• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
با حس شوخ طبعی حال میکنی که من از همه اینا بهترم برم سرمربی بشم؟:D تازه نظم هم به تیم میدم:p
من از خریدای تیم تا الان ناراضی نیستم ولی سبک بازی تیم عوض نشده.خط حمله رو لخت کرد بعد میگه اصلا مهاجم نمیخوام بخرم و همتونو اسکل کردم.دفاع هم که هیچی بلیند که جزو 7 کوتوله هستو میخواد بذاره به عنوان مدافع مرکزی چرا چون هلندیه یه وقت بچش افسرده نشه رو نیمکت
کی جرئت داره به یونایتد توهین کنه؟:general210: خودت میدونی با کی طرفه !:general405::general312:
اگه رات میدن که برو من قول میدم سربازیمو اوکی کنم کل فصل سیزن تیکت بگیرم جای اون هندیه که بغل مربی میشینه تشویقت کنم :D
ببین اصلان جان، من هم با افشین موافقم که از وقتی اومده هیچی برای تیم نداشته، جز اینکه باعث نابود شدن ستاره های تیم شده باشه...
نمیدونم دوستان چی فکر میکنن که آیا تیم امسال با تیم پارسال چه فرقی میکنه؟ میخوام بپرسم که فن خنگخال چه کار میتونه بکنه تو این 1 ماه باقیمونده که تو سالی که گذشت نمیتونسته انجام بده؟؟؟
تازه جالبیش اینه که دقیقا داره با همون سبک و ترکیب آخرای فصل بازی میکنه تو این بازیهای تور پیش فصل...
تا الان امیدواریم این بود که بازیکن تاپ به تیم اضافه بشه و مشکلات تیم رو حل کنه، مربی که ازش هیچ بخاری بلند نمیشه...
اصلان جان تو واسه مویس هم اینجوری تعصب از خودت نشون میدادی، مثل خیلی دیگه از بچه های دیگه...
فن خال به هیچ عنوان رئیس نیست!!!!
بولدش کردم که همه بخونن، اصلان جون، من یکی به هیچ شکل این یارو رو بعنوان یک مربی قبول ندارم چه برسه به مربی منچستر یونایتد...
نمیدونم چی فکر میکنی در مورد آینده این تیم ولی من مطمئن هستم که هیچ افتخاری توش نیست با این ...
نمیدونم که چرا دقت نمیکنین که چرا بهترین بازیهای فصلمون فقط در حضور کریک اتفاق افتاده؟؟؟؟
چون مربی هیچی نداره برای تیم و همش تفکرات رئیس بوده که کریک توی زمین پیاده میکرده که باعث موفقیت میشده...

دوستان آیا فروم با ذجر باز میشه واستون؟؟؟
ویرایش کردم چون مطمئنم که خوندی...:general705:
میلاد جان عزیز دل، خوب تو قبول نداشته باشیش! چه اتفاقی میفته؟! من هم به فرض دین رو قبول نداشته باشم، همه دنیا اتئیست میشن؟!
این لفظی که به کار میبری برای به کار بردن اسم مربی، اون لیورپولی میاد یه چیزی میگه همه میپرن بهش که نباید اسم ها رو مسخره کرد، اون وقت خود تو، دوست منچستری من، میای اسم مربی تیمتو اینجوری مینویسی؟!
تو هر ارگان و اداره و مجمعی به کسی که همه کاره هست میگن رئیس، ون حال هم سرمربی تیمه و کنترل همه چیز رو تا وقتی هست در اختیار داره، پس رئیس هست. حالا چه من و شمای نوعی ازش خوشمون بیاد، قبولش داشته باشیم یا نه!
درباره آینده تیم هم برای بار هزارم میگم، اصلاً به فرض حرف شما درست باشه! ون حال این فصل هم نتونه کاری کنه، نهایتش اینه که آخر فصل اخراج میشه دیگه! اون موقع هم شما میاید میگید دیدی از اول فصل گفتم؟! دلتونم خنک میشه :p
انتقاد کردن و بحث درباره وضعیت تیم چیزیه که این انجمن و امثالش براش درست شدن! هر چند هیچ تأثیری نداره توی هیچی، نشستیم داریم درباره تیممون حرف میزنیم! ولی توهین کردن به مربی و کادر تیم هیچ جایگاه و مفهومی نداره! نه اینجا، نه هیچ جای دیگه!
پ.ن: چیو ویرایش کردی؟! دوباره بنویس داشتم سریال میدیدم آنلاین نبودم! :p

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دی ماریا مثل اینکه رفت پی اس جی

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
من که گفتم از حس شوخ طبعیش خوشم میاد :D:p
بابا مربی تیمه دیگه! تا صبح تو و حامد 599 و میلاد دری وری بگید بهش چی میشه!؟ شما از خریدا راضی نیستید، من هستم :D شما از ون حال بدتون میاد، من مشکل شخصی ندارم باهاش هنوز :p
حالا هی اینجا به مربی تیم خودمون توهین کنیم چی درمیاد واسمون؟! جز اینکه وجهه تاپیک فقط بد شه و 4 تا طرفدار تیم دیگه ام بخوان به خودشون جرئت بدن بیاد هرچی دلشون خواست بگن چون خودامون میگیم؟!
لایک کم بود باید حضورا تشکر می کردم :D
فنخال همونی بود که میگفتن منچستر رو می کنه تیم ملی هلند! دیدیم که خیلی راحت ون پرسی رو کنار گذاشت:general705:
احتمالا میگن به جاش ممفیس رو آورد. ولی اسکای اسپورت مال فنخاله که ممفیس رو بهترین بازیکن تازه وارد به لیگ برتر میدونه؟ بماند که شواینی هم تو لیست هست ;)
http://www.skysports.com/football/n...ho-are-the-transfer-windows-best-new-arrivals

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خواهیم دید ما هم از خدامونه تیم درست شه اما با این مربی نمیشه .دنبال هلندی هست بعضیاشو نمیدن بعضیاش از خوش شانسی مصدومن بقیه بازیکن ها هم خیلی علاقه داره از شاگردای قدیمش باشن بدون توجه ب سن و سال همین رومرو روواسه چی دنبالشیم حتی واسه دروازه بان دوم چون شاگرد بزرگوار بوده
الان چرا نمیاد بگه دیماریا رو نمیفروشیم وقتی خود بازیکن هم میخواد بمونه
نظرتون چیه دیماریا رو بدیم. فان در ویل رو از پی اس جی بگیریم ب نظرم خوبه
این حرکت که یکی مثل فلینی بره خط حمله یجورایی شباهت ب لیگ ایران داره فقط خوشحالم که نتونست فرمایلن و استروتمن رو بخره و الا الان دو بازیکن بسیار عالی تو کلینیک پزشکی داشتیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلان جان، از تو بعیده، اینجا رئیس یه معنی دیگه داره...o_Oo_Oo_O
از نظر من گفتن رئیس به این آدم، مثل توهین هستش به رئیس (ها) گذشته باشگاه و طرفدارا و تاریخ باشگاه...
درباره آینده تیم هم برای بار هزارم میگم، اصلاً به فرض حرف شما درست باشه! ون حال این فصل هم نتونه کاری کنه، نهایتش اینه که آخر فصل اخراج میشه دیگه! اون موقع هم شما میاید میگید دیدی از اول فصل گفتم؟! دلتونم خنک میشه :p
چه فایده داره؟؟؟ وقتی کار از کار گذشته و دو سال(که با این حساب میشه 3 سال و شاید به 4 سال هم برسه) از عمر این تیم به هدر میره و بازیکنهاش و ستاره هاش و هزینه هایی که واسشون شده بی ارزش میشه و طرفدارایی که از تیم ناامید میشن و ...:general507::general507::general507:
انتقاد کردن و بحث درباره وضعیت تیم چیزیه که این انجمن و امثالش براش درست شدن! هر چند هیچ تأثیری نداره توی هیچی، نشستیم داریم درباره تیممون حرف میزنیم! ولی توهین کردن به مربی و کادر تیم هیچ جایگاه و مفهومی نداره! نه اینجا، نه هیچ جای دیگه
چرا تاثیر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟o_O:eek::eek::eek:
در تمام دنیا اعتراضات هواداران هستش که تکلیف تیم و مربی و مدیر رو مشخص میکنه...
کلا میخوام همه بچه هارو با خودم همراه کنم که اعتراض کنن و به گوش کسی که یاید برسه، برسه، ولی کلا دوستان اینجا بیخیال هستن یا بهتر بگیم صورتی هستن(غیر از افشین:general601::general601:)...
خواهیم دید ما هم از خدامونه تیم درست شه اما با این مربی نمیشه .دنبال هلندی هست بعضیاشو نمیدن بعضیاش از خوش شانسی مصدومن بقیه بازیکن ها هم خیلی علاقه داره از شاگردای قدیمش باشن بدون توجه ب سن و سال همین رومرو روواسه چی دنبالشیم حتی واسه دروازه بان دوم چون شاگرد بزرگوار بوده
الان چرا نمیاد بگه دیماریا رو نمیفروشیم وقتی خود بازیکن هم میخواد بمونه
نظرتون چیه دیماریا رو بدیم. فان در ویل رو از پی اس جی بگیریم ب نظرم خوبه
این حرکت که یکی مثل فلینی بره خط حمله یجورایی شباهت ب لیگ ایران داره فقط خوشحالم که نتونست فرمایلن و استروتمن رو بخره و الا الان دو بازیکن بسیار عالی تو کلینیک پزشکی داشتیم
دقیقا تایید میشه، پارسال خودش رو کشته بود واسه فرمالن و فقط بخاطر اینکه ونگر نمیخواست به منچستر بفروشتش سر از بارسا در اورد و چه فصلی رو هم داشت تو بارسا(کل فصل فکر میکنم فقط یه 90 دقیقه بازی کرد؟؟)
استروتمن رو که خودش رو کشت واسش، خدارو شکر پوکید و به تیم نیومد...
بلیند رو گرفته، شده واسمون همه فن حریف، تو همه پستهای قرار میگیره، فقط بخاطر اینکه تو زمین باشه...
دیپای خرید خوبی هستش، ولی آیا نمیتونست بجاش کسی مثل کندی یا ناتان یا جرسون یا فرمینو رو بگیره؟؟؟(شاید در حدش نباشن، ولی عملکرد فصل نشون میده)
خودش رو واسه روبن کشت، که روبن سنگ روی یخش کرد...
خودش رو واسه De Vrij کشت که اون هم سنگ روی یخش کرد...
چرا این سیلسن رو نمیگی؟؟؟
وینالدوم که PSV نفروختش!!!!!!
جوردی کلاسی چطور؟؟؟ خدارو شکر قیمتش اونقدر بالا بوده واسشون که بیخیالش شدن...
رومرو رو هم که میخواد بگیره، فکر میکنم همه میدونن که بعداز حذف شدن تو ضربات پنالتی روبروی آرژانتین چی گفت در موردش؟؟؟ خودم بهش پنالتی گرفتن رو باد دادم!!!!!:general208::general208: امروز هم خبر اومده که باهاش توافق کردیم(دروازه بان بدی نیست، ولی اشتباه کم نمیکنه، از جانسون بهتره، گلی که دیروز جانسون خورد رو ببینید و گریتون بگیره که دقیقا یه گلی مثل گلی بود که فن در سار در فینال 2009 CL از اتوئو خورد، با این تفاوت که ضربه خیلی راحتتر میشد دفع بشه)
اسنایدر، ون در ویل، ولار و ...
چیز جالب این هستش که حتی خود هلندی ها هم قبولش ندارن و به سختی باهاش کار میکنن و بازیکن بهش میدن...
کلا من با بازیکن هلندی مشکلی ندارم، اما میگم وقتی گزینه بهتری وجود داره، نباید دنبالشون بود...هنوز نمیدونم که چرا بلیند رو خریدیم...؟؟؟ شاو که عالی بازی کرده تو هر بازی که حضور داشته...
فن پرسی رو هم کنار نگذاشت، بلکه فن پرسی بهش گفت که نمیخواد روی نیمکت بشینه، بخاطر اینکه آقای فن خال یه چیزی رو متوجه شده که جرات نداره رونی رو دیگه از جلو بکشه عقب یا بزاره روی نیمکت، پس فن پرسی میشه نیمکت نشین، البته تو ترکیب عشقی خودش :general707::general707::general707:2-5-3:general707::general707::general707: که این مشکلات واسش پیش نمیومد، ولی وقتی متوجه شد به هیچ جا نمیرسه با اون ترکیب، مجبور به همچین کاری شد...
شواینی رو هم که:
1.JPG
شایعات امروز هم که عالی هستش، میگن که دیماریا دیگه بازیکن PSG شده و برای تیم دیگه بازی نمیکنه... بجاش میخوان پدرو رو بگیرن!!!!!!

Last edited:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
فن پرسی رو هم کنار نگذاشت، بلکه فن پرسی بهش گفت که نمیخواد روی نیمکت بشینه،
But when I came back, it wasn’t an honest battle any more. Fighting to get back in the team wasn’t given me as an option. He was sending me to Pitch Two.
خودش اعتراف کرده که فنخال کنار گذاشتتش! حاضر بوده باز هم برای جایگاهش بجنگه ولی خیلی راحت کنار گذاشتتش.
https://uk.eurosport.yahoo.com/news...wasnt-given-honest-chance-084315287--sow.html

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
But when I came back, it wasn’t an honest battle any more. Fighting to get back in the team wasn’t given me as an option. He was sending me to Pitch Two.
خودش اعتراف کرده که فنخال کنار گذاشتتش! حاضر بوده باز هم برای جایگاهش بجنگه ولی خیلی راحت کنار گذاشتتش.
https://uk.eurosport.yahoo.com/news...wasnt-given-honest-chance-084315287--sow.html
چیزی برای گفتن نیست، جز اینکه شما کل مصاحیه رو نگذاشتید، در ادامه همین جمله میگه که من مشکلی برای بازی در تیم دوم نداشتم، من همیشه بازیکنی بودم که میجنگیدم برای جایگاهم و این جزئی از فوتبال هستش، تازه قضیه اینجاست که کسی پیدا نمیشه که از رفتن فن پرسی خوشحال شده باشه، حداقل تو این تاپیک، چون تنها مهاجم ما بود، من هم خوشحال میشدم که از تیم جدا بشه، در صورتیکه کسی بهتر به جاش به تیم میومد، ولی الان که مشخص شده هیچ کس قرار نیست به تیم اضافه بشه، واقعا این حرکت فن خال احمقانه بوده...(تازه فن پرسی رو فن خال به تیم نیاورده بود که؟)
But when I came back, it wasn’t an honest battle any more. Fighting to get back in the team wasn’t given me as an option. He was sending me to Pitch Two. And I’m a mature player. I’m not stupid. I didn’t get angry or emotional. These things are part of football, part of life. You have to make the best out of any situation so I’m doing this by moving on.​

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب بنتکه هم بصورت رسمی به لوزرها پیوست...
رومنیگه هم که طی دو مصاحبه مختلف اعلام کرد که هیچ پیشنهادی برای مولر نیومده و بایرن باید دیوانه باشه که مولر رو بفروشه...
کین هم که گفته برای بازی افتتاحیه(روبروی ما) خودش رو آماده کرده...
فن خال هم که رسما اعلام کرده مهاجمی به تیم اضافه نمیشه، پس خیال مهاجم رو باید از سرمون بیرون کنیم...حداقل فن خال بهونه مهاجم نداشتن رو امسال داره، اگه نگه که دفاع هم نخریدن واسش...
ویدال هم که رسما به بایرن پیوست...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
...Helllloooo Iran​
خوب شایعات امروز رو بگیم که کمی فشارهامون بیشتر بشه...
اول اینکه چندین جا شایعه زدن که با یک رکورد جدید میخوایم رونالدور رو به منچستر برگردونیم، راستش با این وضعیت بی مهاجمی، من یکی دلم میخواد که برگرده، جدیدا هم با اومدن بنیتز با هم دیگه کنتاکت پیدا کردن، درسته سنش 30 هستش ولی مطمئن هستم که حداقل 4-3 سال دیگه این پسر رو فرم هستش...به شرط اینکه وقتی برمیگرده، کمی از غرورش کم کرده باشه(شاید تعویض تیم به کم شدن غرورش کمک کنه) حداقل بارسایی ها از این انتقال خیلی خوشحال میشن...
فرانس فوتبال هم که زده دیماریا رسما با 45 میلیون پوند رفته PSG (خوشم میاد این روزنامه های لندینی و فرانسوی که اینقدر با اطمینان صحبت میکنن، ولی از مدیرای تیمها که میپرسن، میگن خبری نیست!!!!!)
خبر خنده دار دیگه این هستش که میگن ولبک رو بشیکتاش میخواد...ببین از تیم رفت کارش به کجا رسیده!!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
http://www.goal.com/en/news/9/engla...ignings-will-make-me-better-vows?ICID=HP_BN_9
چقد جنتلمن و باشخصیته این بشر :general504:
@dreamypixy @Mehdiwol @Micahel Certu به کل گذاشتید رفتیداااا
کاری نکنید برم اعضای جدید بیارم دیگه راتون ندم :p بیاید فعالیت کنید!
اباث رو هم به این جمع اضافه کن...:p
فقط کم مونده مسی و مارادونا رو به ما لینک کنن...
ایبرا رو هم لینک کردن بمون...
با توجه به اینکه خود فن خال هم گفته دیگه مهاجم نمیخریم، میشه حدس زد که چقدر چرت و پرت مینویسن این روزنامه ها...
در کل فکر نمیکنم دیگه خبری باشه از نقل و انتقالات واسه ما...(بهتر خرج بیخود نمیکنیم تا مربی جدید بیاد...)

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اصلان من دیگه در زمینه مربی و اینا باهات حرفی ندارم:cool: بشدت ادمو یاد یه سری از افراد میندازی که در زمینه های دیگه ثابت کردن میخ اهنی در سنگ نمیرود!:D:D
---

بازی با بارسا به وقت خودمون ساعت چنده؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلان من دیگه در زمینه مربی و اینا باهات حرفی ندارم:cool: بشدت ادمو یاد یه سری از افراد میندازی که در زمینه های دیگه ثابت کردن میخ اهنی در سنگ نمیرود!:D:D
---

بازی با بارسا به وقت خودمون ساعت چنده؟
من که متوجه نشدم، ساعت 12:30 امشبه بازی؟؟؟
یا 12:30 فردا شب؟؟؟

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
خوب حالا از کجا میشه دید؟؟؟:p
والا چه بگویم :D ،اگه آنلاین میتونی ببینی،این سایت لینک استریم ها رو فردا میزاره احتمالا،اگه با بشقاب میخوای ببینی،این سایت اسم بشقاب هایی که بازی رو پخش میکنن نوشته،که البته کانال های رایگانش رو فک نکنم بشه تو ایران گرفت

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نگرفتم چی شد یعنی ساعت 12:30 امشب؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پرز با درخواست راموس برای پیوستن به منچستریونایتد موافقت کرد (اسکای اسپورت و رادیو‌ مارکا)

خبرش چقدر معتبره؟!!

مشاهده پیوست 837239
کلا پرز میخواسته از دست راموس و کاسیاس امسال خلاص بشه...ولی هدفش این بوده که کاری کنه که خودشون با ناراحتی از تیم برن تا طرفدارهاشون باهاش مشکلی پیدا نکنن، ولی شکلی که کاسیاس رفت و بی آبروشون کرد، و راموس هم که مصاحبه کرده بود که مدیران باشگها باهاش مشکل دارن و میخواد بره، پرز رو بی آبرو تر کرده بود...
در کل با این وضعیت فروش راموس به ضرر پرز خواهد بود، مگه اینکه به دخیا خیلی نیاز داشته باشن...
تازه خبر اومده بود که حاضر نیستن غیر از ناواس کسی رو در ازای دخیا بدن، حداکثر خرجی که میخوان بکنن ۱۷ میلیون پوند هستش...
یعنی این قضیه فقط به ضرر ما میشه، واسه راموس حتما میخوان ۵۰ میلیون پول بدن ولی حاضر نیستن سراغ گزینه های بهتر برن با قیمت حتی پایینتر...
پنالتی امروزش رو جلوی استرلینگ باید میدیدی...

بالا