• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان تو همین فصل چند بار خودم و خودت و سایر دوستان از کیفیت بازی دی ماریا عاصی شدیم؟! چند بار گفتیم کاش آخر فصل بفروشیمش تا ارزونتر نشده؟ والا کیفیت بازی دی ماریا رو نمیشه گفت همش تقصیر مربی هستش که! از یک بازیکن مستقیم خودش تو خیلی از بازیها نمیتونسیت عبور کنه. منم نمیگم که مفت بفروشیمش. ولی یادمون باشه اگه این فصل هم نتونه خودش رو ثابت کنه و بازیهای خوبی به نمایش بذاره، فصل آینده قیمت خریدش خیلی کمتر میشه. به هر حال منم دوست دارم بمونه و همون دی ماریای رئال و تیم ملی آرژانتین بشه واسمون. البته یه دوست رئالی دارم که بعد از فروش دی ماریا گفت، این بازیکن یه بازی خیلی خوبه و چندتا بازی بد! یعنی نوسان داره بازیش. من پیگیر بازیهای دی ماریا زمانی که تو رئال بود، نبودم و نمیدونم چقدر این حرف دوستم واقعیت داشته باشه، ولی تو یونایتد واقعا این نوسان رو میشد تو این فصل دید. تاکتیک تیمی و مربی به کنار، توان عبور از بازیکن روبرو رو هم خیلی وقتها نشون نداد تو این فصل.
بله کاملا درست میگی که همه رو عاصی کرد این فصل، ولی میتونم بگم که درصدی از بازیهای بدش رو باید به هماهنگ نشدن به بازی تو PL بزاریم و حدودا شاید 80-70 درصد دیگه رو کاملا به فن خال ربط بدیم، مگه کوپا آمریکا نبود، مگه جام جهانی نبود؟ همه بخاطر اسم مسی تو جام جهانی موفقیت آرژانتین رو به مسی ربط میدادن، در صورتیکه مسی فقط بازیهای گروهی رو واسشون در اورد و بازیهای حذفی رو مدیون دیماریا بودن، در مورد رئال هم اون رفیقت درست میگه، دیماریا بازیش بالا پایین داشت، ولی خیلی راحت میتونم به رئال ربطش بدم که حتی رونالدو هم توش نوسان پیدا میکنه...
من هم میگم اگه بخواد بازی های فصل پیشش رو ادامه بده، همون بهتر که بفروشیم بره و بجاش بازیکن بگیریم، ولی این واسه من سوال میشه که کی رو میخوایم بگیریم بجاش؟؟؟؟؟ هیچ بازیکن تاپی وجود نداره که حتی قابل مقایسه با دیماریا هم باشه... تازه باید ببینی که دیماریا تو این فصل افتضاحش، سومین پاسور برتر PL بوده با 10 پاس گل و اگه اشتباه نکنم 5 گل هم واسمون زده... واسه تیم ما!!!!! خود تو به من بگو تو فصلی که گذشت تیم چطور بود؟؟؟ کدوم بازیکن رو میتونیم حتی بعنوان یه بازیکن نرمال در نظر بگیریم؟؟ غیر از دخیا و هررا، هیچ بازیکنی حتی در حد اورتون هم نبود...
دیماریا اگه میخواد ارزشهاش رو اثبات این فصل بهترین فرصت براش هستش، همونطور که خودش چندین بار گفته، درضمن من یکی این شایعات رو باور نمیکنم که این روزنامه های لندنی دارن میزنن، چون دیماریا تو تور منچستر هستش الان، چندین بار هم گفته بود که جایی نمیره، این شایعات خنده دار هستن بیشتر...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
به دی ماریا باید فرصت داد یعنی قشنگ بازیاش تو تیم ملیشون یه سیلی بود به فن خال :D درست از بدبخت استفاده نمیکرد

-------------

شواینی هم خوب شیطونیه:p
7 Bastian Schweinsteiger videos that prove Man United have just signed Germany's funniest man
http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/7-bastian-schweinsteiger-videos-prove-6064108

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به دی ماریا باید فرصت داد یعنی قشنگ بازیاش تو تیم ملیشون یه سیلی بود به فن خال :D درست از بدبخت استفاده نمیکرد

-------------

7 Bastian Schweinsteiger videos that prove Man United have just signed Germany's funniest man
http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/7-bastian-schweinsteiger-videos-prove-6064108
به پسر عاشق همچین بازیکنهایی هستم...:D:D:D
دقیقا من رو یاد Prank های ریو فردیناند مینداره...:general707::general707::general707:
همیشه باید بازیکن با همچین روحیه ای رو تو تیمت داشته باشی...

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
امیدوارم تکراری نباشه :دی
ux.jpg

c9.jpg

p8.jpg

90.jpg

:general304::general304:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

-------------

لینکای چیلتر میذاری تنها تنها میخندی؟! :p
ما که توانائی دیدن نداریم!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب با لغو تحريم ها دوستان پيشگو دخيا نميره ريال؟؟
میگم الان که تحریم ها لغو شده، میتونیم استاد اسدی رو صادر کنیم؟؟؟ واسه تیم ما خیلی مفید میتونه باشه...:p
شایعه شده که خورخه مندز به فرانسه رفته برای مذاکره قرارداد دیماریا با PSG و میگن که منچستر در ازای دیماریا کاوانی رو میخواد بگیره!!!!!:general208::general208::general208::general208::general208:
والدز هم که شکمش رو صابون زده بود که بعداز رفتن دخیا بشه دروازه بان اول، حالا که دیده نه دخیا جدا میشه و کسی بهش به عنوان دروازه بان اول نگاه نمیکنه، داره از تیم جدا میشه...:D:D:D

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
یعنی الان که پی اس جی میخواد از شر کاوانی خلاص شه ما کمکشون میکنیم بازیکن بهتر رو میدیم و بدتر رو میگیریم کلا تو این سالها نشون دادیم تیم کار راه بندازی هستیم برای تیم های دیگه

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
4 تومن بده یه فیل شکن بگیر خسیس:D
استفاده ندارم آخه. :D
والدز هم که شکمش رو صابون زده بود که بعداز رفتن دخیا بشه دروازه بان اول، حالا که دیده نه دخیا جدا میشه و کسی بهش به عنوان دروازه بان اول نگاه نمیکنه، داره از تیم جدا میشه...:D:D:D
والدز آخر میخواد بره یا بمونه!؟ تو توئیترش که پست گذاشته بود دارم تمرین میکنم واسه فصل بعد و کام آن ردز :D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

والدز آخر میخواد بره یا بمونه!؟ تو توئیترش که پست گذاشته بود دارم تمرین میکنم واسه فصل بعد و کام آن ردز :D
4 هزار تومن منظورم بود نه 4 میلیون :D:D:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آخه نه به تور پیش فصل رفته و نه تا حالا با تیم تمرین کرده، سر چی این حرفارو زده؟؟؟
احتمالا قبل از این بحث منتفی شدن انتقال دخیا بوده که هنوز امیدوار بوده که تنها بمونه...
خبری هم نیست از خرید مهاجم، اوتامندی هم که خودش واسه منچستر سرویس کرده، ولی هیچ خبری نیست فعلا، انگار جدی جدی اینا میخوان دیماریا رو با کاوانی عوض کنن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شایعات میگه که سرجیو رومرو رو میخوایم جایگزین والدز کنیم...
ظاهرا بازیکن آزاد هم هستش!!!
شایعه بعدی هم ساویچ هستش که تو این تابستون به همه تیمها لینک شده...

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
بالا