• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
باشه اقا باشه :D

----------
رابین از همه تشکر کرده بجز فن خال :D:D
و یه تشکر بسیار ویژه هم از مرد محبوب این روزهای منچستر داشته! وودی!
من بسیار قدردان کار اد وودوارد هستم. نوع رفتار او با این انتقال در سطح بسیار بالایی بود، بسیار با کلاس. او در برخورد با تمام این شرایط ثابت کرد که یک جنتلمن واقعیست. اد، اگر این را می شنوی، از تو تشکر می کنم.

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
خوب دلیل نبودن والدز تو تمرینات معلوم شد تو کنفرانس امشب ونخال گفته من والدز رو میفروشم چون اون فلسفه من رو دنبال نمیکنه
دمش گرم رفتن والدز یعنی محکم شدن موندن دخیا برای این فصل

Van Gaal on Valdes: "He is not selected because he does not follow my philosophy
Van Gaal on Valdes: "Yes (I am selling him).

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میگم دوستان نظرتون در مورد تعویض دیماریا با ایبرا چیه؟؟؟:D
اگه تیم خانه سالمندانه منم برم عضو بشم:D

ایبرا عشقه!
حتی اگه صرفاً واسه این بیاد که بعد بازنشستگی با ون حال برن گلف بازی کنن دوست دارم بیاد :D
به جون خودم افشینم موافقه :p
متنفرم ازش :D:general210::D فوق العاده مغروره و خودشو بالاتر از تیمش میدونه.پیر هم که هست
من از همون موقع که لوا تو دورتمند بود چشمم گرفته بودتش الانم دارم با ادی مکاتبه میکنم بره سراغش:D
واقعا خوشحالم که سمتی تو تیم نداری وگرنه 6 ماه نشده یه کلوپ شادمانی تو تیم باز می کردی.اونوقت مجبور میشدیم بازیکنا رو از تو اس*** کلاب و ... جمع کنیم :D:D کادر فنی رو هم از زمین گلف

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اگه تیم خانه سالمندانه منم برم عضو بشم:D

متنفرم ازش :D:general210::D فوق العاده مغروره و خودشو بالاتر از تیمش میدونه.پیر هم که هست
من از همون موقع که لوا تو دورتمند بود چشمم گرفته بودتش الانم دارم با ادی مکاتبه میکنم بره سراغش:D
واقعا خوشحالم که سمتی تو تیم نداری وگرنه 6 ماه نشده یه کلوپ شادمانی تو تیم باز می کردی.اونوقت مجبور میشدیم بازیکنا رو از تو اس*** کلاب و ... جمع کنیم :D:D کادر فنی رو هم از زمین گلف
:D:D:D
لوا اگه اومد منم راضیم :D
بین کاوانی و ایبرا بود حرف :p
فوق العاده مغروره و خودشو بالاتر از تیم میدونه که نشد عیب :p دلیل منطقی بیار :D
این تیمو میسپردن دست من شما طرفدار نماهای تروریستو که اصن جزو فن بیس حساب نمیشید کلاً از تماشای فوتبال محروم میکردم :D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
لوا اگه اومد منم راضیم :D
بین کاوانی و ایبرا بود حرف :p
فوق العاده مغروره و خودشو بالاتر از تیم میدونه که نشد عیب :p دلیل منطقی بیار :D
این تیمو میسپردن دست من شما طرفدار نماهای تروریستو که اصن جزو فن بیس حساب نمیشید کلاً از تماشای فوتبال محروم میکردم :D

قبل هر اقدامی با یه سوراخ بین ابرو هات میفرستادمت پیش اودین با هم یه یونایتد جدید بسازین :D:D:D:D البته قبلش از جایگاه stretford end برات دست تکون میدادم :D پروژه ای که اول برای ادی طراحی شده بود:دی
این تیم دست من میبود چنان نظمی بهش می دادم که بزرگترین فرمانده های ارتش دنیا میومدن جلوم زانو میزدن :general609:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
بنده با اومدن کاوانی موافقم حتی در صورت فروش دی ماریا.چون دی ماریا به درد لیگ برتر نمی خوره.خیلی تندر و دلیکیت هست این بازیکن. در هر صورت اگر اجازه بدین با وودی صحبت کنیم مقدمات کار رو انجام بدیم[emoji16]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد موج فن خال رفته روی رفیقاش :D:D:D:D
این دستیارشم بیرون کنه ما خوشحال میشیم
Van Gaal blasts Valdes: He doesn't follow my philosophy… he's out

http://www.goal.com/en-gb/news/2892...ium=en_gb&utm_campaign=van_gaal_blasts_valdes
گفتم که...
اما یه چیز خوبی هستش این قضیه، چون داره نشون میده که واسش مهم هستش و دست از رفیق بازی برداشته و به موفقیت خودش فکر میکنه که میشه موفقیت تیم...(البته اگه بتونه:general710:)
اما دیشب تو کنفرانسش در سیاتل خیلی چیزها گفته فن خال:
چیزهای مهم که همون نساختن فلسفه والدز با فلسفه فن خال بوده، ظاهرا فصل پیش ازش خواسته تو تیم دوم بازی کنه و قبول نکرده و از همون موقع تصمیم گرفته که از تیم باید جدا بشه!!!!(لجبازیش رو هنوز دارهo_O)
در مورد دیماریا پرسیدن ازش که تقریبا جوابش این بوده که تو فوتبال همه چیز اتفاق میوفته ولی الان بازیکن منچستر هستش و به من گفته که 25 جولای به تیم ملحق خواهد شد...
در مورد دخیا هم همین رو گفته و همچنین گفته که رومرو اومدنش به دخیا ربط داره، یعنی اگه دخیا موند تو تیم، خوب پس باید گفت که دخیا اگه بخواد قراردادش رو تمدید کنه، دیگه سراغ رومرو نمیرن...
در مورد فن پرسی هم همونطور که گفتم دو ماه پیش بهش گفته که میتونه از تیم جدا بشه (سر بازی گلف!!!!)

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بنده با اومدن کاوانی موافقم حتی در صورت فروش دی ماریا.چون دی ماریا به درد لیگ برتر نمی خوره.خیلی تندر و دلیکیت هست این بازیکن. در هر صورت اگر اجازه بدین با وودی صحبت کنیم مقدمات کار رو انجام بدیم[emoji16]

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
از بهترین بازیکنهای PL، یعنی آزارد و سانچز که Delicate تر نیست که؟؟؟؟

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
پس فردا اولین بازی فصلمون رو در مقابل یه باشگاه امریکایی داریم هفته بعد هم با سن خوزه بازی داریم اما ۹ روز دیگه تو یه بازی خفن باید با بارسلونا بازی کنیم و در نهایت ۲ هفته بعد با پاریسنت ژرمن
امیدوارم قبل بازی با بارسلونا و پاریسنت ژرمن همونطور که خبرا داره میرسه اتامندی اضافه بشه همچنین یه مهاجم خوب بگیریم

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اوبلاک -لوریس -سیلسن -رومرو اینا ب ترتیب کیفیت قرار دارن خدایی رومرو شد دروازه با ن اخه یعنی واقعا خاااااک
کماکان معتقدم برای چهارمی میجنگیم حتی با خرید اوتامندی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
توئیت والدز در پاسخ به حرفهایی که فن خال در موردش زده

1.png
هر چند دیگه زیاد مهم نیست وجود این بازیکن ولی قبول کنید واسه کسی که یه زمانی در بارسلونا و سطح اول فوتبال جهان بازی می کرد سخته که بیاد در تیم زیر 21 سالها بازی کنه یعنی فن خال قشنگ غرور بازیکنارو خورد می کنه

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
توئیت والدز در پاسخ به حرفهایی که فن خال در موردش زده

مشاهده پیوست 833481
هر چند دیگه زیاد مهم نیست وجود این بازیکن ولی قبول کنید واسه کسی که یه زمانی در بارسلونا و سطح اول فوتبال جهان بازی می کرد سخته که بیاد در تیم زیر 21 سالها بازی کنه یعنی فن خال قشنگ غرور بازیکنارو خورد می کنه

ایشالله فلسفه ونگال از اینجور برخورد کردن با بازیکن هایی مثل والدز و فالکائو تبدیل به فلسفه قهرمانی (فلسفه اصلی یونایتد) بشه.

بنده خدا سه تا لیگ قهرمانان برده (جلوی آرسنال بهترین بازیکن زمین بود).
======

جز شواین اشتایگر بقیه خریدها خیلی خوب بودن (این بنده خدا هم میره تو تیم زیر 21 سال) ولی برای قهرمانی هنوز نیاز به یه مدافع وسط و مهاجم هست.

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
دیماریا تایید کرده که پاریسنت ژرمن پیوسته

Ángel Di María has agreed a move to Paris Saint-Germain, however, a fee is yet to be agreed with Man United. (Source: L'Équipe)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دیماریا تایید کرده که پاریسنت ژرمن پیوسته

Ángel Di María has agreed a move to Paris Saint-Germain, however, a fee is yet to be agreed with Man United. (Source: L'Équipe)
عزیز اخبار دو روز پیش هستش...

Miracles

Registered User
لایک‌ها
805
جز شواین اشتایگر بقیه خریدها خیلی خوب بودن (این بنده خدا هم میره تو تیم زیر 21 سال) ولی برای قهرمانی هنوز نیاز به یه مدافع وسط و مهاجم هست.
شواین اشتایگر خرید خوبی نبوده و میره تو تیم زیر 21 سال!!؟
عجب!!!

بالا