• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
امشب یه حسی بهم میگه ذخیره طلایی ما رادامل هست و گل میزنه...به امید برد شیرین و روحیه بخش
باز اگر با سیتی یا چلسی بازی داشتیم میتونستیم بگیم شاید کار به ذخیره طلایی و ... بکشه

ولی ارسنال؟:دی ارسنال فقط در صورتی میتونه ما رو ببره که ونگر از لحاظ روحی بازیکناشو جلو ما اماده کنه وگرنه که جنازه اسمالینگ و شرکا هم تو زمین باشه بازم به ما میبازن!

چرا خبری نیست اینجا؟ بچه ها همه الدترافوردن؟:دی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اخه طرفدار بعضی تیمای دیگه هم نیستید که بگیم مسواکا رو زدید خوابیدید که صبح زود برید مدرسه:D
کجایید پس!؟
والله اونقدر با اطمینان صحبت از برد میکنید که دیگه احتیاجی به فن ندیدیم تو این بازی، گفتیم بریم بخوابیم که فردا باید بریم سر کلاس!!!!!!:D
نمیدونم چرا به فلینی بازی میده در صورتیکه ماتا میتونه بازی کنه و ترکیب خیلی بهتر واسه حمله بشه، ولی فکر میکنم یه جورایی احتیاط داره میکنه و نمیخواد گل اول رو بخوره...

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
والله اونقدر با اطمینان صحبت از برد میکنید که دیگه احتیاجی به فن ندیدیم تو این بازی، گفتیم بریم بخوابیم که فردا باید بریم سر کلاس!!!!!!:D
نمیدونم چرا به فلینی بازی میده در صورتیکه ماتا میتونه بازی کنه و ترکیب خیلی بهتر واسه حمله بشه، ولی فکر میکنم یه جورایی احتیاط داره میکنه و نمیخواد گل اول رو بخوره...
سانچز و کازورلا رو بگیرن ارسنال نمیتونه نفس بکشه

این دو تا میتونن اذیتمون کنن

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
منم اومدم!
همین الان از دفتر برگشتم، افشین پستا قابلیت ادیت ندارن انقد محکم حرف نمیزدی :p
دیگه بالاتر از 8 عددی که نیست هست؟
اصلان فصل پیش با هم بازیو دیدیما:D یادته چه حالی داد اخرش:general304::general304:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دیگه بالاتر از 8 عددی که نیست هست؟
اصلان فصل پیش با هم بازیو دیدیما:D یادته چه حالی داد اخرش:general304::general304:
:D
یادش به خیر...!
لعنت بر اونی که با شعار امید اومد یه فوتبالم که دست جمعی میدیدمو ازمون دریغ کرد :(

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بدبخت آرسنالی ها!!!!!
من بازیکنهای فیکسشون رو نمیشناسم اونقدر ولی انگار دوتا دفاع کناریشون بازیکنهای جانشین و جوونی هستن...
اینو کی زده اول بازی؟؟؟؟

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چرا این عوضی انقدر زر مفت میزنه ! 10 از بازی گذشته بازی همش دست ما بوده میگه ارسنال بهتر بوده!

میگه من لقب اسلو موشن رو به فلینی دادم نمیدونم چرا فن خال ازش استفاده میکنه

یعنی یکی نیست بگه مگه کسی هم شما رو به *** حساب میکنه؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سلام. نرسیدم از اول بازی رو ببینم. برگشت ولبک استقبال خاصی داشت؟
نچ!!!
هنوز همو شعرهای 3-2 ماه پیش رو میگه، انگار کسی حتی واسه خندیدن بهش هم نگفته که شاو دفاع میانی نبوده و نیست...

بالا