جواب داد منظورم لستر سیتی بود :general304::general304::general304::general304::general304:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
این کرگر خوراکش نویل هست که هی تو برنامه زنده تلویزیونی حالشو بگیره
یه بار نویل گفته بود سیتی بالاتر از لیورپول تو جدوله کرگر گفته بود اره من سیتی بالاتره بعد نویل جواب داد منظورم لستر سیتی بود :general304::general304::general304::general304::general304:
آخه این زبون بسته حالش همش گرفته میشد..... تو بازی های رودر هم جیزی برای گفتن نداشتند بد جوری عقده به دل اینها مونده یعنی هم نسلهای همین کرگر و بعدش جرارد فکر کن اینها با این همه ادعا حتی یکبار هم قهرمان نشدن تو لیگ برتر واقعا یاد بازیهای مستقیم که میفتم مو به تنم سیخ میشه به خصوص اون بازی که اریک کانتونا از وسط زمین استارت زد کرد تو گلشون بعد بدون خوشحالی یقه رو صاف کرد رفت سرجاش وایساد یا تکلهای اسکولزی تو بازیهای رودر رو اینها همه جوره از ما خوردن جنازه منچستر هم باشه حال این لوزرها رو یک شیر مثل دخیا پیدا میشه میگیره.....
برای یاد آوری اون روزها این ویدیو رو از اریک ببینید حال کنید

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
نمیشه تابستون کل بازیکنامونو عوض کنیم ؟
این سوال یکی از رفیقام امروز بود .
گفتم چرا همه رو ؟
گفت حال نمیکنم دیگه باهاشون
قانعش کردم که تیمشو عوض کنه
الان طرفدار وولسفبورگ شده :general307::general307:
--------
با اینکه این برد رو همه میگن شانسی بوده من میگم نه ! :)
ولی خوشحالم که بردیم ! چون همه بردن بازیارو داستان میشد بعدا
این همه موقعیت و تک به تک -- اخرشم رو اشتباه تیم حریف باید گل بزنیم ؟!
تموم کننده نداریم :|
رونی خسته س ! 1 کی 2تا تک به تک رو نزد اصلا کف و خون قاطی کردم :general107:
یعنی میشه تابستون 1 بازی کن غیر قابل پیشبینی تو خط حمله بخریم ؟
پارسال تا الان فک میکردم گلر تیمای حریفی که جلومون بازی میکنن شاخ میشن یهو !
بعد از 1 سال و اندی نتیجه گیری فهمیدم که مهاجمای ما قابل پیشبینی شدن !
کاملا تابلو بازی میکنن ^_^
سرامدشونم والنسیا - قربونش برم جون به جونش کنی میخواد کشویی رو به بیرون بزنه یارو رو رد کنه ...
یانگ اینور دیگه تابلو شده هی 1 تقه میزنه زیر توپ تا یکی رو رد کنه
ولی اگه رد بشن کارشونو بلدن " مشکل اینجاس از هر 10 12 بار یه بار رد میشن "
فایده نداره
من میگم 1 مهاجم هلندی خوب و تازه نفس باید بخریم :rolleyes:
تابول شد منظورم Dost هستش ؟ :p:D
انصافا داره خوب گل میزنه ها
نگیریمش ؟ :general404::general210:
موافق نیستین ؟! :general710:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
درسته از اوانز خاطرات بدی داریم ولی حداقل در دو بازی اخیر کم اشتباه و در خدمت تیم بوده
در بازی با نیوکاسل خوب توپو حمل می کرد و می زد به عمق دفاع حریف با ترول و قربانی کردنش به این صورت مخالفم

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
با ترول و قربانی کردنش به این صورت مخالفم
اینم یه چیزی تو مایه هایه اوشی و براونه دیگه
ولی جک ساختن درباره بازیکنای خودیم بد نیست !
حداقلش به ضعفامون که میتونیم لبخند بزنیم ! :)
بنظرم هو کردنش بازیه قبلی باعث شد . این بازی بتونه انقدر با اعتماد به نفس بیشتری بازی کنه !
بعضی وقتا روش برعکس جواب میده :p:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ای آقا، ما کی اومدیم با جار و جنجال نتیجه بگیریم که این دفعه دوممون باشه؟؟؟
همیشه همه طرفدارای تیمهای دیگه رو به عزاشون نشوندیم، هیچ وقت دلیلی برای کل کل با همچین کسانی که اینقدر بی ارزش باشن، نداشتم و نداشتیم...
بعضی ترول ها هم سنگ پای قزوین رو شوروندن، من یکی که اصلا حوصله ندارم حتی فکر کنم که همچین کسانی هم وجود دارن...

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
هیچ وقت دلیلی برای کل کل با همچین کسانی که اینقدر بی ارزش باشن، نداشتم و نداشتیم
اخه من در خودم میبینم که پیامبر عصر جدیدم :general711:
هی میخوام همه رو به راه راست هدایت کنم :general606:
ولی نمیشه :D
طرفدارای لیورپول مثه قوم موسی میمونن . قبول میکنن حرفاتو بعد 1 ساعت دوباره میزنن زیر همه چی :general404::general404:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
اوانز اتهامش رو رد کرده.
اسکولز هم ازش حمایت کرده و گفته اون حرکت اوانز رفلکس عادی یه ورزشکار بوده و قصدش تف کردن روی زمین بوده و نه سیسه.

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
دوستان صفحه منچستر تو لاین 1 بازی تستی گذاشته ...
خیلی جالب بود
10 تا سواله
اخرشم رونی تبریک میگه بهتون :p
بعدم ادرس قرعه کشی واسه لباس فالکائو ! :|
من همرو درست زدم جز اخرین بازی گیگز:oops::oops:

بالا