• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
این پیرمرد زندگیشو مدیون دخیاست. دخیا نبود تا الان توسط هوادارا به دو قسمت مساوی تقسیم شده بود.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
و بالاخره گل رو هم خوردیم!!!!
ولبک خوشحالیش رو هم کرد!!!!!
پس دیگه اسمش رو نیارید دوستان!!!
مردک عقده ای از بس بیکار بود یه گل دروازه خالی شانسی که تونست بزنه داشت پاره می کرد خودشو! باز به شعور ون پرسی که یه سال جلو این هوادارای آرسنال احترامو رعایت کرد، این بی شعور مثلاً از آکادمیمون بود!
کارت اولش رو ندیدم. سرم پایین بود. اما رفت از پشت پیرهن داور رو کشید. هر داور دیگه‌ای هم بود کارت میداد.
کارت اول خطای هررا بود، اول به دی ماریا کارت داد، بعد یادش افتاد خطای هررا بوده به اونم کارت داد مردک کودن!
گل اول رو هم که میلاد گفت.
یعنی یکی بیاد اینجا مثل این ادمای باکلاس دم ار حمایت و..... بزنه خدایی شرمندش میشم همین الان بره بخوابه
چه طرزحرف زدنه؟!
موقعیتامون خیلی بیشتر بودن از آرسنال، درسته 100% خوب نبودیم ولی از خیلی از بازی هامون بهتر بودیم. رو دو تا اشتباه احمقانه تو دفاع گل خوردیم و بعدشم با این وضع داوری و بیخودی 10 نفره شدنمون کار خاصی نمیشد کرد.
تعویض های ون حال اصلاً جالب نبودن، مخصوصاً اوردن یانوزای

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب تسلیت میگم به دوستان!!!!!...
تبریک میگم به هیترها!!!!!!!!
فن خال رید به تیم با این ترکیب و تعویض هاش...
از همون اول گفتم که چرا این فلینی تو زمین هستش، انگار فلینی کم بود، بهش کریک رو هم اضافه کرد که اصلا تو بازی ندیدمش!!!!!
هررا رو کشید بیرون که دیگه بازی کاملا بشه بکش زیرش!!!!!!!!.....

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
رئیس بود تیم داوری رو تو *** می کرد این مرتیکه بی شعور دستشو گرفته *** و بغض کرده!
کارد میزدی خونش در نمیومد افشین، شخصیتش اینجوریه دیگه، مث منه، منم هیچ وقت داد و بیداد نمیکنم!
ولی نشستن ون حال با موش شدن مویس رو نیمکت خیلی فرق داشت!

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خوب بازی نکردیم ولی آرسنال بدتر از ما بازی کرد و برد فقط و فقط روی اتفاقات و ناعدالتی بازی رو بردن , پاس گلی که خودمون دادیم و اخراج اشتباهی که داور کودن انجام داد
حالا با این وضع اگه آرسنال بره و قهرمان بشه در تعداد قهرمانی های جام حذفی از ما جلو می زنن

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بنظر من اگه اون اشتباه رو والنسیا نمیکرد بازی مساوی میشد. در کل آرسنال خوب بازی کرد و توی حملات با نفرات بیشتری شرکت میکردن. اون شوت اسمالینگ از تو 6 قدم هم حیف شد که به هوا زد. فلاینی بنظر من امروز خیلی بد بود. این جام رو که از دست دادیم ولی امیدوارم این بازی واسمون تجربه ای شده باشه که توی لیگ نتیجه رو بگیریم.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
کارد میزدی خونش در نمیومد افشین، شخصیتش اینجوریه دیگه، مث منه، منم هیچ وقت داد و بیداد نمیکنم!
ولی نشستن ون حال با موش شدن مویس رو نیمکت خیلی فرق داشت!
اصلا این شخصیت بدرد سرمربی گری فوتبال نمیخوره
فکر نکنم اسم مویس در اندازه فن خال بزرگ باشه!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مردک عقده ای از بس بیکار بود یه گل دروازه خالی شانسی که تونست بزنه داشت پاره می کرد خودشو! باز به شعور ون پرسی که یه سال جلو این هوادارای آرسنال احترامو رعایت کرد، این بی شعور مثلاً از آکادمیمون بود!

کارت اول خطای هررا بود، اول به دی ماریا کارت داد، بعد یادش افتاد خطای هررا بوده به اونم کارت داد مردک کودن!
گل اول رو هم که میلاد گفت.

چه طرزحرف زدنه؟!
موقعیتامون خیلی بیشتر بودن از آرسنال، درسته 100% خوب نبودیم ولی از خیلی از بازی هامون بهتر بودیم. رو دو تا اشتباه احمقانه تو دفاع گل خوردیم و بعدشم با این وضع داوری و بیخودی 10 نفره شدنمون کار خاصی نمیشد کرد.
تعویض های ون حال اصلاً جالب نبودن، مخصوصاً اوردن یانوزای
اصلان جون من یادم رفت که کارت اول دیماریا جه شکلی بود!!!!!!!!
واقعا که، تو یه صجنه خطایی که هررا کرد، به 2تا بازیکن کارت زرد داد!!!!!!
حالا یکی بیاد به ما بگه Conspiracy Theory یعنی چی!!!!!!!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
به نظر من داور فاجعه بود ولی نباید گذاشت که حتی ونگال باخت رو به گردن داور بندازه تقلیل دادن باخت به اخراج دیماریا و سوت داور بی انصافیه در صورتی که ما بازیکنی مثل ماتا یا فالکائو رو داریم اصرار میکنیم که بهشون بازی ندیم درسته که شاید ناآماده باشند ولی حداقل یکی مثل فالکائو یک نبوغ ذاتی داره که شاید در شرایط خاص به کمکش بیاد در کل ناآماده بودن بازیکنها هم به مربی برمیگرده بخشیش و اینکه ما هیچ برنامه ای برای این بازی نداشتیم به شخصه هیچوقت نفهمیدم چرا ونگال ولبک رو فروخت نه اینکه چون امشب گل زد در کل منطقش رو نفهمیدم

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
خیلی جالبه !!!!
تو 1 خطا
هم به هررا کارت داد
هم به دیماریا "کارت اولش"
این داور جالبی بود
بگذریم
ضعیف بودیم باختیم :)
امیدوارم دخیا تمدید نکنه و بره
تو این تیم داره میسوزه
چقدر توپ بگیره
با تفکرات این پیر مرد فقط دخیا نابود میشه این سالای فوتبالش "بقیه بازیکنا که ول معطلن"
همین و بس
خب این از خان اول بازی های سخت :)
رستمم بیاد دیگه تیمو نمیتونه جمع کنه :general208:
از همه واسم ریکشن فن خال جالب تره
به یه ورشم نیست داور تپ و توپ کارت میده به بازیکنا
یادم یه فرگی بود
1جوری داد و بیداد میکرد کنار زمین داور حساب کار دستش میومد
اقا من سیمونه میخوام گلوپ میخوام
1کی که حرص بخوره واسه تیم :general501:
فی امان الله ;)

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
تو این دو سال چه عذاب ها که نکشیدیم
لقب شیاطین سرخ کجا و تیمای مویس و فنخال کجا
یادت بخیر فرگوسن
لقب موشهای سرخم از سر این بازیکنا زیاده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بنظر من اگه اون اشتباه رو والنسیا نمیکرد بازی مساوی میشد. در کل آرسنال خوب بازی کرد و توی حملات با نفرات بیشتری شرکت میکردن. اون شوت اسمالینگ از تو 6 قدم هم حیف شد که به هوا زد. فلاینی بنظر من امروز خیلی بد بود. این جام رو که از دست دادیم ولی امیدوارم این بازی واسمون تجربه ای شده باشه که توی لیگ نتیجه رو بگیریم.
موقعیتا رو ببین معین، اصلاً موقعیت نداشتن! شاید به جز گلاشون رو هم 3 تا موقعیت دیگه داشتن!
خیلی راحت تر از اینا باید می بردیم بازیو! قبل از اینکه بخوایم عقب بیفتیم!
اصلا این شخصیت بدرد سرمربی گری فوتبال نمیخوره
فکر نکنم اسم مویس در اندازه فن خال بزرگ باشه!
منم موندم والا، منم حرصم میگیره از رو صندلی نشستناش، ولی خوب منظور حرفم فقط همون فرق نشستنه بود! نه چیز دیگه، قیافش داد میزد چقدرر عصبانیه!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
حیف شد. دلم گرفت. اصلا حقمون حذف شدن نبود. نیمهء اول هر دو تیم خوب بودن و بازی قشنگ بود. ما که خیلی بهتر هم بودیم و همون نیمه می‌تونستیم برنده بیایم بیرون. اما نیمهء دوم اصلا بازی به هم خورد.

ما بد نبودیم اما بعد از اشتباه والنسیا، تیم افتضاح شد. بعد هم اخراج دیماریا که باعث شد بازی تیم به روی هوا. خیلی بد بود. حیف شد.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
حیف شد. دلم گرفت. اصلا حقمون حذف شدن نبود. نیمهء اول هر دو تیم خوب بودن و بازی قشنگ بود. ما که خیلی بهتر هم بودیم و همون نیمه می‌تونستیم برنده بیایم بیرون. اما نیمهء دوم اصلا بازی به هم خورد.

ما بد نبودیم اما بعد از اشتباه والنسیا، تیم افتضاح شد. بعد هم اخراج دیماریا که باعث شد بازی تیم به روی هوا. خیلی بد بود. حیف شد.
لایک شدید!
نیمه اول یه بازی خوب بود که دو تا گل هم داشت، ولی نیمه دوم نه فقط تیم ما، کل بازی به هم ریخت دیگه، هنوزم میگم ذفاع چپشون بلرین باید اخراج میشد واسه اون خطا...
ولی خوب در کل شد یه بازی کثیف تو نیمه دوم که متأسفانه باختش واسه ما بود

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
منم موندم والا، منم حرصم میگیره از رو صندلی نشستناش، ولی خوب منظور حرفم فقط همون فرق نشستنه بود! نه چیز دیگه، قیافش داد میزد چقدرر عصبانیه!
اصلا بیا بیخیال داوری بشیم

تعویض های این مردک گند زد به تیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلا بیا بیخیال داوری بشیم

تعویض های این مردک گند زد به تیم
تعویضا که بد بودن،
البته افشین نیمه اول رو حماقت دفاع گل خوردیم، اینکه جونز رو اورد خوب بود، ولی کاش جای اسمالینگ میوردش و میذاشت شاو بازی کنه، درسته خوب نبود نیمه اول ولی نیمه دوم اسمالینگ خیییلی بد بود!
تعویض یانوزای هم که واقعاً نمیتونم در کنم!
البته البته البته، یادمون نره خیلی از بازی ها رو با همین تعویضای ون حال بردیم، کلاً تغییر تاکتیکای شدید زیاد میده تو تیمش در طول بازی، یه وقتایی جواب میده، یه وقتایی به فاk :D

بالا