• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
@افشین
یه طوری میگی انگار تا وقتی رئیس بود هر سال اف ای کاپ مال ما بود. نخیر، ما خیلی وقته این جام رو نبردیم.
حالا فرض کن یه اف ای کاپ بیشتر از ما داشته باشن، چی میشه؟ تونستن قهرمان اروپا بشن؟ بیخیال کل کل با اونا باش. قدیمی ترین هست ولی معیار یک تیم تو انگلیس با قهرمانی تو لیگ مشخص میشه.
سقف آرزوها پایین نیومده ما الان تو شرایطی هستیم که فعلا باید به تاپ 4 رضایت بدیم. فنخال قول داده تو 3 سال قهرمان لیگ بشه و من حاضرم این وقت رو بهش بدم چون میدونم میتونه با اینکه از نظر شما CV نداره.
بازی دیروز که خیلی مضحک بود. داوری رو که خودت گفتی. هر دو گل هم روی اشتباهات خودمون بود وگرنه تا 24 ساعت هم بازی می کردیم نمیتونستن 1 گل هم بزنن.

در کل من به خاطر یه باخت همه چی رو زیر سوال نمیبرم. بازی های مهمی داریم و باید سعی کنیم تو اونها نتیجه لازم رو بگیریم. بازی های سختی که من هم مثل شما نگرانم که نکنه نتونیم نتایج لازم رو بگیریم. ولی نا امید نیستم.

امیر جان شما منظور منو درست متوجه نشدی. من میگم نمیشه همش یه جام رو از دست بدیم و بگیم مهم نبود. اول فصل لیگو از دست دادیم همه گفتن مهم نیست و کسب سهمیه الویته. تو اتحادیه با اون افتضاح حذف شدیم دوباره گفتن بابا اینکه اصلا مهم نیست ارزشی نداره
حالا تو اف ای کاپ هم به همین ترتیب. من اصلا به کل کل با اونا کاری ندارم چون 10 سال دیگه هم بگذره بازم نمیتونن به ما برسن
من به عنوان یه طرفدار نمیتونم تحمل کنم تیمم مثل بعضی تیمای دیگه 8 سال منتظر گرفتن جام بمونه چون اصلا منطقی نیست تیمی که فقط یکسال با قهرمانی فاصله گرفته به این روز بیوفته
شما فکر میکنی فن خال دلش به حال تیم و طرفدارا میسوزه؟ نه ! دنبال این هست که این سه فصلم بگذره و حقوقشو کامل بگیره بره سراغ گلف بازیش! قرار داد این اقا سه سالس. یعنی میخواد تو سال سومش یه تکونی به خودش بده؟
باخت به ارسنال نتیجه حماقت بازیکن خودمون بود بله ولی تعویضای این اقا رسما تیمو نابود کرد!
شما به من بگو. این منطقیه که وقتی داری تو خونه بازی میکنی(اونم تو یه بازی حذفی که نتیجه تساویش منجر به بازی تکرار تو خونه حریف میشه) دو تا تعویض دفاعی انجام بدی اونوقت حریفت تعویضاش تهاجمی باشه!؟ تازه بعد از اخراج دی ماریا و عقب افتادن بجای اینکه یه مهاجم وارد زمین بکنه یانوزای جوونی رو اورد که دنبال نشون دادن خودشه و فکر تیم نیست
من تو قیافه این طرف همون چیزی رو میبینم که تو قیافه مویس اواخر فصل پیش میدیدم!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
من نمیدونم چه اتفاقی میافته که فالکائو اینجوری میشه یانگ طوری میشه که همه مسخرش میکنن و ترول میسازنن بابا این یانگ تو وستهام یپا روبن بود واسه خودش حرکات سرعتی حرکت تو عرض و ضربه زدن چه مرگش شده خدا میدونه البته این بدبخت اصلا مدافع نبوده و نیست این تا جایی که من یادمه همیشه هافبک بود و بیشتر جلو بای میکرد این اوانز درسته بد بود نه دیگه به این فضاحت ماتا تو چلسی بهترین بازیکنشون بود وقتی از این بازیکن ها حتی یه بازی خوب و قابل قبول جلوی تیم هایی مثل وست بروم و ساندرلند و استون ویلا و هال سیتی و ... در نمیاد مطمئنا مشکل از مربی هست دیگه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان عزیز لطف داشتن به من تو این مدت، هیچ وقت هم کم نگذاشتن، الان هم اونقدر حرفهای جالب و با محبتی زدن که نتونستم جوابشون ندم...
واقعا خاک بر سر من که بخوام بخاطر اختلاف نظر با دوستان از تاپیک دست بکشم، هر کسی نظر خودش رو داره و قابل احترام، اگه قرار بود که اختلاف نظر نباشه که بگفته معین جان که تاپیک ارزشی نداشت...اصلان جون :D:D:general304::general304::general304:
من که نگفتم از فن بودن تیم دست میکشم، گفتم که فقط میخوام یه مدتی از تاپیک دور باشم، شاید آرامش به تیم برگرده...
از راه دور من وودوو میخونم واسه تیم، مطمئن باشید...
rose-gif.773615
rose-gif.773615
rose-gif.773615
rose-gif.773615
rose-gif.773615

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
وقتی بزرگترین نشریات دنیا بهترین تیم نقل و انتقالات رو منچستر میدونن چجور میشه ناراضی بود
سوای بازیکنای بدی که خریداری شدن خرید دی ماریا و فالکائو بنظر منم بزرگترین خریدای این فصل اروپاس
فقط کو استفاده کننده
دادن دست فنخال این تیمو
کسی که ابزار هجومیش رونی و فانپرسی و فالکائو و دی ماریا باشه. دروازبانی مثل دخیا داشته باشه نتونه استفاده کنه به درد جرز لای دیوار میخوره
کاش همین تیمو بدن دست مورینیو
ما هم همه داریم همینو میگیم اینهمه بازیکن داره و هیچ غلطی نکرده رئال و بارسا مدافعین داغونی دارن ولی با خط حمله جورون رو میکشن خط حمله ما و کلا بازیکنای تهاجمی این تیم واقعا عالی هستن اما هی چپ و راست جابجاشون میکنه ترکیب های مزخرف میچینه من نمیدونم تو اون جزوش چی مینویسه دهن مارو صاف کرده با این ترکیب چیدنش

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد آخه آرامش تیم چه ربطی به بحثهای ما تو پی تی داره؟! به قول مهدی دست خودت نیست نخوای اینجا پست نذاری :D
دیگه وقتی مهدی یه حرفی بزنه مگه میشه روش حرف زد:general509:
اصلا هیچی نگو که اگه مهدی عصبانی بشه دیگه واویلا میشه. تازه آرش رو نگفتم که مثل آتش زیر خاکستر میمونه و اگه تو پست نذاری شعله ور میشه و اولین نفر هم آتشش دامن من رو میگیره و تبدیل به خاکسترم میکنم :general410:
ما منتظر پستهای تو همیشه هستیم گفته باشم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حامد کنجکاوی بدونی تو جزوش چی مینویسه؟ اینهم گوشه ای از فعالیت فن خال در جزوش:
دوستان صرفا برای عوض شدن جو تاپیک این ترول رو گذاشتم :D
troll_football_image_200cfa6b8a88e868caf38dff6b3937cd.jpg

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
679.gif

میلاد یاد اون پینوشت همایون بیفت!:p

ما همه باهم رفیقیم ماهمه باهم رفیقیم ما همه باهم رفیقیم. حالا ماهمه باهم رفیقیم. عا ماشالا ماهمه باهم رفیقیم. بلند.صدا نمیاد. ماهمه باهم رفیقیم ما همه باهم رفیقیم. همه بگن. ماهمه باهم رفیقیم ماهمه باهم رفیقیم. پ ن: کوبانی تنها نیست:D

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان عزیز لطف داشتن به من تو این مدت، هیچ وقت هم کم نگذاشتن، الان هم اونقدر حرفهای جالب و با محبتی زدن که نتونستم جوابشون ندم...
واقعا خاک بر سر من که بخوام بخاطر اختلاف نظر با دوستان از تاپیک دست بکشم، هر کسی نظر خودش رو داره و قابل احترام، اگه قرار بود که اختلاف نظر نباشه که بگفته معین جان که تاپیک ارزشی نداشت...اصلان جون :D:D:general304::general304::general304:
من که نگفتم از فن بودن تیم دست میکشم، گفتم که فقط میخوام یه مدتی از تاپیک دور باشم، شاید آرامش به تیم برگرده...
از راه دور من وودوو میخونم واسه تیم، مطمئن باشید...
rose-gif.773615
rose-gif.773615
rose-gif.773615
rose-gif.773615
rose-gif.773615

این روزا سخت از اونه که باور کنی
مگه میشه بی تاپیک منچستر سر کنی؟؟؟؟؟؟
کوبانی تنها نیست

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
من فکر میکنم ما وسط راه و بین هیاهوی رسانه ها و خودمون گم شدیم و لازم میدونم که به چند نکته اشاره کنم..
از زمان سرمت بازبی و شاید قبل تر از اون تیم ما قرار رو برروی سرمایه گذاری روی استعدادهای جوان که خود باشگاه تربیت میکنه گذاشت و تصمیم گرفته شد که بر مبنای آکادمی خوبمون بتونیم بازتولید خوبی هم داشته باشیم کاری که سرالکس اون رو بعد از یک وقفه چند ساله بعد از دور سر مت بازبی از نو شروع کرد و تونست برای تیم افتخاراتی کسب کنه این افتخارات فقط یکسری جام و عدد نبود و همه میدونیم که باشگاه به یک برند معروف تبدیل شد برندی که برای خودش شخصیت داره و کاریزما و من شما رو کیلومترهای اینورتر دلبسته خودش کرده و میتونه توی فوتبال امروز دنیا که مبتی بر گردش سرمایه مالی و انسانی هستش همه چیز رو به باشگاه بیاره و خروجی تیم رو بالا ببره
ولی این رویا یک جاهای تلخ شد... سرالکس هم مثل هر رییس دیگه ای عمرش تموم شدنی بود و اون رفت و برخلاف روال تیم های دیگه دنیا سرمربی قبلی سرمربی بعدی رو انتخاب کرد مویس اومد و نتیجه نگرفت خیلی ها میگفتن مویس تیم قهرمان رو تحویل گرفته و باید بتونه حداقل جز چهار تا باشه!!! سرالکس مویس رو آورده بود که سیاست باشگاه به نوعی دنبال بشه ولی اون دم از خرید رونالدو و گرت بیل میزد هر چند که همین یانوزایی که الان افت کرده حداقل در دوره مویس بهش میدان داده شد و یک جرقه های امیدی زده شد ولی یکی مثل زاها رو سوزوند و شاید فوتبال اون رو هم برای همیشه خراب کرد

به هر شکل باشگاه و مدیرانش تحت کشمکشهای فراوان به نظر میرسید به این نتیجه رسیدن که برای رسیدن به نتیجه در کوتاه مدت باید دست به جیب بشن این وسط کسانی مثل اسکولز اومدن و گفتن که آکادمی نباید فراموش بشه چرا که خواستگاه منچستره و شیخ های سیتی دارن حتی روی آکادمیشون هم خوب کار میکنن...چه کسیه که ندونه امروزه روز حتی شرکت هایی مثل کوکاکولا و مک دونالد هم برندشون در خطر انقراضه چون بازار رقابتی هر برندی رو میتونه حذف کنه مدیران باشگاه فکر کردند که تیم احتیاج به تغییر در نگرش داره و مویس برای نتیجه گیری در کوتاه مدت کوچیک بود و اسم و رسمی نداشت....
اونها ونگال رو آوردن تا یک تیمی بسازه که بتونه مدعی باشه مثل روندی که مثلا چلسی چند سال قبل در پیش گرفت با این تفاسیر که اونها هیچی نبودن و ما دو فصل قبل از شروع بازسازی تیم قهرمان شده بودیم ما برای این کار ونگال رو وارد تیم کردیم اون گفت پروژه سه ساله داره و حرفهاش منطقی به نظر میرسید ما یکسری اشتباهاتی به شکل ساختاری مرتکب شده بودیم و این بازسازی زمان میبرد و خرید میلیونی کردیم رکوردها رو شکستیم ولی الان با گذشت این مدت هیچ اثری از بازسازی تیم به شکل عینی دیده نمیشه ما جام اتحادیه و حذفی رو از دست دادیم و اگر بدبین باشیم با باختن جلوی تاتنهام و لوزرها حتی تا دو هفته آینده میتونه پرونده این فصلمون بسته بشه کسی منکر رزومه ونگال نیست ولی وقتی ما سیاست باشگاه رو عوض کردیم و دست به خرید با قیمت بالا زدیم پس نمیتونیم که خیلی منتظر بشینیم که جواب بگیریم چون سرمایه زیادی از باشگاه خارج شده و با نتیجه نگرفتن این فصل ضرر خواهیم کرد
ونگال تا اینجای قضیه ایرادهای ریز و درشت فنی تیمش رو سعی کرده با امتحان کردن ترکیبهای متفاوت رفع کنه ولی موفق نبوده اون توی لیگ وضعیت سختی داره و دو جام دیگه رو هم از دست داده وضعیت خیلی مشخصه ونگال اینجا نیست که فقط مثل اوایل دوره سرالکس یک تیم رو بسازه و منچستر و برندش هم دیگه اون چیزی که ۳۰ سال قبل بودن نیستن فوتبال دنیا و روشهای سرمایه گذاری هم تغییر کرده حالا اگر ونگال توی این بازیها نتیجه نگیره و مثلا از دو بازی آینده کمتر از دو امتیاز بگیره چاره ای جز اخراجش نیست ونگال هم اینو خوب میدونه این چیزیه که سرمایه داری در فوتبال به یک تیم در حد یونایتد دیکته میکنه ما تغییر روند دادیم و دیگه نمیتونیم خیلی منتظر معجزه یک فرد باشیم نمیتونیم با سادگی بگیم خرید دیماریا یا ....اشتباه بود چون باشگاه باید تاوانش رو پس بده و وقتی چنین اشتباهاتی صورت میگیره اولین قربانی سرمربی تیم خواهد بود حالا اگر ما نتیجه بگیریم که خوب مشخصه ونگال میتونه امید به فصل آینده هم داشته باشه و جبران اشتباهاتش ولی اگر نگیریم اون که این روزها رسانه های انگلیسی لقب شارلاتان رو بهش دادن اخراج میشه خودش هم خوب اینو میدونه که فقط با ژست گرفتن نمیشه روی نیمکت جایی مثل منچستر نشست .... این وسط ما هم ضرر خواهیم کرد... ضرر اینکه بالاخره ما ونگال رو انتخاب کردیم و حتی توی همین فروم هم وقتی ونگال میومد اکثریت باهاش موافق بودن یا حداقل تنها گذینه مناسب پیش رو میدیدن... هر اشتباهی یک تاوانی داره شاید تاوان انتخاب اشتباه ونگال یک فصل دیگه پشت چراغ لیگ قهرمانان موندن باشه.....

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با نمایش فاجعه بار دیشب رئال و خصوصا کاسیاس که هر توپی رو با دفع ناقص می انداخت جلوی مهاجمان شالکه باید منتظر افزایش فشار رئال برای جدا کردن دخیا از منچستر باشیم
روی کین و جیمی کرگر هم پیاز داغشو زیاد کردن و گفتن که رئال به دروازه بان جدید نیاز داره نمی دونم مشکلات رئال به این دو تا چه ربطی داره که شدن کاسه ی داغ تر از آش
تا الان هم دخیا حاضر به تمدید قرارداد نشده اگه تا پایان فصل حاضر به این کار نشه مجبوریم همین تابستان بفروشیمش وگر نه بعدش باید یا با قیمت خیلی کمتر از چیزی که ارزش داره ردش کنیم بره مثل کاری که بایرن مجبور شد با کروس انجام بده یا منتظرم باشیم که با اتمام قراردادش بازیکن آزاد بشه و باشگاه رو ترک کنه که در این صورت هیچی بهمون نمی رسه مثل کاری که لواندوفسکی با دورتمند کرد

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
یعنی این تیم پدر منچستر و دراورده انگار منچستر تیم جوانان باشگاه مادرید که هر کی خوب بود میتونه بره تیم اصلی .از نظر من تیمی که ادعای بهترین بودنو داره باید بتونه بهترین هاشو نگه داره دوستانی که ارزوشون رفتن به بارسا و مادریده از همون اول نباشن بهتره به نظرم رونالدو رو نخواهند فروخت حداقل یکسال دیگه ولی بدشون نمیاد بیل رو بندازن به منچستر دخیا به اضافه 60 70 تا هم بگیرن یعنی اگه. این حرکتو انجام بده یونایتد هیچ شکی در حماقت مدیرانش نمیکنم این از مربی اوردن اونم از بازیکن خریدن دیماریا بسیار از بیل بهتره

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
پس از مدتها فرصتی پیش اومد یه 70-60 دقیقه ای تقریبا بازی منچستر - آرسنال رو دیدم
دوستان منچستری یه سوال
این مارکوس روخو با چه مبلغی اومده منچستر؟
قبلا کدوم باشگاه بوده؟
خیلی عذر میخام از هواداری های منچستر این از فاجعه هم اون ور تره بازیش
البته شایدم این بازی خوب نبوده و بازی خوبم داشته ولی در کل به نظر من در حد منچستر نیست
این نظر شخصی منه اگه ناراحتتون میکنه بگید پاک کنم کلا پست رو

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
پس از مدتها فرصتی پیش اومد یه 70-60 دقیقه ای تقریبا بازی منچستر - آرسنال رو دیدم
دوستان منچستری یه سوال
این مارکوس روخو با چه مبلغی اومده منچستر؟
قبلا کدوم باشگاه بوده؟
خیلی عذر میخام از هواداری های منچستر این از فاجعه هم اون ور تره بازیش
البته شایدم این بازی خوب نبوده و بازی خوبم داشته ولی در کل به نظر من در حد منچستر نیست
این نظر شخصی منه اگه ناراحتتون میکنه بگید پاک کنم کلا پست رو
تیم قبلیش اسپورتینگ بوده قیمتش هم فکر کنم 16 میلیون پوند
در منچستر نوسان زیاد داره کلا جز دخیا همه ی بازیکنا نوسان دارن
فعلا شخصیت جدید منچستر بعد از رفتن فرگوسن درست و حسابی شکل نگرفته این بالا و پایین بازی کردن بازیکنا قابل درکه

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
l:
جا داره این نکته رو هم متذکر بشم که تمام این تیما از رقابت های اروپایی حذف شدن(سیتی هم احتمالا میشه)
مشاهده پیوست 774676
سخت ترین بازی ها مال ماست. اون 2 بازی اول هم از همش مهمتره. تاتنهام رو حتما باید ببریم. لیورپول هم مساوی کنیم خوبه. اگه به حریف گلی هدیه ندیم و اخراجی ندیم میتونیم به نتیجه امیدوار باشیم.

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
خب دوستان ظاهرا دیپای با آمار درخشان خود نه تنها منچستر را بلکه تیم هایی چون یوونتوس تاتنهام و بایرن مونیخ را جذب خود کرده و توانسته با زدن 16 گل در 22 بازی خود را برترین بازیکن لیگ هلند تبدیل کند
ولی مسلما چیزی که همگان می دانند او فن خال را مانند پدری برایه خودش می داند و شاید این شانس یونایتد را خیلی بیشتر برای جذب او می کند و اکنون او با چراغ سبزی آشکار به نوعی اعلام کرد که هر چه زودتر آماده پیوستن به یونایتد است.
این بازیکن 21 ساله در ابتدا خبری در توییتر که مبنی بر انتقال او به یونایتد بود را لایک کرده و پس از مدتی دیگر او توییتر منچستر را نیز دنبال کرده و با این کار ها به گونه ای به منچستر چراغ سبز داده است.
memphis-depay-563450.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ممفیس دیپای بازیکن خوبیه. امیدوارم جذبش کنن . جوان هم هست

بالا