• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با حضور بیل مخالف نیستم اتفاقا بیل بازیکنیه که تو لیگ برتر خوب جواب داده ولی با قیمت منطقی!
100 میلیون پوند که واسه این بازیکن جوکه مگه اینکه باشگاه اینقدر نفهم باشه که همچین پولی براش هزینه کنه ولی به قیمت زیر 50 تا میشه بهش فکر کرد
تو مادرید هم زیاد وضعیتش راضی کننده نیست مطمئن باشید رئال یکی دو فصل دیگه حاضر میشه با نصف قیمتی که خریده ردش کنه بره
بازیکنای بریتانیایی تو لیگ های خارجی جواب نمیدن. بیل حماقت اوون رو کرد حالا داره چوبشو میخوره
شاید اگه پارسال میومد یونایتد ما الان تو لیگ قهرمانان بودیم. مویس خودشو جمع و جور می کرد و یه تیم قوی می ساخت
حالا گذشته از این حرفا
دخیا که اصلا دوست ندارم بره به نظر خودشم که خوشحاله. دوستان رئالی ممکنه ناراحت بشن ولی این شایعات همش از زیر سر اون پرز کثیف بلند میشه
همیشه وقتی میخواد بازیکنای ما رو هوایی کنه از طریق مطبوعات شروع میکنه به شایعه پراکنی
خوشبختانه باشگاه پای رونی وایساد و خودشم حماقت نکرد وگرنه اونم رفته بود
تابستون گذشته هم که یه بازیکن بدرد نخور رو تا ته کردن تو پاچه یونایتد!

به هیچ وجه دوست ندارم بازیکن با اخلاق و وفاداری مثل ماتای دوست داشتنی فدای یه از خودراضی بدرد نخور بشه
ماتا باید بمونه و دی ماریا باید بره.
به واکنش طرفدارای چلسی وقتی ماتا اومد یونایتد نگاه کنید.هیچکس بهش توهین نکرد همه براش ارزوی موفقیت کردن و به تصمیمش احترام گذاشتن. چرا؟ چون برای چلسی کم نذاشت.

امیدوارم فن خال اگر قراره بمونه دیپای رو بخره.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازیکنای بریتانیایی تو لیگ های خارجی جواب نمیدن. بیل حماقت اوون رو کرد حالا داره چوبشو میخوره
شاید اگه پارسال میومد یونایتد ما الان تو لیگ قهرمانان بودیم. مویس خودشو جمع و جور می کرد و یه تیم قوی می ساخت
حالا گذشته از این حرفا
دخیا که اصلا دوست ندارم بره به نظر خودشم که خوشحاله. دوستان رئالی ممکنه ناراحت بشن ولی این شایعات همش از زیر سر اون پرز کثیف بلند میشه
همیشه وقتی میخواد بازیکنای ما رو هوایی کنه از طریق مطبوعات شروع میکنه به شایعه پراکنی
خوشبختانه باشگاه پای رونی وایساد و خودشم حماقت نکرد وگرنه اونم رفته بود
تابستون گذشته هم که یه بازیکن بدرد نخور رو تا ته کردن تو پاچه یونایتد!

به هیچ وجه دوست ندارم بازیکن با اخلاق و وفاداری مثل ماتای دوست داشتنی فدای یه از خودراضی بدرد نخور بشه
ماتا باید بمونه و دی ماریا باید بره.
به واکنش طرفدارای چلسی وقتی ماتا اومد یونایتد نگاه کنید.هیچکس بهش توهین نکرد همه براش ارزوی موفقیت کردن و به تصمیمش احترام گذاشتن. چرا؟ چون برای چلسی کم نذاشت.

امیدوارم فن خال اگر قراره بمونه دیپای رو بخره.
بیل تو رئال زیاد هم بد کار نکرد 27 گل در 51 بازی برای یک وینگر آمار بدی نیست فقط پولی کاذبی که برای خریدش هزینه کردن بیش از حد روش سنگینی می کنه
در کنار این حرفا رئال همش دو سه بازی بد کار کرد صندلی های خالی داخل ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و سوت و هو کردن رونالدو و بیلی که برای رئال کم زحمت نکشیدن و در موفقیت فصل پیشش در اروپا کم نقش نداشتن
حالا تو منچستر خودمون با اون دی ماریا که فاجعه ای بیش نبود تماشاگرا هرگز چنین برخوردی نکردن
کلا جو هواداری تو اسپانیا زیاد جالب نیست شاید واژه ی درستی که بشه براش استفاده کرد نمک نشناسی باشه یا واژه ی شرم آوری که رونالدو استفاده کرد!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بیل تو رئال زیاد هم بد کار نکرد 27 گل در 51 بازی برای یک وینگر آمار بدی نیست فقط پولی کاذبی که برای خریدش هزینه کردن بیش از حد روش سنگینی می کنه
در کنار این حرفا رئال همش دو سه بازی بد کار کرد صندلی های خالی داخل ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و سوت و هو کردن رونالدو و بیلی که برای رئال کم زحمت نکشیدن و در موفقیت فصل پیشش در اروپا کم نقش نداشتن
حالا تو منچستر خودمون با اون دی ماریا که فاجعه ای بیش نبود تماشاگرا هرگز چنین برخوردی نکردن
کلا جو هواداری تو اسپانیا زیاد جالب نیست شاید واژه ی درستی که بشه براش استفاده کرد نمک نشناسی باشه یا واژه ی شرم آوری که رونالدو استفاده کرد!
کلا جو مادرید(شرمنده رئالی ها) خیلی مسخره هستش، تیمشون 8-7 فصل بود که هیچ قدرت نداشت و شده بود بازی دستگرمی واسه بارسا، ولی پرز اومد و با خرجهای کلان خواست تیمش رو دوباره بکشه بالا که باز هم خیلی طول کشید ولی تونستن این کار رو بکنن، الان تا یه کمی نتایج تیم بد شده، شروع کردن به هو کردن مربی، تیم و بازیکن ها!!!!!!
البته تماشاچی باید تلنگری باشن واسه تیم ولی نه به این حد که بخواد بهترین هاشون رو بعداز 3-2 تا بازی بد هو کنن...
کلا مثل تیمهای عربی میمونن این حرکاتشون... این قضیه در مورد بارسا هم بود اگه یادتون باشه زمان مربیگری مارتینو، بخاطر اینکه با مسی مشکل پیدا کرده بود...
باز هم تماشاچی های ما یه کمی عاقل تر هستن، فکر میکنم انتظاراتشون رو پایین اوردن بخاطر نتایج پارسال، خیلی شل گرفتیم به فن خال امسال...

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
کلا جو مادرید(شرمنده رئالی ها) خیلی مسخره هستش، تیمشون 8-7 فصل بود که هیچ قدرت نداشت و شده بود بازی دستگرمی واسه بارسا، ولی پرز اومد و با خرجهای کلان خواست تیمش رو دوباره بکشه بالا که باز هم خیلی طول کشید ولی تونستن این کار رو بکنن، الان تا یه کمی نتایج تیم بد شده، شروع کردن به هو کردن مربی، تیم و بازیکن ها!!!!!!
البته تماشاچی باید تلنگری باشن واسه تیم ولی نه به این حد که بخواد بهترین هاشون رو بعداز 3-2 تا بازی بد هو کنن...
کلا مثل تیمهای عربی میمونن این حرکاتشون... این قضیه در مورد بارسا هم بود اگه یادتون باشه زمان مربیگری مارتینو، بخاطر اینکه با مسی مشکل پیدا کرده بود...
باز هم تماشاچی های ما یه کمی عاقل تر هستن، فکر میکنم انتظاراتشون رو پایین اوردن بخاطر نتایج پارسال، خیلی شل گرفتیم به فن خال امسال...
البته اینجا اصلا جاش نیست
قبل اشم عذر خواهی میکنم ک وارد این بحث میشم
یک خورده کم فوتبال اسپانیا رو دنبال کردی و شاید از شروع پپ با بارسلونا بیشتر بیننده اش شدی و اشنا تر
چون از طرز حرف زدنت معلومه داری ب دوران پپ اشاره میکنی و از اون موقعه ببینندش
بگو چرا ؟
2000 تا 2014
مادرید 5 قهرمانی تو لالیگا
بارسلونا 6 قهرمانی تو لالیگا
پس فعلا جای دس گرمی باقی نمیمونه
لیگ اروپا مادرید 3
لیگ اروپا بارسلونا 3
کوپا دل ری مادرید 2
کوپا دل ری بارسلونا 2
تازه مادرید 3 بار تو فینال مغلوب شده
پس اگه ما قدرت نداشتیم همه ی تیمای اروپا شوت بودن
البته بحث کاملا دوستان اس چون تو تاپیک من یو فقط من مادریدیم ( الان )

Last edited:

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
توی لیست 24 نفره روی هاجسون برای تیم ملی انگلیس نام پنج تن از بازیکنان منچستریونایتد در این لیست دیده می شود. انگلیس در مقابل لتونی و ایتالیا قرار خواهد گرفت.
وین رونی ، فیل جونز ، لوک شاو ، کریس اسمالینگ و مایکل کریک بازیکنانی هستند که به اردوی تیم ملی انگلیس دعوت شده اند.
انگلیس در مقدماتی یورو 2016 ابتدا در تاریخ 27 مارس مقابل لتونی قرار خواهد گرفت و 31 مارس نیز مقابل تیم ملی ایتالیا قرار خواهد گرفت.
لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی انگلیس:
دروازه بان: فریزر فارستر(ساوتهمپتون) – جو هارت(منچسترسیتی)
مدافع: لیتون بینز(اورتون) – ناتالین کلاین(ساوتهمپتون) – گری کیهیل(چلسی) – کیرون گیبز(آرسنال) – فیل جاگیلکا( اورتون) – فیل جونز(منچستریونایتد)لوک شاو ( منچستریونایتد)کریس اسمالینگ( منچستریونایتد) - کایل واکر(تاتنهام)
هافبک: مایکل کریک(منچستریونایتد) – رس بارکلی(اورتون) – فابیان دلف( استون ویلا) – جوردن هندرسون(لیورپول) – آدام لالانا(لیورپول) – جیمز میلنر(منچسترسیتی) – رحیم استرلینگ(لیورپول) – آندرز تاونزند ( تاتنهام) – تئو والکات ( آرسنال)
مهاجم: هری کین ( تاتنهام) – وین رونی(منچستریونایتد) – دنیل استوریج(لیورپول) – دنی ولبک ( آرسنال)

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
انگلیس هم که کلا از روزای اوج خودش دور شده و هیچوقت نتونست اون موفقیت های گذشته خودش رو تکرار کنه.
خط حمله انگلیس هم که چنگی به دل نمیزنه. فقط رونی خودمون تو اون لیست میدرخشه و از بقیه متمایزه.
فقط از این ترس دارم که بدلیل بازیهای زیاد و طولانی که فن خال داره از رونی استفاده میکنه و اگه همینطور قرار باشه برای انگلیس هم توی یورو 2015 بازی کنه. خدای نکرده احتمال مصدومیت بالا میره و تنها ستاره تیممون رو از دست میدیم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
البته اینجا اصلا جاش نیست
قبل اشم عذر خواهی میکنم ک وارد این بحث میشم
یک خورده کم فوتبال اسپانیا رو دنبال کردی و شاید از شروع پپ با بارسلونا بیشتر بیننده اش شدی و اشنا تر
چون از طرز حرف زدنت معلومه داری ب دوران پپ اشاره میکنی و از اون موقعه ببینندش
بگو چرا ؟
2000 تا 2014
مادرید 5 قهرمانی تو لالیگا
بارسلونا 6 قهرمانی تو لالیگا
پس فعلا جای دس گرمی باقی نمیمونه
لیگ اروپا مادرید 3
لیگ اروپا بارسلونا 3
کوپا دل ری مادرید 2
کوپا دل ری بارسلونا 2
تازه مادرید 3 بار تو فینال مغلوب شده
پس اگه ما قدرت نداشتیم همه ی تیمای اروپا شوت بودن
البته بحث کاملا دوستان اس چون تو تاپیک من یو فقط من مادریدیم ( الان )
عزیز فوتبال دنبال کردنم خیلی بیشتر از اونی هستش که فکرش رو میکنی...
تیمشون 8-7 فصل بود که هیچ قدرت نداشت
به جمله بندی دقت کن...
Capture.JPG
در بین سالهای 2003 تا 2010 عملا هیچ جامی نداشته، البته 2تا لالیگا گرفته(کاپلو و شوستر فکر میکنم بودن مربیهای تیم که فصل بعدش رو دووم نیاوردن بخاطر اینکه همین قضایای الانی که برای آنجلوتی و بازیکنان رئال داره اتفاق میوفته، همون موقع برای اونها هم اتفاق افتاد...) تازه حرف من این نبود که جام نگرفته، وگفتم که نتایج بدی که جلوی بارسا گرفته بود باعث میشد که مدت زیادی مورد تحقیر باشن...

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
پیشاپیش سال نو رو به همه منچستری های عزیز تبریک میگم و سالی سرشار از موفقیت رو برای همتون آرزو میکنم...

توی این ایام شلوغ و پر رفت و آمد که همه در حال دید و بازدید و سفر هستن بازی 2 فروردین مقابل لیورپول فراموش نشه

ایام به کام

Aventador1988

Registered User
لایک‌ها
455
منچستریونایتد و لیورپول قرار است روز یکشنبه 22 مارس و 2 فروردین در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم بروند. این بازی در حالی برگزار خواهد شد که یونایتد و لیورپول در رده چهارم و پنجم قرار دارند و این بازی بسیار برای دو تیم حساس خواهد بود. این در حالی است که اگر لیورپول بتواند یونایتد را شکست دهد جای این تیم را در رده چهارم جدول خواهد گرفت.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من هم سال نو رو به همه دوستان بخصوص منچستر یونایتدی های گل تبریک میگم. انشالله همه سال خوبی داشته باشیم
منچستر یونایتد هم بهترین نتیجه ها رو کسب بکنه

بالا