• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان صفحه منچستر تو لاین 1 بازی تستی گذاشته ...
خیلی جالب بود
10 تا سواله
اخرشم رونی تبریک میگه بهتون :p
بعدم ادرس قرعه کشی واسه لباس فالکائو ! :|
من همرو درست زدم جز اخرین بازی گیگز:oops::oops:
ااا!! من گوشیمو فروختم لاین ندارم :(

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
ااا!! من گوشیمو فروختم لاین ندارم :(
ها ها ها ها :D گوشی من لاین داره، تم لاینش هم سبزه! تو مسابقه هم شرکت کردم و پیراهن فالکائو تو راهه!!
اصلان مدیونی اگه فکر کنی اینا بخاطر حسادت به سرویس قاشق چنگالته!! که بازیهارو بصورت اچ دی میبینی :(
اندی کول گفته رونی باید تو خط حمله بازی کنه و به عقب دیگه برش نگردونن.
بعضی جاها نوشتن یونایتد میتونه ویدال رو این تابستون با قیمت 20 میلیون یورو یا همون 14/8 میلیون پوند بخدمت بگیره.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فرک میکنم خیلی ناحقی کردن واسه اوانز، البته برای ما عادی شده که یا داور ها باید حال بدن بهمون یا ...
راستش رو بخوای فکر میکنم ویدال با اینکه این فصل آنچنان موفق نبوده، ولی با این قیمت میتونه خرید خوبی باشه ولی مشکل اینجاست که دیگه به بازیکنی مثل ویدال احتیاج نداریم، شاید بلیند میخواد به پست اصلیش برگرده!!!!!!
دانیلو هم که انگار داره با رئال تمام میکنه...
ببینیم میتونیم 2تا مهاجم درست حسابی بگیریم تو تابستون؟؟؟؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فرک میکنم خیلی ناحقی کردن واسه اوانز، البته برای ما عادی شده که یا داور ها باید حال بدن بهمون یا ...
راستش رو بخوای فکر میکنم ویدال با اینکه این فصل آنچنان موفق نبوده، ولی با این قیمت میتونه خرید خوبی باشه ولی مشکل اینجاست که دیگه به بازیکنی مثل ویدال احتیاج نداریم، شاید بلیند میخواد به پست اصلیش برگرده!!!!!!
دانیلو هم که انگار داره با رئال تمام میکنه...
ببینیم میتونیم 2تا مهاجم درست حسابی بگیریم تو تابستون؟؟؟؟
علیه این حکم حتی جیمی کرگر بازیکن پیشین لیورپول هم موضع گرفته , حالا چون اوانز مهره ی تاثیرگذاری توی تیم نیست کمتر موجب اعتراض هوادارها شده با اینکه در دو بازی اخیر کم اشتباه و در خدمت تیم بود
کم کم داشت توی تیم جا می افتاد که این محرومیت و دوری از ترکیب می تونه دوباره برش گردونه به همون سطح افتضاح قبلی
اگه یه همچین محرومیتی واسه تیمهای رقیب اتفاق می افتاد حس توهم توطئه شون گل می کرد و اتحادیه رو مقصر می دونستن که می خواد جلوی موفقیت تیمشون سنگ اندازی کنه!
یوونتوس هم ویدال رو همچین از پیوستن به منچستر دور کردن و گذاشتنش لای پر غو که انگار چه بازیکنیه الان مطمئن باش پشیمون هستن که چرا تابستان گذشته با اون پیشنهادهای مناسب به ما نفروختنش
در نقل و انتقالات تابستان هری کین باید یکی از گزینه ی اصلی خرید باشه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
علیه این حکم حتی جیمی کرگر بازیکن پیشین لیورپول هم موضع گرفته , حالا چون اوانز مهره ی تاثیرگذاری توی تیم نیست کمتر موجب اعتراض هوادارها شده با اینکه در دو بازی اخیر کم اشتباه و در خدمت تیم بود
کم کم داشت توی تیم جا می افتاد که این محرومیت و دوری از ترکیب می تونه دوباره برش گردونه به همون سطح افتضاح قبلی
اگه یه همچین محرومیتی واسه تیمهای رقیب اتفاق می افتاد حس توهم توطئه شون گل می کرد و اتحادیه رو مقصر می دونستن که می خواد جلوی موفقیت تیمشون سنگ اندازی کنه!
یوونتوس هم ویدال رو همچین از پیوستن به منچستر دور کردن و گذاشتنش لای پر غو که انگار چه بازیکنیه الان مطمئن باش پشیمون هستن که چرا تابستان گذشته با اون پیشنهادهای مناسب به ما نفروختنش
در نقل و انتقالات تابستان هری کین باید یکی از گزینه ی اصلی خرید باشه
متاسفانه کین خیلی حرفای یه جورایی غیر حرفه ای زده، که میخوام فوتبالم رو تو تاتنهام تمام کنم و قرارداد جدیدش هم قیمتش رو خیلی بالاتر برده، فکر نمیکنم کسی بتونه به این سادگی بگیرتش...حالا ما رابطمون با تاتنهام در گذشته بد نبوده از نظر رد و بدل کردن بازیکن تا وقتی که مودریچ رو دادن رئال...
من یکی که هافبکها و مدافع های اروپای شرقی رو ترجیه میدم به برزیلی ها و آرژانتینی ها...(سابقه خیلی بهتری داشتن تو تیم ما...)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
متاسفانه کین خیلی حرفای یه جورایی غیر حرفه ای زده، که میخوام فوتبالم رو تو تاتنهام تمام کنم و قرارداد جدیدش هم قیمتش رو خیلی بالاتر برده، فکر نمیکنم کسی بتونه به این سادگی بگیرتش...حالا ما رابطمون با تاتنهام در گذشته بد نبوده از نظر رد و بدل کردن بازیکن تا وقتی که مودریچ رو دادن رئال...
من یکی که هافبکها و مدافع های اروپای شرقی رو ترجیه میدم به برزیلی ها و آرژانتینی ها...(سابقه خیلی بهتری داشتن تو تیم ما...)
یه انگلیسی که میخواد وفادار به یه تیم انگلیسی بمونه که ناجور نیست میلاد

اینکه دو روز دیگه برگرده بگه ارزوی بازی تو اون تیمایی که میشناسیم رو داشتم ناجوره

منم مثل خودت.

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
میخوام فوتبالم رو تو تاتنهام تمام کنم
از این حرفا زیاد شنیدیم ...
من از همین الان کین رو دارم تو رئال میبینم :)
معلوم نیست چه داستانی بین این دو تا باشگاه هست ...
خدا داند
این بچه بکهام میاد منچستر یا نه ؟! چیزی نخوندین جایی ؟!
مثه این که آرسنال جوابش کرده

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
نمیدونم چرا وقتی خبرهای پسر بکس رو میخونم یاد این شعره میفتم: گیرم که پدر تو بود فاضل!!!
فکر نمیکنم فوتبالیست درست و حسابی ازش در بیاد. منم خوندم که آرسنال دیگه نمیخوادش.
دوستان نظرتون راجع به این ترکیب چیه:

LINEUP111425760139989.png

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمیدونم چرا وقتی خبرهای پسر بکس رو میخونم یاد این شعره میفتم: گیرم که پدر تو بود فاضل!!!
فکر نمیکنم فوتبالیست درست و حسابی ازش در بیاد. منم خوندم که آرسنال دیگه نمیخوادش.
دوستان نظرتون راجع به این ترکیب چیه:
مشاهده پیوست 771831
دلم میخواد که بجای روخو شاو سمت چپ باشه، و روخو و اسمالینگ زوج دفاعی، با اینکه روخو داره خیلی خوب سمت چپ بازی میکنه...
و همچنین ترکیب کریک و بلیند یه کمی دفاعی میشه(بازیهای با تیمهای بزرگ که هیچی مشخص نیست جواب میده) ولی دلم میخواد که یه هافبک داشته باشیم که بتونه کار بلیند رو کامل انجام بده(هافبک دونده و جنگنده با قدرت بدنی و بتونه به خوبی پاس بلند بده:D:D:D میدونم که نیست همیچین کسی، ژابی آلونسو و کروز تقریبا این کار رو میتونستن انجام بدن) و بجای یکی از دو بازیکن بلیند یا کریک ماتا تو زمین بازی میکرد و ترکیب 1-4-1-4 میشد و هررا و ماتا پشت رونی(تک مهاجم بازی میکردن)...
هررا و همچنین ماتا بازیکنهایی هستن که باید به محوطه حریف ننزدیک باشن تا بتونن پاس بدن و شوت بزنن...

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
alexis-sanchez-barcelona-angel-di-maria-real-madrid-640x400.jpg

بازی دو تیم منچستر یونایتد و آرسنال ، روز دوشنبه در دور یک چهارم نهایی جام حذفی انگلستان ، در ورزشگاه الدترافورد ، تنها یک جدال قدیمی بین دو تیم از پر افتخار ترین های انگلستان نیست . بلکه این دوازدهمین رویارویی آنخل دیماریا و الکسیس سانچز است . دو غول فوتبال مدرن اکنون در بریتانیا با هم جدال دارند .

در رویارویی های گذشته این دو ، دیماریا 5 بازی را برده و دو گل به ثمر رسانده . این در حالی است که سانچز با 4 پیروزی زمین را ترک کرده است و او نیز دو گل به ثمر رسانده است . جدای از عظمت این بازی زیبا و تاریخی بین دو تیم ، این یک بازی حیثیتی برای این دو بازیکن از آمریکای جنوبی است . مطمئنا جدال این دو بازیکن ، میلیون ها نفر از طرفداران فوتبال را میخکوب بازی خواهد کرد .

همه چیز در آگوست سال 2011 شروع شد . در دیدار سوپرکاپ اسپانیا رئال مادرید دیماریا ، در برابر الکسیس سانچز بارسلونا صف آرایی کرد که بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید . این یکی از سه بازی در آن فصل بود . در بازی رفت لیگ ، کاتالان ها با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید . و در بازی برگشت نیز این رئالی ها بودند که با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیدند .

url-525x350.jpg

در فصل 2012-2013 ، 4 بازی انجام شد که 3 تا از آنها در اسپانیا و دیگری در دور انتخابی جام جهانی بود . در مسابقات اسپانیا ، یک تساوی و یک برد برای دو تیم بود . در مسابقات انتخابی جام جهانی نیز ، این یاران آرژانتینی دیماریا بودند که با نتیجه 2-1 به برتری رسیدند . در فصل پس از آن نیز ، سانچز در لیگ بهتر عمل کرد ولی در فینال کوپا دل ری ، آنخل تواسنت یکی از دو گل تیمش را به ثمر برساند تا نقش زیادی در قهرمانی رئال در این فصل داشته باشند .

اولین بازی دیماریا برابر سانچز در خاک انگلستان ، با پیروزی 2-1 یونایتد در ورزشگاه امارات همراه بود . دوشنبه شب باید شاهد دیدار جذاب دو تیم باشیم .

آنخل دیماریا به سایت باشگاه گفت :

سانچز بازیکنی است که در این فصل ، نمایش خوبی از خود نشان داده است . او از زمانی که به آرسنال پیوسته است ، دست از گل زدن و گل ساختن بر نداشته است . او فوق العاده بوده است و به نظر می آید که بازیکن کلیدی ای برای آرسنال است . وقتی که او خوب بازی میکند آنها { آرسنال } نیز خوب بازی میکنند . اگر او توپ را بگیرد و تواناییش ر به نمایش بگذارد ، برای آرسنال خوب خواهد بود . ما باید چشم از روی او برنداریم و او را از جریان بازی دور کنیم . ما میدانیم که او هر زمان توپ را در دست بگیرد ، خطری برای ما ایجاد خواهد کرد .

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
شایعه شده که منچستر به دنبال ناینگولان بازیکن روم هست و حتی شخص فن خال هم باهاش صحبت کرده.
رقمی هم که ظاهرا منچستر میخواد براش هزینه کنه 40 میلیون یورو هست....

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
6 بازی از دستش راحت میشیم
درسته که ایوانز خیلی متزلزل نشون میده و پاس های رو به عقبش برای دخیا فاجعه اس
ولی اگه طی این 6 تا بازی محرومیت یا مصدومیت داشته باشیم چی ؟!
بازی میلان تقریبا با دفاع وسط هاینزه اورا بودیم و فاجعه شو دیدیم ! کاکا فقط دوید این 2تا ابله خوردن به هم :general208:
فینال با بارسا ریو مصدوم "مچ پاش" رو دیدیم (مسی رو سرش هد زد :general611: )
منچستر همیشه مهاجم زیاد داشته برای این مواقع
از بابت مدافع مشکل داشتیم همیشه
والا چی بگم 6 7 تا بازی وحشتناک داریم
پیر مرد هم مثه اینکه از فالکائو قطع امید کرده به رونی همش بازی میده :general507:
اینجوری پیش بره از خستگی زیاد مصدومیت شدید براش پیش نیاد خوبه

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
به نظر میرسه که مدافع 24 ساله برزیلی منچستریونایتد رافائل دا سیلوا مورد توجه فن خال قرار نگرفته است و سرمربی هلندی وی را در یونایتد نمیخواهد و او به زودی الدترافورد را ترک خواهد کرد.

با توجه به خبر گذاری اسکای اسپورت رافائل در سن 18 سالگی به یونایتد ملحق شد و ان زمان سر الکس فرگوسن وی را به الدترافورد اورد او به عنوان یک استعداد خوب در ان زمان شناخته میشد و یکی از اینده ترین بازیکنان در پست خودش به شمار میرفت اما با گذشت زمان رافائل روندی نزولی را داشته است و انطوری که باید ندرخشیده است و تا به اینجای فصل 9 بازی را انجام داده است و در این 9 بازی نتوانسته است مورد توجه فن خال قرار بگیرد و سرمربی هلندی انتونیو والنسیا و پدی مک نیر را در پست او به وی ترجیح میدهد.

حال رافائل نیز از شرایط خود بسیار ناراضی میباشد و با ناراحتی گفت:
هرگز اولین بازی ام را برای یونایتد فراموش نخواهم کرد ان زمان سر الکس فرگوسن من را به الدترافورد اورده بود و فقط 18 سال سن داشتم و در برابر نیوکاسل به میدان رفتم. عده ای بر این باور هستند که من مدت زیادی را در یونایتد بوده ام ولی من فقط 24 سال سن دارم و زمان طولانی را برای بازی کردن پیش رو دارم. من پیش از این نیمکت نشین گری نویل بوده ام و زمانی که نویل مصدوم میشد فرصت بازی کردن را پیدا میکردم ولی اکنون به طور مداوم نیمکت نشین هستم و حتی گاهی اوقات برای نیمکت نیز انتخاب نمیشوم و اگر همین روند ادامه داشته باشد احتمالا الدترافورد را ترک کنم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با دوستان آرسنالی هیچ کلی ندارم، اتفاقا باهاشون خیلی حال هم میکنم(تحسینشون میکنم که این همه سال بدون جامی رو تحمل کردن و هنوز طرفدار تیمشون هستن) ولی امشب رو در رو هستیم و گل یه مطلبی زده که خیلی جالب هستش:
http://www.goal.com/en/news/7128/ga...iation-to-wenger-kicking-a-water?ICID=HP_HN_3
حالا خوبه امشب خلاف این قضیه اتفاق بیوفته!!!!!!:general306::general306::D:D

manutd777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
امشب یه حسی بهم میگه ذخیره طلایی ما رادامل هست و گل میزنه...به امید برد شیرین و روحیه بخش

بالا