• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک میگم برد رو،نیمه دوم تو دفاع خوب بودن،نیمه اول هم یکی از زیباترین بازیای این فصلمون بود!امیدوارم که این نتیجه و این نوع بازی استثنا نبوده باشه و بازم تکرار بشه
مگه اینکه فقط با تاتنهام بازی کنیم...:D:D:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
جدا از شوخی دوستان، اینطوری که داره پیش میره که سیتی ممکنه از CL جا بمونه!!!!!
روبروی همه تیمهای مدعی بازی داره این سیتی!!!!

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
تبریک میگم. برد قاطعی بود. لذت بردم. حالا با توجه به بازی های رو در رو با سیتی و آرسنال حتی میتونیم دوم بشیم.
ولی باید بازی به بازی جلو بریم. فعلا فقط باید به لیورپول فکر کنیم.
خوشحالی رونی عالی بود :general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوستان تبریک میگم. اینم یه برد شیرین دم عیدی
فن خال میخواد عیدی بده، 2 فروردین عیدی بده!!!!
یادم میاد 4-3 فصل پیش بود که بازی برگشت رو تو تعطیلات عید تو منچستر 3تا زدیم بهشون با بازی فوق العاده نانی...
4تا فینال پشت سر هم داریم به ترتیب لیورپول، استون تو خونه خودمون، سیتی تو خونه و با چلسی تو استمفورد بریج، اگه فن خال از این بازیهای پیروز بیرون بیاد، من یکی که میرم منچستر خودم هر کسی که بهش چپ چپ نگاه کنه رو ...:general211::general211::general211:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
فن خال میخواد عیدی بده، 2 فروردین عیدی بده!!!!
یادم میاد 4-3 فصل پیش بود که بازی برگشت رو تو تعطیلات عید تو منچستر 3تا زدیم بهشون با بازی فوق العاده نانی...
4تا فینال پشت سر هم داریم به ترتیب لیورپول، استون تو خونه خودمون، سیتی تو خونه و با چلسی تو استمفورد بریج، اگه فن خال از این بازیهای پیروز بیرون بیاد، من یکی که میرم منچستر خودم هر کسی که بهش چپ چپ نگاه کنه رو ...:general211::general211::general211:

بهترین عیدی که فنخال میتونه بده استعفاس:D

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چطوری برادر؟؟؟
کاش من استارتر این تاپیک بودم تک تک پستاتو گزارش میکردم همشون پاک شن:D:D
ااا! دو روزه اومدی میخوای منو با اییییییییییییییییییین هم سابقه به در کنی؟! :D:D:D
خوبیم آقا، زیر سایه دوستان یونایتدی دنبال گوشی میگردیم :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ااا! دو روزه اومدی میخوای منو با اییییییییییییییییییین هم سابقه به در کنی؟! :D:D:D
همدردم باهات!!!!!:p دنبال چی میگردی؟:cool:
همه جا از بازی عالی اسمالینگ گفتن و گفتن که کین رو نابود کرده بود تو 90 دقیقه که واقعا همچین چیزی بود و جالب بود که مدافع های میانی منچستر خیلی از جاهای بازی تا محوطه جریمه حریف دریبل میزنن و جلو میرن!!!! کاری که تو چند بازی اخیر مدافع های منچستر دارن انجام میدن و کاری بود که ریو کبیر میکرد و بخاطر تکنیکی که داشت همه رو متعجب میکرد...
درضمن امروز کم سانترترین بازی فصلمون رو انجام دادیم!!!!!!!!!!!!!
آمار پاس هامون هم بالا نبوده، آمار پاس صحیح هم به نسبت آمارهای خوبمون بالا نبوده، 84 درصد پاس صحیح...

Last edited:

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453

برو بابایجور میگی سابقه انگار کاربر 2002 هستی :D

خوبه. عید خوش بگذره
البته این بردا ادامه داشته باشه قطعا بیشتر خوش میگذره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
همدردم باهات!!!!!:p دنبال چی میگردی؟:cool:
همه جا از بازی عالی اسمالینگ گفتن و گفتن که کین رو نابود کرده بود تو 90 دقیقه که واقعا همچین چیزی بود و جالب بود که مدافع های میانی منچستر خیلی از جاهای بازی تا محوطه جریمه حریف دریبل میزنن و جلو میرن!!!! کاری که تو چند بازی اخیر مدافع های منچستر دارن انجام میدن و کاری بود که ریو کبیر میکرد و بخاطر تکنیکی که داشت همه رو متعجب میکرد...
درضمن امروز کم سانترترین بازی فصلمون رو انجام دادیم!!!!!!!!!!!!!
آمار پاس هامون هم بالا نبوده، آمار پاس صحیح هم به نسبت آمارهای خوبمون بالا نبوده، 84 درصد پاس صحیح...
a5 بگیرم احتمالاً.
اسمالینگ خوب بود انصافاً،این مسئله رو هم دیده بودم، یهویی میان جلو تا پشت محوطه، خوب هم میان!عمو فیل (دیگه سنش بالا رفته احترامش واجبه :D) هم نیمه دوم خوب بازی کرد انصافاً، چندجا قشنگ خورد مهاجم روبروشو!
امیدوار شدم با اجازه دوستان به این تیم :p
فقط این دی ماریا رو بدن پی اس چی وراتی رو جاش بگیرن سر به سر و دخیا رو نگه دارن من راضیم :) کین هم نمیخوایم رونی هست، ویلسون باشه نیمکت نشینش بسه دیگه :p

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
آقا تبریک. آقا تبریک.
حیف که کنار کامپیوتر نبودم. البته معمولا این موقعیت رو ندارم که همزمان بازی رو ببینم و تو کلوب هم حاضر باشم. اما همین چند بار اخیر که موقعیتش رو داشتم، چنان عادت کردم، که انگار با شما دوستان مشغول تخمه شکوندن بازی‌ها رو نگاه می‌کردیم. البته این وسط میلاد و افشین چند بار با لگد میزدن زیر ظرف پوست تخمه‌ها و خلاصه وضعی می‌شد. منم که مرتب پا می‌شدم واسه دوستان چایی می‌آوردم که خونسرد باشن. :D

اینو دیگه دارم جدی میگم. در مدتی که بازی رو از تو یک اطاق دیگه نگاه می‌کردم همه‌اش فکرم اینجا بود که الان چی نوشتین!!

اینم از بازی شب عیدی. به امید بردهای مستمر و توقف اونای دیگه. بخصوص مورینیو که در عدم موفقیتش لذتی هست که در برنده شدن در قرعه‌کشی بانک نیست (البته در صورتی که مبلغ قرعه‌کشی را اعلام کنید، در مواردی، موضوع قابل مذاکره است ;))

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آقا تبریک. آقا تبریک.
حیف که کنار کامپیوتر نبودم. البته معمولا این موقعیت رو ندارم که همزمان بازی رو ببینم و تو کلوب هم حاضر باشم. اما همین چند بار اخیر که موقعیتش رو داشتم، چنان عادت کردم، که انگار با شما دوستان مشغول تخمه شکوندن بازی‌ها رو نگاه می‌کردیم. البته این وسط میلاد و افشین چند بار با لگد میزدن زیر ظرف پوست تخمه‌ها و خلاصه وضعی می‌شد. منم که مرتب پا می‌شدم واسه دوستان چایی می‌آوردم که خونسرد باشن. :D

اینو دیگه دارم جدی میگم. در مدتی که بازی رو از تو یک اطاق دیگه نگاه می‌کردم همه‌اش فکرم اینجا بود که الان چی نوشتین!!

اینم از بازی شب عیدی. به امید بردهای مستمر و توقف اونای دیگه. بخصوص مورینیو که در عدم موفقیتش لذتی هست که در برنده شدن در قرعه‌کشی بانک نیست (البته در صورتی که مبلغ قرعه‌کشی را اعلام کنید، در مواردی، موضوع قابل مذاکره است ;))

اینجوری
گل گفتی علی جان!
از وقتی lcd لپتاپم شکسته و به تلویزیون وصلش کردم من هم همین مشکلو دارم، اصلاً پست دادن همزمان با بازی یه لذت خاصی داره، مخصوصاً با دوستان اینجا که فوتبالین و میشه درست و حسابی حرف زد!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
a5 بگیرم احتمالاً.
اسمالینگ خوب بود انصافاً،این مسئله رو هم دیده بودم، یهویی میان جلو تا پشت محوطه، خوب هم میان!عمو فیل (دیگه سنش بالا رفته احترامش واجبه :D) هم نیمه دوم خوب بازی کرد انصافاً، چندجا قشنگ خورد مهاجم روبروشو!
امیدوار شدم با اجازه دوستان به این تیم :p
فقط این دی ماریا رو بدن پی اس چی وراتی رو جاش بگیرن سر به سر و دخیا رو نگه دارن من راضیم :) کین هم نمیخوایم رونی هست، ویلسون باشه نیمکت نشینش بسه دیگه :p
کاملا با این تفاوت که دیبالا و دیپای رو هم میخوام!!!!!!!:D:D:D:Dچه خوش خوراک!!!!:D:D
خدا بده ویرایش اصلان جون...;)
نمیدونم رئال حاضر هست واران رو بفروشه یا نه...
ما به یک مدافع میانی با تجربه احتیاج داریم و یک مدافع راست، بازیکنی مثل دانیلو که از دست همه پرید، بازی کلاین رو هم امروز دیدم، چیز خاصی ندیدم ازش، حداقلش بهتر از والنسیا سانتر میکرد، ولی خود من سانترهای زمینی والنسیارو دوست میدارم!!! درسته که جلوی آزارد بازی میکرد ولی عملکرد زیاد تعریفی نداشت...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
آقا تبریک. آقا تبریک.

فوتبال همینه دیگه. جمع دخترونه که نیست :D تازه چند بارم داشتیم با کله میرفتیم تو صفحه تلویزیون منتها دوربین سریع تصویر فن خال رو عوض کرد :D

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
بهترین عیدی که فنخال میتونه بده استعفاس:D
پاسخ فن خال به خبرنگاران درباره استعفاء:
هر وقت درخشان روش کم شد و از پرسپولیس رفت منم استعفاء میدم:general707::general711::general304::general705:
پیروزیمون رو هم به همه منچستری ها تبریک میگم:D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
تبریک میگم برد خوبی بود ولی ما به ثبات نیاز داریم مشکل ما تا اینجا عدم ثبات بوده اگر لوزرها رو شکست بدیم یا حداقل‌ مساوی بگیریم تا حد زیادی به سهمیه نزدیک میشیم

بالا