• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
واااای!
چه توپیو گا نکرد ممفیس!
باز هم پاس عالی ماتا، ممفیس تک به تک، با فاصله خیلی کم از کنار دروازه زد بیرون

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بعد از بازی بایرن شبکه 3 داره پخش می کنه! فکر کنم هوادارها از بس زنگ زدن که مجبور شدن اواخر بازی رو بزارن

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب بازی رو بردیم اما برد های یک صفر بردهای شکننده ای هستند. امیدوارم تو بازی بعدی گلهای بیشتری بزنیم

بازی بعدی هم فکر کنم با نیوکاسل هست که بازی اسونی نیست

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
تبریک بابت برد و 3 امتیاز و یه کلین شیت دیگه
اگه بنا به برد باشه ترجیح میدم 1-0 و با کلین شیت ببریم تا 2-1 و 3-1
10 دقیقه آخر نیمه دوم که خوب و هماهنگ بودیم اجازه نمی دادیم استون ویلا موقعیتی ایجاد کنه یکی دو موقعیت خوب هم داشتیم که رونی به باد داد!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
خب بازی رو بردیم اما برد های یک صفر بردهای شکننده ای هستند. امیدوارم تو بازی بعدی گلهای بیشتری بزنیم

بازی بعدی هم فکر کنم با نیوکاسل هست که بازی اسونی نیست

مهم ۳ امتیاز هست دوست عزیز فراموش نکن شما ۶ تا ۶ تا بزنی گاهی به مثل فصل پیش تیمی مثل چلسی با دفاع اتوبوسی و اکثر بازی هارو با برد با اختلاف ۱ گل برد و قهرمان شد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
این از آمار افتضاح کاپیتانمون
71n9_roony.jpg

اینم از مقایسه کریک و شواینی
rhvn_roony.jpg

qn1i_roony1.jpg

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بازیکنا توپو تا کنار محوطه حریف میبرن میبینن کسی نیست هد بزنه مجبور میشن برگردن عقب
خرید های تیم هم که افتضاح! اشنیدرلین امروز ناامیدم کرد. دارمیان تو کارای دفاعی بد نیست ولی فقط بلده بزنه زیر توپ تو فاز حمله هم که صد رحمت به استاد مک نیر!
اما در مورد ممفیس دیپای: یه زمانی بازیکنا برای بدست اوردن شماره 7 تیم باید تلاش می کردن الان هر بچه قرتی که از راه برسه این شماره رو بهش میدن.دیپای با توجه به عملکرد سابقش بازیکن بدی نیست اما همون چیزی که یه ماه پیش در موردش گفتم زیادی قرتیه! اینکه ادا و اصول کریس رونالدو رو در بیاری دلیل نمیشه که عملکردتم مثل اون باشه.
اقایونی که میگن فن خال از مویس بهتره باید برن از مویس تشکر کنن که جواهری مثل ماتا رو به تیم اضافه کرد.
حیف بازوبند کاپیتانی تیم! فن پرسی رو بیرون کرد که رونی تو زمین قدم بزنه؟ هفته ای 300 هزار پوند میگیره که اینطوری بازی کنه؟ تقصیر رئیسه باید همون موقع که باج میخواست بیرونش می کرد.
این تیم یه مهاجم قد بلند تموم کننده میخواد نه پدرو و رونی و....
یک فصل گذشت من به شخصه هیچ تغییری تو تیم ندیدم. علی دایی رو هم میاوردن میتونست 1-0 هر بازی رو ببره
دوباره شروع نکنید که الان فقط برد مهمه و ... این حرفا ماله فصل پیشه نه الان!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
تو لیگی که تیمی مثل چلسی داره بازی میکنه با اون روش بازیش دیگه زمان بازی زیبا گذشته و تیمی که میخواد قهرمانی رو بدست بیاره باید نتیجه گرا باشه.خیلی خوشحالم دومین بازی رو هم با برد پشت سر گذاشتیم و تیممون ۱۰۰ درصد بهتر میشه و همچنان از فنخال دفاع خواهم کرد چون مطمپن هستم ازمن و شما تحلیلش و منطقش و فلسفش و دانشش بیشتره

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
بارسلونا ۴-۰ عقب افتاده جالبه بارسلونا تو بازی قبلش برد اما ۴ گل خورده بود اما تو این بازی نه تنها ۴ گل خورده بلکه توان گل زدن نداره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من نتم بعد بازی قطع شد نتونستم بیام!
تبریک میگم این برد شیرین رو :)
درسته کمی خسته کننده بازی کردیم، ولی مستحکم بودیم و راحت بردیم، استرس نداشتم در طول بازی
بر عکس افشین به نظرم اشنایدرلین فوق العاده بود!
ترکیب خط میانیمون واقعاً حرف نداره، فقط تو یه سری صحنه ها پاسهای ریسکی رو نمیدادن که امیدوارم رفع شه.
دارمیان هم خیلی خوب بود به نظرم، هرچند این بازی کمتر تو حمله شرکت کرد.
رونی واقعاً بد بود! هیچ چیزی نمیشه گفت چون هیچ کاری نکرد!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
درباره بقیه بازیکنا هم کریک و شواینی جفتشون واقعاً خوب بودن،
اسمالینگ و بلیند تو دفاع به نسبت خوب بودن، هر چند اشتباه داشتن.
دیپای.. چند دقیقه ای خوب بود، ولی به قول افشین حاشیش زیاده و هنوز هم خودشو پیدا نکرده.
و در نهایت مرسی از عدنان بابت این برد خوب :)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
درباره بقیه بازیکنا هم کریک و شواینی جفتشون واقعاً خوب بودن،
اسمالینگ و بلیند تو دفاع به نسبت خوب بودن، هر چند اشتباه داشتن.
دیپای.. چند دقیقه ای خوب بود، ولی به قول افشین حاشیش زیاده و هنوز هم خودشو پیدا نکرده.
و در نهایت مرسی از عدنان بابت این برد خوب :)
اشنیدرلین امروز واقعا بد بود جز اون صحنه که توپو رو خط گرفت کار دیگه ای نکرد. پاس هاش ضعیف بودن. رو کرنر ها هم بازیکن های حریفو ول می کرد. اصلا امروز خوب نبود
برعکس شواینی از وقتی وارد زمین شد من یه مقدار اعصابم اروم گرفت.
روخو کجاست؟ بازم میگن بلیند تو قلب خط دفاع جواب نمیده این اقا حتما باید جلوی یه تیم قوی 4 5 تا بخوره تا این موضوع رو بفهمه
عدنان؟ بیخیال ! باید از خوانیتو تشکر کرد با پاس های فوق العادش
اشتباهمون این بود که دیپای رو گندش کردیم الان دچار غرور کاذب شده مثل همین عدنان. دو سه بار شاو فرار کرد ولی بجای اینکه به اون پاس بده خواست مثل رونالدو توپو بیاره وسط و شوت بزنه.
رونی یه تلنگر اساسی میخواد. زیادی باهاش خوب بودن !

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اشنیدرلین امروز واقعا بد بود جز اون صحنه که توپو رو خط گرفت کار دیگه ای نکرد. پاس هاش ضعیف بودن. رو کرنر ها هم بازیکن های حریفو ول می کرد. اصلا امروز خوب نبود
برعکس شواینی از وقتی وارد زمین شد من یه مقدار اعصابم اروم گرفت.
روخو کجاست؟ بازم میگن بلیند تو قلب خط دفاع جواب نمیده این اقا حتما باید جلوی یه تیم قوی 4 5 تا بخوره تا این موضوع رو بفهمه
عدنان؟ بیخیال ! باید از خوانیتو تشکر کرد با پاس های فوق العادش
اشتباهمون این بود که دیپای رو گندش کردیم الان دچار غرور کاذب شده مثل همین عدنان. دو سه بار شاو فرار کرد ولی بجای اینکه به اون پاس بده خواست مثل رونالدو توپو بیاره وسط و شوت بزنه.
رونی یه تلنگر اساسی میخواد. زیادی باهاش خوب بودن !
آمارشو یکی داشت بذاره، خیلی زیاد توپ گرفت اشنایدرلین!
روخو رو ول کن بذا عمو فیل بیاد درس میشه :D:p
افشین از اون بازی پیش فصل جلو بارسا که عدنان وسط بود و گل زد من کورسوی امید پیدا کردم :p
ماتا دو تا پاس عالی داد، ولی خیلی شدید کنده و چندین و چند بار هم که جای پاس به جلو داشت توپو نگه داشت و حمله رو خراب کرد!
درباره ممفیس و رونی هم باهات موافقم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
برد دوم رو تبریک میگم.
ماتا عالیه ولی تو ضد حمله های سریع کند هستش و توپ رو خیلی نگه میداره. باید رو این قضیه کار کنه.
دیپای به مرور بهتر میشه و تو تیم جا میفته.
رونی باید دست از بازی شل و فانتزیش برداره و بشه رونی چند سال اول اضافه شدنش به یونایتد. با این وضع جلو بره از تیم کنار گذاشته میشه چون فن خال با هیچ کس تعارف نداره و این دیگه برمیگرده به رونی که خودش رو ثابت کنه یا از ترکیب اصلی دور بشه. دیشب فکر میکردم کاش یکی مثل فن نیستلروی داشتیم. یادش بخیر.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بارسلونا ۴-۰ عقب افتاده جالبه بارسلونا تو بازی قبلش برد اما ۴ گل خورده بود اما تو این بازی نه تنها ۴ گل خورده بلکه توان گل زدن نداره
اتفقا من برخلاف شما میگم این باخت به سودشون هست تا نقل و انتقالات تموم نشده فکری به حال دفاع داغونشون میکنن.این ماییم که از کم شانسی تا قبل از تموم شدن نقل و انتقالات میترکونیم تموم که شد تازه ضعف ها مشخص میشه

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اتفقا من برخلاف شما میگم این باخت به سودشون هست تا نقل و انتقالات تموم نشده فکری به حال دفاع داغونشون میکنن.این ماییم که از کم شانسی تا قبل از تموم شدن نقل و انتقالات میترکونیم تموم که شد تازه ضعف ها مشخص میشه

دوست عزیز بارسلونا از باخت نفع نمیبره چون تو نقل انتقالات پشه هم نمیتونن بخرن به دلیل محرومیت و محکومیت در دادگاه.ضمنا باز بدبینی هارو شروع نکنید لطفا فعلا که تیممون داره عالی نتیجه میگیره لطف از قلب تیم یعنی هوادارای باشگاه بهش ضربه نزنید کجا دنیا تیم تو هفته های اول تو اوج هست؟معلومه نیستیم تیم ما خوب بسته شده تنها نقطه ضعفمون نبود مهاجم ۶ دانگ هست که امیدوارم کاپتان یا موتور خودشو روشن کنه یا فنخال یه فکری بکنه واسه اونجا ضمنا باز تکرار میکنم باید تو هفته های اول امتیاز هارو کامل جمع کنیم اگر به فکر قهرمانی هستیم

مهم: همه چیزو باید فراموش کرد به بازی سه شنبه شب فکر کرد...تئاتر آرزوها --- منچستر در مقابل بروژ

فنخال چه باید میکرد و نه کرد؟
تو جناحین دفاع دید مشکل داره رفت دارمیان رو گرفت که انصافا خوب داره عمل میکنه اما هنوز باید جا بیفته تو لیگ انگلیس
تو وسط زمین یه مدیر میخواست من بهتر از شواینی واقعا نمیبینم تو این مقطع برا خودمون دپیشب تا اومد تو ۳۰ دقیقه بازیش ۶۰ دقیقه بازی کریک رو به چالش کشید امارشون رو گذاشتم براتون
تو وینگ کسی رو نداشتم ممفیس رو اضافه کرد
تو قلب خط دفاع مشکل داشتیم من بهتون از الان قول میدم اتامندی اضافه میشه به ما
تو دروازه رومرو رو اورد که من واکنش هایی رو ازش دیدم که از سوپر سیوهای دخیا کمتر بهتر نباشه بدتر هم نیست
فقط و فقط میمونه مهاجم

ضمنا اینم بگم دخیا نباید فروخته بشه یونایتد به ۲۵ میلیون نیازی نداره انقدر بمونه من فقط میخوام بدونم چند وقت میتونه به فنخال بگه بازی نمیکنه...این مرتیکه باید بازی کنه تا تو تیم ملی بازی کنه باید بازی کنه تا رئال برای فصل بعد بخوادش تازه باید بازی کمنه هیچ باید فوق العاده بازی کنه مثل فصل پیش تا این اتفاقات بیفته این ناز کردناشو باید به گور ببره

دیشب تو توییتر دخیا توییت کرد به هررا تبریک تولد گفته و بهش گفته ممنون بابت بودنت ازت خیلی چیزها یاد گرفتمدر جا ریتوییت کردم گفتم اینو خوب تو گوشت فرو کن فنخال خوب میدونه چطور باد تورو خالی کنه خخخخخ

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فعلا که دو بازی رو با کلین شیت بردیم حداقل از نظر تدافعی در مسیر درست قرار داریم تا ببینیم در بازیهای آینده چی پیش میاد
نبود دخیا هم که خوشبختانه حداقل در این دو بازی حس نشده همانطور که این بازیکن تو منچستر بزرگ شد ترجیح میدم تو منچستر هم کوچیک بشه تا تیمی مثل رئال بخواد با بزخری کردن ازش استفاده کنه

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
فعلا که دو بازی رو با کلین شیت بردیم حداقل از نظر تدافعی در مسیر درست قرار داریم تا ببینیم در بازیهای آینده چی پیش میاد
نبود دخیا هم که خوشبختانه حداقل در این دو بازی حس نشده همانطور که این بازیکن تو منچستر بزرگ شد ترجیح میدم تو منچستر هم کوچیک بشه تا تیمی مثل رئال بخواد با بزخری کردن ازش استفاده کنه
دقیقا همینطوره .ببین دخیا ۱۰۰ درصد میره الان نشد فصل بعد من میخوام فنخال از فلسفه ناب خودش برای دخیا استفاده کنه خخخخخ

بالا