• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گل پریرا!!!!!
لینگارد به والنسیا نشون داد که چجوری سانتر کنه روی دروازه...
نمیدونم که هدف بازی کردن هررا و شواینی با این بچه ها چی هستش، اگه قرار هستش که شواینی و هررا بازیکنهای اصلی تیم باشن، پس چرا نباید با تیم اصلی بازی کنن؟؟

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
قشنگ بود !
حرکت تیمی جک و جوونا ...
من تو کف شواینی م ...
خیلی خوبه :دی
فن خال که بیشعوره ... : ))
مگه بازیکنا 1 کاری بکنن :دی

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
دفاع که نداریم
من تو کف موندم فن خال چجوری گفته مک نیر 10 سال دفاع راست رو بیمه میکنه : )))
پریرا عصبی بازی میکنه ولی باهوشه
ویلسون = ماچدا 2 !
هررا و شواینی خیلی خوبن بازی اضافی ندارن کلا
این یانوزارو باید قرضی میکردیم تو پاچه 1 تیمی ...
بدرد نخوره : ))))))
بی غیرت خنگه :general509:

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
چیزی برای صحبت کردن وجود نداشت...
عین فوتبال محلات هرکی توپو میگرفت میدویید سمت دروازه حریف
گفتم دروازه حریف - این گلرشون چه والدزی بود : )))))
عجیب بود نیمه 2وم لیندگارد "گلرمون!" نذاشت تو :|
جانسون خوبه ها ! طرح نویر ه

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
او گفت:" رسانه‌ها را دنبال کرده ام و آنچه فهمیدم این است که سورپرایز ما یک مهاجم است. این اشتباه است. چیز دیگری در راه است. ما خاویر هرناندز و ویلسون را در خط حمله داریم که می‌توانند به عنوان سورپرایز معرفی شوند. این یک روند است و من نگرانی از این بابت ندارم
خدا انشا الله شعور بده یا اخراج شی راحت شیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب خود فن خال اعلام کرد که همه سر کار هستیم و بازیکن سورپرایزی که میخواد به تیم بیاد، اصلا مهاجم نیست...
فن خال در مصاحبه بعداز برد امروز اعلام کرد که صحبتهای مدیا رو خونده و گفت که از صحبتهای اون اشتباه برداشت کردن و بازیکنی که به منچستر میادمهاجم نیست و در این پست رونی و ویلسون و چیچا رو داریم...
خوب مشخص شد که سر کار هستیم، ولی جالب هستش که گفته بازیکنی که به تیم اضافه میشه، قدرت تهاجمی تیم رو بالا میبره!!!!!!!!
دوستان بگردن بگن که منظورش کی هستش؟؟؟ Scout کنید...:p
مشخصا که مدافع نیست، هافبک میانی هم نیست، مهاجم هم که نیست، پس میمونه بازیکنی تو سبک پوگبا(احتمال خیلی ضعیف:general601:) و بیل و ماتا و یانگ و دیماریا...(فکر میکنم فلیپه اندرسون باشه منظورش یا رویس...)
The Dutchman had previously hinted that a mystery forward could yet arrive at Old Trafford this summer but he now insists the transfer target is "something else"

Manchester United manager Louis van Gaal once again alluded to a 'surprise' signing this summer, but insists it will not be a striker.

Van Gaal was speaking to the media after his side beat San Jose Earthquakes 3-1 in their latest pre-season friendly, with goals from Juan Mata, Memphis Depay and Andreas Pereira.

The Dutchman has previously hinted that he will bolster his striking ranks with a player who has not been written about in the newspapers, but now says the man in question is not a forward after all.

"I have read in the media a striker is the surprise," he said. "That's not right. It's something else."

After United beat Club America on Saturday, Van Gaal discussed his options up front for next season, saying: "We have Rooney, he can play in striker's position, and all media had written he should play there so I listen and now you put this question so I don't know what you want.

"Also [Javier Hernandez] and maybe Wilson and maybe there comes a surprise. It's a process. I'm not worried about that position."

And in the build-up to their second match of the summer he shed further light on the club's progress in the transfer market: "He [the 'surprise'] is in the process. "It's not the striker the media has written about. You have to wait and see."

Barcelona forward Pedro has emerged as a United target in recent days but it now appears Van Gaal's mystery player will play a different role next season, should he arrive at all.
حالا بحث جالب دیگه این هستش که آیا اصلا قصد خرید مدافع رو داره یا نه؟؟؟ اگه نه؟ که از همین الان کلاس های روانشناسی رو شروع کنیم؟؟:general208::general208:

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
وقتی بلیند رو گذاشته مدافع اخر یعنی خیر مدافع در کار نیست مهاجم هم که میگه نیست پس حتما یا هافبک هست یا دروازه بان اها فهمیدم سورپرایز عظیم ایشون احتمالا خرید سیلسن و رومرو هست و فروش دخیا و فروش دیماریا و خرید یه هافبک هلندی
بدبختی دوباره شروع شد برد در بازیهای دوستانه و ر ی دن در بازی های رسمی تو یه همچین بازی هایی هیچوقت نقاط ضعف مشخص نمیشه هر چند تو همین بازی هم مدافعینمون کلاس بالای خودشون رو کاملا واضح نشون دادن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب حداقل میشه گفت که خبر 100 میلیون برای مولر یه خبر چرت و پرت دیگه از روزنامه های لندنی بوده:
Rummenigge has told Kicker that the report of a €100m bid from United bid was a hoax, saying it was "a flying duck over the ocean" - a German phrase​
هیچ خبری از خرید مهاجم و مدافع میانی نیست و با صحبتهای اخیر فن خنگخال هم باید گفت که قرار هم نیست که مهاجم یا مدافعی خریده بشه، وضعیت خرید امسال هم مثل جک میمونه و تیم هنوز خیلی ناقص هستش...
موندم اگه خدایی نکرده اسمالینگ و جونز یا روخو مصدوم یا محروم شدن(چیزی که تمام فصل گذشته اتفاق افتاد) بلیند بعنوان دفاع میانی بازی میکنه دیگه یا شاید اوانز و بلکت بتونن رکوردهای جدیدی برای منچستر بسازن؟؟؟؟؟
همین قضیه در مورد مهاجمهای تیم هم صدق میکنه، اگه رونی مصدوم یا محروم(چیز عادی هستش) شد، احتمالا بلیند میره مهاجم بازی میکنه!!!!!! چیچا که مصدوم هستش(کتفش شکسته) و معلوم نیست کی برمیگرده، ویلسون هم که ازش چیزی در نمیاد فعلا(البته هنوز خیلی بچه هستش)، ولی اگه تو یه بازی عقب افتادیم و خواستیم به بازی برگردیم و بیشتر از یه مهاجم تو زمین احتیاج داشتیم، چه کار میکنیم؟؟؟؟؟

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
راستش ناراحت نشید اما من خندم میگیره بعضی از دوستان دو تا خرید همینجوری کردیم ک یکییش چندان معروف نبوده و غیر از یکی دوتا تیم کسی دنبالش نبود و دیگری هم سنش طوریه ک ب نظر میاد دوران اوجش رو رد کرده و ریسکی محسوب میشه دارمیان از نظر من واقعا یک دفاع متوسط هست ک کیفیتی ب مراتب پایینتر از امثال کولمن و ... داره با این خرید ها و با فرض براینکه بالای 80 درصد دذوازه بانمون رو از دست میدیم و سیلسن افسانه ای رو میاریم و فن پرسی رو دادیم رفت و ویلسون بزرگوار رو داریم احتمال رفتن دیماریا هم هست و بدتر از همه مربی داریم که هیچی در چنته نداره چجوری دوستان منچستر رو یکی از مدعیان محسوب میکنن در تمام تیمهای بالای جدول این تیم بیشتر از همه نیاز ب ترمیم نقاط ضعف داشته اما اقا فنخال عزیز فقط در حال مزخرف گویی هست اوضاع ب همین منوال پیش بره من قول ی فصل بدون جام دیگه و شاید حتی از دست دادن سی ال رو همینجا بهتون میدم

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
دوستان نمیخوام بهتون تیکه بندازم ولی مهاجم اصلی شما درخت (فلینی) هستش و بدش رونی پس کمبود مهاج تو تیم وجود نداره ...:general705::D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
باز سگ شده پاچه همه رو گرفته !
اصلان مردونه تو از چی این یارو خوشت میاد!؟ این ترکیبو می دادن دست حمید درخشان حتی با بازیکنای اکادمی حداقل 7 تا میزد بهشون!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
باز سگ شده پاچه همه رو گرفته !
اصلان مردونه تو از چی این یارو خوشت میاد!؟ این ترکیبو می دادن دست حمید درخشان حتی با بازیکنای اکادمی حداقل 7 تا میزد بهشون!
من که گفتم از حس شوخ طبعیش خوشم میاد :D:p
بابا مربی تیمه دیگه! تا صبح تو و حامد 599 و میلاد دری وری بگید بهش چی میشه!؟ شما از خریدا راضی نیستید، من هستم :D شما از ون حال بدتون میاد، من مشکل شخصی ندارم باهاش هنوز :p
حالا هی اینجا به مربی تیم خودمون توهین کنیم چی درمیاد واسمون؟! جز اینکه وجهه تاپیک فقط بد شه و 4 تا طرفدار تیم دیگه ام بخوان به خودشون جرئت بدن بیاد هرچی دلشون خواست بگن چون خودامون میگیم؟!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
جدیدا مد شده طرفدارای ریال میان اینورا این دوستمون هم ک اومد تیکه انداخت از طرفدارای پروپا قرص جناب غزال اقای رضا عنایتی هستن بیخیال تیکه هاش بزار خوش باشن اینا
منتها من و افشین و میلاد واقع گرا هستیم تقریبا خیلی از چیزهایی ک پیشبینی هم کردیم متاسفانه یا خوشبختانه درست در میاد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بابا مربی تیمه دیگه! تا صبح تو و حامد 599 و میلاد دری وری بگید بهش چی میشه!؟ شما از خریدا راضی نیستید، من هستم :D شما از ون حال بدتون میاد، من مشکل شخصی ندارم باهاش هنوز :p
حالا هی اینجا به مربی تیم خودمون توهین کنیم چی درمیاد واسمون؟! جز اینکه وجهه تاپیک فقط بد شه و 4 تا طرفدار تیم دیگه ام بخوان به خودشون جرئت بدن بیاد هرچی دلشون خواست بگن چون خودامون میگیم؟!
با حس شوخ طبعی حال میکنی که من از همه اینا بهترم برم سرمربی بشم؟:D تازه نظم هم به تیم میدم:p
من از خریدای تیم تا الان ناراضی نیستم ولی سبک بازی تیم عوض نشده.خط حمله رو لخت کرد بعد میگه اصلا مهاجم نمیخوام بخرم و همتونو اسکل کردم.دفاع هم که هیچی بلیند که جزو 7 کوتوله هستو میخواد بذاره به عنوان مدافع مرکزی چرا چون هلندیه یه وقت بچش افسرده نشه رو نیمکت
کی جرئت داره به یونایتد توهین کنه؟:general210: خودت میدونی با کی طرفه !:general405::general312:

Samin

Registered User
لایک‌ها
44
این فن‌خال اینگلیسیش واقعا تعطیله، مصاحبه‌هاشو دیدین؟ علی‌آبادی بهتر از این انگلیسی حرف میزنه!

کلا هرکی که زبان انگلیسیش خوب نباشه نمیتونه موفق باشه تو لیگ جزیره! دیماریا هم دقیقا مشکلش زبانه که نمیتونه خوب با انگلیس کنار بیاد!
شما نگاه کنید از بین خریدها اکثرا زبانشون خوبه حتا شواینی!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ببین اصلان جان، من هم با افشین موافقم که از وقتی اومده هیچی برای تیم نداشته، جز اینکه باعث نابود شدن ستاره های تیم شده باشه...
نمیدونم دوستان چی فکر میکنن که آیا تیم امسال با تیم پارسال چه فرقی میکنه؟ میخوام بپرسم که فن خنگخال چه کار میتونه بکنه تو این 1 ماه باقیمونده که تو سالی که گذشت نمیتونسته انجام بده؟؟؟
تازه جالبیش اینه که دقیقا داره با همون سبک و ترکیب آخرای فصل بازی میکنه تو این بازیهای تور پیش فصل...
تا الان امیدواریم این بود که بازیکن تاپ به تیم اضافه بشه و مشکلات تیم رو حل کنه، مربی که ازش هیچ بخاری بلند نمیشه...
اصلان جان تو واسه مویس هم اینجوری تعصب از خودت نشون میدادی، مثل خیلی دیگه از بچه های دیگه...
فن خال به هیچ عنوان رئیس نیست!!!!
بولدش کردم که همه بخونن، اصلان جون، من یکی به هیچ شکل این یارو رو بعنوان یک مربی قبول ندارم چه برسه به مربی منچستر یونایتد...
نمیدونم چی فکر میکنی در مورد آینده این تیم ولی من مطمئن هستم که هیچ افتخاری توش نیست با این ...
نمیدونم که چرا دقت نمیکنین که چرا بهترین بازیهای فصلمون فقط در حضور کریک اتفاق افتاده؟؟؟؟
چون مربی هیچی نداره برای تیم و همش تفکرات رئیس بوده که کریک توی زمین پیاده میکرده که باعث موفقیت میشده...

دوستان آیا فروم با ذجر باز میشه واستون؟؟؟
ویرایش کردم چون مطمئنم که خوندی...:general705:

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خیلی وقتا اعتماد به نفس کاذب کار دست ادم میده اینو تو مربی محترم میبینم.نمیدونم ایا نگاهی هم به شرایط رقبا میندازه یا فکر میکنه تو لیگ بورکینافاسو میخواد شرکت کنه هیچ تیمی هیچی نداره غیر از ما
ارسنال معضل درواز بانیش که تو این چند ساله سرویس شده بود بابتش رو حل کرده هرچند هنوز هم به نظر من ضعف دفاعی دارن مثل ما در خط هافبک و حمله اوضاش بهتر از ماست چلسی نیاز چندانی به خرید نداره تو همه خطوط تقریبا بالانس هست سیتی استرلینگ یکی دوتا بازیکن خوب دیگه خریده مدافعین و دروازه بان خوبی داره تقریبا مهاجم و هافبک هم خوبه لیورپول هم خط حمله و هافبک رو تقویت کرده دروازه بان میلنگه و دفاع تقریبا
و اما منچستر یونایتد:دروازه بان وضعیتش نامشخص.دفاع وضعیت نامشخص هافبک ترافیک نفرات با توانایی یکسان و البته وضعیت نامشخص دیماریا خط حمله وضعیت نامشخص مربی:دارای تفکرات منحصر به فرد و عالی غیر از یکی دوبازی هنوز هیچ نیمه دوم خوبی ندیدم از این تیم و البته تعویض های طلایی که به صورت کاملا مطمعن یک دفعه کمر تیم رو شکسته تو فصل قبل

بالا