• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
مدیر برنامه ها واسه همین چیزا پول میگیره دیگه : ))))))
اینم حرفیه:D

-----------------
Excited about this next stage of my career. Can't wait to enter the theatre of dreams as a United player.
حالا این هیچی هشتگش تو حلق اوانز:دی
#FromSaintToDevil
11713930_10153102661037746_4460565209413252404_o.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پرز هم دمش به درونش برگشته و دیگه زبون درازی نمیکنه :p
گفته دخیا بازیکن منچستریونایتده که دوست ماست :D
ما هم درباره بازیکن دوستمون حرفی نمیزنیم:general304::general304:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پرز هم دمش به درونش برگشته و دیگه زبون درازی نمیکنه :p
گفته دخیا بازیکن منچستریونایتده که دوست ماست :D
ما هم درباره بازیکن دوستمون حرفی نمیزنیم:general304::general304:
آره بدجور کم اورده، ولی باز هم داره نشون میده که چشمش به بازیکنهای ماست که نمیخواد این شراکت از بین بره براش...
حرف ها خیلی زیاده، این دو روز مثل یه عطسه(عتسه؟ عطثه؟ عتثه؟) بود واسمون، واقعا خیلی عصبی بودم، ولی اگه همینجوری ادامه بده و بتونه یه مدافع میانی خوب و یک مهاجم رو هم به این تیم اضافه کنه و بازیکنی غیر از اوانز رو از دست ندیم(یه جوری میگم که انگار میخوام بمونه!!!!!!:general711:) تیم فوق العاده میشه...
به امید اینکه مثل همیشه GLory Glory MAN UNITED بخونیم!!!!!!:general601::general601::general601::general601::general601:

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
سلام

چه خط هافبک مرگی شد خط هافبک تیم یه دفعه :general601: ،فلواقع یه دفعه زدن کیون و مکان رو کن فیکون کردن اینا :D،فقط امیدوارم عطش خرید دیگه ای هم براشون مونده باشه،حالا دفاع هم نگرفتن دیگه نگرفتن(اگرچه بگیرن بهتره)،یه مهاجم حتما باید بگیرن

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
تبریک میگم.
خرید و فروش های خوبی داشتیم.
یادتونه خرید های خودمون با بقیه رو مقایسه کردم وقتی همگی شاکی بودید. همون موقعش اوضاع مون خوب بود الان بهتر هم شده.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه چیزیو تو یکی از کامنتها یکی نوشته بود که جالب بود برام.
اون هم بحث هماهنگی و پارتنرشیپ بین مدافعین میانی بود.
اول از همه بگم که به یه مدافع تو کلاس جهانی نیاز داریم ما، این به کنار!
ولی یکی از چیزایی که خیلی به ما ضربه زد تغییر بین سیستم 3 دفاعه و 4 دفاعه بود و اینکه به دلیل مصدومیت ما یه زوج دفاعی ثابت نداشتیم.
و این باعث عدم ثبات خیلی ضربه زد به تیم.
برای مثال هم زوج تری و کیهیل رو گفته بود که با این که تری سن و سالی ازش گذشته و کیهیل هم آنچنان بازیکن تاپی نیست ولی چون زوج خوبی هستن خیلی خوب بود عملکردشون.
و البته در نبود کریک ما هافبک درست و حسابی جلوی دفاع نداشتیم و وسط زمین همیشه ول بود! این هم به ضعف دفاع اضافه می کرد، الان با این خط میانی قوی باز هم تأثیر مثبتش رو خواهیم دید!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
2 تا پستش کردم حوصله دوستان سر نره از طولانی شدن مطلب :D
لپ کلام اینکه خرید مهاجم خیلی واجب تر هست از دفاع تر این مقطع زمانی، به نظر من البته،
چوت فکر میکنم زوج اسمالینگ و جونز با هماهنگی بیشتر و دو تا هافبک دفاعی قوی جولوشون خیلی خوب میتونن جواب بدن.
Still... Otamendi is always welcome :p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این عکسم باحال بود :D
qr.jpg

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم یه آمار یه مقدار عجیب! صحت داره دوستان؟!
he.jpg
خوب اصلان جون این یکی رو باید قبول کنیم به بارسا و رئال برمیگرده، نمیگم که والدز خیلی بد هستش، ولی کاسیاس خیلی بهتر هستش...
مشکل این هستش که رئال تو این مدتی که با کاسیاس گذروند، در کل 15 سال گذشته هیچی برای افتخار بهش نداشت و بارسا بهترین دوران تاریخش رو گذروند...
بابت اون چیزی که گفتی هماهنگی مدافع های میانی رو که من گفته بودم!!!!!!!!!!! نه کامنتها!!!!!!!:general106::general106::general106:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب اصلان جون این یکی رو باید قبول کنیم به بارسا و رئال برمیگرده، نمیگم که والدز خیلی بد هستش، ولی کاسیاس خیلی بهتر هستش...
مشکل این هستش که رئال تو این مدتی که با کاسیاس گذروند، در کل 15 سال گذشته هیچی برای افتخار بهش نداشت و بارسا بهترین دوران تاریخش رو گذروند...
بابت اون چیزی که گفتی هماهنگی مدافع های میانی رو که من گفته بودم!!!!!!!!!!! نه کامنتها!!!!!!!:general106::general106::general106:
موافقم باهات، ولی بازم آمار والدز قابل احترامه :p
من تو کامنتا خوندم دیگه :D
دوستان ویرایش میشه کپی رایت اون نظرا مال میلاد بود :p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
الان همه از خریدهای جدید خوشحال هستیم با اینکه وضعیتمون از نظر مهره بهتر شده ولی یادمون باشه باز هنوزم چیز خاصی تغییر نکرده , زمانی تغییر می کنه این خریدها در عمل و زمین بازی هم نتیجه بدن و منچستری که انتظارش رو داریم ببینیم اون وقت خوشحالی معنا پیدا می کنه
فوتبال ورزش بی رحمیه به هیچ تیمی روی خوش مطلق نشون نداده که ما دومیش باشیم از همین حالا در بهترین حالت هم میشه چند بازی اعصاب خورد کنی برای فصل آینده پیش بینی کرد و کنار گذاشت ولی مهم عملکرد تیم در مجموعه
امیدوارم در طول فصل آینده جو تاپیک همیشه اینجور مثبت بمونه که قطعا امید باطلیه! پس حداقل امیدوارم تعداد روزهایی که جو متشنج میشه کاهش پیدا کنه! رو این یکی میشه واقعا امید داشت:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان همه از خریدهای جدید خوشحال هستیم با اینکه وضعیتمون از نظر مهره بهتر شده ولی یادمون باشه باز هنوزم چیز خاصی تغییر نکرده , زمانی تغییر می کنه این خریدها در عمل و زمین بازی هم نتیجه بدن و منچستری که انتظارش رو داریم ببینیم اون وقت خوشحالی معنا پیدا می کنه
فوتبال ورزش بی رحمیه به هیچ تیمی روی خوش مطلق نشون نداده که ما دومیش باشیم از همین حالا در بهترین حالت هم میشه چند بازی اعصاب خورد کنی برای فصل آینده پیش بینی کرد و کنار گذاشت ولی مهم عملکرد تیم در مجموعه
امیدوارم در طول فصل آینده جو تاپیک همیشه اینجور مثبت بمونه که قطعا امید باطلیه! پس حداقل امیدوارم تعداد روزهایی که جو متشنج میشه کاهش پیدا کنه! رو این یکی میشه واقعا امید داشت:D
همین دیگه!!!
تو این 3-2 سال به اندازه 10 سال فوتبالی یه طرفدار تیمهای دیگه زجر کشیدیم...
طرفدارای این تیم اونقدر جام گرفتن و سیر هستن و فهم و شعور فوتبال دارن که نه گلوری هانتر هستن و نه واسشون مهم هستش که هر سال جزو بهترینهای جهان باشن(البته قبلا که بودیم)، فقط نمیخوان این نتایج دو فصل گذشته رو ببینن...
اون اسکرین بود که فکر میکنم افشین گذاشته بود از Men In Black بود، اینجا دیگه باید عملی بشه در مورد دو فصل گذشته...
دوستان ویرایش میشه کپی رایت اون نظرا مال میلاد بود :p
:cool::cool::cool:
:general705::general705::general705:

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من با مهرداد هماهنگ میکنم هر وقت بد باختیم موقت افشین و میلادو بن کنن جو به هم نریزه :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
خریدها خوب بودن و منطقی ولی وقتی شما از آلمانی‌ها چیزی رو با قیمت خوب میخرید بهش شک کنید نمونه اش هارگرویز که بایرن به ما فروخت گذشته از اینها حتی اگر همین جا نقل و انتقالات برای ما تموم بشه تیم مدیریتی خوب عمل کرده در خرید بازیکن و باید دید ونگال به چه شکل از این داشته ها استفاده میکنه اگر شما با همین داشته ها هم با یک ترکیب سه دفاعه و فلینی در نوک حمله برید تو زمین مشخصه که به شکست می انجامه امیدوارم که هر چی هست تیم رو ونگال خوب بسازه و یک تیم خوب تحویل مربی بعدی که رایان گیگز هستش بده....

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
تاننهام تایید کرد؛مچ دست لوریس شکست

باشگاه تاتنهام تایید کرد که مچ دست هوگو لوریس، دروازه بان فرانسوی این باشگاه، در تمرینات پیش ‏فصل شکست.‏
---------------------------------------------------------
خب اینم از این خدا رو شکر از دست شایعه اومدنش راحت میشیم تا شروع فصل :)
من دروازبان فرانسوی سراغ ندارم و نداشتم که واقعا دروازبان باشه :|
اون از اون بارتز تیرک بیشعور - اینم از اینکه فقط 4تا 4تا میخوره : ))

---------------------------------------------------------
بازی اول روبروی ما رو هم از دست میده "تازه اگه تیم پزشکی خوب عمل کنه و برسوننش سر وقت"
یه مایکل ورم مثکه دارن اون بازی میکنه چاش
پ.ن : انقدر گل بزنیم که و ر م کنه : ))))))

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
به نقل از تالک اسپورت منچستر و پاریسن ژرمن دارن کاوانی و دی ماریا رو معاوضه میکننن فعلا شایعست باید ببینیم چقدر واقعی هست.البته من اصلا از کاوانی خوشم نیماد

بالا