• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چیزی جدیدی نیست، جلوی یوویوویل و کمبریج یونایتد هم همچین آماری داشتیم، روبروی سوتون تو خونه خودمون هم همچین اتفاقی افتاد اگه اشتباه نکنم...
یه بازی دیگه هم بود که دقیق یادم نیست...
هیچ امیدی به این تیم ندارم، مگه اینکه 5-4تا خرید خوب داشته باشیم که تیم رو بیارن بالا و گرنه که هیچ حرفی در مورد اون بزی که روی نیمکت نشسته ندارم...
حیف بز نیست؟ حداقل یه خاصیتی داره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اونا هوادارهای ما هستن که اون گوشه دارن تشویق می کنن؟ تشویق واسه ی این بازی؟؟
همینو گفتم دیگه! چنان یونایتد یونایتد میکردن انگار 10 تا زدیم!
تبریک میگم تونستیم مساوی بگیریم

Sent from my D6503 using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من دیگه هیچی نمیگم منتظر نظر علی خان مثبت اندیش هستم که معتقدن زمان همه چیز رو حل میکنه!

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اونا هوادارهای ما هستن که اون گوشه دارن تشویق می کنن؟ تشویق واسه ی این بازی؟؟
نه بابا دارن بروس رو تشویق میکنن که فصل دیگه بیاد سرمربی منچستر بشه...
من یکی اصلا حرفای دوستان رو قبول نمیکنم که این بازی فقط بد بودیم و فلانی مصدوم بود و تیم هماهنگ نبود و چه میدونم زمین صابونی بود...
چون اگه ما 50تا بازی تو این فصل کردیم، حداقل 30تاش همینجوری بوده...
هر بار هم تا همچین حرفی زدم، دوستان اومدن گفتن فرصت بدیم به فن خال، تیم مصدوم داشته، بازیکنها خوب نیستن... بیشتر از 20 بار این اتفاق افتاده...
اگه شما نمیاید، من خودم میرم در خونه کلوب دخیل میبندم...
این فصل هم هیچی نمیشیم، و وسطای فصل خبر اخراج فن خال میاد و میگیم که با گواردیولا به توافق رسیدیم...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
نه بابا دارن بروس رو تشویق میکنن که فصل دیگه بیاد سرمربی منچستر بشه...
من یکی اصلا حرفای دوستان رو قبول نمیکنم که این بازی فقط بد بودیم و فلانی مصدوم بود و تیم هماهنگ نبود و چه میدونم زمین صابونی بود...
چون اگه ما 50تا بازی تو این فصل کردیم، حداقل 30تاش همینجوری بوده...
هر بار هم تا همچین حرفی زدم، دوستان اومدن گفتن فرصت بدیم به فن خال، تیم مصدوم داشته، بازیکنها خوب نیستن... بیشتر از 20 بار این اتفاق افتاده...
اگه شما نمیاید، من خودم میرم در خونه کلوب دخیل میبندم...
این فصل هم هیچی نمیشیم، و وسطای فصل خبر اخراج فن خال میاد و میگیم که با گواردیولا به توافق رسیدیم...
مشکل اینجاست که اون کلوب و گواردیولا هم مربیان کم نقصی نیستن
کلوب به سختی تونست سهمیه ی یورو رو برای دورتمند بگیره اونم تو بوندس لیگا که جز بایرن هیچ تیمی قدرت خرید و رقابتی نداره
گواردیولا هم که تیم آماده و قدرتمندی رو تحویل گرفت چند وقتیه بخاطر نتایج بدش حسابی مورد عنایت هواداران بایرنی قرار گرفته کافیه یه سر به کانون هواداراش بزنی

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مهدی جان اول بهت بگم که دورتموند به یورو نرسید و همین که کلوب تیم ته جدول نیم فصل اول رو به جایگاه هفتم رسوند، خودش خیلی حرف هستش...و همونطور که قبلا هم گفتم، تمام مشکلات دورتموند از جای دیگه هستش، بایرن!!!!!!
گواردیولا هم درسته که با بایرن موفق نبوده اونقدر، ولی باید بگیم که جزو چهار تیم تو CL بودن(با بدشانسی بازی بارسارو از دست دادن) و به راحتی دارن قهرمان بوندس لیگا میشن...
ولی در کل یک تار مو گواردیولا و کلوب رو با 100تا فن خال عوض نمیکنم...
شعور فوتبالی که گواردیولا و کلوب دارن رو فن خال اگه 100 سال دیگه هم مربی تیم باشه تو 1 ثانیه هم نشون نمیده...
بیایم نگاه کنیم بعداز یک فصل کامل این تیم حتی 1 ذره حرکت رو به جلو نداشته، نه هماهنگی وجود داشته و نه بازی قشنگی داشته و نه حرکت تیمی ازش دیدم تو کل فصل...
فقط هم ضرر داشته واسه تیم، خرجهای وحشتناک برای آشغالترین خریدهای تاریخ و نابود کردن تمام ستاره های تیم...
نمیگم که بازیکن ها بد بودن، دارم میگم که بازیکن ها وقتی اومدن به تیم آشغال شدن، فقط و فقط سرمربی مقصر هستش...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مهدی جان اول بهت بگم که دورتموند به یورو نرسید و همین که کلوب تیم ته جدول نیم فصل اول رو به جایگاه هفتم رسوند، خودش خیلی حرف هستش...و همونطور که قبلا هم گفتم، تمام مشکلات دورتموند از جای دیگه هستش، بایرن!!!!!!
گواردیولا هم درسته که با بایرن موفق نبوده اونقدر، ولی باید بگیم که جزو چهار تیم تو CL بودن(با بدشانسی بازی بارسارو از دست دادن) و به راحتی دارن قهرمان بوندس لیگا میشن...
ولی در کل یک تار مو گواردیولا و کلوب رو با 100تا فن خال عوض نمیکنم...
شعور فوتبالی که گواردیولا و کلوب دارن رو فن خال اگه 100 سال دیگه هم مربی تیم باشه تو 1 ثانیه هم نشون نمیده...
بیایم نگاه کنیم بعداز یک فصل کامل این تیم حتی 1 ذره حرکت رو به جلو نداشته، نه هماهنگی وجود داشته و نه بازی قشنگی داشته و نه حرکت تیمی ازش دیدم تو کل فصل...
فقط هم ضرر داشته واسه تیم، خرجهای وحشتناک برای آشغالترین خریدهای تاریخ و نابود کردن تمام ستاره های تیم...
نمیگم که بازیکن ها بد بودن، دارم میگم که بازیکن ها وقتی اومدن به تیم آشغال شدن، فقط و فقط سرمربی مقصر هستش...
میلاد جون دورتمند سهمیه رو که گرفت بخاطر حضور در فینال جام حذفی
درست کلوب تیم ته جدول رو به رتبه 7 رسوند هر چند که فاصله ی امتیازات نزدیک بود ولی خود کلوب همون کسی بود که دورتمند رو فرستاده بود ته جدول!
تفاوت دورتمند فصل پیش که دوم شد با دورتمند امسال که هفتم شد فقط یک بازیکن بود , لواندوفسکی! تیمی که با رفتن یه بازیکن دچار چنین افتی میشه ضعف کادر فنیش رو نشون میده
کلوب هم جای لواندوفسکی رفت ایموبیله آقای گل سری آ رو گرفت که جواب نداد حالا یا نتونست ازش بازی بگیره یا ایموبیله بود که نتونست خودشو با فوتبال آلمان تطبیق بده در هر دو صورت خریدی بود که کلوب انجام داد و شکست خورد
تجربه و کارنامه ی فن خال هم پر بارتر از مربیان جوانی مثل کلوب و گواردیولاست
فعلا در مورد موندن یا رفتن فن خال قضاوتی ندارم وقتی مطمئنم نظرم تاثیری در سرنوشتش نداره ترجیح میدم که در این مورد سکوت کنم تا ببینم با گذر زمان چه اتفاقی رخ میده

SAEIDE.Y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تیم رو برای فصل بعد اگه خدا بخواد عالی میبندیم اما فعلا منتظر تمدید دخیا هستم هرکسی هرچی میخواد بگه من مطمپنم دخیا حداقل ۱ ساله تمدید میکنه
--------------------------------------------------------

فروش شارژ بصورت انلاین با ۱۵ تا ۲۰ درصد تخفیف

http://chargesara.cashout.ir/

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
دخیا ی
وقتی به اولدترافورد اومد یک پسر کوچک بود. با یه فیس بچه گانه و موهای ژولیده و اندام بیش از حد لاغر
پسری که در ابتدا بی تجربه بود ، اشتباه میکرد ، زمان نیاز داشت و این زمانو فرگوسن بهش داد و زیر انتقاد رسانه ها ازش حمایت کرد. بالاتر از چک و رینا و هارت بهترین گلر جزیره شد
زمان گذشت و این پسر حسابی بزرگ شد
انقدر بزرگ که حالا مرد اول دروازه اسپانیاست.
قیافش جا افتاده تر شده و بدنش حجیم تر
اگه موندی که اسطوره میشی داوید
اما اگه رفتی هم برات آرزوی موفقیت داریم
ممنون برای این فصل سخت که سنگر رو خوب چسبیدی و باعث شدی برگردیم اروپا
ولی اینو بدون
اوناجایی که میری جای اشتباه نداری
سوتی بدی هو میشی
از کاسیاسی که تو رئال تو 17 سالگی با 2 چرخه میرفته سر تمرین که بزرگ تر نمیشی!!! اونجا به اون هم رحم نمیکنن به توی اتلتیکویی رحم میکنن؟!
این ما بودیم که پای سوتی هات وایسادیم تا شدی این ولی این فوتباله و تو میری و ما باز هم ادامه میدیم و میسازیم بهترین ها رو. غیرت داشتن میمونن ننداشتن به سلامت

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
درست کلوب تیم ته جدول رو به رتبه 7 رسوند هر چند که فاصله ی امتیازات نزدیک بود ولی خود کلوب همون کسی بود که دورتمند رو فرستاده بود ته جدول!
تفاوت دورتمند فصل پیش که دوم شد با دورتمند امسال که هفتم شد فقط یک بازیکن بود , لواندوفسکی! تیمی که با رفتن یه بازیکن دچار چنین افتی میشه ضعف کادر فنیش رو نشون میده
کلوب هم جای لواندوفسکی رفت ایموبیله آقای گل سری آ رو گرفت که جواب نداد حالا یا نتونست ازش بازی بگیره یا ایموبیله بود که نتونست خودشو با فوتبال آلمان تطبیق بده در هر دو صورت خریدی بود که کلوب انجام داد و شکست خورد
فعلا در مورد موندن یا رفتن فن خال قضاوتی ندارم وقتی مطمئنم نظرم تاثیری در سرنوشتش نداره ترجیح میدم که در این مورد سکوت کنم تا ببینم با گذر زمان چه اتفاقی رخ میده
جدی؟؟؟ سهمیه یورو لیگ رو چجوری تو آلمان میدن مگه؟؟ عین شکل سهمیه دادن تو ایرانه؟؟؟:general509::general509::general509:
باز هم گفتم، تمام مشکلات دورتموند خارج از زمین و همش حاشیه ای بود که بایرن براشون درست کرده بود، بایرن کثیف ترین تیم اروپا هستش...
کارنامه فن خال؟؟
قبلا گذاشتم کارنامش رو، آخرین جامش قهرمانی با بایرن بوده 4 فصل پیش، فکر میکنم که گواردیولا کم این جام رو نگرفته پس ارزشی نداره، آخرین جام معتبرش هم برمیگرده به 16-15 سال پیش که با بارسا قهرمان لالیگا شده...گرفتن هیچکدوم از این جامها به نظر من حتی به اندازه گرفتن یه FA Cup سخت نیستش برای اون تیمهایی که جام رو گرفتن...
راستی قهرمان CL هم شده، با یک آژاکس رویایی که 20 سال پیش اتفاق افتاده...
نمیدونم در مورد چی صحبت میکنید، وقتی میگید که کارنامه داره، تنها برداشتی که میکنم اینه که خیلی قدیمی و خرفت شده...
فکر میکنم که جامهایی که گواردیولا گرفته خیلی بیشتر هستش، ولی خوب بیشترش با بارسا بوده...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
جدی؟؟؟ سهمیه یورو لیگ رو چجوری تو آلمان میدن مگه؟؟ عین شکل سهمیه دادن تو ایرانه؟؟؟:general509::general509::general509:
باز هم گفتم، تمام مشکلات دورتموند خارج از زمین و همش حاشیه ای بود که بایرن براشون درست کرده بود، بایرن کثیف ترین تیم اروپا هستش...
کارنامه فن خال؟؟
قبلا گذاشتم کارنامش رو، آخرین جامش قهرمانی با بایرن بوده 4 فصل پیش، فکر میکنم که گواردیولا کم این جام رو نگرفته پس ارزشی نداره، آخرین جام معتبرش هم برمیگرده به 16-15 سال پیش که با بارسا قهرمان لالیگا شده...گرفتن هیچکدوم از این جامها به نظر من حتی به اندازه گرفتن یه FA Cup سخت نیستش برای اون تیمهایی که جام رو گرفتن...
راستی قهرمان CL هم شده، با یک آژاکس رویایی که 20 سال پیش اتفاق افتاده...
نمیدونم در مورد چی صحبت میکنید، وقتی میگید که کارنامه داره، تنها برداشتی که میکنم اینه که خیلی قدیمی و خرفت شده...
فکر میکنم که جامهایی که گواردیولا گرفته خیلی بیشتر هستش، ولی خوب بیشترش با بارسا بوده...
یه سهمیه ی یورو رو به قهرمان جام حذفی میدن ولی اگه اون تیم قهرمان از قبل سهمیه رو گرفته باشه میدن به تیم لیگ تو انگلیس هم همینطوره
وولفسبورگ یک پای فیناله که از قبل به لیگ قهرمانان رفته دورتمند اگه قهرمان بشه همون سهمیه ی یوروی جام حذفی رو می گیره ولی اگه قهرمان هم نشه سهمیه ی یوروی جام حذفی رو میدن به تیم هفتم لیگ که خود دورتمند باشه
در مورد مربی هم همونایی که تو پ.خ گفتم زیاد علاقه ای به بحث در این مورد ندارم چه من مخالف باشم و چه موافق فرقی نداره به هر حال فن خال یه فصل دیگه هست اجازه میدم گذر زمان در موردش قضاوت کنه همچنین در مورد کلوپ تو تیم جدیدش و گواردیولا با این بایرن (نه اون بایرن قدرتمند و آماده ای که به دست گرفت)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دخیا ی
وقتی به اولدترافورد اومد یک پسر کوچک بود. با یه فیس بچه گانه و موهای ژولیده و اندام بیش از حد لاغر
پسری که در ابتدا بی تجربه بود ، اشتباه میکرد ، زمان نیاز داشت و این زمانو فرگوسن بهش داد و زیر انتقاد رسانه ها ازش حمایت کرد. بالاتر از چک و رینا و هارت بهترین گلر جزیره شد
زمان گذشت و این پسر حسابی بزرگ شد
انقدر بزرگ که حالا مرد اول دروازه اسپانیاست.
قیافش جا افتاده تر شده و بدنش حجیم تر
اگه موندی که اسطوره میشی داوید
اما اگه رفتی هم برات آرزوی موفقیت داریم
ممنون برای این فصل سخت که سنگر رو خوب چسبیدی و باعث شدی برگردیم اروپا
ولی اینو بدون
اوناجایی که میری جای اشتباه نداری
سوتی بدی هو میشی
از کاسیاسی که تو رئال تو 17 سالگی با 2 چرخه میرفته سر تمرین که بزرگ تر نمیشی!!! اونجا به اون هم رحم نمیکنن به توی اتلتیکویی رحم میکنن؟!
این ما بودیم که پای سوتی هات وایسادیم تا شدی این ولی این فوتباله و تو میری و ما باز هم ادامه میدیم و میسازیم بهترین ها رو. غیرت داشتن میمونن ننداشتن به سلامت
امیر تو مگه رئالی نیستی؟!
چرا نقش ستون هشتم رو بازی میکنی آخه؟! :D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
به عنوان یه ریالی که بیشتر فقط پستا رو میخونم میگم.بهترین و با احساس ترین تایپیک هواداری رو دارین.صعود به cl رو هم تبریک میگم

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
کارنامه رو بیخیال برادر. فن خال هر چی داشت با اژاکس خرج کرد تموم شد رفت
خود من سر هر بازی میام مثبت فکر کنم طرف گند میزنه به تصوراتم
اقا اصلا به اینکه کادر فنی که با خودش اورده مزخرفن , تیمش تاکتیک نداره و ... کاری ندارم

این تعویضای مزخرفش که این فصل چندین بار کمر تیمو شکونده رو کجای دلمون بذاریم؟ مربی بزرگ واقعا اینه؟ نه مربی بزرگ سر الکس بود که تو 5 دقیقه با تعویضش نتیجه بازی رو عوض می کرد نه اینکه دقیقه 60 با یه تعویض تیمو به فاک بده!
یا علی دایی وار بخواد با یه گل حریفشو ببره
البته به قول خودت متاسفانه نظر ما تاثیری نداره
به عنوان یه ریالی که بیشتر فقط پستا رو میخونم میگم.بهترین و با احساس ترین تایپیک هواداری رو دارین.صعود به cl رو هم تبریک میگم
ممنون:general601:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
اول از همه سلام به همگی و یه سلام مخصوص به عزیز دلم افشین جون :D بابا افشین این همه حرص نخور.گور پدر دخه ا و فن خال و اسمال و بقیه :Dچیزی که مهمه یونایتد عزیزه.که من مطمئنم به روزای اوجش برمیگرده.حالا دیروزود داره سوخت و سوز نداره :D
ولی جدا از شوخی فن خال یه ت....ر درست حسابی زده به تیم.مردک بی شعور.فکر کرده اینجا طویلس.کلا اعصابم خورد شد واسه بازی.یه فصل دیگه فرصت داره.اگه تونست یه غلطی بکنه که چه بهتر وگرنه بای بای.ولی من که چشمم ازین هلندی لجباز اب نمیخوره :D

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
امیر تو مگه رئالی نیستی؟!
چرا نقش ستون هشتم رو بازی میکنی آخه؟! :D
دور از جون [emoji1] ستون هشتم کجا بود
مگه پستم قشنگ نیس
حالا انگار که نه انگار قراره تیم خودشون دخیا رو از ما بگیره :D
ما و شما نداریم
فابیو واسه شما دخیا مال ما [emoji1]

بالا