• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان بیخیال. یک بازی ارزش این رو نداره که بخوایم همدیگه رو ناراحت کنیم و از طرفی بجای نقد محترمانه و منصفانه با انوع و اقسام توهین پست بذاریم. تو 11 بازی اخیر با آرسنال 7 تا برد داشتیم و 2 تا مساوی و با بخت امشب 2 تا باخت. والا از بردن همین آرسنال تو زمین خودشون هنوز چندماه نگذشته درحالیکه اونها بعد از 8 سال تونستن مارو تو زمین خودمون ببرن. اگه جای اونها بودیم عکس العملمون چی بود؟! بازی رو بردن و مبارکشون باشه. بازهم میگم بنظر من این بازی نه اونها کار خاصی کردن و نه ما. اونها هم بازی رو روی اشتباهمون بردن که بالاخره جزئی از بازیه. دی ماریا هم بعد از کارت زرد اولش به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دوم رو گرفت که اوج غیرحرفه ای گریش بود ولی خوب کارت زرد اول اشتباه بود و همه هم دیدن و البته اشتباه داوریی هم جزئی از بازیه.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
وای الهی گوگولی بپا توجیه نکننت پول تو جیبیت رو هم نگه دار لازمت میشه فردا تو مدرسه خوراکی بخر .کلا از ادمایی که احساس میکنن خیلی میفهمن خوشم نمیاد

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
تنها دو نفر این چند وقت تیمو سرپا نگه داشتن .دخیا و رونی که احتمالا بالای 90 درصد دخیا رو سال دیگه نخواهیم داشت

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
اون صحنه که زدنش بخاطر شبیه سازی کارت گرفت یا اعتراض ؟ من اینجاشو نگرفتم دقیق
کارت زرد اول رو دقیقه 77 گرفت که دستش رو کشید و خورد زمین. حالا اگه بگیم خطا هم نبود و برخورد آنچنانی نداشت ولی دیگه کارت هم نداشت چون توی محوطه جریمه و به قصد پنالتی گرفتن که نبود و بعد از زمین خوردن هم بلافاصله بهش کارت داذ که قبل از کارت زرد اول اعتراضی هم به داور نکرده بود. بعدش اعتراض کرد که داور کارت زرد دوم رو بهش داد.

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
که این نوع کارت دادن معمولا دیده نمیشه :|
من فک میکردم کارت اولش رو زمانی که با هررا تکل زدن گرفته
که اونم عجیبه تو 1 صحنه ی خطا به 2 نفر کارت بدی
شبکه تلویزیونیشون که اینجوری تگ زد
حالا نمیدونم دقیق

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداشی که گفتی چرا موقع شکستا پست میدم شما پستای منو ندیدی برو اون تاریخی که 6 گل تو خونه از سیتی خورد تیم رو ببین من پست گذاشتم این باخت باخت خوبی بود و نتیجه خوبی خواهد داشت و فرگوسن متقاعد میشه تو خط حمله ضعیفیم و بازیکن میخره و فن پرسی و قهرمانی با اون اختلاف نتیجه همون باخت بود فرگوسن از هر باخت درس میگرفت برای بعد چیزی که امکان نداره تو این ادم لجباز پیدا شه تو هر بازی بهترین بازیکن تیمو تعویض میکنه
هیچوقت به اندازه ای از که از باخت منچستر و بارسلونا ناراحت میشم از باخت تیم ملی ناراحت نمیشم همونطوری که قبلا هم گفتم ترسم از تبدیل شدن به تیمی مثل لیورپول هست وقتی شما به جام نرسی قید بازیکن های عالی و خوب رو هم باید بزنی ایا اگه این منچستر همون متجستر قهرمان اروپا بود دخیا بازم میخواست بره ؟

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
متاسفانه دیماریا تو این بازی (لااقل) خیلی زیاد و خیلی بیخود و از همه بدتر خیلی ناشیانه زمین می‌خورد و انتظار داشت که داور خطا بگیره. نود درصد مواقع هم نه خطا بود و نه تمارض. چون به هر حال تقریبا همیشه برخوردی وجود داشت، بنابراین شکی نیست که داور نمی‌بایست این رو به حساب تمارض بگذاره. اما اصلا هم در حدی نبود که بخواد زمین بزنش یا مصدومش کنه. فقط بنظرم آب و روغنش رو زیاد می‌کرد. داور احمق هم از اول این رو دید و تصمیم گرفت عکس‌اش رفتار کنه.

من به این شیوهء بازی دیماریا میگم لوس‌بازی. که با تلفیق حماقت داور، تبدیل شد به فاجعهء اخراج.

نمی‌دونم اصلا چه اتفاقی در دو تا تیم افتاد. انگار تو رختکن بهشون گفتن بچه‌ها بی‌خیال. برین گند بزنین. نه به اون نیمهء اول قشنگ و نه اون نیمهء دوم بی سروته.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
داداشی که گفتی چرا موقع شکستا پست میدم شما پستای منو ندیدی برو اون تاریخی که 6 گل تو خونه از سیتی خورد تیم رو ببین من پست گذاشتم این باخت باخت خوبی بود و نتیجه خوبی خواهد داشت و فرگوسن متقاعد میشه تو خط حمله ضعیفیم و بازیکن میخره و فن پرسی و قهرمانی با اون اختلاف نتیجه همون باخت بود فرگوسن از هر باخت درس میگرفت برای بعد چیزی که امکان نداره تو این ادم لجباز پیدا شه تو هر بازی بهترین بازیکن تیمو تعویض میکنه
هیچوقت به اندازه ای از که از باخت منچستر و بارسلونا ناراحت میشم از باخت تیم ملی ناراحت نمیشم همونطوری که قبلا هم گفتم ترسم از تبدیل شدن به تیمی مثل لیورپول هست وقتی شما به جام نرسی قید بازیکن های عالی و خوب رو هم باید بزنی ایا اگه این منچستر همون متجستر قهرمان اروپا بود دخیا بازم میخواست بره ؟
آقا حامد این پستتون رو با پستهای قبلیتون مقایسه کنید لطفا. بنظر خودتون اینجوری نقد کردن بهتر از نقد با کلمات و توصیفهای نامناسب نیست؟

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
من به این شیوهء بازی دیماریا میگم لوس‌بازی
دقیقا
سبکی که رونالدو با 1 خرس عروسکی تو فینال 2009 ایفا کرد :)
مشکل تیمای کوجیک اینه که وقتی میبازی بهشون طرفداراشونو نمیشه جمع کرد : )) " من به تیمی که عقبه قهرمانی و سلطه نداشته باشه میگم کوچیک . کار به الان و بازیکناشون ندارم "
گرفتاریه تیم اونجاییه که نمیتونن گل بزنن - حالا موقعیت این بازی به اون صورت نبود - ولی گلم نمیتونن بزنن
پاس عقبم باید از برنامه تیمی حذف شه
ایوانز محروم شد . مسئولیت پاسای رو به عقب و والنسیا به عهده گرفته

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
قبول دارم حرفتو ولی من شروع کننده نبودم.در کل با توجه به هزینه ای که شده و ضرر مالی سهمیه لیگ قهرمانان رو نگیره این اقا به نظرم راحت باید بندازنش بیرون این کسی نیست که ده سال هم فرصت داشته باشه تیم درست کن باشه بعد از اینهمه بازی هنوز داره ترکیب تیمو امتحان میکنه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان ارامش خودتون رو حفظ کنید

در کل تیم بد بود و یه جورایی باز هم چوب لجاجت ها یا ترس یا احتیاط بیش از اندازه فان خال رو خوردیم

با این وضعیت و این سبک بازی که همش امید و افرین هامون به دخه آ باشه من هم موافقم که سهمیه اروپا هم در دسترس نیست

من نمیدونم واقعا چه بلایی سر این تیم اومده اما چند وقتیه که بازیهای تیم رو مثل سابق دنبال نمیکنم
چون نه خوب بازی میکنیم و نه نتیجه عالی ای میگیریم
بردها همه با حداقل اختلاف
تو هر بازی مدیون دروازه بان بودن
استرس از دست دادن پیروزی تا اخرین ثانیه بازی

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
حداقل کاری که میشد کرد این بود که فالکائو بجای فلینی استفاده بشه ، منِ ناوارد و ناشی این به ذهنم میرسه .
فلینی جز تو سر توپی که زد و خودش هم جا موند کار دیگه ای نکرد .
زمانی که مورینیو پپه رو میفرستاد جلو به عنوان shadow striker" یا پپ که پیکه رو میفرستاد جلو
پپ کجا پیکه رو میفرستاد جلو که ما یادمون نمیاد ؟؟
در مورد مورینیو حرفی ندارم .

.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
مهم نیست که باختیم چون محتاج جام نیستیم. حتی اگه همین امشب میبردیم و قهرمان هم میشدیم فرقی به حال مون نمی کرد. هدف ما تاپ 4 بوده و هست. برای رسیدن به اون باید تلاش کنیم.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
منم همینو میگم بازی های ما که بردیم رو نگکاه کنید اصلا هیچی نداریم واسه ارائه باز یبا لیورپول و ارسنال که فقط و فقط روی حرکات دخیا برنده شدیم .تنها نیمه اول بازی با تاتنهام خوب بودبه نظرم

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
بازی دیشب خیلی حالمو گرفت. یعنی در اصل حالم از این شیوه بازی بهم خورد.
دیماریا که واقعا حیف اون همه پولی که بابتش دادیم. یانگ هم دریغ از یک سانتر موفق و خوب. والنسیا هم که اصلا با دیماریا هماهنگ نبود که هیچ. یه پاس رو به عقب مرگبار هم داد تا بازی افتضاحشو تکمیل کنه. من موندم اینا تو تمرینات چه چیزی رو تمرین میکنن که بعد از این همه مدت هنوز با هم هماهنگ نیستن.
فن خال هم که دیگه جای هیچ حرفی برای گفتن نذاشته. با این تعویض های خودخواهانش فقط میخواد سلطه خودش روی بازیکنا رو ثابت کنه و اصلا موفقیت تیم براش مهم نیست.
ولی دم رونی گرم که خوب بازی کرد. اما یه نفری هم نمیشه یه تیم رو یدک کشید.
دخیا هم خوب کار کرد و روی گلها مقصر نبود.
در کل بنظرم تیم اصلا خوب کار نمیکنه و با این رویه حتی گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان هم درو از دسترسه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حداقل کاری که میشد کرد این بود که فالکائو بجای فلینی استفاده بشه ، منِ ناوارد و ناشی این به ذهنم میرسه .
فلینی جز تو سر توپی که زد و خودش هم جا موند کار دیگه ای نکرد .

در مورد مورینیو حرفی ندارم .

.
منظورش بازی تو نیوکمپ با اینتر هستش...

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
والا 1 بازی بود کلا پیکه جلو بود
یادم نیست
بازی های بارسارو بخاطر پاسای خیلی زیاد و بیخود اون موقعش کم نگاه میکردم خاطرم نیست دقیق

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب یه سوال دوستان؟؟؟ از عملکرد خریدهای امسال راضی هستید؟؟؟
آیا به نظرتون عقلانی هستش که 200 میلیون دیگه در اختیار فن خال قرار بدیم امسال واسه خرید؟؟؟؟
http://www.goal.com/en/news/1717/ed...ted-to-spend-another-200m-on-new?ICID=HP_BN_5
به شخصه از خرید روخو و شاو و هررا و بلیند(برای پست کناری) راضی بودم، ولی از ابتدا با خرید فالکائو و دیماریا کاملا مخالف بودم و هستم...
مهمتر از همه عملکرد بازیکنهایی هستش که خریداری شدن، که واقعا گریه آور هستش...

Last edited:
بالا