• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
Ángel Di María has verbally agreed to a 5-year contract with PSG. Talks with Man Utd are at an advanced stage. (Source: Le Parisien)

روزنامه فرانسوی میگه دی ماریا توافق کرده برای ۵ سال به پاریس بره.حالا منچستر و پاریسنت ژرمن تو مرحله پیشرفته مذاکراتند

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اگرم بره من مشکلی اصلن باش ندارم(شماره 7 من یونایتد براش گشاد بود) فقط خدا کنه با کاوانی عوض نکننش
موافق نیستم، دیماریا کم بازیکنی نیست، تمام باشگاه های بزرگ دنیا هم آرزوی داشتنش رو دارن...
مشکل سر مربی هستش، میتونی بازیهای کوپا آمریکا رو توجه کنی بهشون... فینال رو هم آرژانتین از دست داد، از نظر من دلیل اصلیش مصدوم و خارج شدن دیماریا از بازی بود...
یادتون میاد که کومان یک سری چرت و پرت گفته بود که بازیکنهای هلندی میان به انگلیس سعی و تلاششون کم میشه و فلان و فلان؟؟؟
الان سوتون افتاده دنبال یوردی کلاسی...
خودتون برداشت کنید که بشر چقدر حسود بوده...

Last edited:

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
منم با رفتن دی ماریا مشکلی ندارم. قیمتی که تو سایتها گفته میشه 47 تا 50 میلیون پوند هستش. اگه قرار به معاوضه باشه، حالا که دیگه تو خط هافبک بازیکن نمیخوایم وراتی پس هیچی، میمونه مارکینیوش و لوکاس مورا! با اینکه اون سال جوونی کرد و رفت پاریس، ولی الان میتونه جزو گزینه های معاوضه باشه. اگه این بازیکنها + پول دادن که دی ماریا رو ببرن. اگه میخوان کاوانی رو بدن، همون 50 میلیون پوند رو بدن بریم لواندوفسکی رو بخریم. هری کین هم گزینه خوبیه البته.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اودین لعنتش کنه با این کاریکاتوراش :D
cartoon-july-14_1jq9256m7cvbe1wb93awbsyvtu.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اودین لعنتش کنه با این کاریکاتوراش :D
مشخصا جدا شدن رافائل و والدز حتمی شده...
معین جان، چرا ما باید دیماریا رو بدیم که لوکاس رو بگیریم؟؟؟
کی میاد SLR رو رد میکنه بره که C200 بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیماریا بدون شک بهترین وینگ هافبک حال حاضر جهان هستش، و همونطور که گفتی PSG هیچ بازیکنی غیر از مارکوینوش نداره که ما بهش احتیاجی داشته باشیم که تازه اون هم اصلا ارزش در حد دیماریا نیست، درضمن میگن که PSG میخواد 45 میلیون پوند پیشنهاد بده واسه دیماریا، ما 59 میلیون پوند خریدیمش، بیایم 45 میلیون بفروشیم بعداز 1 فصل؟؟؟ تازه میگن که کمتر میخوان پیشنهاد بدن...

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
به شدت با لواندوفسکی و هری کین موافقم تیم عالی میشه کاوانی بدرد تیم نمیخوره میشه مثل فالکائو. از PSG هم خاویر پاستوره بازیکن خوبی هست به جای دی ماریا بگیریم
فکر میکنم اگه لواندوفسکی بیاد میشه چیزی شبیه رود فن نیستلروی ماشین گلزنی منچستریونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
به شدت با لواندوفسکی و هری کین موافقم تیم عالی میشه کاوانی بدرد تیم نمیخوره میشه مثل فالکائو. از PSG هم خاویر پاستوره بازیکن خوبی هست به جای دی ماریا بگیریم
فکر میکنم اگه لواندوفسکی بیاد میشه چیزی شبیه رود فن نیستلروی ماشین گلزنی منچستریونایتد
با همه حرفات موافقم چز پاستوره!
به لعنت خدا نمیرزه این بشر :D

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
این اهنگ ویدئو تبلیغاتی بیتس برای شواینی
So wie du bist
MoTrip - feat. Lary
dl کنید باحاله
البته من لینک تمیز ازش ندارم
بگردین پیدا میکنین
خدارو شکر تو این نت هر جا میخوای بری میخوری به دیوار

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فروش دیماریا در هر حالتی برای این فصل خریت هست و بس امیدوارم دوتا خرید داشتن نرینن توش .دیماریا رو بدن کاوانی رو بگیرن ؟خب یچیزی تو مایه های هیگواین هست که مفت گرونه اگه قرار بود اینکارو بکنیم شواین اشتایگر رو نمیگرفتیم با وراتی عوض میکردیم تازه پولم میگرفتیم:D

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
این اهنگ ویدئو تبلیغاتی بیتس برای شواینی
So wie du bist
MoTrip - feat. Lary
dl کنید باحاله
البته من لینک تمیز ازش ندارم
بگردین پیدا میکنین
خدارو شکر تو این نت هر جا میخوای بری میخوری به دیوار

لینک این اهنگ فراوان بود تو نت براتون تو یه اپلود سنتر اپ کردم
http://uplod.ir/7459sz0nwk5l/8v2e622NLl6C.128.mp3.htm

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
میلاد جان تو همین فصل چند بار خودم و خودت و سایر دوستان از کیفیت بازی دی ماریا عاصی شدیم؟! چند بار گفتیم کاش آخر فصل بفروشیمش تا ارزونتر نشده؟ والا کیفیت بازی دی ماریا رو نمیشه گفت همش تقصیر مربی هستش که! از یک بازیکن مستقیم خودش تو خیلی از بازیها نمیتونسیت عبور کنه. منم نمیگم که مفت بفروشیمش. ولی یادمون باشه اگه این فصل هم نتونه خودش رو ثابت کنه و بازیهای خوبی به نمایش بذاره، فصل آینده قیمت خریدش خیلی کمتر میشه. به هر حال منم دوست دارم بمونه و همون دی ماریای رئال و تیم ملی آرژانتین بشه واسمون. البته یه دوست رئالی دارم که بعد از فروش دی ماریا گفت، این بازیکن یه بازی خیلی خوبه و چندتا بازی بد! یعنی نوسان داره بازیش. من پیگیر بازیهای دی ماریا زمانی که تو رئال بود، نبودم و نمیدونم چقدر این حرف دوستم واقعیت داشته باشه، ولی تو یونایتد واقعا این نوسان رو میشد تو این فصل دید. تاکتیک تیمی و مربی به کنار، توان عبور از بازیکن روبرو رو هم خیلی وقتها نشون نداد تو این فصل.

بالا