• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
بلیند و هررا خوبن به نظرم
کلا بازیکنایی که سفت بازی میکنن به درد بخورن "اگه مصدوم نشن به خاطر این سبک بازیشون"
شاو و روخو هم خوبن
ولی آزمون و خطا دفاع های جوونمون بد موقعی به هم خورده
معمولا دفاع جوون کنار 1 دفاع با تجربه رو میاد
فالکائو گذشته ش گول زد فن خال رو فک کنم " و البته نبود مهاجم دیگه ای برای خرید "
دیماریا بازیکن خوبیه نه تو انگلیس + اینکه کنار 1کی 2تا بازیکن سریع دیگه باید باشه به نظرم تا جواب بده

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
بنده هم تا حدودی با نظر شما موافقم...
روخو و هررا و بلیند رو میپسندم. اما با بازی شاو زیاد حال نمیکنم.
با خرید بازیکنانی از قبیل دیماریا هم مخالف نیستم. اما اینکه اینقدر هزینه فقط بخاطر بازیکنی مثل دیماریا اشتباهه. دیماریا خوبه. اما نه با این قیمتی که ما خریدیم. بنظرم بهمون انداختن:D
از بازی فالکائو هم خوشم میومد. اما نمیدونم چرا از وقتی اومد تو منچستر. دیگه زوارش در رفت و اون فالکائوی همیشگی نیست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان نظرتون در یک کلمه بگید، درکل از خریدهای تیم راضی هستید یا خیر...
چون میخوام در ادامه این رو بپرسم که آیا از وضعیت تیم راضی هستید یا خیر؟؟؟

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
با کمال ترس و لرز عرض می‌کنم که بنده با خرید بازیکنی به قیمت دیماریا مخالف هستم و همون موقع هم که دوستان اونقدر از این خرید و امثال این جور خریدها، ذوق زده بودند، خوشحال نبودم. من از این که معادلهء همیشگی بین ما و رئال مادرید، برعکس شد، عمیقا توی ذوقم خورد.

می‌دونید که من کلا به بازی و فلسفهء باشگاه، نگاه خودم رو دارم. پیروزی، یا موفقیت به هر قیمتی رو اصلا قبول که نداردم هیچ، مخالفش هم هستم. شاید برای این که نه اهل کل‌کل کردن هستم (قبلا ازش خوشم نمی‌اومد اما الان دیگه از این کار نفرت دارم) و نه شرط بندی.
با خرید هررا و شاو و بلیند هم موافقم و معتقدم باید صبر کرد تا تیم جدید ساخته بشه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با کمال ترس و لرز عرض می‌کنم که بنده با خرید بازیکنی به قیمت دیماریا مخالف هستم و همون موقع هم که دوستان اونقدر از این خرید و امثال این جور خریدها، ذوق زده بودند، خوشحال نبودم. من از این که معادلهء همیشگی بین ما و رئال مادرید، برعکس شد، عمیقا توی ذوقم خورد.

می‌دونید که من کلا به بازی و فلسفهء باشگاه، نگاه خودم رو دارم. پیروزی، یا موفقیت به هر قیمتی رو اصلا قبول که نداردم هیچ، مخالفش هم هستم. شاید برای این که نه اهل کل‌کل کردن هستم (قبلا ازش خوشم نمی‌اومد اما الان دیگه از این کار نفرت دارم) و نه شرط بندی.
با خرید هررا و شاو و بلیند هم موافقم و معتقدم باید صبر کرد تا تیم جدید ساخته بشه.
خوب خود بنده هم گفتم که فلسفه باشگاه رو دوست داشتم و یکی از دلایل فنهای زیاد باشگاه همین فلسفش بوده و هست، ولی قبلا هم بحث کردیم که این فلسفه تا وقتی جواب میداد که رئیس وحود داشت، الان این فلسفه اصلا معنی نداره و جواب نمیده، پس دلیلی واسه بحث در موردش نمیبینم...
جواب رو فقط در یک کلمه بگید که از خریدهای امسال راضی هستید یا خیر...
در ادامه از وضعیت تیم راضی هستید یا خیر...
میدونم خیلی کلی هستش، ولی در کل باید تکلیف خودمون رو روشن کنیم...
هیچ کس خاکستری نباید باشه از نظر من...در حقیقت ما در جایی نیستیم که خاکستری معنی بده دیگه...

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
دوستان نظرتون در یک کلمه بگید، درکل از خریدهای تیم راضی هستید یا خیر...
چون میخوام در ادامه این رو بپرسم که آیا از وضعیت تیم راضی هستید یا خیر؟؟؟

وقتی بزرگترین نشریات دنیا بهترین تیم نقل و انتقالات رو منچستر میدونن چجور میشه ناراضی بود
سوای بازیکنای بدی که خریداری شدن خرید دی ماریا و فالکائو بنظر منم بزرگترین خریدای این فصل اروپاس
فقط کو استفاده کننده
دادن دست فنخال این تیمو
کسی که ابزار هجومیش رونی و فانپرسی و فالکائو و دی ماریا باشه. دروازبانی مثل دخیا داشته باشه نتونه استفاده کنه به درد جرز لای دیوار میخوره
کاش همین تیمو بدن دست مورینیو

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مهم نیست که باختیم چون محتاج جام نیستیم. حتی اگه همین امشب میبردیم و قهرمان هم میشدیم فرقی به حال مون نمی کرد. هدف ما تاپ 4 بوده و هست. برای رسیدن به اون باید تلاش کنیم.
امیر جان شاید برای شما مهم نباشه ولی برای من هست

بابا شماها چرا اینطوری هستید اخه؟ این تیم فقط یه فصله با اوجش گرفته حالا باید سقف ارزو هامون بشه سهمیه غیر مستقیم!؟

اف ای کاپ قدیمی ترین جام جهانه تا قبل فصل پیش ما رکورد دار این جام بودیم بعد ارسنال هم با ما شریک شد . حالا اگه قهرمان بشن اونو بیشترین قهرمانی رو تو این جام دارن

این ترسو تو اتحادیه که اونجوری ابرو ما رو برد. تو لیگم که الهی به امید تو و دخیا نتیجه میگیره. تو اف ای کاپ هم که به ارسنالی باخت که تیم مویس حتی یه گل هم مقابلش نخورد! یعنی تیمش حتی عرضه دفاع کردن مثل تیم مویس رو نداره
150 میلیون هم که خرج کرده
الان دقیقا از چی این میخواید دفاع کنید!؟

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با افشین موافقم
حذف در این مرحله از جام حذفی , در زمین خودی , با این وضع بازی و پاس گلی که خودمون دادیم اونم مقابل تیمی که می تونه پرچم FA کاپ رو ازمون بگیره غیر قابل قبوله
اینکه میگیم مهم نیست فقط می خواییم خودمون رو فریب بدیم و با کم اهمیت جلوه دادن چنین ناکامی از میزان ناراحتی مون کم کنیم
قهرمانی در جام حذفی یکی از اهدافه جناب فن خال بود و در حالی در رسیدن به این هدف شکست خورد که رقبای اصلی از این جام کنار رفته بودن
تا پیش از این هم می گفت ما مدعی اصلی قهرمانی جام حذفی هستیم و شانس بالایی داریم و نزدیک ترین راه ما برای رسیدن به جامه و برای ما حکم مرگ و زندگی داره و .... حذف که شد در چرخشی 180 درجه میگه جام حذفی رو ولش کسب سهمیه مهم تره!
کسب سهمیه که حداقل کاریه که باید انجام بدی

HomeFront

Registered User
لایک‌ها
92
این هفته بدترین هفته فوتبالی بود برای من . اون از افتضاح رئال این هم از این فن خال بی شعور.
همین چند صفحه قبل بود فکر کنم که بعضی از بر و بچ خورده میگرفتن که چرا اینقدر به این یارو خال گیر میدین و همین که چند تا برد آورد
دیگه نیاز نیست اینقدر انتقاد بشه . این مردک نادون و .... هم مثل اون یارو مویس فقط باعث تحقیر بیشتر تیم و هوادارا شده.
مشکل اینجاست که قرار هم نیست که بندازنش بیرون واصلا اگر بندازن ممکنه باز دوباره یه داغون تر بیاد جاش.

خریدای این فصل اصلا خوب نبود و از نتایج تیم هم اصلا راضی نیستم و نظرم اینه که این مردک باید انتهای فصل بندازن بیرون.
این دی ماریا بی خود ترین خرید امسال بود به نظرم. اصلا اون موقعه ای که تو رئال بود خوشم نمیومد از بازیش .بدبختی اینه که بعد رئال هم اومد منچستر. ولی فالکائو فکر میکردم خیلی خوب عمل کنه نمیدونم چرا اینطوری شده کلا دیگه اون فالکائو قدیم نیستش متاسفانه و به هیچ وجه خرید خوبی نبوده.

Last edited:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
به جز فالکائو که اون هم قرضی اومده از بقیه راضیم. البته فصل بعد میشه بهتر قضاوت کرد.
اما جواب سوال دومت، مسلمه که در قیاس با اون دوره طلایی هیچ کس ازش راضی نیست. ولی ما با توجه به رفتن رئیس و جریانات فصل پیش وضعیت نسبتا خوبی داریم. ما با آرسنال فقط 1 امتیاز فاصله داریم در حالی که ما کلی تغییر تو تیم داشتیم ولی اونها همه جوره ثبات داشتن و چند سالیه 1 بازیکن تاپ به جمع بازیکنان شون اضافه کردن. در واقع وضعیت اونها خرابه که همچنان بدنبال سهمیه هستن و نه جنگ برای قهرمانی. وضعیت ما در مقابل سیتی و آرسنال عالیه. ;)

@افشین
یه طوری میگی انگار تا وقتی رئیس بود هر سال اف ای کاپ مال ما بود. نخیر، ما خیلی وقته این جام رو نبردیم.
حالا فرض کن یه اف ای کاپ بیشتر از ما داشته باشن، چی میشه؟ تونستن قهرمان اروپا بشن؟ بیخیال کل کل با اونا باش. قدیمی ترین هست ولی معیار یک تیم تو انگلیس با قهرمانی تو لیگ مشخص میشه.
سقف آرزوها پایین نیومده ما الان تو شرایطی هستیم که فعلا باید به تاپ 4 رضایت بدیم. فنخال قول داده تو 3 سال قهرمان لیگ بشه و من حاضرم این وقت رو بهش بدم چون میدونم میتونه با اینکه از نظر شما CV نداره.
بازی دیروز که خیلی مضحک بود. داوری رو که خودت گفتی. هر دو گل هم روی اشتباهات خودمون بود وگرنه تا 24 ساعت هم بازی می کردیم نمیتونستن 1 گل هم بزنن.

در کل من به خاطر یه باخت همه چی رو زیر سوال نمیبرم. بازی های مهمی داریم و باید سعی کنیم تو اونها نتیجه لازم رو بگیریم. بازی های سختی که من هم مثل شما نگرانم که نکنه نتونیم نتایج لازم رو بگیریم. ولی نا امید نیستم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به جز فالکائو که اون هم قرضی اومده از بقیه راضیم. البته فصل بعد میشه بهتر قضاوت کرد.
اما جواب سوال دومت، مسلمه که در قیاس با اون دوره طلایی هیچ کس ازش راضی نیست. ولی ما با توجه به رفتن رئیس و جریانات فصل پیش وضعیت نسبتا خوبی داریم. ما با آرسنال فقط 1 امتیاز فاصله داریم در حالی که ما کلی تغییر تو تیم داشتیم ولی اونها همه جوره ثبات داشتن و چند سالیه 1 بازیکن تاپ به جمع بازیکنان شون اضافه کردن. در واقع وضعیت اونها خرابه که همچنان بدنبال سهمیه هستن و نه جنگ برای قهرمانی. وضعیت ما در مقابل سیتی و آرسنال عالیه. ;)
@افشین
یه طوری میگی انگار تا وقتی رئیس بود هر سال اف ای کاپ مال ما بود. نخیر، ما خیلی وقته این جام رو نبردیم.
حالا فرض کن یه اف ای کاپ بیشتر از ما داشته باشن، چی میشه؟ تونستن قهرمان اروپا بشن؟ بیخیال کل کل با اونا باش. قدیمی ترین هست ولی معیار یک تیم تو انگلیس با قهرمانی تو لیگ مشخص میشه.
سقف آرزوها پایین نیومده ما الان تو شرایطی هستیم که فعلا باید به تاپ 4 رضایت بدیم. فنخال قول داده تو 3 سال قهرمان لیگ بشه و من حاضرم این وقت رو بهش بدم چون میدونم میتونه با اینکه از نظر شما CV نداره.
بازی دیروز که خیلی مضحک بود. داوری رو که خودت گفتی. هر دو گل هم روی اشتباهات خودمون بود وگرنه تا 24 ساعت هم بازی می کردیم نمیتونستن 1 گل هم بزنن.
در کل من به خاطر یه باخت همه چی رو زیر سوال نمیبرم. بازی های مهمی داریم و باید سعی کنیم تو اونها نتیجه لازم رو بگیریم. بازی های سختی که من هم مثل شما نگرانم که نکنه نتونیم نتایج لازم رو بگیریم. ولی نا امید نیستم.
خوب متشکر از دوستان که جواب سوال مارو میدن...
در مورد حرفت که اینکه FA از دست رفت که رفت، پر بیراه هم نیست، من هم سهمیه واسم خیلی مهمتر هستش، ولی وقتی حاج آقا میگه که حتما میخواد FA رو بگیره و اینجوری میشه، شرمنده نمیتونم جز به بی عرضگیش فکر کنم...
در مورد اینکه میگی با یک نتیجه بد همه چیز رو زیر سوال ببریم، باز هم شرمندتم، فکر میکنم فقط خود شما این حرف رو بیشتر از 4-3 بار زدی، پس فقط یک نتیجه بد نمیتونسته باشه...
بازی با یووویووویییل، بازی با کمبریج، بازی با استون، بازی با سوتون، بازی با MKDON، دبل شدن جلوی سوانسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فکر نمیکنم تو این فصل بازی داشتیم که بشه گفت از تیم راضی بوده باشیم... خود من بازی با ساندرلند رو گفتم راضی هستم که دلیلش این بود که بازی تیم بخاطر حضور هررا و نبود فلینی اومده بود روی زمین و کمی امیدوارم کرده بود که بعد دوباره همه چیز برگشت به خونه اول...
سوژه هم دارم میدم به هیترها، ولی حقیقت هستش، تیم هیچ جایی برای تعریف نداره، نتایجش هم که افتضاح هستش...
دوست هم ندارم این رو بگم ولی اگه حتی 1 لحظه هم فکر میکنید که ما آخر فصل جزو 4 تیم هستیم با این شکل بازی کردن، باید بگم که خیلی خوش خیال هستید...
10تا بازی تو لیگ داریم که خود من فکر میکنم از این 10 بازی احتمال برد فقط تو 3 یا 4 بازی وجود داره، فکر میکنید با این امتیازهایی که از دست خواهیم داد، کجای جدول قرار میگیریم؟؟؟ بین رده های ششم تا هشتم...این رو بزارید همین جا بمونه که بعدا نگید که نگفتی...(البته چند ماهی هستش که دارم این رو میگم)...
قسمت دوم::D

فوتبالی که تا دقیقه 90 صبر کنیم که بخواد تقی به توقی بخوره که یه توپی بره تو گل تیم حریف و تمام 90 دقیقه رو دعا بکنیم که دفاع ها فرط ندن یا دخیا توپ هارو از دروازه بکشه بیرون، به این فوتبال نمیگن، البته فوتبالی که از تیم انتظار میره بعد از نزدیک 50 بازی مربیگری حاج آقا...
3 فصل اجازه بدیم به فن خال که بخواد منچستر رو قهرمان کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اورتون که نیست؟؟؟ شاید نیوکاسله؟؟؟
این همه خرج هم کرده که هیچ تابستون امسال هم میخواد 200 میلیون دیگه خرج بکنه...
من یکی از عملکرد خریدهامون اصلا راضی نیستم(دقت کنید نمیگم که بازیکن بدی بوده یا هستش، دارم میگم که عملکردشون اصلا قابل تحمل نیست) حالا تو این خریدهامون روخو و هررا و بلیند بهتر عمل کردن ولی آش دهن سوزی هم نبودن...
شما نمیتونید بگید که خرید 4-3 بازیکن در ساعات آخر نقل و انتقلالات عملکرد خوبی میتونه باشه، تازه با اون قمیتهای عجیب(3-2 ماه طول کشید که تازه گفتیم با بازیکنهای دیگه هماهنگ دارن میشن، تازه الان که نزدیک 6 ماه گذشته هنوز چیزی به عنوان هماهنگی تو تیم دیده نمیشه، نه بازی ترکیب و نه پاس های سریع و هدف دار) ...

Last edited:

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
وقتی بزرگترین نشریات دنیا بهترین تیم نقل و انتقالات رو منچستر میدونن چجور میشه ناراضی بود
سوای بازیکنای بدی که خریداری شدن خرید دی ماریا و فالکائو بنظر منم بزرگترین خریدای این فصل اروپاس
فقط کو استفاده کننده
دادن دست فنخال این تیمو
کسی که ابزار هجومیش رونی و فانپرسی و فالکائو و دی ماریا باشه. دروازبانی مثل دخیا داشته باشه نتونه استفاده کنه به درد جرز لای دیوار میخوره
کاش همین تیمو بدن دست مورینیو
بنده هم موافقم با شما
منکر مهارتهای فن خال نمیشم. بنده خودم تیم ملی محبوبم بعد از تیم ملی ایران تیم هلند هستش و فن خال هم چندیدن ساله که مربیه اونهاست.
اما فن خال بنظرم با منچستر نمیتونه موفقیت خاصی بدست بیاره.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد جواب سوالت: فالکائو چون قرضی اومده جزو خریدها حسابش نمیکنم و فکر میکنم که پایان فصل هم دیپورت میشه. از بقیه خریدها بجز دی ماریا از بقیه راضی هستم. دیماریا هم به نظرم نیاز به زمان داره برای اداپته شدن تو لیگ برتر ولی با توجه صحبتهایی که پیرامونش هست و مصاحبه های واقعی یا خیالی که راجع بهش مطرح شده، ترجیح میدم تابستون بفروشیمش. راجع به فن خال هم بنظرم باید بهش زمان داد تا تابستون با خریدهاش تیم مدنظر خودش رو بسازه. فن خال الان نقاط ضعف تیم رو شناخته و تابستون امسال با توجه به همین شناخت خرید میکنه. خریدهای سال گذشته داستانشون فرق داشت: هررا و لوک شاو رو باشگاه یجورایی قبل از اومدن فن خال خرید. روخو و بلیند رو با نظر فن خال خرید. جذب دی ماریا هم بنظر من علاوه بر اینکه توی رئال ستاره بود جنبه تبلیغاتی هم داشت که یجورایی نشون بده یونایتد حتی با عدم حضور در لیگ قهرمانان هم واسه ستاره ها جذابه و این خرید بتونه راه رو واسه خریدهای بعدی یجورایی هموار کنه. راجع به فالکائو هم فن خال فهمیده بود که تو خط حمله نیاز به بازیکن داره و هممون هم بعد از انتقال قرضی فالکائو کلی خوشحال شدیم ولی کی خبر داشت که فالکائو حتی 30% زمان حضورش در اتلتیکو نخواهد بود!
بنظر من فن خال الان نقاط ضعف تیم رو میدونه و تابستون امسال با آگاهی از همین نقاط ضعف خرید میکنه. من که میگم باید بهش وقت داد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب مثل اینکه اکثر دوستان هنوز(البته نظر خیلی ها از دوستان واضح بود;)) اعتقاد دارن که فن خال گزینه درستی هستش...
خوب الان من این جواب رو دارم واستون:
با این حساب که اکثر دوستان از خریدها و بازی تیم راضی هستن، پس ما باید صدرنشین PL باشیم دیگه؟؟؟
یا تو این فصل نتایجمون اونقدر فوق العاده بوده و زیبا بازی میکنیم که 90 درصد نتایج بدمون مقصر داور یا زمین چمن(بدشانسی) بوده دیگه؟؟؟
من هنوز نمیدونم اگه بازیکنهای ما خوب بازی میکنن پس چرا همچین وضعیتی داریم؟؟؟؟
اگه بازی قشنگی تو زمین انجام میدیم چرا اینقدر زجر میکشیم تو هر بازی؟؟؟
حداقل من یکی رو روشن کنید، اگه تیم حتی 1 بازی امیدوار کننده داشته تو کل فصل به من بگید که من هم به راه راست هدایت بشم...
ما بازیکنهای ضعیفی نداریم، هر تیمی تو اروپا آرزوی داشتن همچین بازیکنهایی رو داره، شما به من بگید بازیکنهایی مثل دیماریا که از نظر من بهترین فوتبالیست سال 2013 بود و باید توپ طلا رو میگرفت، روخو که بهترین مدافع جام جهانی بود بدون شک، هررا که به نظر من یکی از بهترین خریدهامون بوده، شاو که واسه خریدنش تمام باشگاه های تاپ جزیره سر و دست میشکوندن، بلیند که بازی هاش تو جام جهانی بعنوان دفاع چپ عالی بود و همچنین 2 سال بهترین بازیکن لیگ هلند هم شده بود، فالکائو هم خرید هستش معین جان(آیا پول براش پرداخت نکردیم؟ آیا حقوق بهش نمیدیم؟) من که تو این تیم هیچ ضعف بازیکنی نمیبینم، شاید مهاجمهامون ضعیف کار کردن، ولی کی هستش که قبول نداشته باشه که ما موقعیت درسته حسابی تو هر بازی براشون درست نمیکنیم، خط میانی فوق العاده قدرتمندی داریم ما، ولی هیچ استفاده درستی ازش نمیشه...
هافبک جنگنده طراح نداریم؟؟ کدوم باشگاه اروپایی همچین بازیکنی داره مگه؟؟؟ همه تیمها ترکیبی از این هافبکهارو دارن و استفاده میکنن...دفاع هامون اشتباه میکنن تو هر بازی؟؟؟ الان بازی رئال با شالکه رو نگاه کنید و به من بگید دفاعهای رئال تا الان چقدر اشتباه کردن؟؟؟ تازه رئال دخیارو نداره که!!!(کاسیاس هم به هیچ توپی نه نمیگه)
حالا به بحث جالب میرسیم، آیا همه تیمهای اروپایی بازیکنهایی امثال رونالدو یا مسی رو دارن که بازی زیبا انجام بدن؟؟؟
شاید براتون جالب نباشه ولی شما بازی هر تیم اروپایی رو که نگاه بکنید که از TV ایران پخش بشه، جذابیت داره و حرکات تیمی زیبا دیده میشه از اون تیم(حتی بازی تیمهایی که روبروی ما بازی میکنن) من که نزدیک 2 سال هستش که چنین چیزی از تیم ندیدم(شاید نیمه اول بازی با تاتنهام)

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد بنظر من یکی از چیزهایی که فراموش کردی میراثیه که مویس واسه فن خال بجا گذاشت. یه تیم بدون اعتماد به نفس. یک ورزشگاه خانگی که دیگه تیمی از بازی درونش ترسی نداشت و همه واسه برد پا به میدان میذاشتن. در کنار اینها به تغییرات زیاد تیم هم نگاه کن. بقیه تیمها هر سال دارن چندتا خرید محدود میکنن تا نقاط ضعفشون رو پوشش بدن ولی یونایتد پارسال عملا دست به خانه تکانی زد. یسری بازیکنها قبل از اومدن فن خال رفتن مثل ریو و ویدا و یسری هم با اومدن فن خال از تیم رفتن و مطمئنا بازهم خروجی خواهیم داشت و بازهم بالطبع ورودی. تازه هممون یادمون رفته که تقریبا تا تعطیلات ژانویه هیچوقت نبوده که ما تیم کاملمون رو در اختیار داشته باشیم و فکر کنم امسال رکورددار مصدومیت در انگلیس بودیم.
من نمیگم من نوعی از بازی تیم کاملا راضیم و هربازی کلی لذت میبرم ولی میگم نسبت به تیمی که فن خال تحویل گرفت با اونهمه بحران و تغییرات زیاد و مصدومیتهای زیاد تا اینجا نتیجه کلی تیم میتونه قابل قبول باشه. هممون اول امسال هدفمون رو گذاشتیم کسب سهمیه لیگ قهرمانان که امیدوارم در پایان فصل بهش دست پیدا کنیم.
راستی اینم بگم که ما فقط بازیهای تیم خودمون رو میبینیم و بازیهای بقیه رو که نمیبینیم و مطمئنا اونها هم روز خوب و بد داشتن. همین آرسنال که دیشب برد فقط کافیه به رفتار طرفداراش توی چند هفته قبل برگردی که هم نمونش رو میتونی توی صفحات قبلی تاپیکشون در همین پرشین تولز ببینی و هم میتونی فیلم هو شدن ونگر رو سرچ کنی.
مشکل اینه که ما اینقدر تیممون در زمان حضور فرگی بزرگ و پر از افتخار بوده که الان طاقت یکی دو فصل نتیجه نگرفتن رو نداریم و میخوایم به سرعت به دوران اوج برگردیم ولی باید قبول کنیم اینکار زمان میبره. ضمنا اونهمه افتخار باعث شده که الان هیترها اینجوری عقده گشایی کنن و حتی روی بیارن به رشته ورزشی مالنوردی!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب فکر میکنم که حرفام خیلی از دوستان رو ناراحت کرده، پس بهتر هستش که من یکی دیگه کاری به تیم نداشته باشم، امیدوارم که اشتباه کنم در مورد فن خال و حرفای دوستان کاملا درست باشه و تیم به اوجش برگرده...
فقط آخر فصل سر میزنم به تاپیک و میام میگم که بهتون گفتم که؟؟:Dاگه فصل بعد هم مربی موند همین رو فصل بعد هم هنگام اخراجش میام میگم...:cool:
دوستان خوشبخت شدم از آشنایی باهاتون...Rose.gif Rose.gif Rose.gif Rose.gif Rose.gif
امیدوارم که هر جا هستید موفق باشید...Rose.gif Rose.gif Rose.gif Rose.gif Rose.gif

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
خوب فکر میکنم که حرفام خیلی از دوستان رو ناراحت کرده، پس بهتر هستش که من یکی دیگه کاری به تیم نداشته باشم، امیدوارم که اشتباه کنم در مورد فن خال و حرفای دوستان کاملا درست باشه و تیم به اوجش برگرده...
فقط آخر فصل سر میزنم به تاپیک و میام میگم که بهتون گفتم که؟؟:Dاگه فصل بعد هم مربی موند همین رو فصل بعد هم هنگام اخراجش میام میگم...:cool:
دوستان خوشبخت شدم از آشنایی باهاتون...مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615
امیدوارم که هر جا هستید موفق باشید...مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615 مشاهده پیوست 773615

بودی حالا:D
کجا؟؟؟ جون تو برنج خیس کردم تا شام نخوری نمیذارم بری:D
دلخور نشو از حرف دوستان. دیگه اینجا سلیقه ایه. هر هوادار یه نظری داره
چیزی که مشخصه اینه که فنخال حیا کن. الدترافوردو رها کن

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد جون اتفاقا همین تفاوت دیدگاهها و نقدهای منصفانه است که تاپیک رو جذاب کرده وگرنه اگه هممون یکجور فکر کنیم و نقطه نظراتمون هم یک جور باشه که تاپیک هیچ جذابیتی نخواهد داشت. چیزی که هممون بهش علاقه داریم تیم یونایتده و چیزی که هممون میخوایم موفقیت تیم مورد علاقمونه. اینجوری هم نگو که دیگه به اینجا سر نمیزنی چون با این حرف و کارت هست که هممون ناراحت میشیم نه با تفاوت افکارمون. اتفاقا همیشه از بحثهای فوتبالیت استفاده کردم و کلی چیز یاد گرفتم. پس لطفا روی تصمیمت تجدیدنظر کن.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
679.gif

میلاد یاد اون پینوشت همایون بیفت!:p

btekrar

Registered User
لایک‌ها
120
فالکائو در ترکیب زیر 21 ساله های منچستریونایتد

رادامل فالکائو، ستاره کلمبيايي منچستريونايتد، در ديدار امشب تيم زير 21 ساله هاي شياطين سرخ مقابل ‏تاتنهام به ميدان خواهد رفت.‏
00991774.jpg

فالکائو که این فصل به طور قرضی از موناکو به منچستریونایتد پیوست، در ‏‏20 دیدار، تنها 4 گل به ثمر رساند و اصلا نتوانست انتظارات را برآورده کند. او در دیدار شب گذشته ‏منچستریونایتد مقابل آرسنال در یک چهارم نهایی ‏FA Cup‏ 90 دقیقه روی نیمکت نشست.‏
علاوه بر فالکائو، در دیدار امشب تیم زیر 21 ساله های منچستریونایتد مقابل تیم صدرنشین تاتنهام در ‏لیگ برتر زیر 21 ساله ها، ویکتور والدس و رافائل نیز در ترکیب شیاطین سرخ حضور دارند.‏

بالا