• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کلا پرز میخواسته از دست راموس و کاسیاس امسال خلاص بشه...ولی هدفش این بوده که کاری کنه که خودشون با ناراحتی از تیم برن تا طرفدارهاشون باهاش مشکلی پیدا نکنن، ولی شکلی که کاسیاس رفت و بی آبروشون کرد، و راموس هم که مصاحبه کرده بود که مدیران باشگها باهاش مشکل دارن و میخواد بره، پرز رو بی آبرو تر کرده بود...
در کل با این وضعیت فروش راموس به ضرر پرز خواهد بود، مگه اینکه به دخیا خیلی نیاز داشته باشن...
تازه خبر اومده بود که حاضر نیستن غیر از ناواس کسی رو در ازای دخیا بدن، حداکثر خرجی که میخوان بکنن ۱۷ میلیون پوند هستش...
یعنی این قضیه فقط به ضرر ما میشه، واسه راموس حتما میخوان ۵۰ میلیون پول بدن ولی حاضر نیستن سراغ گزینه های بهتر برن با قیمت حتی پایینتر...
پنالتی امروزش رو جلوی استرلینگ باید میدیدی...
ترکیدم از خنده :D:D نمیدونم تو اون کله پوکش چی گذشت اون کارو کرد:D:p
@Noel Gallagher
چی میگی بابا میخ و سنگ؟!
من اصلاً چیز نمیگم آقا، تا دلتون میخواد فحش بدید به ون حال! میلاد فن خنگ گال رو از خودش ابداع کرد، توام خلاقی چهارتا چیز دیگه بارش کن!
@LiverBarca شما هم بیا 4 تا بار ون حال کن اینا راحت شن :|

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
راستی به همین دوستمون و بقیه دوستان لیورپولی اول فصل پارسال گفتم سوارز رفت امسال معلوم میشه خط حمله ای که اینقدر دادش رو میزدین و استوریچ چه کارن گفتن نه بهتر میشه حتی استوریچ اینکارو میکنه و ... در کل با لیورپول کاری نداریم ما :D
گیری دادیم به این راموس ما 50تا هم حتما میدیم میخریمش اونم پوند این خدای سوتی تو محوطه جریمست فقط گلهای زیادی زده که علت شهرتش هم بیشتر تو هموناست نه دفاع همین اوتامندی کم خرج تره یا ایمن عبد نور والا 40 تا بدی اتلتیکو گودینو کادو میکنه میفرسته باید مثل اونا عمل کنن دخیا و رو با 25 تا بفرستن بره بجای 50 تا بابت جناب راموس 35 تا بدین اوتامندی 10 تا بزارن رو پول دخیا اوبلاک رو بخرن و خلاص 5 تا هم بزارن جیبشون .حال کردم چه حساب کتابی کردم :D:D:D:general304:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
کسی منو صدا کرد!؟:D
خب از کجا شروع کنیم!!!؟:general206:
استوریج که خودشم نبود چون 70 80% فصل رو مصدوم بود و اون 20 30% رو هم از مصدومیت برگشته بود و استوریج همیشگی نبود!!!(دیگه اینکه برای شما باید اثبات شده باشه،فالکائوتون رو یادتونه که!;))
مام کاری با شما و شخص محترمی مثل ون خال نداریم فقط این دیماریای ما رو تا نابودش نکردین بزارین بره،والا لازمش داریم...:(
ده خیا رو هم دستتون درد نکنه همینجوری نگه دارین و ندین ریال مادرید،اینا پیش خودشون چی فک کردن!!!:general206:راموسم بگیرن تا کاملا فلج بشن و برن با والنسیا سر سومی بجنگن...:general105::general304:
خریداتونم معمولی بوده زیاد جوگیر نشید...:pالفرار...:D

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خاک بر سر دخیا واسه اون دوست دختر بد قیافش که مثل پیرزناست میخواد از منچستر بره وجدانا اگه مثل این بود من خودم بلیت مادرید واسش میخریدم میگفتم برو حتما باید بری یه وقت تنهاش نزاری
دوست دختر یولین دراکسلر
lzidt6ly319o.jpg87jbm1si2lfj.jpg qqk7nddjkc2t.jpg un33pscix0xd.jpg

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فالکائورو که اصلا بازی نمیداد .استوریچ اونایی که مصدوم نبود و همش رو بود کلا هیچ کاری نتونست بکنه .کلک کلا تو تاپیک ما هم پلاسی ها میای زیر زیرکی میخونی میری البته خوب اون تاپیک زیادی خلوته دیگه :D در یک تیم اشتراک داریم نمیشه بیشتر اذیتت کنم :D

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
فالکائورو که اصلا بازی نمیداد .استوریچ اونایی که مصدوم نبود و همش رو بود کلا هیچ کاری نتونست بکنه .کلک کلا تو تاپیک ما هم پلاسی ها میای زیر زیرکی میخونی میری البته خوب اون تاپیک زیادی خلوته دیگه :D در یک تیم اشتراک داریم نمیشه بیشتر اذیتت کنم :D
من!!!؟:eek:o_O
اتفاقآ جایی که برم حتمآ حرف میزنم،الانم تگ کردن واسم پیام اومد اومدم!!!;)
خب میگم از مصدومیت برگشته بود زیاد سرحال نبود دیگه!!!البته باز همونطوری بودنش هم خیلی بهتر از نبودنش و مصدومیت دومش بود!!!:general509:
فعلا فصل کری خونی نیست،ارادت...:D:p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خاک بر سر دخیا واسه اون دوست دختر بد قیافش که مثل پیرزناست میخواد از منچستر بره وجدانا اگه مثل این بود من خودم بلیت مادرید واسش میخریدم میگفتم برو حتما باید بری یه وقت تنهاش نزاری
دوست دختر یولین دراکسلر
مشاهده پیوست 837279مشاهده پیوست 837280 مشاهده پیوست 837281 مشاهده پیوست 837282
واقعا این دوست دخترش عالیه! اصلا حرف نداره! حالا دخیا پخمه ست نمیشه کاریش کرد ولی کروس هم با اون قیافه ی خوبش یه دوست دختر بد ترکیب نسیبش شده بعد دراکسلر با این قیافه یه همچین چیزی
@Benchmarker بدون مو قشنگ تر از دراکسلره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
دوست دختر یولین دراکسلر
فکر کنم دلیل اینکه نیومد آرسنال رو فهمیدم!!!
احتمالا نمیخواسته تو لندن نزدیک یه کسی باشه...;):p:D

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
جان تری

فک کنم مورینیو به خاطر همین رو نیمکت نمیزارش

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
شایعه‌ شده رونالدو میخواد برگرده اگر این کارو بکنه فوتبال خودش رو نابود کرده چون ونگال برای‌ پزش هم که شده میزارتش توی زیر ۲۱ سالها یک هوایی بخوره

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوست دختر یولین دراکسلر

اوه اوه اوه فاک مای لایف!:(:D:eek:

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
خبر 13:15 گفت من یونایتد توافق کرده دیماریا بره ‍پاریس!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر 13:15 گفت من یونایتد توافق کرده دیماریا بره ‍پاریس!!!!!
خبرگذاری ایران؟؟؟
اونقدر بهش اطمینان دارم که به ...
فن خال هم گفته دیماریا از فردا تو تمرینات شرکت میکنه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
واقعاً خلوت شده...!!!
نیمه اول رو 1-0 بردیم، میتونیستیم یکی دو تا دیگه بزنیم راحت، از اونور هم سوارز دو تا تیر دروازه زد و یه تک به تکم دخیا گرفت :p
دارمیان عالی بود به نظرم ، هم تو ذفاع هم تو حمله خوب کار کرد،
بلیند با اینکه کلی تعجب کردم تو اون پست دیدمش ولی انصافاً خوب بود، هرچند که به هیچ وجه تو لیگ با اون همه بازیکن سرزن نمیشه تو اون پست روش حساب کرد!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کریک...:general504::general504::general504:
وای که چقد خوبه این بشر!
از ممفیس هیچی ندیدم، به هر دلیلی که بود اصلاً خوب بازی نکرد.
یانگ خیلی خوب بود، دی ماریا بره بهتره چون واقعاً بهش بازی نمی رسه با این فرم خوب یانگ :D
در کل هم بد نبودیم، خیلی خوب نبودیم، ولی خب، جلوی بهترین تیم دنیا داریم بازی میکنیم، هر چند مسی و نیمارو نداشته باشن ولی هتوزم بارسان!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب نیمه اول بدک نبودیم، چند تا حرکت تیمی داشتیم که هیچ کدوم ختم به خیر نشد، ولی سوارز که چقدر انگیزه داره جلوی ما، بازیکنها دورش کردن بهش میگن آروم باش، بهت چیزی نمیدن...
در کل از بازی جونر و بلیند خوشم نیومد، در حقیقت هر چی موقعیت گیر بارسا اومد، مقصر بلیند و جونز بودن، چند بار که بدجور جونز از بازی به در شد...
رونی اضافه وزن داره، اصلا نمیتونه بدوه...
دیپای هم تو بازی نبود، چندین بار میتونستن با رونی و ماتا حرکت توی عمق انجام بدن، ولی بازی در عرض انجام دادن و خراب کردن همه چیز رو...
اشنیدرلین چند تا حرکت عالی و تکل قشنگ زد که خوشم اومد...
دارمین که خیلی عالی سمت راست رو جمع کرده...
بانگ و شاو بدجور با هم هماهنگ شدن، کاشکی این ماتا هم با بال کناریش کمی هماهنگ بازی میکرد، هر موقع توپ میاد سمت ماتا، بازی رو قطع میکنه و میره وسط و کلا سمت راست رو از بازی حذف میکنه، قبلا با والنسیا این کار رو میکرد، الان با دارمین...

بالا