• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
نیمه اول خوب بودیم اما نیمه دوم بخاطر اینکه فنخال ب حداقل همیشه راضیه کشیدیم عقب خوب بود خوردشون میکردیم ک فک نکنن خبریه
مزدک فک کنم پیگیر تاپیک من یو اینجا هست :general404:دقیقا چنتا از پستای اینجا رو گفت مثلا والنسیا نود درصد توپو میندازه سمت راست :D

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
به نظر من دیماریا و فالکائو رو بدیم برن جاش کریس و بیل رو بگیریم اگه ژاوی هم بتونم بگیریم از بارسا خوبه برای 1 سالی تا بازیکن خوب پیدا کنیم

ضرر نکنی یوقت ورشکست نشی داداش:D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
لوزرها امشب بازی رو بردند و دیدار ما با اونها حساس تر شد معمولا ما توی چند سال اخیر برای قهرمانی میجنگیدیم و اونها برا سهمیه حالا اونها وضعشون فرقی نکرده اما ما‌ داریم‌ برای سهمیه میجنگیم به شخصه هیچ اشتباهی از سمت بازیکنها یا کادر فنی‌ تیم جلوی لوزرها اونهم در این شرایط حساس برام قابل هضم نیست ما اگر به لوزرها ببازیم و سهمیه رو هم بگیریم اون سهمیه خیلی برای من جذاب نیست در این مقطع دوست ندارم به این فکر کنم که دیماریا افت کرده یا ونگال مغروره و شارلاتان‌... الان با هر وسیله ای و شکلی میخوام لوزرها رو نابود کنیم اونها باید حساب پس بدن جلوی ما و ما زاده شدیم که ثابت کنیم اونها لوزر بودند هستند و خواهند بود...
به شخصه هوادار تیمی شدم که هواپبماشم بترکه با چهارتا جوون میره از جون مایه میزاره اینه سنت این تیم همه ی احمقهای توی تیم و خارج تیم‌‌ باید این بره تو کله اشون که اگر نمیتونن توی این بازی‌ باشند بهتره جای کسی رو پر نکنند چون این تیم آنقدر هوادار داره که مایی که چندهزار کیلومتر اونورتر بزرگ شدیم و اینجا به بهونه اش جمع کرده...ما لوزرها رو نابود میکنیم چون محکومیم به این کار.....پرچمشم دست سرالکسه نشونیشونم تو جیب جیمی مورفی و سرمت‌ بازبیه غیرت میخواد یکی بگیره بره بکوبه سردره ورزشگاهشون....

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
میگن که زامپارینی(مدیر پالرمو) گفته که پیشنهاد 42 میلیون یورویی از یک تیم که اسمش رو نگفته برای دیبالا دریافت کرده و داره کارهای این انتقال رو انجام میده، همچنین گفته که یونایتد و آرسنال و یوونتوس خواهان این مهاجم هستن،خوب فکر میکنم که میتونید حدس بزنید که از بین آرسنال و منچستر یکیشون این پیشنهاد رو دادن، یووه همچین پولی نداره(فعلا تا پوگبارو بخوان بفروشن)...
با این قیمت اصلا نمی ارزه حتی بهش فکر کنی
زامپارینی گفته به پیشنهادهای بالای 40 میلیون فکر می کنه و احتمال داره قیمتش بیشتر هم بشه! چه قشنگ دارن براش بازار گرمی می کنن و قیمتشو بصورت کاذب بالا می برن
اون ایموبیله که آقای گل سری آ بود با 19 میلیون یورو به دورتمند رفت دیبالا نهایتش همین قدر بیارزه قراردادش هم تا سال 2016 هست اگه تا تابستان تمدید نکنه مجبور میشن به قیمت خیلی کمتر بفروشنش تا بصورت آزاد از دستش ندن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با این قیمت اصلا نمی ارزه حتی بهش فکر کنی
زامپارینی گفته به پیشنهادهای بالای 40 میلیون فکر می کنه و احتمال داره قیمتش بیشتر هم بشه! چه قشنگ دارن براش بازار گرمی می کنن و قیمتشو بصورت کاذب بالا می برن
اون ایموبیله که آقای گل سری آ بود با 19 میلیون یورو به دورتمند رفت دیبالا نهایتش همین قدر بیارزه قراردادش هم تا سال 2016 هست اگه تا تابستان تمدید نکنه مجبور میشن به قیمت خیلی کمتر بفروشنش تا بصورت آزاد از دستش ندن
واقعا!!!
راستش من هم فکر نمیکنم که این بازیکن اینقدر بیارزه و وقتی نگاه میکنم که بهترین بازیکنان ایتالیایی در سطح بازیکنان معمولی لیگهای دیگه هم نیستن، وقتی نگاه میکنی یه بازیکنی مثل صلاح چلسی به ایتالیا رفته و اینقدر موفق بوده و مقایسش بکنی با کوادرادو که تو چلسی تقریبا داره به ذخیره ثابت تبدیل میشه، به این نتیجه میرسم که فقط میتونه بازارگرمی باشه این حرفها...
دیگه ایتالیا در حد لیگهای بزرگ اروپایی نیست و به لیگهای درجه 2 اروپا ملحق شده، حتی لیگ فرانسه و پرتقال هم فکر میکنم معتبرتر هستن...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
لوزرها امشب بازی رو بردند و دیدار ما با اونها حساس تر شد معمولا ما توی چند سال اخیر برای قهرمانی میجنگیدیم و اونها برا سهمیه حالا اونها وضعشون فرقی نکرده اما ما‌ داریم‌ برای سهمیه میجنگیم به شخصه هیچ اشتباهی از سمت بازیکنها یا کادر فنی‌ تیم جلوی لوزرها اونهم در این شرایط حساس برام قابل هضم نیست ما اگر به لوزرها ببازیم و سهمیه رو هم بگیریم اون سهمیه خیلی برای من جذاب نیست در این مقطع دوست ندارم به این فکر کنم که دیماریا افت کرده یا ونگال مغروره و شارلاتان‌... الان با هر وسیله ای و شکلی میخوام لوزرها رو نابود کنیم اونها باید حساب پس بدن جلوی ما و ما زاده شدیم که ثابت کنیم اونها لوزر بودند هستند و خواهند بود...
به شخصه هوادار تیمی شدم که هواپبماشم بترکه با چهارتا جوون میره از جون مایه میزاره اینه سنت این تیم همه ی احمقهای توی تیم و خارج تیم‌‌ باید این بره تو کله اشون که اگر نمیتونن توی این بازی‌ باشند بهتره جای کسی رو پر نکنند چون این تیم آنقدر هوادار داره که مایی که چندهزار کیلومتر اونورتر بزرگ شدیم و اینجا به بهونه اش جمع کرده...ما لوزرها رو نابود میکنیم چون محکومیم به این کار.....پرچمشم دست سرالکسه نشونیشونم تو جیب جیمی مورفی و سرمت‌ بازبیه غیرت میخواد یکی بگیره بره بکوبه سردره ورزشگاهشون....
از لحاظ فنی که کلا عددی نیستن در مقابل ما ! تا فصلم پیشم تمام قدرتشون یه گازگیر بود که ول می کردن تو محوطه حریف تا به جون بازیکنا بیوفته!
الانم تمام قدرتشون جو انفیلد هست که اونم اگر اسمالینگ و شرکا سوتی ندن مشکلی پیش نمیاد
تقریبا تو تمام بازی هایی که دی ماریا نبوده ما با برنامه بازی کردیم! امیدوارم تو تمرینات مصدوم بشه!
در کل به برد خوشبینم به شرطی اینکه فن خال مثل بازی با تاتنهام یه تیم شجاع رو به زمین بفرسته

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل اینکه آرسنالی های صدا و سیما نمیخوان خواری و خفت تیمشون رو ببینن(با اینکه من به آرسنال امیدوار هستم امشب) که بازی اتلتیک رو گذاشتن پخش بشه و گزارشگر بازیش رو هم استاد گذاشتن...اما جالبه که همه دیگه شبکه ورزش رو به راحتی میگیرن و بازی میتونن ببینن...
از نظر من بازی لورکوزن-اتلتیک هیچ وقت نمیتونه زیبایی و جذابیت بازی آرسنال و موناکو رو داشته باشه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مثل اینکه آرسنالی های صدا و سیما نمیخوان خواری و خفت تیمشون رو ببینن(با اینکه من به آرسنال امیدوار هستم امشب) که بازی اتلتیک رو گذاشتن پخش بشه و گزارشگر بازیش رو هم استاد گذاشتن...اما جالبه که همه دیگه شبکه ورزش رو به راحتی میگیرن و بازی میتونن ببینن...
از نظر من بازی لورکوزن-اتلتیک هیچ وقت نمیتونه زیبایی و جذابیت بازی آرسنال و موناکو رو داشته باشه...

امیدوارم ارسنال یکی دیگه بزنه و بالا بره.چون به نفع ما هست
همینطور سیتی هم امیدوارم مقابل بارسا نتیجه بگیره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امیدوارم ارسنال یکی دیگه بزنه و بالا بره.چون به نفع ما هست
همینطور سیتی هم امیدوارم مقابل بارسا نتیجه بگیره
حیف بعداز حذفش، انگار که تیم خودم حذف شده باشه حالم گرفته شد، خوابیدم...
یه اسکرین میزارم واستون، خودتون برداشتهاتون رو بکنید:
Capture.JPG
خوب دیلی استار که چرت نوشته مثل همیشه، اما میزان مخالفهارو نگاه کنید!!!
تاییدها در مقابل خبر دبروین رو ببینید که سیتی چقدر طرفدار داره...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب نزدیک سال نو هستش و دوستان خیلی کم به تاپیک سر میزنن:general707:، بزارید که جلوتر از سال نو بهتون سال 94 رو تبریک بگم و آرزوی سال پر از شادی واستون داشته باشم...:):):)
خوب همه تیمهای انگلیسی از CL حذف شدن، انگار تا ما نباشیم، هیچ اتفاقی نمیوفته...
آرسنال قابل احترام تر از بقیه بازی کرد، ولی باید گفت که رقیب آرسنال از همه تیمهای دیگه ضعیفتر بود، این تعطیلات زمستانی و فشردگی و جامهای پرتعداد هم دردسری شده واسه تیمهای انگلیسی...
خوب اخبار میگه که دیماریا از مندز خواسته که تیم جدیدی واسش پیدا کنه در تابستان(من یکی نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت، چون اگه دیماریا بره، حتما فن خال پیله میکنه به نخاله ای به نام بیل)...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب نزدیک سال نو هستش و دوستان خیلی کم به تاپیک سر میزنن:general707:، بزارید که جلوتر از سال نو بهتون سال 94 رو تبریک بگم و آرزوی سال پر از شادی واستون داشته باشم...:):):)
خوب همه تیمهای انگلیسی از CL حذف شدن، انگار تا ما نباشیم، هیچ اتفاقی نمیوفته...
آرسنال قابل احترام تر از بقیه بازی کرد، ولی باید گفت که رقیب آرسنال از همه تیمهای دیگه ضعیفتر بود، این تعطیلات زمستانی و فشردگی و جامهای پرتعداد هم دردسری شده واسه تیمهای انگلیسی...
خوب اخبار میگه که دیماریا از مندز خواسته که تیم جدیدی واسش پیدا کنه در تابستان(من یکی نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت، چون اگه دیماریا بره، حتما فن خال پیله میکنه به نخاله ای به نام بیل)...
وقت هست تا تبریک حالا!
خوشحال باش بذا بره تیم محبوبش پی اس جی بلکه دو تا بازیکن خوب دادن بهمون!
ممفیس هم میهد جاش وینگر کم نیاریم دیگه[emoji14]

Sent from my Galaxy A5 using tapatalk PRO

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
خب دوستان ظاهرا با زمزمه هایی که از رفتن دیماریا به گوش میرسه. کم کم داره بیل هم به منچستر لینک میشه.
من به شخصه با حضور بیل مخالفم. یعنی کلا مخالفم بازیکن گرون و به اصطلاح بزرگ بخریم.
باید بشیم مثل منچستر قدیم که خودمون بازیکن میساختیم....

اینم خبرش:
بنا به گزارشات مترو. یونایتد آماده پرداخت دستمزد 300 هزار پوندی در هفته به گرث بیل است تا او را در این تابستان از مادرید به منچستر بیاورد.
این مرد ولزی هدف اول شیاطین است ، شیاطین سرخ که از نقل و انتقالات زمستانی به دنبال وی هستند حاضرند تا برای انتقال وی مبلغ 100میلیون پوند پرداخت کنند.
گرث بیل با مبلغ 86میلیون پوند 18 ماه پیش به مادرید منتقل شد؛ اما ظاهرا با حضور رونالدو جایی برای دیده شدن وی وجود ندارد و او به پیشنهادات فراوانی که دارد فکر می کند.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با حضور بیل مخالف نیستم اتفاقا بیل بازیکنیه که تو لیگ برتر خوب جواب داده ولی با قیمت منطقی!
100 میلیون پوند که واسه این بازیکن جوکه مگه اینکه باشگاه اینقدر نفهم باشه که همچین پولی براش هزینه کنه ولی به قیمت زیر 50 تا میشه بهش فکر کرد
تو مادرید هم زیاد وضعیتش راضی کننده نیست مطمئن باشید رئال یکی دو فصل دیگه حاضر میشه با نصف قیمتی که خریده ردش کنه بره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
راستی هارت خیلی خوب بود دیشب. به امید اودین رئال زوم کنه روش بیل رو بندازن به سیتی دست از سر دخیا بردارن[emoji2]

Sent from my Galaxy A5 using tapatalk PRO
این یکی رو خوب اومدی!!!!!!:D:D:D:D
واقعا هارت دیشب عالی بود، و اگه تو بازی نبود 100 درصد نتیجه عجیبی پیش میومد...
نمیدونم چرا از این بیل پاصلا خوشم نمیاد و اصلا به خریدش حتی با مبلغ 50(مهدی جان) میلیون هم راضی نمیشم...
البته درسته که تو PL بهتر جواب میده، ولی نه اینقدر بیارزه این بشر...پرز بدجوری سرش کلاه رفته، حاضر رونالدو رو 100تا بخریم ولی واسه بیل 40تا هم نخریم...تیم ما به مهاحم بیشتر احتیاج داره تا وینگر...
واقعا اگه دیپای بیاد دیگه احتیاجی به بیل هم نیست...

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
توی روزنامه امروز خوندم که چلسی هم دنبال بیل و واران هست و حاضره برای این دو مبلغ 150 میلیون پوند هزینه کنه...
من به شخصه خوشحالم که بیل یه مشتری مایه دار دیگه پیدا کرده و امیدوارم بره همون چلسی.

بالا